Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gemma sveikatos centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gemma sveikatos centras

Atsiliepimai apie Gemma sveikatos centras, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Gemma sveikatos centras, UAB

Priežiūra mamai buvo suteikta ir gera, ji galėjo po operacijos pasirūpinti pati, tai palengvino darbuotojų darbą. Bet žiūrint į jų atliekamą slaugos darbą gulintiems ligoniams, kyla vienas klausimas koks atlyginimas šių darbuotojų, o tikiu nedidelis. Linkiu maksimalaus koks tik gali būti. Šiaip gamtos teritorijoje nėra, kur galima pasivaikščioti, pasiūlýčiau padaryti fontaną kuris atgyvintų ir suteiktų jaukumo ligoniams, nes dabar niuroka, o į viršu kur terasa ne visi gali ar tinka, o gal kas ir bijo aukščio. Dėkinga už viską.
Noriu padėkoti 2-ojo aukšto slaugėms: Irenai, juodaplaukei Linai, ir jaunutei Aleksandrai, didelis joms ačiū. Taip pat noriu padėkoti ergoterapeutei Julijai Hodkevičiūtei. Norėčiau padėkoti ir daugeliui kitų darbuotojų, bet gaila neatsimenu jų vardų.
Gemma administracija
2019-01-04 14:47:32 IP 78.63.27.230
Alvydas Arkušauskas 2018-12-21 16:07:47
Su gražiomis Šv.Kalėdų ir ateinančiomis Naujų Metų šventėmis visą Gemma kolektyvą sveikina jūsų buvęs pacientas Alvydas Arkušauskas.Gulėjau pas jus antrame aukšte nuo birželio 22d.iki spalio 1d. Buvau jums didelis ir sunkus ligonis ne tik tiesiogine bet ir ūgio bei svorio prasme.Jūs mane gydėte, slaugėte, mankštinote, stiprinote ir pastatę ant kojų išleidote namo.
Esu labai dėkingas mane gydžiusiai gydytojai Gretai Kreivėnaitei, kuri padėjo išspręsti daug mane kamavusių problemų, sunkiai su manim dirbusiems kineziterapeutams ir ypač Irenai, kurią prisirinkau pats, kad dėl savo gabaritų jausčiausi saugiai, kitų atsiprašau dėl savo netaktiško elgesio.Didelis ačiū chirurginei seselei kuri taip ilgai perrišinėjo, tepė mano skaudamas vietas, ačiū mane maudžiusioms ir maitinusioms šio darnaus kolektyvo rankoms.
Atsistojęs apkabinu jus visus ir linkiu jums sveikatos ir pacientų dėkingumo. Alvydas
Sveiki, p. Alvydai,
malonu, kad jūs jaučiatės puikiai ir siunčiate tokius šiltus įvertinimus kolegoms. Visi jūsų žodžiai perduoti išvardintiems specialistams, kurie labai puikiai jus prisimena. Gydytoja, kineziterapeutai dirbę su jumis, taip pat siunčia jums gražios kloties ir sveikatos linkėjimų. Džiaugiamės galėję padėti jums sustiprėti. Rūpinkitės savimi!
Iki malonaus,
Alvydas Arkušauskas
2018-12-21 16:07:47 IP 78.56.41.182
2018-08-21 15:03:18 IP 82.135.241.72
Vika 2018-08-11 12:08:43
Niekada, jokiomis aplinkybėmis nepatikėkite savo artimųjų Gemmai! Tėtį po sunkios ligos prižiūrėjome namuose 4 metus, o po mėnesio Gemmos slaugoje tėčio nebeturime. Netikėjau panašiais komentarais pati seniau, bet, deja, tokia baisi realybė...
Sveiki, p. Vika, labai užjaučiame dėl jūsų tėvelio netekties.
Viešai negalime komentuoti konkrečiai su jūsų artimuoju susijusių detalių, tačiau garbingo amžiaus ir sunkiai sergantiems asmenims pavojingiausios gali tapti gretutinės, infekcinės ligos ir su jomis susijusios komplikacijos. Taip pat pasitaiko, kad priimti sunkią ligą sunkiau artimiesiems, nei pačiam slaugomam ligoniui. Deja, nuo senatvės vaistų nėra.
Jei turite konkrečių pastabų dėl paslaugų kokybės, maloniai kviečiame pasidalinti įžvalgomis su mumis. Visuomet esame atviri dialogui ir visi "Gemma" darbuotojai stengiasi dėl pacientų ir jų artimųjų.
Dėkojame už komentarą.
Nuoširdžiai,
"Gemma" administracija
Turiu nemalonios patirties. Dirbau Gemmoje. Nebuvau įdarbinta, bet dirbau pagal sutartį su Verslo liudijimu. Patirtis tokia, kad taip ir nesugebėjau gauti sutarto atlyginimo. Kelis mėnesius mokėjo, bet vėliau pasikeitė vadybininkas, kuris vienašališkai pakeitė bendradarbiavimo sąlygas. Jos man netiko, todėl norėjau nutraukti bendradarbiavimą ir gauti atlyginimą už jau pradirbtą laiką. Atlyginimo klausimus sprendė tik direktorė, kuri tiesiog ėmė ignoruoti - neatsakinėjo į telefono skambučius, neatsakinėjo į el. laiškus ir neapmokėjo išrašytų sąskaitų. Va tokia nemaloni patirtis.
"Gemma" administracija 2018-06-29 23:56:57
Ačiū už Jūsų nuomonę! Mums labai svarbi klientų nuomonė, todėl patikiname, kad "Gemma" deda dideles pastangas, siekdami užtikrinti kokybišką, visavertį ir skanų maistą pacientams.
Geda gemmai
Auguste 2018-04-06 06:01:42
As ten dirbau.puikei viska zinau.man padare gemma kaika kad manau paduot i teisma pora moteru atleidusiu mane ne pagal istatima negavau net dokumento.konsultacija su advokatu rasisiu skunda ir i teisma.
Ej jus dar komentuojat.baisus jus zmones.as dirbau ir zinau viska.nereikia cia rasyt komentara net esat baisus zmones.matau ponia Žitkevič mire.jus ja fiksavot kada artimieji uzdraude.pati pora kartu buvau ryte radus ja fiksuota.uzuojauta artimiesiems.o jus baikit meluoti.begedziai
2018-07-01 09:33:21 IP 78.56.81.252
Dana D 2018-06-29 12:39:17
Norėčiau pasidalinti tuo, ką patyrėme patikėdami mamą (su pilna negalia)UAB Gemma ilgalaikei slaugai.
4-asis ilgalaikės slaugos aukštas, turintis“ kitą slaugymo statusą“, nei likusieji aukštai (informacija iš aptarnaujančio personalo lūpų), kuomet po komercinio paslaugų teikimo, kurio įkainiai pagal teikiamas paslaugas nebuvo labai adekvatūs, bet kandūs ir buvo pabrėžiama kad “kokybė kainuoja”, mes buvome perkelti į Vilniaus m.Savivaldybės kompensuojamą lemtingą 4 aukštą (čia „slaugomi“ pacientai, perėję Savivaldybės žinion pagal trišalę sutartį), kur ir baigiasi Gemmos globos ir slaugos priežiūra pacientu, baigiasi kinezeterapiniai užsiėmimai, bei normali gydytojo priežiūra.
Šaltas ir nekokybiškas maistas, nešvari patalynė, sumaišyti pacientų drabužiai -tai ne baisu-tai “kasdieninė čia pasitaikanti smulkmena”.
BAISU tuomet, kai mama, patikėta slaugos namams “ Gemma”, iškrenta iš lovos ir tik atėjus jos lankyti pamatai kūną, nusietą mėlynėmis, kraujosrūvomis ir hematomomis. Baisu, kada personalas net nesiteikia pranešti apie incidentą, ar atsiprašyti. Baisu, kai po įvykio, kilusio dėl savo neapdairumo, Gemma net nesiteikia atlikti jokių tyrimų savo finansiniais sumetimais.Mums buvo pasiūlyta atlikti galvos tomografiją už savo lėšas ir po pačių inicijuoto susitikimo vadovų lygyje, beje kuriame dalyvaujant gydančiai gydytojai, traumų pasėkmes komentuoja slaugė.Mamai buvo suteikta tik elementari terapeuto apžiūra, kurios metu nustatyta, kad mano 93 metų mama rimtų sužalojimų nepatyrė kritimo metu, jie neaptikti... (Turime išrašą kito pobūdžio dėl traumų).Bet labiausiai šokiravo sprendimas, išvengiant pasikartotų iškritimo faktų iš lovos, personalas pririštą mamą prie lovos susuktos paklodės pagalba.
BAISU, kai maistas išmetamas į unitazą, “atsikratant“ vienu rūpesčiu, kur nebereikia maitinti bejėgės ir nieko negalinčios papasakoti ar pasakyti močiutelės.
BAISU, kai randi mamą užstroškusią, apkepusiom, išdžiuvusiom lūpomis, nes kažkam per sudėtinga ją pagirdyti.
BAISU, kai atneša maistą, panašų į jovalą, matant sriuboje„plaukiojantį“ kotletą su bulvių koše ir traktuojamą, ta kaip trintą maistą.
BAISU, kai dalinami vaistai, kuriuos pateikusi med.sesuo net nežino nuo ko jie yra.
Po viso šito klausimas lieka tik vienas: kur elementarus žmogiškumas???
Siekiai spręsti problemas ir pokalbiai su vadovybe baigdavosi šablonišku sakiniu iš pačio įmonės vadovo lūpų “jeigu mes netinkame jums, galite ieškotis kitos įstaigos”.Nors niekad neprašėm išskirtinio dėmesio savo mamai, ar budinčio prie jos personal, tik tikėjomės tokios priežiūros, kurią pati Gemma deklaruoja savo el.puslapiuose, norėdama pritraukti naujus pacientus.
Nežinau kokiais kriterijais vyksta 4-ojo vadinamojo „ kitą statusą turinčio “aukšto personalo atranka, bet susidarė įspūdis, kad dalis peronalo aplamai nelicenzijuoti - be bet kokio slaugytojos profesijos suvokimo.Čia esančių senolių kasdienė apžiūra ir jų kasdienė būsena apribojama tik kraujospūdžio matavimu elektoriniu prietaisu.Graudu iki širdies gėlmių, kada save taip girianti ir profesionalia save vadinanti PRIVATI slaugos bendrovė „Gemma“ neatlieka net mažiausių savo įsipareigojimų, kuriuos pateikia savo prisistatyme.
Slaugės, kurios gerai atlikdavo savo darbą ir su kuriomis galima buvo suderinti, kad mamą pagirdytų, ar sumaitintų paliktą tyrelę, buvo nedelsiant pervedamos į VIP aukštus (informacija iš Gemmos personalo lūpų, kurie tai yra aukštai)dėl personalo trūkumo arba tiesiog todėl, “kad per daug kalba“....
Tik laikui bėgant perpratau čia jau nusistovėjusią darbo pobūdžio sistemą, kuri, kaip supratau nepasikeitė nuo 2015 metų nuskambėjusios istorijos spaudoje : www.delfi.lt/sveikata/sveikatos-naujienos/simtus-euru-sumokeje-uz-paslauga-teti-rado-leisgyvi.d?id=68975534
Nebuvau pageidaujama klientė šiame slaugos centre, nes ko gero per dažnai čia atvažiuodavau, per daug mačiau, per daug girdėjau, per daug išsakydavau, ką matydavau, lankydama savo brandaus amžiaus sulaukusią mamą, tuo sukeldama ne tik 4-ojo aukšto Gemmos personalo, bet ir administracijos nepasitenkinimą.Mes ne pirmi, kas paliko su nuoskauda ir širdgėla šį centrą (esame susibendravę ne tik su artimaisiais slaugomų senjorų, bet ir su expersonalo darbuotojais), deklaruojantį save, kaip vieną iš geriausių privačių slaugos įstaigų Rytų Lietuvoje.
Beje išvykimai pagal Gemmos centro iškvietimą iš įstaigos greitąją pagalba į ligoninę buvo vykdomi be jokių lydinčių asmenų ir siuntimų, traktuojant, kad ligonis paimamas iš centro kaip iš namų (vėl gi yra pagrindas manyti, kad tai daroma iš tam tiktų sumetimų).Tik skambutis artimiesiams : “Jūsų mamą veža į ligonine, greičiau būkit tenai ir paprašykit kad būtinai ją paguldytų….” Neapsakomai skaudu tokiais momentais buvo, kai atsiprašai iš darbo, skubi, o ten pasako: “močiutę nusiuntėm į ligoninę nes neaišku kas jai yra, o jokių siuntimų ar dokumentų nepridėta”. Ir išvarginta mama pusę dienos tampoma po ligoninę, nors būtų užtekę paprasto išrašo apie mamos lėtinę ligą.O grįžus į slaugą, pasitinką “teta slaugė ” su tiesmukišku klausimu, prašydama paaiškinti, kodėl mamos nepaguldė į ligoninę, o grąžino atgal ?...
Paskutinis visos šios dalinės istorijos lašas, kuris paskatino išviešinti mūsų šeimos skaudžią patirtį - tai absoliutus 4-ame aukšte be empatijos dirbančio personalo abejingumas ir profesinis neapdairumas, išmaudant karščiuojančią (temp. buvo +38C) mamą su plaučiu uždegimu, kurio net neįžvelgė Gemmos taip vadinamas med.personalas....Ko pasekoje išvežta į logoninę nuo sukomplikuotos situacijos po 3 parų mama mirė.Esu giliai įsitikinusi, kad jei ne Gemmos 4-ojo aukšto personalo šaltakraujiškas darbo pobūdis, mamą turėčiau truputį ilgiau- nors metus, mėnesį, savaitę, bet ilgiau.....
Tai vieninteliai privatūs senelių namai Rytų Lietuvoje, kuriuose senoliai, atsidūrę ne komerciniu, o valstybės finansuojamu pagrindu prižiūrimi atsainiai, kur klesti cinizmas, neatsakingumas ir neprofesionalumas.
Todėl, mielieji, būkite budrūs, prieš patikėdami tokiems slaugos namams, kaip UAB gemma savo brangų žmogų.
P.S. prisegtukuose kai kurie faktai, užfiksuoti šiuose privačiuose senelių namuose.
Kontaktinis telefonas pasiteiravimui arba smulkesnei informacijai +370 6488trys73aštuoni
Gerbiama p. Dana, nuoširdžiai užjaučiame ir kartu liūdime dėl jūsų mamos netekties. Kiekvieną kartą susitikę, įdėmiai išklausydavome jūsų rūpesčius bei nuogąstavimus, o taip pat ieškojome bendrų sprendimų. Nuolat inicijuodavome susitikimus su jūsų mamą slaugiusiu personalu. Nepriežiūros faktai nepasitvirtino. “Gemma” centre visi klientai yra vienodai pageidaujami ir gerbiami. Mes suprantame, kad sergantiems žmonėms, taip pat, kaip ir juos lankantiems artimiesiems ypač yra svarbu dėmesys, buvimas šalia. Savo klientus vertiname nieko neišskirdami, nepaisant kaip dažnai jie lankosi pas artimuosius. Slaugytojų ir slaugytojų padėjėjų veikla - ypatingo pašaukimo ir atsidavimo reikalaujantis darbas. Rūpintis sunkiai sergančiais ligoniais, išlydėti juos ir tuo pačiu rasti raminantį užuojautos žodį gedintiems artimiesiems - gali tik labai jautrios širdies žmonės. "Gemma" centre daug dėmesio skiriame darbuotojų atrankai ir galime užtikrinti, kad mūsų darbuotojai yra kvalifikuoti bei nuolat tobulinantys savo įgūdžius. Jūsų pateiktas atsiliepimas verčia mus dar atidžiau peržiūrėti vidinius procesus bei komunikaciją, kad paslaugos kokybė nuolat gerėtų ir kad žmonės labiau suprastų, kokie yra skirtumai Lietuvoje tarp soc. globos ir slaugos paslaugų teikimo. Esant bet kokiems klausimams, susijusiems su pacientų sveikata, raginame bendrauti tiesiogiai su Gemma gydytojais ar administracija. Mes visuomet ieškome ir priimame abiems pusėms reikalingus sprendimus. Dėkojame už Jūsų atsiliepimą!
2018-06-29 23:56:57 IP 78.56.81.252
Arnas 2018-05-07 12:45:48
Kaip privatūs slaugos namai, tai tikrai labai prasti. Kainos labai labai aukštos, tikrai neatitinka realybės ir teikiamų paslaugų kokybės. Maistas labai prastas ir pigus. Mažinkite kainas, mielieji, darykite nuolaidas.
Po viso šito klausimas lieka tik vienas: kur elementarus žmogiškumas???
Sakoma, kad nera nieko nemokamai...Gemmoje buvome nemokamame vaiku laikysenos ptikrinime :), labai maloniai prieme, atidziai patikrino, parode kokius pratimus reikia daryti. Aciu labai, Aciu, kad esate :)
Norėčiau išreikšti nuoširdžia padėka masažuotojui Igoriui, kuris yra dėmesingas, atsakingas bei puikiai atlieka savo darba. Ačiū Jums labai, rekomenduoju!
Auguste 2018-04-06 06:01:42
Nemeluokit koks uzdarbis.cia matau jau seniau kilo tokiu paciu diskusiju.dabar nekomentuosiu nieko bet paduosiu jus i teisma.atleidot is darbo savo noru.forma jau buvo paruosta.nei antpaudo net paraso nera.i vakara pervede pinigus.kiek gavau nerasisiu nes suma nereali.nei atsiskaitimo lapo nieko.paduosiu i teisma.pazadu paskui parasisiu ka as manau apie jus.dabar patilesiu.zemo ligio poelgio del darbo nutraukimo su jokiais dokumentais be atsiskaitimo lapelio net.ne brangus ponai su manim taip nesieksit.
"Gemmos" administracija 2014-11-29 11:16:01
Labai gaila, kad nepateisinome vilčių.
Būtume dėkingi, jeigu pateiktumėte konkretesnę informaciją: kurios slaugytojų padėjėjos, Jūsų nuomone, tingėjo? Kas buvo žadėta, o liko neįvykdyta?
Nė vienas darbuotojas nedirba veltui. Jei kuris dirba viršvalandžius, už tai gauna papildomą užmokestį. "Gemoje" dirbančių slaugių uždarbis yra vienas didžiausių rinkoje.

"Gemmos" administracija
Norečiau nuoširdžiai padėkoti penkto aukšto Gemmos kolektyvui, kur du su puse metų buvo prižiūrimas mūsų tėtis Aizikas Faktorovičius. Labai dėkingi gydytojui Dimitrijui už profesionoluma ir nuoširduma.Dėkingi seselems -p.Janinai, p. Valentinai, p.Vilmai ir kitoms.Ačiu Jums p. Janina už Jūsų žmogiškuma ir išskirtine kantrybe paskutinėmis mūsų tėvo gyvenimo valandomis.Labai dėkingi slaugytojos padėjejai p.Alai, kuri išgelbėjo mūsų tėvą, esant kritinėje būklėje, kuri prižiūrėjo jį su meile ir profesionalumu.Miela Ala Jūs tapote mums labai artima.Labai dėkingi p.Galinai už pagarba ir meile mūsų tėvui, ačiu labai pLilei, p.Irenai ir visam 5 aukšto personalui ir visam Gemmos kolektyvui.
Esu maloniai nustebintas GEMMA! Tai ne tik modernus, jaukus reabiliatacijos centras, bet ir nuostabus, atsidave ir savo darba ismanantys specialistai.
Po kryzminiu kelio raisciu operacijos atvykau i centra su ramentais ir po 14d. intensyvios reabilitacijos galima sakyti "isbegau" atgal, tik, deja, dar ne i krepsinio aikste, bet i pilnaverti gyvenima!
Daktare Simona Mazeikyte profesionalai ivertinusi mano kojos bukle, paskyre tikslingiausias proceduras.
Taip pat noriu padekoti ir siems kineziterapeutams, kurie nuolat rupinosi, klausinedavo ir patarinejo:
Emilis Janeliauskas - itin profesionalus, apsiskaites ir patyres specialistas, kuris, tikiu, neabejotinai atstatys bet kokio kliento forma po traumos ar negalavimu pusiausvyros, tempimu ir jegos atstatymo pratymais.
Giedre Damusyte ir Vilma Gaucyte - labai demesingos ir rupestingos darbuotojos, kurios skire tikslingus ir vis sunkesnius, efektyvesnius pratymus baseine.
Dekoju Kristinai Vilimaitei uz "elektros" ir salcio proceduras, kuriose ji profesionalai ir labai maloniai pasirupino manimi. Visada su gera nuotaika ir teigiamu nusiteikimu darbe.
Sabina Avakian - Super masazuotoja, kuri is karto pastebejo mano bedas kojoj ir taike atitinkamus masazus bei tempimus. deka jos, jau po pirmos proceduros galejau taisyklingai vaikscioti bei lipti laiptais.
Rekomenduoju visiems apsilankyti siame auksciausio lygio reabilitacijos centre ir kreiptis pas siuos nuostabius, motyvuotus specialistus, su kuriais jus atgausite forma po traumu ar siaip negalavimu!
jūsu buvusios pacientes valentina potapcik ir jos dukros nina vardu nuosirdziausias aciu:gydytojas alexsander, slaugytoja dalia, slaugytojos padejejos irena.maryte, irina ir visam uab “gemma”sveikatos centro slaugos ir palaikomojo gydymo skyriui 2a personalui: tegul buna pilni namai skalsos ir santarves, laimes ir pakantumo, o jusu sirdys - meiles, dziaudsmo ir vilties, telydi jus pelningos idejos, issipilde planai, vaisingi darbu rezultatai. linksmu sv.kaledu ir laimingu naujuju metu.
Šį rudenį teko atlikti reabilitaciją po išvaržos operacijos. Šioje įmonėje dirba puikūs savo srities specialistai. Visi darbuotojai malonūs, mandagūs ir dėmesingi. Ypatingai norėčiau padėkoti gydytojai Simonai Mažeikytei, masažuotojai Sabinai Avakian, kineziterapiautams Kristinai Vilimaitei ir Andriui Misiūrai. Taip pat norėčiau padėkoti visiems darbuotojams, kurie vedė užsiėmimus baseine.
Ačiū.
Jau kelinti metai skraidau is Airijos del nugaros masazu ir noreciau padekoti Gemma masazuotojai Ritai Murasko del jos darbo profesionalumo, komunikabilumo su zmonemis, gerai, kad dar tokiu geru specialistu turime, Aciu uz suteikta pagalba.
2017 - 06 -01
Gulėjau Gemos 3 aukšte 35 dienas. Jaučiausi prižiūrima, globojama rūpestingo ir atidaus slaugių ir seselių kolektyvo.
Labai visiems ačiū.
Gerbiama "Gemma",
norėčiau padėkoti Jūsų kolektyvui ir administracijai. Ypač norėčiau padėkoti antro aukšto kolektyvui:
med. seselėms Ignei, Margaritai, Ievai, Anitei, taip pat jų padėjėjoms Irenai, Linai, Liliai, į kurias galėjau kreiptis ir dieną, ir naktį, kai reikėjo pagalbos, ir kurios rūpestingai ją suteikdavo. Didelis AČIŪ visoms, kad esate!!!
Pakeiskite maitinimo įstaiga. Maitinimas kaip sovietų laikais pagal talonus.
Tikrai ne ta vieta, Privatūs senelių namai Vilniuje „Gemma" - vieta, kur malonu būti!
Labai gaila, bet tikrai ne taip turėtų būti, kaip yra privačioje įstaigoje, , Gemma''.
Mano nuomone, jie ten patys komentarus rašo, nes nusivylimus nustumia į šalį, o patys prisirašo nebūtų pagyrų.Manau, ten jau reikia televizijos, kad būtų visai Lietuvai aišku, kokia, , GEMMA'' ! Ir žmonės pamatys, kas slepiasi po pagyrų ir melo kauke.
Puikus ir malonus kolektyvas. Ypatingai dėkoju Andriui Misiūra. Centre suteikiamos kokybiškos paslaugos. Rekomenduoju šį centrą tiems, kuriems reikalinga reabilitacija.
Nuoširdus ačiū visam kolektyvui už rūpestį, pagalbą ir patarimus. Ačiū visiems. Rasa
Nuoširdžiai dėkoju Gemma kolektyvui už profesionalumą ir begalinę kantrybę slaugant ir prižiūrint ligonius bei senukus. Tikiu, kad jie pas jus jaučiasi kaip namuose.Nors teta pas jus buvo neilgai, 4 mėnesius, to užteko, kad susidaryti teigiamą nuomonę. Svarbiausia, kad pakanka darbuotojų skubančių pagelbėti kiekvieną minutę. Didelis ačiū soc. darbuotojai Rūtai, visada maloni ir atsakinga. Sėkmės Jums nelengvame darbe, ačiū!
Noreciau padekoti visiems Gemma darbuotojams uz malonu aptarnavima.Noriu nuosirdziai padekoti gydytojai Simonai Mazeikytei uz profesionaliai atlikta apziura, skyrta gydyma.Didelis aciu kinezeterapeutui Ruslanui Matulevic ir masazotojai Rovanai Rimkeviciutei uz proceduras, po kuriu uz gana trumpa laika pasijutau zymei geriau.Sitie zmones turetu ne tik gydyti, bet ir mokyti kitus savo ziniomis, Aciu.
Aciu visiems uz nuostabu Gemmos kolektyva. Jau ne vienierius metus praeinu reabelitcijos kursa. Galiu paskyti tik gerus ir siltus zodzius. Labai Jauni bet gerai zinantys savo darba specialistai. Aciu Jums. Visiems sveiktos:)
Ceslovas Tomialoitis
2016-06-27 11:48:38 IP 188.69.197.106
Nuosirdziai dekoju gydytojui Roman Machnin ir kinezoterapeutei Viktorijai Brusokaitei uz demesi ir
pagalba atstatant sveikata. Man labai patiko Jusu darbas su pacientais, noras padeti zmogui, jusu demesis
artimam. Didelis Jums Aciu!!!
Pagarbiai! Ceslovas.
As, kartu su seserimi, noriu begaliniai padekoti Gemos sveikatos centro darbuotojams uz mamos Staseles rupestinga prieziura ir slauga. Jus mamai davete tai, ko mes tuo metu negalejome Jai suteikti: nuolatine slauga, prieziura ir operatyvia medicinine pagalba. Nepaprastai esame dekingos daktarytei Zivilei Kairytei uz rupesti ir naudingus patarimus, profesionaluma ir atiduma. Labai labai aciu, mielos seseles ir slaugutes! Jus suteikete stiprybe ne tik musu mamulei, bet ir mums, buvo labai miela su Jumis bendrauti. Aciu uz viska viska.
Graziu Jums gyvenimo akimirku ir Dievo palaimos.
Asta ir Odeta
linkėjimai nedou*koms
2016-06-17 09:27:11 IP 89.116.119.6
Nusivylęs 2015-04-14 21:40:57
Jeigu norite išsaugoti savo artimo žmogaus gyvybę, neguldykite jo į Gemmą. Gražus pavidalas nėra rodiklis, lygiai kaip ir personalo pasakojimai - neduokite jiems savęs apgauti. Gemmoje žmogų stengiasi paguldyti, o ne pastatyti ant kojų. Jeigu žmogus negali pats pavalgyti, jis liks alkanas. Personalas neapsunkina savęs sauskelnių keitimu. Gal jie ir būtų tai darę, tačiau jie tiesiog neturi tam laiko - personalo trūksta. Fizioterapijos procedūros - tai pinigų švaistymas. Vienintelis geras dalykas šioje įstaigoje yra gyvenimo sąlygos ir pardavimų vadybininkai, kurie sugeba parduoti tokias puikias (kabutėse, žinoma) paslaugas. Nepasakyčiau, kad personalas blogas, tačiau jo trūksta ir jie nespėja kiekvieno paciento kokybiškai aptarnauti.
Neatiduokite jiems savo artimo žmogaus. O jeigu jau apsisprendėte atiduoti, sėdėkite su juo ir rūpinkitės patys visą parą. Mes sėdėjome beveik pusę dienos, bet to, deja, neužteko.
Būkite budrūs ir geriau paimkite žmogų namo - tokiose įstaigose nuo infekcijų neapsisaugosi, o jos gali tapti lemtingom.
mums irgi nedaug trūko, kad žmogus sergantis 2 tipo diabetu iškeliautų i aną pasaulį "kompetetingų ir atsakingų" seselių dėka, nesuprantu kokia nauda iš to, kad jos tikrina gliukozės kiekį kraujyje, o insulino dozės niekas nekoreguoja ar gydytojai nieko nesako apie pasikeitusią padėtį ar joms vienodai (kai paklausiau kažkurios seselės gal raikėtų sumažinti insulino dozę atsakė- "taip parašyta")
cukraus kiekį numušė iki 1, 5!!!
po šito epizodo sutriko kalba, ir orientacija
ir vietoj to, kad grįžtų namo turi guleti slaugoj i kurią pateko atsitiktinai del stuburo slankstelio skilimo.
UAB „Gemma sveikatos centras“
2016-06-15 15:34:29 IP 82.135.241.72
dėkojame už skirtą laiką ir aprašytą situaciją. Sveikatingimo centre Gemma dirba tik atitinkamą kvalifikaciją turintis personalas. Mūsų darbe medicinos priemonių ir kiti kvapai slaugos ligoninėje yra kasdienis dalykas. Norėtume jums priminti, kad čia guldomi itin sunkiomis ligomis sergantys pacientai, kurie dažnai nelaiko žarnyno turinio. Keičiant higienos priemones gali jaustis įvairūs kvapai. Norėtume pabrėžti, kad vaistus skiria gydytojai pagal paciento diagnozes ir poreikį. Jei jums atrodytų, kad vaistų dozės yra nepakankamos ar per didelės, Gemma gydytojai visuomet pasiryžę atviram dialogui.
Gerbiame visų pacientų artimųjų nuomonę, todėl atsiradus bet kokiems neaiškumams, klausimams ar abejonėms nedelsiant kreiptis į klientų aptarnavimo vadovę Rūtą Petraškaitę, el. p. ruta.petraskaite@gemma.lt, mob. +370 611 24 764.
Gemma administracija
Tat jana Cekanauskiene
2016-05-21 17:55:03 IP 90.138.70.194
OGROMNOE SPASIBO VSEM VSEM, KTO POMOGAL MNE V REABILITACII. VSE RABOTALI S DUŠOI. KAZDII ZNAET SVOE DĖLO NA OTLICNO. ZA 14 DNEI JA POLUCILA MNOGO SIL I ZDOROVJA.
OGROMNOE SPASIBO ZA ZABOTU I PONIMANIE. VSE OCEN STARALIS.VĮ MOLODCI REBIATA. OCEN VNEMATELNII I CYTKII DOCTOR ROMAN.M. JĄ ZELAJU VAM
MNOGO SIL Į ZDAROVJĄ. ULIBAITES VSEGDA KAK ULIBAETES NAM.
Nuoširdi padėka Romanui, Andriui, Dariui, Agnei ir kitiems kolektyvo nariams už geranoriškumą, profesionalumą, kantrybę. Pabuvojus Jūsų centre pajutau kas yra rūpestis pacientu. AČIŪ
Mielas Gemma kolektyve, noriu išreikšti nuošidžią padėką uz Jūsų darbą, geranoriškumą ir rupestį! Esant galimibei pas Jus grišiu ir savo draugams rekomenduosiu Ši centrą.Labai ačiu ir kitų susitikimų. Linkėjimai Antonina
Sveiki. Nuo balandžio 08 iki balandžio 25 dienos buvau reabilitacijoje UAB "GEMMA sveikatos centre", adresu A. Juozapavičiaus 9A, Vilniuje. Norėčiau padėkoti fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojui Roman Machnin už geranorišką požiūrį į pacientą, kvalifikuotą medicininę pagalbą ir profesionalumą. Taip pat esu labai dėkinga kineziterapeutų, masažuotojų, fizioterapeutų jaunatviškam kolektyvui už kantrybę, kompetenciją ir rūpestingumą.
Buvau 14 dienų reabilitacijoje dėl nugaros skausmų ir stuboro išvaržų. Esu labai dėkinga ir patenkinta profesionaliomis paslaugomis. Ypač puikūs specialistai kineziterapeutas Andrius Lukoševičius ir gydomojo masažo specialistė Rovena Rimkevičiūtė.
Teresė Šiaudinienė
2016-01-29 08:51:06 IP 82.135.142.18
Peties sąnario reabilitacijai pasirinkau Gemma Bistryčios g. ir esu labai dėkinga su manim dirbusiam kolektyvui. Nuoširdus Ačiū daktarei Elenai Jablonskytei ir visoms mergaitėms kinezi-, ergo-, fizio-terapeutėms už profesionalų gydymą, nuoširdų bendravimą ir puikius reabilitacijos rezultatus. Visiems rekomenduočiau šią įstaigą, nes tikrai sulaukiau neįtikėtino dėmesio ir pagalbos.
Gerb. Administracija, perduokite nuo manęs padėką ir linkėjimus Gabrielei, Ritai, Rovenai, Donatai, Ignei, Eidmantei, Viktorijai. Ir saugokit šį kolektyvą - tai didelis jūsų turtas.
AČIŪ
Teresė Šiaudinienė
Labai puiki vieta! Lankau sporto ir terapijos klubą Gemma sveikatos centre ir negaliu atsidžiaugti maloniu aptarnavimu. Treniruočių metu visada yra rūpinamasi visais klientais, kad judesiai būtų atlikti teisingai ir kad klientai nepatirtų traumų. Visada galima pasikonsultuoti su savo srities profesionalais ir gauti naudingų patarimų.
Esu sužavėta ir vidine atmosfera centre. Aplinka rami, todėl sportuojant ne tik gali džiaugtis sporto teikiama nauda, tačiau ir pabūti ramybėje po dienos darbų. Gemma centre galima atsigauti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai. Ačiū puikiam personalui!
Esu labai patenkintas šios klinikos fizioterapijomis. Jos man labai padėjo po traumos.
Taip pat esu labai patenkintas ir visu personalu, tiek administracija, tiek gydytojais ir kineziterapiautais. Visi labai malonūs ir rūpestingi.
Dėkoju jiems labai.
Danguolė Lankelienė
2015-04-12 13:41:36 IP 84.240.36.33
Slaugyti artimą žmogų galima ir namuose, tačiau tam reikia turėti prabangą nedirbti. Kai to neturi, lieka tik slaugos įstaigos. Jūsų įstaigą tikrai turime su kuo palyginti... Todėl ir norime Jums nuoširdžiai padėkoti už tėvo, uošvio, senelio priežiūrą paskutinėmis jo gyvenimo akimirkomis. Dėkui už vandens lašą, kai troškulys kankina, dėkui už švarią patalynę, išpurentą pagalvę, sauskelnių keitimą ir dar galėčiau vardinti daugelį slaugos smulkmenų, kurios sudaro orų žmogaus išėjimą Anapilin. Dėkui, kad esate.
A.A. Boleslovo Lankelio artimieji.
Esu dėkinga uz darbuotojų didelį pareigingumą, kantrybę bei profesionalumą slaugant ir gydant ligonius.
Linkiu didelės sekmės ir ištvermės dirbant šį darbą
Nuoširdus ačiū Jums už mūsų mamos globą ir dėmesį mūsų pageidavimams, už darbuotojų paslaugumą.
Jūsų slaugoje dirbantis personalas yra jautrus, rūpestingas ir profesionalus.
Įmonėms vadovams linkiu įvertinti slaugių darbo krūvį, nes pacientų daug ir daugelis jų reikalauja išskirtinio dėmesio bei laiko, - čia dirba darbščios moterys ir nuoširdžiai triūsia nuo ryto iki vakaro beveik be poilsio.
Ačiū Jums už dėmesį ir pagalbą,

Dalia ir Gintaras
2014-11-29 11:16:01 IP 213.102.5.26
Irena 2013-11-12 12:48:51
Norėčiau įspėti visus, kad negulditumete ten savo artimųjų. Mano tėvelis pagulėjęs ten po klubo lūžio nepilnus 3 mėnesius mirė. Iš pradžiu gražiai kalba ir daug ką žada. Sodint ligonius tingėjo, maitino gulinčius. Darbuotojų trūksta, vargšės slaugės dirba viršvalandžius o moka minimumą. Pinigus mokėjome nežmoniškus, o paslaugas ne visas gavome nurodytas sutartyje. GEMMA Bistryčios g. buvo mums pats baisiausias košmaras, po kurio ir dabar sunku gyventi....
Labai gaila, kad nepateisinome vilčių.

"Gemmos" administracija

Finansavimas sinchronizavimui turi būti pakankamas
Finansavimas sinchronizavimui turi būti pakankamas 07-19 18:08
Baltijos šalims sinchronizuojant elektros tinklus su žemynine Europa, Lietuva, Latvija ir Estija gali ir toliau tikėtis pakankamo finansavimo.
Pildė portfelius Šiaulių banku ir "Olainfarm"
Pildė portfelius Šiaulių banku ir "Olainfarm" 07-19 17:21
Europos biržose tvyrant permainingoms nuotaikoms, investuotojai Baltijos biržose penktadienį nedvejojo ir portfelius pildė Šiaulių banko ir "Olainfarm" akcijomis.
Didžiausią žuvį "Deeper" pagavo šiemet pirmą pusmetį
Didžiausią žuvį "Deeper" pagavo šiemet pirmą pusmetį 07-19 17:04
Išmaniąsias technologijas žvejams kurianti UAB "Deeper" pirmąjį 2019 m. pusmetį pradėjo fiksuodama rekordinius pardavimų rezultatus. Lyginant su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu įmonės...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

IBM 149,63 +4,59%
Kraft Heinz Co 31,05 +2,00%