Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gera prekė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gera prekė

Atsiliepimai apie Gera prekė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Gera prekė, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Jurate 2018-04-30 18:01:02
Atgausim tik neaišku kada :)
Po vartotoju teisiu sprendimo man pagaliau patys grazino pinigus, suma buvo nedidele.
mes ir gavom, bet deja, visiškai kitokią, prastos kokybės ir tikrai ne tokios vertės, kurią sumokėjom.. toliau bylinėjames...turi iškviesti jei kurjerį, bet taip ir nesulaukėm... vartotojų teisės ruošia nutarimą su kuriuo kreipsimės į anstolius, bet sakė, kad nekainuos nieko.
Noriu pasiteirauti tu kas kreipesi i antstoli del skolos isieskojimo. Antstoliui reikia sumoketi tam tikra mokesti, kuris priklauso nuo sumos, ar paskui tas mokestis buna grazinamas kartu su isieskotais pinigais ar ne?
As 2018-05-17 15:41:43
Nepatikesit gavau prekę ir dar gerą:)
Pasisekė=)
Nepatikesit gavau prekę ir dar gerą:)
2018-05-13 08:04:25
Jai pirkot daugiau nei už 50€ dar galima bandyti kreiptis į eskolos. Lt aš taip dariau dabar laukiu naujienų sakė kad skola paduota išieškoti
Bet jie 30%sumos pasiema sau
Pavel 2018-05-09 17:55:52
Sveiki, ar yra kazkokiu ziniu is vartotoju teisiu? Jeigu nieks nieko nedarys, tai tie u****i ir toliau apipisines zmones nenubausti
Privalu palaukti 10 dienų po teisių kreipimosi.Aš į policija eisiu.atsispausdinau jau 77 šiuos komentarus.tikrai NEDOVANOSIU savo pinigų.parasysiu
Mačiau vėl fb atnaujino postą...žiaurūs...o telefonai neveikiantys arba nekelia...
Valentina 2018-05-08 08:25:31
Sveiki, man ta pati problems negaunu prekes, noreciau paklausti ar i vartotoju teises kreipetes elektroniniu budu, ten kur reikia uzpildyti prasyma, man neina intenete, tik popieriniam variante.
taip internetu.Neimanoma nesusigrazint pinigu:} juk turim visus dokumentus. o jie ir vakar atsiunte sms su prekiu reklama.siaubas
Jurate 2018-05-05 12:38:16
Sveiki.padaviau ir aš į vartotojų teises.po 10 dienų eisiu į policija.eikit ir jūs.nieko ten sudėtingo nėra.man ne pirmas kartas.negalima taip elgtis su žmonėmis
Asta 2018-05-07 18:33:33
O esate atgavusi pinigus?
Esu apgautas kai litai buvo (120 Lt) tai į policija padaviau (nuo 30 eurų byla jau galima kelt) tai iki teismo buvo daeje.tikrai nedovanosiu.dabar laukiu 10 dienų nes į vartotojų teises padaviau.
Jurate 2018-05-05 12:38:16
O esate atgavusi pinigus?
Sveiki, pasimoviau ir aš ant šios įmonės kabliuko...pasakykit, ar jums pavyko atgauti pinigus?ką darėt?į vartotojų teises ir epolicija jau parašiau.
Užsisakėm supynes, sąskaitą išrašė, skambinausi į Omnivą, dar neatiduota, jie teigė, kad atiduota, mėnuo praėjo, dar nėra prekės. Reikia dėl individualios veiklos teigti į VMI.
Aiste 2018-02-08 18:13:13
tai dar nedaug laiko praėjo, nes man nuo spalio mėnesio dar negrąžino :D jau antstolei paduota...
O jūs anstolei sumokėjus 20 juos atgavot?
Nukentėjusi 2018-03-20 16:33:42
As irgi neatgaunu, kreipiaus i vartotoju teises.........bet panasu, kad neatgausim, nes ju skola Sodrai tik auga, likes 1 dirbantysis imoneje, nebus is ko isieskot, prekiauja per individualia veikla.......
Atgausim tik neaišku kada :)
Aš ir nukentėjusi.bet nenuleisiu rankų.pirmiausia kreipiausi į banka mistertango.com (vesdama pinigus net nepastebėjau kad toks bankas.ryt rasysiu į vartotojų teises.internetine policija.kreipsiuos ir į policija (viskas ten nemokama
Man irgi belieka tik gailėtis, kad susidūriau su šia įmone ir kad nepaskaičiau komentarų apie ją. Užsisakiau prekes kovo pradžioje. Nors žadėtas pristatymo terminas buvo 3-5 darbo dienos, bet tik po savaitės gavau elektroninį laišką, kad prekės išsiųstos, nors iš tikrųjų taip nebuvo. Kantriai laukiau savo siuntinio.Pasiteiravus el.paštu kur mano siuntinys, sulaukiau per vieną dieną net dviejų vadybininkų skambučių su jų pasakomis, kad iškilo problemų su tiekėjais dėl prekių. Ką gi, gi žmogiška esu ir galiu suprasti, kad kartais tiekimas gali sutrikti, gaunu pažadą, kad po Velykų tikrai prekės bus pas mane. Kantriai laukiu.Taip dar 3 savaitės praėjo.bandau skambinti, niekas neatsako, į e-mail'us neatrašo, pinigų negrąžina.Prieš 4 dienas kreipiausi vėl į juos dėl pinigų grąžinimo.Toliau žadu į vartotojų teisių tarnybą kreiptis..negi niekas negali sustabdyti tokių apgavikų??? PASISAUGOKIT JŲ!!!!!!
gailiuosi, kad užsisakydama neskaičiau atsiliepimų. 2018 sausio mėn pirkau parafino vonelę su priedais bet priedų negavau. iš pradžių dar vyko komunikacija (pažadų forma atsiųsti prekes), o vėliau nei priedų nei atsakymo. šiandien parašiau vartotojų teisėms. Turėtų peržiūrėti individualia veikla užsiimančio asmens veikla nes matau kad yra daugiau nukentėjusių ir visai neseniai, pagal komentarų datą.
Tik neuzsisakykit nieko iš jų pervedžiau pinigus o prekės jau mėnesį nėra eisiu į vartotojų teises nes laukti daugiau nebeverta a*******i
Gintare 2018-04-13 16:30:03
Nuo balandzio 6 d. nesulaukiame uzsakymo, neatsiliepia telefonu ir el pastu. Gal zinote kas per veikeja Galina Bosenko, kurios vardu imone? Ar pagelbejo Jums Jurgitos Bareikienės kontora? Mes is Kauno. Gal fiziskai kas nors buvote situ sukciu buveineje Vilniuje Gabijos g.? Dabar pasikeite adresa i Laisves pr. 60.
Ta pati situacija. Uzsakymo negauname nuo kovo 26d. Buvome viwtoje durys uzrakintos. Niekas nekelia. Patarciau nieko is cia nesisakyti.
Pirkėja 2018-04-03 14:04:59
Gal galit parasyti kokiu dokumentu reikia kreipiantis i antstole?
Pirmiausia susiraskite antstolę ir jai pasiskambinkite. O šiaip reikės paštu nusiųsti Vartotojų teisių apsaugos tarnybos įsigaliojusį raštą (originalą) ir prašymą.
Aiste 2018-03-06 09:52:03
Antstolės Jurgitos Bareikienės kontora, Vilnius
Gal galit parasyti kokiu dokumentu reikia kreipiantis i antstole?
Vilma 2018-03-19 15:38:48
Pirkau prekes 2017 gruodzio menesi. Prekes atsiunte nekokybiskas. Neveikiantis sviesu lazeris, kitas vos gyvas, bet kadangi kaledinis laikotarpis, tai viena is ju pasilikau, apvyniojus laida lipnia juosta, o kita sutarus su vadybininke, uzpildziau prekes grazinimo lapa, ir preke per omniva issiunciau atgal i PIRKSAU.LT
Ir jau kovo 19 d. Nei pinigu bei atsakymo. Dar keleta sykiu susisiekiau su vadybininke, kuri prisistate Agata, zadedavo kad perves, kad grazins pinigus, bet ir nesulaukiu. Skambinau daug sykiu, rasiau daug laisku-viskas veltui.

PIRKSAU.LT firma labai nerimta, apgaudineja zmones, bukit atsargus !!!!
Tas pats ir man neatgaunu savo priedu! Pirkau parafino vonele su priedais, deja negavau tu priedu iki pat siol neimanoma atgauti! O ta Agata tai siaubas siandien paskambinus ir paklausus koks vardas pasake Marija, nors balsas tas pats! Mazvaikiu saika.... nieko nepirkit is ten!!!
Vilma 2018-03-19 15:38:48

PIRKSAU.LT firma labai nerimta, apgaudineja zmones, bukit atsargus !!!!
Prekės net neišsiuntė. Nesuprantu, kaip leidžiama tokiems apgavikams dirbti ? Kodėl neuždaro ? Man tas pats, kaip ir kitiems, nei prekių, neim pinigų, melagiai, a*******i !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alvydas Barščevičius
2018-03-13 08:06:24 IP 194.0.203.251
uzsakyta prekė užsakymo numeris ORD18650, sausio pradžioja su išankstiniu apmokėjimu, prekės negavome.Nurodytais telelefonais 852 222555;866002602 neįmanoma prisiskambinti.Kas gali padeti?
Nukentėjusi 2018-03-06 09:43:53
Gal galit parasyt i kokia antstole kreipetes, laukiu termino, kada galesiu kreiptis?
Antstolės Jurgitos Bareikienės kontora, Vilnius
Aiste 2018-03-06 09:37:40
Taip atgavau! Kai tik antstolė gavo reikiamus dokumentus iš manęs, iškart pinigai buvo nuskaičiuoti nuo įmonės sąskaitos tik reikėjo laukti 14 dienų kadangi tai privalomas terminas skolininkui pareikšti pretenzijas. Aišku jokių pretenzijų nepareiškė ir po 14 dienų pinigai jau buvo mano sąskaitoje :)
Nukentėjusi 2018-03-06 09:25:09
Aiste, gal jau atgavote pinigus per antstole? Nes as kol kas dar vis laukiu....
Zmones bukite budrus.Jau menuo praejo bet taip negavau savo prekiu pirktu pirksau.lt.Uzsakyma padariau pinigus pervedziau laukiu, po savaites nesulaukus ieskau, pasirodo dave klaidinga omnivos pastomato sekimo koda, tai suzinojau paskambinus i omniva.Pradejau skambinti i pirksau.lt dvi dienas niekas nekele ragelio, kai pakele sako prekes ant dienu gausite, sakau nevedziokit uz nosies jokios siuntos nera ir nekeliauja, pakeliau veja atsiunte uzpildyti anketa pinigu grazinimui nuo vasario 15iki dabar dar pinigus negrazino.GAILIUOSI KAD PRIES PIRKDAMA NEPASKAICIAU ATSILIEPIMU.
Aiste 2018-02-08 20:08:33
kokia jūsų pinigų suma, kad taip greit pervedė? nes man tai nepadėjo perspėjimai dėl vartotojų teisių ir antstolio.. visur kreipiausi, bet kol kas dar neatgavau pinigu.
Aiste, gal jau atgavote pinigus per antstole? Nes as kol kas dar vis laukiu....
Dovilė 2018-02-09 20:49:35
Pirkau is PIRSAU.LT internetines parduotuves rogutes, taciau prekes taip ir negavau menesi. Atsiunte omniva kurjerio siuntos koda, kuris negalioja ir nenurodo, kur siunta siuo metu yra. Ziema jau baigsis, o roguciu taip ir negavome. Prisiskambinus i mineta imone darbuotoja patikino, kad preke gausim artimiausiu metu, deja ir vel negavom, dar karta paskambinus suzinojom, kad nebezino, kur yra mano uzsakyta preke ir vel patikino laukti kitos savaites. Neiskentusi MELO ir NEATSAKINGO DARBO pareikalavau grazinti pinigus ir siaip netaip pavyko issireikalauti grazinimo akto. Tikiuosi atgauti pinigus, bet panasu, kad galim buti apgauti.
NEATSAKINGI, MELAGIAI IR s*****i !!!
Patarimas: ieskokit savo pinigu per paysera (pagalba@paysera.lt), per banka. Negavus prekiu taip galite susigrazinti. Man iki siol neperveda uz grazinta preke, teko kreiptis i Vartotoju teises.
Nebegaliu ir as jau tyleti.Bandau preke uzsisakyti trys kartus, pirna karta laukiau diena kol kazkoks "vadibininkas" (kurio sioje s*******o kontoroje tikriausiai net nera)patvirtins mano uzsakyma.Paskui skambinau taip vadinamai sekretorej-tai tokio baisaus aptarnavimo neteko matyti.Net nezino ka kalba, bando vartytis, bet nesigauna.O paskui pasako "Jei kazkas nepatinka nepirk"Virsune!!!!!!O sian nuvaziavau asmeniskai pakalbeti.Na zinot tikrai atsilupus kazkokia sedi.Jau tiek tos ju tas TIPO GERAS AKCIJAS.a*******i.NEPATIKIMA FIRMA.APTARNAVIMAS SIAUBINGAS!!!!!!!
NEATSAKINGI, MELAGIAI IR s*****i !!!
Indre 2018-02-08 19:07:38
Teisingai, as jau irgi paskambinau perspeti, kad skambinu i vartotoju teises, pavedima per 15 min padare :) ir siaip rekvizituose viena info, puslapyje kita. Dirba pagal individualia veikla, bet matyt pastatytas zmogus kuris net nezino ka ten kas veikia, nes ale direktores numerio neduoda :D zodziu... Pasodinta Vista kuri visa laika kazka trina ir nebezino jau kaip vartytis. baisi kontrora, labai baisi.
Aiste 2018-02-08 18:13:13
Indre 2018-02-05 08:43:46
a*******i! Nuo sausio 5 nesugeba grazinti pinigu!
a*******i! Nuo sausio 5 nesugeba grazinti pinigu!
Iš dviejų užsakytų prekių, atsiuntė tik vieną... Žadėjo, jog gausiu ir kitą. Bet po 2 mėnesių, jokios žinios. Kreiptasi į vartotojų teises, bet kiek pasakė atsakingi iš ten, kad ir jų raginimų neklauso... Toliau - antstoliai. Bet dėl 3 eurų ar verta ?
Nors jei turit nesėkmingų istorijų su šia bendrove - kreipkitės ir Jūs į vartotojų teises. Gal uždarys.
Po 3 menesių pagaliau grąžino pinigus. Kreipkitės visi į valstybinę vartotojų teisių tarnyba, tikrai padeda! Tik per šią įstaigą išsireikalavau pinigų grąžinimo.
Visiškai nepatikima įmonė. Pirkau dvi prekes, iš kurių viena brokuota. Kad prekė būtų pakeista ar pinigai grąžinti šansų nėra. Elektrininiu paštu nebendrauja. Paskambinus telefonu pasako, kad sutvarkysim. Nei kada, nei kaip, nesileidžia į kalbas.
Katastrofa! Užsakiau vaikui dovaną gruodžio pradžioj. Atsiuntė ne tai ką užsakiau. Paprašiau, jog pakeistų. Jokio bendravimo, bet po kelių dienų sulaukiau kurjerio. Pakeitė. Kai išpakavau pamačiau, jog vėl ne tai atsiuntė. Tačiau antrą kartą nei kas bendravo, nei pakeitė. Baisu! Pirkiniai ateina be sąskaitų, ant kurjerio lipdukų nėra įmonės pavadinimo, siuntėjai būna nurodyti kažkokie fiziniai asmenys. Patariu nepirkti ir nerizikuoti.
Nepatikimi pardavėjai, užsakiau 3 prekes iš www.pirksau.lt svetainės, prekės atkeliavo laiku, bet tik 2 prekės, o vienos trūko, tai jiems laišką parašiau arba atsiųstu trūkstamą prekę arba gražintų pinigus už ją. Aišku, kaip ir tikėjausi jokio atsakymo iš jų negavau. Dar nepatiko, tai prekių supakavimas, vienos prekės dėžutė buvo stipriai apiplyšusi, tai teko lipnia juosta suklijuoti, juk reikėjo ją dovanoti. Prekių kokybė gana prasta, užmačiau tokias pačias AliExpress.com, tik jie kainą pasididino 3-5 kartus.
Siaubas o ne įnomė, prekės vėliuoja ko ne mėnesi, paskambinus sako jog pristatys artimiausiu metu, paskui pakeičia toną ir prateta mandrai bendrauti, galų gale gavus siuntinį, pastebėta jog ne visos prekės, vėl skambinam ir sakom jog ne viskas gauti, tada buria istorija jog prieš 3 savaitės skambino ir norėjo informuoti, o raštu inforuoti nesugeba, net kurjerio atstovas stovėdamas tarpduryje sako nemėkstantis šios įmonės, nes daugumą siuntinių vėluoja, o pagrindinius užsakovo komentarus turi išklausyti jis. žmogus net svarsto galimybe iš darbo išeiti vien tik dėl Pigusau įmonės melavimų ir siuntų vėlavimų.

SDG kodas
Darbo saugos priemonės

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba darbo saugos priemonėmis, drabužiais, avalyne, vienkartiniais rūbais, priešgaisrinės saugos priemonėmis, saugos ženklais ir žurnalais. UAB „SDG kodas“ įsteigta 2009 metais. Mūsų tikslas - gerinant darbuotojų saugos ir sveikatos būklę įmonėse, suteikti įmonių vadovams profesionalią...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 12, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
ELMO šviestuvų salonuose rasite išskirtinio dizaino itin gausų apšvietimo produktų asortimentą tiek interjerui, tiek eksterjerui. Produktų gausa patenkins, net išrankiausio kliento poreikius ieškančio neeilinio LED sprendimo biurui, kiemui, namams ar pramonei. Galimybė atsinaujinti skirtingas Jūsų namų zonas:...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...

"Luminor": kitų bankų sąskaitas pervedimai pasieks šiandien
"Luminor": kitų bankų sąskaitas pervedimai pasieks šiandien 05-28 07:04
Per savaitgalį techniniai "Luminor" sutrikimai pašalinti – įeinantys pavedimai klientų sąskaitose atsispindėjo šeštadienį, o išeinantys, tikisi bankas, kitų bankų sąskaitas pasieks pirmadienį.
Gal vokelių ir nebesinorės
Gal vokelių ir nebesinorės 05-28 06:22
Į Seimą nusiųstas Vyriausybės parengtas mokestinių ir kitų struktūrinių pertvarkų įstatymų paketas vienareikšmiško vertinimo nesulaukė, kai buvo svarstomas, regis, nelengva bus susitarti ir...
Alytus: ką pamatyti ir kodėl tarpukariu jį taip mėgo Kauno ponios
Alytus: ką pamatyti ir kodėl tarpukariu jį taip mėgo Kauno ponios 05-27 20:34
Pasiūlius į savaitgalio turistinį maršrutą įtraukti Alytų, ne vienas gūžtelėtų pečiais – ką ten veikti. Tačiau apsilankymas Alytuje tokias išankstines nuostatas sugriauna iki pamatų. Nuo Baltosios...

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda