Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gėlės į namus, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gėlės į namus

Atsiliepimai apie Gėlės į namus, MB

"Gėlių kurjeris"

Gėlės į namus Vilniuje ir Klaipėdoje
Parašyk savo nuomonę apie Gėlės į namus, MB

Visapusiškai rekomenduoju, pristatymas ir gelės viršijo lūkesčius :)
Ačiū už gražią puokštę, bet nuotaiką sugadino parašytas sveikinimas su, , vištos koja" ir su klaidom. Gražiau ir tvarkingiau parašytų pirmokas.
Irena 2020-02-20 13:56:44
Dėkoju Vilniaus parduotuvės darbuotojai Ievai už gražią puokštę, malonų bendravimą ir kantrybę:)
As bandziau susisiekti su ja is bet neina nzn kdl.
Šaunuoliai. Rekomenduoju visiems.
esu labai patenkintas gėlių puokšte, kurią užsakiau žmonai. Nustebino, kad gėlių kiekis buvo didesnis nei pavaizduota internetinėje parduotuvėje, taip pat kurjerio punktualumas. Komentaruose pažymėjau tikslų pageidaujamą laiką, bet bet tik šiaip, o gėlės buvo pristatytos būtent tuo laiku. Tikiuosi tai neatsitiktinumas, nes ruošiuosi ir toliau naudotis šios įmonės paslaugomis.
Likau patenkinta paslauga. Žmogus SEKMADIENIO rytą sulaukė staigmenos. Tikrai kitą kartą vėl užsakinėsiu gėles iš Gėlių Kurjerio ir rekomenduosiu savo pažįstamiems ir draugams!
Didziulis ACIU geliukurjeris.lt uz ispildytas uzsakymo salygas ir punktualuma bei profesionaluma sprendziant iskilusius klausimus bei problemas. Imone ypatingai stengiasi jog jos klientai gautu puiku servisa. Rekomenduosiu bei kita karta vel kreipsiuos i Jus. Saunuoliai! :)
Labai kokybiškai atlikta paslauga. Po valandos gėlės jau buvo įteiktos. Rekomenduoju.
Tikri profesionalai! Uzsakius geles internetu, buvo pristatyta nuostabi puokste greiciau nei per valanda. Zmona nufotografavo puokste po savaites, tai atrode kaip ka tik nuskintos. Paslauga atlikta idealiai, pradedant nuo malonaus aptarnavimo iki kokybisku geliu.
Puiki paslauga, labai patogu ir greita!
Tiesa kada uzsakynejau puokste geles buvo PAPEZUSIOS, bet pristatymas liuks! 7/10
Taip pat teko uzsakyneti Vilniuje is www.svajoniugeles.lt, tiek pristatymas tiek geles buvo tikrai neprastos. 9/10
Ačiū už nuostabų gėlių pristatymą su smuiko muzika. Patys dalyvavome šventėje, todėl turėjome galimybę matyti pasveikinimą. Gėlių puokštė buvo nuostabi ir pranoko visus lūkesčius, o smuikininkui atskiras ačiū. Taip pat ačiū už malonią ir kantrią konsultaciją.
Rekomenduoju "gėlių kurjerį" 100 procentų.
Gražiausios ir kokybiškiausios gėlių puokštės Klaipėdoje!
Su gražiasusiai linkėjimas, Jūsų pastovus klientas, Algis.
Didelis aciu uz nuostabias geles musu vestuvems! Sveciai ir mes buvome suzaveti sales phosimu. Didziausios jums sekmes. Rekomenduosime Jus tikrai.
Geles i namus Palangoje atvyko laiku, o tai buvo labai labai svarbu! Aciu !
Erika Lukauskienė
2014-01-21 06:39:42 IP 2fbaphug
Diselis dėkui. Mamytė verkė iš džiaugsmo! Būtinai jus rekomenduosiu savo deaugams Airijoje. Laukite daug užsakymų!
Super kompanija, super salonas, sekmes!
Labai aciu Linai uz malonu aptarnavima ir geliu pristatyma i Debreceno g.

Mažoji transporto kompanija
GERBŪVIS | KARJERŲ MEDŽIAGOS | STATYBOS TECHNIKA

Adresas: Meistrų g. 12-106, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; akmens gaminiai; atliekų tvarkymas; betonas ir betono gaminiai; gėlės ir dekoratyviniai augalai; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; komunalinės paslaugos; krautuvai, keltuvai, liftai; miško, sodo, vejos technika; naudingosios iškasenos; statyba; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Visi gerbūvio, apželdinimo bei aplinkos tvarkymo darbai. Transporto ir statybos technikos nuoma Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. Darbus atliekame tiek didelėms statybos kompanijoms, tiek individualių namų bei sklypų šeimininkams. BETONINIŲ TRINKELIŲ ĮRENGIMAS Klojame įvairių rūšių ir spalvų trinkeles...
Tokeda
Apželdinimo ir aplinkos tvarkymo paslaugos

Adresas: Urvikių g. 21, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; daržininkystė, sodininkystė; gėlės ir dekoratyviniai augalai; interjero apdailos medžiagos; inžineriniai tinklai ir sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB TOKEDA įmonės kelias į sėkmę – kokybiškai atlikti darbai ir gautos rekomendacijos iš klientų. Profesionaliai dirbdami mes galima pasiūlyti optimalius aplinkos tvarkymo sprendimus – kiek įmanomą greitesnį rezultatą ir puikų kainos bei kokybės santykį. Profesionalios aplinkos grąžinimo paslaugos Ruloninės vejos...
Madaris
Adresas: Nemuno g. 115-7, LT-93249 Klaipėda.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; daržininkystė, sodininkystė; gėlės ir dekoratyviniai augalai; interjero apdailos medžiagos; inžineriniai tinklai ir sistemos; kelių tiesimas, remontas, tiltai; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB „Madaris“ įkurta 2008 metais. Įmonėje dirba tik patyrę atestuoti specialistai ir mechanizatoriai. Madaris įsikūrusi Klaipėdoje, bet paslaugas teikia visame vakarų Lietuvos regione. Dirbame su europiniais ir privačių investuotojų objektais. Atliekame paruošiamuosius statybos ir aplinkos tvarkymo darbus. Turime...
Emolus
Activit organinės trašos | Hecht sodo technika

Adresas: A. Stulginskio g. 41A, LT-48313 Kaunas.
Veiklos sritys: trąšos; chemijos pramonė, gaminiai; darbo apranga; daržininkystė, sodininkystė; gėlės ir dekoratyviniai augalai; interneto parduotuvės; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; miško, sodo, vejos technika; statybos technika, įranga, nuoma; ūkio prekės.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba sodo bei daržo prekėmis, pagrindinė “Emolus” firmos veikla. Esame ekologiškų organinių trąšų Activit importuotojai ir atstovai Lietuvoje. Taip pat oficialūs Čekų kompanijos prekinio ženklo Hecht atstovai Lietuvoje. “EMOLUS” VEIKLOS KRYPTYS DIDMENINĖ, MAŽMENINĖ PREKYBA TRĄŠOMIS...
Ingnera
ORDIGO GĖLĖS | Gėlės, puokštės, dovanos

Adresas: Minijos g. 159, LT-93290 Klaipėda.
Veiklos sritys: gėlės ir dekoratyviniai augalai; didmeninė prekyba; dovanos; kita veikla; ūkio prekės.
Ordigo gėlės prekiauja gėlėmis, puokštėmis ir įvairiomis dovanomis visoms Jūsų šventėms. KLAIPĖDOJE IR KLAIPĖDOS RAJONE pristatome gėles į namus ar biurą! GĖLĖS Skintos gėlės Puokštės Gėlių dėžutės VALGOMOS PUOKŠTĖS SALDUMYNAI MEŠKINAI BALIONAI Taipogi mes parduodame žvakes stikliniuose induose, presuotus ir bio...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Tvari IT įranga – mada ar ateitis?
Tvari IT įranga – mada ar ateitis? 06-29 12:06
Kol vienos įmonės vis dar abejoja dėl investicinės grąžos į tvarumą, kitos gi imasi lyderystės ir brėžia strateginę kryptį jų pasekėjams. Taip "Dell Technologies" – viena didžiausių IT įrangos...
E.Stankevičius: Esame vienintelė sporto šaka, kuri tiesiogiai investuoja į infrastruktūrą 06-29 02:53
Lietuvos futbolas patiria sukrėtimus, skaudžias akimirkas ir kuria kitokios ateities planus."Esame vienintelė sporto šaka ir federacija, kuri iš savo biudžeto tiesiogiai investuoja į sporto...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Chevron 149,94 +1,61%
Nike 102,78 -6,99%