Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Geradarys, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Geradarys

Atsiliepimai apie Geradarys, MB

Parašyk savo nuomonę apie Geradarys, MB

Nesąžiningi verslininkai. Ima pinigus už tarpininkavimą. Studentai moka daug, rašytojai negauna minimumo. Sutartis niekinė. Konfliktinių situacijų nesprendžia. Pinigų rašytojams nesumoka. Blogai klientams ir darbuotojams
Mano darbo dalį rašyti man paskyrė Daivą. Nekompetetinga, aišku bandė kažką rašyti, bet dėstytojos pastabų buvo be galo daug.. Žmogus, kuris rašė nevisai gerai mokėjo statistiką ir negebėjo tinkamai visko aprašyti.. Gaila pinigų, nes jie tikrai buvo ne maži.. Nerekomenduoju.
Džiaugiuos, kad pasitikėjau ir pasirinkau būtent šią įmonę. Gavau puikius rezultatus
Esu sakiusis darba is sios imones ir rekomendavus ne vienam savo pazistamam, visu lukesciai buvo patenkinti. Viskas vyksta labai sklandziai ir aiskiai, labai malonus bendravimas, atsiradus klausimu visuomet buvo viskuo pasirupinta ir atsakyta, viskas buvo atlikta laiku ir kokybiskai. Galiu uztikrinti, kad imone tikrai nera jokie s*****i, viskas patikima ir saugu. Linkiu didziausios sekmes tolimesniuose darbuose! Esu be galo dekinga.
Nuostabus ir greitas aptarnavimas, atliko darbą per 2 dienas sutartu laiku, išgelbėjo paskutinę minutę, rekomenduoju.
nepatiko. autoriai gal ir gerai raso stengiasi, bet sita imone tarpininkai - pasiima sau puse pinigu ir prastai komunikuoja. patarciau kreiptis tiesiogiai pas autorius, ieskot.
Nuostabi komanda! Esu be galo laiminga, kad paslaugas atliko be priekaištų! Šios komandos dėka buvau visiškai rami ir atsipalaidavusi! Šiltas ir profesionalus bendravimas, viskas laiku ir vietoje, tikrai puiki klientų aptarnavimo sistema ! Net nenorėčiau įsivaizduoti ka daryčiau be šios komandos pagalbos ! Ačiū Jums ir būtinai kreipsios jei reikės Jūsų pagalbos, taip pat ir rekomenduosiu kitiems!
Nuostabi komanda!
Nuostabi komanda!
Prisiraso patys sau geru komentaru, nepasitikekit sia imone. Apgavo, dideli pinigai sumoketi, darbo nera!!
Taip jau apgavo ne viena zmogu, ir nieko is ju neissireikalausi.
Laba diena. Tai va, penktadienį apsigyniau darbą. Recenzentas parašė 9. bakalauro darbas puikus! Tiek gavau ir per gynimą. Labai labai Jums ačiū Esu labai patenkinta bendravimu su Jumis. Linkiu Jums visokeriopos sėkmės. Dar karta ačiū už pagalbą su bakalauro darbu
Puiki komanda, puikus darbas. Likome labai patenkinti. geriausi linkejimai.
a*******i. Apsimetė, jog rašomas darbas, ir po 2sav atsiuntė darbą iš mokslo bazės. Nesivargino nei rašybos klaidos ištaisyti, kuri buvo darbe, nei litus konvertuot į eurus. - 200eur ir neįmonama susisiekti su atsakingu žmogumi. Pinigai negrąžinti, darbas neperrašytas.
Sveiki! Turiu džiugią naujieną! Viskas gavos super, įvertino labai gerai. Ačiū! Ir ačiū už Jūsų

pastangas bei kantrybę.
rekomenduoju
Sveiki! Norėjau kartu su Jumis pasidžiaugti, kad darbas, kurį padėjote rašyti, buvo įvertintas

puikiai! Labai dėkoju, kad sutikote man padėti, nes jau nebežinojau, kur kreiptis. Žinau, kad darbo

tema buvo sudėtinga ir terminas labai trumpas, bet mes visi kartu tikrai labai šauniai padirbėjome.

Rekomenduosiu Jus visiems, kas susidurs su panašiomis rašto darbų problemomis. Ačiū dar kartelį!
Labai sažiningos ir patogios paslaugos, rekomenduoju
Vystant projektą dirbame jau ilgiau nei metus. Džiagiames, kad pasirinkom šį paslaugų teikėją, padėjo persvarstyt projekto koncepciją ir išvengt daugybės klaidų. Labai rekomenduoju tiems kas planuoja vystyt ilgalaikius projektus. Puikus ilgalaikis partneris.
Teko perimti vieną projektą iš šios įmonės - kodo kokybė tragiška, matosi, kad dirba nepatyrę žmonės ir neturi reikiamos kompetencijos bei žinių. "Teplep" sumestos funkcijos į krūvą, pasiimti pinigai ir paliktas klientas rūpintis savo projektu pats. Rinkitės programuotojus atsakingai, nes pakalbėti visi moka, tačiau įgyvendinti - toli gražu.
Darbai atlikti gerai, patikima įmone, rekomenduoju.
Labai puikiai ir greitai atliktos paslaugos. Labai dėkingas už reklamą ir elektroninę parduotuvę, malonus ir padedantis. Visus rūpimus klausimus atsako greitai.
Kreipiausi dėl reikiamų darbų, labai opertyviai atliko visus pavestus darbus, likau patenkinta rezultatu kaina ir ypač greit atliktais darbais. Ateityje būtinai vėl kreipsiuosi. Administratorius labai konkretus ir profesionalus.
patikima imone, patariu, atlieka viska laiku ir be priekaistu
š*******o kontora, nepatikimi, melagiai, darbai plagiatai, terminų nesilaiko. Pinigų negrąžina.
Kreiptasi į vartotojų teises. Bus paskelbta plačiai apie jūsų veiklą.
a*******i, darbai plagijatai, pinigų negražina, netikusių darbų netaiso. Nemokėkit ir nepasitikėkit nei cento!
Nepatikima įmonė, nesilauko terminu, darbu neatliko, pažadu neivykdė, sumokėtu nemaži pinigai, kuriu negražina, i telefono skambučius nereguoja. Nerekomenduoju, š*******o kontora!
Saulius - grožio paslaugų tinklapis
2018-06-09 03:34:07 IP 2v4r0c9a
Pagaliau radome programuotojus kurie pabaigia darbus iki galo. kreipsimes dar jei reikės paslaugų. +++++
Labai džiaugiamės bendraudami su šia įmone. Pasiūlė projekto pakeitimus, kurių dėka sutaupėme 1300 eur nuo pradinio biudžeto. Darbo atlikimas be priekaištų.
padorios kainos, gera kokybe. rekomenduoju
Pigu, greita, patikima ir kas svarbiausia kokybiška! Be jokių š*** malimo, kliento apgudravimo (kas būdinga programuotojams) atlieka savo darbą. Atliko sistemos tobulinimus, kas ir buvo numatyta, tačiau dar savanoriškai įvertino sistemą ir pagelbėjo dėl ankstesnių gedimų, ištaisė klaidas!
Nepatikima įmonė. Eina antri metai kaip tenka nuolatos rašinėti ir prašyti, kad įvykdytų savo sutartinius įsipareigojimus, kai sumokėti dideli pinigai ir terminai jau senai suėję. Nerekomenduoju.
Atsiliepimas nei melagingas, nei žeminantis, nei įžeidžiantis ar pan. Tiesiog baigėsi kantrybė, todėl manau, kad tikslinga perspėti ir kitus asmenis.
Patikima įmonė!

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras
Adresas: Maironio g. 11, LT-44298 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; vairavimo mokymo paslaugos.
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre vykdomi mokymai: vairavimo mokymo kursai A, B, C, CE, D1, D kategorijoms įgyti. Papildomas vairuotojų mokymas, papildomi vairuotojų mokymo kursai po teisės vairuoti atėmimo bei pradedantiems vairuotojams pažeidus taisykles. ADR kursai, pradinė kvalifikacija 95 kodas...
WARISTI
NidaLingua

Adresas: Užupio g. 30-301, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; kalbų kursai; kelionės; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
Įmonė Waristi, UAB veikianti NidaLingua vardu, specializuojasi užsienio kalbų mokymo srityje vaikams ir suaugusiems, rekomenduodama trumpalaikes ir ilgalaikes kalbų mokymosi programas pripažintose, tarptautinių apdovanojimų turinčiose kalbų mokyklose ir stovyklose užsienyje. ● Kam skirta: moksleiviams nuo 10 metų...

Valstybės auditorė: ekonomikos skatinimo plane atsiranda nebūtinų projektų
Valstybės auditorė: ekonomikos skatinimo plane atsiranda nebūtinų projektų 08-04 20:52
Vyriausybės patvirtintame 6,3 mlrd. Eur vertės ekonomikai po krizės gaivinti skirtame "Ateities ekonomikos DNR" plane atsiranda nebūtinų valstybei bei neskatinančių ekonomikos projektų, sako...
Alaus gal nepavadino, bet į ministerijos kėdę pasodino
Alaus gal nepavadino, bet į ministerijos kėdę pasodino 08-04 20:35
"Toks tokį pažino ir ant alaus pavadino", – byloja liaudies patarlė. Tiesa, ekonomikos ir inovacijų ministras Rimantas Sinkevičius savo partijos ir medžioklės bičiulio Jono Pinskaus alaus vadinti...
Po sprogimų Beirute – dešimtys žuvusiųjų, tūkstančiai sužeistų
Po sprogimų Beirute – dešimtys žuvusiųjų, tūkstančiai sužeistų 08-04 19:54
Du galingi sprogimai, antradienį driokstelėję Libano sostinėje Beirute, pražudė beveik 80 žmonių, daugiau nei 4.000 sužeistų, skelbia BBC.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Microsoft 213,29 -1,50%
Moody's 276,00 -1,65%