Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gera dovana, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gera dovana

Atsiliepimai apie Gera dovana, UAB

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Gera dovana, UAB

As esu nusivylusi. Draugui gimimo dienos proga nupirkau kupona skrydziui parasparniu kaune. Uzsiregistravo balandzio menesi, sake kad paskambins kada galima bus kilti. Skambucio nesulaukus skambinome keleta kartu, taciau vis pazadedavo kad sekancia savaite skrydis bus. Taciau kaip nera taip nera. Gavosi tusciai iseisti pinigai... Patarsiu gerai pagalvoti pries renkantis dovanas is cia!!!
Tikrai jau baisu. Raso, kad e pastu gauni per 1 minute. Deja...... Ryt tevo diena. Jau praejo 12 valandu. Ir nera laisko. Šudina dovana. Begt ir rekt kuo toliau nuo tokiu imoniu.
Audrius Kanisauskas
2016-04-20 11:40:51 IP 28mct8uv
Didziausia siu geru dovanu problema kad jos turi galiojimo laika kaip koks maisto produktas praejo metai ir sugedo:)) Nepasiziurejai laiku ir vsio nebera dovanos kam liko pinigai nors kazkuom ir nepasinaudota matyt reikia mokesciams pranest pas kazka tai jie pasilieka?
APGAILĖTINA ĮMONĖ!!! Jei tik turite galimybe niekada nesinaudokite jų paslaugomis! Nekompetetingi ir nemangūs darbuotojai. Ir kas per cirkas, kad dovanų kupona gauni po 48 valandų jei apmoki kortele?
Deja mano atsiliepimas apie "Gera govana" irgi yra blogas. Su draugu dovanų gavome vakarienę pasirinktam restorane. Išsipuoše su gera nuotaika nuėjome į brangų restoraną, žinoma prieš tai užsirezervavę staliuką. Vakarienės viduryje padavėja atėjo su bloga žinia, kad mūsų kuponas yra neaktivuotas ir ji negali jo priimti. Tai mes kitą pusę musų brangios vakarienės internete ieškojome, kaip reikia aktyvuoti. Nieko nesurade susimokėjome, nors šiuo metu finansiškai negalime sau to leisti, ir išėjome. Kitą dieną sužinojome, kad mūsų gauta dovana buvo nenuskanuota ir dar pasakė, kad yra daug tokių kaip mes, nes kai "Geros dovanos" kuponą perki didelėse parduotuvėse ir perki iškarto kelis kuponus, dažniausiai pardavėja įmuša tik vieną ir savo sistemoje padaugina iš tiek kiek pirkėjas perka. Dabar dar nesame aktyvave, nes iš mūsų prašo labai tiklsliu duomenų, kur buvo pirktas, kelintą valandą, kaip buvo atsiskaityta, ar buvo nuolaida panaudota kažkokia. Aišku mes nepateiksim labai tikslių duomenų, nes tą kuponą patys buvom gave prieš porą mėnesių, tai manau viską atsiminti nelabai įmanoma. Ir dar įdomu, pateikia apstrakčius duomenys, kiek laiko jie ieškos reikiamos informacijos, kad aktyvuotų mūsų kortelę. Nenoriu būti pesimistė, bet manau, kad kupono mums jau neišeis panaudoti. Tai linkiu visiems geriau patys draugams kokią vakarienę surenkit ar su kavine iš anksto susitarkit, kad nebūtų tokio kaip mūsų nutikimo, beja dar taip pat sutaupytumėte kelis eurus, kuriuos už kupaną atiduodate "Gerai dovanai".
Sveiki, matau, kad yra daug nusivylusių, nes tik tada turbūt žmonės ieško kur išsilieti :). Aš esu patenkintas Gera dovana darbu, gavau dovanų bagių vairavymą, likau su žmona patenkintas nerealiai patiko. Perku draugams visada dovanų pramogas iš Gera dovana ir nusivylusių nėra. Gražios dienos visiems. Ačiū Gerai dovanai!!!
Niekam nerekomenduociau pirkti fotosesijos, pas fotografa ''jeigu ji taip galima butu pavadinti", pona JUOZA. Tokio fotografo dar nemaciau. Maza tuo, kad jis pavielavo pusvalandziui, mes turejom laukti jo, net nesugebejo pranesti kad veluos. Pagaliau atvykus, ponas Juozas nesugebejo nei patarti kaip geriau atistoti arba atisesti, tiesiog atisedo ir klepejo nesamones, pasakojo kaz kokios istorijos. Zadejo paruosti nuotraukas menesio begije, bet mes laukeme beveik 2 menesiu ir turejome 3 kartus dar skambinti jiems ir priminti, kad mes laukiam nuotraukas. Galu gale, po eilinio musu skambucio, jie atsiunte nuotraukas. Bet ir nuotraukos buvo padarytos bele kaip, tiesiog ziauru. Tikrai kita karta geriau nueiti pas profesionala i fotostudija, daugiau uzmoketi, bet uz tai gauti tikrai profesionaliai atlykta rezultata.
Panašu, kad žmonės, kuriems viskas gerai, tiesiog tingi apie tai rašyti.. O aš nusprendžiau parašyti bent vieną gerą atsiliepimą čia:) Gavome dovanų skrydį oro balionu. Prieš valandą nusileidome ir negalime atsidžiaugti dovana, nuo... iki... Ačiū pilotui Romanui ir visai komandai už gražius vaizdus, saugumo jausmą, dėmesį, šampaną, galimybę skinti šiškas nuo medžių ir visa kita :)
Internetu tik kates maiše ir pirkti. Tikiuosi procentas tarp patenkintų, ir nepatenkintų yra didesnis, nes aš prie pastarosios grupės. Ačių už sugadintą šventę.
Gavau dovanų kuponą "Romantiška vakarienė restorane "Brasserie After 5 PM". Pasikviečiau viešnią iš kito miesto, suplanavome laiką, paskambinau registruotis (žinoma, iš anksto, kaip kortelėje nurodyta), ir... paaiškėjo, kad restoranas uždarytas. Bandysiu ieškoti kažkokios kompensacijos, tik labai abejoju, ar gausiu. Žodžiu, ne dovana, o tikra bėda.
Gavome dovanu kupona "vakariene restorane VIVA LAVITA" dviem.
Norejome ji panaudoti vasario 14d. (Valentino diena) paskambinome pries savaite rezervuoti staliuka, mums atsake kad ta diena kuponai NEGALIOJA!!! atsiskaityti galima tik uz grynus pinigus!!! KAS CIA PER NESAMONE!!!
DOVANA KAIP TIK BUVO SKIRTA TAI PROGAI!!! NIEKAM NEREKOMENDUOJU GERADOVANA.LT
Su žmona gavome dovanu kuponą "gera dovana" rinkinys pramogos. Pasirinkome šaudymą "Tire saudymoklubas.lt" Vilniuje. Pasiskambinome nurodytu numeriu, susiderinome laiką. Atvykome į vietą nurodytu laiku su gera nuotaiką ir su noru išbandyti naujus pojučius šaudant iš tikrų ginklų. Užėjome į vidų, mus sutiko vyras kuris davė suprasti, kad jis čia instruktorius. Padavėme dovanų kuponą, Jis jį pažiūrėjo ir pasakė, kad čia nenurodyta kaina ir kad jis nežino ką su juo daryti. Kadangi mes gavome jį dovanu taip pat nežinojome jo vertės, pasiūlėme jam pažiūrėti pagal kupono kodą, bet vyras atkirto jog jis neturi kur patikrinti numerio nebent perbraukt brūkštinį kodą per "sėdimą vietą". pertraukinėdamas ir neleisdamas nieko pasakyti LIEPĖ skambintis ir aiškintis...tuomet išėjo nieko nepasakęs ir palikęs mus stovėti.
Bandėme skambinti nurodytu "gera dovana" numeriu bet niekas nekėlė. Beliko tik apsisukti ir išeiti.

Mano nuomone paslaugų teikėjai turėtu turėti supratimą apie dovanų kuponus jeigu jie yra dovanų/pramogų sąraše ir bent kiek parodyti mandagumo bendraujant su žmonėmis.
Geros dovanos puslapyje siūlomas variantas užsakytą kuponą atsiimti jų biure (Pelesos g. 1, Vilnius). Užsisakiau kuponą su apmokėjimu vietoje jų biure. Kai atvykau į biurą, darbuotoja surado dovanų korteles su mano užsakytom paslaugom, tačiau kažkodėl visgi nusprendė atspausdinti kuponus (turbūt korteles taupė). Suprantu, kad kuponas neturi būti atspausdintas, tačiau tame biure aš prastovėjau pusę valandos, kol galų gale darbuotoja nesugebėjusi pasinaudoti prinetriu, man supakavo s anksciau surastas dovanų korteles. Tiesa, man jų parodyti nesiteikė, gerai, kad prieš dovanodama sugalvojau patikrinti - viena pramoga buvo tokia, kokią užsisakiau, o štai kitą visai kitoje vietoje, toli už miesto. Tam kad klaida būtų ištaisyta, turėjau nuvykti į kurį nors jų saloną ir ten pralaukiau dar pusę valandos, nes centrinis biuras nesugebėjo nuimti keitimo mokesčio, kurio neturėjau mokėti, nes buvo išduota neteisinga dovana ne dėl mano kaltės. Žodžiu, jei jau centriniame biure tokie bardakai vyksta, tai baisu net bendradarbiausti su tokia įmone.
Laba diena.Gavome su zmona dovanu kupona, , GERA DOVANA", besibaigiant terminui (liko savaite)bandem uzsirasyti, deja suzinojom vietu jau nera. (pratesimas mokamas)
Todel NEREKOMENDUOJU dovanoti tokiu dovanu, cia jau greiciau nusivilymas nei dovana.
Artėjant tėčio jubiliejui, kuris gyvena Jurbarke, ieškodama įdomesnės dovanos, pramogos, aptikau Jurbarko rajone, Žirniškių kaime Tankodromo teikiamą paslaugą - pramogą - šarvuočio vairavimą (kaina 200 LT). Iš anksto užsisakiau (prieš mėn.), sumokėjau internetu, GAVAU dovanų kuponą, tada 2 kartus susisiekiau su tankodromo
savininku ar valdytoju Irenijum Čiuldžiu, jis ganmaloniai viską paaiškino, aš likau patenkinta ir laukiau tos šventinės dienos. Dar iš rūpesčio ir mandagumo parašiau e. laišką - informavau, kad pirkau kuponą, koks jo kodas, ir kad patikslinu laiką, bei paprašiau paruošti šampano puošnų butelį jubiliejui.Gavau atsakymą - ok. Kadangi kuponą pirkauprieš mėn., tai maniau, kad mandagu būtų paskambinti ir pasitikslinti, tą iš vakaro prieš pramogą ir padariau telefonu atsiliepė greičiausiai tas pats asmuo, paklausė ar 11 val. patvirtinau. Kai lapkričio 16d. sutartu laiku ruošėmės vykti skambinau, kad atvykstame. Atvykę į Tankodromą asmenų neradome, tačiau sodybos prižiūrėtoja paklausė armes susitarę, patvirtinau ir ėmėme laukti, viską apžiūrėję 11h18 min. vėl paskambinau, pasakiau, kad mes atvykome ir laukiame. Buvo pasakyta - važiuoju, dar palaukus jubilijatas ir buvę draugai ir svečiai nusiminė, dalis jų išvažiavo, mes labai susinervinom tokia pramoga, paskambinom Irenijaus tėvui, kuris, kaip suprantam čia irgi vadas, sujuio susikalbėti mums nepavyko, jis tik kartojo, kad važiuoju. Staiga, po 50 min. vėlavimo pasirodė ant bagio ekstravagantiškas jaunuolis Irenijus, praskriejo promus dideliu greičiu, tik smėlis į akis ištiško, sustojo, priėjęs net nepasisveikino, nieko nepaaiškino, akiplėšiškai ir nemandagiai bendravo, net nepaprašė kupono, apie vėlavimą net neužsiminė, neatsiprašė, nieko nepasiūlė, keitė info, negirdėjo, kad paslaugos-pramogos užsakytojas viską padarė, kaip dera, bet pramogos negavo. Šventė buvo sugadinta, o įspūdingoji Tankodromo reklama YOU tobe su Svaru ir Mieželyte, ar kitom žvaigždėm reiškia blefą. Nežinau ar žvaigždės moka, , bet mes paprasti žmonės sumokėjom 200 Lt, esam kraštiečiai, norėjom palaikyti pramogų verslo idėją, nors dalis svečių buvo atvykę iš toliau. Manau, kad tai labai neatsakinga, visiškai nesusiję kvietimai įsigyti gerą dovaną. Važiuodama atgal į Vilnių tikrai buvau nusivylusi, iš Irenijaus gavau žinutę, kad jei buvo pavedimas - galės grąžinti pinigus, o jei gera dovana - pasikeisčiau į kitą. Deja, mūsų viskas buvo suplanuota kitaip, tačiau šito reikalo taip paprastai nepaliksime, kolviską neišsiaiškinsime. Mums tai LABAI NEGERA DOVANA.
Rageli kelia po to kai lauki apie 20 minučių... vos nepramiegojau kai pradėjo kalbėti nes buvau praradęs viltį jog kas atsilieps... sakė kuponas galiojantis nors gavau jį dovanų 2013 m. spalio 23 d. sakė galioja metus kaip ir parašyta, bandysim važiuot įdomu ką druskininkuose pasakys :D
Mes su drauge gavom kupona pasiplaukiojimas dviese trakuose. Kadangi esame iš Klaipėdos, tad teko planuotis kada čia geriau darytis kelionę. Pamatę, kad plaukiojimo sezonas baigsis spalio 1, tad nedelsdami nusprendėm užsiregistruoti rugsėjo pradžioj. Beje kuponas galiojantis metus laiko. Ir ka galvojat. Skambinam užsiregistruoti niekas neatsako. Skambinam į geradovana.lt nurodytus kontaktus taip pat niekas neatsako. Rašėm laišką į elektroninį paštą. Taip pat jokio atsakymo. Tad ką begalima gero pasakyti apie šią įmonę? Žinoma pasitaiko visko, bet kai net neatsakomą į paprasčiausius klausimus tad galima susidaryti nuomonę jog įmonė negerbia klientų. Tad siūlau visiems apeiti šią įmonė ir rinktis iš kitur dovanas.
Patyriau didziuli nusivilima šia imone. 2013.10.12 PC Molas maximoje (Kaunas) buvo nupirktas "Gera Dovana" cekis, kurio vertė 100lt, pinigai buvo sumokėti, o nupirktas cekis net negaliojo. (pardave negaliojanti ceki). Buvo apvažinetas visas ir apskambinta daug vietu dėl sio reikalo, bet visi tik pasiusdavo ant triju raidziu, nes pirkimo cekio neissaugojau. vienu zodziu, pinigai ismesti i bala. Daugiau niekada neprasidėsiu su šia kompanija. Suprantu kad pats kaltas jog neissaugojau pirkimo kvito, bet kas galetu pagalvot kad tokie dalykai gali detis? Geriau jau grynus pinigus padovanoti, nei kazkoki popiergali uz 100lt...
Ką tik pasinaudojome gera dovana "šeimos pramogos" kuponu.... ir teko skaudžiai nusivilti, nes buvo pasakyta, kad nuo sausio mėnesio šių kuponų neaptarnauja, kadangi jiems nepervesti pavedimai iš "gera dovana" už anksčiau suteiktas paslaugas.... Jeigu "gera dovana" taip dirba tai netrukus teks panašų atsakymą gauti iš visų knygelėje esančių pasiūlymų.... Ačiū, bet daugiau neužkibsiu ant "gera dovana" kabliuko.... būkit atsargūs ir kiti....
taip jau atsitiko, kad gavusi dovan1 2013.02.25 d. nepasitikrinau, kad jos galiojimas baig4si 2013.10.13 d. Susirašinėjau su Jūsų darbuotoja Inga Šiupšinskiene, kuri teigia nieko negalinti padėti. Vis tik pinigai mokėti ir paslauga nebuvo pasinaudota, net pratęsimo nedariau. Gal vis tik galite įvertinti galimybę ir rasti būdą pratęsto mano dovanos Nr. 1807829 galiojimą. Esu paslaugai laiką rezervavusi 2014.0311 d. Būkite lankstūs ir tai bus geriausia reklama Jūsų įmonei. Labai tikiuosi lankstumo ir supratimo.
Rasa Kraujutaitienė
UAB "Gera dovana"
2013-09-16 10:04:36 IP 2j3qi0la
antispam 2013-07-25 19:43:40
gavau iš jų pasveikinimą su gimtadieniu į asmeninį e-paštą. Nemaloniai nustebau, nes reikalų su jais neturėjau. Jau jeigu nelegaliai nusiperkat info apie žmones, tai nors neišsiduokit ir turėkit omenyje, kad spamas nėra gera dovana

Dėkojame už žinutę. Apgailestauje dėl nesklandumų.
Jei Jums per klaidą buvo išsiųstas laiškas, kurio neužsisakėte, prašome susisiekti telefonu 8 5 205 2099 arba el. paštu: info@geradovana.lt, panaikinsime Jūsų duomenis mūsų sistemoje.

UAB "Gera dovana"
Aurelija

APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: Liubarto g. 31A, Įėjimas iš Vykinto g., LT-08117 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Aola
Reklamos sprendimai

Adresas: Skroblų g. 19, LT-03141 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; grafika, dizainas; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
AOLA - visos reklaminės galimybės Jūsų verslui. Mūsų filosofija paprasta - kiekvienas daiktas gali tapti reklaminiu sprendimu. Dirbame jau 17 metų, šiandien didžiuojamės, galėdami Jums pasiūlyti neribotas reklamines galimybes. STIKLO IR KERAMIKOS DEKORAVIMAS Naudojame technologiją, leidžiančią spausdinti neribotą...
Pin Pin
PIN PIN

Adresas: Savanorių pr. 219, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; fejerverkai, pirotechnika; mažmeninė prekyba; meno salonai ir galerijos, dirbiniai; pramogos ir poilsis; vaikų prekės.
Pin Pin - viskas Jūsų Šventei! Mes suteiksime gerą nuotaiką Jūsų šventei. Siūlome didžiulį pasirinkimą įvairių spalvų, dydžių ir figūrų balionų. Sukursime išskirtines dekoracijas, papuošimus pagal Jūsų norus, supakuosime dovanas. Pasiūlysime skirtingų formų ir įvairių spalvų dangaus žibintų, fejerverkų. Turime itin...
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; dovanos; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Nereikia būti vyriausiu, kad suprasti šiuolaikines tendencijas. Bet negali būti ką tik gimusiu, norėdamas atrodyti patikimu!
Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; audiniai, patalynė; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...

Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas?
Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas? 10-14 14:04
Šaltuoju metu opiausia apkalbų tema tampa - šildymo sąskaitos. Ir tai galioja tiek gyvenantiems butuose, kas mėnesį mokantiems pateiktą sumą, tiek gyvenantiems nuosavuose namuose...
Dantų implantavimas ir protezavimas: panašumai, skirtumai ir individuali galimybė rinktis 10-14 09:00
Apsilankius odontologijos klinikoje ar savarankiškai besidomint įvairiomis dantų gydymo procedūromis (plombavimu, implantavimu, protezavimu ir kt.), natūralu ir įprasta, kad dažnai kyla...
Susitarta dėl 120 valandų paliaubų šiaurės Sirijoje
Susitarta dėl 120 valandų paliaubų šiaurės Sirijoje 10-17 21:39
Turkija sutiko leisti kurdų pajėgoms pasitraukti. Susitarta dėl 120 valandų paliaubų, per kurias Jungtinės Valstijos padės išvesti kurdų pajėgas į saugią zoną.

Pasaulinis atšilimas..

Bank of America 30,17 +1,48%