Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gera dovana, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gera dovana

Atsiliepimai apie Gera dovana, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Gera dovana, UAB

Parduoda dovanų čekį į atostogų parka ir padaro galiojima dar karantino laikotarpiu, kol parkas nedirba. O pratest dabar jau neina ???? nepagalvojat kad sėdint karantine mažiausiai kas rūpi tai ar nesibaige galiojimas ten, kur nedirba dar niekas????Niekam nerekomenduoju susidet su tais urodais ???? tokius aferistus reikia naikinti, o ne pinigus jiems duot ???? niekam niekada nerekomenduosiu ir išgirdes kad žada pirkt kažka krauju ir nagais atkalbėsiu nuo to.
Labai dėkoju "Gera dovana" už pratęsta "Douglas" dovanų kuponą.:) Pamiršau (turbūt, kaip ir daugeliui pasitaiko), kad dovanų kuponas galiojo iki 2021-07-12, parašius jiems, maloniai buvo atsakyta, kad įmanomas kupono pratęsimas! Labai labai nudžiugino, suma nebuvo didelė - 30Eur, bet juk visad smagu panaudoti dovanas! Didelis ačiū jų darbuotojai Ievai Karlonei už malonų bendravimą, konkrečią ir realią pagalbą! Ačiū! Puikus įrodymas, kad niekada nereikia bijoti teirautis ir tokiems "pamirštukams", kaip aš, suteikiamas "antras šansas" pasinaudoti dovana! Na, ką visai, kaip antrą gimtadieno dovaną man padarė! Superinis aptarnavimas! :))) Ačiū, " Gera dovana"!
Gintarė Staškutė
2021-07-20 14:08:58 IP 2ju3kuum
Noriu padėkoti Audrui už nuostabų aptarnavima ir atliktus darbus. Didelis AČIŪ JAM.
Laba diena, Gerb. Giedre,
Suprantame Jūsų nusivylimą, bet norime pažymėti, kad 2020 m. prasidėjus nepaprastajai situacijai šalyje, sezonas vėlavo prasidėti, galiojo nemažai veiklos apribojimų, pramoga tiesiogiai priklauso nuo oro sąlygų, ko pasekoje, susidarė eilė laukiančiųjų skrydžio. Suprantame Jūsų nusivylimą ir norą pasinaudoti gauta dovana kuo greičiau, tad maloniai prašome parašyti el. paštu info@geradovana.lt nurodant turimo dovanų čekio numerį bei kieno vardu buvo atliekama rezervacija. Gera dovana komanda susisieks su partneriu, dėl tikslios informacijos suteikimo ir galėsime Jums pateikti išsamų atsakymą apie numatomas skrydžio datas ir galimybe pasinaudoti dovanų čekiu.
Laba diena, Viktorija,
Pažymėtina, kad dovanų čekiai tikrai yra nemokamai pratęsiami, jeigu dėl galiojančio karantino negalėjote juo pasinaudoti. Iš to, ką parašėte, suprantame, kad dovanų čekį bandėte pratęsti tik dovanų čekių savitarnoje, ir susisiekti su mumis nebandėte. Pažymėtina, kad ne visi dovanų čekiai gali būti pratęsiami dovanų čekių savitarnoje. Jei pratęsti dovanų čekio nepavyksta savitarnoje, turite kreiptis į Gera dovana el. paštu info@geradovana.lt. Tad rekomenduojame kreiptis į mus nurodytu el. paštu ir mes tikrai pratęsime Jūsų dovanų čekio galiojimą ????
Prisidedu ir aš prie antirekomendacijų. Gavau dovanų čekį, kurio ne dėl savo kaltės, o paprasčiausiai dėl oro sąlygų, karantinų ir darbuotojų, kurie vis sakydavo "paskambinsime rytoj, paskambinsime penktadieni", tačiau skambučio taip ir nesulaukdavau kaltės. Kadangi dovana buvo tokia, kurios nepanaudosi susiplanavęs iš anksto, nes ji vyksta tik susirinkus tam tikram skaičiui žmonių ir tik palankiomis sąlygomis, mano čekis nuolaukė. Į balą išmesti 100 eurų. Mėnuo po galiojimo pasibaigimo bandžiau jį pratęsti per geradovana savitarną, tačiau "čekis nekeičiamas ir jo pratęsti negalima". Na gerai, susitaikau su mintimi, kad čekiui reikės keliauti į šiukšlių dėžę... Ir tik netyčia pamatau.... "čekiai pratesiami jei nuo jų galiojimo pabigos nepraėjo daugiau nei 3 mėnesiai". Norėčiau išgirsti paaiškinimą. ABSURDAS ????
Puikus aptarnavimas! Paaiškino viską, kas man buvo neaišku dėl kuponų pirkimo. Padėjo parsisiųsti tokioje formoje, kokia man buvo reikalinga. Padarė daugiau, nei tikėjausi. Šaunuoliai! Ačiū!
Nuoširdžiai rekomenduoju NESINAUDOTI gera dovana teikiamomis paslaugomis!
Vilma 2021-05-19 22:09:49
Nuoširdžiai rekomenduoju NESINAUDOTI šios įmonės siūlomomis paslaugomis ir iš jų nieko nepirkti. Jie generuoja pajamas pasakydami, kad pasibaigė iš jų pirktų prekių/paslaugų galiojimas ir už jo pratęsimą prašo mokėti pinigus. a******ų KONTORA!!!
Laba diena, Gerb., Vilma,
Kadangi neturime jokios informacijos apie Jūsų situaciją, o el. paštu į mus nesikreipėte, negalime objektyviai pakomentuoti situacijos dėl kokių priežasčių, Jūsų dovanų čekis galėjo būti pratęsiamas tik už papildomą mokestį. Gera dovana dovanų čekiai yra pratęsiami nemokamai, jeigu paslaugos nebuvo teikiamos dėl karantino apribojimų. Šiuo metu, vadovaujantis prekybos centrų taisyklėmis, už 1, 45 Eur mokestį yra pratęsiamos tik prekybos centrų dovanų kortelės. Maloniai prašome, su mumis susisiekti el. paštu - info@geradovana.lt, ir mes peržiūrėsime Jūsų turimo dovanų čekio informaciją ir galėsime suteikti išsamią informaciją apie Jūsų turimo dovanų čekio pratęsimo galimybes.
Deivydas 2021-05-06 14:40:00
š*******o kontora ta gera dovana. Siulau visiem nepirkti, nesinaudoti ju paslaugomis. Baltoj dienoj jus apgaus ir pasakys kad baiges galiojimas. Zodziu, kuo toliau nuo sitos s*******o kontoros, zmones.
Laba diena, Gerb. Deivydai,
Apgailestaujame, kad nusivylėte Gera dovana aptarnavimu. Mums labai svarbi klientų nuomonė, kad galėtume tobulėti, ir klientus lydėtų tik geriausios emocijos, išbandant Gera dovana įspūdžių dovanas.
Deja, pagal vartotojo, palikusio šį komentarą rekvizitai.lt matomą el. paštą bei kontaktinį numerį, sistemoje neradome Jūsų kreipimosi į mus nei el. paštu nei telefonu. Atsižvelgiant į tai, maloniai prašome Jūsų, parašyti mums el. paštu - info@geradovana.lt bei nurodyti turimo dovanų čekio numerį, kad galėtume peržiūrėti Jūsų situaciją ir pabandyti ją išspręsti.
Natalija 2021-05-17 12:54:42
Gavau dovana 2020.06.30 net metai nepraėjo, nei patikrinti neįmanoma nei į laišką neatsakė..Dar viena turiu, kurią jie nepratesia. Taigi vienas atsakymas NEpirkite ir nedovanokite. Jokia čia dovana, tai dovana šiai niekinei įmonei.
Laba diena, Gerb. Natalija,

Pažymėtina, kad 2020-03-16 paskelbus visuotinį karantiną, kuris galiojo iki 2020 m. birželio vidurio, Gera dovana nemokamai pratęsė dovanų čekius visiems, kurie kreipėsi, taip pat klientai turėjo galimybę juos prasitęsti nemokamai dovanų čekių savitarnoje. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad klientui išlieka pareiga dėl dovanų čekio pratęsimo kreiptis į Gera dovana, kol nuo dovanų čekio galiojimo pabaigos nepraėjo daugiau kaip trys mėnesiai.
Jūsų turimas dovanų rinkinys yra įsigytas dar 2019 m. birželį, ir baigė galioti 2020 birželio mėn. Dėl jo pratęsimo pirmą kartą kreipėtės tik 2021-05-15, t.y. nuo galiojimo pabaigos praėjus beveik metams, ko pasėkoje konsultantas neturėjo galimybės pratęsti Jūsų turimo dovanų rinkinio galiojimo.
Kitas Jūsų dovanų čekis galiojo iki 2021 m. vasario mėn., ir automatiškai buvo pratęstas iki gegužės mėn. 1d. Pažymėtina, kad Gera dovana visuomet stengiasi reaguoti lanksčiai ir rasti sprendimo būdą, tad apgailestaujame, kad užtruko abipusė komunikacija, bei užtikriname, kad dėl šio dovanų čekio, su Jumis pakartotinai susisieks konsultantė, ir informuos apie jo panaudojimo galimybę ????
Laba diena, Gerb., Sigute,
Jūs kreipėtės į mus telefonu, informuodama, kad esate užsakiusi papuošalus iš Gera dovana partnerio, bei atsiskaitėte už juos Gera dovana dovanų čekiu. Informavote, kad užsakymą atlikote kovo mėnesio viduryje, ir, kad kreipimosi dieną dar nesate gavusi užsakytos prekės. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad tai yra rankų darbo gaminiai ir jų gamyba užtrunka nuo dviejų savaičių. Ši informacija buvo žinoma ir Jums. Atsižvelgiant į tai, kad paslaugos teikėjas vėlavo atlikti darbus, pasiūlėme Jums kreiptis į partnerį ir pasiteirauti dėl ko vėluojama pagaminti ir pristatyti papuošalus. Pažymėtina, kad Gera dovana nėra paslaugos teikėjas šiuo atveju, o u- partnerių paslaugų kokybę - atsako pats paslaugos teikėjas. Tačiau informavome, kad jeigu paslaugos teikėjas nesuteiks informacijos ir neįvykdys įsipareigojimų, kad kreiptumėtės į Gera dovana pakartotinai, ir mes padėsime išspręsti situaciją. Mūsų žiniomis, Jūsų užsakymas yra jau išsiųstas, ir Jus turėtų pasiekti artimiausiu metu. Partnerio vardu, atsiprašome, kad papuošalų gamyba vėlavo, bei tikimės, kad įsigyti papuošalai Jūsų nenuvils ir suteiks Jums džiaugsmą
Neeinga 2021-03-25 18:18:35
Niekada neteko nusivilti iki šios dienos.
Keičiausi čekius į kitą su priemoka. Minėjau kad skubu. Sakė jei apmokėsiu iki 18val, atsiūs čekį. Apmokėjau. Nusiunčiau kopija kad apmokėta. Tačiau čekio (kupono) nesulaukiau. O viešbutis rezervacijai laukia, nes uždėta trumpalaikė rezervacija paskutinei vietai. Rytoj jau turime ten atostogauti. Tačiau turbūt atostogų nebebus šios įmomės dėka.. Ačiū.
Laba diena, Gerb. Neringa, norime pažymėti, kad Jūsų situaciją peržvelgėme dar kartą, ir labai apgailestaudami dėl susiklosčiusios situacijos, norime atkreipti dėmesį, kad turimą dovanų čekį keitėte į kitą pasirinktą pasiūlymą, kainų skirtumą apmokant bankiniu pavedimu pagal pateiktą išankstinę sąskaitą. Dovanų čekio keitimas atliekamas tuomet, kai mokėjimas pasiekia gavėją. Sąskaitą apmokėjote 2020-03-25 po 17 val. t.y. jau pasibaigus įmonės darbo laikui, o taip pat pateikėte tik telefono ekrano nuotrauką iš banko savitarnos, kas nėra tinkamas mokėjimą patvirtinantis dokumentas, tad klientų aptarnavimo vadybininkai, neturėjo galimybės patikrinti, ar mokėjimas iš tiesų pasiekė mūsų banko sąskaitą, nes sistema mokėjimo dar nebuvo fiksavusi ir keitimas iki 18val. negalėjo būti atliktas. Naujasis dovanų čekis Jums buvo atsiųstas sekančią dieną 08:10 val., kai mokėjimas buvo įskaitytas, atsižvelgiant į tai, kad situacija buvo išspręsta kaip galima greičiau, tikimės, kad Jūsų suplanuotas poilsis įvyks sklandžiai ir toliau Jus lydės tik geros emocijos ir patirtys su Gera dovana
Niekada neteko nusivilti iki šios dienos.
Miglė 2021-03-17 20:26:58
Ar neatsirado daugiau žmonių, kurie įsigijo čekius ir bandydami juos panaudoti pamatė, kad jie jau panaudoti?
Laba diena, Gerb. Migle,
Labai apgailestaujame dėl šios nemalonios situacijos. Jūsų atvejis, iš tiesų nėra įprastas, kadangi Jūs visus veiksmus, susijusius su dovanų čekiu, atlikote internete t.y. savarankiškai bei pasirinkote pristatymo būdą - el. čekio variantas. Dovanų čekis buvo sugeneruotos automatiškai ir nusiųstas Jums į el. paštą. Tad priėjimą prie dovanų čekio turėjote tik Jūs. Kadangi teigiate, kad dovanų čekiu pati nepasinaudojote, rekomenduojame, peržiūrėti išsiųstus laiškus, ar tikrai laiško, su dovanų čekiu, niekam nepersiuntėte per klaidą, ar tikrai nebuvote jo atsispausdinusi ir kur nors palikusi, kur galėjo jį rasti pašaliniai asmenys bei įsitikinti, kad niekas neturi priėjimo prie Jūsų el. pašto. Pažymėtina, kad situacija, kad kitas asmuo įsigijo dovanų čekį su tuo pačiu brūkšniniu kodu, ar kad el. čekis buvo išsiųstas keliems asmenims - yra techniškai neįmanomas. Labai viliamės, kad peržiūrėjus el. paštą ar pasitikrinus kitas anksčiau minėtas aplinkybes, priežastys, kodėl ir kas pasinaudojo Jūsų dovanų čekiu, taps aiškios.
IŠMOKIT SIUNTAS PAKUOTI 2021-01-24 15:48:31
išmokit siuntas pakuoti siuntas, gavau suglamžytą čekį. Ir čia ne kurjerių kaltė, o jūsų, kad nemokate siuntas pakuoti saugiai. Kaip man dabar žmogui padovanuoti suglamžytą čekį?
Laba diena, visų pirma labai atsiprašome ir apgailestaujame už šį nemalonų atsitikimą. Iš pateiktos nuotraukos, matome, kad dovanų kortelės pakuotė susilanksčiusi. Dovanų korteles pakuojame į jiems skirtus vokus, ir supakuotą bei paruoštą dovanų kortelę dedame į burbulinį voką. Įprastai situacijų, kad klientą pasiektų susilankstęs dovanos įpakavimas, nepasitaiko ir klientų skundų dėl to iki šiol nebuvome gavę. Jeigu ateityje kiltų nesusipratimų dėl transportavimo metu padarytos žalos, rekomenduojame nedelsiant kreiptis į mus telefonu (852052099), kad galėtume operatyviai reaguoti ir nedelsiant rasti sprendimo būdą.
IŠMOKIT SIUNTAS PAKUOTI
2021-01-24 15:48:31 IP 7fip438
Odeta 2020-12-26 20:58:27
Reiktų keisti pavadinimą į, , bloga dovana". Visiški s*****i, kurie pasirenka nepatikimus partnerius. Turėjau čekį viename grožio salone pasiskambinau pasiklausti, kokių paslaugų jie turi manęs paprašė čekio numerio aš jį pasakiau pasakė taip turite čekį, galite panaudoti masažui ar depiliacijai kam norite aš pasakiau gerai aš pagalvosiu ir perskambinsiu. Paskambinau, niekas neatsiliepė, paskui susisiekiau su gera dovana pasirodo mano čekis panaudotas, mergina su kuria kalbėjau pasirodė labai nemandagi, pertraukinėjo mane, sakė kad aš panaudojau čekį ko aš dar noriu, vos ne ko aš jai čia trukdau, būtų įdomu pamatyti tą darbuotoją kurio procedūroje buvau pagal ją ir kas gi čia per stebuklinga nematoma procedūra:), man pasakė rašyt gerai dovanai į elektroninį paštą, gerai parašiau atsakymas nei kiek nenustebino, , atsiprašome, tačiau mes nieko negalime padaryti kreipkites į mūsų partnerį" tikrų sukčių atsakymas. Manau, čia ne mano kaltė, kad gera dovana dirba su sukčiais ir tokių žinučių aš neturėčiau gauti. Jeigu būčiau toliau nieko nedarius tai viskas taip ir liktų, būčiau apgauta, tačiau skambinausi toliau man pasakė vėl rašyti gerai dovanai į paštą, atsiprašau kam? Kad atrašytų mes nieko negalime padaryti, na jau ne. Sakau aiškinkites tarpusavyje, nes man niekas neatsako, labai liūdna, kad reikia eiti iki tokių dalykų. Salonas su manimi susisiekė ir pasakė gerai mes patikėsime, kad jūs nesidarėte jokios procedūros, na nemanau, kad taip reikėtų sakyti, pasijaučiau kaip v***s ar s*****s, kad čia dar kartą noriu kažką darytis. Tai štai koks kelias yra pagaliau kažką gauti iš šių sukčių, tačiau vis tiek ne iki galo s*****i ir lieka sukčiais, šį čekį galėsiu panaudoti tik sukčių salone, negalėsiu keisti į jokią kitą geros dovanos paslaugą, nors turėčiau turėti tokią teisę, kadangi taip skelbiasi gera dovana, bet pinigai jau pervesti ir kažką daryti jau neįmanoma.

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Apgailestaujame, kad šį kartą dėl nesusipratimo teko nusivilti. Jau susisiekėme su Jumis el. paštu išsprendėme susiklosčiusią situaciją bei radome sprendimo būdą.

Tikimės tolimesnių malonių patirčių kartu su Gera dovana.

Martyna 2020-12-03 22:01:31
Gera dovana - vieta, kurioje neapsipirkinėsiu. Tai tapo man nepatikima, kliento negerbianti vieta.
Anksčiau buvau patenkinta atradusi vietą kur galiu rasti artimiesiems ir draugams dovanų. Apsipirkimas patogus, įvairus kuponų pasirinkimas.
Gavau dovanų pati - masažą. Nepatiko paslauga, masažas man atrodė nekokybiškas, o ties pabaiga nutraukiau paslaugą, nes užtepta ant veido medžiaga pradėjo deginti odą. Susisiekusi su įstaigos vadove dėl nekokybiškos paslaugos gavau mane nustebinusios informacijos apie man naudotą medžiagą, buvau informuota, kad po tokios mano procedūros darbuotoja atleista ir gavau pasiūlymą atgauti pinigus. Atsisakiau. Nusprendžiau pasidalinti savo įspūdžiais apie paslaugą, ką patyriau, tačiau mano komentarai nebuvo patalpinti.
Gavau atsakymą kodėl (ištraukos iš atsakymų) :
"Jūsų komentarai yra traktuojami labiau kaip kenksmingo pobūdžio nei realaus atsiliepimo, kuriais siekiama pakenkti salono veiklai", "bet koks atsiliepimas apie masažistę yra netekęs prasmės, nes salonas su buvusiu asmeniu nutraukė sutartį" ir kt.
Atsiliepimas netekęs prasmės, kenksmingas?
Turiu paminėti Gera dovana puslapio atsiliepimų rašymo taisykles: "draudžiama talpinti įžeidžiančius, žeminančius ir melagingus komentarus". Manau, kad taisyklių nepažeidžiau. Mano nuomonė buvo reikšta apie tikrai įvykusį dalyką, tikrai toje vietoje ir tikrai man.
Manau, kad Jūsų bendravimas su klientu kokį patyriau, atsiliepimų trynimas, slėpimas ir kontrolė rodo, kad tai nepatikima vieta man, negerbiate kliento. Visa tai verčia mane suabejoti paslaugų kokybės vertinimais. Mano nuomone, visi neigiami atsiliepimai yra kenksmingi Jūsų vardui, tačiau vardas nekuriamas slepiant tai, kas nemalonu, nepatinka klientams.
Šį atsiliepimą skaičiusiems, dabartiniams ir ateities klientams linkiu neprarasti budrumo. Vertinkite save atsakingai.
Laba diena, Gerb. Martyna,

Labai apgailestaujame už Jūsų neigiamas emocijas, kurias patyrėte. Taip pat norime pažymėti, kad Gera dovana, vertindama savo klientus, Jūsų atsiliepimą perdavė paslaugos teikėjui, siekiant išsiaiškinti situaciją. Jums buvo pasiūlyta kompensaciją bei pinigų grąžinimas už dovanų čekį. Be kita ko, paslaugos teikėjas atidžiai išanalizavo nurodytą situaciją, ko pasėkoje, siekiant, kad klientams būtų suteiktos tik aukščiausios kokybės paslaugos, masažo solanas atsisakė Jums masažą teikusio specialisto paslaugų.
Atsižvelgiant į tai, manome, kad Gera dovana ir jos partneriai maksimaliai rūpinasi savo klientais, reaguoja į jų pastabas ir veikia, kad kuo skubiau pašalinti visas priežastis, kurios gali suteikti klientui neigiamas emocijas ar nusivylimą paslaugomis. Vertiname Jūsų atsiliepimus, į juos visada reaguojame bei esame už juos dėkingi, kadangi tai skatina tobulėti, kad klientai būtų patenkinti Gera dovana bei mūsų partnerių teikiamomis paslaugomis.

UAB Gera dovana komanda
Gavau atsakymą kodėl (ištraukos iš atsakymų) :
Atsiliepimas netekęs prasmės, kenksmingas?
Daina 2020-10-26 15:26:31
Sveiki, pirkau dovanų čekį vaikams dovanų Kalėdoms. Po karantino norėjome pasinaudoti dovana. Ji dar galioja iki 2020m gruodžio 24d. Bet nuvykus nurodytu adresu Ozo g. Vilniuje. Tos pramogos nė kvapo??? Kaip suprasti? Mes norėtume išnaudoti dovaną. Jeigu persikėlėte prašau parašyti kur ir kada galime atvykti.NR8399259

Ačiū
Laba diena, apgailestaujame už susiklosčiusią situaciją. Turimą dovanų čekį tikrai galite panaudoti bei smagiai praleisti laiką. Ši pramoga neteikiame tik Ozo prekybos centre. Visais kitai adresais, nurodytais dovanų čekyje, pramogos yra teikiamos. Jeigu aktualu Vilniaus miestas, dovanų čekiu pasinaudoti galite adresu: Ozo g. 25, Vilnius, prekybos ir pramogų centre Akropolis.
Linkime smagaus laiko ir gerų įspūdžių :)

Ačiū
Jonas 2020-09-25 16:06:08
Sveiki, labai liudna pranesti, bet neverta rinktis dovanos cai. Norint pakeisti paslauga to nepavyks, kontaktai neteisingi, niekas neatsako, o galiausiai suzinai kad kuponas negalioja ir pratesti ar pakeisti neina. NEREKOMENDUOJU
Laba diena, Gerb. Jonai,

Apgailestaujame, kad nepavyko pasinaudoti įsigyta ar gauta dovana. Žinoma, kiekviena situacija yra individuali ir skirtinga, tačiau atkreipiame Jūsų dėmesį, kad, vadovaujantis bendrosiomis Gera dovana pirkimo taisyklėmis, galiojantį dovanų čekį tikrai galima pakeisti į kitą pasirinktą pasiūlymą iš www.geradovana.lt. Taip pat, ir dovanų čekio pratęsimas galimas, jeigu nuo jo galiojimo pabaigos nepraėjo daugiau kaip trys mėnesiai. Maloniai siūlome kreiptis į mus el. paštu - info@geradovana.lt, kad galėtume peržiūrėti Jūsų situaciją, ir esant galimybei rasti sprendimą.
Marius 2020-10-03 21:30:15
Gavau dovanų pasivažinėjima Ferrariu po Nemuno zieda. Užsiregistravus jokio patvirtinimo, paskambinus nieko konkretaus negalėjo lasakyti, pažadėjo perskambinti, aišku niekas neskambino. Ir taip jau 3men laukiu savo pasivažinėjimo.
Dovana ne is pigiuju ir tikrai gaila prarasti tokia suma. Teks į vartotojų teises kreiptis, nes kitaip šitas cirkas nesibaigs

Atsiprašome, kad dėl partnerio užimtumo, susidūrėte su sunkumais, siekiant pasinaudoti dovana, Maloniai prašome, susisiekti su mumis el. paštu - info@geradovana.lt ir mes padėsime išspręsti šią situaciją, kad be kliūčių galėtumėte pasinaudoti turima dovana.
Gavome dovanu kupona - apsilankyma Karpybeje, esancioje Raseiniu raj. Kuponas 45 euru vertes - iki 9 kg zuvies, 2 kg paruosia pagal musu pageidavima, zuvienes degustacija 2 asm., meskeres uz papildoma 3 euru mokesti. Nuvykus buvo pasakyta, kad jei pavyks pasigauti, tada ir pavalgyti bus. Kitaip tariant kibimo nebuvo, tad vakarienes ir negavome. 45 eurai uz zvejyba? Kodel nenurodoma, kad nepagavus zuvies, restoranas pats nepasiulo? Rukrai labai pasipiktinome, daugiau nei kupinu nepirktume, nei i Karpyne nevyktume. Be to ir musu draugai tikrai ne tokia paslauga mums dovanojo.
Irena 2020-09-09 14:27:58
Labai gaila kad naudojatės karantino susiklosčiusia situacija ir kupono čekis nėra pratęsiamas kas ir taip suprantama turėtų būti aišku nes jo išnaudoti buvo neįmanoma... 8 €rimtai... Maniau galit ir geriau... Mažai tikėtina kad ateityje nauduosimės jūsų paslaugomis.
Sveiki, p. Irena

Labai džiaugiamės, kad kreipėtės ir esame tikri, kad gavę daugiau informacijos apie Jūsų turimą dovanų čekį galėsime Jums padėti, jau susisiekėme su Jumis el. paštu.

Viskas bus gerai
Miroslav 2020-09-03 13:55:49
Nerekomenduoju pirkti Gera dovana parduotuveje, nes neeina i pagalba klientui, net jei klientas sutinka primoketi, kad butu pratestas galiojimas kupono, neva tokios taisykles.
Sveiki, p. Miroslav

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Turite unikalią dovaną - "Pakilimą į TV bokšto atvirą apžvalgos aikštelę" esančią 180 m aukštyje su kvapą gniaužiančiu vaizdu į rudenėjantį Vilnių bei apsilankymą bokšto restorane, sveikiname! Ši paslauga priskirta dovanų kategorijai su apribojimais. Kategorija ypatinga dėl labai patrauklių kainų, bei nuolat pildomo asortimento išskirtiniais ir dėmesio vertais pasiūlymais.

Jūsų turima paslauga išsiskiria ir tuo, kad paslaugos teikėjas ją gali suteikti tik tinkamomis ir palankiomis oro sąlygomis, kurios tiesiogiai įtakoja lankytojų saugumą apsilankymo atviroje apžvalgos aikštelėje metu, todėl paslaugos teikimas turi ribotą laikotarpį, kurio metu klientų saugumas užtikrinamas maksimaliai.

Paslaugą partneris teiks iki š.m. rugsėjo mėn. 30 d., todėl trokšdami Jūsų nenuvilti, čekio galiojimą savo iniciatyvą ir nemokamai jau esame Jums pratęsę iki minėtos paslaugos teikimo datos pabaigos, kad spėtumėte pasigrožėti kvapą gniaužiančiais vaizdais bei praleisti malonų laiką restorane.

Pasibaigus paslaugos teikimo terminui, TV bokštas numato apžvalgos aikštelės renovacijos darbus, kad kitais metais, svečius pasitiktų dar įspūdingiau ir saugiau.

Su nuoširdžiausiais linkėjimais ir nepamirštamų įspūdžių linkėdama,

Jūsų "Gera dovana"
Regina 2020-08-21 11:08:10
laba diena turine keturias dovanu korteles ir norime pratesti galiojimo laika nes del susiklosciusiu dabartiniu salygu neturime galimybes gryzti i lietuva ir pasinaudoti tomis dovanomis.ACIU
Laba

Smagu, kad kreipėtės, dar smagiau pranešti, kad būtinai padėsime Jums neprarasti galimybės pasinaudoti turimomis dovanų kortelėmis :)

Susisiekime, su nekantrumu lauksime Jūsų turimų dovanų kortelių numerių sąrašo el. paštu info@geradovana.lt ir informuosime apie pratęsimo galimybes.

Saugios ir pilnos gerų įspūdžių kelionės atgal į Lietuvą! :)

Jūsų „Gera dovana“
Laura 2020-07-14 05:12:02
Labai gaila, kas tai vyksta... Jau beveik metai turiu skrydį oro balionu, rugsėjį baigiasi galiojimas... jokių žinių iš nieko... skambučių padaryta labai daug... skrydis buvo pirktas ryte bet negauname nei ryte nei vakare.. reiks ieškoti kur kreiptis kad atgauti pinigus jei neįmanona gauti paslaugos... Tokie pinigai nesimėto.. labai gaila....
Laba diena, Laura

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Apgailestaujame dėl susidariusių aplinkybių neleidžiančių pasinaudoti dovana. Susisiekime, tikime jog išspręsime susiklosčiusią situaciją ir rasime geriausią sprendimo būdą.

Maloniai prašome kreiptis el. paštu info@geradovana.lt, lauksime Jūsų kontaktų, kad galėtume susisiekti.

UAB Gera dovana komanda
Ieva 2020-07-09 13:22:51
Apsurdas, jog turit gera dovana dovanų čekį, o ne dovanų kortele - galima atsisiskaityti už paslaugas tik vieną kartą.
Deja tačiau ant dovanų čekio ar prieš įsigijant paslaugą niekur nebuvo nurodyta, kad galima tik vieną kartą panaudoti visą sumą, be abejo nurodyta jog daugiau info sąlygose ir taisyklėse... būkime sąžiningi prieš įsigijant tikrai neskaito klientai 4 psl taisyklių... Labai gaila, jog dėl šios priežasties klietas praranda daugiau nei puse sumos t.y 55 eur. Kuom sunku sukurti čekio turėtojui tokias pačias sąlygas kaip ir dovanų kortelės turėtojui... Tikrai visuomet gerai apsiliepdavau apie jusu paslaugomas, tačiau šį kartą nuvylėte. Su tokiomis sąlygomis tiesiogine prasme įvykdote vagystę iš kliento kišenės
Laba diena, Ieva

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Apgailestaujame, kad šį kartą teko nusivilti. Jau susisiekėme su Jumis el. paštu tikime, jog išspręsime susiklosčiusią situaciją ir rasime geriausią sprendimo būdą.

Dėkojame Jums už lojalumą ir tikimės tolimesnių malonių patirčių kartu su Gera dovana.

UAB "Gera dovana" komanda
Daug metų perku Geros dovanos kuponus, tačiau karantinas parodė tikrajį įmonės veidą.....toks pasinaudojimas situacija dėl karantino labai nustebino.... turiu kuponą kuris galiojo iki gegužės mėnesio į viešbutį kur liepos ir rugpjūčio menesiais yra priemoka 60 eu, prasitesus kuponą, jį pratesė trim mėnesiam (kaip ir nekarantino atveju). paskambinus pasidomėti ar pratesiama tik trim mėnessiam ir kuo skiriasi nuo pratęsimo ne dėl karantino, pasakė, kad tiesiog tuo jog ši paslauga dabar teikiama nemokamai.......mano situacijoj kai iš trijų mėn galiu pasinaudot tik viena mėnesį kuponu be priemokos tikrai stebina, kai kitas kuponų puslapis trumpiau galiojantį kupona pratęsė iki gruodžio mėn galo!!!! Manau taip yra naudojamasi susidariusia situacija negerbiant kliento.
Aiste 2020-05-27 14:58:16
ATsidarius google GeraDovana raso kad dovana per 1 min i el pasta. Nusipirkau sestadieny, pinigai nuskaiciuoti, i el pasta nieko negaunu. Kreipiausi i chata del pagalbos, nukreipe kreiptis el pastu, kreipiausi el pastu, sake susisieks. Pirmadieny kreipiausi vel. Be rezultatu. Sako negavo pinigu, o mano bankas sako kad pinigai nuskaityti. Rekomendavo kreiptis i savo banka. Kreipiausi vel, siandien. sako atsiprasome pinigu negavome prasome kreiptis bendruoju el pastu :D idomu kuo sis ping pong zaidimas baigsis
Laba diena, p. Aiste

Dėkojame už Jūsų laišką. Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos susijusios su bankiniu pavedimu. Problema pašalinta. Su Jumis jau susisiekėme el. paštu bei išsiuntėme Jums užsakytus dovanų čekius.

UAB "Gera dovana" komanda
Nepatariu turėti reikalų su gera dovana ir pirkti Akropolio dovanų čekius. Pelnosi iš čekių pratęsimo. Kai buvau prieš Kalėdas prasitęsti, tai jų skyriuje nebuvo kortelių, o Akropolio info centre nemokėjo pratęsti. Po švenčių pareiškė, kad ne pratęsia nes terminas praleistas. Pasipinigavimas ir tiek
Nusivyliau!
Atlikau mokėjimą internetu, patikėjęs, kad bus greita ir patogu, - kad išrašys sąskaitą įmonei (kaip skelbiama tinklapyje!)
Nuspaudus "Spausdinti sąskaitą", nupirktos prekės joje... nėra !?
Teko skambinti informacijos telefonu, - ir čia staigmena :) - nieks neatsiliepė... kartą... po pertraukos - antrą... dar po pertraukos - trečią - pagaliau susisiekta.
Tik pokalbio metu sužinojome, kad sąskaitų neišrašo, o dėl jos reikės dar kreiptis į prekės tiekėją/gamintoją, - taigi turėsime gaišti laiką: sužinoti kontaktus, teikti prašymą, susirašinėti...
Galiausiai, tinklapyje skelbiama, kad čia kainos tokios pat ar mažesnės, nei pas partnerius, - tačiau pasirodo, permokėjome už tą pačią prekę (nors ir nežymiai), - reiškia reklamos pažadų nesilaikoma : (

Išvada: nėra jau taip atsakingai dirbama, kaip deklaruojama. Būkite atidūs!
Diana Šabanova 2020-01-16 11:14:31
Komunikavimas su klientais prasčiausias iš visų. Susisiekti su konsultantu nepavyksta, skambinti reikia 5 kartus, kol kažkas atsiliepia. Buvo žadėta susisiekti per kelias darbo dienas. Kol nepaskambinau pati, niekas nesusiekė. Žadėtas nemokamas kupono keitimas ir pratęsimas neįjungtas, teko važinėti kelis kartus į akropolį. Vienu žodžiu siaubingai dirbanti įmonė. Protingiau pirkti paslaugas tiesiogiai iš tiekėjų.
Laba diena, p. Diana

Dėkojame už Jūsų laišką. Atsiprašome dėl susiklosčiusios situacijos. Jau susisiekėme su Jumis el. paštu, kad išspręstumėme šią problemą.

Rūnė 2020-01-16 00:41:53
Gavau 50 eurų vertės čekį dovanų. Galėjau pasirinkt ką noriu iš siūlomų paslaugų. Nusprendžiau užsirezervuot viešbutį su spa kurio kaina nakčiai buvo 66 eurai. Tai teko 16 eurų sumokėti papildomai. Jau suvedžiau viską į sistemą, nuskaitė dovanų čekį ir liko padaryti 16 eurų pavedimą, tačiau kai pavedimą turėjau patvirtinti kodu, staiga viskas išsijungė nespėjus patvirtinti įmokos. Pabandžius grįžti ir pratęsti kur sustojau, tačiau to padaryti man jau nebeleido. Tuomet pabandžiau atlikti viską iš naujo, bet čekis jau buvo nuskaičiuotas, juo pasinaudoti nebeleido. Nuvykau į gerą dovana parduotuve, nuskaitė mano čekį ir pasakė kad jis yra išnaudotas, bet jie dėl to negali nieko padaryti. Tuomet skambinau į centrinį biurą, bet niekaip nepavyko susisiekti, kartą pakėlė ragelį gera dovana parduotuvės darbuotoja kuriai buvo persiųstas mano skambutis, pasakė tą patį ką jau girdėjau prieš tai, kad yra nuskaičiuotas ir ji niekuo padėti negali, nes yra paprasta parduotuvės darbuotoja. Taip, suprantu ją, tačiau ne su šias pareigas užimančių žmogumi norėjau kalbėtis. Taipogi parašiau el. laišką į gerą dovana gmaila. Bet tuo tarpu vietoj laukdama kol man atrašys bandžiau pakalbėti su pačiu viešbučiu, galbūt pavyktų atvykus į vietą su sumokėt likusius pinigus ar galbūt gali kaip nors atsiųsti sąskaitą kur pabaigčiau mokėjimą, vistiek sistemoj rodo kad didžioji dalis yra apmokėta. Pavyko susisiekti, tačiau susidariau vaizdą, jog kalbėjau su žmogumi kuris visiškai nieko nesupranta apie gera dovana teikiamas paslaugas, pokalbio gale pasakė kad turiu kreiptis į gerą dovana, nes ji niekuo negali padėti. Gavau atsakymą į mano el. laiska, jog dėl saugumo sumetimų negali grąžinti pinigų, parašiau dar du šios situacijos sprendimo būdus, kaip susimokejimas vietoj arba atsiuntimas jiem tų 16 eurų. Tačiau jau praėjo savaitė nuo laiško išsiuntimo, tačiau atsakymo vis dar negavau. Ir nemanau kad gausiu, paskaičius žmonių atsiliepimus drąsiai galima susidaryti nuomonę, kad aptarnavimas ir problemų sprendimas yra vykdomas atgrąsiai. Neradau nei vieno teigiamo komentaro, o tiek daug neigiamų, ką jau galima pasakyti apie tolimesnį verslo vystymąsi. Dar neteko susidurti su tokiu prastu aptarnavimu, net stebiuosi kaip galima būti tokiu nesąžiningu kitų atžvilgiu.
Laba diena, p. Rūne

Dėkojame už Jūsų laišką. Kadangi buvo pateiktas klaidingas turimo dovanų čekio numeris situacijai išsiaiškinti todėl ir įvyko šis nemalonus nesusipratimas. Su Jumis jau susisiekėme, išsiaiškinome ir problemą išsprendėme.

Tikimės tolimesnių malonių patirčių kartu su Gera dovana.

APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: J. Jasinskio g. 10, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Aola
Reklamos sprendimai

Adresas: Skroblų g. 19, LT-03141 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; dovanos; grafika, dizainas; popierius, jo gaminiai; spaustuvės, leidyba.
AOLA - visos reklaminės galimybės Jūsų verslui. Mūsų filosofija paprasta - kiekvienas daiktas gali tapti reklaminiu sprendimu. Dirbame jau 17 metų, šiandien didžiuojamės, galėdami Jums pasiūlyti neribotas reklamines galimybes. STIKLO IR KERAMIKOS DEKORAVIMAS Naudojame technologiją, leidžiančią spausdinti neribotą...
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: dovanos; apranga, drabužiai; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Giftika - verslo dovanos, firminė atributika. Visus katalogus rasite paspaudę ant nuorodų apačioje! Juosteles.lt - kontrolinės juostelės, kaklajuostės, apyrankės, raktų pakabukai, ženkliukai, atšvaitiniai gaminiai, vardo kortelės ir kt. Puodeliai.eu - didžiulis pasirinkimas puodelių, kuriuos galime apipavidalinti...
Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...
IDEO LT
Sparti Reklama

Adresas: Žirmūnų g. 54B, LT-09100 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; dovanos; gamyba; grafika, dizainas; spaustuvės, leidyba.
Mes esame darbšti, profesionali ir aktyvi reklamos kūrybos ir gamybos komanda! Kas gi yra toji reklama? Daugelis autorių šį lotynų kalbos žodį (reclamo - rėkiu) aiškina kaip informacijos apie prekes, jų vartojamąsias savybes, apie teikiamas paslaugas priemonių sistemą. Kiti reklamą supranta kaip visumą, kuriomis...

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
Per incidentą Rūdninkuose nukentėjus dviem VST specialistams, policija imasi tyrimo 07-28 08:04
Per pirmadienį įvykusius neramumus Šalčininkų rajone, Rūdninkuose, kuomet pareigūnai jėga turėjo tramdyti protestuojančiuosius prieš migrantų perkėlimą, nukentėjo du Viešojo saugumo tarnybos (VST)...
Jungtinėje Karalystėje būsto kainos pasiekė rekordines aukštumas
Jungtinėje Karalystėje būsto kainos pasiekė rekordines aukštumas 07-28 07:34
Jungtinėje Karalystėje (JK) būsto kainos birželį pasiekė rekordines aukštumas, nes per pandemiją britai buvo linkę rinktis erdvesnius būstus, parodė šią savaitę paskelbti duomenys.

Ar investuojate į įmonių akcijas?