Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gera dovana, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gera dovana

Atsiliepimai apie Gera dovana, UAB

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Gera dovana, UAB

Austėja 2019-08-28 17:29:16
ka gi, nudegeme ir mes nuo “gera dovana”. buvo pirkti 3 skrydziai oro balionais. skambinomes, registravomes, prasem, klausemes pazadu kaip jau greitai pakilsim. 4 menesius. ir nieko nesulaukem. sulaukem tik pasityciojimo is ju partneriu. buvo kreiptasi ir prasyta grazinti pinigus. atsisake. pasiule pasikeisti kuponus arba pratesti galiojimo laika. aciu dievui, kad bent dabar paskaiteme atsiliepimus ir matome, kad neverta pasikeisti, nes daug zmoniu prarado pinigus nesulauke pramogu. labai nusivyleme sita bendrove. isgarsino savo varda, taciau pasisiukslino daugeliui. puikiai suprantame, kad skrydziui oro balionais, turi buti palankios oro salygos, taciau per tuos 4 menesius buvo daug dienu, kurios tiko pakilimui. deja. laiko derinti su ju partneriais neimanoma, jiem vienodai sviecia, zada paskambinti. bet taip ir nepaskambino per kelis menesius. sumoketa 267€, dabar sitie pinigai kaip i bala. suprasciau, kad mes atsisakytume skristi, tada tegul negrazina, butu kaip ir musu kalte. bet kai mes pastoviai turime skambinti ir tartis del laiko, sulaukiam pasityciojimu, niekaip nepakylam, tai manau, kad tikrai turetu grazinti musu pinigus, nes del ju partneriu kaltes neimanoma pakilti balionu niekaip. geda sitai imonei “gera dovana”. apmaudu, kad jus pasieme pinigus uz pramogas, savo partneriam taip leidziate elgtis su savo klientais. pirkau kuponus pirma ir paskutini karta is jusu. su laiku manau daugeli klientu prarasite, kaip matau, ne mes vieni susidureme su tokia situacija, kurios jus, deja net nesprendziate.
Sveiki, Austėja. Yra tokia institucija kaip VVTAT. Manau, padės atgauti pinigus.
Sergejus 2019-09-27 18:32:05
Gegužės mėn aš gavau dovana "skrydis oro balionų", nuo to laiko aš niekaip negaliu užsiregistruoti. Ar tai normalų? Jai aš gavau dovaną ir negalių pasinaudoti jų paslaugomis.
Laba diena, Sergejau

Apgailestaujame dėl susidariusių aplinkybių neleidžiančių pasinaudoti dovana. Susisiekime, tikime jog išspręsime susiklosčiusią situaciją ir rasime geriausią sprendimo būdą.

Maloniai prašome kreiptis el. paštu info@geradovana.lt arba bendruoju telefonu 85 205 2099.

Justina 2019-10-08 11:44:27
Gavau dovanų kuponą - "Šaudymas iš kovinių ginklų". Skambinausi tris kartus registruotis, pirmą kart birželio mėn., atsiliepusi moteriškė nepaklausus nei vardo nei pav., nei miesto pasakė, kad užregistruos, visa kita derintis su instruktoriumi ir padėjo ragelį (taip ir liko neaišku ar instruktorius pats turi paskambinti ar kažkur ieškoti numerio - teko laukti), laukiau iki rugpjūčio, niekas nesusisiekė, nurodytame internetiniame puslapyje kontaktai tik LADA asociacijos direktoriaus, instruktorių kontaktų nėra. Paskambinus rugpjūtį - istorija kartojasi pasako, kad užregistruos, kita derint su instruktoriumi ir deda ragelį net nespėjus paklaust kur to instruktoriaus ieškoti? Trečią kartą skambinu spalio mėn. - istorija kartojasi. Kupono galiojimas baigėsi, paslauga taip ir nepasinaudojau, gaila žinoma, bet ką padarysi.
Laba diena, Justina

Apgailestaujame dėl susidariusių aplinkybių neleidžiančių pasinaudoti dovana. Susisiekime, užtikriname, jog išspręsime susiklosčiusią situaciją ir pasiūlysime tinkamiausią sprendimo būdą.

Nusižengimai 2019-10-11 15:37:58
Nekreipia dėmesio į GDPR. Nors niekur nežymi, kad būtų siunčiami naujienlaiškiai. Vistiek siunčia. Vakar registravausi, kad galėčiau pratęsti kupono galiojimo trukmę, specialiai visur perskaičiau, kad nebūtų naujienlaiškių siuntimo. Ir ką jūs manot, jau kitą dieną ateina laiškas su reklamomis.

ačiū už Jūsų žinutę. Visuomet maloniai prašome kreipkitės mūsų el. paštu info@geradovana.lt arba telefonu 8 5 205 2099 ir operatyviai atsakysime į visus Jūsų klausimus arba kilusius nesklandumus.

UAB "Gera dovana" komanda
Nusipirkome kuponą geliniam lakavimui per gera dovana.lt.Tai atsiliepusi panele davė užsirašymui laiko tik po mėnesio.gerai palaukeme mėnesį paskambina vėl meistre negali priimti pateko į avariją.Vėl davė laiką po 3 savaičių.visiškas nesiskaitymas su klientu paslaugos suteikimo reik laukti 3 mėnesius.Tai sakau jei nebus suteikta paslauga kreipsiuos į policiją dėl pinigų sugrąžinimo.Nepasitikekit gera dovana.lt eiliniai s*****i
Gavome Akropolio dovanų čekį, su juo vakar 2019-09-04 vykome specialiai į Akropolį išleisti jį, nueiname atsiskaityti o čia bam sako jog čekis nerastas, greitai mubėgame į geradovana.lt ten dirbanti moteris pažiūrėjo sako, čekis tikrai nerastas, čia klaida to žmogaus kuris pardavė čekį, nes jis sau pasiliko galiojantį, o man įklijavo panaudotą čekį. Taigi moteris liepė parašyti į el.paštą. Parašiau Jiems, o jie man atsiunčia žinutę, kurioje rašo jog mano čekiu atsiskaityta 2019-08-01, kažkiokioje batų parduotuvėje. Tai vtf.. Mažiau apgaudinėkit žmones, patys nepralobsit iš žmonių pinigų, karma yra karma. Linkiu, kad Jūsų verslas žlugtų.!! Ačiū už sugadintą gimtadienio dovaną.
Pirkau dovanai skridi oro balionu. Atidelioja, baigesi galiojimas, o ju skrydis neivyksta ir neivyksta. Pratandam pinigus. Geda
Vytautas 2019-04-10 13:35:17
Gimtadienio proga gavau Geros dovanos dovanų rinkinį "Bon apetit". Kai norėjau užsisakyti restoraną Bunte Gans Vilniuje, mane informavo, kad sutartis nutraukta ir Geros dovanos klientų neaptarnauja. Apie pramogos pašalinimą turėjau būti informuotas. Susisiekti su UAB "Gera dovana" taip ir nepavyko. Esu labai nusivylęs paslaugų kokybe. Patariu nepirkti dovanų kuponų ir nenorėčiau, kad man kas dovanotų, nes tenka pastoviai nusivilti šiomis paslaugomis.
Laba diena, ta pati nemaloni situacija, kuomet iš dovanų čekyje nurodytų restoranų 2-jų nėra galimybės pasirinkti (Bunte Gans - nes nutraukta sutartis su Gera dovana ir Kaune esantis Le Rouge jau uždarytas). Na kokia "gera dovana":)
Gvidas 2019-07-10 20:20:07
Antra syki perku, antra syki nesusipratimas ir tenka nusivilti. Pirmaji karta pirkau gerus pora metu atgal, sakiau sau - daugiau nekisiu nagu i sita reikala, bet pries geras pora savaiciu pasakiau gal pabandysiu, galbut bus pasitaise, o gal but busiu laimingasis kuriam viskas bus ok ir kaip tycia - vel nesamones. Buvo isigytas dovanu kuponas dviems asmenims sveikatinimo centre palangoje Gradialis, paskambinus uzsisakyti naktis pagal kupona, man administracijoje pareiske, kad jie negali priimti sio dovanu kupono ir kreiptis i jos tiekeja. Na labai nemalonu, kai dovanos gavejai tai isgirsta per telefona ir nesugebama visko sukoordinuoti tinkamai be nesklandumu.
Finalas dar nera aiskus, laiskas issiustas, taciau vien tas, kad nusipirkes is ju dovanu ceki niekada negali buti ramus, kad viskas bus sklandu - yra faktas. Jei yra galimybe, siulyciau apeiti ir negaisti savo laiko ir neaukoti artimuju nuotaiku, nes organizuotumas tikrai prastas.
Dar tikrai nera aisku kaip baigsis si situacija, nujauciu, jog bus pasiulyta primoketi arba pakeisti pasirinkima - cia butu virsuniu virsune. Apie pabaiga butinai paliksiu cia komentara ir paieskosiu kur dar galeciau pranesti busimiems pirkejams.
Laba diena, Gvidai

Atsiprašome dėl susidariusių aplinkybių neleidusių pasinaudoti paslauga. Su Jumis jau susisiekėme el. paštu, problemą išsiaiškinome ir pašalinome, maloniai laukiame Jūsų atvykstant pas partnerį.

Tikimės, kad ateityje panašių situacijų nepasikartos ir linkime dar daug gerų įspūdžių kartu su Gera dovana!

UAB "Gera dovana" komanda
Žiauriai nusivyliau šiais "paslaugų tiekėjais", kai už dovanų čekio galiojimo pratęsimą paprašė sumokėti 8eur. Dovanų čekio vertė tebuvo 15eur.
Jei tai būtų buvęs dovanų čekis tiesiai iš parduotuvės, pratęsimas būtų buvęs nemokamas.
Tiesiog lupikavimas!
Rokas 2019-06-11 13:30:05
Labai nepatenkintas. Nesirupina savo klientais, jau du kartus po 20min laukiu, niekas nekelia. Partnerius prastai apmoko, poto problemos kurios permetamos ant kitų.
Pirkau dovanas apie 30kart, na o kai gavau, pats pasinaudoti pabandziau ir sugaisiau 1h savo brangaus laiko.
Laba diena, Rokai

Išsprendėme Jūsų problemą. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

Tikimės tolimesnių malonių patirčių kartu su Gera dovana.

Laba diena, Elena

Apgailestaujame dėl susidariusių aplinkybių neleidusių pasinaudoti dovonų čekiu. Susisiekime, esame įsitikinę, jog patikrinę Jūsų turimo dovanų čekio pirkimo informaciją išsiaiškinsime susiklosčiusią situaciją.

Laba diena, Inesa

dėkojame už Jūsų žinutę. Apgailestaujame dėl Jūsų nemalonios patirties susijusios su šia paslauga. Visuomet kreipiame dėmesį į klientų išsakomus pastebėjimus bei patarimus ir esame dėkingi už postūmį nuolat tobulėti.

Susisiekėme su Jumis el. paštu bei pasiūlėme sprendimo būdą. Tikimės, kad šį kartą paslauga pavyko pasinaudoti sklandžiai.

Tikimės tolimesnių malonių patirčių kartu su Gera dovana ir ateityje.

UAB "Gera dovana" komanda

ačiū už Jūsų žinutę. Visuomet kreipkitės mūsų el. paštu info@geradovana.lt arba telefonu 8 5 205 2099 ir operatyviai atsakysime į visus Jūsų klausimus arba kilusius nesklandumus.

Natalija 2019-04-12 13:28:27
Dar tokiu nesamoniu nemaciau..siulo kuponus o stomatologe, dekretinese.ir kaip galima tiketi jusu pasiulymais
Laba diena, Natalija

Vytautas 2019-04-10 13:35:17
Laba diena, Vytautai

Apgailestaujame, kad dėl pasikeitusių aplinkybių negalite pasinaudoti išsirinkta dovana. „Gera dovana“ pasilieka teisę keisti rinkinio pasiūlymus ir jų turinį. Ši informacija publikuojama ant rinkinio ir jo įpakavimo. Dovanų rinkinio taisykles ir aktualią informaciją, susijusią su rinkinio pasiūlymais, visada galite rasti www.geradovana.lt.

Dovanų gavėjų duomenų nekaupiame, todėl neturime galimybės informuoti apie pasikeitimus. Visa aktuali informacija yra pateikiama minėtu svetainės adresu aukščiau. Taip pat maloniai kviečiame kreiptis telefonu (8 5) 205 2099 arba el. p. info@geradovana.lt - atsakysime į visus Jūsų klausimus.

Gražios dienos!
UAB „Gera dovana“ komanda
Tomas 2019-03-20 16:23:17
2018-04 mėn, savo gimtadienio proga gavau Geros Dovanos dovanų rinkinį "Pramogos". Dar nesibaigus dovanoto rinkinio galiojimo terminui išsirinkau pramogą sau, tačiau sužinojau, kad rinkinio galiojimo metu pasikeitė mano išsirinktos pramogos kaina ir ji buvo pašalinta iš sąrašo. Tai sužinojau paskambinęs rezervuoti laiką pramogai. Susisiekęs su "Gera Dovana" sulaukiau tokio paaiškinimo, kad jie neatsako už jų partnerių padarytus pakeitimus. Man maloniai buvo pasiūlyta išsirinkti iš visų pasiūlymų kažką kito (be mano išsirinkto jie pašalino dar 14 pramogų iš viso 50 esančių) arba sumokėti 2 eurus - kupono keitimo mokestį ir + 20 eurų kurie išlygina dabartinę mano išrinktos pramogos kainą.

TAI AR NE MANO KAIP VARTOTOJO TEISĖ YRA RINKTIS IŠ VISŲ SIŪLOMŲ VARIANTŲ VISUS METUS, NES TIEK GALIOJA JŲ PARDUODAMAS PRODUKTAS, IR RAMIAI TIKĖTIS, KAD BŪSIU PRIIMTAS VISUR KUR TIK PANORĖČIAU. AR NE TOKIA YRA KUPONO ESMĖ??

LABAI KEISTA, KAD NEGALI TOKIA ĮMONĖ UŽTIKRINTI TOKIŲ PAPRASTŲ DALYKŲ KAIP: KĄ PERKI - TĄ GAUNI.
JUK IŠIMTA PRAMOGA BUVO NE DĖL FORCE MAJEURE?
Laba diena, Tomai

UAB Gera dovana komanda

JUK IŠIMTA PRAMOGA BUVO NE DĖL FORCE MAJEURE?
bloga dovana 2019-03-08 13:09:33
kai perskaitai, kad dovanų idėjos vogtos:, pvz. iš startuolio Justo Pikelio, tai nesinori tokių dovanų !
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas neskundžiama nutartimi paskelbė, kad bendrovė „Gera dovana“ privalo atlyginti J. Pikeliui padarytą žalą už pasisavintą idėją, taip pat padengti palūkanas ir bylinėjimosi išlaidas. (Lietuvos žinios)
UAB Gera Dovana gerbia teisingumą ir jau yra sumokėjusi p. Pikeliui teismo priteistą nuostolių sumą. UAB Gera Dovana nuomone, byloje nebuvo įrodymų apie tai, kad derybų metu buvo sužinota konfidenciali, viešai nežinoma informacija ir kad ši informacija buvo vėliau panaudota UAB Gera Dovana veikloje. UAB Gera Dovana negavo komercinės naudos iš p. Pikelio pristatyto projekto “stebink.lt”.
Nekažką dovanėlė 2019-03-17 13:25:52
Pasirodo, kad Gera dovana vagia kitų idėjas ir dar pralaimėjo ieškinį :D.

Nu ką, vyručiai, sėkmės ten su savo užkeltom kainom ir kitų žmonių idėjų išviliojimu, apgaudinėjimu ir kitom barbariškom verslo praktikom. Esat "mldc". Taip ir toliau, juk čia Lietuva, čia laukiniai vakarai, galima ką tik nori apgaudinėti ir likti nepaliestam :))

Tik deja, pralaimėjot bylą ir likot biškiuką paliesti.

Labai visi tikimės, kad karma jums atpirks vieną dieną adekvačius veiksmus ir šitas sovietu dvelkiantis "Gera dovana" versliukas vieną dieną žlugs.

Ačiū už dėmesį ir iki pasimatymo ringe :)
Nekažką dovanėlė
2019-03-17 13:25:52 IP 2i24taod
Pasirodo, kad Gera dovana vagia kitų idėjas ir dar pralaimėjo ieškinį :D.

Tik deja, pralaimėjot bylą ir likot biškiuką paliesti.

Ačiū už dėmesį ir iki pasimatymo ringe :)
UAB Gera dovana 2018-12-13 11:01:45
Sveiki, Romualdai

Dėkojame Jums už atsiliepimą. Apgailestaujame dėl patiriamų nepatogumų susijusių su užsiregistravimu į pageidaujamą paslaugą. Moniai atkreipiame dėmesį, jog šiuo metų laiku daugelyje grožio salonų rezervacija yra itin intensyvi, todėl užsiregistruoti norimu laiku, kreipiantis gruodžio mėnesį tampa kiek sudėtingiau.

Tikimės, jog Jums pavyks užsiregistruoti ir pasinaudoti turima paslauga Jums tinkamu laiku, jeigu visgi ne, kaip ir kalbėjome telefonu siūlome galimybę pasikeisti turimą paslaugą į kitą. Tokiu atveju, susisiekime (el. paštu info@geradovana.lt arba bendruoju telefonu 85 205 2099), esame tikri, jog išspręsime susiklosčiusią situaciją ir rasime geriausią sprendimo būdą.

UAB "Gera dovana" komanda
Dekui uz pasiulyma, visgi, perkant UAB" Gera dovana" kupona, noretusi kad si dovana tokia ir butu "gera", rupesciai tarpininkui, , o dovana gavejui, ir tikrai ne atvirksciai......

P.S., gruodzio men. tai pakartotinis bandymas uzsiregistruoti...., paslaugos teikejo bendravimas apgailetinas....., per didele garbe man, lankytis tokio lygio salonuose....
Sveiki, Romualdai

Dovydas 2018-06-09 15:37:11
Laba diena, norime padėkoti savo ir tėvų vardu “Gera dovana” darbuotojai Dalei už puikų pasiūlymą ir malonų aptarnavimą Vilniaus akropolio saloje. Dovaną pirkome birželio 1 d tėvo dienos progai. Pagarbiai, Dovydas
Laba diena, Dovydai

Dėkojame Jums už nuoširdžius atsiliepimus mūsų kolegei Dalei. Lauksime Jūsų sugrįžtant!

Linkime Jums ir Jūsų artimiesiems dar daug nepakartojamų įspūdžių kartu su Gera dovana!

Linkėjimai!

Indrė 2018-02-28 17:05:53
Esu nusivylusi, kad įmonė negali išrašyti sąskaitos faktūros pasirinktai sumai. Visur kur tokių problemų neturėjome pirkdami kuponus, dovanas.
Tai yra visiškai nelankstu kliento atžvilgiu.
Laba diena, Indre

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Kaip ir informavome telefonu, PVM sąskaitų - faktūrų už dovanų čekius neišrašome, nes dovanų čekis nėra PVM objektas, visada galime išrašyti priėmimo - perdavimo aktą už įsigytas dovanas.

Nijolė 2018-05-25 17:38:27
Dėkoju konsultantei už pagalbą ir pasiūlymą pasikeisti dovanų čekį. Noriu atkreipti dėmesį, jog gavome Prancūziškų desertų degustacijos su kava kuponą Klaipėdoje "Vanilės namuose". Kadangi nurodyta, jog reikalinga išankstinė registracija, bandžiau registruotis du kartus, bet susitarti nepavyko ir mums pasiūlė kreiptis trečią kartą. Esmė ta, jog desertų galima skanauti tik darbo dienomis. Tačiau mes dirbantys žmonės, todėl ir tokia pramoga tam ir yra pramoga, kad ja galėtum pasidžiaugti neskubėmamas. Savaitgaliais kavinė dirba, bet mūsų priimti negali, nes turi išankstinių užsakymų. Suprantu, kad mes smulkūs klientai, bet gal gali užregistruoti bet kuriam savaitgaliui iš anksto. Nejaugi mes turime skambinti kiekvienos savaitės pradžioje ir teirautis ar jau galės priimti. Pasijaučiau kaip registracijose pas medikus...Jei tokie klientai "Vanilės namams" per smulkūs, tai kam aplamai siūlo dovanų paslaugas? Tokia nepagarba klientams nieko gero nesako apie "Vanilės namus", bet kartu ir meta šešėlį Jūsų įmonei kaip partnerei.
Laba diena, Nijole

Dėkojame Jums už atsiliepimą! Vertiname Jūsų pastabą, visuomet kreipiame dėmesį į klientų išsakomus pastebėjimus bei patarimus ir esame dėkingi už postūmį nuolat tobulėti tiek mums tiek mūsų partneriams.

Tikimės tolimesnių malonių patirčių kartu su Gera dovana ir ateityje.

Su geriausiais linkėjimais

Jūratė 2018-05-18 15:18:34
Laba diena. Nuośirdus Ačiū už malonų bendravimą, už operatyvų mažo nesusipratimo pašalinimą, merginos AČIŪ Jums be galo!
Laba diena, Jūrate

Ačiū Jums labai už nuoširdų atsiliepimą! Iki kitų kartų!

Linkėjimai!

Valentina Celnokova
2018-09-25 11:59:07 IP 28m95ct4
Gavau dovana (Gera Dovana)1 nakvyne viesbuciams ir Spa procedurams. Palyginau su viesbucio kainomis - uz tokia kaina galima gauti dvi, net trys nakvynes!!! Zmones, pries pirkima paziurekit, ka pirkit! Neapsimoka visiskai sitoi "UAB Gera Dovana" pirkti! Grazinti pinigus jau negalima, pakeisti - reikia mokieti!
Хочу сказать большое спасибо консультанту Дале за отличное качество обслуживания, индивидуальный подход и прекрасный выбор подарочного купона.
28 августа 2018г.
С уваежинм, Наталья.

Dėl neapdairumo pražiopsojau dovanų čekio galiojimo ir netgi pratęsimo terminą, kurį gavau dovanų. Nors pagal taisykles įmonė galėjo nepratęsti čekio galiojimo, tačiau įmonė pažiūrėjo labai pozityviai ir susimokėjus patęsimo mokestį sutiko pratęsti čekio galiojimą mėnsiui laiko netgi ir pasibaigus visiems terminams.
Ačiū už pozityvumą ir ypač už malonu bendravimą bei pagalbą Editai K.
Žydrūnas 2018-07-14 13:58:15
Naujųjų metų proga, gavau dovaną, Vairuok TESLA mieste...Užsiregistravau kovo mėnesi, sakė važiavimai bus kai lauko temperatūra pakils iki 15 laipsnių....Jau Liepos vidurys ir vis tebevairuoju Tesla sapne....Skambinau, pasiteirauti, jokio konkretaus atsakymo. Manau, laukiama, kol pasibaigs kupono galiojimas....
Laba diena, Žydrūnai

UAB Gera dovana komanda
Tai yra visiškai nelankstu kliento atžvilgiu.
Diana 2018-01-26 19:00:56
Laba diena, siandiena bandziau prasitesti savo “Akropolio dovanu ceki” taciau nesekmingai...nes pasake, kad cekius galima pratesti tik 1 metai nuo cekio pardavimo dienos...ten yra praeje 1 metai ir 1 menuo...tai jauciuosi labai nusivylus, kadangi negyvenu Lietuvoje ir paskutini karta cia buvau grizus tik 2016 per sventes, tai taip gaunasi, kad jums padovanojau 25€...kas mano nuomone yra didele pinigu suma. Net nezinau gal cia tokiais atvejais reikia i vartotoju teises kreiptis, nes cia net panasu i vagyste...
Laba diena, Diana

Suprantame, jog esate nusivylusi, tačiau klientai, įsigydami dovanų čekius, korteles ar rinkinius, sutinka su taisyklėmis, kuriose nurodytas paslaugos galiojimo laikas. Šios taisyklės galioja visiems be išimties. Taip pat nurodoma, jog pasibaigus galiojimo laikui, galimas pratęsimas. Pratęsti galiojimo terminą galima čekiui, kuris yra dar nepanaudotas, tačiau jo galiojimas jau baigėsi ir nuo jo pardavimo praėjo ne daugiau nei 12 mėnesių.

Jeigu turėtumėte papildomų klausimų, maloniai prašome kreiptis el. paštu: info@geradovana.lt.

Karolina 2018-01-07 15:14:06
Laba diena, labai noriu pasidžiaugti nuostabiu aptarnavimu ir konsultacija! Ieškojau dovanos, tačiau neturėjau minčių, ką būtent išsirinkti, atvykus į parduotuvę (Gedimino 9, Vilnius) man puikiai patarė ir pakonsultavo pardavėja Dalė. Nuostabus, šiltas žmogus. Ačiū ir linkiu sėkmės!
Labas vakaras, Karolina

Labai dėkojame už pozityvų ir šiltą atsiliepimą. Tikimės Jūsų sulaukti dar ne kartą ir džiuginti puikia nuotaika, nuoširdžiu aptarnavimu bei šauniais dovanų pasiūlymais.

Su geriausiais linkėjimais

UAB Ģera dovana komanda

APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: Liubarto g. 31A, Įėjimas iš Vykinto g., LT-08117 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Aola
Reklamos sprendimai

Adresas: Skroblų g. 19, LT-03141 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; grafika, dizainas; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
AOLA - visos reklaminės galimybės Jūsų verslui. Mūsų filosofija paprasta - kiekvienas daiktas gali tapti reklaminiu sprendimu. Dirbame jau 17 metų, šiandien didžiuojamės, galėdami Jums pasiūlyti neribotas reklamines galimybes. STIKLO IR KERAMIKOS DEKORAVIMAS Naudojame technologiją, leidžiančią spausdinti neribotą...
Pin Pin
PIN PIN

Adresas: Savanorių pr. 219, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; fejerverkai, pirotechnika; mažmeninė prekyba; meno salonai ir galerijos, dirbiniai; pramogos ir poilsis; vaikų prekės.
Pin Pin - viskas Jūsų Šventei! Mes suteiksime gerą nuotaiką Jūsų šventei. Siūlome didžiulį pasirinkimą įvairių spalvų, dydžių ir figūrų balionų. Sukursime išskirtines dekoracijas, papuošimus pagal Jūsų norus, supakuosime dovanas. Pasiūlysime skirtingų formų ir įvairių spalvų dangaus žibintų, fejerverkų. Turime itin...
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; dovanos; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Nereikia būti vyriausiam, kad suprastum šiuolaikines tendencijas. Bet negali būti ką tik gimęs, norėdamas atrodyti patikimas! 15 metų švenčianti GIFTIKA pristato Kalėdinių verslo dovanų sezoną! Daugiau info giftika@giftika.lt
Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; audiniai, patalynė; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...

Apie agentūrą “Kelionių laikas”
Apie agentūrą “Kelionių laikas” 10-18 16:20
"Kelionių laikas" įkurtas 2002 metais, šiandien yra viena ilgiausiai savo veiklą vykdančių kelionių organizatorių įmonių, kelerių metų "Gazelės" apdovanojimų laimėtoja bei "Nacionalinės...
JK parlamentas atmetė dar vieną B. Johnsono "Brexit" planą
JK parlamentas atmetė dar vieną B. Johnsono "Brexit" planą 10-22 22:11
Jungtinės Karalystės parlamentas atmetė Boriso Johnsono planą per tris dienas pritarti su ES suderėtam "Brexit" susitarimui, kuris leistų britams išstoti iš Bendrijos spalio 31 d. ir išvengti...
Kibernetinis saugumas ant bangos: amerikiečiai už "Sophos" siūlo 4 mlrd. USD
Kibernetinis saugumas ant bangos: amerikiečiai už "Sophos" siūlo 4 mlrd. USD 10-22 19:42
JAV privataus kapitalo kompanija "Thoma Bravo" nori įsigyti Jungtinės Karalystės (JK) kibernetinio saugumo bendrovę "Sophos", ir už ją siūlo 3,9 mlrd. USD (7,4 USD už akciją).

Ar pritariate Prezidento pasiūlytiems mokesčių pakeitimams?

Citigroup 71,81 +2,97%