VZ.lt
Straipsniai ir pranešimai, kuriuose paminėta įmonė Gera dovana, UAB.

Straipsniai, kuriuose minima Gera dovana

Straipsniai apie Gera dovana, UAB

Parodos užsienyje. Dalyvavimas ir lankymas.
kauna iskeite i kaima sukure kitokia sodyba laisvu vietu joje beveik nebuna
Kauną iškeitę į kaimą sukūrė kitokią sodybą: laisvų vietų joje beveik nebūna 2019-10-16
Jokių pobūvių ar tradicinio pasisėdėjimo pirtelėje, o vien tik privati erdvė keliems žmonėms – "Atokampis Boutique SPA & Resort" įkūrėjų pažįstami net neslėpė skepticizmo, kad ši idėja nepasiteisins. Įvyko priešingai – sodyboje sunku gauti vietą, be ...
pigu ir kesko senukai digital vadovybiu pasikeitimai
"Pigu" ir "Kesko Senukai Digital" – vadovybių pasikeitimai 2019-06-14
Dviejų konkuruojančių elektroninės komercijos bendrovių pagrindinių vadovų gretose pastaruoju metu vyksta nemažai pokyčių. Vienas svarbiausių – Ernesto Kačerausko, "Kesko Senukai Digital" rinkodaros vadovo, sprendimas pereiti dirbti pas pagrindinį konkurentą ir tapti "Pigu" rinkodaros vadovu...
svarbiausi rodikliai kuriuos stebi didziosios e parduotuves
Svarbiausi rodikliai, kuriuos stebi didžiosios e. parduotuvės 2019-05-29
Kasdienėje veikloje pagrindinės e. parduotuvės stebi daugybę rodiklių, kurie leidžia susidaryti įspūdį apie vykstančias rinkodaros akcijas, kainodarą, siūlomų sprendimų patogumą vartotojui, parodo, ar nemenksta nuolatinių klientų skaičius, kaip keičiasi jų pirkimo įpročiai, ar atsiranda tendencijų, dėl kurių verta koreguoti planus...
gera dovana pristato pirmaji lietuvoje virtualu apsipirkimo asistenta
"Gera dovana" pristato pirmąjį Lietuvoje virtualų apsipirkimo asistentą 2019-04-11
Dovanų platinimo bendrovė "Gera dovana" pristato integruotą virtualų audio apsipirkimo asistentą – ADI, kuris padės išsirinkti reikiamą dovaną balsu. Į klientų užklausas reaguojanti, specialiai mažmeninei prekybai sukurta programinė sistema vartotojui parinks tinkamiausią dovaną iš 200 pasiūlymų...
geros dovanos rinkodaros vadove svarbu kiekviena detale
"Geros dovanos" rinkodaros vadovė: svarbu kiekviena detalė 2019-03-18
Joks sportininkas nesiruošia Olimpinėms žaidynėms be veiksmų plano, vizijos, aiškaus žinojimo, kur jo "arkliukas" ir kurias silpnąsias vietas reikia stiprinti. Lygiai taip pat aiškios krypties laikymasis yra svarbus ir rinkodaros vadovams...
bignow pardavimu augima skaiciuoja kartais
"bigNow" pardavimų augimą skaičiuoja kartais 2018-03-21
Skaitmeninės kūrybos agentūra "bigNow" 2017-aisiais kelis kartus padidino klientų skaičių, apyvartą ir pelną.
internetine prekyba augino geros dovanos pardavimus ir pelna
Internetinė prekyba augino "Geros dovanos" pardavimus ir pelną 2018-02-14
Dovanų platinimo bendrovė "Gera dovana" pernai fiksavo rekordinius veiklos rezultatus. Pelnas, planuojama, per metus šoktelėjo 9 kartus.
zmonese daugiau turinio rinkodaros naujos veiklos ir nauji veidai laimoje
"Žmonėse" – daugiau turinio rinkodaros, naujos veiklos ir nauji veidai "Laimoje" 2017-12-07
Savininkus pakeitęs žurnalas "Žmonės" pradeda bendradarbiavimą su turinio rinkodaros agentūra "Contentum", ateityje tai gali išaugti ir į vieną juridinį vienetą.
top cv lt ka darbdaviui duoda skelbime nurodytas atlyginimas
TOP cv.lt: ką darbdaviui duoda skelbime nurodytas atlyginimas 2016-10-21
Atlyginimų sistemas įmonių viduje susitvarkę darbdaviai įgauna pranašumų ieškodami darbuotojų, nes jie gali viešai skelbti kandidatams siūlomus atlyginimus ir tokiu būdu pritraukti gerus specialistus.
geros dovanos apyvarta pernai soktelejo ketvirtadaliu
"Geros dovanos" apyvarta pernai šoktelėjo ketvirtadaliu 2016-02-06
Dovanų platinimo UAB "Gera dovana" 2015 m. pasiekė daugiau kaip 4 mln. Eur apyvartą – 25% didesnę nei 2014 m. Pasak vadovo, pardavimus kilstelėjo naujos paslaugos ir žmonių susidomėjimas brangesnėmis dovanomis.
gera dovana kaltina idejos plagijavimu
"Gerą dovaną" kaltina idėjos plagijavimu 2015-12-16
Vaizdo sveikinimų platformą "Stebink.lt" sukūręs Justas Pikelis tikėjosi, kad derybos su dovanomis prekiaujančia "Gera dovana" baigsis verslo pardavimu, tačiau po 5 mėnesių bendravimo pamatė, kad bendrovė pradėjo siūlyti identišką paslaugą. Tuo tarpu "Gera dovana" teigia, kad ne vienerius metus pasaulyje veikiančio pasiūlymo plagijavimu pavadinti negalima, o su p. Pikeliu oficialios derybos nevyko, nes nebuvo pasirašytas ketinimų protokolas.
teisininkas apie kaltinimus gerai dovanai reikia konfidencialumo sutarties
Teisininkas apie kaltinimus "Gerai dovanai": reikia konfidencialumo sutarties 2015-12-16
Dažnai pasitaiko atvejų, kai verslininkai jaučiasi saugūs derybose atskleisdami komerciškai jautrią informaciją, manydami, kad verslo idėjos ir modeliai jiems priklauso ir juos jau gina intelektinės nuosavybės ar kitos teisės.
dovanu bendroviu konfliktas susikibo del lamborghini mirazo
Dovanų bendrovių konfliktas: susikibo dėl "Lamborghini" miražo 2015-10-28
Dovanų platinimo bendrovės kaltina viena kitą paslaugų kopijamu – vienai pristačius pasivažinėjimą įspūdinguoju "Lamborghini Gallardo", tą netrukus pasiūlė ir konkurentai. Tai dar vienas klasikinis atvejis, kai konkurentai aklai seka kitų pramintomis sėkmės pėdomis. Vienintelis kelias verslui – stiprinti savo prekės ženklo emocinį išskirtinumą, nes, deja, kopijuojančių sėkmingus gaminius ar paslaugas – absoliuti dauguma.
i lietuva atveztus lamborghini ir ferrari isleis ir i drago trasa
Į Lietuvą atvežtus "Lamborghini" ir "Ferrari" išleis ir į "drago" trasą 2015-06-19
Lietuvių meilę išskirtiniams automobiliams ir greičiui nusprendusi išbandyti dovanų platinimo bendrovė "Gera dovana" liepos viduryje į Lietuvą žada atsivežti du itališkus superautomobilius.
gera dovana plecia paslaugu spektra bet i rytus nebesizvalgo
"Gera dovana" plečia paslaugų spektrą, bet į Rytus nebesižvalgo 2015-01-16
Dovanų platinimo UAB "Gera dovana" metus pradeda plėsdama savo paslaugų spektrą. Nuo šios savaitės įmonė Lietuvoje pristato naują paskutinės minutės dovanų paslaugą, kurią greitu metu pasiūlys ir savo klientams Latvijoje bei Lenkijoje. Kita vertus, sustabdyta filialų Baltarusijoje ir Rusijoje veikla, pasak bendrovės, šiemet tikrai nebus atnaujinta.
cv lt uab gera dovana direktoriumi tapo vasiliauskas
CV.LT: UAB "Gera dovana" direktoriumi tapo Vasiliauskas 2014-06-05
Dovanų platinimo UAB "Gera dovana" " turi naują generalinį direktorių. Juo tapo nuo 2008 m. įmonėje dirbantis Ernestas Vasiliauskas, kuris nuo 2012 m. vadovavo bendrovės padaliniui Lenkijoje.
kaimynines lenkijos pranasumai dar menkai atskleisti
Kaimyninės Lenkijos pranašumai dar menkai atskleisti 2014-05-20
Plėtra svetur leidžia efektyviai pasiekti norimų rezultatų. Tačiau tik mažoji dalis smulkiojo verslo atstovų surizikuoja ir pasinaudoja šia galimybe.
Kaimynystės pranašumai dar menkai atskleisti 2014-04-29
Plėtra svetur leidžia efektyviai pasiekti norimų rezultatų. Tačiau tik mažoji dalis smulkiojo verslo atstovų surizikuoja ir pasinaudoja šia galimybe. Kartais sėkmingai plėstis galima ir kaimynystėje, bet dažnas dairosi toliau. O Lenkija, kurioje apstu galimybių verslui, – dažnai aplenkiama.
Kaimynystės pranašumai dar menkai atskleisti 2014-04-29
Plėtra svetur leidžia efektyviai pasiekti norimų rezultatų. Tačiau tik mažoji dalis smulkiojo verslo atstovų surizikuoja ir pasinaudoja šia galimybe. Kartais sėkmingai plėstis galima ir kaimynystėje, bet dažnas dairosi toliau. O Lenkija, kurioje apstu galimybių verslui, – dažnai aplenkiama.
komunikacijai pasitelkia ir skaicius
Komunikacijai pasitelkia ir skaičius 2014-02-05
Dovanų platinimo įmonė "Gera dovana" įdomiausius praėjusių metų skaičius ir faktus savo verslo partneriams nusprendė pateikti vizualiai ir verslo komunikacijai pasitelkė infografikų formatą.
Vieniems reikia vadybos, kitiems – autoriteto, tretiems – apyvartinių lėšų 2014-02-03
Dauguma verslininkų, patenkintų darbu su investuotojais, teigia, kad be verslo angelų nebūtų galėję sukurti dabar esamo sėkmingo verslo – bankai nefinansuoja tokių kuriamų bendrovių be realių piniginių srautų ar užstato.
kai kurioms lietuvos bendrovems euras latvijoje kainuos solidziai
Kai kurioms Lietuvos bendrovėms euras Latvijoje kainuos solidžiai 2013-12-18
Latvijoje dirbantys lietuviai įspėja nekartoti panašios klaidos ir eurą įvedant Lietuvoje nekelti minimaliojo atlyginimo – vienu metu užgriuvusių išlaidų įmonės nepajėgios sau prisiimti ir nedidinti kainų.
Domina ne idėjos, bet apčiuopiamas verslas 2013-11-06
KŪB Verslo angelų fondas I daugiau kaip milijoną litų investavo į UAB "Gera dovana", penkiose valstybėse valdančią dovanų kuponų pardavimo verslą.
verslo angelai investavo milijona i dovanu cekiu versla
Verslo angelai investavo milijoną į dovanų čekių verslą 2013-11-06
KŪB Verslo angelų fondas I daugiau kaip milijoną litų investavo į UAB "Gera dovana", penkiose valstybėse valdančią dovanų čekių pardavimo verslą.
gera dovana atnaujina ivaizdi
"Gera dovana" atnaujina įvaizdį 2013-07-29
Dovanų čekių, kortelių ir dovanų rinkinių platintoja "Gera dovana" investuoja 0,5 mln. Lt į savo prekės ženklo – firminio stiliaus, dizaino, logotipo ir šūkio – atnaujinimą.

Taip pat rekomenduojame

APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: Liubarto g. 31A, Įėjimas iš Vykinto g., LT-08117 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Aola
Reklamos sprendimai

Adresas: Skroblų g. 19, LT-03141 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; grafika, dizainas; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
AOLA - visos reklaminės galimybės Jūsų verslui. Mūsų filosofija paprasta - kiekvienas daiktas gali tapti reklaminiu sprendimu. Dirbame jau 17 metų, šiandien didžiuojamės, galėdami Jums pasiūlyti neribotas reklamines galimybes. STIKLO IR KERAMIKOS DEKORAVIMAS Naudojame technologiją, leidžiančią spausdinti neribotą...
Pin Pin
PIN PIN

Adresas: Savanorių pr. 219, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; fejerverkai, pirotechnika; mažmeninė prekyba; meno salonai ir galerijos, dirbiniai; pramogos ir poilsis; vaikų prekės.
Pin Pin - viskas Jūsų Šventei! Mes suteiksime gerą nuotaiką Jūsų šventei. Siūlome didžiulį pasirinkimą įvairių spalvų, dydžių ir figūrų balionų. Sukursime išskirtines dekoracijas, papuošimus pagal Jūsų norus, supakuosime dovanas. Pasiūlysime skirtingų formų ir įvairių spalvų dangaus žibintų, fejerverkų. Turime itin...
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; dovanos; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Nereikia būti vyriausiam, kad suprastum šiuolaikines tendencijas. Bet negali būti ką tik gimęs, norėdamas atrodyti patikimas! 15 metų švenčianti GIFTIKA pristato Kalėdinių verslo dovanų sezoną! Daugiau info giftika@giftika.lt
Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; audiniai, patalynė; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Apie agentūrą “Kelionių laikas”
Apie agentūrą “Kelionių laikas” 10-18 16:20
"Kelionių laikas" įkurtas 2002 metais, šiandien yra viena ilgiausiai savo veiklą vykdančių kelionių organizatorių įmonių, kelerių metų "Gazelės" apdovanojimų laimėtoja bei "Nacionalinės...
JK parlamentas atmetė dar vieną B. Johnsono "Brexit" planą
JK parlamentas atmetė dar vieną B. Johnsono "Brexit" planą 10-22 22:11
Jungtinės Karalystės parlamentas atmetė Boriso Johnsono planą per tris dienas pritarti su ES suderėtam "Brexit" susitarimui, kuris leistų britams išstoti iš Bendrijos spalio 31 d. ir išvengti...
Kibernetinis saugumas ant bangos: amerikiečiai už "Sophos" siūlo 4 mlrd. USD
Kibernetinis saugumas ant bangos: amerikiečiai už "Sophos" siūlo 4 mlrd. USD 10-22 19:42
JAV privataus kapitalo kompanija "Thoma Bravo" nori įsigyti Jungtinės Karalystės (JK) kibernetinio saugumo bendrovę "Sophos", ir už ją siūlo 3,9 mlrd. USD (7,4 USD už akciją).
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritariate Prezidento pasiūlytiems mokesčių pakeitimams?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

ConocoPhillips 55,96 +3,73%
Citigroup 71,81 +2,97%
NVIDIA 196,01 +2,90%
Twitter 40,09 +2,82%
Hasbro 120,16 -1,48%
General Electric 8,79 -1,90%
Ford 9,03 -2,80%
Boeing 331,06 -3,76%

Žaliavų kainos pasaulyje

Anglis 65,75 +0,31%
Nafta 53,78 -0,28%
Kava 2,84 +2,16%
Auksas 1510,58 +0,68%
Dujos (JAV) 2,58 +16,22%
Ryžiai 427,00 -0,70%
Vištiena 1,85 -2,63%
Cukrus 0,57 0,00%