Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB GEOERA

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę GEOERA

Atsiliepimai apie UAB "GEOERA"

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie UAB "GEOERA"

Matavimus užsakiau dviem sklypams, veiksmas atrodo 2015m. Labai operatyviai viską išmatavo, sutvarkė dokumentus, surinko parašus, keitėsi sklypo dydis-nes atrado, kad dalelę mano žemės buvo užėmę šalia turintys žemę. Kai negalėjau nuvažiuoti iki Kauno, nes gyvenau kitam mieste- patys atvežė man už 100 km dokumentus. Mokesčių neslepia, viskas apiforminta oficialaii, už mokėjimus išrašyti kvitai. Rekomendavau savo pažįstamiems po kelių metų-ir jie liko patenkinti. O klaidų pasitaiko visiems. Nereikia pykti jei klysta dirbdami, svarbu taiso klaidas. Sėkmės Geoerai.
Pritariu Rūtai ir Rasai ir Vladui. Man buvo analogiska situacija, tik zemes sklypai buvo matuojami netgi daugiau nei 5 metus, kol truko kantrybe. Del niekaip nevykstanciu geodeziniu matavimu, emus skambineti kasdien, vargais negalais, per gerus puse metu, viskas eme judeti. Deja, eigoje isaiskejo, kad matininkai neismanydami istatymu, NETEISETAI padidino zemes sklypa, o zemetvarka neleido tvirtinti, todel buvo suformuota isvis NIEKIENO zeme.

Prie geriausiu noru, niekam nerekomenduoju sitos ziopliu ir saraskinu kontoros. Sunku net suvokti, kaip imones darbuotojai, su 7 metu stazu, kiekvienakart sedi pas zemetvarkininkus ir jiems kaip studenciokams zemetvarkininkai papunkciui aiskina ka daryti, deja, ir tai is pirmo karto nesupranta.

P.S. per paieska galima surasti net 7 teigiamus atsiliepimus apie sia imone, tik problema ta, kad imones darbuotojai Dainius Velicka ir Mantas Aputis yra/buvo imones darbuotojais.
Jau beveik metus laiko matuoja viena sklypuka....Blogos reputacijos imone. Labai viskas miglotai atrodo. Greiciausiai reiks kreiptis i teisesauga ir vartotoju teises.
Ruta 2019-03-24 11:30:00
Mielieji neapgaudinėkite klientų ir savęs. Prieš TRIS METUS šioje kontoroje užsakiau 2-jų sklypų matavimus, po 1m. abejotinos vertės matavimai buvo atlikti ir pateikti žemėtvarkai, kuri viską atmetė ir pateikė oficialias rekomendacijas pataisymams. Nuo to laiko iš matininkų žinių nebuvo. Kreipiausi daug kartų ir tiesiogiai ir telefonu. Man buvo atsakyta, kad turime eilę ir visus darbaus atliekame, cituoju : "...pagal raidę...". Darbų atlikti nepajėgia ir neketina, o paimtą, kaip vėliau išsiaiškinau tikrai nemenką avansą, grąžinti atsisakė. Į šią įmonė kreipėsi besiribojančių sklypų kaimynai ir taip pat paslaugomis labai nusivylė. Manau šiai įmonei negalima leisti dirbti, tokią nuomonę vėliau išgirdau iš kompetentingų specialistų. Tikrai rankų nenuleisiu ir teisybės iškosiu toliau, tik dėl to, kad tokie paslaugų tiekėjai dingtų iš rinkos.
Kiek pamenu, Jūsų noras buvo kuo daugiau žemės gauti ;) mes to neleidome padaryti ir rezultatas - pyktis.
Šaunus, jaunas, veržlus kolektyvas. Darbus atliko greitai, bei kokybiškai. Taip pat, nepasakyčiau, kad darbų kainos didelės. Ačiū. Tikrai rekomenduosiu kitiems.
Man jau daudiau kaip metai laiko niekaip nepabaigia elementaraus sklypo planelio.
Neitiketina, kad dar yra tokiu koletyvu, atiduodanciu visa dusia klientui.Su ta minute, kai i juos kreipiesi, pasibaigia visi rupesciai.Kol jie atlieka darbus, bendrauja su klientu, kaip su artimu biciuliu. Kolektyvas nepaprastai malonus, energingas, paslaugus ir lankstus.Dekoju, Jums, kad esate, kad sukuriate tokia atmosfera, kuri suteikia vilciu, kad ne viskas perkama, kad leidziate pajusti, kad zmogus zmogui dar si ta reiskia daugiau, nei popierini banknota...Sekmes Jums dideles, geru klientu ir klestejimo.

Geodezinių matavimų projektai
Geodezinių, kadastrinių, topografinių matavimų paslaugos

Adresas: J.Urbšio g. 3, LT-35169 Panevėžys.
Veiklos sritys: geodezija, kartografija; architektai; konsultacijų paslaugos; projektavimas; žemėtvarka.
UAB „Geodezinių matavimų projektai“ Vilniaus padalinys Adresas: J. Galvydžio g. 5-106, Vilnius Tel.: +370 657 82727 El paštas: info@geoprojektai.lt www.geoprojektai.lt Darbo laikas I-V 8:00-17:00 UAB Geodezinių matavimų projektai įsikūrė 2015 m. subūrusi ilgametę patirtį turinčius aukštos kvalifikacijos matavimų...
Geodala
Geodezija, projektavimo darbai

Adresas: Kęstučio g. 73-1, LT-44300 Kaunas.
Veiklos sritys: geodezija, kartografija; projektavimas; žemėtvarka.
GEODALA, UAB veikla: Žemės matavimai, Kadastriniai matavimai, Geodezija, Topografija, Sodybos formavimas, Topo nuotraukos, Matininkai, Kartografija Įmonė atliekanti visus kadastrinius matavimus, geodezinius bei žemėtvarkos darbus, todėl galime patenkinti praktiškai visus nekilnojamojo turto kadastrinio matavimo...
Grota
Ekogeologiniai, inžineriniai geologiniai tyrimai

Adresas: Eišiškių pl. 26, LT-02184 Vilnius.
Veiklos sritys: geologija; gamtos apsauga; projektavimas; žemėtvarka.
UAB “GROTA” įkurta 1991 m. spalio mėn. 7 d. Įmonės svarbiausios veiklos kryptys: Požeminio vandens užterštumo tyrimai; Monitoringas ir taršos grėsmės prognozavimas; Naftos produktais užterštų vandeningų sluoksnių valymas; Požeminio vandens eksploatacinių išteklių vertinimas; Požeminio vandens vandenviečių apsaugos...
Renaida Geo
Topografija, geodezija, projektavimo darbai Lietuvoje

Adresas: Vėtrungės g. 12-55, LT-48129 Kaunas.
Veiklos sritys: geodezija, kartografija; projektavimas; žemėtvarka.
Renaida Geo, UAB teikia šias paslaugas - Geodezija ir žemėtvarka - Geodeziniai darbai, geodeziniai matavimai Lietuvoje - Kadastriniai žemės sklypų matavimai Lietuvoje - Žemės reformos - Žemėtvarkos darbai, žemės kadastro darbai - Žemės sklypų ribų planų sudarymas ir žemės sklypų ribų nužymėjimas - Žemės sklypų...
GPS partneris, UAB
Adresas: Laisvės pr. 71B-62, LT-07189 Vilnius.
Veiklos sritys: architektai; geodezija, kartografija; inžineriniai tinklai ir sistemos; kelių tiesimas, remontas, tiltai; laboratorijos, įranga; laivų remontas, statyba; matavimo prietaisai; melioracija, melioracijos technika; miškininkystė; statyba; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; žemės ūkio technika; žemėtvarka.
GPS partneris - Jūsų verslo partneris! NAUJAUSIA ĮRANGA, GERIAUSI PASIŪLYMAI Prekiaujame aukštos kokybės optine, lazerine bei elektronine geodezine matavimo įranga, specializuota programine įranga ir įvairiais geodeziniais priedais. Siūlome SmartNet LT GPS/GNSS tinklo, automatinių monitoringo sistemų įdiegimo...

Jungtinė Karalystė išduos 10.500 vizų, pirmiausia – vairuotojams
Jungtinė Karalystė išduos 10.500 vizų, pirmiausia – vairuotojams 09-26 14:30
Jungtinė Karalystė išduos apie 10.500 laikinų darbo vizų sunkvežimių vairuotojams ir paukštininkystės sektoriaus darbuotojams, po "Brexit" susidūrusi su didžiule darbo jėgos trūkumo problema.
Premjerė sako nevengsianti nepopuliarių sprendimų
Premjerė sako nevengsianti nepopuliarių sprendimų 09-26 13:58
Prastėjant epidemiologinei premjerė Ingrida Šimonytė teigia dėl žmonių gyvybių išsaugojimo ir saugumo nevengsianti nepopuliarių sprendimų.
Gabrielius Landsbergis patvirtintas TS-LKD pirmininku
Gabrielius Landsbergis patvirtintas TS-LKD pirmininku 09-26 13:02
Gabrielius Landsbergis sekmadienį patvirtintas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininku, tai bus paskutinė jo kadencija šiose pareigose.

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%