Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gelgotos transportas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gelgotos transportas

Atsiliepimai apie Gelgotos transportas, UAB

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Gelgotos transportas, UAB

Gelgotos transportas, UAB 2019-12-17 10:58:29
Dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Norime patikslinti aplinkybes ir atsakyti į klausimus, kurie gali kilti ir kitiems klientams.

Automobilių aukcionai yra skirti didmeninei prekybai, jiems taikomos verslo santykius reguliuojantys įstatymai. Fiziniai asmenys taip pat gali užsiimti verslu, todėl mes neribojame fizinių asmenų dalyvavimo. Svetainėje Exleasingcar.com kiekvienam lankytojui pateikiama informacija apie Naudojimosi taisykles, Informaciją apie aukcionus, Pretenzijų tvarką. Sutarties sąlygas rekomenduojame peržiūrėti prieš sutarties sudarymą.

Visų automobilių techninis aptarnavimas atliekamas autorizuotuose gamintojo servisuose. Kiekvienas aukcione parduodamas automobilis turi papildomą atliktos ekspertizės ataskaitą. Prieš pardavimą atliekama automobilio ekspertizė fiksuoja automobilio kėbulo ir salono išorinę būklę. Eskpertizės metu netikrinama ar yra gedimų, bet bus pažymėta, jei pvz., automobilio variklio nepavyksta užvesti.

Jei automobilis yra sugedęs, ar nesuremontuotas po autoįvykio, jis parduodamas atitinkamai pažymėtuose aukcionuose. Jei automobilis jo lizingo ar nuomos laikotarpiu patenka į autoįvykį, draudimo bendrovė sprendžia remontuoti ar parduoti daužtų automobilių aukcionuose. Automobilio ekspertizės ataskaitoje informacija apie autoįvykius neprivaloma, jeigu nėra pažeidimų, mažinančių automobilio saugumą. Tačiau mes visada pateikiame automobilio VIN numerį, kad tokią informaciją klientas galėtų pasitikrinti pas gamintojo atstovus ar tokias paslaugas teikiančiose interneto svetainėse. Taip pat klientai gali užsakyti papildomos ekspertizės paslaugą, kurios metu patikriname, atliekame kompiuterinę diagnostiką, kai automobilis pristatomas į mūsų aikštelę.

24 val. pretenzijos pateikimui nustatytas, nes tokie terminai yra taikomi automobilių verslo sandoriuose. Šis terminas nustatytas pretenzijos užfiksavimui.

Automobilį iš mūsų įmonės atsiėmėte 2019.04.30. Dėl užspausto alyvos aušintuvo vamzdelio kreipėtės 2019.07.19. Deja, bet po tokio laiko pretenzijų priimti negalime.

Įsigyto automobilio 6 mėn. garantiją, kitas su galutiniu vartotoju susijusias paslaugas suteikia pardavėjai užsiimantys mažmenine prekyba. Jeigu tokias paslaugas pradėsime teikti, būtinai visas reikiamas atsakomybes prisiimsime ir mes. Šiuo metu Exleasingcar.com automobilių aukcionų portalas yra skirtas savarankiškai prekybai, verslui. Raginame klientus prieš dalyvaujant susipažinti su visa pateikta informacija, įvertinti visas aplinkybes.

Aivaras Jakulevičius
Pardavimų vadovas / Exleasingcar.com

Gelgotos transportas, JSC
Gėlyno g. 10, LT-68100
Marijampolė, Lithuania

aivaras@exleasingcar.com
Ačiū Aivarai už laišką. FAKTAS, kad taip nėra. Mano pirktas auto nei buvo pažymėtas, kad po įvykio nei pilnai sutvarkytas. Nesu specialistas visose srityse, gal kažko sutartyse ir nepastebėjau, nesupratau. Teko ilgai aiškintis su VVTAT pagalba. Todėl iš savo patirties komentaro pradžioje ir parašiau, kad nerekomenduoju FIZINIAMS asmenims turėti reikalų su jumis. Išdėsčiau priežastis ir į ką reikėtų kreipti dėmesį. Kiekvienas atitinkamai ir vertins ar info naudinga ar nereikšminga. O kaip vyksta verslas su verslo partneriais aš nekomentuoju. Nei Kristina nei Stepas nesugebėjo, o gal nenorėjo atsakyti, t.y. ignoravo mano laiškus. Tai jeigu jau apsiėmėt atsakyti į klausimus tai atsakykit į visus klausimus, o ne tik aprašydami kaip teoriškai tai vyksta ar turi vykti pgl jus. Kodėl už ne visas pajamas išrašomos sąskaitos (slepiamos pajamos)? Kodėl mano teisės apribotos, t.y. dalyvauti toliau aukcionuose negaliu?
Valdas Norkūnas
2019-12-30 10:11:59 IP 5juc08ld
Neigiami įspūdžiai liko pabendravus su Vilniaus filialo atstovais. Iki auto pirkimo neprieita. Pasijutau bendraujantis su seno pavyzdžio lietuvių "verslininkais". Ne su solidžia, modernia įmone, o kažkur 90-tuosiuose įstrigusiais. Situacija tokia. išsirinkau man patikusį auto iš parduodamų sąrašo. Kaip ir įmonės deklaruojama, kaip dalinį įnašą pasiūliau savo automobilį. Ne kokį surūdijusį Opel Ascona ar panašiai, o pakankamai solidų Audi Allroad, kurį tiesiog norėjau pasikeisti į naujesnį. Pirmas pokalbis su darbuotoju, atsiliepiančiu tel. 864074767 buvo normalus. Išklausinėjo duomenis apie mano siūlomą auto, apie tai, kas mane domina, pažadėjo perskambinti ir... dingo. Na, žmonės dirba, užsiėmę, suprantama. Paskambinau vėl. Pasakė kiek galėčiau tikėtis už savo auto ir... vėl dingo. Na, paskambinau ir vėl. Labai jau patiko man mano išsirinktas džipas. Paaiškino, kad mano siūloma auto nelabai jau ir patenka į juos dominančių automobilių kategoriją (tokių dalykų firmos deklaruojamame senų auto supirkimo siūlyme nėra - melaginga reklama?), bet man bus atsiųstas kontaktas partnerių, kurie nupirks ar tai padės man parduoti mano auto, ir... vėl dingo. Toliau prasidėjo paauglių žaidimai. Į keletą mano sekančių skambučių tiesiog buvo nebeatsiliepiama. Suprantu, džipas paklausus pasitaikė, biznis yra biznis. Bet juk įmonės veidas, prestižas gal vis tik ne tušti žodžiai. Jei taip žaidžiama paprastame bendravime, tai kaip galima tikėti jų deklaruojamomis garantijomis suteikiamomis parduodamiems automobiliams, atliekamos patikros kokybe, ridos teisingais parodymais ir panašiai?
Gelgotos transportas, UAB
2019-12-17 10:58:29 IP 2i24t2vt
Darius 2019-12-12 15:52:00
NEREKOMENDUOJU. Nėra patikimas partneris/tarpininkas fiziniam asmeniui įsigyti automobilį. Pirkau per jų administruojamą portalą www.exleasingcar.com. Nuotraukos buvo sudėtos, kad auto turi įvairių kėbulo defektų. Atitinkamai vertinau ir automobilio kainą. Tačiau apžiūrėjus automobilį autorizuotame gamintojo servise nustatė, kad automobilis turėjęs autoįvykį ir likę pilnai nesutvarkyta. Tai nebuvo konstatuota defektacijos lape, t.y. autoįvykis bei defektas buvo nuslėpti. Automobilio tiekėjas Athlon. Ir tai ne kėbulo defektai o pažeisti agregatai turintys tiesioginį ryšį automobilio eksploatavimui. Apie sutvarkymą nesileidžia į kalbas. Fiziniam asmeniui perkant Civilinio kodekso nuostatos negalioja, kad terminas pretenzijai yra 6mėn. Taisyklės/sutartys taip išvedžiotos, kad perkant fiziniam asmeniui pritaikomos verslo modelio taisyklės. Nusistatė VIENOS dienos terminą pilnai apžiūrėti ir įvertinti auto ir pateikti pretenziją. Realu?! 1 DIENOS terminas pretenzijai apžiūrint autorizuotame servise!!!.S-tos už papildomas paslaugas taip pat nesivargina išrašyti. O kam? Geriau pajamas irgi nuslėpti. Autobiliui pagal susitarimą už nustatytą kainą praėjo Tech.apžiūrą tačiau suvalkiečiai nepaliko liemenės, vaistinėlės bei gesintuvo. Užtat gavau tušinuką bei kvapuką. Taigi važiuodami atsiimti auto įsidėkite minėtus daktus. Kai pradėjau reikalauti sutvarkyti nuslėptą defektą tada ir mano teises puslapyje www.exleasingcar.com pakeitė, t.y. vienašališkai pakeitė sutarties sąlygas ir manęs neinformavo. Kol pretenzijų nereiški tol ir toliau galėtum pirkti. Į laiškus irgi nesivargina atsakinėti. Tyrimas VVTAT vyksta labai vangiai.

Aivaras Jakulevičius
Pardavimų vadovas / Exleasingcar.com

Gelgotos transportas, JSC
Gėlyno g. 10, LT-68100
Marijampolė, Lithuania

aivaras@exleasingcar.com
MB AGROMEKOS GRUPE
2019-11-27 21:28:46 IP 2jucccdf
Viskas puikiai, operatyviai! Klaipedos padalinio vadybininkas Aldas saunuolis.
Automobiliai svarus, techniskai tvarkingi!
Nusipirkus automobilį VW Passat šių pardavėjų buvo teigiama, kad automobilis puikios techninės būklės, varikliui ir važiuoklei suteikiama garantija. Lygiai po mėnesio sugedus aušinimo skysčio siurbliui ir susisiekus su pardavėjais tartis bent dėl dalinės kompensacijos buvo pareikšta, kad ši detalė natūraliai susidėvi. Pirkimo metu automobilio rida siekė 149 tūkstančius km. Aušinimo siurblio resursas gamintojo deklaruojamas 200 tūkstančių. Pardavėjas atšovė, kad jis nieko negali padaryti, galbūt esą eksploatuotas automobilis buvo netinkamai ir "drožiamas" variklis! Į kokias galvas turi ateiti tokia mintis - nusipirkti automobilį, jį per mėnesį "nudrožti", likti be automobilio ir derėtis bent dėl dalinės 300 eurų kompensacijos? Galbūt rida vis dėlto nėra jau tokia tikra?? NEREKOMENDUOJU pirkti automobilių iš šios įmonės.
Gelgotos transportas, UAB
2017-07-07 09:55:36 IP 2i250q3f
„Ford Motor Company“ pateiktoje ataskaitoje nėra užsiminta apie tai, jog automobilis daužtas. Ataskaitoje pateikta dažų sluosknio analizė. Iš jos galima susidaryti išvadą, jog tam tikros automobilio dalys buvo dažytos. Ar dažymo darbai buvo atlikti dėl įbrėžimų ar įlenkimų, mums nėra žinoma, nes automobilį mes gavome tokį koks yra. Taip pat nieko neužsiminta apie atliktų darbų kokybę, vadinasi atliktų darbų kokybė yra aukšta ir labai tikėtina, kad tie remonto darbai buvo atlikti Ford atstovo dirbtuvėse. Automobilis registruotas 2011 metais, tad tikimybė jog tam tikros dalys buvo įlenktos ar subraižytos- didelė. Daužtas automobilis, tai turėjęs rimtą auto įvykį, kai buvo iššovusios saugos pagalvės, pažeista važiuoklės geometrija arba stipriai deformuotas kėbulas. Tokių automobilių mūsų parke nebuvo, nėra ir nebus. Mes neprekiaujame naujais automobiliais, parduodame patikimus ir techniškai tvarkingus automobilius. Puikų šio automobio techninį stovį patvirtino Ford atstovybė ir techninės apžiūros centras.
Šiuo konkrečiu atveju, mūsų ir kliento daužto automobilio sąvoka stipriai skiriasi.
Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos.
2017-06-20 „Ford Motor Company“ atstovybėje patikrinus automobilį Ford S-MAX, kėbulo numeris WF0SXXGBWSBD74731, paaiškėjo, kad automobilis daužtas. Automobilis buvo parduodamas kaip nedaužtas. Patikrinimo išlaidų Gelgotos transportas atsisako kompensuoti ir toliau tikina, kad automobilis nedaužtas. Atsargiai, nesąžiningi pardavėjai! Nerekomenduoju prasidėti.

ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
TOYOTA

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Apie UAB „Tokvila“ buvo įkurta 1994 metais. Tai yra pirmasis, didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA pardavimo, techninio aptarnavimo ir remonto centras Lietuvoje ir bene vienintelis toks - Vilniaus miesto centre. Erdviame ir moderniame, apie 4000 kv. metrų plotą užimančiame TOYOTA centro pastate yra...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
Junoma
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Alyvų takas 9, LT-62142 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...

LLRA kaltina Prezidentūrą bandant priešiškai nuteikti visuomenę lenkų atžvilgiu
LLRA kaltina Prezidentūrą bandant priešiškai nuteikti visuomenę lenkų atžvilgiu 01-20 19:56
Valdančiosios koalicijos partnerė Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS) pirmadienį pareiškė, kad Prezidentūra bando priešiškai nuteikti visuomenę tautinių mažumų...
VMI: alkoholio akcizų pajamos pernai augo 5%
VMI: alkoholio akcizų pajamos pernai augo 5% 01-20 19:55
Alkoholio akcizų pajamos pernai išaugo 5%. Tai didžiąja dalimi lėmė vasario mėnuo, kai prieš stipraus alkoholio akcizo tarifo padidinimą nuo kovo pradžios, verslas didino šių gėrimų atsargas.
Kariuomenei už 10 mln. Eur perkami nauji sunkvežimiai AROCS
Kariuomenei už 10 mln. Eur perkami nauji sunkvežimiai AROCS 01-20 19:54
Kariuomenei perkami nauji specialiosios paskirties sunkvežimiai AROCS, jie kainuos apie 10 mln. Eur, pirmadienį pranešė Krašto apsaugos ministerija.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Google 1480,39 +1,98%
Visa 204,70 +1,87%