Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gelsva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gelsva

Atsiliepimai apie Gelsva, UAB

Vynoteka

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Gelsva, UAB

Labai noriu padėkoti Radviliškio merginų kolektyvui esu ne vietinė, bet dažnai užsuku pro šalį važiuodama, tai žmonės išmanatys savo darbą, parduotuvė labai tvarkinga matosi, kad žmonės myli savo darbą.
Kiekvieną gėrimą apipasakoja labai įdomiai gali sužinoti visa jo istorija.
Išeidama iš parduotuvės pasikrauni geru emocijų ir nuotaikos!
Gelsvai norėčiau palinkėti vertinti tokius darbuotojus, nes tokiu atsidavusiu darbui labai mažai
Iki pasimatymo merginos!
Vienas blogiausiu servisu, darbuotojai nemotyvuoti, niekaip neimanoma gauti akciju katalogo, kad pasiziureti, kokias prekes jie siulo... kazkoks kosmaras visiskas... daugiau nei vieno cento nebus palikta.
Apsipirkimo metu 2022.06.24 prekybos centre panorama, parduotuvėje “Vynoteka” buvau maloniai aptarnauta ir gavau visą informaciją apie prekę. Atsiskaičiusi kortele palikau ją parduotuvėje, tačiau pardavėjas Rimvydas susisiekė su manimi ir ją grąžino! Noriu pasidžiaugti ir pasakyti ačiū ! Malonu, kad yra tokių sąžiningų žmonių.
Vynoteka, turetu atsiprasyti savo pirkeju uz visiska kaledini fiasko.. t.y reklamavo, dare katalogus, kviete pirkti prekes, bet pasirodo tu prekiu net ir neturejo jau kaledom net neprasidejus, atvykau 24d. ryte i Vynoteka siaures miestelyje pradejau klausti apie Kaledines prekes kur reklamuoja, pasirodo ju nera!!! Net Sventes neprasidejo o jau nera, kai pas 1 darbuotoja kuri buvo ant visos sales paklausiau, kur prekes sako:
Jus pavelavot!!!! As niekur nepavelavau, nes Kaledos dar nebuvo prasidejusios, , galejo, bent savo soc tinkluose parasyti, kad prekes pasibaige anksciau nei tikejosi, greitai papildys ir panasiai, bet niekas padaryta nebuvo, apgailetinas marketingas, sugaisiau daug laiko vaziuodamas i prieki, stovejau kamsciuose, stovejau eilei, kad ileistu apsauginis ir poto vat toks SPJUVIS I VEIDA...
Kas per AMŽINA PERTRAUKA ištinka Vynotekos darbuotojus S. Lozoraičio g. 1B, Garliava 53220???
Nu kiek beatvažiuoji, tiek išėjus chrizantema pakakot ar cigariuką suvartot...
Metai iš metų tas pats! Ar taip jau neina nusamdyt darbuotojų kad galėtų vienas ramiai į įšvietę nueit???

Rimtai, 8 iš 10 kartu vis pertrauka! Lafa
Vynoteka Baze Vilnius Liepkalnio g. jeigu norite ten eiti, samdykites papildoma apsauga, nuo neadekvataus Komandos apsauginio, bei nuo darbuotoju. Esme tokia, nesenai, Vynoteka skelbe, apie Bazes atsinaujinima ir t.t. Savaitgali nespejau ten nuvykti, bet nuvykau veliau kita darbo diena. 19:47 prie Bazes buvau, tikrai zinojau, kad greit apsipirksiu. Taigi paprasius pas pardavejus nuolaidu katalogo, kuris butent galioja VYNOTEKA BAZEI, vienas is darbuoju pradeda man pradeda plauti smegenis, kad reklaminiai tentai kurie kabo, ant lubu, sakau, kad tai visiskai nieko bendro su Reklaminiu katalogu, kur turi buti visai kitos prekes, tada vienas is darbuotoju lyg bande kazka ieskoti ir panasiai... Uztrukai, ten aiskintis su jais, supratau, kad cia visiska nesamone yra, net nesupranta ko klausiu, arba apsimeta, ijungia durniu... einu tada link prekiu lentynu ir tada prasideda idomiausia dalis mane demonstratyviai pradeda persekioti apsauginis, grasinanciu isakmiu tonu, rankos kisenese, kaip labai didelio virsininko.
sako: TAU LIKO 4 minutes, sakau jus puikiai matet, del ko as uzsilaikiau, kad darbuotojai, nesugeba rasti katalogu,
Tada toliau pradeda eiti demonstratyviai is paskos, lydedamas, mane, kaip recidivista paskutini!!!

As negaliu patiketi, kad ateini i Vynoteka i is karto nusikeli i Buduliu laikus 90tuju metu Paniatkes, tada pradedu nervuotis ir jam sakau, kad jis baigtu mane persekioti is paskos, tada atsako, kad as esu nesveikas zmogus, pabeges is psichiatrijos ligonines!!! Tai yra tiesiog neitiketina, koks Bezpridielas gali buti.

Informuoju, apie visa incidenta, VYnotekai, paskambinimas, atsiprasymas ir kalte suverciama, spaustuvei, kuri laiku neatspausdino katalogu... NU kam tai idomu ?? NIEKAM...

Esme tokia, uz toki chamizma ir bezpridiela, cia turetu vynoteka atsiusti Bent sulciu, arba sokolado, jau nekalbu, apie rimtesnius dalykus, nuo kuriu VYnoteka, nenubiednietu, o as nepraturteciau...

Sekanti karta eisiu ten is principo su savo apsauga ir paziuresi, ka darys apsauginis, turbut labai abejoju, kad PRADES NIEKINTI IR ZEMINTI PIRKEJUS, kai jie turi savo apsauga, nors nea, geriau neiti ir nepalikti nei vieno cento tokiem apgailetiniem oligarhams....
Vynoteka naftinku gatveje 38, Mazeikiuose turi vienas mandagiausiu ir paslaugiausiu pardaveju visoje apylinkeje. Esu pastovus klijentas. Is begalybes mano apsilankymu Vynotekoje nei karto nebuvau nuviltas. Pardavejos visada paslaugios, mandagios ir su sypsena. Padeda issirinkit, pataria kas skaniau, kas gardziau! Toks aptarnavimas privercia sugristi kasdien! Vynotekoje toks platus pasirinkimas, kad susuka galva, bet pardavejos niekada neleis stoveti pasiklydus ir pades issirinkti! Savo srities ekspertes! Aciu ir nekantrauju sugristi vel!
Vynoteka parduotuveje, adresu Skuodo g.12, Mazeikiuose, nemandagi pardaveja chamiskai bendrauja ir diskriminuoja asmeni del kalbos kitu pirkeju akivaizdoje. Nepagarbus kliento aptarnavimas neturi buti toleruojamas, i tai turi atkreipti demesi vadovas, kitaip bus pateiktas skundas lygiu galimybiu kontrolieriaus tarnybai del diskriminacijos.
Kažkoks košmaras su Garliavos Vynoteka. Kada nori - tada dirba. Kiek eisi pro šalį, tiek uždaryta. Gerai, jei popierinį laikrodį užkabina ant rankenos, tai bent žinai, kada pareis pardavėja, bet dažnai ir nebūna užkabinta, ateini specialiai iš namų, o durys užrakintos, informacijos, kada atsirakins nėra, stovi kaip durnelė 10min, nieks neateina, eini kitur apsipirkt. Žmonės stovi, laukia, nu ne parduotuvė o pajuokos objektas.
Nuostabi Vilniaus Cup pardavėja. Draugiška, linksma ir paslaugi.
Sveiki, esu pastovi pirkeja Vynotekos kuri randasi Justiniskiu g 91. Darbuotojos visada su sypsena, visada pataria. Sale visada tvarkinga, didelis gerimu pasirinkimas. Visada padeda issirinkt ko man reikia, papasakoja apie vynus, norisi gryzti vel.
2021-03-09 pirmą kartą apsilankiau Nemenčinės miestelio "Vynotekos" parduotuvėje. Nustebino konsultantė, šiltu bendravimu, dėmesio skyrimu, kvalifikuotais patarimais, savo išmanymu apie parduodamus produktus.
Jos vardas Elena.
Ričardas Tamulionis
2021-01-01 13:33:33 IP 28lgar6c
Sveiki.Jūsų Vinotekoje pirkau Lašišinių žuvų raudonuosius ikrus.Ikrai tragiški.Spalva tamsiai ruda, kvapas baisus, visi ikriukai supliuškę plaukioje dvokiančiam skystije..Kokį š... pardavinėjat ir dar akciją padarot?
Jau kelinta karta tenka nusipirkti su galiojimu pasibaigusiu maisto produktu. GĖDA!!!!!! CIA JUSU TOKS POZIURIS I KLIENTUS??????
Stengiuosi nerašyti blogú atsiliepimú, tačiau, kai esi pastovus klientas ir matai, kaip bendravimas prastėja savaitėmis, nusprendžiau parašyti. Nuolat lankausi Panoramos Vynotekoje ir paskutinius 2 kartus išėjau nusivylusi. Konsultacijos nesulaukiau, nors tuo metu klientú nebuvo, o pardavėjos žvygavo prie kasos, priėjus prie kasos, be jokios reakcijos paskaičiavo prekes ir tuo pačiu kalbėjosi tarpusavyje. Kitas kartas taipat nemaloniai nuteikė, kai einant pro maisto skyriú, greičiausiai iš tarnybiniú patalpú, aidėjo keiksmažodžiai ir pardavėjú juokas. Išmokinkit naujus darbuotojus elementaraus mandagumo, nes kiek teko lankytis seniau, niekada to negirdėjau ir visada išeidavau patenkinta.
Kauno PC “Molas” esančioje parduotuvėje pardavėjai praradę kalbos dovaną. Kiek lankausi, tai nei laba diena, nei ačiū, nei viso gero. Susidaro įspūdis, kad klientai čia nelaukiami.
Vaziavuom pro Telsius ir sugalvojom uzsukti i Vynoteka buvome nustebinti parduotuve, didziule labai tvarkinga.Aptarnavo vardo nepamenam, parduotuves vedeja.Aptarnavo labai maluoniai, papasakuojo apie produkcija, labai linksma.Is Telsiu isvykome pakilia nuotaika.Aciu
Daug metų esu jūsų klientas, tačiau po paskutinio apsilankymo parduotuvėje Vynoteka esančioje pulko.g Alytuje, nusprendžiau daugiau čia nebegrįžti. 2019.12.07 norėjau įsigyti gero vyno, paklausus pardavėjos ką galėtų rekomenduoti, ji dūrė pirštu į vitrinas ir pasakė, kad vynai stovi ten. Pardavėja Alma, visą laiką kol ieškojau vyno garsiai kalbėjo telefonu. Pagalbos ir patarimo nesulaukęs išėjau taip ir neapsipirkes. Aptarnavimas labai žemo lygio, o pardavėjo kultūra pasibjaurejau, ji nuolat keiksnojosi. Rekomendavau ir savo draugams aplenkti šią vietą.
už vandenį sumokėjau 07.13d., parašė kad atveš 07.15d., šiandien 07.17d. vandens negavau ir prisiskambint negaliu.
Sumąstėm šeštadienį paskanauti raudonaisiais ikrais.
Parvežti buvo pavesta man. Taigi, internete pasižiūrėjau, kaip dirba "Vynoteka" Telšiuose, Gedimino gatvėje.
Kadangi Pietūs parduotuvėje nebuvo nurodyti, o laikrodis jau rodė po 14.15 val, ten ir nuvažiavau. Tačiau prie parduotuvės laukė siurprizas- parduotuvė buvo uždaryta, o laikrodukas, pakabintas ant durų rodė 14.30 val. Apie Pietų pertrauką jokios informacijos nebuvo. Keistokai atrodė uždarytos durys, tačiau nebuvau nusiteikus klausimams, tad nutariau palaukti. Neilgai trukus prie parduotuvės privažiavęs jaunuolis prisibeldė į parduotuvę ir paprašė Alaus. Jis buvo įsileistas ir kai buvo aptarnautas ir išleistas, bandžiau ir aš įsiprašyti į vidų, tačiau man nepasisekė :) Paklausus, ar tik alumi šiandien prekiaujama, Vedėja prisistačiusi pilietė, sakė turinti teisę įsileisti ką nori. O apie tai, kad parduotuvėje neskelbiami pietūs, pasipiktinusi pranešė, kad jų ilgos darbo valandos. Ir nors jau buvo 14.27 val į parduotuvę patekti man nepasisekė. Taigi išvažiavau ikrų ieškot kitur. Tik kyla klausimas ???? Ar tokia Vedėjos elgesio kultūra pritraukia pirkėjus.

Blogu atsiliepimu nerašau, bet Vynoteka pramušė dugną.
Nepatariu turėti reikalu su šia įmonė kaip privačiam asmeniui užsisakant didesni alkoholio kiekį, vestuvės, krikštynoms, gimtadieniams, ar jubiliejams, nes atsitiks kaip man sugaišite daug laiko ir nieko negavę pagal susitarimą.
Per vynotekos parduotuvė, sutarėm užsakymą ir sutarėm kaina, o tas kaina kuruoja administracija ofisuose, parduotuvės darbuotojos savo darbą atliko ir noriai, bet kas kuruoja ir keičia spec kainas pagal individualų užsakymą, tai niekam nelinkėčiau papulti ant tokio beviltiškai nesistengiamo noro įsipareigojimus įvykdyti laiku, taigi gaunam užsakymą apie tai mus informuoja parduotuve iki šventės 2d, bet sutartu kaina negali pritaikyti, nes kažkoks vadovas nekelia nei telefono, nei į laiškus atsako, kaip sakant vienodai ant kliento, tai finale likau paliktas ant ledo ir turiu labai nemalonia patirti, o užsakymas derintas buvo pradėtas prieš mėnesi laiko.

Ir ačiū jūsų konkurentams kurie sureagavo į situacija ir sprendimus priėmėme per valanda.
Vynotekoje kaip ir Maximose alkoholis tas pats Š. Pirktas Absoliutas ir Finlandia per naujus metus paragauta po kelis stikliukus ir išpilta į kriauklę. Nesakau kad vynotekos kaltė, nes jau visoje Lietuvoje sunku gauti originalaus alkoholio.
Nepirkite alkoholio vynotekoje, nusipirkau Belugos isgeriau gal 150 gr.ir vos nemiriau, gydytojai nustate apsinuodijima.degtine pagaminta is techninio spirito.
Panevėžio Vynotekoje kovo 22 d. pirkau grūdėtą varškę lenkišką mėlynuose kibirėliuose po 500 g. Galiojimas buvo iki 28 d., bet 23 dieną atidarius ji buvo užrūgusi, nors tikrai pas mane visą laiką prabuvo šaldytuve. Išrūgos atskirai, masė kaip kefyras, baisiausiai rūgšti, tai teko išmesti. Perkant čekio nedavė tikriausiai dėl to. Daugiau net nežadu ten užeiti, ir kitiems pasakysiu.
Šiandieną, apie pietus, nutariau apsiprekinti Vynotekoje, esančioje PLC Mega, Kaune, netoli "Senukų".Vos tik įėjus man į parduotuvę, tuoj į Vynoteką atėjo apsauginis, kuris iki tol patogiai sėdėjo PLC kolidoriuje.Šalia atsirado ir darbuotoja, nuo kasos įdėmiai žvelgė dar dvi.Gerai, kad nieko dar nebuvau išsirinkusi, nes gal dar ir vagile būtų apkaltinę.Kadangi buvau nepageidaujama - išėjau.
Esu aukštas pareigas užimanti pilietė, už išsirinktas prekes - atsiskaitau.Pardavėjoms ir apsauginiui, patarčiau palankyti bent pagrindinio etiketo kūrsus ir negalvoti, kad kiekvienas užėjęs žmogus-v***s.Jūk neveltui sakoma, koks pats esi, taip ir kiti atrodo.
Apie šį įvykį papasakojau darbe, kurie patarė man kreiptis į tam tikras insitucijas, o ir pažįstami, laukdami manęs, ir viską matę, bei nufotografavę tam pritarė.
Nuoširdžiai patariu visiems, kuriems nesinori patirti psichologino spaudimo apeiti ir kitiems papasakoti apie PLC Megos Vynoteką.

Apie neigiama patirti Vynoteka PLC Mega taip pat papasakosiu pažįstamiems.

Apie neigiama patirti Vynoteka PLC Mega taip pat papasakosiu pažįstamiems.
Reikia vengti tokių kaip Gelsva, gaila, kad Lietuvoj yra tokių žmogiškumo faktorių praradusių, arogantiškų personažų valdomų įmonių. Kaip ir rašė kažkas anksčiau, draugiškų pokalbių su jais tikėtis neverta.
Naujai atsidariusi Vynotekos parduotuve Vilkaviskyje taria dideli aciu kitoms sio tinklo atstovems, padejusioms sudelioti prekes, nepasiklysti dokumentu srautuose.Aciu uz pozityva, nuosirduma, jumoro blykstes...Jauciames pamaloninti, isilieje i jusu tinkla.Dekui Rimai, Astai, Zanetai ir Virginijai:)
Pritariame, kad tai įmonė, kuri nevertina savo klientų. Su klientais mandagūs ir paslaugūs tol, kol jie naudingi, jei norėsi atsisakyti paslaugų, draugiško pokalbio nebus. Niekada daugiau neturėsime su jais jokių reikalų ir kitiems nepatariame.
Įmonė, kuri visiškai nevertina savo klientų. Siūlau vengti bendradarbiavimo su jais.
Jei nori dirbti ir nieko neuždirbti, tai Vynoteka geriausias pasirinkimas... :D
2016 12 10 su draugais apsilankem pc molo vynotekoj mus labai saunei aptarnavo pardavejes pasitiko mus su sypsne ir labai gerai aptarnavo pasiule geriauses prekes uz geriauses kaina mum paliko gera ispudy ir sakem dazniau apsilankysim ir draugams rekomenduosim apsilankyti sioj vynotekoj pardavejo vardas buvo vidmantas.
DĖMESIO! Įsigijus 19 Litrų vandens talpą su geriamu "Žalios girios" vandeniu ir sumokėjus DEPOZITĄ už talpą, norėdami grąžinti ją atgal - DEPOZITO NEATGAUSITE! Talpos tik keičiamos, bet NEPRIIMAMOS atgal! Antrą - atkreipkite dėmesį į šiose talpose vandens išpilstymo datą, dažniausiai ji - METŲ senumo. Tokiais metodais dirba tik smulkūs s*****i, deja.
Dėl blogo konsultavimo. Vynoteka PLC Mega (2016-4-14 17:00), pasakiau, kad gėrimą perku ne sau, paklausiau gėrimo "Moet Chandon NECTAR Imperial", taip pat parodžiau gėrimo užrašą kasininkei ir salės darbuotojui. Atsakymas buvo: štai yra, pilna. Susimokėjau. Kai pasitikslinau gėrimo pavadinimas buvo "Moet Chandon BRUT Imperial". Kasininkė atsakė, kad nieko padėti negali, alkoholinių gėrimų grąžinti negalima. Gėrimą, kurio ieškojau radau parduotuvėje Bottlery.
Specializuotos alkoholinių gėrimų parduotuvės darbuotojai neturėtų daryti tokių klaidų.
Parduoti turėtumėte taip, kad klientai sugrįžtų. Apie neigiama patirti Vynoteka PLC Mega taip pat papasakosiu pažįstamiems.
Sveiki. Labai mėgstu apsipirkinėti Jūsų Solo parduotuvėje, Laisvės pr. Malonus aptarnavimas, didelis prekių pasirinkimas, bet, atsiprašau, labai nemaloniai kvepia toje parduotuvėje. Galvojau pasirodė, bet manau suprantate ką turiu omeny. Atbaidysite pirkėjus......

Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; gėrimai (alkoholiniai); pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Viking Malt
Salyklinių miežių supirkimas, salyklo gamyba, pardavimas

Adresas: Pramonės g. 2, LT-35289 Panevėžys.
Veiklos sritys: maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; gamyba; gėrimai (alkoholiniai); žemės ūkis, paslaugos.
Bendrovė „Viking Malt“ yra didžiausia salyklo gamintoja visame Baltijos ir Šiaurės Europos regione. Mes parduodame savo produktus visame pasaulyje gėrimų ir alaus pramonei. Mūsų gamyklos yra Suomijoje (Lahti), Švedijoje (Halmstad) ir Lietuvoje (Panevėžys). Pagaminame 600 000 tonų salyklo per metus. „Viking Malt“...
Baltic Pack [Vins de France.lt]
Vynas iš Prancūzijos

Adresas: Ateities pl. 40, LT-52112 Kaunas.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); didmeninė prekyba.
Vins de France.lt – tai UAB „Baltic Pack“padalinys, kurio pagrindinė veikla didmeninė bei mažmeninė prekyba alkoholiniais gėrimais: vynu ir stipriasiais gėrimais iš Prancūzijos. Vynas, ir ypač Prancūzijos vynas, – mūsų aistra, atsiradusi ir papildžiusi įmonės veiklą kartu su komanda, partneriais ir klientais...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Walt Disney 117,69 +4,68%
Moody's 317,60 -1,53%