Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gemma sveikatos centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gemma sveikatos centras

Atsiliepimai apie Gemma sveikatos centras, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Gemma sveikatos centras, UAB

Skaiste Tarnauskas
2021-04-10 22:01:59 IP 4n21r2eo
Ziaurus aplaidumas, atsainumas. Gavosi taip, lyg mama buciau i miska isvezusi. Gydytojai tinginiai, o akis drasko kad jie geriausi, . Nezinau kada atgausiu ramybe po tokio mamos slaugos fiasko. O kad buciau anksciau zinojusi.kad Gema tik širpatrebas.
Gerbiamas Gemmos 3 ir 4 aukšto Personalas,
Širdingai dėkojame p. Valei ir Gydytojams už rūpinimąsi mama. Už nuoširdumą ir palaikymą slaugytojoms Anželai ir Žanai. Jos kaip Angelai sargai visuomet skubėjo į pagalbą. Atskiras nuoširdus AČIŪ kineziterapeutui Tomui Juteliui - jis vienintelis pačioje pradžioje patikėjo pacientu ir dirbo ilgą laiką, kad žmogus galėtų grįžti į gyvenimą.
Ačiū už tai, kad esate ir tai ką darote
Su Pagarba ir Meile! Bukite laimingi ir sveiki !
Nuoširdus AČIŪ ''Gemma' sveikatos centro personalui 2 aukštui už nuoširdu atsidavimą, rūpestingumą.Kurie rupinasi mano mamos Jadvygos Lebednykienės sveikata, kineziterapautei Linai Ališauskaitėj ir gydytojui Raimondui Bikulčiui. AČIŪ!!!!
Nuoširdus ačiū „Gemma“ sveikatos centro personalui už pagalbą. Jūsų kiekvieno darbuotojo kasdienis darbas yra ypač reikalingas ir svarbus. Nuoširdi padėka gydytojui Vidui Šaviniui už profesionalumą ir dėmesingumą.
Rekvizituose rasoma atlyginimų vidurkis, taip kad vienas gali gauti 500 kitas 1500 ir gaunasi ne minimumas, o direktorius gal būt ir kelis tūkstančius, turėtų atlyginimai būti didesni ir požiūris geresnis.paskatinimai, priedai, kasmetiniai algų didinimai už iždirbtus metus ir panašiai, jei taip yra tada šaunu, o jei ne tai reikia pamastyt
Laimis 2021-01-07 21:00:35
Apie Gemma nieko gero pasakyti negaliu, kas liečia požiūrį į darbuotojus, dirba už minimumą ar vos daugiau.žmonės su išsilavinimu, patirtim, o direktoriui neįdomu, jam svarbu jam gerai, o jūs dirbkit už minimumą.gėda
Gerb. Laimi, apmaudu, kad taip neatsakingai klaidinate skaitytojus - nėra nė vieno darbuotojo, dirbančio už minimalią algą. Sunku suprastu jūsų motyvus, dėl ko taip teigiate, todėl kviečiame pasigilinti į viešai skelbiamą ir visiems prieinamą informaciją.
https://rekvizitai.vz.lt/imone/gemma_sveikatos_centras/atlyginimas/. Linkime sėkmės.
Norime padėkoti už 8mėnesių slaugą t.y kruopštų darbą, rūpestingumą, šilumą, atsidavimą savo darbui. Dėkojame visam personalui kurie dirba 3 ir 4 aukšte. Ačiū Vitalijai Machnin, vairuotojui Česlovui, slaugytojai Boženai ir visiems likusiems darbuotojams.
Dėkoja Irinos Kazlovos giminaičiai
Noriu padėkoti 4-to aukšto aptarnaujančiam personalui už savo mamos Janinos A. priežiūrą, už jų nuoširdumą, kantrybę ir gerumą. Linkiu visom sveikatos!
Rūta Krugiškytė Čiplienė
2020-10-24 17:03:42 IP 5f4sof9g
Gerbiamos ir Mielos “Gemmos” Sesutės, Slaugutės, Valytojos ir kitas Personalas,
Teko gydytis Jūsų ligoninėje gana ilgai. Atvykau besijaučianti silpnai tiek fiziškai, tiek psichiškai. Per visą gydymosi laikotarpį sustiprėjau tiek fiziškai, tiek psichiškai. Per visą gydymosi laikotarpį sustiprėjau tiek, kad išvykau namo.
Širdingai dėkoju savo gydytojai Aurelijai Simaitytei už paramą ir profesionalumą. Už šiltas rankas ir jautrumą slaugutėms Andželai, Ingai ir Linai, kurios gydė savo šypsenom, optimizmu ir rūpesčiu. Padedant visiems - sesutėms, slaugutėms ir valytojoms - jaučiausi SAUGI, ŠVARI ir dariausi vis laimingesnė ir sveikesnė.
Su Pagarba ir Meile
Renata Lukaševičienė
2020-09-15 17:37:31 IP 28ma3c24
Šiandien 6 para kaip nuvežėm neįgalų ligonį be žaizdų ir pragulų, kurį patys slaugom 17 metų. Po 5 parų 3 pragulos ant kojų. Pinigai sumokėti nemaži. Personalui buvo viskas detaliai išaiškinta kokia žmogui priežiūra reikalinga.
Ši situacija parodo, kad neturi šis centras atsakomybės, nepriežiūra ir personalo apsileidimas!
Jau keleta menesiu lankausi Gema reabilitacijos centre ir esu labai suzaveta darbuotoju nuosirdumu ir atsidavimu visa esybe siai profesijai.
Pradedant nuo registraturos darbuoroju jie visuomet pasitinka maloniai ir nuosirdziai paaiskina kur eiti, ka reikia tureti su savimi.
Veliau susitikau su gydytoja Simona Mazeikyte.Gydytoja nepaprastai maloni, rupestinga labai atydziai viska apziurejo, apciupinejo, ismatavo visas kojos judesio amplitudes ir paskyre reikiamas proceduras-gydytoja, labai jums didelis ACIU.
Noriu padekoti ir kitiems centro reabilitologams kurie mane gydo mankstina, pataria kaip teisingai atlikti tam tikrus pratimus, masazuoja ACIU JUMS:
Elenai Uksaitei, Lukui Morkunui, Rovenai Rimkeviciutei, Dainiui Jasiunui, Erikai Kuginytei, Gaivilei Kurtinaitytei, Adomui Motiekai, Rita Marija Murasko, Eldorui Rimsai, Kristijonui Jarusaiciui.
Aciu, kad jus esate ir padedat vel sugrizti i kasdienini gyvenima ir eiti koja kojon su sveikais pilieciais.
Linkiu, kuo geriausios kloties jusu tolimesniame gyvenime ir darbe.Bukite laimingi ir sveiki !
"Gemma", reabilitacijos ir slaugos centras
2020-07-17 17:29:01 IP 28mbvpke
Viktorija 2020-07-10 12:21:26
Labai blogas aptarnavimas, seneles nei prausia, nei sukuoja, karta i diena pasirodo, zmogus neigalus, negali saves aptarnauti, atnese jogurta net nesugebejo atidaryti pacio jogurto indelio. Prisiskambinti neimanoma!! Tokius pinigus mokame, o paslaugu jokiu negauname.
Gerb. Viktorija,
aplink esantys komentarai, padėkos ir pagyrimai, kaip ir išsakomi žodžiu, nepatenkantys į viešus komentarus, leidžia teigti, kad komanda deda daug pastangų, turime aukštą slaugos standartą ir pasiekiame rezultatų. Sunku patikėti, kad bendrame kontekste vienas pacientas yra slaugomas kitaip. Mums liūdna, kad esate nusivyusi, todėl visada sakome pacientų artimiesiems - bendraukime, kalbėkime, aptarkime visas detales, mes pasirengę išklausyti ir atitinkamai reaguoti.
Nuoširdžiausios padėkos visam “Gemma” kolektyvui, o ypatingai 4-to aukšto slaugytojoms, padėjėjoms, med. seselėms, gydytojai Vitalijai Machnin, kinezeterapeutui Tomui Juteliui, klientų aptarnavimo vadovei Valei Raudonei už Profesionalumą, Atidumą, Kantrybę, Rūpestį, Šypsenas, Įsiklausymą, Supratimą ir Palaikymą.
Ačiū už tai, kad esate ir tai ką darote ❤️
Nuoširdžiai norim padėkoti visam Gemmos kolektyvui prižiūrint senelę M. Petuchovą. Labai esam dėkingi 2 aukšto slaugytojoms bei padėjėjoms, kad ir už trumpą, bet labai nuoširdžią ir profesionalią slaugą, dėmėsingumą. Jūs suteikėt tokią priežiūrą, kurios mes negalėjome suteikti namie. Tik jūsų dėka čia senelei nieko netruko. Visada prižiūrėta, švari, pamaitinta, suteiktos reikalingos procedūros. Šypsena jos veide (kas buvo retenybe namuose) įrodymas, kad buvo suteikta gera priežiūra. Taip pat didelis ačiū gydytojai A. Simaitytei už gydymą, rūpestį, pastovų dėmesį, pagalbą, informacijos suteikimą bei nuoširdų bendravimą.
Ačiū visiem Gemma darbuotojam!
Nuoširdžiai dėkojam visam IV aukšto personalui: už puikią tėčio slaugą visus tuos ilgus mėnesius, ypač karantino laikotarpiu, suteikiant informaciją, palaikant. Ypatingai Gyd. Vitalijai Machnin: už Jūsų nuoširdų rūpestį, net kai vilties mažai. Med. Seseriai Genoefai Klonovskai - mūsų didžiausia padėka ir pagarba, lenkiamės.
Jono D. šeima
Labai džiaugiamės, teikiamomis UAB, , Gemma sveikatos centras" teikiamomis paslaugomis. Ilgą laiką gulėjo mama, esame labai dėkingi ir nuoširdus ačiū gydanciam gydytojui Raimondai Bikulčiui, už pastoviai taikomą palaikomąjį gydymą, už žmogiškumą palaikymą, nuoširdų bendravimą, profesionalią pagalbą. Ačiū už operatyvumą, tikslų nukreipimą. Ačiū už priežiūrą ir visam personalui, už begaline kantrybę. Ačiū už esamą galimybę pasinaudoti papildomoms paslaugomis kaip masažai ar kinezaterapija.
Pagarbiai, Leokadijos Mosteikienės dukra
Liudmila Lucevič
2020-05-20 15:54:02 IP 2detmqgb
Nouširdžiai dėkojame”Gemmos” centro gydytojui Vidui Šaviniui, soc.darbuotojai Annai, visam darbščiam ir sážiningam || ir ||| aukšto, registratūros darbuotojú kolektyvui už nepriekaištingá ir atsakingá darbá prižiūrint A.Kiaušienę.
Sveikatos, stiprybės, ištvermės Jums.
Rasa Kuprijanovienė
2020-02-27 11:03:03 IP 2ju7h9ii
Nuoširdžiai dėkoju ir žemai lenkiu galvą prieš visą Gemma kolektyvą už dėmesį, supratingumą, kompetenciją, kantrybę, jautrumą, šiltą ir jaukią atmosferą slaugant garbaus amžiaus žinomą Lietuvos teisininkę kriminalistę Oną Danutę Dambrauskaitę, pirmąją Respublikoje teismo ekspertę, socialinių mokslų daktarę.
Širdinga padėka ją globojusiam gydytojui Raimondui Bikulčiui.

Rasa Kuprijanovienė
Labai gaila.bet mūsų patirtys labai bloga -paėmiau tėvą kitą dieną.su žaizdą.ir dar už dvi dienas paėmė 112 EUR.nors prašiau atsižvelgti ir grąžinti administracinį mokestį-nuotraukos neįdiesiu-nėra prasmes
Only biznis.
Priežiūra mamai buvo suteikta ir gera, ji galėjo po operacijos pasirūpinti pati, tai palengvino darbuotojų darbą. Bet žiūrint į jų atliekamą slaugos darbą gulintiems ligoniams, kyla vienas klausimas koks atlyginimas šių darbuotojų, o tikiu nedidelis. Linkiu maksimalaus koks tik gali būti. Šiaip gamtos teritorijoje nėra, kur galima pasivaikščioti, pasiūlýčiau padaryti fontaną kuris atgyvintų ir suteiktų jaukumo ligoniams, nes dabar niuroka, o į viršu kur terasa ne visi gali ar tinka, o gal kas ir bijo aukščio. Dėkinga už viską.
Noriu padėkoti 2-ojo aukšto slaugėms: Irenai, juodaplaukei Linai, ir jaunutei Aleksandrai, didelis joms ačiū. Taip pat noriu padėkoti ergoterapeutei Julijai Hodkevičiūtei. Norėčiau padėkoti ir daugeliui kitų darbuotojų, bet gaila neatsimenu jų vardų.
Gemma administracija
2019-01-04 14:47:32 IP 28memh0u
Alvydas Arkušauskas 2018-12-21 16:07:47
Su gražiomis Šv.Kalėdų ir ateinančiomis Naujų Metų šventėmis visą Gemma kolektyvą sveikina jūsų buvęs pacientas Alvydas Arkušauskas.Gulėjau pas jus antrame aukšte nuo birželio 22d.iki spalio 1d. Buvau jums didelis ir sunkus ligonis ne tik tiesiogine bet ir ūgio bei svorio prasme.Jūs mane gydėte, slaugėte, mankštinote, stiprinote ir pastatę ant kojų išleidote namo.
Esu labai dėkingas mane gydžiusiai gydytojai Gretai Kreivėnaitei, kuri padėjo išspręsti daug mane kamavusių problemų, sunkiai su manim dirbusiems kineziterapeutams ir ypač Irenai, kurią prisirinkau pats, kad dėl savo gabaritų jausčiausi saugiai, kitų atsiprašau dėl savo netaktiško elgesio.Didelis ačiū chirurginei seselei kuri taip ilgai perrišinėjo, tepė mano skaudamas vietas, ačiū mane maudžiusioms ir maitinusioms šio darnaus kolektyvo rankoms.
Atsistojęs apkabinu jus visus ir linkiu jums sveikatos ir pacientų dėkingumo. Alvydas
Sveiki, p. Alvydai,
malonu, kad jūs jaučiatės puikiai ir siunčiate tokius šiltus įvertinimus kolegoms. Visi jūsų žodžiai perduoti išvardintiems specialistams, kurie labai puikiai jus prisimena. Gydytoja, kineziterapeutai dirbę su jumis, taip pat siunčia jums gražios kloties ir sveikatos linkėjimų. Džiaugiamės galėję padėti jums sustiprėti. Rūpinkitės savimi!
Iki malonaus,
Alvydas Arkušauskas
2018-12-21 16:07:47 IP 28m81amu
2018-08-21 15:03:18 IP 2cfq8kbg
Vika 2018-08-11 12:08:43
Niekada, jokiomis aplinkybėmis nepatikėkite savo artimųjų Gemmai! Tėtį po sunkios ligos prižiūrėjome namuose 4 metus, o po mėnesio Gemmos slaugoje tėčio nebeturime. Netikėjau panašiais komentarais pati seniau, bet, deja, tokia baisi realybė...
Sveiki, p. Vika, labai užjaučiame dėl jūsų tėvelio netekties.
Viešai negalime komentuoti konkrečiai su jūsų artimuoju susijusių detalių, tačiau garbingo amžiaus ir sunkiai sergantiems asmenims pavojingiausios gali tapti gretutinės, infekcinės ligos ir su jomis susijusios komplikacijos. Taip pat pasitaiko, kad priimti sunkią ligą sunkiau artimiesiems, nei pačiam slaugomam ligoniui. Deja, nuo senatvės vaistų nėra.
Jei turite konkrečių pastabų dėl paslaugų kokybės, maloniai kviečiame pasidalinti įžvalgomis su mumis. Visuomet esame atviri dialogui ir visi "Gemma" darbuotojai stengiasi dėl pacientų ir jų artimųjų.
Dėkojame už komentarą.
Nuoširdžiai,
"Gemma" administracija
Turiu nemalonios patirties. Dirbau Gemmoje. Nebuvau įdarbinta, bet dirbau pagal sutartį su Verslo liudijimu. Patirtis tokia, kad taip ir nesugebėjau gauti sutarto atlyginimo. Kelis mėnesius mokėjo, bet vėliau pasikeitė vadybininkas, kuris vienašališkai pakeitė bendradarbiavimo sąlygas. Jos man netiko, todėl norėjau nutraukti bendradarbiavimą ir gauti atlyginimą už jau pradirbtą laiką. Atlyginimo klausimus sprendė tik direktorė, kuri tiesiog ėmė ignoruoti - neatsakinėjo į telefono skambučius, neatsakinėjo į el. laiškus ir neapmokėjo išrašytų sąskaitų. Va tokia nemaloni patirtis.
"Gemma" administracija 2018-06-29 23:56:57
Ačiū už Jūsų nuomonę! Mums labai svarbi klientų nuomonė, todėl patikiname, kad "Gemma" deda dideles pastangas, siekdami užtikrinti kokybišką, visavertį ir skanų maistą pacientams.
Geda gemmai
Auguste 2018-04-06 06:01:42
As ten dirbau.puikei viska zinau.man padare gemma kaika kad manau paduot i teisma pora moteru atleidusiu mane ne pagal istatima negavau net dokumento.konsultacija su advokatu rasisiu skunda ir i teisma.
Ej jus dar komentuojat.baisus jus zmones.as dirbau ir zinau viska.nereikia cia rasyt komentara net esat baisus zmones.matau ponia Žitkevič mire.jus ja fiksavot kada artimieji uzdraude.pati pora kartu buvau ryte radus ja fiksuota.uzuojauta artimiesiems.o jus baikit meluoti.begedziai
2018-07-01 09:33:21 IP 28m82hr4
Dana D 2018-06-29 12:39:17
Norėčiau pasidalinti tuo, ką patyrėme patikėdami mamą (su pilna negalia)UAB Gemma ilgalaikei slaugai.
4-asis ilgalaikės slaugos aukštas, turintis“ kitą slaugymo statusą“, nei likusieji aukštai (informacija iš aptarnaujančio personalo lūpų), kuomet po komercinio paslaugų teikimo, kurio įkainiai pagal teikiamas paslaugas nebuvo labai adekvatūs, bet kandūs ir buvo pabrėžiama kad “kokybė kainuoja”, mes buvome perkelti į Vilniaus m.Savivaldybės kompensuojamą lemtingą 4 aukštą (čia „slaugomi“ pacientai, perėję Savivaldybės žinion pagal trišalę sutartį), kur ir baigiasi Gemmos globos ir slaugos priežiūra pacientu, baigiasi kinezeterapiniai užsiėmimai, bei normali gydytojo priežiūra.
Šaltas ir nekokybiškas maistas, nešvari patalynė, sumaišyti pacientų drabužiai -tai ne baisu-tai “kasdieninė čia pasitaikanti smulkmena”.
BAISU tuomet, kai mama, patikėta slaugos namams “ Gemma”, iškrenta iš lovos ir tik atėjus jos lankyti pamatai kūną, nusietą mėlynėmis, kraujosrūvomis ir hematomomis. Baisu, kada personalas net nesiteikia pranešti apie incidentą, ar atsiprašyti. Baisu, kai po įvykio, kilusio dėl savo neapdairumo, Gemma net nesiteikia atlikti jokių tyrimų savo finansiniais sumetimais.Mums buvo pasiūlyta atlikti galvos tomografiją už savo lėšas ir po pačių inicijuoto susitikimo vadovų lygyje, beje kuriame dalyvaujant gydančiai gydytojai, traumų pasėkmes komentuoja slaugė.Mamai buvo suteikta tik elementari terapeuto apžiūra, kurios metu nustatyta, kad mano 93 metų mama rimtų sužalojimų nepatyrė kritimo metu, jie neaptikti... (Turime išrašą kito pobūdžio dėl traumų).Bet labiausiai šokiravo sprendimas, išvengiant pasikartotų iškritimo faktų iš lovos, personalas pririštą mamą prie lovos susuktos paklodės pagalba.
BAISU, kai maistas išmetamas į unitazą, “atsikratant“ vienu rūpesčiu, kur nebereikia maitinti bejėgės ir nieko negalinčios papasakoti ar pasakyti močiutelės.
BAISU, kai randi mamą užstroškusią, apkepusiom, išdžiuvusiom lūpomis, nes kažkam per sudėtinga ją pagirdyti.
BAISU, kai atneša maistą, panašų į jovalą, matant sriuboje„plaukiojantį“ kotletą su bulvių koše ir traktuojamą, ta kaip trintą maistą.
BAISU, kai dalinami vaistai, kuriuos pateikusi med.sesuo net nežino nuo ko jie yra.
Po viso šito klausimas lieka tik vienas: kur elementarus žmogiškumas???
Siekiai spręsti problemas ir pokalbiai su vadovybe baigdavosi šablonišku sakiniu iš pačio įmonės vadovo lūpų “jeigu mes netinkame jums, galite ieškotis kitos įstaigos”.Nors niekad neprašėm išskirtinio dėmesio savo mamai, ar budinčio prie jos personal, tik tikėjomės tokios priežiūros, kurią pati Gemma deklaruoja savo el.puslapiuose, norėdama pritraukti naujus pacientus.
Nežinau kokiais kriterijais vyksta 4-ojo vadinamojo „ kitą statusą turinčio “aukšto personalo atranka, bet susidarė įspūdis, kad dalis peronalo aplamai nelicenzijuoti - be bet kokio slaugytojos profesijos suvokimo.Čia esančių senolių kasdienė apžiūra ir jų kasdienė būsena apribojama tik kraujospūdžio matavimu elektoriniu prietaisu.Graudu iki širdies gėlmių, kada save taip girianti ir profesionalia save vadinanti PRIVATI slaugos bendrovė „Gemma“ neatlieka net mažiausių savo įsipareigojimų, kuriuos pateikia savo prisistatyme.
Slaugės, kurios gerai atlikdavo savo darbą ir su kuriomis galima buvo suderinti, kad mamą pagirdytų, ar sumaitintų paliktą tyrelę, buvo nedelsiant pervedamos į VIP aukštus (informacija iš Gemmos personalo lūpų, kurie tai yra aukštai)dėl personalo trūkumo arba tiesiog todėl, “kad per daug kalba“....
Tik laikui bėgant perpratau čia jau nusistovėjusią darbo pobūdžio sistemą, kuri, kaip supratau nepasikeitė nuo 2015 metų nuskambėjusios istorijos spaudoje : www.delfi.lt/sveikata/sveikatos-naujienos/simtus-euru-sumokeje-uz-paslauga-teti-rado-leisgyvi.d?id=68975534
Nebuvau pageidaujama klientė šiame slaugos centre, nes ko gero per dažnai čia atvažiuodavau, per daug mačiau, per daug girdėjau, per daug išsakydavau, ką matydavau, lankydama savo brandaus amžiaus sulaukusią mamą, tuo sukeldama ne tik 4-ojo aukšto Gemmos personalo, bet ir administracijos nepasitenkinimą.Mes ne pirmi, kas paliko su nuoskauda ir širdgėla šį centrą (esame susibendravę ne tik su artimaisiais slaugomų senjorų, bet ir su expersonalo darbuotojais), deklaruojantį save, kaip vieną iš geriausių privačių slaugos įstaigų Rytų Lietuvoje.
Beje išvykimai pagal Gemmos centro iškvietimą iš įstaigos greitąją pagalba į ligoninę buvo vykdomi be jokių lydinčių asmenų ir siuntimų, traktuojant, kad ligonis paimamas iš centro kaip iš namų (vėl gi yra pagrindas manyti, kad tai daroma iš tam tiktų sumetimų).Tik skambutis artimiesiams : “Jūsų mamą veža į ligonine, greičiau būkit tenai ir paprašykit kad būtinai ją paguldytų….” Neapsakomai skaudu tokiais momentais buvo, kai atsiprašai iš darbo, skubi, o ten pasako: “močiutę nusiuntėm į ligoninę nes neaišku kas jai yra, o jokių siuntimų ar dokumentų nepridėta”. Ir išvarginta mama pusę dienos tampoma po ligoninę, nors būtų užtekę paprasto išrašo apie mamos lėtinę ligą.O grįžus į slaugą, pasitinką “teta slaugė ” su tiesmukišku klausimu, prašydama paaiškinti, kodėl mamos nepaguldė į ligoninę, o grąžino atgal ?...
Paskutinis visos šios dalinės istorijos lašas, kuris paskatino išviešinti mūsų šeimos skaudžią patirtį - tai absoliutus 4-ame aukšte be empatijos dirbančio personalo abejingumas ir profesinis neapdairumas, išmaudant karščiuojančią (temp. buvo +38C) mamą su plaučiu uždegimu, kurio net neįžvelgė Gemmos taip vadinamas med.personalas....Ko pasekoje išvežta į logoninę nuo sukomplikuotos situacijos po 3 parų mama mirė.Esu giliai įsitikinusi, kad jei ne Gemmos 4-ojo aukšto personalo šaltakraujiškas darbo pobūdis, mamą turėčiau truputį ilgiau- nors metus, mėnesį, savaitę, bet ilgiau.....
Tai vieninteliai privatūs senelių namai Rytų Lietuvoje, kuriuose senoliai, atsidūrę ne komerciniu, o valstybės finansuojamu pagrindu prižiūrimi atsainiai, kur klesti cinizmas, neatsakingumas ir neprofesionalumas.
Todėl, mielieji, būkite budrūs, prieš patikėdami tokiems slaugos namams, kaip UAB gemma savo brangų žmogų.
P.S. prisegtukuose kai kurie faktai, užfiksuoti šiuose privačiuose senelių namuose.
Kontaktinis telefonas pasiteiravimui arba smulkesnei informacijai +370 6488trys73aštuoni
Gerbiama p. Dana, nuoširdžiai užjaučiame ir kartu liūdime dėl jūsų mamos netekties. Kiekvieną kartą susitikę, įdėmiai išklausydavome jūsų rūpesčius bei nuogąstavimus, o taip pat ieškojome bendrų sprendimų. Nuolat inicijuodavome susitikimus su jūsų mamą slaugiusiu personalu. Nepriežiūros faktai nepasitvirtino. “Gemma” centre visi klientai yra vienodai pageidaujami ir gerbiami. Mes suprantame, kad sergantiems žmonėms, taip pat, kaip ir juos lankantiems artimiesiems ypač yra svarbu dėmesys, buvimas šalia. Savo klientus vertiname nieko neišskirdami, nepaisant kaip dažnai jie lankosi pas artimuosius. Slaugytojų ir slaugytojų padėjėjų veikla - ypatingo pašaukimo ir atsidavimo reikalaujantis darbas. Rūpintis sunkiai sergančiais ligoniais, išlydėti juos ir tuo pačiu rasti raminantį užuojautos žodį gedintiems artimiesiems - gali tik labai jautrios širdies žmonės. "Gemma" centre daug dėmesio skiriame darbuotojų atrankai ir galime užtikrinti, kad mūsų darbuotojai yra kvalifikuoti bei nuolat tobulinantys savo įgūdžius. Jūsų pateiktas atsiliepimas verčia mus dar atidžiau peržiūrėti vidinius procesus bei komunikaciją, kad paslaugos kokybė nuolat gerėtų ir kad žmonės labiau suprastų, kokie yra skirtumai Lietuvoje tarp soc. globos ir slaugos paslaugų teikimo. Esant bet kokiems klausimams, susijusiems su pacientų sveikata, raginame bendrauti tiesiogiai su Gemma gydytojais ar administracija. Mes visuomet ieškome ir priimame abiems pusėms reikalingus sprendimus. Dėkojame už Jūsų atsiliepimą!
2018-06-29 23:56:57 IP 28m82hr4
Arnas 2018-05-07 12:45:48
Kaip privatūs slaugos namai, tai tikrai labai prasti. Kainos labai labai aukštos, tikrai neatitinka realybės ir teikiamų paslaugų kokybės. Maistas labai prastas ir pigus. Mažinkite kainas, mielieji, darykite nuolaidas.
Po viso šito klausimas lieka tik vienas: kur elementarus žmogiškumas???
Sakoma, kad nera nieko nemokamai...Gemmoje buvome nemokamame vaiku laikysenos ptikrinime :), labai maloniai prieme, atidziai patikrino, parode kokius pratimus reikia daryti. Aciu labai, Aciu, kad esate :)
Norėčiau išreikšti nuoširdžia padėka masažuotojui Igoriui, kuris yra dėmesingas, atsakingas bei puikiai atlieka savo darba. Ačiū Jums labai, rekomenduoju!
Auguste 2018-04-06 06:01:42
Nemeluokit koks uzdarbis.cia matau jau seniau kilo tokiu paciu diskusiju.dabar nekomentuosiu nieko bet paduosiu jus i teisma.atleidot is darbo savo noru.forma jau buvo paruosta.nei antpaudo net paraso nera.i vakara pervede pinigus.kiek gavau nerasisiu nes suma nereali.nei atsiskaitimo lapo nieko.paduosiu i teisma.pazadu paskui parasisiu ka as manau apie jus.dabar patilesiu.zemo ligio poelgio del darbo nutraukimo su jokiais dokumentais be atsiskaitimo lapelio net.ne brangus ponai su manim taip nesieksit.
"Gemmos" administracija 2014-11-29 11:16:01
Labai gaila, kad nepateisinome vilčių.
Būtume dėkingi, jeigu pateiktumėte konkretesnę informaciją: kurios slaugytojų padėjėjos, Jūsų nuomone, tingėjo? Kas buvo žadėta, o liko neįvykdyta?
Nė vienas darbuotojas nedirba veltui. Jei kuris dirba viršvalandžius, už tai gauna papildomą užmokestį. "Gemoje" dirbančių slaugių uždarbis yra vienas didžiausių rinkoje.

"Gemmos" administracija
Norečiau nuoširdžiai padėkoti penkto aukšto Gemmos kolektyvui, kur du su puse metų buvo prižiūrimas mūsų tėtis Aizikas Faktorovičius. Labai dėkingi gydytojui Dimitrijui už profesionoluma ir nuoširduma.Dėkingi seselems -p.Janinai, p. Valentinai, p.Vilmai ir kitoms.Ačiu Jums p. Janina už Jūsų žmogiškuma ir išskirtine kantrybe paskutinėmis mūsų tėvo gyvenimo valandomis.Labai dėkingi slaugytojos padėjejai p.Alai, kuri išgelbėjo mūsų tėvą, esant kritinėje būklėje, kuri prižiūrėjo jį su meile ir profesionalumu.Miela Ala Jūs tapote mums labai artima.Labai dėkingi p.Galinai už pagarba ir meile mūsų tėvui, ačiu labai pLilei, p.Irenai ir visam 5 aukšto personalui ir visam Gemmos kolektyvui.
Esu maloniai nustebintas GEMMA! Tai ne tik modernus, jaukus reabiliatacijos centras, bet ir nuostabus, atsidave ir savo darba ismanantys specialistai.
Po kryzminiu kelio raisciu operacijos atvykau i centra su ramentais ir po 14d. intensyvios reabilitacijos galima sakyti "isbegau" atgal, tik, deja, dar ne i krepsinio aikste, bet i pilnaverti gyvenima!
Daktare Simona Mazeikyte profesionalai ivertinusi mano kojos bukle, paskyre tikslingiausias proceduras.
Taip pat noriu padekoti ir siems kineziterapeutams, kurie nuolat rupinosi, klausinedavo ir patarinejo:
Emilis Janeliauskas - itin profesionalus, apsiskaites ir patyres specialistas, kuris, tikiu, neabejotinai atstatys bet kokio kliento forma po traumos ar negalavimu pusiausvyros, tempimu ir jegos atstatymo pratymais.
Giedre Damusyte ir Vilma Gaucyte - labai demesingos ir rupestingos darbuotojos, kurios skire tikslingus ir vis sunkesnius, efektyvesnius pratymus baseine.
Dekoju Kristinai Vilimaitei uz "elektros" ir salcio proceduras, kuriose ji profesionalai ir labai maloniai pasirupino manimi. Visada su gera nuotaika ir teigiamu nusiteikimu darbe.
Sabina Avakian - Super masazuotoja, kuri is karto pastebejo mano bedas kojoj ir taike atitinkamus masazus bei tempimus. deka jos, jau po pirmos proceduros galejau taisyklingai vaikscioti bei lipti laiptais.
Rekomenduoju visiems apsilankyti siame auksciausio lygio reabilitacijos centre ir kreiptis pas siuos nuostabius, motyvuotus specialistus, su kuriais jus atgausite forma po traumu ar siaip negalavimu!
jūsu buvusios pacientes valentina potapcik ir jos dukros nina vardu nuosirdziausias aciu:gydytojas alexsander, slaugytoja dalia, slaugytojos padejejos irena.maryte, irina ir visam uab “gemma”sveikatos centro slaugos ir palaikomojo gydymo skyriui 2a personalui: tegul buna pilni namai skalsos ir santarves, laimes ir pakantumo, o jusu sirdys - meiles, dziaudsmo ir vilties, telydi jus pelningos idejos, issipilde planai, vaisingi darbu rezultatai. linksmu sv.kaledu ir laimingu naujuju metu.
Šį rudenį teko atlikti reabilitaciją po išvaržos operacijos. Šioje įmonėje dirba puikūs savo srities specialistai. Visi darbuotojai malonūs, mandagūs ir dėmesingi. Ypatingai norėčiau padėkoti gydytojai Simonai Mažeikytei, masažuotojai Sabinai Avakian, kineziterapiautams Kristinai Vilimaitei ir Andriui Misiūrai. Taip pat norėčiau padėkoti visiems darbuotojams, kurie vedė užsiėmimus baseine.
Ačiū.
Jau kelinti metai skraidau is Airijos del nugaros masazu ir noreciau padekoti Gemma masazuotojai Ritai Murasko del jos darbo profesionalumo, komunikabilumo su zmonemis, gerai, kad dar tokiu geru specialistu turime, Aciu uz suteikta pagalba.
Janina Burbulienė
2017-06-01 07:19:03 IP 2eehi540
2017 - 06 -01
Gulėjau Gemos 3 aukšte 35 dienas. Jaučiausi prižiūrima, globojama rūpestingo ir atidaus slaugių ir seselių kolektyvo.
Labai visiems ačiū.
Regina Filipovič
2017-05-25 13:57:06 IP 2juac9eh
Gerbiama "Gemma",
norėčiau padėkoti Jūsų kolektyvui ir administracijai. Ypač norėčiau padėkoti antro aukšto kolektyvui:
med. seselėms Ignei, Margaritai, Ievai, Anitei, taip pat jų padėjėjoms Irenai, Linai, Liliai, į kurias galėjau kreiptis ir dieną, ir naktį, kai reikėjo pagalbos, ir kurios rūpestingai ją suteikdavo. Didelis AČIŪ visoms, kad esate!!!
Pakeiskite maitinimo įstaiga. Maitinimas kaip sovietų laikais pagal talonus.
Tikrai ne ta vieta, Privatūs senelių namai Vilniuje „Gemma" - vieta, kur malonu būti!
Labai gaila, bet tikrai ne taip turėtų būti, kaip yra privačioje įstaigoje, , Gemma''.
Mano nuomone, jie ten patys komentarus rašo, nes nusivylimus nustumia į šalį, o patys prisirašo nebūtų pagyrų.Manau, ten jau reikia televizijos, kad būtų visai Lietuvai aišku, kokia, , GEMMA'' ! Ir žmonės pamatys, kas slepiasi po pagyrų ir melo kauke.
Puikus ir malonus kolektyvas. Ypatingai dėkoju Andriui Misiūra. Centre suteikiamos kokybiškos paslaugos. Rekomenduoju šį centrą tiems, kuriems reikalinga reabilitacija.
Nuoširdus ačiū visam kolektyvui už rūpestį, pagalbą ir patarimus. Ačiū visiems. Rasa

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicinos tyrimų tinklas

Adresas: Santariškių g. 5, LT-08406 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

PSO: koronaviruso pandemija pasiekė "kritinį tašką"
PSO: koronaviruso pandemija pasiekė "kritinį tašką" 04-12 21:59
Koronaviruso pandemija pasiekė kritinį tašką, eksponentiškai augant užsikrėtimo atvejų skaičiui, nepaisant to, kad yra veiksmingų priemonių infekcijai suvaldyti, pirmadienį perspėjo Pasaulio...
Kinijos "Ant Group" bus pertvarkyta į finansų holdingą
Kinijos "Ant Group" bus pertvarkyta į finansų holdingą 04-12 20:30
Didžiausia Kinijos finansinių technologijų įmonė "Ant Group", šalies vyriausybės spaudžiama, bus pertvarkyta į finansų kontroliuojančiąją (holdingo) bendrovę.
Bankrutuojančios "Baltic TS Group" ir "Rokiškio aliejinė" atleidžia visus darbuotojus 04-12 19:05
Bankrutuojančios metalo konstrukcijų ir jų dalių gamybos bendrovė "Baltic TS Group" ir "Rokiškio aliejinė", aliejaus ir riebalų gamintoja, Užimtumo tarnybai pranešė atleidžiančios visus darbuotojus.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Procter & Gamble 136,37 -0,65%