Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gera prekė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gera prekė

Atsiliepimai apie Gera prekė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Gera prekė, UAB

Gaila, kad nepasiskaičiau komentarų apie šią įmonę, tai visiškai garantuoju yra nesąžiningi prekeiviai, prekės per nustatytą laiką negavau dabar laukiu pinigėlių, jei negausiu kreipsiuos į anstolius, bet preke kurios negavau ir parašė, kad sandėly neturi toliau sėkmingai prekiauja, nepirkit nes ir jūs turėsit pinigų reikalaut per tisėsaugą ir neaišku ar atgausit.
Visiški a*******i prekės reikėjo reikalauti vos nekasdien negana to isireikalavus gavom brokuota be keliu detalių žmonės nebūkit kvaili nesusigundykit mažom kainom!!!! Šita parduotuvė visiški a*******i !!!!
Kaip matau ir as papuoliau i tuos pacius spastus… Pirkau drasiai, nes gruodzio menesi buvom uzsisake, bet su atsiemimu pas juos, tai viskas buvo gerai, o dabar sumokejau el. bankininkyste ir va turiu… Tyla.. Neatsako niekur… Zmones nepirkit!!!!
2018 m. vasario mėnesį pirkau prekių už 184 EUR ir sumokėjau išankstiniu pavedimu. Pristatė dalį prekių už 42 EUR ir užsakymo statusas pasidarė kaip įvykdytas. Dėl likusių prekių pristatymo ar pinigų grąžinimo kreipiausi į įmonę daug sykių, tačiau tai nedavė jokių rezultatų. Gerai, kad turiu visą siuntos išpakavimo proceso filmuotą medžiagą, iš kurios aiškiai matosi, kad pristatyta tik maža dalis visų apmokėtų prekių, tad teks kreiptis į VVTAT, ar kitas teisėsaugos institucijas.
skundai.pirksau@gmail.com
2018-07-26 12:09:04 IP 88.135.16.224
atsiprašome už susiklosčiusius nepatogumus, jeigu kažkam užtrūko pinigų grąžinimas. Beveik visi grąžinimai yra sutvarkyti, jeigu dėl kažkokios priežasties negavote savo pinigų, prašome kreiptis el. paštu - skundai.pirksau@gmail.com, grąžinimas bus sutvarkytas keletos darbo dienų bėgyje. Internetinė parduotuvė perleidžiama naujiems savininkams, visi įsipareigojimai yra vykdomi.
Pirkau batuta balandzio menesi ir negavau dar kur reikia kreiptis. buvau policijoj sake laukt gal dar atves, bet jau nieko nebetikiu kad gausiu. skambinom rasem i gmail bet jokiu atsakymu. Vaiku gaila pirkom gimtadienio progai ir va pinigai i bala.
a*******i, pinigus pervedžiau - prekės nėra... bendrauti nesiteikia. Man įdomu, kodėl niekas jų neužtrumpina???
Negaunu užsakytų prekių, apmokėta sąskaita birželio 11dieną. Į el. laiškus nereaguoja, į tel. skambučius neatsako. Kreipsiuosi į teisėsaugą.
Užsisakiau prekę, bet nesulaukiu, nors sakė iki 5 darbo dienų, bet jau praėjo savaitė. Tikrai neatsiliepia.
a*******i. Užsakiau mamai šluotą Magic mops gimtadienio progai...nei šluotos, nei pinigų jau antras mėnuo.Taip pat kreipsiuosi į vartotojų teises, kažkaip net nesitiki, kad šiais laikais dar yra tokių apgavikų.Ir svarbiausia nieks jų nesustabdo, juk matau, kad ne vienintelė čia aš apgauta, o jie ir toliau siunčia reklamas ir apgaudinėja žmones.Jau šitą kontorą seniai uždaryt turėjo !

paspauskit ant nurodos ir pamatysit kas vadovas, per fb pagrasinkit
Pirkėja 2017-12-19 13:56:19
Jums pasisekė, kad nors pinigus grąžino, o mes nei prekių nei pinigų niekaip neatgaunam, jau pavargom skambint ir praśyt savo pinigų. Gražiuoju nepavyksta susitarti, eisim rašyt pareiškimo į policiją.
O tai ką jums policija sako tokiu klausimu?ar jie uzsiima?
Nepirkite nieko... s*****i!! Nei atrašo, nei atsiliepia. Užsisakiau už 30€ laukiu jau beveik savaitę, nutariau paskambinti niekas neatsako skambinu nuo 11h
pirkau nebrangia preke, ir isdure kaip katina- ragelio nebekelia, i laiskus neatsakineja...venkite siu sukciu, sodinkite i kalejima, dulkinkite per anstolius...ir svarbiausia, NEPIRKITE NAUJI, kas dar neisdurti!!!!!!
Jurate 2018-04-30 18:01:02
Atgausim tik neaišku kada :)
Po vartotoju teisiu sprendimo man pagaliau patys grazino pinigus, suma buvo nedidele.
mes ir gavom, bet deja, visiškai kitokią, prastos kokybės ir tikrai ne tokios vertės, kurią sumokėjom.. toliau bylinėjames...turi iškviesti jei kurjerį, bet taip ir nesulaukėm... vartotojų teisės ruošia nutarimą su kuriuo kreipsimės į anstolius, bet sakė, kad nekainuos nieko.
Noriu pasiteirauti tu kas kreipesi i antstoli del skolos isieskojimo. Antstoliui reikia sumoketi tam tikra mokesti, kuris priklauso nuo sumos, ar paskui tas mokestis buna grazinamas kartu su isieskotais pinigais ar ne?
As 2018-05-17 15:41:43
Nepatikesit gavau prekę ir dar gerą:)
Pasisekė=)
Nepatikesit gavau prekę ir dar gerą:)
2018-05-13 08:04:25
Jai pirkot daugiau nei už 50€ dar galima bandyti kreiptis į eskolos. Lt aš taip dariau dabar laukiu naujienų sakė kad skola paduota išieškoti
Bet jie 30%sumos pasiema sau
Pavel 2018-05-09 17:55:52
Sveiki, ar yra kazkokiu ziniu is vartotoju teisiu? Jeigu nieks nieko nedarys, tai tie u****i ir toliau apipisines zmones nenubausti
Privalu palaukti 10 dienų po teisių kreipimosi.Aš į policija eisiu.atsispausdinau jau 77 šiuos komentarus.tikrai NEDOVANOSIU savo pinigų.parasysiu
Mačiau vėl fb atnaujino postą...žiaurūs...o telefonai neveikiantys arba nekelia...
Valentina 2018-05-08 08:25:31
Sveiki, man ta pati problems negaunu prekes, noreciau paklausti ar i vartotoju teises kreipetes elektroniniu budu, ten kur reikia uzpildyti prasyma, man neina intenete, tik popieriniam variante.
taip internetu.Neimanoma nesusigrazint pinigu:} juk turim visus dokumentus. o jie ir vakar atsiunte sms su prekiu reklama.siaubas
Jurate 2018-05-05 12:38:16
Sveiki.padaviau ir aš į vartotojų teises.po 10 dienų eisiu į policija.eikit ir jūs.nieko ten sudėtingo nėra.man ne pirmas kartas.negalima taip elgtis su žmonėmis
Asta 2018-05-07 18:33:33
O esate atgavusi pinigus?
Esu apgautas kai litai buvo (120 Lt) tai į policija padaviau (nuo 30 eurų byla jau galima kelt) tai iki teismo buvo daeje.tikrai nedovanosiu.dabar laukiu 10 dienų nes į vartotojų teises padaviau.
Jurate 2018-05-05 12:38:16
O esate atgavusi pinigus?
Sveiki, pasimoviau ir aš ant šios įmonės kabliuko...pasakykit, ar jums pavyko atgauti pinigus?ką darėt?į vartotojų teises ir epolicija jau parašiau.
Užsisakėm supynes, sąskaitą išrašė, skambinausi į Omnivą, dar neatiduota, jie teigė, kad atiduota, mėnuo praėjo, dar nėra prekės. Reikia dėl individualios veiklos teigti į VMI.
Aiste 2018-02-08 18:13:13
tai dar nedaug laiko praėjo, nes man nuo spalio mėnesio dar negrąžino :D jau antstolei paduota...
O jūs anstolei sumokėjus 20 juos atgavot?
Nukentėjusi 2018-03-20 16:33:42
As irgi neatgaunu, kreipiaus i vartotoju teises.........bet panasu, kad neatgausim, nes ju skola Sodrai tik auga, likes 1 dirbantysis imoneje, nebus is ko isieskot, prekiauja per individualia veikla.......
Atgausim tik neaišku kada :)
Aš ir nukentėjusi.bet nenuleisiu rankų.pirmiausia kreipiausi į banka mistertango.com (vesdama pinigus net nepastebėjau kad toks bankas.ryt rasysiu į vartotojų teises.internetine policija.kreipsiuos ir į policija (viskas ten nemokama
Man irgi belieka tik gailėtis, kad susidūriau su šia įmone ir kad nepaskaičiau komentarų apie ją. Užsisakiau prekes kovo pradžioje. Nors žadėtas pristatymo terminas buvo 3-5 darbo dienos, bet tik po savaitės gavau elektroninį laišką, kad prekės išsiųstos, nors iš tikrųjų taip nebuvo. Kantriai laukiau savo siuntinio.Pasiteiravus el.paštu kur mano siuntinys, sulaukiau per vieną dieną net dviejų vadybininkų skambučių su jų pasakomis, kad iškilo problemų su tiekėjais dėl prekių. Ką gi, gi žmogiška esu ir galiu suprasti, kad kartais tiekimas gali sutrikti, gaunu pažadą, kad po Velykų tikrai prekės bus pas mane. Kantriai laukiu.Taip dar 3 savaitės praėjo.bandau skambinti, niekas neatsako, į e-mail'us neatrašo, pinigų negrąžina.Prieš 4 dienas kreipiausi vėl į juos dėl pinigų grąžinimo.Toliau žadu į vartotojų teisių tarnybą kreiptis..negi niekas negali sustabdyti tokių apgavikų??? PASISAUGOKIT JŲ!!!!!!
gailiuosi, kad užsisakydama neskaičiau atsiliepimų. 2018 sausio mėn pirkau parafino vonelę su priedais bet priedų negavau. iš pradžių dar vyko komunikacija (pažadų forma atsiųsti prekes), o vėliau nei priedų nei atsakymo. šiandien parašiau vartotojų teisėms. Turėtų peržiūrėti individualia veikla užsiimančio asmens veikla nes matau kad yra daugiau nukentėjusių ir visai neseniai, pagal komentarų datą.
Tik neuzsisakykit nieko iš jų pervedžiau pinigus o prekės jau mėnesį nėra eisiu į vartotojų teises nes laukti daugiau nebeverta a*******i
Gintare 2018-04-13 16:30:03
Nuo balandzio 6 d. nesulaukiame uzsakymo, neatsiliepia telefonu ir el pastu. Gal zinote kas per veikeja Galina Bosenko, kurios vardu imone? Ar pagelbejo Jums Jurgitos Bareikienės kontora? Mes is Kauno. Gal fiziskai kas nors buvote situ sukciu buveineje Vilniuje Gabijos g.? Dabar pasikeite adresa i Laisves pr. 60.
Ta pati situacija. Uzsakymo negauname nuo kovo 26d. Buvome viwtoje durys uzrakintos. Niekas nekelia. Patarciau nieko is cia nesisakyti.
Pirkėja 2018-04-03 14:04:59
Gal galit parasyti kokiu dokumentu reikia kreipiantis i antstole?
Pirmiausia susiraskite antstolę ir jai pasiskambinkite. O šiaip reikės paštu nusiųsti Vartotojų teisių apsaugos tarnybos įsigaliojusį raštą (originalą) ir prašymą.
Aiste 2018-03-06 09:52:03
Antstolės Jurgitos Bareikienės kontora, Vilnius
Gal galit parasyti kokiu dokumentu reikia kreipiantis i antstole?
Vilma 2018-03-19 15:38:48
Pirkau prekes 2017 gruodzio menesi. Prekes atsiunte nekokybiskas. Neveikiantis sviesu lazeris, kitas vos gyvas, bet kadangi kaledinis laikotarpis, tai viena is ju pasilikau, apvyniojus laida lipnia juosta, o kita sutarus su vadybininke, uzpildziau prekes grazinimo lapa, ir preke per omniva issiunciau atgal i PIRKSAU.LT
Ir jau kovo 19 d. Nei pinigu bei atsakymo. Dar keleta sykiu susisiekiau su vadybininke, kuri prisistate Agata, zadedavo kad perves, kad grazins pinigus, bet ir nesulaukiu. Skambinau daug sykiu, rasiau daug laisku-viskas veltui.

PIRKSAU.LT firma labai nerimta, apgaudineja zmones, bukit atsargus !!!!
Tas pats ir man neatgaunu savo priedu! Pirkau parafino vonele su priedais, deja negavau tu priedu iki pat siol neimanoma atgauti! O ta Agata tai siaubas siandien paskambinus ir paklausus koks vardas pasake Marija, nors balsas tas pats! Mazvaikiu saika.... nieko nepirkit is ten!!!
Vilma 2018-03-19 15:38:48

PIRKSAU.LT firma labai nerimta, apgaudineja zmones, bukit atsargus !!!!
Prekės net neišsiuntė. Nesuprantu, kaip leidžiama tokiems apgavikams dirbti ? Kodėl neuždaro ? Man tas pats, kaip ir kitiems, nei prekių, neim pinigų, melagiai, a*******i !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alvydas Barščevičius
2018-03-13 08:06:24 IP 194.0.203.251
uzsakyta prekė užsakymo numeris ORD18650, sausio pradžioja su išankstiniu apmokėjimu, prekės negavome.Nurodytais telelefonais 852 222555;866002602 neįmanoma prisiskambinti.Kas gali padeti?
Nukentėjusi 2018-03-06 09:43:53
Gal galit parasyt i kokia antstole kreipetes, laukiu termino, kada galesiu kreiptis?
Antstolės Jurgitos Bareikienės kontora, Vilnius
Aiste 2018-03-06 09:37:40
Taip atgavau! Kai tik antstolė gavo reikiamus dokumentus iš manęs, iškart pinigai buvo nuskaičiuoti nuo įmonės sąskaitos tik reikėjo laukti 14 dienų kadangi tai privalomas terminas skolininkui pareikšti pretenzijas. Aišku jokių pretenzijų nepareiškė ir po 14 dienų pinigai jau buvo mano sąskaitoje :)
Nukentėjusi 2018-03-06 09:25:09
Aiste, gal jau atgavote pinigus per antstole? Nes as kol kas dar vis laukiu....
Zmones bukite budrus.Jau menuo praejo bet taip negavau savo prekiu pirktu pirksau.lt.Uzsakyma padariau pinigus pervedziau laukiu, po savaites nesulaukus ieskau, pasirodo dave klaidinga omnivos pastomato sekimo koda, tai suzinojau paskambinus i omniva.Pradejau skambinti i pirksau.lt dvi dienas niekas nekele ragelio, kai pakele sako prekes ant dienu gausite, sakau nevedziokit uz nosies jokios siuntos nera ir nekeliauja, pakeliau veja atsiunte uzpildyti anketa pinigu grazinimui nuo vasario 15iki dabar dar pinigus negrazino.GAILIUOSI KAD PRIES PIRKDAMA NEPASKAICIAU ATSILIEPIMU.

SDG kodas
Darbo saugos priemonės

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba darbo saugos priemonėmis, drabužiais, avalyne, vienkartiniais rūbais, priešgaisrinės saugos priemonėmis, saugos ženklais ir žurnalais. MŪSŲ TIKSLAS Mūsų tikslas – parinkti Jūsų įmonės įvaizdį, poreikius, finansines galimybes atitinkančias ir darbuotojų sveikatą apsaugančias darbo...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Vilniaus g. 31, LT-01402 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...

Egipte rastas puikiai išsilaikęs sfinksas
Egipte rastas puikiai išsilaikęs sfinksas 09-23 14:38
Egipte aptiktas puikiai išsilaikęs sfinksas. Manoma, kad jam galėtų būti daugiau kaip 2.000 m.
Lietuvos gyventojai taupo, bet sudarinėti ilgalaikius planus pritingi
Lietuvos gyventojai taupo, bet sudarinėti ilgalaikius planus pritingi 09-23 14:37
Didžioji dalis Lietuvos gyventojų planuoja ir savo pajamas ir išlaidas, tačiau savo ir šeimos finansinius planus sudaro tik kiek daugiau nei penktadalis gyventojų.
"Comcast" už "Sky" pasiūlė 34 mlrd. Eur – daugiau nei Murdochas
"Comcast" už "Sky" pasiūlė 34 mlrd. Eur – daugiau nei Murdochas 09-23 12:22
JAV kabelinės televizijos gigantė "Comcast" šeštadienį nurungė Ruperto Murdocho "Twenty-First Century Fox" varžytuvėse dėl britų televizijos bendrovės "Sky".

Kai susergate, Jūs..

Skoda