Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB GEOERA

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę GEOERA

Atsiliepimai apie UAB "GEOERA"

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie UAB "GEOERA"

Ruta 2019-03-24 11:30:00
Mielieji neapgaudinėkite klientų ir savęs. Prieš TRIS METUS šioje kontoroje užsakiau 2-jų sklypų matavimus, po 1m. abejotinos vertės matavimai buvo atlikti ir pateikti žemėtvarkai, kuri viską atmetė ir pateikė oficialias rekomendacijas pataisymams. Nuo to laiko iš matininkų žinių nebuvo. Kreipiausi daug kartų ir tiesiogiai ir telefonu. Man buvo atsakyta, kad turime eilę ir visus darbaus atliekame, cituoju : "...pagal raidę...". Darbų atlikti nepajėgia ir neketina, o paimtą, kaip vėliau išsiaiškinau tikrai nemenką avansą, grąžinti atsisakė. Į šią įmonė kreipėsi besiribojančių sklypų kaimynai ir taip pat paslaugomis labai nusivylė. Manau šiai įmonei negalima leisti dirbti, tokią nuomonę vėliau išgirdau iš kompetentingų specialistų. Tikrai rankų nenuleisiu ir teisybės iškosiu toliau, tik dėl to, kad tokie paslaugų tiekėjai dingtų iš rinkos.
Kiek pamenu, Jūsų noras buvo kuo daugiau žemės gauti ;) mes to neleidome padaryti ir rezultatas - pyktis.
Šaunus, jaunas, veržlus kolektyvas. Darbus atliko greitai, bei kokybiškai. Taip pat, nepasakyčiau, kad darbų kainos didelės. Ačiū. Tikrai rekomenduosiu kitiems.
Man jau daudiau kaip metai laiko niekaip nepabaigia elementaraus sklypo planelio.
Neitiketina, kad dar yra tokiu koletyvu, atiduodanciu visa dusia klientui.Su ta minute, kai i juos kreipiesi, pasibaigia visi rupesciai.Kol jie atlieka darbus, bendrauja su klientu, kaip su artimu biciuliu. Kolektyvas nepaprastai malonus, energingas, paslaugus ir lankstus.Dekoju, Jums, kad esate, kad sukuriate tokia atmosfera, kuri suteikia vilciu, kad ne viskas perkama, kad leidziate pajusti, kad zmogus zmogui dar si ta reiskia daugiau, nei popierini banknota...Sekmes Jums dideles, geru klientu ir klestejimo.

Geodezinių matavimų projektai
Geodezinių, kadastrinių, topografinių matavimų paslaugos

Adresas: J.Urbšio g. 3, LT-35169 Panevėžys.
Veiklos sritys: geodezija, kartografija; architektai; konsultacijų paslaugos; projektavimas; žemėtvarka.
UAB „Geodezinių matavimų projektai“ Vilniaus padalinys Adresas: J. Galvydžio g. 5-106, Vilnius Tel.: +370 657 82727 El paštas: info@geoprojektai.lt www.geoprojektai.lt Darbo laikas I-V 8:00-17:00 UAB Geodezinių matavimų projektai įsikūrė 2015 m. subūrusi ilgametę patirtį turinčius aukštos kvalifikacijos matavimų...
Geodala
Geodezija, projektavimo darbai

Adresas: Kęstučio g. 73-1, LT-44300 Kaunas.
Veiklos sritys: geodezija, kartografija; projektavimas; žemėtvarka.
GEODALA, UAB veikla: Žemės matavimai, Kadastriniai matavimai, Geodezija, Topografija, Sodybos formavimas, Topo nuotraukos, Matininkai, Kartografija Įmonė atliekanti visus kadastrinius matavimus, geodezinius bei žemėtvarkos darbus, todėl galime patenkinti praktiškai visus nekilnojamojo turto kadastrinio matavimo...
Projeksta
Melioracijos darbai, landšafto projektavimas

Adresas: Salininkai, LT-02228 Vilnius.
Veiklos sritys: melioracija, melioracijos technika; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; projektavimas; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; transporto paslaugos; žemėtvarka.
UAB "Projeksta" - tai ilgametę patirtį turinti įmonė, užsiimanti melioracijos įrenginių projektavimu, įrengimu bei pilna priežiūra ir aptarnavimu. Mūsų specialistų komanda visuomet pasiruošusi ne tik įrengti, bet ir padėti priimti tinkamiausią Jums variantą. Taipogi galime atlikti kitus statybos darbus, išnuomoti...
Grota
Adresas: Eišiškių pl. 26, LT-02184 Vilnius.
Veiklos sritys: geologija; gamtos apsauga; projektavimas; žemėtvarka.
UAB “GROTA” įkurta 1991 m. spalio mėn. 7 d. Įmonės svarbiausios veiklos kryptys: Požeminio vandens užterštumo tyrimai; Monitoringas ir taršos grėsmės prognozavimas; Naftos produktais užterštų vandeningų sluoksnių valymas; Požeminio vandens eksploatacinių išteklių vertinimas; Požeminio vandens vandenviečių apsaugos...
GPS partneris, UAB
Adresas: Laisvės pr. 71B-62, LT-07189 Vilnius.
Veiklos sritys: architektai; geodezija, kartografija; inžineriniai tinklai ir sistemos; kelių tiesimas, remontas, tiltai; laboratorijos, įranga; laivų remontas, statyba; matavimo prietaisai; melioracija, melioracijos technika; miškininkystė; statyba; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; žemės ūkio technika; žemėtvarka.
GPS partneris - Jūsų verslo partneris! NAUJAUSIA ĮRANGA, GERIAUSI PASIŪLYMAI Prekiaujame aukštos kokybės optine, lazerine bei elektronine geodezine matavimo įranga, specializuota programine įranga ir įvairiais geodeziniais priedais. Siūlome SmartNet LT GPS/GNSS tinklo, automatinių monitoringo sistemų įdiegimo...

"Thermo Fisher Scientific": Vilniuje nėra gaminamos koronaviruso vakcinos
"Thermo Fisher Scientific": Vilniuje nėra gaminamos koronaviruso vakcinos 09-24 21:27
Biotechnologijų įmonė "Thermo Fisher Scientific" teigia, kad Vilniaus padalinyje nėra gaminamos vakcinos nuo koronaviruso, tačiau tiekiami reagentai, kurie gali būti naudojami vystant vakcinas.
"Spotify" įkūrėjas startuolių finansavimui skiria 1 mlrd. Eur
"Spotify" įkūrėjas startuolių finansavimui skiria 1 mlrd. Eur 09-24 20:20
"Spotify Technology SA" įkūrėjas Danielis Ekas investuos 1 mlrd. Eur pradiniam startuolių finansavimui Europoje.
ES grąžins Lietuvai 1,6 mln. Eur už "Toksikos" gamyklą
ES grąžins Lietuvai 1,6 mln. Eur už "Toksikos" gamyklą 09-24 20:11
Europos Sąjunga dar šiemet turėtų išmokėti Lietuvai 1,6 mln. Eur – ši parama anksčiau nebuvo išmokėta ES finansuojamai valstybės valdomos įmonės "Toksika" pavojingų atliekų deginimo gamyklos statybai.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Nike 127,11 +8,76%