Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gera dovana, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gera dovana

Atsiliepimai apie Gera dovana, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Gera dovana, UAB

Natalija 2019-04-12 13:28:27
Dar tokiu nesamoniu nemaciau..siulo kuponus o stomatologe, dekretinese.ir kaip galima tiketi jusu pasiulymais
Laba diena, Natalija

Apgailestaujame dėl susidariusių aplinkybių neleidžiančių pasinaudoti dovana. Susisiekime, tikime jog išspręsime susiklosčiusią situaciją ir rasime geriausią sprendimo būdą.

Maloniai prašome kreiptis el. paštu info@geradovana.lt arba bendruoju telefonu 85 205 2099.

Vytautas 2019-04-10 13:35:17
Gimtadienio proga gavau Geros dovanos dovanų rinkinį "Bon apetit". Kai norėjau užsisakyti restoraną Bunte Gans Vilniuje, mane informavo, kad sutartis nutraukta ir Geros dovanos klientų neaptarnauja. Apie pramogos pašalinimą turėjau būti informuotas. Susisiekti su UAB "Gera dovana" taip ir nepavyko. Esu labai nusivylęs paslaugų kokybe. Patariu nepirkti dovanų kuponų ir nenorėčiau, kad man kas dovanotų, nes tenka pastoviai nusivilti šiomis paslaugomis.
Laba diena, Vytautai

Apgailestaujame, kad dėl pasikeitusių aplinkybių negalite pasinaudoti išsirinkta dovana. „Gera dovana“ pasilieka teisę keisti rinkinio pasiūlymus ir jų turinį. Ši informacija publikuojama ant rinkinio ir jo įpakavimo. Dovanų rinkinio taisykles ir aktualią informaciją, susijusią su rinkinio pasiūlymais, visada galite rasti www.geradovana.lt.

Dovanų gavėjų duomenų nekaupiame, todėl neturime galimybės informuoti apie pasikeitimus. Visa aktuali informacija yra pateikiama minėtu svetainės adresu aukščiau. Taip pat maloniai kviečiame kreiptis telefonu (8 5) 205 2099 arba el. p. info@geradovana.lt - atsakysime į visus Jūsų klausimus.

UAB „Gera dovana“ komanda
Tomas 2019-03-20 16:23:17
2018-04 mėn, savo gimtadienio proga gavau Geros Dovanos dovanų rinkinį "Pramogos". Dar nesibaigus dovanoto rinkinio galiojimo terminui išsirinkau pramogą sau, tačiau sužinojau, kad rinkinio galiojimo metu pasikeitė mano išsirinktos pramogos kaina ir ji buvo pašalinta iš sąrašo. Tai sužinojau paskambinęs rezervuoti laiką pramogai. Susisiekęs su "Gera Dovana" sulaukiau tokio paaiškinimo, kad jie neatsako už jų partnerių padarytus pakeitimus. Man maloniai buvo pasiūlyta išsirinkti iš visų pasiūlymų kažką kito (be mano išsirinkto jie pašalino dar 14 pramogų iš viso 50 esančių) arba sumokėti 2 eurus - kupono keitimo mokestį ir + 20 eurų kurie išlygina dabartinę mano išrinktos pramogos kainą.

TAI AR NE MANO KAIP VARTOTOJO TEISĖ YRA RINKTIS IŠ VISŲ SIŪLOMŲ VARIANTŲ VISUS METUS, NES TIEK GALIOJA JŲ PARDUODAMAS PRODUKTAS, IR RAMIAI TIKĖTIS, KAD BŪSIU PRIIMTAS VISUR KUR TIK PANORĖČIAU. AR NE TOKIA YRA KUPONO ESMĖ??

LABAI KEISTA, KAD NEGALI TOKIA ĮMONĖ UŽTIKRINTI TOKIŲ PAPRASTŲ DALYKŲ KAIP: KĄ PERKI - TĄ GAUNI.
JUK IŠIMTA PRAMOGA BUVO NE DĖL FORCE MAJEURE?
Laba diena, Tomai

UAB Gera dovana komanda

JUK IŠIMTA PRAMOGA BUVO NE DĖL FORCE MAJEURE?
bloga dovana 2019-03-08 13:09:33
kai perskaitai, kad dovanų idėjos vogtos:, pvz. iš startuolio Justo Pikelio, tai nesinori tokių dovanų !
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas neskundžiama nutartimi paskelbė, kad bendrovė „Gera dovana“ privalo atlyginti J. Pikeliui padarytą žalą už pasisavintą idėją, taip pat padengti palūkanas ir bylinėjimosi išlaidas. (Lietuvos žinios)
UAB Gera Dovana gerbia teisingumą ir jau yra sumokėjusi p. Pikeliui teismo priteistą nuostolių sumą. UAB Gera Dovana nuomone, byloje nebuvo įrodymų apie tai, kad derybų metu buvo sužinota konfidenciali, viešai nežinoma informacija ir kad ši informacija buvo vėliau panaudota UAB Gera Dovana veikloje. UAB Gera Dovana negavo komercinės naudos iš p. Pikelio pristatyto projekto “stebink.lt”.
Nekažką dovanėlė 2019-03-17 13:25:52
Pasirodo, kad Gera dovana vagia kitų idėjas ir dar pralaimėjo ieškinį :D.

Nu ką, vyručiai, sėkmės ten su savo užkeltom kainom ir kitų žmonių idėjų išviliojimu, apgaudinėjimu ir kitom barbariškom verslo praktikom. Esat "mldc". Taip ir toliau, juk čia Lietuva, čia laukiniai vakarai, galima ką tik nori apgaudinėti ir likti nepaliestam :))

Tik deja, pralaimėjot bylą ir likot biškiuką paliesti.

Labai visi tikimės, kad karma jums atpirks vieną dieną adekvačius veiksmus ir šitas sovietu dvelkiantis "Gera dovana" versliukas vieną dieną žlugs.

Ačiū už dėmesį ir iki pasimatymo ringe :)
Nekažką dovanėlė
2019-03-17 13:25:52 IP 88.119.94.29
Pasirodo, kad Gera dovana vagia kitų idėjas ir dar pralaimėjo ieškinį :D.

Tik deja, pralaimėjot bylą ir likot biškiuką paliesti.

Ačiū už dėmesį ir iki pasimatymo ringe :)
UAB Gera dovana 2018-12-13 11:01:45
Sveiki, Romualdai

Dėkojame Jums už atsiliepimą. Apgailestaujame dėl patiriamų nepatogumų susijusių su užsiregistravimu į pageidaujamą paslaugą. Moniai atkreipiame dėmesį, jog šiuo metų laiku daugelyje grožio salonų rezervacija yra itin intensyvi, todėl užsiregistruoti norimu laiku, kreipiantis gruodžio mėnesį tampa kiek sudėtingiau.

Tikimės, jog Jums pavyks užsiregistruoti ir pasinaudoti turima paslauga Jums tinkamu laiku, jeigu visgi ne, kaip ir kalbėjome telefonu siūlome galimybę pasikeisti turimą paslaugą į kitą. Tokiu atveju, susisiekime (el. paštu info@geradovana.lt arba bendruoju telefonu 85 205 2099), esame tikri, jog išspręsime susiklosčiusią situaciją ir rasime geriausią sprendimo būdą.

UAB "Gera dovana" komanda
Dekui uz pasiulyma, visgi, perkant UAB" Gera dovana" kupona, noretusi kad si dovana tokia ir butu "gera", rupesciai tarpininkui, , o dovana gavejui, ir tikrai ne atvirksciai......

P.S., gruodzio men. tai pakartotinis bandymas uzsiregistruoti...., paslaugos teikejo bendravimas apgailetinas....., per didele garbe man, lankytis tokio lygio salonuose....
Sveiki, Romualdai

Dovydas 2018-06-09 15:37:11
Laba diena, norime padėkoti savo ir tėvų vardu “Gera dovana” darbuotojai Dalei už puikų pasiūlymą ir malonų aptarnavimą Vilniaus akropolio saloje. Dovaną pirkome birželio 1 d tėvo dienos progai. Pagarbiai, Dovydas
Laba diena, Dovydai

Dėkojame Jums už nuoširdžius atsiliepimus mūsų kolegei Dalei. Lauksime Jūsų sugrįžtant!

Linkime Jums ir Jūsų artimiesiems dar daug nepakartojamų įspūdžių kartu su Gera dovana!

Linkėjimai!

Indrė 2018-02-28 17:05:53
Esu nusivylusi, kad įmonė negali išrašyti sąskaitos faktūros pasirinktai sumai. Visur kur tokių problemų neturėjome pirkdami kuponus, dovanas.
Tai yra visiškai nelankstu kliento atžvilgiu.
Laba diena, Indre

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Kaip ir informavome telefonu, PVM sąskaitų - faktūrų už dovanų čekius neišrašome, nes dovanų čekis nėra PVM objektas, visada galime išrašyti priėmimo - perdavimo aktą už įsigytas dovanas.

Nijolė 2018-05-25 17:38:27
Dėkoju konsultantei už pagalbą ir pasiūlymą pasikeisti dovanų čekį. Noriu atkreipti dėmesį, jog gavome Prancūziškų desertų degustacijos su kava kuponą Klaipėdoje "Vanilės namuose". Kadangi nurodyta, jog reikalinga išankstinė registracija, bandžiau registruotis du kartus, bet susitarti nepavyko ir mums pasiūlė kreiptis trečią kartą. Esmė ta, jog desertų galima skanauti tik darbo dienomis. Tačiau mes dirbantys žmonės, todėl ir tokia pramoga tam ir yra pramoga, kad ja galėtum pasidžiaugti neskubėmamas. Savaitgaliais kavinė dirba, bet mūsų priimti negali, nes turi išankstinių užsakymų. Suprantu, kad mes smulkūs klientai, bet gal gali užregistruoti bet kuriam savaitgaliui iš anksto. Nejaugi mes turime skambinti kiekvienos savaitės pradžioje ir teirautis ar jau galės priimti. Pasijaučiau kaip registracijose pas medikus...Jei tokie klientai "Vanilės namams" per smulkūs, tai kam aplamai siūlo dovanų paslaugas? Tokia nepagarba klientams nieko gero nesako apie "Vanilės namus", bet kartu ir meta šešėlį Jūsų įmonei kaip partnerei.
Laba diena, Nijole

Dėkojame Jums už atsiliepimą! Vertiname Jūsų pastabą, visuomet kreipiame dėmesį į klientų išsakomus pastebėjimus bei patarimus ir esame dėkingi už postūmį nuolat tobulėti tiek mums tiek mūsų partneriams.

Tikimės tolimesnių malonių patirčių kartu su Gera dovana ir ateityje.

Su geriausiais linkėjimais

Jūratė 2018-05-18 15:18:34
Laba diena. Nuośirdus Ačiū už malonų bendravimą, už operatyvų mažo nesusipratimo pašalinimą, merginos AČIŪ Jums be galo!
Laba diena, Jūrate

Ačiū Jums labai už nuoširdų atsiliepimą! Iki kitų kartų!

Linkėjimai!

Valentina Celnokova
2018-09-25 11:59:07 IP 78.57.223.76
Gavau dovana (Gera Dovana)1 nakvyne viesbuciams ir Spa procedurams. Palyginau su viesbucio kainomis - uz tokia kaina galima gauti dvi, net trys nakvynes!!! Zmones, pries pirkima paziurekit, ka pirkit! Neapsimoka visiskai sitoi "UAB Gera Dovana" pirkti! Grazinti pinigus jau negalima, pakeisti - reikia mokieti!
Хочу сказать большое спасибо консультанту Дале за отличное качество обслуживания, индивидуальный подход и прекрасный выбор подарочного купона.
28 августа 2018г.
С уваежинм, Наталья.

Dėl neapdairumo pražiopsojau dovanų čekio galiojimo ir netgi pratęsimo terminą, kurį gavau dovanų. Nors pagal taisykles įmonė galėjo nepratęsti čekio galiojimo, tačiau įmonė pažiūrėjo labai pozityviai ir susimokėjus patęsimo mokestį sutiko pratęsti čekio galiojimą mėnsiui laiko netgi ir pasibaigus visiems terminams.
Ačiū už pozityvumą ir ypač už malonu bendravimą bei pagalbą Editai K.
Žydrūnas 2018-07-14 13:58:15
Naujųjų metų proga, gavau dovaną, Vairuok TESLA mieste...Užsiregistravau kovo mėnesi, sakė važiavimai bus kai lauko temperatūra pakils iki 15 laipsnių....Jau Liepos vidurys ir vis tebevairuoju Tesla sapne....Skambinau, pasiteirauti, jokio konkretaus atsakymo. Manau, laukiama, kol pasibaigs kupono galiojimas....
Laba diena, Žydrūnai

UAB Gera dovana komanda
Tai yra visiškai nelankstu kliento atžvilgiu.
Diana 2018-01-26 19:00:56
Laba diena, siandiena bandziau prasitesti savo “Akropolio dovanu ceki” taciau nesekmingai...nes pasake, kad cekius galima pratesti tik 1 metai nuo cekio pardavimo dienos...ten yra praeje 1 metai ir 1 menuo...tai jauciuosi labai nusivylus, kadangi negyvenu Lietuvoje ir paskutini karta cia buvau grizus tik 2016 per sventes, tai taip gaunasi, kad jums padovanojau 25€...kas mano nuomone yra didele pinigu suma. Net nezinau gal cia tokiais atvejais reikia i vartotoju teises kreiptis, nes cia net panasu i vagyste...
Laba diena, Diana

Suprantame, jog esate nusivylusi, tačiau klientai, įsigydami dovanų čekius, korteles ar rinkinius, sutinka su taisyklėmis, kuriose nurodytas paslaugos galiojimo laikas. Šios taisyklės galioja visiems be išimties. Taip pat nurodoma, jog pasibaigus galiojimo laikui, galimas pratęsimas. Pratęsti galiojimo terminą galima čekiui, kuris yra dar nepanaudotas, tačiau jo galiojimas jau baigėsi ir nuo jo pardavimo praėjo ne daugiau nei 12 mėnesių.

Jeigu turėtumėte papildomų klausimų, maloniai prašome kreiptis el. paštu: info@geradovana.lt.

Karolina 2018-01-07 15:14:06
Laba diena, labai noriu pasidžiaugti nuostabiu aptarnavimu ir konsultacija! Ieškojau dovanos, tačiau neturėjau minčių, ką būtent išsirinkti, atvykus į parduotuvę (Gedimino 9, Vilnius) man puikiai patarė ir pakonsultavo pardavėja Dalė. Nuostabus, šiltas žmogus. Ačiū ir linkiu sėkmės!
Labas vakaras, Karolina

Labai dėkojame už pozityvų ir šiltą atsiliepimą. Tikimės Jūsų sulaukti dar ne kartą ir džiuginti puikia nuotaika, nuoširdžiu aptarnavimu bei šauniais dovanų pasiūlymais.

Su geriausiais linkėjimais

UAB Ģera dovana komanda
Kastytis 2017-12-16 22:33:36
Norėčiau pasakyti tikrai nekokios likau nuomonės apie šią parduotuvę, bandžiau padovanoti dovaną bet likau be pinigų ir dovanos, ir dar keletą dienų turėjau gaišti laiką su banku ir administracija, nesuprantu kaip šiais laikais kuom pasitikėti. Labai nusivyliau.
Laba diena, Kastyti

Dėkojame Jums už atsiliepimą, jau bendraujame su Jumis el. paštu.

Šį rytą, pakartotinai susisieksime su Jumis tikėdamiesi Jūsų atsakymo į pateiktus klausimus, kad kuo operatyviau išspręsti susidariusią situaciją.

vitalijus 2017-12-09 12:26:47
labai nepatenkintas jusu paslauga nes neimanoma susisiekti su instruktriu ir susiderinti laiko ir man dar neasku ar suteiks sia paslauga : (((
Laba diena

Dėkojame už Jūsų komentarą. Jau susisiekėme su Jumis ir būtinai išspręsime susiklosčiusią situaciją. Visuomet savo komentarus adresuokite el. paštu info@geradovana.lt ir išsiaiškinę situaciją rasime geriausią sprendimo būdą!

Iš anksto dėkojame ir tikimės tolimesnių malonių patirčių kartu su Gera dovana.

ramrum 2017-11-18 22:29:01
Gavosi, kad siandiena nutariau parasyti, nes matau, kad dar vis yra pardavinejami kuponai Naminių ledų degustacija su ledų meistru. Dovanu gavome 2016m rugsejo men. 4 kuponus i mineta ledu degustacija. Per visus metus nepavyko suderinti grupes kuri turi buti is 10 zmoniu. Kas linksmiausia buvo kisama sokoladu degustacijos ir sokoladu gaminiai. Nors jau sokoladu degustacija buvome bande ir nekarta. Rezultatas teko vaziuoti atsiimti pinigus, nes gimtadieni reikejo kazkaip atsvesti. Butu didelis prasymas nedeti paslaugu kuriu negali realizuoti. Gauni is draugu dovana ir tiki, kad ji bus sauni. Rezultatas geriau draugu prasyti grynu :)

dėkojame už Jūsų žinutę. Apgailestaujame dėl Jūsų nemalonios patirties susijusios su šia paslauga. Visuomet kreipiame dėmesį į klientų išsakomus pastebėjimus bei patarimus ir esame dėkingi už postūmį nuolat tobulėti.

Iki kitų susitikimų!
2017-10-18 17:13:24 IP 89.249.88.170
A 2017-10-18 13:16:40
Mano patirtis su Gera dovana labai ne kokia. Pirmiausia butu malonu jei nereiktu paciam kontaktu ieskoti internete, nes dalis kontaktu neteisingi... Taip pat truksta informacijos del kai kuriu paslaugu, galetumet bent prie kai kuriu pramogu parasyti, jog dirba tik sezono metu. Tikrai galvojau, jog bus imanoma gauti kaskokia pramoga, bet pasirodo nelabai. Kai kurie pramogu tiekejai tiesiog pranese, jog jie su siuo kuponu pramagos nesuteiks.

ačiū už Jūsų žinutę. Visuomet kreipkitės mūsų el. paštu info@geradovana.lt arba telefonu 8 5 205 2099 ir operatyviai atsakysime į visus Jūsų klausimus arba kilusius nesklandumus.

2017-07-26 13:35:02 IP 89.249.88.170
L 2017-07-26 09:12:10
taip pat turiu nemalonią patirtį. Mamai buvo dovanotas kuponas iš pasiutuslape.lt kuris galioja 2017m. birželio iki 2017 m. rugsėjo 2. Mamai pasiskambinus užsiregistruoti masažui, labai nemaloniai pranešė, kad sutartis su gera dovana yra nutrauka. Puiku, nei masažo, nei pinigų kurie išėjo veltui. Kaip galit parduoti paslaugą, su kurią esate nutraukę sutartį.... Labai tikiuosi rasti bendrą išeistį ir laukių pasiūlymų iš Jūsų pusės.

Dėkojame už Jūsų komentarą. Susisieksime su Jumis ir būtinai išspręsime susiklosčiusią situaciją. Visuomet savo komentarus adresuokite el. paštu info@pasiutuslape.lt ir išsiaiškinę situaciją rasime geriausią sprendimo būdą!

Tikimės tolimensių malonių patirčių kartu su pasiutuslape.lt

2017-07-21 09:05:20 IP 89.249.88.170
Daniel 2017-07-17 11:28:56
Sveiki, sestadieni lankiausi jusu parduotuveje ogmios mieste, labai patiko pati parduotuves isvaizda, ji tikrai labai sviesi ir jauki, o jauna ir energinga konsultante Svajune (ant korteles turbut toks vardas buvo :D) padejo man issirinkti gera rinkinuka draugei, dovana drauge liko patenkinta, o as noriu pagirti jusu saunia konsultante bei tikrai demesio verta parduotuve, dabar jau puikiai zinau, kur pirksiu visas dovanas :)

Ačiū už malonius pagyrimus! Tikimės, kad kitą kartą ieškodamas dovanos taip pat pagalvosite apie Gerą dovaną ir mūsų darbuotojos galės Jums pasiūlyti puikias įspūdžių dovanas.

Iki kitų susitikimų!
2017-05-25 15:06:35 IP 89.249.88.170
AB Balticsofa 2017-05-25 11:00:53
Laba diena, gerb. Migle,

Šiandien teko lankytis PC Akropolis (Vilniuje) Jūsų Gera dovana prekybos vietoje.
Noriu nuoširdžiai padėkoti ten dirbančiai p. Agnei, žavi, mandagi ir savo darbą išmananti konsultantė
nustebino neįprastu Lietuvoje mandagumu ir komunikabilumu. Įsigijome kelias iš tiesų vertas dėmesio
dovanas Geroje dovanoje. Dar kartą nuoširdžiai ačiū Jūsų darbuotojai už puikų komunikavimą ir malonų aptarnavimą.
Tikiuosi, teigiamos pastabos, nepraeis vadovybei pro šalį ir darbuotoja bus įvertinta...

Iki malonaus

Esame dėkingi už pozityvius atsiliepimus apie mūsų darbuotoją Agnę - ji išties tikra šaunuolė. Labai smagu, kad jos energija ir geros emocijos pasiekė ir Jus!

Iki malonaus!
Laba diena, gerb. Migle,

Iki malonaus
2017-05-22 13:28:46 IP 89.249.88.170
Lina 2017-05-21 21:53:16
Gavau dovanų dviems iš šios firmos skrydį parasparniu prieš nepilnus metus. Tačiau turiu labai didelį nusiskundimą. Per beveik metus pakliūti ten nebuvo įmanoma. Arba visos vietos užimtos būna (pagal datą ir vietą kada patogu), arba kai užsiregistruoji tai paskutinę akimirką išvakarėse atšaukia dėl oro. O paskutinis lašas buvo, kai užsiregiatravom, išvakarėse gavom laišką su detalia informaciją apie vietą (senuosiuose trakuose) ir laiką (atvykti 16-19 val). Išausus skrydžio dienai važiavom į vietą (oras buvo nuostabus) ir 16.30val sulaukiau skambučio, jog skrydžio vieta yra perkeliama 80kilometrų visai į priešingą pusę. Kur neturėjom galimybių nuvykti. Pokalbio metu informavau, jog kuponai greitai baiksis, tai nei atsiprašau, nei pasiūlė pratęsti kuponų, žodžiu visiškai nieko. Ir kuponai nuplaukė šuniui ant uodegos. Esam visiškai nusivylę organizatorių darbu ir ta įmone.
Laba diena, Lina,

apgailestaujame dėl Jūsų nemalonios patirties su mūsų skrydžio parasparniu partneriu! Susisiekėme su Jumis el. paštu ir tikimės, kad galėsime pasiūlyti Jums tinkamą situacijos sprendimo variantą.

2017-05-18 11:05:59 IP 89.249.88.170
Danguolė 2017-05-17 21:12:22
Nuo draugų gavome "Gera dovana" paslaugą. Su paslaugos tiekėju turėjome problemų ir paslauga nepasinaudojom. Visai atsitiktinai pastebėjau, kad galima parašyti atsiliepimus apie gautas paslaugas ir parašiau tik tam, kad "Gera dovana" žinotų apie savo partnerių nekokybišką bendravimą. Buvau labai maloniai nustebinta. Nesitikėjau atgauti pinigų, o paslaugos iš viso nenorėjome po ilgo nemalonaus bendravimo su tiekėju, tačiau "Gera dovana" man pasiūlė išsirinkti kitą dovaną, nos mūsiškės galiojimas jau seniai pasibaigęs. Viskas vyko sklandžiai ir operatyviai. Puikus bendravimas, pagarba kliantui. Viskas super!!! Ačiū ir sekmės!
Miela, Danguole,

dėkojame už gražius atsiliepimus ir džiaugiamės galėdami suteikti teigiamų įspūdžių bei tikimės, kad puikiai pailsėsite!

Gražios dienos
2017-04-03 16:59:11 IP 89.249.88.170
Jonas 2017-04-03 15:38:29
Informacija jau buvo dalintasi su jumis - konsultanto atsakymai du:
1. Laukite kol tiekejas gales atlikti paslauga arba kentekite jo esama "kokybe".
2. Issikeiskite paslauga i kita.
Mielais Jonai,

bendravome el. paštu ir Jus informavome, kad Jūsų dovanų čekis yra nemokamai keičiamas į kitą (-us) "Gera dovana" pasiūlymus.
Pakartotinai susisieksime su Jumis el. paštu ir sulaukę Jūsų atsakymo išspręsime situaciją. Ar galime susirašinėjimą perkelti el. paštu - taip efektyviau ir greičiau atsakysime Jums į visus kylančius klausimus.

UAB „Gera dovana“ 2017-04-03 14:27:57
Laba diena, Jonai,

jei mes ar mūsų partneris negalime užtikrinti paslaugos, kuri buvo nurodyta Jūsų dovanų čekyje, suteikimo, visuomet kiekvieną konkretų klausimą sprendžiame kartu su klientu. Pasidalinkite Jūsų situacija su mumis info@geradovana.lt ir tikrai Jums pagelbėsime.

Informacija jau buvo dalintasi su jumis - konsultanto atsakymai du:
2. Issikeiskite paslauga i kita.
2017-04-03 14:27:57 IP 89.249.88.170
Jonas 2017-01-06 17:01:36
Politika idomi - kupono iskeitimas i kita dovana kainuoja 2 eurus, o pinigu isvis negrazina. Ir nesvarbu, kad pats dovanos tiekejas negali pasiulyti tai ko prisizadejes - tai jau tampa tavo problemos.
Verslo filosofija dar idomesne - sudaryti 1000 000 kontraktu su visokiais kaimietiskais "verslininkais", kurie net patys nezino ka tiksliai daro ir negali ispildyti puses deklaruojamu paslaugu.
Pati ideja isties grazi - bet daugeliu atveju zmogui dovana gali tapti tiesiog tikru galvos skausmu ir ne kiek nebuti panasi i kazkokia dovana.
Laba diena, Jonai,

APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: Liubarto g. 31A, Įėjimas iš Vykinto g., LT-08117 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Širšė, R. Kielos įmonė
Adresas: Ramygalos g. 151, 1 sandėlis, LT-36220 Panevėžys.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; gėlės ir dekoratyviniai augalai; importas; keramikos gaminiai; meno salonai ir galerijos, dirbiniai; tara, pakuotės.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba suvenyrais, pakavimo bei floristikos prekėmis. Šventinės atributikos didmena. SUVENYRAI Keraminės, medinės, stiklinės, metalo plastiko skulptūrėlės Medinės, keraminės, metalinės dėžutės Gausus taupyklių pasirinkimas Gaminiai iš metalo Rėmeliai nuotraukoms ar paveikslams, albumai...
Pin Pin
PIN PIN

Adresas: Savanorių pr. 219, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; fejerverkai, pirotechnika; mažmeninė prekyba; meno salonai ir galerijos, dirbiniai; pramogos ir poilsis; vaikų prekės.
Pin Pin - viskas Jūsų Šventei! Mes suteiksime gerą nuotaiką Jūsų šventei. Siūlome didžiulį pasirinkimą įvairių spalvų, dydžių ir figūrų balionų. Sukursime išskirtines dekoracijas, papuošimus pagal Jūsų norus, supakuosime dovanas. Pasiūlysime skirtingų formų ir įvairių spalvų dangaus žibintų, fejerverkų. Turime itin...
Beta Media
BETA.LT

Adresas: Savanorių pr. 178A, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; fotografijos paslaugos, įranga; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kalbų kursai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kelionės; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; pramogos ir poilsis; spa centrai; teatrai; viešbučiai, moteliai.
UAB „BETA MEDIA“ yra įkurta 2010-07-09. Bendrovė valdo ilgiausiai Lietuvoje veikiančius ir auksčiausią vartotojų patikimumą pelniusius internetinius paslaugų portalus www.beta.lt ir www.grupinis.lt. 2016 metų pradžioje įmonė pradėjo verslo procesų optimizavimo bei verslo administravimo kokybės gerinimo pagal...
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; dovanos; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
VERSLO DOVANOS, REKLAMINĖ TEKSTILĖ IR REPREZENTACINIAI GAMINIAI JŪSŲ VERSLUI. Virš 100 rūšių reklaminių gaminių pozicijų, kurių pristatymas Lietuvoje 24 val. Virš 6000 rūšių reklaminių gaminių pozicijų, kurių pristatymas Pabaltijyje 3-4 d.d. Virš 20.000 rūšių reklaminių gaminių pozicijų, kurias galime pasiūlyti 1-2...

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%