Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gera dovana, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gera dovana

Atsiliepimai apie Gera dovana, UAB

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Gera dovana, UAB

Kastytis 2017-12-16 22:33:36
Norėčiau pasakyti tikrai nekokios likau nuomonės apie šią parduotuvę, bandžiau padovanoti dovaną bet likau be pinigų ir dovanos, ir dar keletą dienų turėjau gaišti laiką su banku ir administracija, nesuprantu kaip šiais laikais kuom pasitikėti. Labai nusivyliau.
Laba diena, Kastyti

Dėkojame Jums už atsiliepimą, jau bendraujame su Jumis el. paštu.

Šį rytą, pakartotinai susisieksime su Jumis tikėdamiesi Jūsų atsakymo į pateiktus klausimus, kad kuo operatyviau išspręsti susidariusią situaciją.

vitalijus 2017-12-09 12:26:47
labai nepatenkintas jusu paslauga nes neimanoma susisiekti su instruktriu ir susiderinti laiko ir man dar neasku ar suteiks sia paslauga : (((
Laba diena

Dėkojame už Jūsų komentarą. Jau susisiekėme su Jumis ir būtinai išspręsime susiklosčiusią situaciją. Visuomet savo komentarus adresuokite el. paštu info@geradovana.lt ir išsiaiškinę situaciją rasime geriausią sprendimo būdą!

Iš anksto dėkojame ir tikimės tolimesnių malonių patirčių kartu su Gera dovana.

ramrum 2017-11-18 22:29:01
Gavosi, kad siandiena nutariau parasyti, nes matau, kad dar vis yra pardavinejami kuponai Naminių ledų degustacija su ledų meistru. Dovanu gavome 2016m rugsejo men. 4 kuponus i mineta ledu degustacija. Per visus metus nepavyko suderinti grupes kuri turi buti is 10 zmoniu. Kas linksmiausia buvo kisama sokoladu degustacijos ir sokoladu gaminiai. Nors jau sokoladu degustacija buvome bande ir nekarta. Rezultatas teko vaziuoti atsiimti pinigus, nes gimtadieni reikejo kazkaip atsvesti. Butu didelis prasymas nedeti paslaugu kuriu negali realizuoti. Gauni is draugu dovana ir tiki, kad ji bus sauni. Rezultatas geriau draugu prasyti grynu :)

dėkojame už Jūsų žinutę. Apgailestaujame dėl Jūsų nemalonios patirties susijusios su šia paslauga. Visuomet kreipiame dėmesį į klientų išsakomus pastebėjimus bei patarimus ir esame dėkingi už postūmį nuolat tobulėti.

Iki kitų susitikimų!
2017-10-18 17:13:24 IP 2j3qi0la
A 2017-10-18 13:16:40
Mano patirtis su Gera dovana labai ne kokia. Pirmiausia butu malonu jei nereiktu paciam kontaktu ieskoti internete, nes dalis kontaktu neteisingi... Taip pat truksta informacijos del kai kuriu paslaugu, galetumet bent prie kai kuriu pramogu parasyti, jog dirba tik sezono metu. Tikrai galvojau, jog bus imanoma gauti kaskokia pramoga, bet pasirodo nelabai. Kai kurie pramogu tiekejai tiesiog pranese, jog jie su siuo kuponu pramagos nesuteiks.

ačiū už Jūsų žinutę. Visuomet kreipkitės mūsų el. paštu info@geradovana.lt arba telefonu 8 5 205 2099 ir operatyviai atsakysime į visus Jūsų klausimus arba kilusius nesklandumus.

2017-07-26 13:35:02 IP 2j3qi0la
L 2017-07-26 09:12:10
taip pat turiu nemalonią patirtį. Mamai buvo dovanotas kuponas iš pasiutuslape.lt kuris galioja 2017m. birželio iki 2017 m. rugsėjo 2. Mamai pasiskambinus užsiregistruoti masažui, labai nemaloniai pranešė, kad sutartis su gera dovana yra nutrauka. Puiku, nei masažo, nei pinigų kurie išėjo veltui. Kaip galit parduoti paslaugą, su kurią esate nutraukę sutartį.... Labai tikiuosi rasti bendrą išeistį ir laukių pasiūlymų iš Jūsų pusės.

Dėkojame už Jūsų komentarą. Susisieksime su Jumis ir būtinai išspręsime susiklosčiusią situaciją. Visuomet savo komentarus adresuokite el. paštu info@pasiutuslape.lt ir išsiaiškinę situaciją rasime geriausią sprendimo būdą!

Tikimės tolimensių malonių patirčių kartu su pasiutuslape.lt

2017-07-21 09:05:20 IP 2j3qi0la
Daniel 2017-07-17 11:28:56
Sveiki, sestadieni lankiausi jusu parduotuveje ogmios mieste, labai patiko pati parduotuves isvaizda, ji tikrai labai sviesi ir jauki, o jauna ir energinga konsultante Svajune (ant korteles turbut toks vardas buvo :D) padejo man issirinkti gera rinkinuka draugei, dovana drauge liko patenkinta, o as noriu pagirti jusu saunia konsultante bei tikrai demesio verta parduotuve, dabar jau puikiai zinau, kur pirksiu visas dovanas :)

Ačiū už malonius pagyrimus! Tikimės, kad kitą kartą ieškodamas dovanos taip pat pagalvosite apie Gerą dovaną ir mūsų darbuotojos galės Jums pasiūlyti puikias įspūdžių dovanas.

Iki kitų susitikimų!
2017-05-25 15:06:35 IP 2j3qi0la
AB Balticsofa 2017-05-25 11:00:53
Laba diena, gerb. Migle,

Šiandien teko lankytis PC Akropolis (Vilniuje) Jūsų Gera dovana prekybos vietoje.
Noriu nuoširdžiai padėkoti ten dirbančiai p. Agnei, žavi, mandagi ir savo darbą išmananti konsultantė
nustebino neįprastu Lietuvoje mandagumu ir komunikabilumu. Įsigijome kelias iš tiesų vertas dėmesio
dovanas Geroje dovanoje. Dar kartą nuoširdžiai ačiū Jūsų darbuotojai už puikų komunikavimą ir malonų aptarnavimą.
Tikiuosi, teigiamos pastabos, nepraeis vadovybei pro šalį ir darbuotoja bus įvertinta...

Iki malonaus

Esame dėkingi už pozityvius atsiliepimus apie mūsų darbuotoją Agnę - ji išties tikra šaunuolė. Labai smagu, kad jos energija ir geros emocijos pasiekė ir Jus!

Iki malonaus!
Laba diena, gerb. Migle,

Iki malonaus
2017-05-22 13:28:46 IP 2j3qi0la
Lina 2017-05-21 21:53:16
Gavau dovanų dviems iš šios firmos skrydį parasparniu prieš nepilnus metus. Tačiau turiu labai didelį nusiskundimą. Per beveik metus pakliūti ten nebuvo įmanoma. Arba visos vietos užimtos būna (pagal datą ir vietą kada patogu), arba kai užsiregistruoji tai paskutinę akimirką išvakarėse atšaukia dėl oro. O paskutinis lašas buvo, kai užsiregiatravom, išvakarėse gavom laišką su detalia informaciją apie vietą (senuosiuose trakuose) ir laiką (atvykti 16-19 val). Išausus skrydžio dienai važiavom į vietą (oras buvo nuostabus) ir 16.30val sulaukiau skambučio, jog skrydžio vieta yra perkeliama 80kilometrų visai į priešingą pusę. Kur neturėjom galimybių nuvykti. Pokalbio metu informavau, jog kuponai greitai baiksis, tai nei atsiprašau, nei pasiūlė pratęsti kuponų, žodžiu visiškai nieko. Ir kuponai nuplaukė šuniui ant uodegos. Esam visiškai nusivylę organizatorių darbu ir ta įmone.
Laba diena, Lina,

apgailestaujame dėl Jūsų nemalonios patirties su mūsų skrydžio parasparniu partneriu! Susisiekėme su Jumis el. paštu ir tikimės, kad galėsime pasiūlyti Jums tinkamą situacijos sprendimo variantą.

2017-05-18 11:05:59 IP 2j3qi0la
Danguolė 2017-05-17 21:12:22
Nuo draugų gavome "Gera dovana" paslaugą. Su paslaugos tiekėju turėjome problemų ir paslauga nepasinaudojom. Visai atsitiktinai pastebėjau, kad galima parašyti atsiliepimus apie gautas paslaugas ir parašiau tik tam, kad "Gera dovana" žinotų apie savo partnerių nekokybišką bendravimą. Buvau labai maloniai nustebinta. Nesitikėjau atgauti pinigų, o paslaugos iš viso nenorėjome po ilgo nemalonaus bendravimo su tiekėju, tačiau "Gera dovana" man pasiūlė išsirinkti kitą dovaną, nos mūsiškės galiojimas jau seniai pasibaigęs. Viskas vyko sklandžiai ir operatyviai. Puikus bendravimas, pagarba kliantui. Viskas super!!! Ačiū ir sekmės!
Miela, Danguole,

dėkojame už gražius atsiliepimus ir džiaugiamės galėdami suteikti teigiamų įspūdžių bei tikimės, kad puikiai pailsėsite!

Gražios dienos
2017-04-03 16:59:11 IP 2j3qi0la
Jonas 2017-04-03 15:38:29
Informacija jau buvo dalintasi su jumis - konsultanto atsakymai du:
1. Laukite kol tiekejas gales atlikti paslauga arba kentekite jo esama "kokybe".
2. Issikeiskite paslauga i kita.
Mielais Jonai,

bendravome el. paštu ir Jus informavome, kad Jūsų dovanų čekis yra nemokamai keičiamas į kitą (-us) "Gera dovana" pasiūlymus.
Pakartotinai susisieksime su Jumis el. paštu ir sulaukę Jūsų atsakymo išspręsime situaciją. Ar galime susirašinėjimą perkelti el. paštu - taip efektyviau ir greičiau atsakysime Jums į visus kylančius klausimus.

UAB „Gera dovana“ 2017-04-03 14:27:57
Laba diena, Jonai,

jei mes ar mūsų partneris negalime užtikrinti paslaugos, kuri buvo nurodyta Jūsų dovanų čekyje, suteikimo, visuomet kiekvieną konkretų klausimą sprendžiame kartu su klientu. Pasidalinkite Jūsų situacija su mumis info@geradovana.lt ir tikrai Jums pagelbėsime.

Informacija jau buvo dalintasi su jumis - konsultanto atsakymai du:
2. Issikeiskite paslauga i kita.
2017-04-03 14:27:57 IP 2j3qi0la
Jonas 2017-01-06 17:01:36
Politika idomi - kupono iskeitimas i kita dovana kainuoja 2 eurus, o pinigu isvis negrazina. Ir nesvarbu, kad pats dovanos tiekejas negali pasiulyti tai ko prisizadejes - tai jau tampa tavo problemos.
Verslo filosofija dar idomesne - sudaryti 1000 000 kontraktu su visokiais kaimietiskais "verslininkais", kurie net patys nezino ka tiksliai daro ir negali ispildyti puses deklaruojamu paslaugu.
Pati ideja isties grazi - bet daugeliu atveju zmogui dovana gali tapti tiesiog tikru galvos skausmu ir ne kiek nebuti panasi i kazkokia dovana.
Laba diena, Jonai,

2017-04-03 14:23:55 IP 2j3qi0la
Ligita 2017-04-01 19:21:28
Prastas aptarnavimas. Kam jums reikalingas "live chat" jei niekas nieko negali pasiulyti ir isvis nesiteikia atsakyti. Skambinau irgi niekas nesujunge, amzinai viskas uzimta. I jusu imone gal koki pasto balandi atsiust? Ir ta jusu "live chat" mergina Aurelija...visiskai nieko neatsako apart: taip, ne, manau geriau tas. Nulis argumentu. Kas liecia aptarnavima, tai jus konkurentai stipriai lenkia. Turbut ir situ atsiliepimu neskaitot, tai neverta issiplesti.
Laba diena, Ligita,

ačiū už Jūsų pastabas ir informaciją. Visuomet kreipiame dėmesį į klientų išsakomus pastebėjimus bei patarimus ir esame dėkingi už postūmį nuolat tobulėti. Tikimės jog atsakymą radote, tačiau jei Jums liko neatsakytų klausimų - būtinai palikite savo kontaktus info@geradovana.lt ir su Jumis susisieksime.

Gražios savaitės pradžios linkėdama,
2016-11-29 16:07:10 IP 2j3qi0la
Mantas 2016-11-29 12:53:54
turėjau problemų dėl nupirkto dovanų kupono, "Gera dovana" operatyviai ir profesionaliai problemas išsprendė.
Mantai,

džiaugiamės galėdami operatyviai išspręsti visus iškilusius klausimus.
2016-11-29 15:47:14 IP 2j3qi0la
marius 2016-10-17 19:29:49
Sveiki, buvom gave dovanu kupona is geros dovanos i viesbuti su vandens pramogom ir procedurom, del viesbucio klaidos mum pailseti nepavyko, teko palikti viesbuti, susisiekus su geros dovanos konsultantais problema buvo isspresta greitai, bendravimas malonus problemos sprendimas greitas ir konkretus, o klientu aptarnavimo projektu vadove Migle SUPERINE, Saunuole, greitai sureagavo ir sureguliavo viska, aciu jiems ir sekmes.
Mariau, ačiū už gražius žodžius.

Didžiausios sėkmės ir Jums!
2016-10-17 16:26:02 IP 2j3qi0la
Laba diena, Gitana,

apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos bei dėkojame už Jūsų išsakytas pastabas. Būtinai kreipkitės į mus tiesiogiai telefonu 8 5 205 2099 arba el. p. info@geradovana.lt ir išspręsime visus, su mūsų partnerio teikiama paslauga susijusius, nesklandumus.

Gražios dienos,
Gera dovana komanda
2016-10-11 15:47:12 IP 2j3qi0la
Greta 2016-10-10 14:45:45
Pirkau vyrui dovanu skrydi oro balionu, taciau uzsiregistavus pasiulymu skristi sulaukeme tik 2 ir tai diena pries pasiule kai jau buni kaska susiplanavus.. nezinau priminem 2 kart paskambine kad vis dar laukiame skrydzio bet jokiu siulymu daugiau nesulaukiame, kuponas galioja iki gruodzio men, kai salta skristi nenoresim jau, kaip atgauti pinigus???
Mielai, Greta,

susisiekite su mumis telefonu 8 5 205 2099 arba el. p. info@geradovana.lt ir atsakysime į visus Jums kylančius klausimus.
2016-10-11 15:45:49 IP 2j3qi0la
Neringa 2016-10-01 14:24:32
Buvome gave dovanu kupona"Romantiskas savsitgalis"Norviliskiu pilyje"dviems.Kupono pagrindinis akcentas-"Viduramziu vakariene".
Nuvykome 2016.09.23 i Norviliskiu pili.
Viskas butu puiku, jei ne tai, kad "viduramziu vakarienes"negavome.
Po idomiu "Pileno"pasakojimu buvome pakviesti i pili, kurios didziojoje
meneje buvo paruosti stalai siai vakarienei. (pasirodo kazkokiam jubiliejui)
Mums stalai buvo paserviruoti rusyje (kaip paprastoje kavineje)
Nieko panasau i viduramzius.Musu vakariene sudare saltas uzkandis, karstas patiekalas ir gaivus gerimas.Tuo vakariene ir baigesi.
Nuotaika sugadinta.
Pries siulant tokius kuponus, siulyciau isitikinti ar klientas gaus siuloma paslauga.
Sis kuponas neatitiko realijos.
Nerekomenduoju isigyti sio kupono.
Laba diena, Neringa,

Ačiū už Jūsų išsakytas pastabas dėl mūsų partnerio teikiamos paslaugos. Iškilus neklandumams ar turint bet kokių klausimų, visuomet kviečiame kreiptis į mūsų administraciją tiesiogiai el. paštu info@geradovana.lt arba telefonu 8 5 205 2099.
Nuvykome 2016.09.23 i Norviliskiu pili.
Viskas butu puiku, jei ne tai, kad "viduramziu vakarienes"negavome.
Po idomiu "Pileno"pasakojimu buvome pakviesti i pili, kurios didziojoje
meneje buvo paruosti stalai siai vakarienei. (pasirodo kazkokiam jubiliejui)
Mums stalai buvo paserviruoti rusyje (kaip paprastoje kavineje)
Nuotaika sugadinta.
Sis kuponas neatitiko realijos.
Nerekomenduoju isigyti sio kupono.
2016-09-13 16:39:26 IP 2j3qi0la
Rita 2016-09-12 16:55:40
Laba diena, 2016m. vasario mėn. gavome dovanų kuponą važiavimui su Lambordžini trąsoje.
Užsiregistravome ir laukėme, praėjus keliems mėnesiams - birželio mėn- patys skambinome kelis kartus ir klausėme "Kada bus galima pravažiuot", mums buvo atsakyta- mes paskambinsi, nes dar nuo pernai yra nepravažiavusių. Laukite.
Laukiame- vienintelis jų sklambutis rugpjūčio gale, informavo, kad galbūt pavyks rugsėjo mėn pravažiuot, nes sezonas jų tik vasaros. Puikūs straipsniai apie žurnalistų važiavimą parodė, kad ant dovanų kuponų jiems nusispjauti.
Jei turit kantrybės dovanos laukt metus ar du- dovanokite, bet tikrai NEREKOMENDUOJU- dėl atsainaus požiūrio į kuponų turėtojus.
Sveiki, p. Rita,

apgailestaujame, kad Jums teko susidurti su tokiais nesklandumais. Nesusipratimą išsprendėme ir tikimės, kad sėkmingai pasinaudosite pakeistu dovanų čekiu bei ateityje ir toliau naudositės Gera dovana paslaugomis. Kilus klausimams visuomet kreipkitės pagalbos telefonu 8 5 205 2099.
2016-09-02 10:52:55 IP 2j3qi0la
Modesta 2016-08-26 11:46:16
Gaila, bet Gera dovana kuponų rinkinys labai nuvylė. Dovanojom dovanų rinkinį "Išskirtinės pramogos", kurį pirkome 2016 m. sausio mėn. Aišku, dabar matau, jog jis nebegalioja, bet ką daryti tiems, kurie kuponą pirko prieš pusmetį? Pinigai tai sumokėti. Rinkomės šį dovanų rinkinį vien dėl šuolio parašiutu, nes toks buvo jubiliato noras. Deja, atėjus vasarai, suskubo skambinti birželio mėn. registruotis šuoliui parašiutu, pasirodo, nebevykdomi šuoliai šiuo kuponu... Gerai, dar yra ir kitų pramogų, vis tiek kažką išsirinks. Deja, pasirodo nebevykdomi ir skrydžiai parasparniu, be to sugedęs vandens motociklas, ir nebegalėjo išbandyti kaitavimo pramogos. Negana to, telefono numeriai neatitinka, reikia atskirai ieškoti pagal įmonės rekvizitus... Galų gale, rado veikiančią pramogą, bet tik 15 min skrydį lėktuvu virš Klaipėdos, juk reikia išnaudoti kuponą. Tad jubiliatas liko nusivylęs, o pirkėjai nepatenkinti, juk kuponas visgi kainavo 57.63 eur. O lėktuvu galima tikrai pigiau paskraidyti...
Tad būkite atidūs, mieli pirkėjai. Anksčiau tikrai buvau patenkinta, bet šį kartą nuvylė geradovana.lt. Padariau net tokią išvadą, kad tokių rinkinių nelabai apsimoka pirkti, kadangi perkant tiesiogiai iš paslaugos tiekėjo, galima gauti paslaugą kur kas pigiau, puikus to pavyzdys, sesuo pirko kuponą nardymui Platelių ežere, mokėjo 89 eur., kupone buvo rašoma, jog trukmė - 3 val. įskaitant ir mokymus. Tačiau nuvykus, pramoga truko 1, 5 val, su mokymais, o negana to pasirodo, jog Plateliuose įsigijus už 90 eur, trijų nardymo kursus galima gauti ir sertifikatą. Manau skirtumas tikrai didelis.
Pasiūlymas geraidovanai.lt - sekite atidžiau į dovanų rinkinius įtrauktas pramogas ir informuokite pirkėjus apie pasikeitusių pramogų sąrašą, juk pirkėjų, pirkusių internetu, el. paštus turite. Kitu atveju, manau nepatenkintų klientų tik daugės.
Miela, Modesta, dėkojame už už Jūsų pastabas bei pasiūlymus. Nuolat atsižvelgiame į klientų išsakomus norus bei tobuliname savo teikiamas paslaugas bei bendradabiavimą su partneriais.
Šiuo atveju, jei konkreti paslauga nebėra teikiama, Gera dovana gali atliekti dovanos keitimą į bet kiurią kitą, jūsų pasirinktą tokios pačios vertės paslaugą. Tad kilus klausimams visuomet kviečiame kreiptis į mus tel. 8 5 205 2099 arba el. p. info@geradovana.lt.
2016-08-26 10:51:53 IP 2j3qi0la
Andrius 2016-08-25 13:10:16
Keleiviu saugumas ir oras, cia viskas suprantam, bet nesuprantu tos dalies, kur reikia susimoketi pinigus, norint pratesti laika. Jau skambinau del skrydzio, nors uz lango ir saule šviečia, bet vejas niekur nedingo. Ir siaip, vasaros liko vos kelios savaitės, o norinciu skristi ne 2 ir ne 3...
Suprantame, kad esate nusivylęs, tačiau klientai, įsigydami dovanų čekius, korteles ar rinkinius, sutinka su taisyklėmis, kuriose nurodytas paslaugos galiojimo laikas. Šios taisyklės galioja visiems be išimties. Taip pat nurodoma, jog pasibaigus galiojimo laikui, galimas (mokamas) pratęsimas. Tad visi klientai raginami pasinaudoti paslauga per vienerius metus.Toks didelis laikotarpis duodamas tam, kad būtų išvengta trukdžių (orų, laiko trūkumo, asmeninių ir pan.) pasinaudoti paslauga.
Andrius 2016-08-24 08:28:35
Bendrai paemus tai gan normaliai su jais viskas. Bet kai kurios paslaugos galiojimo laika turetu tureti ilgesni...
Tarkim oro balionas, jau pavasari, vasara bandau pasinaudoti skrydziu, bet ne del mano kaltes, o del oro salygu, del paslaugu tiekejo jos vis atidedamos. O norint prasitesti paslauga 3 men., man dar reikia susimoketi... Apsurdas...
2016-08-24 13:30:38 IP 2j3qi0la
Andrius 2016-08-24 08:28:35
Sveiki, Andriau,

kad užtikrintų visų keleivių saugumą ir kad pramoga vyktų sklandžiai, partneris tam tikromis dienomis negali vykdyti skrydžių dėl blogų oro sąlygų. Tačiau galima pasidžiaugti, kad vasara ilga, ir nors orai permainingi, tačiau šiuo metu džiuginanti saulė jau leis pasinaudoti skrydžiu visiems norintiems!
2016-08-05 10:16:18 IP 2j3qi0la
Sveiki, Loreta,
dėkojame už pasitikėjimą ir linkėjimus!
2016-08-05 10:15:06 IP 2j3qi0la
Vajezau 2016-06-03 23:19:54
Tikrai jau baisu. Raso, kad e pastu gauni per 1 minute. Deja...... Ryt tevo diena. Jau praejo 12 valandu. Ir nera laisko. Šudina dovana. Begt ir rekt kuo toliau nuo tokiu imoniu.
atleiskite už techninius nesklandumus. Jiems iškilus, kviečiame skambinti tel. 8 5 205 2099 arba rašyti pastebėjimus el. p. info@geradovana.lt.
2016-08-05 10:12:43 IP 2j3qi0la
Audrius Kanisauskas 2016-04-20 11:40:51
Didziausia siu geru dovanu problema kad jos turi galiojimo laika kaip koks maisto produktas praejo metai ir sugedo:)) Nepasiziurejai laiku ir vsio nebera dovanos kam liko pinigai nors kazkuom ir nepasinaudota matyt reikia mokesciams pranest pas kazka tai jie pasilieka?
Sveiki, Audriau,
dovanų čekių, dovanų rinkinių bei dovanų kortelių galiojimo laiką galima pratęsti. Daugiau informacijos čia: http://www.geradovana.lt/apie/duk. Jeigu norite pratęsti turimą dovanų čekį, dovanų rinkinį ar dovanų kortelę, kreipkitės tel. 8 5 205 2099 arba el. p. info@geradovana.lt.
2016-08-05 10:07:23 IP 2j3qi0la
Vilija 2016-06-18 10:31:13
As esu nusivylusi. Draugui gimimo dienos proga nupirkau kupona skrydziui parasparniu kaune. Uzsiregistravo balandzio menesi, sake kad paskambins kada galima bus kilti. Skambucio nesulaukus skambinome keleta kartu, taciau vis pazadedavo kad sekancia savaite skrydis bus. Taciau kaip nera taip nera. Gavosi tusciai iseisti pinigai... Patarsiu gerai pagalvoti pries renkantis dovanas is cia!!!
Sveiki, Vilija,
mums tikrai apmaudu, kad taip įvyko. Kviečiame savo pastebėjimus rašyti el. p. info@geradovana.lt. Manome, jog dar galima nesusipratimą išspręsti.
2016-08-05 09:43:54 IP 2j3qi0la
Andrius 2016-07-05 12:51:16
Labai nusivyliau sita kontora. dukra vakar pirko kaune ''akropoli'', tipo dovana.nupirko kupona dviem, restorane.bet pasirodo kad tas restoranas neveikia...ir jau senokai. pinigu grazinti pardavejas nebenori, reikia kazkoki popierizma siuntineti i vilniu.
liudna, bet jau antra karta nusivyliau sita kontora.
Sveiki, Andriau,
apgailestaujame, kad Jums teko susidurti su tokiais nemalonumais, puikiai suprantame, kaip tai turėjo sugadinti nuotaiką. Kviečiame savo pastebėjimus rašyti el. p. info@geradovana.lt - esame tikri, jog šį nesusipratimą pavyks išspręsti.
2016-08-05 09:37:26 IP 2j3qi0la
Viktorija 2016-07-09 14:51:52
Naujų metų proga, gavome dovanų "JODINĖJIMAS TRAKUOSE DVIEM" Perkūno žirgai.
Tragiška patirtis ir visiem rekomenduoju keisti į kitą kol galite.
Prasidėjo nuo to, kad prisikambinti neįmanoma trys dienas skambinome be jokio atsako, tačiau paskambinus į kitą numerį kurį dave darbuotoja, jau ir kitas numeris atsigavo ir perskambino. Susitarėme 10 ryto, ir kad paims nuo stoties prieš 10val. Atvažiavome į stotį po 9, 20h. Paskambinom pasakė jog atvyks už 15minučių laukėme apie 55min. Skambinom niekas neatsiliepė atvažiavus neišgirdome net papraščiausio atsiprašau lyg taip ir turėjo būti. Atvažiavo su purvina mašina ir prikrauta sodo įrankių. Atvažiavus paliko mus sedėti kieme prasedėjom apie 15min, dave taisyklės ir vėl 10min atėjo jau kiti žmones, nors parašyta kad romantiškas pasijodinėjimas parke. Žirgai nedraugiški nei su žmonėm nei tarpusavyje, mano vede vedlė vienitelė mandagi ir faina moteris. Mano draugo nevedė niekas instruktažo 0. Jodinėjimas nacionaliniame parke buvo tarp kalnelio su mediniais angelais ir tuščia pieva. Vietoj 1h pajodinėjome 30min maksimum. Vaikinas pasipiršo, bet kadangi viskas buvo sugadinta bei neorganizuota staigmena jo atžvilgiu buvo prastesne nei tikėjosi. Kupone buvo parašyta apie gyvūnų aprodymą ir pnš. Apie tai niekas neužsiminę ką jau kalbėti apie tuoletų nebuvimą.
Gerai, kad nebuvome užsirezervavę kavineje vietos, nes būtume tikrai nespėję.
Žodžiu jei norite gražaus pasijodinėjimo rūpinimosi ir normalaus elgesio su klientais šį vietą tikrai ne jums :)
Sveiki, Viktorija,
apgailestaujame, kad Jūs patekote į tokią situaciją. Puikiai suprantame, jog Jums buvo labai nemalonu. Savo pastebėjimus kviečiame rašyti el. p. info@geradovana.lt. Manome, jog šią situaciją dar galima pakreipti geresne linkme ir garantuojame, jog yra daugybė kitų paslaugų, kurios suteiks vien teigiamas emocijas.
Gavau iš artimų žmonių dovanų kuponą šuoliui su kupoliniu parašiutu.
Viskas vyko Sasnavos miestelyje, Marijampolės rajone.
Apart retkarčiais išktitusio lietaus, viskas vyko sklandčiai.
Šuolis buvo nerealus.
Bilietas ėjo į pabaiga, tai paskambinus, laiką prasitese trim menesiams.
Tai manau per 15 mėnesiu neišnaudojus, kaltinti galima tik save.
Vienu žodžiu visiems siulau išbandyti, tikrai liksit patenkinti įspudžiais.
Naujų metų proga, gavome dovanų "JODINĖJIMAS TRAKUOSE DVIEM" Perkūno žirgai.
Tragiška patirtis ir visiem rekomenduoju keisti į kitą kol galite.
Gerai, kad nebuvome užsirezervavę kavineje vietos, nes būtume tikrai nespėję.
liudna, bet jau antra karta nusivyliau sita kontora.

APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: Liubarto g. 31A, Įėjimas iš Vykinto g., LT-08117 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Aola
Reklamos sprendimai

Adresas: Skroblų g. 19, LT-03141 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; grafika, dizainas; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
AOLA - visos reklaminės galimybės Jūsų verslui. Mūsų filosofija paprasta - kiekvienas daiktas gali tapti reklaminiu sprendimu. Dirbame jau 17 metų, šiandien didžiuojamės, galėdami Jums pasiūlyti neribotas reklamines galimybes. STIKLO IR KERAMIKOS DEKORAVIMAS Naudojame technologiją, leidžiančią spausdinti neribotą...
Pin Pin
PIN PIN

Adresas: Savanorių pr. 219, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; fejerverkai, pirotechnika; mažmeninė prekyba; meno salonai ir galerijos, dirbiniai; pramogos ir poilsis; vaikų prekės.
Pin Pin - viskas Jūsų Šventei! Mes suteiksime gerą nuotaiką Jūsų šventei. Siūlome didžiulį pasirinkimą įvairių spalvų, dydžių ir figūrų balionų. Sukursime išskirtines dekoracijas, papuošimus pagal Jūsų norus, supakuosime dovanas. Pasiūlysime skirtingų formų ir įvairių spalvų dangaus žibintų, fejerverkų. Turime itin...
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; dovanos; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Nereikia būti vyriausiam, kad suprastum šiuolaikines tendencijas. Bet negali būti ką tik gimęs, norėdamas atrodyti patikimas! 15 metų švenčianti GIFTIKA pristato Kalėdinių verslo dovanų sezoną! Daugiau info giftika@giftika.lt
Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; audiniai, patalynė; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...

Apie agentūrą “Kelionių laikas”
Apie agentūrą “Kelionių laikas” 10-18 16:20
"Kelionių laikas" įkurtas 2002 metais, šiandien yra viena ilgiausiai savo veiklą vykdančių kelionių organizatorių įmonių, kelerių metų "Gazelės" apdovanojimų laimėtoja bei "Nacionalinės...
Kibernetinis saugumas ant bangos: amerikiečiai už "Sophos" siūlo 4 mlrd. USD
Kibernetinis saugumas ant bangos: amerikiečiai už "Sophos" siūlo 4 mlrd. USD 10-22 19:42
JAV privataus kapitalo kompanija "Thoma Bravo" nori įsigyti Jungtinės Karalystės (JK) kibernetinio saugumo bendrovę "Sophos", ir už ją siūlo 3,9 mlrd. USD (7,4 USD už akciją).
Su tinklaraštininko J. Laukaičio idėja garsina Vilnių
Su tinklaraštininko J. Laukaičio idėja garsina Vilnių 10-22 19:19
Prieš metus įtraukiantį vaizdo klipą apie Lietuvą "Youtube" kanale paskelbęs keliautojas, socialinių tinklų žvaigždė Jokūbas Laukaitis šį kartą pristato Vilnių – bendradarbiaudamas su agentūra "Go...

Ar pritariate Prezidento pasiūlytiems mokesčių pakeitimams?

Citigroup 71,81 +2,97%