VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gelvora, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gelvora

Atsiliepimai apie Gelvora, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Gelvora, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte - telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Bendraujant su specialiste (pavardės neminėsiu)buvo užduotas klausimas:kodėl"Gelvoros"laiškai atsiunčiami neregistruotu paštu?Atsakymas buvo:todėl, kad registruotas laiškas mėnesį praguli pašte, ir jo niekas nepasiima...
Mano atveju, aš negyvenu tame bute (nors esu deklaruota), pašto dėžutė tikrinama panašiai sykį į savaitę.pradelstą sumą aš jau buvau sumokėjusi be jų raginimo, gik už dviejų dienų perskaičiau laišką..sutinku, pati kalta-nereikėjo pradelsti skolos.
Ir toliau sekantis, LABAI SVARBUS KLAUSIMAS:kodėl, jei aš esu skolinga 13.16 eu, laiške rašoma, kad aš vis dar esu skolinga 6.58eu UAB (neminėsiu)...kodėl?Atsakymas:ogi todėl, kad jei aš tiksliai nežinosiu skolos sumos ir sumokėsiu tiek, kiek jie prašo šiame laiške, t.y 6.58 (skola)+12.10 eu (skolos išieškojimo išlaidos), aš labai greitai (gal už savaitės)gausiu antrą laišką su raginimu sumokėti vėl 6.58 + 12.10 (už išlaidas).Šauniai pinigaujatės, sėkmės
Atsakyti
Kada baigsis šitos aferos iš žmonių? Skambinejimai, rašomas žinučių kas antrą dieną? Žmonių žeminas... Eferistai... Jie vaidina kad yra visagaliai, kad gali viską, deja.... Tvarkykite tuos eferiugas!!!!
Atsakyti
Manau, darbuotojai bjaurumo testą turi atlikti, prieš gaudami darbą UAB "Gelvora".Mandagumo 0, to pačio klausimo reikia klausti vis iš naujo ir iš naujo, kol gausi atsakymą ir vis tiek jei užduosi daugiau klausimų praleis bent vieną, lyg specialiai...kažkaip, toks jausmas susidaro bendraujant, jog asmeniškai teisinkui esi skolingas. Nepagarba žmogui ir žeminimas- įmonės kredo. Ir man tai atrodo labai neprofesionalu, tikrai nepabijočiau paskayti, jog įmonėje dirba ŠLYŠTŪS gyvenimu nepatenkinti žmonės ir iš bendro žmogiškumo, labai prašau, atkreipkite į tai dėmesį, nes what goes around, comes around. Sekmės tobulėjant, nes yra kur!
Atsakyti
Mes su mielu noru mokame isiskolinima, karta buvome praleide mokejima iskarto gavome ispejima kad prasome susimoketi, mokame toliau, mes keleta kartu skambinome praseme ar galite atsiusti issame informacija kiek sumokejome, kiek delspinigiu ir kiek dar liko moket, vargais negalais atsiunte bendra suma tipo antra tiek sumoket, patys parase suma kinta kasdien, tai mielieji kiek laiko reikia laukt, del praleisto mokejimo iskart ispejimas, o jus kai nesistengiate kuo greiciau pateikti informacija ir delspinigiai sau sekmingai auga,
Skolininkas-teisininkas
2018-03-05 16:18:52 IP 212.59.6.119
Atsakyti
Pretenzija 2018-03-05 15:05:25
Sveiki. Yra paprastesnis kelias- surašyti teisiškai argumentuotą pretenziją remiantis LAT praktika ir su reikalavimu anuliuoti tokį mokestį išsiųsti el. p. tiesiogiai skolų išieškojimo įmonei, kuri per 20 darbo dienų paprastai atsiunčia atsakymą.
Laba diena, šiuo metu veiklą susijusią su išieškojimo išlaidomis bandoma reglamentuoti. Neseniai Seime įregistruotas Skolų išieškojimo įmonių įstatymo projektas: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAP/b8e021701c8311e88a05839ea3846d8e, manau, kad netrukus viskas susitvarkys. Veikla bus nuolat kontroliuojama LR teisingumo ministerijos.
Atsakyti
Skolininkas-teisininkas 2018-02-21 16:12:15
Beje, pamiršau pridurti, jog prieš atliekant anksčiau aptariamus veiksmus kuo skubiau sumokėkite pagrindinę skolą, kitaip skolas išieškos ne ikiteisminio skolų išieškojimo įmonė o antstolis (šiuo atveju turėsite didesnį galvos skausmą).
Sveiki. Yra paprastesnis kelias- surašyti teisiškai argumentuotą pretenziją remiantis LAT praktika ir su reikalavimu anuliuoti tokį mokestį išsiųsti el. p. tiesiogiai skolų išieškojimo įmonei, kuri per 20 darbo dienų paprastai atsiunčia atsakymą.
Skolininkas-teisininkas
2018-02-21 16:12:15 IP 212.59.6.119
Atsakyti
Beje, pamiršau pridurti, jog prieš atliekant anksčiau aptariamus veiksmus kuo skubiau sumokėkite pagrindinę skolą, kitaip skolas išieškos ne ikiteisminio skolų išieškojimo įmonė o antstolis (šiuo atveju turėsite didesnį galvos skausmą).
Skolininkas-teisininkas
2018-02-21 13:57:42 IP 212.59.6.119
Atsakyti
Laba diena.

Esu irgi susidūręs su šia įmone prieš kelis metus. Išieškojimo išlaidos buvo akivaizdžiai neproporcingos (virš 200 proc. nuo pagrindinės skolos, t. y. dvigubai didesnės). Pareikalavus skolos perleidimo sutarties sudarytos su pagrindiniu kreditoriumi (tokią skolininko teisę numato LR Civilinio kodekso 6.109 str. 7 d.), nesugebėjo pateikti, dėl ko atsisakiau pripažinti išieškojimo išlaidas. Po kurio laiko sulaukiau dar vieno raginimo sumokėti išieškojimo išlaidas, reaguodamas į tai kreipiausi į šios įmonės atstovą (į darbuotoją kuris vykdė išieškojimą) su pareiškimu, jog esant tolimesniam tokio pobūdžio informavimui busiu priverstas kreiptis į Vartotojų teisių apsaugos tarnybą, kuo viskas ir pasibaigė.
Patekus į panašią situaciją siūlau atlikti sekančius veiksmus:
a) pareikalauti reikalavimo teisės perleidimo sutarties kopijos (LR Civilinio kodekso 6.109 str. 7 d. pagrindu, be minėtos sutarties įmonė neturi teisės reikalauti iš Jūsų nei pagrindinės skolos, nei skolos išieškojimo išlaidų). Be to, pagal Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo 21 straipsnio 2 dalį ir teismų praktiką (Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo 2018 m. sausio 11 d. nutartis administracinėje byloje Nr. A-176-556/2018) įmonė turi informuoti skolininkus apie jų asmens duomenų tvarkymą, perimant reikalavimo teisę į jų įsiskolinimus (tai reiškia, jog tik perimus skolą, skolos išieškojimo įmonė (pvz. Gelvora) arba kreditorius (pvz. Tele 2), privalo apie tai Jus informuoti, kitaip toks perleidimas pripažįstamas neteisėtas (galite kreiptis į Valstybinės duomenų apsaugos inspekciją)). Anksčiau nurodytoje byloje buvo konstatuotas tokios prievolės pažeidimas:

„[...] tam, kad UAB „Gelvora“ galėtų naudotis Įstatymo nuostatomis dėl asmens duomenų tvarkymo asmens mokumui įvertinti ir įsiskolinimui valdyti, Skolininkas turi būti informuotas apie reikalavimo perleidimą, pateikiant atitinkamus įrodymus. Vien ta aplinkybė, kad UAB „Gelvora“ sudarė reikalavimo perleidimo sutartį ir pagrindinis kreditorius perdavė jam Skolininko asmens duomenis, nesudaro pagrindo teigti, kad asmens duomenų tvarkymas tapo teisėtu, jei apie reikalavimo perleidimo sutartį nebuvo informuotas Skolininkas“ (žr., pvz., Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo 2011 m. gegužės 11 d. nutartį administracinėje byloje Nr.A444-2161/2011).

b) pareikalauti skolos išieškojimo išlaidų pagrindimo, t. y. įmonė privalo jas pagrįsti, konkrečiai nurodant iš ko susideda skolos išieškojimo išlaidos (iš Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo 2017 m. gruodžio 14 d. nutarties administracinėje byloje Nr. eA-161-552/2017: „[...] Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo 5 straipsnio 1 dalies 4 punkto ir 6 straipsnio 1 dalies 1 punkto taikymo pareiškėjui teismas pažymėjo, kad vartotojai, prieš sumokėdami skolą, turi teisę į aiškią, visapusišką informaciją, t. y. turi teisę žinoti, kas sudaro skolą“).

Pvz. skolos išieškojimo išlaidos gali susidėti iš: raginimų ar kt. raštų siuntimo (iš esmės turi siusti registruotu paštu, prašykite jų siuntimo įrodymų), užklausos į įvairias institucijas dėl jūsų duomenų gavimo (kaip jau buvo minėta anksčiau, prieš tvarkant Jūsų duomenys skolos išieškojimo įmonė turi Jus įspėti apie reikalavimo perleidimą ir pateikti įrodymus, galite paprašyti užklausos kopijos, kadangi tokius duomenys įmonei gali pateikti ir skolos perleidėjas, o užklausos įrašytos tik tam, kad padidinti sumą) ir kt. (man buvo atsiuntę išieškojimo išlaidas už teisinę konsultaciją, kurios kaina sudarė didžiąją dalį išieškojimų išlaidų, privalu pažymėti, kad Gelvora, išieškodama skolas iš fizinių asmenų siunčia vienodos formos raštą visiems skolininkams (tik pakeičia duomenys), be to Gelvora tinklalapyje buvo nurodyta, kad joje dirba profesionalūs teisininkai, todėl akivaizdu, jog jokios teisinės konsultacijos nebuvo ir ji nebuvo būtina (taip buvo siekiama fiktyviai padidinti išieškojimo išlaidas)).

c) Matydami, jog dalis skolos išieškojimo išlaidų yra akivaizdžiai neteisinga ar neproporcinga, nepripažinkite jos (informuokite apie tai skolos išieškojimo įmonę, išdėstydami savo motyvus) ir kreipkitės į Vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo 2017 m. gruodžio 14 d. nutartyje administracinėje byloje Nr. eA-161-552/2017, LVAT konstatavo, kad UAB Gelvora veikla, t. y. skolų išieškojimai patenka į vartojimo santykius), kuri nustatys (galite prieš tai pasikonsultuoti su šia tarnyba ir per Facebook, esu bandęs) ar reikalavimas nepažeidžia Jūsų teisių, t. y. ar yra pagrįstas (mano atveju skolos išieškojimo išlaidos sudarė apie 50 eurų iš kurių pagrįstų mano manymu buvo vos 4 eur, kurių taip ir nesumokėjau, kadangi nesulaukiau anksčiau minėtos sutarties).

Be to, atkreiptinas dėmesys, jog raginimuose sumokėti skolą bei išieškojimo išlaidas dažnai būna tokio pobūdžio grasinimai: “Piktybiškai neapmokant skolos, Jūsų atžvilgiu bus inicijuotas ikiteisminis tyrimas dėl Turtinės žalos padarymo apgaule” ir pan. Nekreipkite dėmesį į tokius gąsdinimus, nieks ikiteisminio tyrimo dėl to nepradės nei pagal vieną BK straipsnį, kadangi tai yra išimtinai civiliniai santykiai (komentuojant baudžiamosios atsakomybės kilimą pagal BK 186 str. (turtinės žalos padarymo apgaule), privalu pažymėti, kad ši nusikalstama veika padaroma specifiniu būdu - apgaule, atkreipiu dėmesį, jog tiesiog skolos nemokėjimas nepatenka į apgaulės sampratą šio str. prasme, todėl baudžiamosios atsakomybės kilimas tokiais atvejais neįmanomas, t. y. nėra nusikaltimo sudėties).

Tikiuosi nepaslysite. Linkiu sėkmės.
Atsakyti
ne 2015-12-09 20:39:36
Žodį "ŪBAGAS" parašėte su gramatine klaida: Šiame žodyje rašoma "u" trumpoji, taigi, rašyti reikia "UBAGAS". Tad ir Jums siūlau pasimokyti lietuvių kalbos gramatikos.
Laba, man gramatines klaidos gyventi netrukdo, kalbu, rasau 4 kalbomis. Klausimas tau sviesuoli- kaip sugebejo UAB Gelvora perpirkt mano skola, kai as ta skola pradejau moket, tai nupirko moku klijenta, kaip taip.. Nusisamdziau advokata ir visi 3 mano ieskiniai buvo atmesti, net nepasieke teismo. Tai kokiu tau dar argumentu reikia sviesuoli.Sutariu menesine imoka anstoliu kontorai, pradedu moket, pykst pokst mano skola nusiperka gelvora ir ijungia skaitliuka, tai man savigarba neleidzia moket tokiu skolu.Geriau i belange jau eisiu nei kazkam dovanosiu dar tiek pat kiek esu skolingas
kvailiams is gelvoros
2017-12-21 10:47:01 IP 188.69.211.244
Atsakyti
Sėdi kažkokie intelekto nesužaloti individai prie ragelio, nes niekur kitur i darba nepriima ir išmušinėja skolas draskydami akis. Vadovybė neinvestuoja į savo darbuotojų profesionaluma ir kalbejimo telefonu kultura, nes per daznai keiciasi darbuotojai tokiose skylėse.
Atsakyti
Susidūriau su šia įmonę neva dėl kažkokios skolos. Be palavios eina ir eina žinutės apie kažkokią įsiskolinimą, nors esu moksleivė, skambina, tačiau nei konkrečios sumos nieko, kaip taip galima. Parašiau jiems, o jie tik sugebėjo išlementi "Atsiprašome, ištrinsime numerį" PASIBAISĖJAU.
Atsakyti
gavau atlyginima ir nustebau kad mazai, tada pasiteiravau buhalterijoj gal ivyko klaida, bet man atsake kad anstoliai atsiu te mum isakyma nuskaiciuiti 70procentu algos ir taip padare, bet keisciausia as apie ta skola nieko nzn ir niekam neskolingas, ir man nepranese pastu kad esu neva skoloje o tiesiai i darboviete kreioesi neperspeja manes, pasibaisejau, ir ta skola 2005metu po 12 metu sugalvojo pasipelnyti...
Atsakyti
Aš irgi turiu tokią problemą..
Atsakyti
Uzknisot jau skambinti ir siusti sms gyvenime jokiu skolu neturejau ir neturiy, turekit sazines
Atsakyti
Prasta darbo etika ir metodai, primenantys telefoninių sukčių taktikas. Kokia padori firma siuntinėtų sms žinutes dėl skolos nė padoriai neprisistačiusi, nesikreipdama į klientą vardu ir pavarde, nepaaiškindama už ką susidariusi skola, bet reikalaudama susimokėti. Kaip tik tokia istorija ir nutiko gauta žinutė iš šios kontoros apie skolą vienai ryšio bendrovei. O tas, kuris gavo -žinutę, naudojasi išankstinio apmokėjimo paslauga! Geriausia, kad paskambinus Gelvorai, paaiškėjo, kad "supainiojo" klientų telefonus. Žemas lygis.
Atsakyti
Šioje, , kompanijoje" tikrai labai įdomiai dirba liaudis... Pasirašai sutartį, kad jie iš ieškos tau skolą. Po kokio mėnesio pasiskambina tau ir sako (naglai)- ar kažką darote, kad atgautumėte skolą? Kai tuo tarpu jie net negali surasti skolininko... Tada net ne jų pagalba atgaunami pinigai...Tai už ką aš moku pinigus jiems?
Su tokia kompanija net neverta prasidėti. Jie gali gazdinti ir išieškoti skola tik iš fizinio asmens o iš firmos jie neturi jokių šansų...
Labai gailiuosi, kad kreipiausi į šia įstaigą. Nes pagalbos jokios negavau. Ir dar konsultanto darbas su kuriuo teko dirbti košmariškas. Bendravimas toks, lyg aš jiems skolingas bučiau...
Atsakyti
Turiu skolu, kurias nupirko gelvora, teismai ivyke, is algos atskaiciuojama, bet vistiek siunciama makulatura arba teroras el pastu, ka daryti, kad sita siknaskyle neterorizuotu zmoniu
Atsakyti
skundas 2016-08-24 16:23:19
Nors skoloje yra pilnametis artimas žmogus, skambinėja ir terorizuoja tėvus, dar 1 tokia baika ir bus kreiptasi į žurnalistus.
Aš irgi nepilnametė ir jau gavau kelias žinutes kad kažkam esu skolinga, o man dar tik 15
Atsakyti
Jo, mano vyras niekada neturejo reikalu su 4FINANCE ar dar kokiom paskolu imonem, o cia Gelvora skola isieskot pradejo :D

As nebesuprantu, kur visos institucijos, kaip kazkokie s*****i kaip "Gelvora" gali moraliskai zalot zmones su skolu isieskojimu, kuriu nera ir nebuvo..?
Atsakyti
Afigienai kruta kontora. Buvau skolingas Tele2 nes neturejau galimybes sumoket. Tai Gelvora praktiskai trecdalio sumos reikalauja uz isjieskojima. Tele2 pretenziju man neturi jokiu isjieskojimo islaidu nereikalauja nes siuliau jei turite pridekit prie saskaitos ir apmokesiu. O Gelvorai nemokesiu be teismo nutarties. Jei butu skola nupirke tada taip niekur nedingciau nes butu kaip paemes paskola is ju o dabar is lempos mokek
Atsakyti
Kostas 2017-08-16 19:40:08
Labas vakaras.
Man kyla itarimas, kad jus esate sudare sutarti, su anstole Vaiva Simkiene. As 2016m geguzes menesi skambinau tris kartus anstolei, mane uztikrino, kad as neskolingas. 2017m sausio men. i darboviete atsiunte rasta, kad man isskaiciuotu is atlyginimo skola. Nesuprantu, kam buvo naudinga nuo manes 8 men. slepti, kad as skolingas, anstoliui, ar gelvorai. Ko del rasta atsiunte i darboviete, o ne man i namus. Dabar paskambinus, kad atsiustu skolos likuti, kad galeciau amoketi, tik pazadejo, o kol kas niekas nesiteikia to padaryti. Nejaugi jie suinteresuoti, kad as kuo ilgiau neismokeciau skolos.
Cia jum nepranese, nes auginasi palukanas, kuo ilgiau zmogus nesumoka, tuom jiem naudingiau, o gelvora iskart uzsideda debiliskus palukanus, i klausimus neatsako vapse, as susidariau ispudi, kad gelvora yra a*******i, apgaudineja zmones, ir dar grasina
Atsakyti
Labas vakaras.
Man kyla itarimas, kad jus esate sudare sutarti, su anstole Vaiva Simkiene. As 2016m geguzes menesi skambinau tris kartus anstolei, mane uztikrino, kad as neskolingas. 2017m sausio men. i darboviete atsiunte rasta, kad man isskaiciuotu is atlyginimo skola. Nesuprantu, kam buvo naudinga nuo manes 8 men. slepti, kad as skolingas, anstoliui, ar gelvorai. Ko del rasta atsiunte i darboviete, o ne man i namus. Dabar paskambinus, kad atsiustu skolos likuti, kad galeciau amoketi, tik pazadejo, o kol kas niekas nesiteikia to padaryti. Nejaugi jie suinteresuoti, kad as kuo ilgiau neismokeciau skolos.
Atsakyti
Man idomu, kas tie gelvora? As tiek litais nebuvau skolinga, o daba dvigubai eurais skoloj jiem palikau, siuntineja laiskus, zinutes rasyneja, skambineja, pas anstoliu buvo trigubai mazesne skola, pas tuos gelvorus atsirado, ir kosmines suma pasidare...du mazi vaikai, jiem niekas neidomu, ziuri kaip paskutini piniga atimt, po gimdimo liepe vaika kamnors kidiki palikt, ir eiti dirbt, kad jiem pinigus uzkalciau, slikstus parazitai..as ibtelevizija kreipsiuos delbtu sudziu..
Atsakyti
Gavau 5 zinutes liepos men.ir 1 si menesi.Vos nevisiem skoloj esu.Nors nieko bendro neturiu.Banku saskaitos kaskart skirtingos.Telefonu nr.taip pat.Juokas ima ir tiek
Atsakyti
cia toks"naujas"sukciavimo budas ar kaip?ateina sms is sios UAB su raginimu atnaujinti UAB mokilizingas skolos dengimo imokas.o mokejimo paskirtyje nurodyti asmens koda.kazkaip nejauku pasidaro, kai niekad nesi emes jokiu lizingu ir staiga tampi skolininku.N
Atsakyti
Gavau 3 žinutes jog esu skoloi tele2, 4finance ir mokilizingas nors netik kad neturiu jokių sutarčių su šiomis firmomis bet ir pasitikrinus tiesiogei su visomis firmomis paaiškėjo jog jokių skolų nėra.
Atsakyti
O man Gelvora atsiunte sms neva skolininke teo esu. Susisiekus su telia dabartine manes sistemoj visai neranda, o is gelvoros ats i email negaunu. Nors i viena sms atrase ir paklause i koki nr gavau pranesima. Niekada nebuvau teo kliente. Apskritai jokiu sutarciu ant saves net neturiu
Atsakyti
ta gelvora gryni suskiai ir melagiai sako negavo birzelio menesi pinigu kuriuos vedziau jie nori pasipelnyt apgaviku firma
Atsakyti
gelvora kelinta karta atsiuncia skola kuria jau pries 1000 metu sumokejau rasau email aiskinu, o jie kaip berasciai ta pacia byla abi pasiemusios ir skirtingai raso dar juokas paimtu, kad tam paciam kabinete sedetu viena nori tiek pasipelnyti kita tiek
arhyvuose turbut visiskas haosas, , , su credit info nebendradarbiauja info visiskai neturi raso beleka, , , idomu kokios sryties specialistai ten dirba, , , lietuva ridenasi i dugna specialistai taip pat....viskas atsviesta nusiusta o jos viena per ta pati...
lietuva mokesciu salys tik is mokesciu ir laikosi dar....apie gelvoros nekompetencija ir darba pilna pvz, , , LEGALI REKETO KONTORA......
Atsakyti
ne 2015-12-09 20:39:36
Žodį "ŪBAGAS" parašėte su gramatine klaida: Šiame žodyje rašoma "u" trumpoji, taigi, rašyti reikia "UBAGAS". Tad ir Jums siūlau pasimokyti lietuvių kalbos gramatikos.
Bendrovė neturinti nieko bendro su bendradarbiavimu, užtat arogancijos be galo daug, Pinigus išmušinėti didelio meno nereikia. "Ačiū" darbuotojai Laurai Knystautaitei, arogantiškas tonas, o konsultacija nieko neverta, pasodinta prie ragelio galbūt teikti informacijos, o ne priekaištauti. "Vargšu" skolininku galima greitai tapti. Bendrovei verta pasirūpinti komunikacijos tobulinimu.
Atsakyti
Šitų "fruktų" darbo stilius yra žemo lygio. Siuntinėja laiškus apie skolas nepasidomėję kam tuos laiškus siunčia. Laiškai neregistruoti. Turi kažkokį skolininką, prarausia visas duombazes ir siuntinėja visais adresais savo raginimus. Aišku už tokį sunkų darbą, net neabejoju, kad skolininką nugręžia kaip įmanoma stipriau.
Atsakyti
Manau jei bučiau kažkam skolinga, tai sms nesiųstų. O skambintų :) Pirmiau, susisiektų tas kam skolinga ir manau informuotų, kad negražinu skolos ir jei negražinsiu bus....tas ir tas.....
Atsakyti
Niekaip negaliy jiems prisiskambint. Gavau laiska kad esu jiems skolinga 5 eurus. Telefonu numeriu gal 10 parasyta bet neatsako ne vienas. Patarkir ka daryt.
Atsakyti
Sveiki, turiu ir aš reikalų su šita imone, irgi eina grasinantys laiškai kad areštuos turtą, būsiu paduota į teismą ir pan. Tad norėjau paklausti, ar jie iš tikrųjų gali užblokuoti sąskaitą ar tik grasina? Mano mama pergyvena kad gali būti atimtas butas dėl nesumokėtos skolos, bet buto kaina yra žymiai didesnė negu mano turima skola, tad nemanau kad tai realu, bet nusprendžiau patikslinti.
Atsakyti
Sveiki, kas galetu atsakyti i toki klausima-buvom skolingi swed bankui, jis perdave mane anstoliui, kadangi esu bedarbe skolos nemokejau, bet pati nuejusi pas anstoli staiga suzinau kad gelvora nupirko is swed banko mano skola ir dabar jau anstolis isieskos skola gelvorai.Bet paklausus ar skolinga swedui sako su juo ir aiskinkites.Vienu zodziu ar gali gelvora be jokio ispejimo, nei zodinio, nei rastisko perpirkus skola be jokio teismo mane paduoti tam paciam anstoliui?Aciu labai kas atsakytu, nes jau nezinau ne kur kreiptis, advokatui pinigu gi neturiu.
Atsakyti
Zodziu bandau su jais susisiekti elektroniniu pastu apie menesi nieko neatsako, noriu suzinoti suma kiek skolingas. Jie taip tempia tycia
Atsakyti
Dar vienas laiškas iš jūsų, su išgalvota skola, ir aš kreipsios į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą.
Atsakyti
Žodžiu, pamokanti istorija, kodėl nereikia turėti jokių reikalų su Viasat, jei nenorite, kad prieš Kalėdas netikėtai areštuotų jūsų turtą. Sulaukiu šiandien laiško iš visuotinai garsios kompanijos Gelvora, kad esu skolinga Viasat 20 eurų ir dar plius 7 jiems už sunkų darbą. Ir jei tuoj pat šitų baisių pinigų nesumokėsiu, tai man areštuos turtą. Turiu tokį durną bruožą, pradėt kaltų ieškot nuo savęs, tai vietoj to, kad galvočiau, kaip gali sąžiningas pilietis gauti tokį laišką, drebančiom rankom ir mintimis puoliausi narplioti visas sąskaitas. Nieko neradau, viskas apmokėta, anei cento pro šalį. Parašiau į Gelvorą ir Viasat, nusiunčiau visas sąskaitas ir savitarnos print sreeną, kuriame aiškiai dega, kad esu skolinga nulį eurų. Tyla mirtina, matyt nesinori taip lengvai papildomų eurų prarasti. Paskambinau į Viasat galiausiai, nors ir skatinau save kantriai laukti. Sako o ne, nieko jūs mums neskolinga. Viskas čiki. Ania? Tada paskambinu į Gelvora, kuri dar savo laiške deklaruoja, kad jei esu neskolinga, tai turiu jiems pranešti ir ką jūs sau galvojat? Jie net nesileidžia į kalbas, pirmiausia sako - jūs nervinatės, tai įrodo jūsų kaltumą, nekaltas žmogus nesinervintų. Na taip, suprantu, dėdė aname telefono laide žiūri tuos pačius serialus kaip ir aš, bet baisu tas, kad jis matomai nesuvokia, jog kaltumas teisinėje valstybėje nustatinėjamas ne pagal tai. Antra, mano atsiųsti įrodymai jam negalioja. Jam turi paskambinti iš Viasat ir daugiau niekas jam neįdomu. Jis dar pareikalauja, kad pakeisčiau toną. Svarbiausia, pokalbio eigoje išsiaiškiname, kad grasinančius laiškus jis siuntė į Šilutės rajoną, kai pastebiu, kad čia ne visai Panevėžys, tai jis sako, registravotės Panevėžyje, o gyvenate ten. Pasirodo dėdė dar ir aiškiaregys. Ne visai pavykęs, bet matyt tik todėl, kad dar nespėjo naujausio serialo apie aiškiaregius pažiūrėti. Galiausiai netgi pavyksta išsiaiškinti, kad laiške nurodytas ne mano kliento numeris, o pagal maniškį numerį jie man pretenzijų kaip ir neturėtų. Bet čia ir vėl trukt už varčios ir vėl iš pradžios, pretenzijų nebeturės, jei VIASAT pasakys, kad nebeturi. Aišku, dabar akivaizdu, kad skolos jie man neprikergs. Bet rytas sugadintas, jį praleidau tuščiai, ieškodama nesamų galų, nekalbant jau apie visiškai sušiktą nuotaiką. Žinau tik viena, pasibaigs sutartis - ir ji niekada nebebus pratęsta. Per daug silpni mano nervai, kad savo gyvenimą įvairinčiau smagiomis kovomis su Gelvoromis ir t.t. Juk kai pagalvoji, norisi tiek nedaug, tik tiek, kad už laiku apmokėtas paslaugas, tau nedrumstų niekas ramybės. Ten jau į visokias kokybes dėl to, net ir nusispjaut galima. Tai ne, pasirodo net tiek yra per daug. Istorijos reziumė - VIASAT tipo nekaltas, Gelvora pati sumaišė žmones, visi labai dėl visko apgailestauja.....Tik kas man iš to. Galvoju tai kaip jie elgtųsi, jei tikrai būčiau buvus skolinga tą milžinišką sumą 20 eurų?
Atsakyti
Skolų išieškojimo vykdymo išlaidos, kurias skolų išieškotojai patiria, yra neatsiejama jų vykdomos komercinės veiklos dalis, todėl pastarieji, veikdami savo pačių rizika ir siekdami vienintelio savo tikslo - pelno, neturi jokio teisinio pagrindo reikalauti skolininkų atlyginti šias išlaidas, o skolininkai savo ruožtu neturi pareigos mokėti daugiau, negu yra skolingi.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/mano-eurai/akancinian-kokias-islaidas-turi-teise-reikalauti-atlyginti-skolu-isieskotojai.d?id=67771918
Atsakyti
As 2016-08-31 20:40:13
Stai ir sulaukiau padave mane I teisma uab gelvora vat dabar tai Jiem bus tiek prisidirbo patys kad net nesupranta
Kur kreipeties ?nes situacija ne kokia vartotoju teises nepadeda
Atsakyti
Buvau issiuntes jums elektroniniu pastu uzklausima kodel nesiryztate atsakyti jau laukiu daugiau kaip dvi savaites noriu kad jus su manimi susisiektute el.pastu arba telefonu.Laukiu.
Atsakyti
As 2016-08-31 20:40:13
Stai ir sulaukiau padave mane I teisma uab gelvora vat dabar tai Jiem bus tiek prisidirbo patys kad net nesupranta
kur kreipetes?
Atsakyti
Kur gaut ju nr kontaktini
Atsakyti
as 2016-10-12 14:08:05
sveiki nezinau ka daryt su gelvora...nors skolos sumoketos bet jie ikyriai reikalauja kad sumokeciau 200eur...nors siuo momentu nedirbu grasina..o tas zmogus kur man atstovauja isvis isterikas net nemoka bendrauti normaliai...nezinau ka ir kaip daryti ateina grasinantis laiskai kad perduos i anstoli nors sumoketa nes susiskambinam su kreditoriais ir pasake kad viskas tvarkoje bet jie vistiek terizuoja mane...kur galeciau kreiptis kitur nes uz ora tikrai nera is ko moket
Pabandykite kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, prieš porą metų ji jau nubaudė gelvorą 12 tūkst. litų bauda.
Atsakyti
sveiki nezinau ka daryt su gelvora...nors skolos sumoketos bet jie ikyriai reikalauja kad sumokeciau 200eur...nors siuo momentu nedirbu grasina..o tas zmogus kur man atstovauja isvis isterikas net nemoka bendrauti normaliai...nezinau ka ir kaip daryti ateina grasinantis laiskai kad perduos i anstoli nors sumoketa nes susiskambinam su kreditoriais ir pasake kad viskas tvarkoje bet jie vistiek terizuoja mane...kur galeciau kreiptis kitur nes uz ora tikrai nera is ko moket
Atsakyti
Stai ir sulaukiau padave mane I teisma uab gelvora vat dabar tai Jiem bus tiek prisidirbo patys kad net nesupranta
Atsakyti
Nors skoloje yra pilnametis artimas žmogus, skambinėja ir terorizuoja tėvus, dar 1 tokia baika ir bus kreiptasi į žurnalistus.
Atsakyti
Nemokekit tai biborai ni cento susimokekit tiesiogiai skola ir viskas. Neturi jie jokiu teisiu nieko arestuot ir tt. Gal bankrotuotu pagaliau jei maziau durneliu uz ora moketu tas palukanas is dangaus.
Atsakyti
Tik lietuvoi tokios imones gali but
Atsakyti
Man tai juoka kelia gelvora as jau laukiu ju skambuciu nes nuotaika kelia visai dienai. Seip as neskolingas bet skolinga mano motina kuri gyvena anglijoj ir skola jau netoli kaip 10 metu. Pradziai ejo laiskai kaip visiem atims turta ir tt. Kadangi motinai nieko padaryt negali pradejo bandyt atgaut pinigus per mane sūnų. Pradziai ir mano nr gavo per kaimynus. Kaimynam paskambino i paprasta tel kadangi cia buvo kaip minejau gal 10 metu atgal jiem pripezejo kad perskambinciau kadangi atseit kazka laimejau. Nu ka buvau jaunas durnas ir paskambinau taip jie gavo mano mob nr. Nu tuos metus nieko motina nemokejo net su ja bendravo sutaria kad mokes po 10 svaru. Motina pradejo moket bet jiem to negana pradejo vel man skambinet kadangi motinai joe orgi atsibodo uzblokavo ju nr. As ir uzblokavau nes atsibodo. Tai paskutini syki paskambino is kito nr ir sako gal norit gaut uz dyka 10000 euru. As nzn ka jie tuo siekia gal norejo isviliot kokias bankininkystes ar pan. Ir primenu as nesu jiem nieko skolingas bet jie bando is manes istraukt pinigus. Tai paskambinau motinai ir liepiau nemegint net moket tuos 10 svaru. Tureciau tuos pinigus kiriuos ale mama skolinga ne tik kad ju negrazinciau bet uz juos pasamdyciau gera advokata kad juos isrur...

Taip pat rekomenduojame

Sostinės teisė
Adresas: Laisvės pr. 115A-57, LT-06118 Vilnius.
Veiklos sritys: įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; tarpininkavimas; teisinės paslaugos.
UAB „SOSTINĖS TEISĖ" teisinių paslaugų įmonė, kurioje dirba kvalifikuota, per visą įmonės egzistavimo laikotarpį sukaupusi vertingos patirties ir pasiekusi aukštą paslaugų teikimo lygį teisininkų komanda. Teikiame teisines paslaugas bei konsultacijas visose teisės srityse fiziniams bei juridiniams asmenims...
Antstolio Valdo Zubino kontora
Antstolio paslaugos Kaune ir Kauno rajone

Adresas: Laisvės al. 101A-12, LT-44291 Kaunas.
Veiklos sritys: antstoliai; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Antstolio Valdo Zubino kontora Kaune, antstolių kontoros (antstolis), antstolių paslaugos. Antstolio teikiamos papildomos paslaugos: Faktinių aplinkybių konstatavimas, turto saugojimas ir administravimas vykdymo procese Atsiskaitymų ir mokėjimų administravimas, skolų administravimas užsienyje ir Lietuvoje Skolos...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją
Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Vienos kelionės po Lietuvą metu lietuviai išleidžia iki 100 Eur
Vienos kelionės po Lietuvą metu lietuviai išleidžia iki 100 Eur 03-22 19:18
Paskutinį praėjusių metų ketvirtį Lietuvos gyventojai po savo šalį keliavo daugiau, skelbia Statistikos departamentas.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Western Digital 51,78 +9,77%
NVIDIA 183,94 +5,47%
Apple 195,09 +3,68%
Xerox 32,91 +2,81%
Avon 2,78 -1,07%
Walt Disney 108,66 -1,21%
JPMorgan 102,87 -1,58%
Bank of America 28,18 -1,61%

Žaliavų kainos pasaulyje

Apelsinai 0,63 -1,56%
Anglis 95,42 -3,19%
Cukrus 0,57 +1,79%
Sidabras 15,82 +1,28%
Kava 2,83 0,00%
Nafta 59,83 +1,36%
Varis 6300,49 +6,08%
Benzinas 1,57 +9,79%