Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Geras būstas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Geras būstas

Atsiliepimai apie Geras būstas, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Geras būstas, UAB

2020-10-20 11:29:17 IP 2g44crc5
Neringa 2020-09-28 18:09:16
a*******i, apgaudinėja žmones. Bendravimas su žmonėmis klaikus. Nerekomenduoju, neapsigaukite.
Gerb. Neringa, labai maloniai bendravote iki buto pirkimo. Jūsų priešiškumas atsirado, kai reikėjo sumokėti už suteiktas paslaugas. Agentūros nedirba veltui. Pagarbiai
Turbūt pati keisčiausia ir blogiausia nekilnojamojo turto agentūra! Norėjome jau ne vieną kartą apžiūrėti kelis patikusius namus, bet ponios iš šios agentūros pirmą kartą pažadėjo paskambinti ir pasakyti kurią valandą galėsime apžiūrėti namą, bet neperskambino, vėliau ne atsakinėjo į skambučius... O antras bandymas tai parodė, kad jeigu pardavimą kuruoja šį agentūra, net neverta skambinti, nes pamanyk tik, dirba tik iki 17.30 ir vėliau aprodyti negali, LABAI SUDĖTINGA pasako... Kosmosas kažkoks, jeigu žmogus nori įsigyti būstą, o dirba ir gali apžiūrėti tik po tų ponių darbo valandų, tai nepavyks, tai sukelia daug NEPATOGUMŲ GERO BŪSTO AGENTŪROS DARBUOTOJOMS. Kad nebenoretum apžiūrėti jų parduodamų būstų, tai sako, kad reikės pasirašyti sutartį ir nuo pirkimo sumokėti 1 proc. KOMISINIŲ. Kam rašyti tą sutartį, jeigu nežinai ar pirksi, čia juk ne saldainį parduotuvėje pirkti.
Pagal tai, kaip telefonu bendrauja agentūros darbuotojos, įspūdis apie įmonę labai blogas, neturi jokio intereso parduoti, interesas tik gauti KOMISINIUS.
1. Aš neatėjau, o jūs atėjote ir įsiprašėte pardavinėti butą
2. Pirkėjas ir prašė kainą sumažinti 30 %, čia nieko blogo ir nematau, tik pasakiau, kad taip buvo
3. Sutartį turite (kaip ir mano kontaktinius duomenis, kuriuos prašiau ištrinti) galite pasiskaityti kokią pasirašėme
4. Nieko nepasakiau, kas būtų šmeižtas ar neteisybė
5. Kokią teisę turite skambinėti buvusiems klientams ir aiškinti, kad turite visą informaciją apie juos ir bet kada galite ja pasinaudoti???
Gal pasidarykite išvadas su gerbimu ir bendravimu jei su klientais reikia teisme bylinėtis? Vien rekvizituose rodo tris bylas...
2018-04-30 14:48:07 IP 2g44dhnn
Mūsų Bendrovė gerbia kiekvieną pas mus atėjusį Klientą, ir pirkėją ir pardavėją. Pirkėjas turi teisę apžiūrinėti siūlomą būstą, prašyti sumažinti kainą.
Prieš, pasirašant sutartis, reikia skaityti, tartis dėl sąlygų, jas galima individualizuoti. Sudarytą sutartį privalo vykdyti visos sutarties šalys.
Įstatymas numato atsakomybę už Bendrovės reputaciją nepagrįstai menkinančius komentarus.
Šiandien paskambino iš agentūros ir pradėjo aiškinti, kad aš juos ne taip supratau (po trijų metų!!!) ir aiškino, kad turi visų klientų duomenis ir gali atsirinkti kas kaip... Paprašiaus ištrinti mano duomenis tai buvo pasakyta kad ištris tik su sąlyga jei aš ištrinsiu komentarą, čia šantažas ar kaip? Gal atrašys ponia direktore čia, neskambinus asmeniškai buvusiems klientams
Pardavinėjau butą, ši angentūra pati įsisiūlė PADĖTI parduoti butą, nors aiškiai buvau pasakęs, kad ir pats pardavinėsiu, sutarėme, kad nieko nekainuos jei pats parduosiu, nes kitaip parodžiau į duris - sutiko. Iš agentūros atėjo keli žmonės apžiūrėti buto: vienas prie šarvo durų prastovėjo 15 minučių ir jomis grožėjosi... kita moterytė po 30 % nuolaidos prašė nes sūnui nori nupirkti butą, o neturi tiek pinigų. Kitaip tariant tokio neeilinio kalibro žmonės :) Pardaviau butą pats, tai damos pareiškė, kad pažeidžiau sutartį ir turiu susimokėti, nors buvo kalbėta apie tai kad jei pats parduodu nieko nekainuoja. NEPRISIPAŽINO klydusios ir reikalavusios pinigų nepagrįstai, kai kategoriškai atsisakiau mokėti tai sakė nesusikalbėjome ir įvyko klaida ir man DOVANOJA... Kontora iš didžiosios K
Kaip gerai, kad čia užsukau prieš einant pas, , geras bustas, , į ofisą, nes taip jau primygtinai reikalavo! Kreipiausi el. paštu, tikėdamasi sulaukt skambučio. Nesu naujokė ieškant buto ir su kitu firmų agentais viskas sklandžiai vykdavo, susiskambini, susitari del apžiūros, net savaitgaly, ateini, apžiūri. Matau ne man vienai su jais neina susitart.
2017-10-31 12:27:49 IP 2g44eiu0
Logiškai mąstykime, be savininkų sutikimo, niekad nebus siūlomas, pardavinėjamas ar fotografuojamas joks objektas. Tie, kurie rašo internete neturi kas veikti. Konkurencija mieste didelė ir gaila ne visada sąžininga. Konkurentai "patys muša, patys rėkia". O mus tai paskatina dar efektyviau ir daugiau dirbti.
Ka tik teko bendrauti su Geras bustas atstovu. Galiu tik apibudinti ju darba vienu zodziu: apgailetina. Sudeda pavogtas foto is interneto. Paprasiau isimti, nes jos sudetos nelegaliai, tai dar burbuliuoja nepatenkinti.
Mielieji zmones, jei rasite internete sudetas jusu busto nuotraukas is sios agenturos, tai drasiai galite kreiptis i teisininkus. Praktika rodo, kad tokiu situaciju jau yra buve Lietuvoj ir skaudziai nukentejo tokios kontoros kaip geras bustas.
tikrai keista agentura
2017-09-16 19:27:47 IP 28meqnp6
tikra tiesa, kas rašoma atsiliepimuose apie šią agentūrą- nei aptarnavimo kultūros, nei paslaugos suteikimo- svarbiausia yra kaip nors nusilupti belenkaip iš žmogaus pinigus ir dar prigąsdinus, kad jeigu jau pasirašei sutartį ir jie tau aprodė butą, su kurio savininku net neturi sutarties- kažkokiu būdu apgavo savininkę dėl nuotraukų ir įsidėjusios į agentūros puslapį pardavinėja žmogaus, kuris nenori nieko bendro su jais turėti butą....tikrai rekomenduoju neturėti reikalų su šia agentūra - iš pirmo susitikimo pasimatė, kad ekspertai aferose kažkokiose bet tikrai ne paslaugų kokybėje ar aptarnavime!tikrai stebiuosi, kaip dar tokios agentūros egzistuoja šiais laikais, kai pirkėjas turi būti labiau išprusęs už paslaugos teikėją.labai nemaloni patirtis.patariu nesikreipti!
2017-05-09 12:47:34 IP 2g44e48j
Atsiprašome, telefonu ne visada galime suteikti išsamią informaciją apie objektą. Ofise visados yra žmogus, kuris parodys nuotraukas, paaiškins, padės išsirinkti Jums tinkamiausius variantus. Supažindins su agentūros, taisyklėmis, mokesčiais, pasirašomos sutartis dėl visų saugumo.
Ne visi Klientai supranta, kad už kiekvieną darbą, reikia atsiskaityti, vietoj to parašo „gerus“ atsiliepimus. Dėkojame už jų pastabas. Iš jų mes mokomės, tobulėjame.
Švelniai sakant "labai keista kontora". Telefonu neypatingai bendrauja, reikia pas juos atvykti, o kai nuvažiuoji pas juos, tai pradeda nesąmones stumti, net gatvės nesako kur randasi objektas, arba kitą objektą bando prastumti. Pasirašinėti tenka keletą kartų, kad apžiūrėti objektą. Ko gero saugume mažiau popierių nei šioje agentūroje. Aš domėjausi namu, tai net nuotraukų iš išorės nerodo, ar neturi. Kiek žinau tai ši agentūra vienintelė, kuri ima komisinius ir iš pardavėjo ir iš pirkėjo. Siūlau neprasidėti, yra juk ir normalių agentūrų.
Kaip dar tokios" kontoros" gyvos visiškas apsurdas, nei bendravime nei kažkokiomis paslaugomis. Patariu viesiems NESIKREIPTI NEBENDRAUTI su šia agentura.
Kas nukentejot nuo sios agenturos parasykit i elektronini pasta jurate.kate@gmail.com. Nes mes irgi susidurem su ju paslaugom.
Tokio nekompetetingo aptarnavimo nei vienoje įstaigoje neteko matyti. Darbuotojoms reikėtų kursus palankyti apie aptarnavimo kokybę. Pokalbio metu pareiškė, kad aš vis tiek iš užsienio buto nepirksiu ir numetė ragelį, nes jai kitas telefonas paskambino. Vėliau skaimbinant ragelio nebekėlė. Man pačiai paskaminus į kitą jų telefoną atsiliepusi moteris dėl dominusio buto viską melavo (gatvę, aukštą). Vaikų darželis kažkoks, kur moteriškės susėdę darbo vietoje rezga kažkokias situacijas, kuriose pačios susipainioja. Negalima pasitikėti nei viena jų teikiama informacija. Būtinai patikrinkite patys kiekvieną jų nurodomą info. Jei jau gatvės teisingai nenurodo, kurioje yra butas, tai aš patyliu. Kaip žmonės gali dar kreiptis į tokią įstaigėlę, jei aplinkui pilna puikiausių NT agentųrų, mokančių aptarnauti klientus.
Bandė ir mus išdurti. Paklausus ar jų siūlomas butas nėra kampinis, gavau atsakymą, kad tame name visi butai kampiniai :D Nors net namo numerio nesugebėjo nurodyti. Toliau kaip čia ir parašyta. Ateikit, pasirašysit sutartį ir bus gerai... Žodžiu viskas aišku. Taip, kad NEUŽKIBKITE!
agentūra kad namo išores nerodo,
Man isvis kilo itarimas, kad prisideda bele kokiu butu savo vardu, kai nori apziuret, liepia ateit pas juos pirmiausia pasirasyt sutarti. Zmogus priverciamas taip jiems isipareigoti, nors tiktai buta nori apziureti... Cia reiktu gal su vartotoju teisemis pas juos uzeit.... Taip gali uz ora pinigus nulupt, ir nei buto pamatysi, nei ka. Neblogas biznis iseina- fotkiu idedi i interneta ir reikalauji sutartis pasirasyti :D Gerai, kad zmogus susipranti pirma laiko- begt kuo toliau nuo tokiu agenturu, juk yra keletas normaliu agenturu musu mieste...
taip geras bustas pati didziausia apgavyku komanda, nesuprantu uz kokias paslaugas jie ima tokiu pinigus
Ateini numeta kazkokia sutarty, pasako kad nieko nereikes moketi, parodo kompe kelias nuotraukas, ir duoda vadybininkes telefono nr. viskas ju darbas padarytas, dokumentus padeda susitvarkyti pasvajokite, pirkau buta
tai kai susitvarkiau dokumentus jie net nepasake kad pardavejai skolingi uz elektra tipo jie viska tvarkingai sutvarko, ojau akiplesos ten sedi jei nori ka nors issiaiskiti tai pagatavos gerkle perkasti. noriu dar nama parduoti, bet su tokia agentura geriau nesusideti be ju yra padoriu agenturu ir maloniu darbuotoju.pasisaugokite UAB GERO BUSTO
Mes pirkejai ir pardavejai tiesa pasakius nesupratome uz ka tokius pinigus jiems sumokejome.

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Pamiškės g. 2B, Miškinių k., LT-21119 Trakų r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nekilnojamojo turto plėtra

Adresas: Draugystės g. 17-1, LT-51229 Kaunas.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Lithome
Nekilnojamojo turto vystymas

Adresas: Kareivių g. 11B-4a, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas.
Rūpestingai apgalvoti namai – mūsų išskirtinis požiūris į būsto rinką. Darome viską, jog šeimų gyvenimas būtų patogus – kruopščiai apgalvojame projektų lokaciją mieste, renkamės tik puikiu susisiekimu ir saugia kaimynyste pasižyminčius rajonus. Siekiame, jog naujakuriai su džiaugsmu grįžtų namo – pasirūpiname...
Grand House LT
Gyvenamųjų namų statyba, pardavimas

Adresas: Širvintų g. 75-309, LT-08216 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; nekilnojamasis turtas.
UAB Grand House LT yra nekilnojamojo turto įmonė, kuri vysto ir įgyvendina naujus projektus. 2016 - 2019-ųjų metų laikotarpyje sėkmingai plėtojome veiklą statydami mažaaukščius gyvenamuosius namus bei pradėdami daugiaaukščių gyvenamųjų namų statybas. Sėkmingai pastatėme bei pardavėme: Namus Smėlio g. Geležių k...

Naujas koronaviruso rekordas Lietuvoje: per parą nustatytas 1.001 atvejis, mirė aštuoni žmonės 10-31 11:43
Lietuvoje vėl fiksuotas naujas užsikrėtimo COVID-19 rekordas: per parą nustatytas 1.001 naujas atvejis, mirė aštuoni žmonės, šeštadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.
Rusija pažadėjo suteikti "reikalingą pagalbą" Jerevanui, jei kovos pasieks Armėniją 10-31 11:32
Rusija šeštadienį pareiškė, kad suteiks "reikalingą pagalbą" Jerevanui konflikte su Azerbaidžanu dėl ginčijamo Kalnų Karabacho regiono, jeigu kovos pasieks Armėnijos teritoriją.
Kontrabandinių rūkalų sulaikoma daugiau, nes išaugo jų gamyba Baltarusijoje
Kontrabandinių rūkalų sulaikoma daugiau, nes išaugo jų gamyba Baltarusijoje 10-31 11:09
Baltarusijoje jau kurį laiką didinamos cigarečių gamybos apsukos, tad sulaikyti daugiau kontrabandinių cigarečių Lietuvos pareigūnai tikėjosi ir tam ruošėsi, sako Muitinės kriminalinės tarnybos...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Google 1621,01 +3,43%
IBM 111,66 +2,53%