Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę MB Geolabas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Geolabas

Atsiliepimai apie MB "Geolabas"

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie MB "Geolabas"

Pasistenk išvengti sitos imones ir sito zmogaus (direktorius. Šarūnas Ragaliauskis) Jis yra v***s.
Jis paeme sutarta paslaugos suma pagal sutarti. Lygtai nuvaziavo i vieta, bet niekada nepridave ar nesugebėjo priduoti ir uzregistruoti tyrimo rezultatu Lt Geologijos tarnyboje. Sita imone, jie niekada neatsiliepia telefonu ir kada tik noredavo tai atrase ka tik norejo i el.pasta ir tai kelis kartus ir tik pamelavimas, kad tai bus rytoj. t.y. buvo ir yra neprieinamas.
Ta, jo pavogta pinigu suma, yra per maža kad ji duoti i teisma.
Mes, dar bandysime atsaukti ar sustabdyti jo licencija jeigu ji is viso egzistuoja.
Pinigus pame is mano 80 metes mamos, o as pats kitoje salyje ir mums tikrai reikejo geologo pagelbos.
Bet jis, tik v***s, jis Šarūnas Ragaliauskis.
Pridedu mano sutarti, arba bjaurios vagystes akta, jeigu taip ja galima pavadinti.
Bet Jus, jus geriau isgirskite musu atsiliepima.
Nepatikimas paslaugų tiekėjas. Paima pinigus, o darbų iki galo nepadaro. Per visą įmonės egzistavimo laiką nėra patvirtinta nei viena geologijos ataskaita!!!

SIMPER statyba
Statybos darbai, statybų valdymas ir priežiūra

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 66-1, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; geologija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; konsultacijų paslaugos; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; santechnika; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „SIMPER statyba“ veiklos sritys: Statybos darbai Rekonstravimo darbai Remonto darbai Bendrieji statybos darbai Specialieji statybos darbai Statybos užbaigimo organizavimas Statybos valdymas ir konsultavimas UAB „SIMPER statyba“ vykdo veiklą pastatų statybos ir statybos valdymo srityje. Statome, rekonstruojame...
URETEK Baltic OU Lietuvos filialas
URETEK Baltic

Adresas: Gėlių g. 2, Avižieniai, LT-14184 Vilniaus r.
Veiklos sritys: geologija; konsultacijų paslaugos; projektavimas; statyba; statybinės medžiagos; šiltinimas, renovacija; tyrimai, ekspertizės.
URETEK yra geotechninių inžinerinių darbų įmonė, renovavimo srityje sprendžianti grunto, esančio po pamatais, grindimis ar kitomis konstrukcijomis, problemas. Unikali URETEK geopolimerų technologija siūlo išvystytus ir tikslius sprendimus sėdančių grindų bei pamatų stabilizavimui ar pakėlimui, grunto stabilizavimui...
Grota
Adresas: Eišiškių pl. 26, LT-02184 Vilnius.
Veiklos sritys: geologija; gamtos apsauga; projektavimas; žemėtvarka.
UAB “GROTA” įkurta 1991 m. spalio mėn. 7 d. Įmonės svarbiausios veiklos kryptys: Požeminio vandens užterštumo tyrimai; Monitoringas ir taršos grėsmės prognozavimas; Naftos produktais užterštų vandeningų sluoksnių valymas; Požeminio vandens eksploatacinių išteklių vertinimas; Požeminio vandens vandenviečių apsaugos...
Gelmių Tyrimai, J. Kličiaus IĮ
Adresas: Kaukų g. 37, LT-08400 Vilnius.
Veiklos sritys: geodezija, kartografija; geologija; konsultacijų paslaugos; naudingosios iškasenos; statyba; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Inžineriniai geologiniai tyrinėjimai Gręžiniai geoterminiam šildymui Vandens telkinių paieška Vandens gręžiniai, jų įrengimas Karjerų projektavimas Naudingųjų iškasenų telkinių paieška (žvyro, smėlio, dolomito, klinčių, molio ir t.t.)
Geofirma
Inžineriniai geologiniai ir geotechniniai tyrimai

Adresas: Konstitucijos pr. 8A, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: geologija; konsultacijų paslaugos; projektavimas; tyrimai, ekspertizės.
Inžineriniai geologiniai ir geotechniniai tyrimai Ekogeologiniai tyrimai Požeminio vandens monitoringas Pamatų pagrindo įvertinimas Pagrindų sutankinimo kontrolė Pastatų plėišėjimo priežasčių nustatymas Geotechninės ekspertizės ir konsultacijos

NVSPL viešųjų ryšių specialistu įdarbintas "Bosanovos" akcininkas K. Taukačikas
NVSPL viešųjų ryšių specialistu įdarbintas "Bosanovos" akcininkas K. Taukačikas 11-28 14:00
Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL), atsakingos už koronaviruso tyrimus, viešųjų ryšių specialistu mėnesiui įdarbintas komunikacijos agentūros "Bosanova" akcininkas...
Bazinės pajamos: Europoje vyksta naujos diskusijos ir eksperimentai
Bazinės pajamos: Europoje vyksta naujos diskusijos ir eksperimentai 11-28 12:01
Europos Sąjungos (ES) šalyse renkami parašai, kad Europos Komisija imtųsi rengti siūlymą įvesti būtinąsias bazines pajamas visoje Bendrijos teritorijoje.
Baltijos šalių pirkėjų įpročiai: kaip perkame dovanas
Baltijos šalių pirkėjų įpročiai: kaip perkame dovanas 11-28 11:52
Tyrimas rodo, kad lietuviai, lyginant su kaimynais latviais ir estais, labiausiai yra linkę saugiai apsipirkti neišėję iš namų – kalėdinių dovanų jie šiemet ieškos internete.

Karantino metu Jūs:

Adobe Systems 477,03 +1,48%