Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gera prekė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gera prekė

Atsiliepimai apie Gera prekė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Gera prekė, UAB

Nebegaliu ir as jau tyleti.Bandau preke uzsisakyti trys kartus, pirna karta laukiau diena kol kazkoks "vadibininkas" (kurio sioje s*******o kontoroje tikriausiai net nera)patvirtins mano uzsakyma.Paskui skambinau taip vadinamai sekretorej-tai tokio baisaus aptarnavimo neteko matyti.Net nezino ka kalba, bando vartytis, bet nesigauna.O paskui pasako "Jei kazkas nepatinka nepirk"Virsune!!!!!!O sian nuvaziavau asmeniskai pakalbeti.Na zinot tikrai atsilupus kazkokia sedi.Jau tiek tos ju tas TIPO GERAS AKCIJAS.a*******i.NEPATIKIMA FIRMA.APTARNAVIMAS SIAUBINGAS!!!!!!!
Pirkau is PIRSAU.LT internetines parduotuves rogutes, taciau prekes taip ir negavau menesi. Atsiunte omniva kurjerio siuntos koda, kuris negalioja ir nenurodo, kur siunta siuo metu yra. Ziema jau baigsis, o roguciu taip ir negavome. Prisiskambinus i mineta imone darbuotoja patikino, kad preke gausim artimiausiu metu, deja ir vel negavom, dar karta paskambinus suzinojom, kad nebezino, kur yra mano uzsakyta preke ir vel patikino laukti kitos savaites. Neiskentusi MELO ir NEATSAKINGO DARBO pareikalavau grazinti pinigus ir siaip netaip pavyko issireikalauti grazinimo akto. Tikiuosi atgauti pinigus, bet panasu, kad galim buti apgauti.
NEATSAKINGI, MELAGIAI IR s*****i !!!
Indre 2018-02-08 19:07:38
Teisingai, as jau irgi paskambinau perspeti, kad skambinu i vartotoju teises, pavedima per 15 min padare :) ir siaip rekvizituose viena info, puslapyje kita. Dirba pagal individualia veikla, bet matyt pastatytas zmogus kuris net nezino ka ten kas veikia, nes ale direktores numerio neduoda :D zodziu... Pasodinta Vista kuri visa laika kazka trina ir nebezino jau kaip vartytis. baisi kontrora, labai baisi.
kokia jūsų pinigų suma, kad taip greit pervedė? nes man tai nepadėjo perspėjimai dėl vartotojų teisių ir antstolio.. visur kreipiausi, bet kol kas dar neatgavau pinigu.
Aiste 2018-02-08 18:13:13
tai dar nedaug laiko praėjo, nes man nuo spalio mėnesio dar negrąžino :D jau antstolei paduota...
Indre 2018-02-05 08:43:46
a*******i! Nuo sausio 5 nesugeba grazinti pinigu!
a*******i! Nuo sausio 5 nesugeba grazinti pinigu!
Iš dviejų užsakytų prekių, atsiuntė tik vieną... Žadėjo, jog gausiu ir kitą. Bet po 2 mėnesių, jokios žinios. Kreiptasi į vartotojų teises, bet kiek pasakė atsakingi iš ten, kad ir jų raginimų neklauso... Toliau - antstoliai. Bet dėl 3 eurų ar verta ?
Nors jei turit nesėkmingų istorijų su šia bendrove - kreipkitės ir Jūs į vartotojų teises. Gal uždarys.
Po 3 menesių pagaliau grąžino pinigus. Kreipkitės visi į valstybinę vartotojų teisių tarnyba, tikrai padeda! Tik per šią įstaigą išsireikalavau pinigų grąžinimo.
Visiškai nepatikima įmonė. Pirkau dvi prekes, iš kurių viena brokuota. Kad prekė būtų pakeista ar pinigai grąžinti šansų nėra. Elektrininiu paštu nebendrauja. Paskambinus telefonu pasako, kad sutvarkysim. Nei kada, nei kaip, nesileidžia į kalbas.
Katastrofa! Užsakiau vaikui dovaną gruodžio pradžioj. Atsiuntė ne tai ką užsakiau. Paprašiau, jog pakeistų. Jokio bendravimo, bet po kelių dienų sulaukiau kurjerio. Pakeitė. Kai išpakavau pamačiau, jog vėl ne tai atsiuntė. Tačiau antrą kartą nei kas bendravo, nei pakeitė. Baisu! Pirkiniai ateina be sąskaitų, ant kurjerio lipdukų nėra įmonės pavadinimo, siuntėjai būna nurodyti kažkokie fiziniai asmenys. Patariu nepirkti ir nerizikuoti.
Nepatikimi pardavėjai, užsakiau 3 prekes iš www.pirksau.lt svetainės, prekės atkeliavo laiku, bet tik 2 prekės, o vienos trūko, tai jiems laišką parašiau arba atsiųstu trūkstamą prekę arba gražintų pinigus už ją. Aišku, kaip ir tikėjausi jokio atsakymo iš jų negavau. Dar nepatiko, tai prekių supakavimas, vienos prekės dėžutė buvo stipriai apiplyšusi, tai teko lipnia juosta suklijuoti, juk reikėjo ją dovanoti. Prekių kokybė gana prasta, užmačiau tokias pačias AliExpress.com, tik jie kainą pasididino 3-5 kartus.
Siaubas o ne įnomė, prekės vėliuoja ko ne mėnesi, paskambinus sako jog pristatys artimiausiu metu, paskui pakeičia toną ir prateta mandrai bendrauti, galų gale gavus siuntinį, pastebėta jog ne visos prekės, vėl skambinam ir sakom jog ne viskas gauti, tada buria istorija jog prieš 3 savaitės skambino ir norėjo informuoti, o raštu inforuoti nesugeba, net kurjerio atstovas stovėdamas tarpduryje sako nemėkstantis šios įmonės, nes daugumą siuntinių vėluoja, o pagrindinius užsakovo komentarus turi išklausyti jis. žmogus net svarsto galimybe iš darbo išeiti vien tik dėl Pigusau įmonės melavimų ir siuntų vėlavimų.
Tragedija, o ne internetinė parduotuvė. Neveltui facebook panaikinę galimybę vertinti. Neinformuoja, kad prekės isšvis nebeturi, o vistiek pardavinėja. Pinigus grąžina tik pora kartų asmeniškai nuvykus.
Labai nepatikimi pardavejai. Niekam nerekomenduoju. Nepirkit, nepsigaukit. Is pradziu atsiunte ne ta preke kuri buvo uzsakyta, po kiek laiko apkeite i musiske, taciau... su dideliu broku.. parasem begale laisku kol sutiko pasiimti ja atgal ir ale taisyti arba pakeisti i kita. Taise taise... ir atgavom ta pacia brokuota preke be jokiu taisymo zymiu. Zodziu nuostolis. Nei daigto nei pinigu.
2017.12.11 d. įsigijau prekes. Pasirinktas pristatymas per kurjerį. Užsakymo metu buvo rašoma, kad prekes pristatysime per 1-2 dienas. Po savaitės nesulaukusi siuntos, bandžiau susisiekti su pardavėju. Po sunkių bandymų prisiskambinti, vis buvo žadama, kad prekes gausiu rytoj. Parašiau 4 laiškus adresais info@pirksau.lt ir pagalba@pirksau.lt. Atsakymo negavau jokio. Nors kas dieną į el.paštą siunčiami spaminiai naujienlaiškiai. Prekių sulaukiau tik beveik po dviejų savaičių (2017.12.22 d.). Prekių turinys akivaizdžiai skiriasi nuo įkeltų nuotraukų tinklalapyje. Nepatikimas pardavėjas, kuris nesilaiko savo įsipareigojimų.
a*******i. Prekiu neatsiuncia, pinigu neimanoma issireikalauti. Du menesiai praejo, prekes neatsiunte, pinigu negrazino, teko kreiptis i vartotoju teisiu tarnybas. Atsiliepimai tik neigiami, tikrai niekam nerekomenduoju. Vadybininke, kaip sukcius ir matomai neadekvati, kasdien pinigus pervedineja, o saskaita - tuscia.
Raimonda 2017-12-19 09:29:15
sveiki siūlau niekada nepirkti nieko iš www.pirksau.lt, apgaudinėja žmones. Pirkau prekę sumokėjau už ją gavau žinutę iš jū kad prekė per omnivą išsiūsta ir koduką omnivos beveik savaitę laukiau laukiau tikrinu koduką vis omniva bet kaip nejuda taip nejuda, šiandien paskambinus į omnivą pasakė kad net neturi jie tos siuntos. Paskambinau į įmonę tai aišku lengva ranka tik pinigus grąžino ir viskas bet jei nebūčiau ieškojus tai ir būčiau sau laukus ir nieko negavus.pasirodo įmonė atsiunčia fiktyvius omniva kodukus.
Jums pasisekė, kad nors pinigus grąžino, o mes nei prekių nei pinigų niekaip neatgaunam, jau pavargom skambint ir praśyt savo pinigų. Gražiuoju nepavyksta susitarti, eisim rašyt pareiškimo į policiją.
Prekė atėjo nepilnos komplektacijos, brokuota. Labai nusivylus.
Stasys 2017-10-27 09:34:46
Spalio 23 d. atvažiavo Venipak kurjeris paėmė ne mano užsakytą prekę, išsivežė, užsakytų prekių pagal sąskaitą ORD 13127 neatvežė, susisiekti su PIRKSAU susisiekti nepavyksta; į telefoninius skambučius ir el. pašto žinutes neatsako.
Negaliu suprasti kas tai per įmone, reklama labai graži.
Jau daugiau kaip mėnuo, kai atvežė ir vėl mano neužsakytą prekę, kuri man nereikalinga, nors reklamuoja, kad užsakytą prekę turi; o man atvežtosios prekės visiškai nėra jų kataloge. Beprasmiška ką nors aiškintis, paprastai į žinutes nereaguoja, telefonas būna išjungtas.
NEAPSIGAUKIT.
Liudmila 2017-11-21 12:21:00
ten nk naujo nepasako. ta pati ka telefonu.... (jei prisiskambinsit)... kreipiausi vartotoju teises... kolkas nk.....
Sveiki, po ilgu barniu ir as atgavau pinigus!
Pirkejas 2017-11-23 13:48:02
Po didelių barnių ir vargų ką tik atgavau pinigus, visdėl to tai įmanoma, tik nenustokit stengtis visi kas nukentėjot.
Sveiki, kiek laiko uztrukote?ar kreipetes i vartotoju teises? aciu
Užsisakius prekes, pamačiau daug neigiamų atsiliepimų. Bet man prekės atėjo laiku ir kokybe esu patenkinta.
Inga 2017-11-21 07:40:51
sveiki, ar buvote nuvyke pas juos?
Liudmila 2017-09-21 12:18:10
Saraskina kontora!!! truksta zodziu.sako preke issiusta.net koda dave.O istikruju net neperduota siuntejui!!!! ryt zadu pasirodyt ju buveinei.
sveiki, ar buvote nuvyke pas juos?
Prekes uzsakiau birzelio men., taciau prekes buvo nekokybiskos..nuo to laiko tik susirasinejam, nes tel.atsiliepe tik viena karta.Niekas prekiu nepakeite, pinigu negrazina, tel.nekelia.Issiunciau medziaga i teisma, laukiu sprendimo.
Užsakymas 2017-11-17 17:28:39
Iš mano pusės taspats, užsakymas 14339, skambinau i Venipak, pagal mano duomenis joks pristatymas neužsakytas, nors žinutė atėjo kad užsakymas išsiūstas, laukit su policija.
Rašikit cia vtis.lt as uzpildziau skunda, gal pades.
Užsakimas 13903, jeigu kita savaite ne bus pristatita - sekantis žingsnus- policija
Negaliu suprasti kas tai per įmone, reklama labai graži.
Aš taip pat negavau prekės už kurią sumokėjau beveik 100 eur. Ne vieną kartą melavo, kad gausiu tada ir tada, bet nieko taip ir negavau. Į laiškus sunkiai atrašo, į skambučius tai atsiliepia, tai neatsiliepia. Galų gale atsiuntė pinigų grąžinimo anketą, praėjo 14 dienų bet pinigų negrąžino. Sako pervesim pervesim, palaukit. Nieko aš nebelauksiu jau ir taip su jais nuo rugsėjo 16 d. žaidžiu. Jau parašiau skundą į vartotojų teises dėl negrąžintų pinigų.Tikiuosi kaip nors atgausiu... Tikrai nepirkit iš jų niekada! Gailiuosi kam prieš tai nepaskaičiau atsiliepimų apie šią įmonę.
Užsakiau prekę, pristatymas buvo žadėtas per 1-3 darbo dienas. Praėjus trims darbo dienoms, po pranešimo, kad prekė išsiųsta, skambinu klausti kur ji? nustebėjo ar dar negavau? pareiškiau, kad ne, tai sako tikrai gausite, jei ne šiandiena tai pirmadienį. Paklausiau ar juokauja, nes vaiko gimtadienis jau net spėjo praeiti, o dovanos dar nesulaukėme. Paprašiau siuntos sekimo numerio, atsiuntė, jis rodo, kad siunta vis adr pas siuntėją. Skambinu į venipak, atsako, kad siunta registruota, bet kurjierio įmonė net nekvietė, todėl siunta net nepaimta iš siuntėjo. Taip ir išaiškėjo visi melai. Paparašiau grąžinti pinigus, į laiškus žinoma neatsako, facebooke į sms taip pat ne, telefonu atsiliepia kažkokia nemandagi mergina, kuri pokalbio metu net sugeba pakelti balsą, galiausiai atsiuntė pinigų grąžinimo blanką. Ale per 14d grąžins pinigus, bet kas grąžins sugaištą laiką? Vaiko nusivylimą kasdien vis klausiant ar atėjo riedis? Kas padengs nuostolį, kad vaikui neišpildėme seniai žadėto pažado per gimtadienį padovanoti riedį? Nežinau kas čia per žmonės dirba ir kodėl taip neatsakingai. Norėtųsi pakalbėti su viršesniu žmogumi, kuris atsako už darbuotojų darbą, bet numerio deja niekas neduoda. Labai gaila, bet nerekomenuosiu niekam, tikiuosi pinigus atgauti be policijos įsikišimo.
Niekada niekam nerekomenduočiau, prekių laukiu jau ilgiau nei savaitę, nors pristatymjo terminas 1-3dienos. Paskambinus visa sako kad rytoj, rytoj, galiausiai pasirodo, kad siunta net neišsuųsta, visa žada perskambinti bet neperskambina... ŠRAŠKINO KONTORA!!!!!
Laba diena. Baisiai nerimta firma. Užsisakiau prekę, sumokėjau pinigus (46, 42 eur.), mėnuo laiko, kai negaunu lanko, nieks nesivargina su manim susisiekti ar bent jau atsiliepti man. Net nežinau kiek laiškų nusiunčiau į pagalbą, tačiau...
SUKCIU s*****i!!!Kaip toku nieks nesurakina???!! Prekes buvo uzsakytos 08.30- 08.31d puse menesio ju nebuvo, kai paskambinau vis zadejo jog jos bus, zadejo jog pridave kurjeriui, bet deja nesulaukiau to kurjerio.Kai vel siaip netaip priskambinau, pasakiau grazint pinigus, uzpildziau blanka ir jiems nusiunciau, zadejo grazint pinigus per 14dienu, praejo beveik menuo, ner tu pinigu.Vel jiems skambinu ir vis nustemba kad ner pervesti ir jog susisieks su buhalterija, bet deja lauk nelaukes jokiu grazinimu nera.Kreipsiuos visur, gana terliotis, norejos graziai bet su sukciais gi nesutarsi.Patariu visiems kreiptis i policija ir i vartotoju teises del sios firmos, tegul tokius s..us pamoko ir galu gake UZDARO!
Nerekomenduoju ką nors pirkti iš jų - per dvi savaites taip ir nepristatė prekės, nors pinigai buvo sumokėti iškart. Telefonu beveik neįmanoma priskambinti, priskambinus - meluojama į akis, kad prekė išsiųsta arba bus jau netrukus išsiųsta - ir vėl lauki...
Labai nepatikima įmonė. Prekės laukiau apie mėnesį vis žadėjo kad prekė pristatys (pas juos visada arba trečiadienis arba penktadienis) galiausiai paprašiau grąžinti pinigus užpildžiau forma ir laukiau 14 dienu, jokiu pinigų man negražino rašiau skambinau bet vis tiek tik pažadai. Parašiau į vartotojų teisės gavau pranešima kad parašė jiems dėl pinigų grąžinimo ir ką jus galvojate kita diena jau pinigai buvo mano sąskaitoje. Nerekomenduoju pirkti iš ten....
zmones neapsigaukit 2017-09-22 00:18:41
Uzsisakiau preke ir sumokejau- 09.03d.ir ligi siol negaunu.i laiskus neatsako prisiskambinti beveik neimanoma.prie savaite gavau patvirtinima kad preke issiusta bet vis jos negaunu.kaip prisiskambinu sako kad daug uzsakymu ir laukia papildymo ir tipo atsius uz poros dienu.ir taip pastoviai kaip prisiskambini meluoja.pirma karta ant tokiu a******u pakliuvau pirkdamas internetinese parduotuvese.kaip tokie s*****i dar laikosi...?
Laba diena, ar galėtumėte atsiųsti mums laišką su užsakymo numeriu bei susidariusia situacija - labas@pirksau.lt arba paskambinti numeriu 852222555 arba 866002601, būtinai išspręsime bei kompensuosime susidariusią situaciją, atsiprašome už mūsų darbuotojos aplaidumą.
sveiki, man irgi taip nutio kad negavau prekes, pradejus aiskintis situacija jie vis lauke papildymo, kai jau pasakaiu laukt nebegaliu tai atsiunte pinigu grazinimo forma, bet praejo menuo negrazina pinigus, isisukineja, susisiekus su paciu vadovu net pats neatraso!!!!toks jus ir vadovas Rimai sucius eilinis lietuvos.Bet pazadu to tikrai ramybeje nepaliksiu ir asmeniskai mum teks dar pasimatyt pries teisma !
Patvirtinima kad preke isiusta gavau, bet prekes jau savaite kaip nera. I telefono skambucius neatsako. Panasu i tai kad tai nieko gero nezadanti kontora. Pirkti joje tikrai nelabai apsimoka.
Užsakytos prekės ir sumokėti pinigai balandžio 17d.Smulkmenas pristatė, o pagrindinė (karutis) taip ir nepristatyta. Po daugelio skambučių atsiuntė anketą pinigų grąžinimui gegužės 16d.Šiandien jau praėjo trys savaitės, vis džiugina pažadais.
Su šia kompanija neverta turėti reikalų.Teks kreiptis į vartotojų teises. Užsakymo Nr. ORD 10369
Tokia pati situacija kaip ir p. Arūno. Nuo balandžio 6 d. neturime nei užsakytos prekės, nei grąžinami pinigai. Patarimas viesiems potencialiems klientams - NEPIRKITE, nes pagal esamą situaciją panašu, kad gražiuoju šis klausimas neišsispręs.
Niekas nepirkit is ju nesilaiko pazadu a******u kontora pralaukiam vis papildymo kaip jie sako prekiu, pinigus pervedem niekas neinformavo kad prekes nera skambinom patys savaite jiems maitino pazadais žodziu.... - perku daug kur, bet taip dar nebuvo. Sekmes darbuose !!!

Paprašius grąžinti įmokėtus pinigus siunčia kažkokias formas pildyti ale duomenis nurodyti nors viską turi patys ir jau šitaip savo pinigų nesulaukiu nuo balandžio 1d. Ačiū dievui kad turiu ir buvau protingas pasidaryti visus įrodymus ką teiksiu teismui išklotinės pokalbių, e-pašto susirašinėjimai ir panašūs dalykai ko nenoriu iki galo atskleisti.

MANO TIKSLAS IR MISIJA DABAR JUOS PASPIRGINTI !!!

P.S tesinys toks vartotojų teisės, teisininkas ir išlaudų prisiteisimas ir smagus laiko sugaišimas
Nepatariu niekam nes uzsakius preke gavau patvirtinancia zinute kad preke paruosta atsiemimui atvykau pasijimti o jos jie isviso neturi!!!!
Erikas 2017-05-30 16:17:22
Sukčių kompanija. daugiau kaip savaitę neatsiunčia prekės. Į skambučius neatasako.
Sveiki, kokiu numeriu skambinote? Mūsų numeris 852 222 555, koks užsakymo numeris Jūsų ir kokios prekės nesulaukėte, būtu malonu gauti Jūsų skambutį arba laišką el. paštu labas@pirksau.lt su užsakymo numeriu.

SDG kodas
Darbo saugos priemonės

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba darbo saugos priemonėmis, drabužiais, avalyne, vienkartiniais rūbais, priešgaisrinės saugos priemonėmis, saugos ženklais ir žurnalais. UAB „SDG kodas“ įsteigta 2009 metais. Mūsų tikslas - gerinant darbuotojų saugos ir sveikatos būklę įmonėse, suteikti įmonių vadovams profesionalią...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 12, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
ELMO šviestuvų salonuose rasite išskirtinio dizaino itin gausų apšvietimo produktų asortimentą tiek interjerui, tiek eksterjerui. Produktų gausa patenkins, net išrankiausio kliento poreikius ieškančio neeilinio LED sprendimo biurui, kiemui, namams ar pramonei. Galimybė atsinaujinti skirtingas Jūsų namų zonas:...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.

ENDORET GELIS – NATŪRALUS  JŪSŲ UŽPILDAS
ENDORET GELIS – NATŪRALUS JŪSŲ UŽPILDAS 02-15 14:03
ENDORET GELIS yra naujovė grožio medicinos srityje, sukurta Biotechnologijos instituto (BTI, Ispanija) ir atliekama Pošiūno klinikoje. Mokslinių ir praktinių tyrimų dėka, paciento nuosavo...
Sulaikytas Latvijos centrinio banko vadovas
Sulaikytas Latvijos centrinio banko vadovas 02-18 17:43
Latvijos korupcijos prevencijos biuro pareigūnai sekmadienį sulaikė Ilmarą Rimševičių, šalies kaimynės centrinio banko vadovą.
Rusijos monopolis skrydžiams į TKS baigsis 2019 m.
Rusijos monopolis skrydžiams į TKS baigsis 2019 m. 02-18 15:10
Verslininko Elono Musko kompanijai "SpaceX" sėkmingai ir pigiai paleidus į kosmosą galingiausią šiuo metu naudojamą raketą "Falcon Heavy", Rusija skelbia apie savo monopolio pabaigą.

Ar naudojatės taksi paslaugomis?

Mamaimam

Red Hat 142,71 +1,88%