Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gelsauga, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gelsauga

Atsiliepimai apie Gelsauga, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Gelsauga, UAB

Sveiki ar sio metu ieskote apsaugos darbuotoju?
Labai patiko ir darbas, ir zmones. Tariu ACIU visiems.
Gelsaugoje dirbti gera. Su vadybininkemis bendraujame gerai. Tik gaila kad mes ne viska zinome. Chemijos mazai duoda ir manome kad mes nezinome ka jie gauna ir kiek? Vadybininkes ar aukstesne valdzia nepasiulo skiepytis nuo erkiu nuo gripo valytojoms.mes daug ko nezinome. Tik tokie minusai ju.
atomine bomba 2014-10-26 15:17:49
Ožių ir mentų irštva. Nuėmus 90% darbininkų (stukačių, kurie stukalina, kad pakelt savo ožio savigarba, o stukalina briedą visiškas nesamones, o valdžios pensininkai, kurie vos paeina per savo '' mazolius '', tuo briedu tiki). Mažiau nesmoningų intrigų- darbas visai pakenčiamas, viskas laiku, algos neveluoja tik tame pliusas, o minusas, kad ten vaikų darželis. Visus komunistinių laikų valdininkus- mentus lauk. Žodžiu š*******o kontora, jei priima žmogų sergantį rimta liga ir jis neprisimena ką vakar darė ir kas jis toks :) Girdėjau Kauno rinktinė apgailėtina, kaip ir paskaičius komentatus susidaro toks įspūdis...
Teisigai rasai.....kaune kol tas mentas p...... vadovaus su karaimu priesaky tai niekas nesikeis jauciasi kad vergai pas ji dirbtu. Smaugia visus o kas neklauso paliuosuoja. Greit ir jam ateis laikas nesdintis jei anksciau kanopu neatmes.
Oficialia informuoju, jog as, kaip doras Lietuvos Respublikos pilietis, Vygintas Raulusevicius, informavau Lietuvos Generalines Prokuraturos, Viesojo intereso gynimo skyriaus prokurorus apie Jono Pozerinio, Vytauto Grigaraviciaus nusikalstamas veikas tvarkarkant Kauno gelezinkelio stoti, ju neteisetai isigyta nekilnojama turta, bei nuzudytus, bei neteisetai sekamus Lietuvos Respublikos piliecius.
Kaune jau betvarke, arba "savi" arba net su promilem dirba. Ziuresim kas bus toliau...... jau reiketu nauju veju Palemone
Svarbu gelsaugoj kuo greiciau uzkaziolint drauga. Is karto karjera padarysi. Tegyvuoja stukaciai.
Dar ir virsvalandziu sugalvojo nemoket. Isdure visus su priedais
vika 2014-08-27 07:35:12
Gelsaugoja malonu ir gera dirbti labai gera imone.
Vika matyt esi tevelio idarbinta ten ir taves nieks neterorizuoja, nenaudoja psichologinio spaudimo, negrasina, nerekauja ant taves ir tau ten gera.Bet visa tai tenka mum patirti.
Gelsaugoja malonu ir gera dirbti labai gera imone.
Ei, gal kas žinot kas per fruktai atėjo į Klaipėdos SUB-ą
uz naslaiti ir asila tai grasia atsakomybe.
Pries keldami intrigas isitikinkit ar tikrai zmogus kaltas ir ziurekit gudruoliai i ip adresa.O ne plakit liezuviais kaip TURGAUS bobos.
sukarintais visais strateginiais objektais? nejuokikint, patikslinsiu mentofska strategija. skirkit pimpala nuo pirsto.
Mano nuomone, GELSAUGA yra gera saugos tarnyba, o nepatenkintų bus visada.
Dėmesio- Jonavoje vienas iš mūsų bendradarbių pradėjo čia rašinėti, šmeižti darbdavius, darbuotojus prisidengdamas kitų vardais, inicialais. Negalvojau, kad pas mus atsirado tokių vyrų Bailių, siūlyčiau jam pamastyti apie tai !
Taip, aš čia vienas Viskuom nepatenkintas, man viskas čia negerai, nuskriaustas kaip našlaitis ir kodėl mane čia priėmė, aš čia netinku, šis darbas ne man. PS - valink tu iš šito normalaus darbo-asilų mums nereikia.
1, 2, 3 graži ''GELSAUGA''
Kaip gelelė žydi visada. :)
Iduoda devetus rubus naujiem darbuotojams ishkart pasako kas per kontora.Patys gal noretu devetus mano trusikus paneshiot :D
Kaune dirba toks ZOMBIS. Greiciau slystu jis j pensija.
Netyčia užklydus :)
2014-03-28 14:47:44 IP 192.168.1.26
Sniege 2014-01-04 17:56:11
Laba diena. Vis nepatenkinti? Teisingai parase zmogus, nenorite dirbti, neuzimkite darbo vietos. O ka del valdzi. os, ne jusu reikalas, kas ka perka...dzipus, dar ka... Kiekvienas uzima ta vieta, kuria uzdirbo, reikejo mokytis, visi daro klaidas., juokinga paprasti darbuotojai aptarineja valdzia, ne gieda??? Dirbkit savo darba, ir nesikiskit.
Tai jau tikrai daug mokeisi, kad be klaidų elementarių lietuviškų žodžių nesugebi parašyti.
O savo išsilavinimo, rekomenduočiau labai neafišuoti ir kitų nežeminti, nes labai daug ką lemia ir žmogaus mentalitetas, o sprendžiant iš pasisakymų jis neypatingai aukštas ;)
"GELSAUGA" buvo YRA ir bus visada :)
pupa 2013-10-14 13:03:59
uab gelsauga labai isnauduoja valytojas, gauna jos labai jokinga alga o darbo labai daug reikia kreiptis i darbo inspekcija
O kas draudzia kreiptis? Jei patys uz save nekovosim tai niekas ir nesikeis. Bet kad visi kazko bijo.......tai kad is darbo atleis..... kad KAD nuims, ir be reikalo. Tam turi buti svarios priezastys.
Верхушку, ГЕЙsaugu, на мыло или на охрану гей парадов. Пусть возьмут в руки свои шлакбаумы и маршируют, для общего благополучия. Линксму швенчю !
jei lyginti gelsauga ir tarkim kokia sargu landyne ekskomisaru biuras tai tas pats kas FC ''Barcelona'' su FK Tauragės "Tauras" :)
andriejauskis 2012-11-23 23:10:10
O ką tu žmogau, šiuo metu norėtum gauti iš profsąjungos? :))
Kas nenori dirbt, visi buna nepatenkinti. Gaila, bet, Gelsauga yra saziningiausia ir geriausia apsauga Lietuvoje. Patikiekite, dirbu ne pirmoj apsaugoj. Dirbau iki siol kitoj, kur taip pat buvo geras pamainos vadovas, bet mire. radau internete Gelsauga. Kad visi taip laikytusi tvarkos. Esu laiminga, nes dirbu, stengiosi, laiminga darbe. Galit smeikst kiek norit, bet..., tiesa zino tas, kas netingi dirbt.
Литуаша Тумбай
2013-12-18 22:50:49 IP 84.15.15.12
Tavo valdžia токя пати, кайп ир Gelsauga. Разве это не смешно?! Или литовец начинает смеятся только тогда, когда у соседа корова сдохла?
labai idomu darosi, kodel gelsaugoje dirba teisti ', uz visokias maxinacijas darbuotojai, ??kur ziuri valdzia?ypac v.zilionis;ir rinktines vadai???gal jie priemami be vrm pazymu, del teistumo.manau yra eile tokiu apsaugos darbuotoju.tam tarpe vilniaus rinktineja dirbanti ingrida mironiene, , uz kontrobandos platinima.gal valdzia toleruoja tokius poelgius????negrazu
tomas.apsega@nese.lt
2013-12-02 09:37:08 IP 62.212.204.187
Dabar iesko darbuotoju Vilniuje.Siuloma alga "net" 1100 Lt, dirbant dvi diena-dvi nakti-4 poilsio.Faktiskai minimali alga.
tadas 2012-10-29 22:37:22
gelsaugoj dirbt vienas malonumas ypac klaipedos rinktinej, visus pisa algos kas men tik mazesnes ir dar kabinejas prie smulkmenu atleist gali uz menkiausia menknieki, jei kas is darbuotoju nepatinka tikrai ras prie ko prisikabint, o profsajunga nieko nedaro
Kam nepatinka dirbti GelSauga, tai eikite dirbti į kitas ST ir atlaisvinkite darbo vietas normaliems žmonėms. Va kai kitur padirbsite, gausite atlyginimą, jeigu žinoma gausite, tada spręsite ar čia išnaudoja žmonės ar tik bando atsikratyti tinginių ir normaliai organizuoti darbą norintiems dirbti ir uždirbti.
Gal kas zinot kas per veikejas atejo i SUB dirbti
Tikrai superinis uabas, net su sukarintais visais strateginiais objektais tik pamiršo europinius atlyginimus pritaikyti.
andriejauskis 2012-11-23 23:10:10
O ką tu žmogau, šiuo metu norėtum gauti iš profsąjungos? :))
Labai ne daug, kad profsąjunga dirbtų taip kaip jai priklauso. Juk žmonės pinigus moka kiekvieną mėnesį tai tu turi atstovauti jų interesus o neuždavinėti kvailus klausimus.
Laba diena, norejau pasakyti apie sia darboviete tai yra SIAUBAS nesirupina darbuotoju darbo priemonemis, o reikalauja, kad butu tvarka, atlyginimai mazi, o patys vazineja su zipais....
Visi keikiat tai paimkit ir iskvieskit mokesciu inspekcija pamatysit kaip greitai viskas susitvarkys, nes jie jauciasi visagaliai su paprastais darbuotojais daro ka nori.
apgaviku isnaudotuju, savanaudziu imone, laikosi tik deka LT gelezinkeliu, darbuotojai kencia, gauna tik minimuma, nors idarbinant zada zymiai daugiau, iseiginemis reikia dirbti, uz virsvalandzius nemoka, sventinemis dienomis skirtingai, vieniems darbuotuojams daugiau sumoka, kitiems kiek maziau, nors dirbta tiek pat dienu, premijas neskiria, tiksliau ka gauna is Gelezinkeliu sau paima, pasiseka jei 1 karta sumoka premija 150 lituku per metus. Bandomass laikotarpis 4 menesiai po 820 lt. po to 880 lt.i rankas :))d Ofisas prabangus, plazminis telikas, odiniai baldai, nupirktos 3 nauji automobiliukai (dzipai) darbdaviams vazinetis, o darbuotuojams algos mazos
neikite cia dirbti, Kristina, Alge nekokie darbdaviai
Sakykite, o kokiu laiku yra mokamas atlyginimas? viena ar du kartus per mėnesį?
nepadirbes senukuose nesakyk op.as galiu sakyti..majamis cia, jei dirbi, o ne pasnust ateini..moka ta alga, ir kai paprasai iseigine duoda, yra normos kaip dirbi, netinka turi galimybe keisti darboviete, mielieji, baudziava panaikinta, laisva lietuva ;)sekmes
O aš dar norėjau isidarbint bet kai paskaičiau atsiliepimus tai netekau žado, o taip gražiai apie save rašo nors prie žaizdos dėk.
wagiai, nori padaryt kariuomene, tai tada ir mokekit normaliai, siuncia per laiswas dienas i sportus..nemoka uz tai..
prusai iswis durniu saika, prisirinke wisi per pazystamus ir wisi wirsininkai nezino ka daryt tada iswaziuoja darbininkus pis..nes daugiau neturi ka daryt.direktorius iswis be zodzio..masinas perka naujas o sako sunki gelsaugos ekonomine padetis, kaip gaudinejo is gelezinkelio tokias babkes tai ir gauna, o algas nukarpo..gelezinkelio direkcija su kedikais wazineja, o gelsaugos gi audi Q7 ir t.t.wagiai apgawikai ir t.t
laukem nauju klaipedoja
andriejauskis koks is jo profsajungos lyderis v***s ir tiek sulindes i subine senei reikejo ismesti vis praslysta isgama
jau tokiu apgaviku, kaip gelsauga tai nesu macius, kiekvieno cento gaili, apie premijas tyliu, tik pazadai, vos ne kas menesi kazkokios premijos israsomos, kuriu i saskaita neperveda, o atsiskaitymo lapeliuose yra. darbuotoju visiskai negaili, 6 menesi nescia moteri verte dirbti ofise, kibirus su vandeniu reikejo tampyt i ketvirta auksta, pasiskundzius kad sunku - pasiule dirbt kiemsarge!!!!! is prof sajungos jokios paramos ar uztarimo!!!!!!! zmones 20menesiu dirba be ATOSTOGU, o isejus o susirgus, skambina ir liepia iseit i darba, priesingu atveju atleis!!!!!!! a*******i skuporiai, sazines turetumet, kaip darbuotojai kencia nepaskunde mokesciu inspekcijai!!!!!!!!!!!!

Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; pastatų administravimas; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
PROMONTA
Inžinerinių sistemų projektavimas ir montavimas

Adresas: Raudondvario pl. 162C, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; pastatų administravimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
PROJEKTAVIMAS Rengiame techninius ir darbo projektus, atliekame sąmatų skaičiavimus, konsultuojame klientus iškilusiais techniniais projektavimo klausimais. Pagrindinės projektavimo sistemos: Automatikos Vandentvarkos objektų projektavimas Priešgaisrinių sistemų projektavimas Pastatų valdymo sistemų projektavimas...
SIMPER statyba
Statybos darbai, statybų valdymas ir priežiūra

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 66-1, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; geologija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; konsultacijų paslaugos; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; projektavimas; santechnika; statyba; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „SIMPER statyba“ veiklos sritys: Statybos darbai Rekonstravimo darbai Remonto darbai Bendrieji statybos darbai Specialieji statybos darbai Statybos užbaigimo organizavimas Statybos valdymas ir konsultavimas UAB „SIMPER statyba“ vykdo veiklą pastatų statybos ir statybos valdymo srityje. Statome, rekonstruojame...
Keista
PROJEKTAVIMAS/STATYBA/TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Adresas: Ozo g. 41, LT-07171 Vilnius.
Veiklos sritys: architektai; nekilnojamasis turtas; pastatų administravimas; projektavimas; statyba.
UAB "Keista" Statybos paslaugos, įvairių bei sudėtingų statinių statyba Lietuvoje ir užsienyje. Investicinių projektų vadyba ir statinių statybos technine priežiūra. Ypatingų statinių bendrastatybiniai darbai. Projektavimas, projektų koordinavimas ir valdymas, teritorijų planavimo valdymas ir koordinavimas...

Stringa Latvijos branduolinio reaktoriaus išmontavimas
Stringa Latvijos branduolinio reaktoriaus išmontavimas 01-21 08:28
Latvijoje, apie 20 km nuo sostinės Rygos esančio nebeveikiančio branduolinio reaktoriaus išmontavimo terminai nukeliami neapibrėžtam laikui.
Baltijos šalių gyventojai noriau moka už turinį
Baltijos šalių gyventojai noriau moka už turinį 01-20 19:40
Praėjusiais metais Baltijos šalių žiūrovai atsikratė mokamų vaizdo transliacijų internetu baimės ir lyginant su 2017-aisiais praleido dvigubai daugiau laiko prie ekranų, žiūrėdami legalų vaizdo...
Pirmadienio rytą patekės "kruvinasis Mėnulis"
Pirmadienio rytą patekės "kruvinasis Mėnulis" 01-20 18:42
Mėgstantieji dažniau užversti galvą į dangų ateinančio pirmadienio, sausio 21-osios, rytą, išvys įspūdingą reginį – visišką Mėnulio pilnaties užtemimą, kuris vadinamas kruvinuoju Mėnuliu. Tai...

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Walt Disney 111,04 +0,03%