Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gelsva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gelsva

Atsiliepimai apie Gelsva, UAB

Vynoteka

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Gelsva, UAB

Vaziavuom pro Telsius ir sugalvojom uzsukti i Vynoteka buvome nustebinti parduotuve, didziule labai tvarkinga.Aptarnavo vardo nepamenam, parduotuves vedeja.Aptarnavo labai maluoniai, papasakuojo apie produkcija, labai linksma.Is Telsiu isvykome pakilia nuotaika.Aciu
Daug metų esu jūsų klientas, tačiau po paskutinio apsilankymo parduotuvėje Vynoteka esančioje pulko.g Alytuje, nusprendžiau daugiau čia nebegrįžti. 2019.12.07 norėjau įsigyti gero vyno, paklausus pardavėjos ką galėtų rekomenduoti, ji dūrė pirštu į vitrinas ir pasakė, kad vynai stovi ten. Pardavėja Alma, visą laiką kol ieškojau vyno garsiai kalbėjo telefonu. Pagalbos ir patarimo nesulaukęs išėjau taip ir neapsipirkes. Aptarnavimas labai žemo lygio, o pardavėjo kultūra pasibjaurejau, ji nuolat keiksnojosi. Rekomendavau ir savo draugams aplenkti šią vietą.
už vandenį sumokėjau 07.13d., parašė kad atveš 07.15d., šiandien 07.17d. vandens negavau ir prisiskambint negaliu.
Sumąstėm šeštadienį paskanauti raudonaisiais ikrais.
Parvežti buvo pavesta man. Taigi, internete pasižiūrėjau, kaip dirba "Vynoteka" Telšiuose, Gedimino gatvėje.
Kadangi Pietūs parduotuvėje nebuvo nurodyti, o laikrodis jau rodė po 14.15 val, ten ir nuvažiavau. Tačiau prie parduotuvės laukė siurprizas- parduotuvė buvo uždaryta, o laikrodukas, pakabintas ant durų rodė 14.30 val. Apie Pietų pertrauką jokios informacijos nebuvo. Keistokai atrodė uždarytos durys, tačiau nebuvau nusiteikus klausimams, tad nutariau palaukti. Neilgai trukus prie parduotuvės privažiavęs jaunuolis prisibeldė į parduotuvę ir paprašė Alaus. Jis buvo įsileistas ir kai buvo aptarnautas ir išleistas, bandžiau ir aš įsiprašyti į vidų, tačiau man nepasisekė :) Paklausus, ar tik alumi šiandien prekiaujama, Vedėja prisistačiusi pilietė, sakė turinti teisę įsileisti ką nori. O apie tai, kad parduotuvėje neskelbiami pietūs, pasipiktinusi pranešė, kad jų ilgos darbo valandos. Ir nors jau buvo 14.27 val į parduotuvę patekti man nepasisekė. Taigi išvažiavau ikrų ieškot kitur. Tik kyla klausimas ???? Ar tokia Vedėjos elgesio kultūra pritraukia pirkėjus.

Blogu atsiliepimu nerašau, bet Vynoteka pramušė dugną.
Nepatariu turėti reikalu su šia įmonė kaip privačiam asmeniui užsisakant didesni alkoholio kiekį, vestuvės, krikštynoms, gimtadieniams, ar jubiliejams, nes atsitiks kaip man sugaišite daug laiko ir nieko negavę pagal susitarimą.
Per vynotekos parduotuvė, sutarėm užsakymą ir sutarėm kaina, o tas kaina kuruoja administracija ofisuose, parduotuvės darbuotojos savo darbą atliko ir noriai, bet kas kuruoja ir keičia spec kainas pagal individualų užsakymą, tai niekam nelinkėčiau papulti ant tokio beviltiškai nesistengiamo noro įsipareigojimus įvykdyti laiku, taigi gaunam užsakymą apie tai mus informuoja parduotuve iki šventės 2d, bet sutartu kaina negali pritaikyti, nes kažkoks vadovas nekelia nei telefono, nei į laiškus atsako, kaip sakant vienodai ant kliento, tai finale likau paliktas ant ledo ir turiu labai nemalonia patirti, o užsakymas derintas buvo pradėtas prieš mėnesi laiko.

Ir ačiū jūsų konkurentams kurie sureagavo į situacija ir sprendimus priėmėme per valanda.
Vynotekoje kaip ir Maximose alkoholis tas pats Š. Pirktas Absoliutas ir Finlandia per naujus metus paragauta po kelis stikliukus ir išpilta į kriauklę. Nesakau kad vynotekos kaltė, nes jau visoje Lietuvoje sunku gauti originalaus alkoholio.
Nepirkite alkoholio vynotekoje, nusipirkau Belugos isgeriau gal 150 gr.ir vos nemiriau, gydytojai nustate apsinuodijima.degtine pagaminta is techninio spirito.
Panevėžio Vynotekoje kovo 22 d. pirkau grūdėtą varškę lenkišką mėlynuose kibirėliuose po 500 g. Galiojimas buvo iki 28 d., bet 23 dieną atidarius ji buvo užrūgusi, nors tikrai pas mane visą laiką prabuvo šaldytuve. Išrūgos atskirai, masė kaip kefyras, baisiausiai rūgšti, tai teko išmesti. Perkant čekio nedavė tikriausiai dėl to. Daugiau net nežadu ten užeiti, ir kitiems pasakysiu.
Šiandieną, apie pietus, nutariau apsiprekinti Vynotekoje, esančioje PLC Mega, Kaune, netoli "Senukų".Vos tik įėjus man į parduotuvę, tuoj į Vynoteką atėjo apsauginis, kuris iki tol patogiai sėdėjo PLC kolidoriuje.Šalia atsirado ir darbuotoja, nuo kasos įdėmiai žvelgė dar dvi.Gerai, kad nieko dar nebuvau išsirinkusi, nes gal dar ir vagile būtų apkaltinę.Kadangi buvau nepageidaujama - išėjau.
Esu aukštas pareigas užimanti pilietė, už išsirinktas prekes - atsiskaitau.Pardavėjoms ir apsauginiui, patarčiau palankyti bent pagrindinio etiketo kūrsus ir negalvoti, kad kiekvienas užėjęs žmogus-v***s.Jūk neveltui sakoma, koks pats esi, taip ir kiti atrodo.
Apie šį įvykį papasakojau darbe, kurie patarė man kreiptis į tam tikras insitucijas, o ir pažįstami, laukdami manęs, ir viską matę, bei nufotografavę tam pritarė.
Nuoširdžiai patariu visiems, kuriems nesinori patirti psichologino spaudimo apeiti ir kitiems papasakoti apie PLC Megos Vynoteką.

Apie neigiama patirti Vynoteka PLC Mega taip pat papasakosiu pažįstamiems.

Apie neigiama patirti Vynoteka PLC Mega taip pat papasakosiu pažįstamiems.
Reikia vengti tokių kaip Gelsva, gaila, kad Lietuvoj yra tokių žmogiškumo faktorių praradusių, arogantiškų personažų valdomų įmonių. Kaip ir rašė kažkas anksčiau, draugiškų pokalbių su jais tikėtis neverta.
Naujai atsidariusi Vynotekos parduotuve Vilkaviskyje taria dideli aciu kitoms sio tinklo atstovems, padejusioms sudelioti prekes, nepasiklysti dokumentu srautuose.Aciu uz pozityva, nuosirduma, jumoro blykstes...Jauciames pamaloninti, isilieje i jusu tinkla.Dekui Rimai, Astai, Zanetai ir Virginijai:)
Pritariame, kad tai įmonė, kuri nevertina savo klientų. Su klientais mandagūs ir paslaugūs tol, kol jie naudingi, jei norėsi atsisakyti paslaugų, draugiško pokalbio nebus. Niekada daugiau neturėsime su jais jokių reikalų ir kitiems nepatariame.
Įmonė, kuri visiškai nevertina savo klientų. Siūlau vengti bendradarbiavimo su jais.
Jei nori dirbti ir nieko neuždirbti, tai Vynoteka geriausias pasirinkimas... :D
2016 12 10 su draugais apsilankem pc molo vynotekoj mus labai saunei aptarnavo pardavejes pasitiko mus su sypsne ir labai gerai aptarnavo pasiule geriauses prekes uz geriauses kaina mum paliko gera ispudy ir sakem dazniau apsilankysim ir draugams rekomenduosim apsilankyti sioj vynotekoj pardavejo vardas buvo vidmantas.
DĖMESIO! Įsigijus 19 Litrų vandens talpą su geriamu "Žalios girios" vandeniu ir sumokėjus DEPOZITĄ už talpą, norėdami grąžinti ją atgal - DEPOZITO NEATGAUSITE! Talpos tik keičiamos, bet NEPRIIMAMOS atgal! Antrą - atkreipkite dėmesį į šiose talpose vandens išpilstymo datą, dažniausiai ji - METŲ senumo. Tokiais metodais dirba tik smulkūs s*****i, deja.
Dėl blogo konsultavimo. Vynoteka PLC Mega (2016-4-14 17:00), pasakiau, kad gėrimą perku ne sau, paklausiau gėrimo "Moet Chandon NECTAR Imperial", taip pat parodžiau gėrimo užrašą kasininkei ir salės darbuotojui. Atsakymas buvo: štai yra, pilna. Susimokėjau. Kai pasitikslinau gėrimo pavadinimas buvo "Moet Chandon BRUT Imperial". Kasininkė atsakė, kad nieko padėti negali, alkoholinių gėrimų grąžinti negalima. Gėrimą, kurio ieškojau radau parduotuvėje Bottlery.
Specializuotos alkoholinių gėrimų parduotuvės darbuotojai neturėtų daryti tokių klaidų.
Parduoti turėtumėte taip, kad klientai sugrįžtų. Apie neigiama patirti Vynoteka PLC Mega taip pat papasakosiu pažįstamiems.
Sveiki. Labai mėgstu apsipirkinėti Jūsų Solo parduotuvėje, Laisvės pr. Malonus aptarnavimas, didelis prekių pasirinkimas, bet, atsiprašau, labai nemaloniai kvepia toje parduotuvėje. Galvojau pasirodė, bet manau suprantate ką turiu omeny. Atbaidysite pirkėjus......

Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Viking Malt
Salyklinių miežių supirkimas, salyklo gamyba, pardavimas

Adresas: Pramonės g. 2, LT-35100 Panevėžys.
Veiklos sritys: gamyba; gėrimai (alkoholiniai); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; žemės ūkis, paslaugos.
Bendrovė „Viking Malt“ yra didžiausia salyklo gamintoja visame Baltijos ir Šiaurės Europos regione. Mes parduodame savo produktus visame pasaulyje gėrimų ir alaus pramonei. Mūsų gamyklos yra Suomijoje (Lahti), Švedijoje (Halmstad) ir Lietuvoje (Panevėžys). Pagaminame 600 000 tonų salyklo per metus. „Viking Malt“...
Baltic Pack [Vins de France.lt]
Vynas iš Prancūzijos

Adresas: Ateities pl. 40, LT-52112 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai).
Vins de France.lt – tai UAB „Baltic Pack“padalinys, kurio pagrindinė veikla didmeninė bei mažmeninė prekyba alkoholiniais gėrimais: vynu ir stipriasiais gėrimais iš Prancūzijos. Vynas, ir ypač Prancūzijos vynas, – mūsų aistra, atsiradusi ir papildžiusi įmonės veiklą kartu su komanda, partneriais ir klientais...

Užbaigtas "Dotnuvos eksperimentinio ūkio" pardavimo sandoris
Užbaigtas "Dotnuvos eksperimentinio ūkio" pardavimo sandoris 01-20 08:52
Turto bankas užbaigė "Dotnuvos eksperimentinio ūkio" akcijų pardavimo sandorį. Valstybei 100% priklausiusį akcijų paketą už 1,766 mln. Eur įsigijo UAB "Servitus".
VPT: Anykščiai turi nutraukti 0,6 mln. Eur vertės sutartį su savo įmone
VPT: Anykščiai turi nutraukti 0,6 mln. Eur vertės sutartį su savo įmone 01-20 08:25
Anykščių savivaldybė turi nutraukti 0,6 mln. eurų (su PVM) vertės laikiną sutartį su jos valdoma komunalinių atliekų tvarkymo įmone Anykščių komunalinis ūkis, pareiškė Viešųjų pirkimų tarnyba.
Premjeras pirmadienį gali teikti kandidatą į ekonomikos ministrus L. Savicką
Premjeras pirmadienį gali teikti kandidatą į ekonomikos ministrus L. Savicką 01-20 07:19
Premjeras Saulius Skvernelis greičiausiai pirmadienį oficialiai teiks savo patarėjo Luko Savicko kandidatūrą į ekonomikos ir inovacijų ministro postą, skelbia Lietuvos radijas.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Google 1480,39 +1,98%
Visa 204,70 +1,87%