VZ.lt
Straipsniai ir pranešimai, kuriuose paminėta įmonė Gelsauga, UAB.

Straipsniai, kuriuose minima Gelsauga

Straipsniai apie Gelsauga, UAB

Parodos užsienyje. Dalyvavimas ir lankymas. Ieškokite parodos >
gelsauga turi nauja vadove
"Gelsauga" turi naują vadovę 2019-04-23
Valstybės valdomų "Lietuvos geležinkelių" antrinei įmonei "Gelsauga" vadovauja Daiva Pivoriūnienė, dirbanti ir naujosios antrinės įmonės "LG Keleiviams" valdyboje...
is gelsaugos iskeliama apsaugos veikla svarstys apie pardavima
Iš "Gelsaugos" iškeliama apsaugos veikla, svarstys apie pardavimą 2019-04-12
"Lietuvos geležinkelių" valdomoje bendrovėje "Gelsauga" pradedama reorganizacija – į atskirą įmonę atskiriama apsaugos veikla. Bus sprendžiama ir dėl naujosios bendrovės pardavimo...
registru centras del pertvarkos apie atleidima ispejo 241 darbuotoja
Registrų centras dėl pertvarkos apie atleidimą įspėjo 241 darbuotoją 2019-01-14
Valstybės įmonė Registrų centras gruodį apie galimą atleidimą įspėjo 241 darbuotoją, rodo Užimtumo tarnybos duomenys...
gelsauga planuoja atleisti 555 darbuotojus
"Gelsauga" planuoja atleisti 555 darbuotojus 2018-12-12
AB "Lietuvos geležinkeliai" antrinė bendrovė "Gelsauga" įspėjo 555 darbuotojus apie grupinį atleidimą.
ekspertai valstybe vis labiau kisasi ten kur tarpsta laisva rinka
Ekspertai: valstybė vis labiau kišasi ten, kur tarpsta laisva rinka 2018-10-22
Viena dažniausiai pasikartojančių savivaldybių valdomų įmonių veikla yra autotransporto ir technikos nuoma. Taip pat populiaru užsiimti apželdinimu, teritorijų ir kapinių priežiūra, remontuoti, atlikti tyrimus, kurie niekaip nesusiję su specialiaisiais įpareigojimais ar viešosiomis gėrybėmis, kurios bent teoriškai lemia valstybės dalyvavimą versle.
valstybines energetikos inspekcijos vadovas a masiulis
Valstybinės energetikos inspekcijos vadovas – A. Masiulis 2018-05-17
Valstybinės energetikos inspekcijos prie Energetikos ministerijos (VEI) viršininko pareigas pradėjo eiti Alvydas Masiulis.
is lietuvos isvyti vidaus sandoriai gali buti grazinti
Iš Lietuvos išvyti vidaus sandoriai gali būti grąžinti 2018-05-03
Lietuvos kasacinis teismas paprašė ES Teisingumo Teismo išaiškinti, ar vidaus sandorių sąvoka priklauso ES reguliavimo, kuris šiuos sandorius traktuoja daug laisviau nei Lietuva, sričiai, ir ar jie visada riboja konkurenciją. Tikėtini atsakymai – vidaus sandorių naudai, tad juos gali tekti grąžinti, vertina teisininkai.
virtes ab klaipedos uostas mokes ir dividendus
Virtęs AB, Klaipėdos uostas mokės ir dividendus 2017-12-12
Valstybės įmonė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija kitąmet pirmąkart po septynerių metų pertraukos išmokės dividendus. Be to, per 2018 m. numatoma Uosto direkciją reorganizuoti į akcinę bendrovę, kurios valdyba galės skirti ir atleisti uosto vadovą, o pati bendrovė – lanksčiau vykdyti plėtrą.
vvi reorganizacijos planuose ir trecdalio akciju pardavimas
VVĮ reorganizacijos planuose – ir trečdalio akcijų pardavimas 2017-09-01
Prie Ūkio ministerijos veikianti darbo grupė svarsto galimybę ne tik paleisti į rinką joje galinčias veikti antrines VVĮ bendroves, o ir į rinką paleisti trečdalį pirminių VVĮ akcijų.
lietuvos gelezinkeliu imone parduoda nenaudojama nt
"Lietuvos geležinkelių" įmonė parduoda nenaudojamą NT 2017-08-03
Valstybės valdomų "Lietuvos geležinkelių" antrinė įmonė "Gelsauga" paskelbė aukcionus parduoti pagrindinėje veikloje nenaudojamą nekilnojamą ir kilnojamą turtą.
paskirta nauja gelsaugos vadove
Paskirta nauja "Gelsaugos" vadovė 2017-04-04
Nuo praėjusios savaitės "Lietuvos geležinkelių" antrinei įmonei "Gelsauga" vadovauja Jurgita Gineikaitė.
pradeti viesinti duomenys apie lietuvos gelezinkeliu parama
Pradėti viešinti duomenys apie "Lietuvos geležinkelių" paramą 2017-01-20
Penktadienį AB "Lietuvos geležinkeliai" pradėjo viešinti informaciją apie paramai skirtas lėšas ir jos gavėjus.
lietuvos gelezinkeliai neprates isskirtiniu salygu klasco ir keicia dukteriniu imoniu valdybas
"Lietuvos geležinkeliai" nepratęs išskirtinių sąlygų KLASCO ir keičia dukterinių įmonių valdybas 2017-01-03
"Lietuvos geležinkeliai" nebetoleruos buvusios tradicijos, kai vieniems klientams dėl neaiškių priežasčių būdavo nustatomos palankesnės krovinių gabenimo sąlygos, nei kitiems. Antradienį nuspręsta nebepratęsti išskirtinių sąlygų Klaipėdos jūrų krovinių kompanijai. Taip pat šios dienos posėdyje "Lietuvos geležinkelių" valdyba patvirtino kandidatus į dukterinių įmonių valdybas.
antrine lietuvos gelezinkeliu imone atsisako statybos darbu
Antrinė "Lietuvos geležinkelių" įmonė atsisako statybos darbų 2016-12-15
Valstybės valdomos AB "Lietuvos geležinkeliai" antrinė UAB "Gelsauga" nuo gruodžio 31 d. atsisako statybos darbų veiklos.
lietuvos gelezinkeliu 2015 2016 m vidaus sandoriu verte 117 2 mln eur
"Lietuvos geležinkelių" 2015–2016 m. vidaus sandorių vertė – 117,2 mln. Eur 2016-12-09
Per beveik dvejus metus valstybės valdoma AB "Lietuvos geležinkeliai" (LG) vidaus sandoriais savo antrinėms įmonėms pateikė užsakymų už bent 117,2 mln. Eur.
"Lietuvos geležinkelių" bendrovės taps perkančiosiomis organizacijomis 2015-03-19
AB "Lietuvos geležinkeliai" (LG) įpareigojo dalį savo antrinių bendrovių atlikti visus būtinus veiksmus, skirtus perkančiųjų organizacijų statusui įgyti. Perkančiosiomis organizacijomis gali tapti UAB "Geležinkelio tiesimo centras", UAB "Gelsauga", UAB "Geležinkelių projektavimas" ir AB "Geležinkelių aplinkosaugos centras".
"Gelsaugos" valdyboje – pokyčiai 2013-12-30
Nauju AB "Lietuvos geležinkeliai" priklausančios apsaugos ir valymo paslaugas teikiančios UAB "Gelsauga" valdybos nariu tapo Rimantas Bubnelis, Vilius Žilionis valdybą paliko.
Su vienais varžosi, kitus peni 2013-12-09
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) tyrimas, susijęs su "Lietuvos geležinkelių" (LG) ir jų antrinės valymo, apsaugos ir statybų bendrovės "Gelsauga" galimai neskaidriu viešųjų pirkimų organizavimu, dar sykį tarsi pirštu bedė į ydingą valstybės praktiką konkuruoti su verslu. LG ir juos valdanti Susisiekimo ministerija, kol vyksta tyrimas, nuo bet kokių komentarų susilaiko. Tiesa, ministerija VŽ informavo, kad net nesvarstoma mintis dėl valymo ar apsaugos paslaugų perleidimo privačiam verslui.
lietuvos gelezinkeliai liks istikimi gelsaugai
"Lietuvos geležinkeliai" liks ištikimi "Gelsaugai" 2013-12-08
Kol STT pareigūnai tiria AB "Lietuvos geležinkeliai" ir jos antrinės UAB "Gelsauga" vykdytus viešuosius pirkimus, valstybinio kapitalo įmonei pavaldi "Gelsauga" vis dažniau sudaro konkurenciją privačiam verslui, nors Susisiekimo ministerija nurodo, kad ateityje plėtra sustos.
"Lietuvos geležinkeliai" liks ištikimi "Gelsaugai" 2013-12-05
Kol STT pareigūnai tiria AB "Lietuvos geležinkeliai" ir jos antrinės UAB "Gelsauga" vykdytus viešuosius pirkimus, valstybinio kapitalo įmonei pavaldi "Gelsauga" vis dažniau sudaro konkurenciją privačiam verslui, nors Susisiekimo ministerija nurodo, kad ateityje plėtra sustos.
Rytoj "Verslo žiniose" skaitykite 2013-12-04
Atidaro prekių ženklų turgų. Verslininkai kviečiami nupūsti dulkes nuo registruotų, bet nenaudojamų prekių ženklų ir dėti juos ant naujo virtualaus prekystalio.
stt purto lietuvos gelezinkelius ir gelsauga 7 asmenys sulaikyti
STT purto "Lietuvos geležinkelius" ir "Gelsaugą", 7 asmenys sulaikyti 2013-11-26
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai šiandien AB "Lietuvos geležinkeliai" ir jos antrinėje UAB "Gelsauga" atliko daugiau kaip 30 kratų ir sulaikė 7 asmenis, įtariamus piktnaudžiavimu ir neskaidriu viešųjų pirkimų organizavimu.
"Gelsauga": pelnas smuko 2013-10-17
Apsaugos ir valymo paslaugas teikianti UAB "Gelsauga" praėjusiais metais skaičiavo 6 kartus sumažėjusį pelną, rodo Registrų centrui pateikta finansinė ataskaita.
lietuvos gelezinkeliai padidino gelsaugos istatini kapitala
"Lietuvos geležinkeliai" padidino "Gelsaugos" įstatinį kapitalą 2013-10-15
AB "Lietuvos geležinkeliai" perdavė dalį transporto priemonių dukterinei įmonei "Gelsauga" tokiu būdu padidindama jos įstatinį kapitalą iki 9,9 mln. Lt.
"BrikSan" ir "Gelsauga" už 1,380 mln. Lt Jonavoje statys nakvynės namus 2013-09-12
UAB "BrikSan" ir UAB "Gelsauga" konsorciumas laimėjo Jonavos raj. savivaldybės skelbtą konkursą ir už 1,380 mln. Lt statys nakvynės namus Jonavoje, skelbiama Centriniame viešųjų pirkimų portale.
Geležinkelio tiesimo centras - pelningiausia "Lietuvos geležinkelių" įmonė 2013-03-13
Pelningiausia valstybei priklausančių "Lietuvos geležinkelių" antrine įmone pernai liko Geležinkelio tiesimo centras, uždirbęs 6,403 mln. Lt grynojo pelno - 53% daugiau nei 2011 m.
maziau kroviniu vezusiu lietuvos gelezinkeliu pelnas smuko trecdaliu
Mažiau krovinių vežusių "Lietuvos geležinkelių" pelnas smuko trečdaliu 2012-08-23
Valstybės valdoma krovinių ir keleivių pervežimo AB "Lietuvos geležinkeliai" šiemet I pusmetį uždirbo 67,68 mln. Lt grynojo pelno - beveik trečdaliu mažiau nei pernai sausį-birželį, kai grynojo pelno gauta 99,96 mln. Lt.
Teismą pasiekė byla dėl piktnaudžiavimo tarnyba Valstybinėje ligonių kasoje 2012-01-12
Vilniaus apygardos teismui perduota baudžiamoji byla dėl piktnaudžiavimo tarnyba Valstybinėje ligonių kasoje, skelbia Specialiųjų tyrimų tarnyba.

Taip pat rekomenduojame

Šilėja
Pastatų administravimas

Adresas: Ukmergės g. 222, LT-07157 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; pastatų administravimas; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
Agentus
Generalinis rangovas. Statybos projektų valdymas.

Adresas: Sandėlių g. 9, LT-45190 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; pastatų administravimas; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Agentus” stato naujus pastatus bei renovuoja ir rekonstruoja senus statinius: Naujų pastatų statyba: visuomeniniai pastatai ir prekybos paskirties pastatai, gyvenamieji pastatai bei įvairūs individualūs pastatai, sandėliavimo paskirties pastatai, biurų statyba visoje Lietuvoje Pastatų remontas, renovacija...
PROMONTA
Inžinerinių sistemų projektavimas ir montavimas

Adresas: Kulautuvos g. 45A, LT-47190 Kaunas.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; pastatų administravimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Promonta“ - tai daugiau nei 10 metų veikianti įmonė, kurios pagrindinė veiklos sritis yra statinių inžinerinių sistemų montavimas, projektavimas bei priežiūra. Mūsų sėkmės garantas – kvalifikuoti specialistai, ilgametė patirtis, finansinės būklės stabilumas, patikimi partneriai ir tiekėjai bei nuolat...
SIMPER statyba
Statybos darbai, statybų valdymas ir priežiūra

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 66-1, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; geologija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; konsultacijų paslaugos; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; santechnika; statyba; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „SIMPER statyba“ veiklos sritys: Statybos darbai Rekonstravimo darbai Remonto darbai Bendrieji statybos darbai Specialieji statybos darbai Statybos užbaigimo organizavimas Statybos valdymas ir konsultavimas UAB „SIMPER statyba“ vykdo veiklą pastatų statybos ir statybos valdymo srityje. Statome, rekonstruojame...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Atsistatydina Ukrainos premjeras V. Hroismanas
Atsistatydina Ukrainos premjeras V. Hroismanas 05-20 19:13
Volodymyras Hroismanas, Ukrainos premjeras, nusprendė atsistatydinti iš posto – tą jis padarys ateinantį trečiadienį, gegužės 22 d., po Vyriausybės posėdžio.
Medicinos banko pelnas beveik patrigubėjo
Medicinos banko pelnas beveik patrigubėjo 05-20 17:59
Medicinos banko grupė I šių metų ketvirtį uždirbo 0,757 mln. Eur grynojo pelno, beveik triskart daugiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu.
Su V. Zelenskiu susitikusi D. Grybauskaitė ragino "sutraiškyti" oligarchinę sistemą
Su V. Zelenskiu susitikusi D. Grybauskaitė ragino "sutraiškyti" oligarchinę sistemą 05-20 17:52
Kijeve pirmadienį su Volodymyru Zelenskiu, naujuoju Ukrainos prezidentu, susitikusi Dalia Grybauskaitė, Lietuvos prezidentė, paragino jį "sutraiškyti" šalyje nusistovėjusią oligarchinę sistemą.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%
Humana 247,82 +2,31%
Philip Morris 86,81 +1,52%
Macy's 21,77 +1,26%
Texas Instruments 106,79 -2,22%
NVIDIA 156,53 -2,28%
Caterpillar 122,76 -3,04%
FedEx 169,92 -3,33%

Žaliavų kainos pasaulyje

Jautiena 4,70 +4,91%
Apelsinai 0,57 -12,31%
Kava 2,67 -2,20%
Cukrus 0,59 +1,72%
Ryžiai 413,00 +1,72%
Varis 6438,36 -0,02%
Sidabras 15,06 -1,57%
Auksas 1285,91 -1,15%