Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Geri laikai

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Geri laikai

Atsiliepimai apie UAB "Geri laikai"

Nuga Best

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Geri laikai"

Apgaule įsiūlo pirkti savo prekes vyresnio-pensijinio amžiaus žmones. Prekės kurios yra praktiškai nulio vertės kainuoja šimtais, o kai kurios net tūkstančiais!!! Jeigu žmogus neturi pinigų - įkalba pasirašyti kredito sutartį. Net neabejoju, kad didžioji dalis senjorų net nenutuokia ką pasirašo, nes tiesiog neskaito ir aklai pasitiki įmonės "atstovais" kurie panašu deda labai daug pastangų, kad tik įlyst į pasitikėjimo ratą.
Teko bendrauti su vienu iš šios įmonės atstovų - paprašius pateikti KASOS DOKUMENTUS t.y. KASOS PAJAMŲ ORDERĮ, kad įmonė gavo pinigus iš žmogaus - gavau atsakymą, kad tokių dokumentų jie negali pateikti dėl neaiškios priežasties. Dokumento apie pinigų priėmimą negavo ir pats žmogus, nes elementariai buvo apgautas ir net nesuprato, kad tokį dokumentą sumokėjus grynaisiais įmonė jam turėjo pateikti! Kaip tai vadinama - JUODAJA BUHALTERIJA???
Įmonė karanatino laikotarpiu nesilaiko ir saugumo normų - užėjus į jų patalpas Savanorių pr. Vilniuje gali pamatyti, kad tiek darbuotojai, tiek lankytojai be kaukių!!!! gulasi ant tų pačių "stebuklingų" lovų kurių sanitarinės sąlygos tragiškos!!! nei dezinfekuoja nei keičia užvalkalų!!!! KOŠMARAS!!!!
NELEISKITE SAVO TEVŲ/SENELIŲ Į ŠIĄ SEKTĄ!!! NEPALEIDŽIA IR NELEIDŽIA TOLIAU LANKYTI PROCEDŪRŲ SENIORAMS KOL NEPADARO PIRMO PIRKIMO. PROCEDŪROS PRASIDĖDA NUO ZOMBAVIMO - VISĄ VALANDĄ PRIEŠ PROCEDŪRAS IŠPLAUNA SMEGENIS APIE NAUDĄ (PLASTIKINIS DAIKTAS, KURIS NEGALI PAGERINTI SVEIKATOS PARDUODAMAS KAIP VAISTAS NUO VISŲ LIGŲ) IR TIK TUOMET LEIDŽIA TĘSTI MASAŽUS IR TAIP PRIEŠ KIEKVIENĄ PROCEDŪRĄ. TOLIAU JEIGU NIEKO NEPERKI, TAVĘS NEUŽRAŠO PROCEDŪRAI, ARBA UŽRAŠO TIK PO 2 MĖN., TODĖL MŪSŲ SENIORAI PRIVALO KAŽKĄ PIRKTI IR LEISTI PINIGUS. BEJE, PARDUODAMI PREKES LEIDŽIA PENSININKAMS MOKĖTI DALIMIS, TAD MOKESTINĖ NAŠTA GALI PEREITI KITIEMS ŠEIMOS NARIAMS.
Žmonės būkite itin atsargus !!!!!!! Jokios higienos ant masažinių lovų ir ant kilimėlių. Yra didelė tikimybė užsikresti. Salone jausitės kaip sektoje. Vyks prezentacija, bus rodomi rolikai (propoganda). Po visko skambinės pastoviai Jums, kad tik atvažiuoti pas juos o ir įkalbės, kad pirktumete ju lovas ir kilimėlius. Apmaudu, jog ir tai, kad senyvo amžiaus žmoniėms grubiai įkalbinėja pirkti ir tuo pačiu metu praplauna smegenys, Tarsi kaip čigonai, kurie Jus apsups, kai atvyksite pas juos. Pabrėžiu, kad ten dirba moterys ir vieną iš ju Nadežda, kuri labai moka gudriai įkalbinėti ir suvilioti klientus. Slonas randasi SAVANORIUOSE. Savanorių pr. 43 Vilnius. Žmonės venkite jų salonus ir skambučius. Nebūkite kvaili ir maustomi.
Lankiausi salone Nuga Best ir noriu labai padekoti darbuotojams uz ju veikla, man tikrai padejo, turejau problema su nugara metus ir man nei osteopatai, manualiniai terapeurai nei klasikine medicina nepadejo, isleidau nemazai pinigu, o su Nuga Best masazuokliu po kiekvieno seanso lengvejo, po 3 seansu zymiai pagerejo, praejo skausmai - ir tai visiskai nemokamai !
Būkit atsargūs
2018-01-21 17:16:01 IP 55v1cbl4
Kaune lankiau šiuos masažus. Viskas buvo gerai, kol kai kurios konsultantės netapo kaip širšės ir vieną dieną paliko masažinę lovą nustatytą ant didelės temperatūros. Jaučiau šilumą, bet nemaniau, kad po tokios masažo atsiras žaizdos ant nugaros, kurios sunkiai gyja. Ačiū už patirtus skausmus.
Brangieji, PRIEŠ KOMENTUODAMI PASIŽIŪRĖKITE, AR TUO ADRESU RAŠOTE. Šios įmonės adresas buvo Laisvės pr. 125, visai neseniai buvo persikelta į Kalvarijų g. 2A. VISI NEIGIAMI JŪSŲ KOMENTARAI YRA SKIRTI KITAI ĮMONEI, kurios adresas yra Kalvarijų g. 105.
tom cinn law firm
2016-09-11 13:53:01 IP 29mbah2e
Žemiau patalpiname neigiamus komentarus iš Rusijos Federacijos, apie įmonę NUGA BEST, bei nuorodą į internetinį saitą:
Ниже помещены отрицательные отзывы о фирме НУГА БЕСТ, которая имеет филиал и в Российской Федерации:
Please find enclosed some negative feedback on the Korean Company NUGA BEST in the Russian Federation:

НУГА БЕСТ - лечение или очередной развод пенсионеров?

ksanuta72 Добавлено: 25 апр, 2014, 15:36
Заголовок сообщения: Re: Нуга Бест - лечение или очередной развод пенсионеров?-

Здравствуйте вот, что я думаю на счет нуга бест это РАЗВОД пенсионеров
они в начали завлекают бесплатными процедурами а потом рассказывают будто гипнотизируют человека и он покупает коврики за 11 тысяч
я бы подала на эту фирму в суд!!!!!!!!!

тина24 Добавлено: 05 дек, 2013, 23:07
Заголовок сообщения: Re: Нуга Бест - лечение или очередной развод пенсионеров?

знакомая купила и уже продает если кому надо -вот ее телефон 0662190064 Людмила

tom cinn law firm
2016-09-11 12:35:27 IP 29mbah2e
Perspausdiname jums susipazinimui, is skundu portalo Skundailt.com, ka raso apie imone NUGA BEST Vilnius, jos klientai, zemiau yra nuoroda:
Please find enclosed the link to the negative feedback about the company NUGABEST Vilnius:
Пересылаем для ознакомления ссылку на отрицательные отзывы о фирме НУГАБЕСТ Вильнюс:

Nugabest masazines lovos Kalvariju g. Vilniuje pazeidineja LR Baudziamaji kodeksa (4)

Skunda paskaitykite patys pagal nuoroda.

Toliau perspausdiname komentarus prie mineto skundo:

2016-09-08 22:28
xxxx249725 Autoriui: kompa turbut irgi Kalvariju gatveje pirkote, puse teksto nesimato:)
O jei rimtai, tai del skundo esmes sutinku 100 procentu. Masaziniu lovu salonu yra pagrinde 3: Nugabest, Navasan ir Ceragem.
Kas liecia Nugabest adresu Kalvariju gatve 105, Vilnius LT tel. 85-276-32-07, tai cia gryna nesamone. Visikai sutinku su autoriais.
Jei esi prekybos salonas - tai tu prekiauti. Taskas. Jei nori gydyti - turi isygyti medicinos licenzija. Kur jus matete prekybininkus, kurie lenda savo pirkejui i duse ir kamuoja ji klausimais apie jo ligas, susirgimus, skausmus ir visa kita? Tu prekybinkas- vat ir prekiauk. Pasakok apie preke, rodyk, atsakyk i pirkejo klausimus. O cia gaunasi, kaip sekta kokia: tik pirkejas uzeina i salona, o cia jau ji apsupo cigonu taboras bobu, kokios lenda i pirkejo asmenini gyvenima, kuris yra nelieciamas. Nu tipo, papasakos apie savo ligas. Tai koks tavo, bobele, susiktas jobanas reikalas, kokios pas mane ligos? Gal as ju neturiu, o gal ir turiu, bet taves tai neliecia. Tu dirbi prekybos salone? Vat ir aptarnauk mane, rodyk preke, aiskink, rodyk technini pasa, isdestyk techninius parametrus. O kokios mano ligos, tai nepyk, ne tavo jobanas reikalas.

Законодательная База
2016-09-09 01:47
xxxx417627 Законодательная база

Поскольку владельцы салона Нугабест на улице Калварию являются русскоязычными, специально для них разъясняем основные пункты. Более детально им должны разъяснить адвокаты (за деньги) или прокуроры (бесплатно).

Статья 22 Конституции Литовской Республики провозглашает неприкосновенность личной и частной жизни гражданина, включая сведения личного характера, в том числе медицинские сведения.
Статья 167 Уголовного Кодекса Литовской Республики предусматривает уголовную ответственность за незаконный сбор информации личного характера, в том числе медицинского характера.
Теперь о правовом статусе этих фирм по продаже массажных кроватей.
Они все, и Нугабест, и Серагем, и Навасан, в своих уставах утверждают, что продают БЫТОВУЮ ТЕХНИКУ. То есть их официальный статус - ЭТО ПРОДАВЦЫ БЫТОВОЙ ТЕХНИКИ.
Именно БЫТОВУЮ, а не медицинскую.
Скажите, когда вы больны, вы идете к специалисту-медику или к продавцу бытовой техники?
Скажите, вы действительно считаете, что можно самому о своем здоровье не заботиться, питаться нездоровой пищей, три раза в день жрать конченую колбасу, запивая ее пивом с воблой, и при этом оставаться здоровым, надеясь на продавцов бытовой техники?
Тогда не понятно, почему вы это читаете.
Вопрос к государственным органам, которые в рамках компетенции продавцов бытовой техники не трясут.
Зато они трясут бассейны, регулярно проверяя смывы на кишечную палочку и пр., но никому не пришло в голову взять смыв с массажной кровати салона бытовой техники Нугабест по адресу улица Кальварию дом 105, третий этаж. На этих кроватях за день столько кишечных палочек, столько микозов и лишайных грибков переваляется, что хватит на всю кафедру паразитологии.

В данных салонах кровати НЕ ДЕЗИНФИЦИРУЮТСЯ.

Кто -нибудь вообще в Литве должен позаботиться о правах потребителей, наконец? Если они не могут называться пациентами, так как это салоны бытовой техники, а не медицинские учреждения, то потребителями их назвать есть все законные основания.
Почему наши литовские потребители должны валяться на грязных кроватях? Только потому, что это франшиза корейской фирмы, а на востоке на гигиену смотрят по-другому?
Напомним, что на том же востоке, в той же Корее собак едят. У нас европейцев - собака это друг человека, а в Корее собачатину едят.
Так что, и нам теперь следовать их примеру, или как?
Мы лично считаем, что массаж, любой массаж - это может быть прекрасное общеукрепляющее оздоровительное средство.
Но это не значит, что медицинскими процедурами должны заниматься продавцы бытовой техники, что им позволительно нарушать уголовный кодекс, незаконно выуживая из покупателя сведения личного и медицинского характера, что им позволительно халатно относиться к обязательным для всех нормам общественной гигиены.

Rinkejas
2016-09-09 10:54
xxxx398948 Kieno rinkimije apilynkeje randasi tas objektas Kalvariju g.105?
Gal kandydatui verta tenais nuvaziuoti pasidometi. Kodel pilieciu teises pazeidziamos. Juk jus norite teisetos ir teisingos lietuvos, ir uz tai raginate balsuoti.
Mes padesim jums patekti i seima, bet ir jus tuite mums rinkejams kazka padaryti. Realiai apginti musu teises. Mes norim, kad mus gydytu diplomuoti medikai, o ne prostitutes is stoties. Mes norim, kad nebutu klaidinancios reklamos apie sveikatos paslaugas. Mes norim, kad pedagogine veikla uzsiimtu pedagogai, o ne pijokes pregartu balsu. Kad ne pijokes ir turgavietes bobeles skaitytu Kalvariju gatves gyventojams paskaitas apie sveikatinguma.
Mes tikrai neturim nieko pries masazines lovas. Bet mums irgi patinka ir treniruokliai, ir dziakuzi-vonios, ir baseinai. Taciau jie nevykdo medicininio gydymo veiklos, ir nevykdo svietiejiskos veiklos. Tiesiog dirba vyrai savo darba, saziningai parduoda, ir i sveikatos apsauga neleida. Be jiems niekas ir neleistu. Kas leis dziakuzi voniu prekybos centro personalui surengti seminara apie sveikatos gydyma, to seminaro metu kiski klientui i burna mikrofona ir riekti jam: davaj pasakok garsiai visiems apie savo ligas. Niekas tikrai to neleis.
O KAZKODEL KAZKOKIEMS KORIEJECIAMS IS LATVIJOS LIETUVOJE VISKA LEIDZIAMA DARYTI.
Latvijas Republikas Vārdā
2016-09-09 12:19
xxxx106694 Русских в Латвии обижают да, не дают им гражданства, и они бегут за халявой в литву, потому что здесь всех берут, да.
Вот приехала русская из латвии в литву, открыла салон продажи эксклюзивной медицинской техники из южной кореи, приобрела право лечения местного населения, да, право на проведение медицинских обучающих семинаров. Вот как хорошо в Литве и как плохо русским в латвии. А может им гражданства потому и не дают, что они латвийские законы нарушают. Ну кто в Латвии позволит публично ляпнуть, что массажные кровати лечат инфекционные заболевания грибковой природы. А в салоне нугабест в вильнюсе на улице калварю 105 сотрудник альдар ляпнул это несколько раз. Да, говорит наши кровати лечат грибок путем масажа.
А почему же тогда ваши кровати не вылечили печеночный кандидоз у вашей сотрудницы любы или люды. У нее типичный кандидоз печени, со всеми классическими симптомами. Она плюет слюной с грибковыми спорами. Она сует свой заплеваный микрофон клиенту в нос и вопит: Пой со мной! Калина.. малина... ля ля ля...
Кстати коллеги инфексионисты и студенты профилирующих специальностей, зайдите в салон нугабест для ознакомления с симптомами печеночного кандидоза. Первый принак - сразу дает знать на голосовые связки. Поетому она орет как подзаборная мартовская кошка.
Вы спрашиваете, почему они массажные кровати не дезинфицируют. А зачем. Если от такого пения и так не только все чесоточные клещи дохнут, но даже мухи и тараканы в продуктовом магазине этажом ниже.
• «
• 1
• »

Teida
Prekyba internetu www.teida.lt

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB TEIDA įkurta 1994 m. Kaune. Šiuo metu įmonės filialai-parduotuvės veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei Druskininkuose. Įmonė bendradarbiauja su specializuotos medicinos bei sporto įrangos gamintojais, mokslo įstaigomis ir savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES...
Analizė
Adresas: Margirio g. 1C, Akademija, LT-53348 Kauno r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
Didmeninė prekyba medikamentais, odontologinėmis ir vaistinės medžiagomis - pagrindinės Analizė, UAB veiklos. UAB „Analizė“ – odontologinių medžiagų lyderė Lietuvoje, atstovaujanti tokius pasaulyje gerai žinomus prekių ženklus kaip Cavex, 3M, Kulzer, GC, HW ir t.t. Pasinaudojus išplėtota 1991m. įkurtos įmonės...
Neurovita
Medicinos, optikos dirbtuvių technika

Adresas: Ukmergės g. 369A, LT-12142 Vilnius.
Veiklos sritys: medicininė įranga; medicinos įstaigos, paslaugos.
Medicininė įranga, medicinos technika, optikos dirbtuvių technika, pardavimas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. UAB „NEUROVITA“ turi išskirtines teises platinti NIDEK CO.,LTD įrangą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Įmonė taip pat atstovauja apie 20 kitų pasaulyje gerai žinomų oftalmologinės bei optikos...
Alkotesteris [Kauno filialas]
Nuolaida Rekvizitai.lt lankytojams!

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 49, LT-44333 Kaunas.
Veiklos sritys: matavimo prietaisai; buitinė technika; darbo sauga; didmeninė prekyba; dovanos; importas; interneto parduotuvės; kita veikla; laboratorijos, įranga; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
Profesionalūs alkotesteriai vairuotojų tikrinimui ir darbų saugai. Tikslūs asmeniniai alkotesteriai savikontrolei, dovanoms ar pramogai. Alkoblokai - kad transporto priemonę užvestų tik blaivus vairuotojas. Alkotesteriai policijai, medicinai ir kitoms tarnyboms. Rekvizitai.lt lankytojams taikoma nuolaida -...
Palziv Baltic
Putų polietileno medžiagos ir gaminiai Kaune

Adresas: Kranto 18-oji g. 17, LT-45293 Kaunas.
Veiklos sritys: plastikas, guma, jų gaminiai; didmeninė prekyba; grindys, grindų dangos; medicininė įranga; sporto, turizmo reikmenys; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; tara, pakuotės; vaikų prekės; žaislai.
UAB "Palziv Baltic" - Kryžminio Jungimo putų polietileno medžiagos, putų polietileno gaminiai didmeninė prekyba. Putų polietileno pakuotė, Putų polietilenas sporto prekių, izoliacinių medžiagų, žaislų vaikams gamybai. Putų polietileno gaminių gamyba pagal individualius užsakymus. Palziv Baltic bendradarbiauja su...

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
Senato respublikonų lyderis pareiškė, kad Kapitolijaus šturmą išprovokavo D. Trumpas 01-19 22:02
Donaldo Trumpo šalininkus, šturmavusius JAV Kapitolijų, išprovokavo pats prezidentas, antradienį pareiškė Senato respublikonų daugumos lyderis Mitchas McConnellas.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%