VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gelgotos transportas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gelgotos transportas

Atsiliepimai apie Gelgotos transportas, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Gelgotos transportas, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Geri ir patikimi automobiliai, labai malonus bendravimas, sutvarko ir registracija ir draudimą, tikrai šaunūs ir savo darbą nusimanatys Vilniaus skyriaus vadybininkai.Pirkti 2 vw golf, vienas prieš 2.5 metų, kitas prie 1.5 metų. Abudu puikiai važiuoja, važiuojam drąsiai, nes žinom, kad mašinos tvarkingos ir saugios, o į servisus užsuka tik profilaktiniams patikrinimams, o važiuojam tikrai daug.. Tad mes esam patenkinti jūsų parduodamais automobiliais ir linkme jums didžiausios sekmės. Visiems jus rekomenduojama Kai reikės naujo automobilio visada kreipiamės tik į jus.
Gelgotos transportas, UAB
2020-06-30 14:59:47 IP 27t9p2ms
Atsakyti
algimantas 2020-05-25 09:40:38
GELGOTOS TRANSPORTAS karantino laikotarpiu tapo labai nepatikima ir įtarimų kelianti bendrove.Prisidengdama esamais ir tariamais karantino apribojimais delsė atiduoti parvežtą automobilį, melavo, kad automobilio registruoti REGITROJE negali, o iš tikrųjų buvo neparsiųsti, o gal net pradanginti dokumentai, į užduotus klausimus raštu neatsakinėjo, darbuotoja Kristina elgėsi itin arogantiškai, kalbėjo pakeltu tonu-vienu žodžiu bendrovė tapo itin nepatikima, bet kuriuo atveju gali elgtis kaip jai pelningiau, net apgauti pirkėją-venkite šios bendrovės
Gerb. Algimantai,

Automobilį, dėl kurio parašėte skundą, nupirkote 2020-03-05, iš Jūsų įmoką gavome 2020-03-05 bei 2020-03-06 dienomis. Savo ruožtu mes auomobilio tiekėjui už automobilį pilnai apmokėjome 2020-03-06. Paprastai automobiliai iš šio tiekėjo vidutiniškai parvežami per 3 savaites, taip Jūs ir buvote informuotas. Tačiau, ištikus pasaulinei pandemijai, nors mūsų įmonė darbų nenutraukė, dirbome ir bendravome su tiekėjais bei klientais, darėme viską, kad darbai nesustotų, kad kuo skubiau pavyktų atvežti automobilius į Lietuvą, ne viskas nuo mūsų priklausė. Pargabenome automobilį į Lietuvą 2020-03-13, patikrinome jo būklę, informavome Jus, atvykote į mūsų aikštelę ir automobilį apžiūrėjote, bei užsakėte serviso ir švaros centro paslaugas. Darbuotoja vėliau Jums asmeniškai paskambino ir informavo, kad negauname iš pardavėjo belgiško automobilio registracijos dokumento, be kurio automobilio registacija Lietuvoje negalima. Jūsų automobilio tiekėjui, šiuo atveju bankui ARVAL-BE, teko karantino laikotarpiu sustabdyti savo darbinę veiklą, kaip ir daugeliui kitų įmonių visame pasaulyje. Kaip žinia, saugumo sumetimais visi automobilius tiekiantys bankai ir lizingo bendrovės registracijos dokumentą siunčia atskirai, tik gavę įrodymus, kad automobilis pristatytas į paskirties vietą.

Dėl karantino visi patyrėme iššūkius, tačiau nepaisant vėlavimų, kurie priklausė nuo skaudžiausiai pandemijos paveiktų šalių, visus įsipareigojimus klientams įvykdėme.

Pagarbiai
Aivaras Jakulevičius
Exleasingcar.com pardavimų vadovas
Atsakyti
Gelgotos transportas, UAB 2020-03-14 16:24:38
Gerb. Dariau, mūsų įmonė griežtai laikosi visų LR įstatymų, deklaruoja visas pajamas ir nieko neslepia. Pavyko išsiaiškinti kas atsitiko Jūsų minimu atveju. Pageidavote parinkti individualią valstybinių automobilio numerių skaičių kombinaciją. Darbuotojas atlikdamas Jūsų pavedimą paėmė 35 €, t.y. tiek, kiek ši paslauga įkainota Marijampolės Regitros skyriuje (kaina galite nesunkiai patikrinti). Visą šią sumą sumokėjo už individualų numerių parinkimą Regitros skyriuje. Kadangi kainoraštyje mes neturime valstybinių automobilio numerių parinkimo paslaugos, registravimą atlikęs darbuotojas paėmė kasos čekį, bet nepaprašė sąskaitos faktūros, nes paslaugą užsakė kaip fizinis asmuo. Darbuotojo klaida, kad Jums nepadavė kasos čekio, už ką privalau įmonės vardu atsiprašyti. Tokia iniciatyva neatitiko įmonės politikos. Visgi Jūs gavote prašytus numerius; Regitrai buvo sumokėta visa perduota pinigų suma; už šią paslaugą mes nieko neuždirbome - vadinasi jokių pajamų nuslėpti negalėjome.

Pagal sutartį įmonė gali priimti sprendimą panaikinti teisę dalyvauti aukcione, jei kyla įtarimas, kad aukciono dalyvis gali vengti savo įsipareigojimų, tačiau Jūsų atveju tai nėra taikytina ir šį dalyvavimo apribojimą panaikinome. Jei nuspręsite pirkti automobilį, kaip kompensaciją jam netaikysime aukciono mokesčio.

Noriu dar kartą atkreipti dėmesį, kad aukcione dalyvaujate kaip verslo subjektas, todėl šiuo atveju galioja kitos sąlygos, nei taikomos vartotojams. Mūsų įmonė yra aukcionų organizatorius, bet nėra parduodamų automobilių savininkas, todėl negalime nuotoliniu būdu įvertinti parduodamo automobilio techninės būklės, serviso darbų kokybės. Automobilio istorijai patikrinti mes pateikiame VIN numerį, todėl galite tai padaryti savarankiškai prieš darydamas statymą aukcione. Pretenzijų pateikimui verslo subjektams (jais gali būti ir fiziniai asmenys) taikomi kiti terminai, nei vartotojams. Juos galite rasti pretenzijų pateikimo taisyklėse, pateikiamose svetainėje Exleasingcar.com. Prašome į tai atkreipti dėmesį.

Pagarbiai
Aivaras Jakulevičius
Exleasingcar.com pardavimų vadovas
Aivarai, atsiliepimą rašiau ne tam, kad gaučiau kažkokią (~0, 5%) nuolaidą dar vienam automobiliui. O jūs rimtai patikėjote, kad aš pirksiu dar vieną automobilį pas jus? Atrodo aiškiai parašiau, kad NEREKOMENDUOJU niekam pirkti. Iš tiekėjo Athlon įpatingai. Tikėjausi pateiksit visus įrodymus, kad pajamos neslepiamos. Reikalingas tik įrodymas, pvz s-tos/čekio kopija. Jei tokio dokumento nėra, prašau grąžinti pinigus kuriam nėra jokio patvirtinančio dokumento, kad pinigus gavot patys jau patvirtinot. Kristina/Stepas informavo, kad Regitros atstovas registravimo procedūras atlieka pas jus įmonėje. Už ką manau ir susimokate jiems bankiniu pavedimu už visų automobilių registraciją. O kažkodėl už mano pasirinktus numerius tokios galimybės jūsų įmonė neturi. Tikrai? Norit pasakyt, kad darbuotoją nusiuntėt į kitą gatvės pusę susimokėt grynais pinigais už mano pasirinktus numerius?! Kam turėčiau asmeniškai padėkot? Aš neturėdamas įrodymų netvirtinu, kad pinigai nusėdo pas kažką kišenėje. Mano numeriai nebuvo iš tos serijos kuriai Regitra taiko spec įpatingą kainą, todėl variantų čia gali būti keli... Dėl galimų neapskaitytų pinigų atliekant operacijas grynais pinigais informuosiu VMI ir Regitra.
Dėl VIN kodo. Tikrai nesiruošiu daryti kažkokių didelių tyrimų, mokėti papildomus pinigus už duomenis iš kažkokių šaltinių. Jeigu dedamos nuotraukos tai jos ir turi parodyti trūkumus o jei neparodyta tai reiškias nuslėpti. Visai nedėkit nuotraukų! Pasižiūrim visi katalogus naujų auto ir žinom ką perkam. Nuotraukas galim kiekvienas prifotografuoti o vat esmę parodo tik profesionalai. Ko nepasakyčiau apie Athlon.
Jokio lankstumo klientui iš jūsų pusės. Bendravimas pasibaigia kai klientas atsiima auto. Vėliau atsakymas 'tokios taisyklės, pretenzijom pateikti viena diena' arba išvis ignoruojami laiškai/klausimai.
Sėkmės versle.
Atsakyti
GELGOTOS TRANSPORTAS karantino laikotarpiu tapo labai nepatikima ir įtarimų kelianti bendrove.Prisidengdama esamais ir tariamais karantino apribojimais delsė atiduoti parvežtą automobilį, melavo, kad automobilio registruoti REGITROJE negali, o iš tikrųjų buvo neparsiųsti, o gal net pradanginti dokumentai, į užduotus klausimus raštu neatsakinėjo, darbuotoja Kristina elgėsi itin arogantiškai, kalbėjo pakeltu tonu-vienu žodžiu bendrovė tapo itin nepatikima, bet kuriuo atveju gali elgtis kaip jai pelningiau, net apgauti pirkėją-venkite šios bendrovės
Gelgotos transportas, UAB
2020-03-14 16:24:38 IP 4ljfc2o
Atsakyti
Darius 2020-01-13 09:38:22
Ačiū Aivarai už laišką. FAKTAS, kad taip nėra. Mano pirktas auto nei buvo pažymėtas, kad po įvykio nei pilnai sutvarkytas. Nesu specialistas visose srityse, gal kažko sutartyse ir nepastebėjau, nesupratau. Teko ilgai aiškintis su VVTAT pagalba. Todėl iš savo patirties komentaro pradžioje ir parašiau, kad nerekomenduoju FIZINIAMS asmenims turėti reikalų su jumis. Išdėsčiau priežastis ir į ką reikėtų kreipti dėmesį. Kiekvienas atitinkamai ir vertins ar info naudinga ar nereikšminga. O kaip vyksta verslas su verslo partneriais aš nekomentuoju. Nei Kristina nei Stepas nesugebėjo, o gal nenorėjo atsakyti, t.y. ignoravo mano laiškus. Tai jeigu jau apsiėmėt atsakyti į klausimus tai atsakykit į visus klausimus, o ne tik aprašydami kaip teoriškai tai vyksta ar turi vykti pgl jus. Kodėl už ne visas pajamas išrašomos sąskaitos (slepiamos pajamos)? Kodėl mano teisės apribotos, t.y. dalyvauti toliau aukcionuose negaliu?
Gerb. Dariau, mūsų įmonė griežtai laikosi visų LR įstatymų, deklaruoja visas pajamas ir nieko neslepia. Pavyko išsiaiškinti kas atsitiko Jūsų minimu atveju. Pageidavote parinkti individualią valstybinių automobilio numerių skaičių kombinaciją. Darbuotojas atlikdamas Jūsų pavedimą paėmė 35 €, t.y. tiek, kiek ši paslauga įkainota Marijampolės Regitros skyriuje (kaina galite nesunkiai patikrinti). Visą šią sumą sumokėjo už individualų numerių parinkimą Regitros skyriuje. Kadangi kainoraštyje mes neturime valstybinių automobilio numerių parinkimo paslaugos, registravimą atlikęs darbuotojas paėmė kasos čekį, bet nepaprašė sąskaitos faktūros, nes paslaugą užsakė kaip fizinis asmuo. Darbuotojo klaida, kad Jums nepadavė kasos čekio, už ką privalau įmonės vardu atsiprašyti. Tokia iniciatyva neatitiko įmonės politikos. Visgi Jūs gavote prašytus numerius; Regitrai buvo sumokėta visa perduota pinigų suma; už šią paslaugą mes nieko neuždirbome - vadinasi jokių pajamų nuslėpti negalėjome.

Pagal sutartį įmonė gali priimti sprendimą panaikinti teisę dalyvauti aukcione, jei kyla įtarimas, kad aukciono dalyvis gali vengti savo įsipareigojimų, tačiau Jūsų atveju tai nėra taikytina ir šį dalyvavimo apribojimą panaikinome. Jei nuspręsite pirkti automobilį, kaip kompensaciją jam netaikysime aukciono mokesčio.

Noriu dar kartą atkreipti dėmesį, kad aukcione dalyvaujate kaip verslo subjektas, todėl šiuo atveju galioja kitos sąlygos, nei taikomos vartotojams. Mūsų įmonė yra aukcionų organizatorius, bet nėra parduodamų automobilių savininkas, todėl negalime nuotoliniu būdu įvertinti parduodamo automobilio techninės būklės, serviso darbų kokybės. Automobilio istorijai patikrinti mes pateikiame VIN numerį, todėl galite tai padaryti savarankiškai prieš darydamas statymą aukcione. Pretenzijų pateikimui verslo subjektams (jais gali būti ir fiziniai asmenys) taikomi kiti terminai, nei vartotojams. Juos galite rasti pretenzijų pateikimo taisyklėse, pateikiamose svetainėje Exleasingcar.com. Prašome į tai atkreipti dėmesį.

Pagarbiai
Aivaras Jakulevičius
Exleasingcar.com pardavimų vadovas
Atsakyti
Gelgotos transportas, UAB 2019-12-17 10:58:29
Dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Norime patikslinti aplinkybes ir atsakyti į klausimus, kurie gali kilti ir kitiems klientams.

Automobilių aukcionai yra skirti didmeninei prekybai, jiems taikomos verslo santykius reguliuojantys įstatymai. Fiziniai asmenys taip pat gali užsiimti verslu, todėl mes neribojame fizinių asmenų dalyvavimo. Svetainėje Exleasingcar.com kiekvienam lankytojui pateikiama informacija apie Naudojimosi taisykles, Informaciją apie aukcionus, Pretenzijų tvarką. Sutarties sąlygas rekomenduojame peržiūrėti prieš sutarties sudarymą.

Visų automobilių techninis aptarnavimas atliekamas autorizuotuose gamintojo servisuose. Kiekvienas aukcione parduodamas automobilis turi papildomą atliktos ekspertizės ataskaitą. Prieš pardavimą atliekama automobilio ekspertizė fiksuoja automobilio kėbulo ir salono išorinę būklę. Eskpertizės metu netikrinama ar yra gedimų, bet bus pažymėta, jei pvz., automobilio variklio nepavyksta užvesti.

Jei automobilis yra sugedęs, ar nesuremontuotas po autoįvykio, jis parduodamas atitinkamai pažymėtuose aukcionuose. Jei automobilis jo lizingo ar nuomos laikotarpiu patenka į autoįvykį, draudimo bendrovė sprendžia remontuoti ar parduoti daužtų automobilių aukcionuose. Automobilio ekspertizės ataskaitoje informacija apie autoįvykius neprivaloma, jeigu nėra pažeidimų, mažinančių automobilio saugumą. Tačiau mes visada pateikiame automobilio VIN numerį, kad tokią informaciją klientas galėtų pasitikrinti pas gamintojo atstovus ar tokias paslaugas teikiančiose interneto svetainėse. Taip pat klientai gali užsakyti papildomos ekspertizės paslaugą, kurios metu patikriname, atliekame kompiuterinę diagnostiką, kai automobilis pristatomas į mūsų aikštelę.

24 val. pretenzijos pateikimui nustatytas, nes tokie terminai yra taikomi automobilių verslo sandoriuose. Šis terminas nustatytas pretenzijos užfiksavimui.

Automobilį iš mūsų įmonės atsiėmėte 2019.04.30. Dėl užspausto alyvos aušintuvo vamzdelio kreipėtės 2019.07.19. Deja, bet po tokio laiko pretenzijų priimti negalime.

Įsigyto automobilio 6 mėn. garantiją, kitas su galutiniu vartotoju susijusias paslaugas suteikia pardavėjai užsiimantys mažmenine prekyba. Jeigu tokias paslaugas pradėsime teikti, būtinai visas reikiamas atsakomybes prisiimsime ir mes. Šiuo metu Exleasingcar.com automobilių aukcionų portalas yra skirtas savarankiškai prekybai, verslui. Raginame klientus prieš dalyvaujant susipažinti su visa pateikta informacija, įvertinti visas aplinkybes.

Aivaras Jakulevičius
Pardavimų vadovas / Exleasingcar.com

Gelgotos transportas, JSC
Gėlyno g. 10, LT-68100
Marijampolė, Lithuania

aivaras@exleasingcar.com
Ačiū Aivarai už laišką. FAKTAS, kad taip nėra. Mano pirktas auto nei buvo pažymėtas, kad po įvykio nei pilnai sutvarkytas. Nesu specialistas visose srityse, gal kažko sutartyse ir nepastebėjau, nesupratau. Teko ilgai aiškintis su VVTAT pagalba. Todėl iš savo patirties komentaro pradžioje ir parašiau, kad nerekomenduoju FIZINIAMS asmenims turėti reikalų su jumis. Išdėsčiau priežastis ir į ką reikėtų kreipti dėmesį. Kiekvienas atitinkamai ir vertins ar info naudinga ar nereikšminga. O kaip vyksta verslas su verslo partneriais aš nekomentuoju. Nei Kristina nei Stepas nesugebėjo, o gal nenorėjo atsakyti, t.y. ignoravo mano laiškus. Tai jeigu jau apsiėmėt atsakyti į klausimus tai atsakykit į visus klausimus, o ne tik aprašydami kaip teoriškai tai vyksta ar turi vykti pgl jus. Kodėl už ne visas pajamas išrašomos sąskaitos (slepiamos pajamos)? Kodėl mano teisės apribotos, t.y. dalyvauti toliau aukcionuose negaliu?
Valdas Norkūnas
2019-12-30 10:11:59 IP 5juc08ld
Atsakyti
Neigiami įspūdžiai liko pabendravus su Vilniaus filialo atstovais. Iki auto pirkimo neprieita. Pasijutau bendraujantis su seno pavyzdžio lietuvių "verslininkais". Ne su solidžia, modernia įmone, o kažkur 90-tuosiuose įstrigusiais. Situacija tokia. išsirinkau man patikusį auto iš parduodamų sąrašo. Kaip ir įmonės deklaruojama, kaip dalinį įnašą pasiūliau savo automobilį. Ne kokį surūdijusį Opel Ascona ar panašiai, o pakankamai solidų Audi Allroad, kurį tiesiog norėjau pasikeisti į naujesnį. Pirmas pokalbis su darbuotoju, atsiliepiančiu tel. 864074767 buvo normalus. Išklausinėjo duomenis apie mano siūlomą auto, apie tai, kas mane domina, pažadėjo perskambinti ir... dingo. Na, žmonės dirba, užsiėmę, suprantama. Paskambinau vėl. Pasakė kiek galėčiau tikėtis už savo auto ir... vėl dingo. Na, paskambinau ir vėl. Labai jau patiko man mano išsirinktas džipas. Paaiškino, kad mano siūloma auto nelabai jau ir patenka į juos dominančių automobilių kategoriją (tokių dalykų firmos deklaruojamame senų auto supirkimo siūlyme nėra - melaginga reklama?), bet man bus atsiųstas kontaktas partnerių, kurie nupirks ar tai padės man parduoti mano auto, ir... vėl dingo. Toliau prasidėjo paauglių žaidimai. Į keletą mano sekančių skambučių tiesiog buvo nebeatsiliepiama. Suprantu, džipas paklausus pasitaikė, biznis yra biznis. Bet juk įmonės veidas, prestižas gal vis tik ne tušti žodžiai. Jei taip žaidžiama paprastame bendravime, tai kaip galima tikėti jų deklaruojamomis garantijomis suteikiamomis parduodamiems automobiliams, atliekamos patikros kokybe, ridos teisingais parodymais ir panašiai?
Gelgotos transportas, UAB
2019-12-17 10:58:29 IP 2i24t2vt
Atsakyti
Darius 2019-12-12 15:52:00
NEREKOMENDUOJU. Nėra patikimas partneris/tarpininkas fiziniam asmeniui įsigyti automobilį. Pirkau per jų administruojamą portalą www.exleasingcar.com. Nuotraukos buvo sudėtos, kad auto turi įvairių kėbulo defektų. Atitinkamai vertinau ir automobilio kainą. Tačiau apžiūrėjus automobilį autorizuotame gamintojo servise nustatė, kad automobilis turėjęs autoįvykį ir likę pilnai nesutvarkyta. Tai nebuvo konstatuota defektacijos lape, t.y. autoįvykis bei defektas buvo nuslėpti. Automobilio tiekėjas Athlon. Ir tai ne kėbulo defektai o pažeisti agregatai turintys tiesioginį ryšį automobilio eksploatavimui. Apie sutvarkymą nesileidžia į kalbas. Fiziniam asmeniui perkant Civilinio kodekso nuostatos negalioja, kad terminas pretenzijai yra 6mėn. Taisyklės/sutartys taip išvedžiotos, kad perkant fiziniam asmeniui pritaikomos verslo modelio taisyklės. Nusistatė VIENOS dienos terminą pilnai apžiūrėti ir įvertinti auto ir pateikti pretenziją. Realu?! 1 DIENOS terminas pretenzijai apžiūrint autorizuotame servise!!!.S-tos už papildomas paslaugas taip pat nesivargina išrašyti. O kam? Geriau pajamas irgi nuslėpti. Autobiliui pagal susitarimą už nustatytą kainą praėjo Tech.apžiūrą tačiau suvalkiečiai nepaliko liemenės, vaistinėlės bei gesintuvo. Užtat gavau tušinuką bei kvapuką. Taigi važiuodami atsiimti auto įsidėkite minėtus daktus. Kai pradėjau reikalauti sutvarkyti nuslėptą defektą tada ir mano teises puslapyje www.exleasingcar.com pakeitė, t.y. vienašališkai pakeitė sutarties sąlygas ir manęs neinformavo. Kol pretenzijų nereiški tol ir toliau galėtum pirkti. Į laiškus irgi nesivargina atsakinėti. Tyrimas VVTAT vyksta labai vangiai.
Dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Norime patikslinti aplinkybes ir atsakyti į klausimus, kurie gali kilti ir kitiems klientams.

Automobilių aukcionai yra skirti didmeninei prekybai, jiems taikomos verslo santykius reguliuojantys įstatymai. Fiziniai asmenys taip pat gali užsiimti verslu, todėl mes neribojame fizinių asmenų dalyvavimo. Svetainėje Exleasingcar.com kiekvienam lankytojui pateikiama informacija apie Naudojimosi taisykles, Informaciją apie aukcionus, Pretenzijų tvarką. Sutarties sąlygas rekomenduojame peržiūrėti prieš sutarties sudarymą.

Visų automobilių techninis aptarnavimas atliekamas autorizuotuose gamintojo servisuose. Kiekvienas aukcione parduodamas automobilis turi papildomą atliktos ekspertizės ataskaitą. Prieš pardavimą atliekama automobilio ekspertizė fiksuoja automobilio kėbulo ir salono išorinę būklę. Eskpertizės metu netikrinama ar yra gedimų, bet bus pažymėta, jei pvz., automobilio variklio nepavyksta užvesti.

Jei automobilis yra sugedęs, ar nesuremontuotas po autoįvykio, jis parduodamas atitinkamai pažymėtuose aukcionuose. Jei automobilis jo lizingo ar nuomos laikotarpiu patenka į autoįvykį, draudimo bendrovė sprendžia remontuoti ar parduoti daužtų automobilių aukcionuose. Automobilio ekspertizės ataskaitoje informacija apie autoįvykius neprivaloma, jeigu nėra pažeidimų, mažinančių automobilio saugumą. Tačiau mes visada pateikiame automobilio VIN numerį, kad tokią informaciją klientas galėtų pasitikrinti pas gamintojo atstovus ar tokias paslaugas teikiančiose interneto svetainėse. Taip pat klientai gali užsakyti papildomos ekspertizės paslaugą, kurios metu patikriname, atliekame kompiuterinę diagnostiką, kai automobilis pristatomas į mūsų aikštelę.

24 val. pretenzijos pateikimui nustatytas, nes tokie terminai yra taikomi automobilių verslo sandoriuose. Šis terminas nustatytas pretenzijos užfiksavimui.

Automobilį iš mūsų įmonės atsiėmėte 2019.04.30. Dėl užspausto alyvos aušintuvo vamzdelio kreipėtės 2019.07.19. Deja, bet po tokio laiko pretenzijų priimti negalime.

Įsigyto automobilio 6 mėn. garantiją, kitas su galutiniu vartotoju susijusias paslaugas suteikia pardavėjai užsiimantys mažmenine prekyba. Jeigu tokias paslaugas pradėsime teikti, būtinai visas reikiamas atsakomybes prisiimsime ir mes. Šiuo metu Exleasingcar.com automobilių aukcionų portalas yra skirtas savarankiškai prekybai, verslui. Raginame klientus prieš dalyvaujant susipažinti su visa pateikta informacija, įvertinti visas aplinkybes.

Aivaras Jakulevičius
Pardavimų vadovas / Exleasingcar.com

Gelgotos transportas, JSC
Gėlyno g. 10, LT-68100
Marijampolė, Lithuania

aivaras@exleasingcar.com
Atsakyti
NEREKOMENDUOJU. Nėra patikimas partneris/tarpininkas fiziniam asmeniui įsigyti automobilį. Pirkau per jų administruojamą portalą www.exleasingcar.com. Nuotraukos buvo sudėtos, kad auto turi įvairių kėbulo defektų. Atitinkamai vertinau ir automobilio kainą. Tačiau apžiūrėjus automobilį autorizuotame gamintojo servise nustatė, kad automobilis turėjęs autoįvykį ir likę pilnai nesutvarkyta. Tai nebuvo konstatuota defektacijos lape, t.y. autoįvykis bei defektas buvo nuslėpti. Automobilio tiekėjas Athlon. Ir tai ne kėbulo defektai o pažeisti agregatai turintys tiesioginį ryšį automobilio eksploatavimui. Apie sutvarkymą nesileidžia į kalbas. Fiziniam asmeniui perkant Civilinio kodekso nuostatos negalioja, kad terminas pretenzijai yra 6mėn. Taisyklės/sutartys taip išvedžiotos, kad perkant fiziniam asmeniui pritaikomos verslo modelio taisyklės. Nusistatė VIENOS dienos terminą pilnai apžiūrėti ir įvertinti auto ir pateikti pretenziją. Realu?! 1 DIENOS terminas pretenzijai apžiūrint autorizuotame servise!!!.S-tos už papildomas paslaugas taip pat nesivargina išrašyti. O kam? Geriau pajamas irgi nuslėpti. Autobiliui pagal susitarimą už nustatytą kainą praėjo Tech.apžiūrą tačiau suvalkiečiai nepaliko liemenės, vaistinėlės bei gesintuvo. Užtat gavau tušinuką bei kvapuką. Taigi važiuodami atsiimti auto įsidėkite minėtus daktus. Kai pradėjau reikalauti sutvarkyti nuslėptą defektą tada ir mano teises puslapyje www.exleasingcar.com pakeitė, t.y. vienašališkai pakeitė sutarties sąlygas ir manęs neinformavo. Kol pretenzijų nereiški tol ir toliau galėtum pirkti. Į laiškus irgi nesivargina atsakinėti. Tyrimas VVTAT vyksta labai vangiai.
MB AGROMEKOS GRUPE
2019-11-27 21:28:46 IP 2jucccdf
Atsakyti
Viskas puikiai, operatyviai! Klaipedos padalinio vadybininkas Aldas saunuolis.
Automobiliai svarus, techniskai tvarkingi!
Atsakyti
Nusipirkus automobilį VW Passat šių pardavėjų buvo teigiama, kad automobilis puikios techninės būklės, varikliui ir važiuoklei suteikiama garantija. Lygiai po mėnesio sugedus aušinimo skysčio siurbliui ir susisiekus su pardavėjais tartis bent dėl dalinės kompensacijos buvo pareikšta, kad ši detalė natūraliai susidėvi. Pirkimo metu automobilio rida siekė 149 tūkstančius km. Aušinimo siurblio resursas gamintojo deklaruojamas 200 tūkstančių. Pardavėjas atšovė, kad jis nieko negali padaryti, galbūt esą eksploatuotas automobilis buvo netinkamai ir "drožiamas" variklis! Į kokias galvas turi ateiti tokia mintis - nusipirkti automobilį, jį per mėnesį "nudrožti", likti be automobilio ir derėtis bent dėl dalinės 300 eurų kompensacijos? Galbūt rida vis dėlto nėra jau tokia tikra?? NEREKOMENDUOJU pirkti automobilių iš šios įmonės.
Gelgotos transportas, UAB
2017-07-07 09:55:36 IP 2i250q3f
Atsakyti
„Ford Motor Company“ pateiktoje ataskaitoje nėra užsiminta apie tai, jog automobilis daužtas. Ataskaitoje pateikta dažų sluosknio analizė. Iš jos galima susidaryti išvadą, jog tam tikros automobilio dalys buvo dažytos. Ar dažymo darbai buvo atlikti dėl įbrėžimų ar įlenkimų, mums nėra žinoma, nes automobilį mes gavome tokį koks yra. Taip pat nieko neužsiminta apie atliktų darbų kokybę, vadinasi atliktų darbų kokybė yra aukšta ir labai tikėtina, kad tie remonto darbai buvo atlikti Ford atstovo dirbtuvėse. Automobilis registruotas 2011 metais, tad tikimybė jog tam tikros dalys buvo įlenktos ar subraižytos- didelė. Daužtas automobilis, tai turėjęs rimtą auto įvykį, kai buvo iššovusios saugos pagalvės, pažeista važiuoklės geometrija arba stipriai deformuotas kėbulas. Tokių automobilių mūsų parke nebuvo, nėra ir nebus. Mes neprekiaujame naujais automobiliais, parduodame patikimus ir techniškai tvarkingus automobilius. Puikų šio automobio techninį stovį patvirtino Ford atstovybė ir techninės apžiūros centras.
Šiuo konkrečiu atveju, mūsų ir kliento daužto automobilio sąvoka stipriai skiriasi.
Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos.
Atsakyti
2017-06-20 „Ford Motor Company“ atstovybėje patikrinus automobilį Ford S-MAX, kėbulo numeris WF0SXXGBWSBD74731, paaiškėjo, kad automobilis daužtas. Automobilis buvo parduodamas kaip nedaužtas. Patikrinimo išlaidų Gelgotos transportas atsisako kompensuoti ir toliau tikina, kad automobilis nedaužtas. Atsargiai, nesąžiningi pardavėjai! Nerekomenduoju prasidėti.

Taip pat rekomenduojame

ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ŠKODA ATSTOVYBĖ LIETUVOJE. Naujų ir naudotų Škoda automobilių pardavimas, garantinis aptarnavimas, originalios autodalys, servisas. ŠKODA modeliai: Škoda Octavia, Škoda Rapid, Škoda Karoq, Škoda Kodiaq, Škoda Yeti, Škoda Superb, Škoda Fabia, Škoda Roomster, Škoda Praktik. ARX aukštos kokybės paslaugos ne tik...
TOKVILA
Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
UAB „Tokvila“ buvo įkurta 1994 metais. Tai yra pirmasis, didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA pardavimo, techninio aptarnavimo ir remonto centras Lietuvoje ir bene vienintelis toks - Vilniaus miesto centre. Erdviame ir moderniame, apie 4000 kv. metrų plotą užimančiame TOYOTA centro pastate yra...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
CV Group
carVertical - automobilio patikra pagal VIN numerį

Adresas: Visorių g. 2-307, LT-08300 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; automobilių prekyba.
Kiekvieną sekundę pasaulyje vidutiniškai trys žmonės nusiperka naudotą automobilį, o dar kelis kartus daugiau pirkėjų tą pačią akimirką dairosi būsimos transporto priemonės. Visi nori gauti kuo daugiau informacijos apie dominančius automobilius ir jų istoriją, bet nežino, kaip gauti išsamiausių ir patikimiausių...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Roko grupė "Genesis" savo istoriją užbaigia paskutiniu turu
Roko grupė "Genesis" savo istoriją užbaigia paskutiniu turu 09-20 20:44
Rugsėjo 20-ąją koncertu Birmingeme, Jungtinėje Karalystėje (JK), viena iš populiariausių visų laikų roko grupių "Genesis" pradeda savo trijų mėnesių koncertų turą po Jungtinę Karalystę, JAV ir...
EK pirmininkė: elgesys su Prancūzija "nepriimtinas"
EK pirmininkė: elgesys su Prancūzija "nepriimtinas" 09-20 20:39
Su Prancūzija pasielgta "nepriimtinai", kai Australija, Jungtinė Karalystė ir JAV slapta susiderėjo dėl gynybos aljanso, atšaukiančio jos sutartį tiekti povandeninius laivus Kanberai, pirmadienį...
JAV atveria sienas keliautojams iš užsienio
JAV atveria sienas keliautojams iš užsienio 09-20 19:15
Jungtinės Valstijos atšauks pusantrų metų galiojusį kelionių draudimą ir į šalį įsileis visus nuo COVID-19 pasiskiepijusius, testuotus asmenis.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Akcijų kainos

Humana 407,79 +2,16%
Manchester United 17,99 +2,10%
Ford 13,55 +1,12%
Goodyear 16,98 +1,01%
Nokia 5,50 -2,14%
Facebook 364,72 -2,24%
Western Union 20,80 -2,30%
Moody's 370,00 -2,72%

Žaliavų kainos pasaulyje

Nafta 72,61 0,00%
Cukrus 0,76 -5,00%
Apelsinai 0,72 +4,35%
Dujos (JAV) 4,05 +6,86%
Benzinas 2,24 -0,88%
Kava 4,77 +6,00%
Vištiena 2,38 0,00%
Anglis 168,75 +11,04%