VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gavima, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gavima

Atsiliepimai apie Gavima, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Gavima, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte - telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Petrai, kur pinigus dedi, kad amzinas skolininkas esi: nuo 2019-03-18 iki 2019-03-20 turėjai 3110.36 € (10739.45 Lt) socialinio draudimo skolą, nuo 2019-02-18 turėjai 2295.98 € (7927.56 Lt) socialinio draudimo skolą.
Tiek daug zemes valdai, temoki kelerius procentus mokescius, savo juodadarbiams minimumus temoki, o kaip esi skolinkas, taip ir esi ir busi.
Ne tau tolimuosius tarptautinius pervezimus vykdyti, o su ekskavaktoriumi ir buldozeriu prudus kasti ir kiaules auginti :)
Atsakyti
Amzinai prasiskolinusi imone niekada laiku nemokanti darbuotojams atlyginimu.
Stai nesibaigiantys irodymai:
UAB Gavima
nuo 2019-01-16 turėjo 21.41 € (73.92 Lt) socialinio draudimo skolą
nuo 2018-12-18 turėjo 3757.66 € (12974.45 Lt) socialinio draudimo skolą
nuo 2018-11-16 turėjo 4043.70 € (13962.09 Lt) socialinio draudimo skolą
nuo 2018-10-16 turėjo 4087.53 € (14113.42 Lt) socialinio draudimo skolą
nuo 2018-09-18 turėjo 4584.66 € (15829.91 Lt) socialinio draudimo skolą
nuo 2014-06-18 turėjo 2621.01 € (9049.81 Lt) socialinio draudimo skolą
nuo 2014-04-17 turėjo 1741.54 € (6013.20 Lt) socialinio draudimo skolą
Atsakyti
UAB Gavima - vienas iš blogiausių darbdavių. Darbdavys visiškai nesiskaito su darbuotojais. Laiko juos durniais. Darbiniai santykiai primena baudžiavos laikus, nes šis darbdavys prieš jus bus ponas, o jūs būsite baudžiauninkai valstiečiai. Tikrai ofise nekartą išgirsite, kaip darbdavys ironiškai ir žemininančiai juoksis, kad kažkoks vargšas vairuotojas atėjo pas jį prašytis į darbą. Moka minimaliai mažai, kaip visi ir visur. Nerasdamas kas dirbtų vyliojo keliais eurais didesne alga už pirmą kadenciją, vėliau gausite tiek pat mažai, kiek visur ir visi moka. Visiškai ir niekada laiku neatsiskaito už atliktą darbą. Atskaičiuoja už ne dėl jūsų kaltės gautas baudas, nors jūs būsite viską sąžiningai padarę, kad jų nebūtų ar jos būtų, kuo mažesnės. Viso uždirbto atlyginimo neišmoka iki 8 savaičių laiko. Kai išvažinesite į naują kadenciją, tik tos dienos bėgyje ant pasitikejimo gausite visus iš senų seniausiai uždirbtus pinigus. Tad niekada negalėsite gyventi normalų gyvenimą, nes kai grišite namo pinigų meturėsite, kai gausite pinigus jūs būsite išvykę. Jums nieko nepranešus darbdavys namie pralaiko visiškai nemokėdamas iki 8 savaičių laiko. Visą tai periodiškai turėsite. Vilkikai senų seniausi, visiškai netvarkomi, neremontuojami. Viskas sugedę ir neveikia. Chlamų chlamai, laužų lauzai. Techninės apžiūros vilkikams yra nuperkamos su kyšiais. Vilkikų ir puspriekabių padangos plikos, kaip Formulės-1 be protektorių, senos, nes perkamos padevėtos ir kinietiskos, kaip pvz "Double Coin", tad kiekviena kadencija sproginės ir jas nemokamai, už ačiū periodiškai keisite. Išvykstant puspriekabių tentai suplyšę, nesutvarkyti. Dėl netvarkingo transporto imonė yra įtraukta į Jungtinės Karalystės transporto inspekcijos DVLA VOSA duomenų bazę, kaip tikrintina užsienio transporto imonė, todėl būsite periodiškai tikrinami, kadangi daug kartų įmonės transportas buvo sulaikomas surakinant ir jam neleidžiamas eismas nepašalinus techninių gedimų ir trūkumų. Dėl šios priežasties šios įmonės paslaugų atsisakė ALGAIER logistikos kompanija iš Neu Ulm, Vokietijos. O ir pats darbdavys bijo ir vengia dirbti Vokietijoje, kur griežta transporto inspekcijos BAG kontrolė.
Ši įmonė nemokės jums priklausancių pagal LR įstatymus atostoginių (nepanaudotų atostogų akompensacijos). Todėl protingų vairuotojų įmonė yra buvusi paduota į LR Valstybinės darbo inspekcijos Darbo ginčų komisijos teismus, kuriuos yra pralaimėjusį ir iki 1000 Eur sumų išmokėjusi vairuotojams teisėtai priklausančius atostoginius ir baudas už pradelstus laikus. Už keitimus chlaminiu VW Caddy visiškai nemoka. Dėl nemoksiškumo amžinai neturi apyvartinių lėšų, nors darbdavys stambus ūkininkas temokantis mažiausius Lietuvoje 5% mokesčius, gaunantis Europos Sąjungos paramą, susigrąžinintis PVM mokesčius ir daugelį verslo reikalų tvarkantis nelegaliai, bet vistiek neturintis apyvartinių lėšų. Dirbdami uz mokamus kelius uzsienyje (pvz Prancuzijoje) mokėsite pastoviai vargdami prie mokejimo punktų, nes skambinėsite įmonės buhalteriai ir maldausite įmesti į korteles saskaitą pinigų atsiskaitymui už kelius arba mokėsite is savo asmeninių pinigų ir parvykę namo iki 8 savaicių laukdami kredituosite ši nemokų darbdavį. Darbdavys pagal savo issilavinimą ir patirtį visiškai nesupranta, nesuvokia ir nežino transporto ir logistikos visų subtilybių, niuansų, nesiekia išvengti gresiančių baudų už pažeidimus, nežino ir nesiorentuoja, kaip reikia nedaryti ir išvengti pažeidimų, baudų. Visiškai nesirūpina dėl 45val poilsio viešbutyje atlikimo ir transporto inspekcijų patikros ir baudų atveju visą kaltę jums suvers. Prieš darbindamiesi paklauskite kodėl ir kur dingo nesenai buvę ir dirbę imonės 35 darbuotojai imonės 15 vilkiku? Kur jie? Visi išėjo, kur geriau, tvarkingiau! Darbdavys įsidarbinant neigs visą šiame komentare parasyta tiesą ir zadės aukso kalnus. Niekam nerekomenduotina isidarbinti! Tegu pats sėda už vairo ir vaziuoja. Tik visiškai nurasytieji ir niekam tikę pas jį dirba. Yra daug kitų 100 kartų geresnių ir žymiai daugiau mokančių darbdaviu, nei šitas, nes blogiau už jį negali būti. Įsidarbinę daug sveikatos, nervų ir jėgų prarasite!

Taip pat rekomenduojame

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...
Didneriai
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Adresas: Ukmergės g. 222, LT-07157 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu ir oru...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“
Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“ 03-25 10:25
Atėjus pavasariui, dalyje šeimų kyla nerimo banga - ar vaikas gerai išlaikys egzaminus, ar jis tinkamai pasiruošęs, koks universitetas pakvies studijuoti ir į kokią...
Mirė Afganistano karo veteranas, knygų autorius Z. Stankus
Mirė Afganistano karo veteranas, knygų autorius Z. Stankus 03-25 22:42
Klaipėdos universitetinėje ligoninėje po sunkios ligos pirmadienį mirė Afganistano karo veteranas, memuarinių knygų "Kaip tampama albinosais" ir "Miražas" autorius Zigmas Stankus.
Atleistam A. Vaitkui – beveik 20.000 Eur premija už gerus darbo rezultatus
Atleistam A. Vaitkui – beveik 20.000 Eur premija už gerus darbo rezultatus 03-25 22:38
Iš Klaipėdos uosto vadovo pareigų pirmadienį atleistam Arvydui Vaitkui susisiekimo ministras Rokas Masiulis skyrė beveik 20 tūkst. eurų premiją už gerus darbo rezultatus 2018 metais.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Avon 3,06 +10,07%
Twitter 33,02 +1,26%
PepsiCo 120,72 +1,07%
Coca-Cola 45,93 +0,92%
Xerox 31,07 -5,59%
Nokia 5,88 -6,07%
Western Digital 48,39 -6,55%
Nike 82,19 -6,61%

Žaliavų kainos pasaulyje

Cukrus 0,57 +1,79%
Benzinas 1,57 +9,79%
Anglis 95,42 -3,19%
Dujos (JAV) 2,72 -11,69%
Jautiena 4,28 +0,94%
Sidabras 15,82 +1,28%
Nafta 59,98 +0,25%
Apelsinai 0,63 -1,56%