Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Garažinis, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Garažinis

Atsiliepimai apie Garažinis, MB

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Garažinis, MB

Darjus 2021-09-20 17:37:13
Jus galite buti musu konkurentas) Galite meluoti ponaitis musu komentarose. Relaxa pagaukite ir neberašykite nesamoniu. Aciu
Nei aš konkurentas nei ką.
Tai aš ir nepradėjau kažkokiu melų tiesiog pasakiau kaip buvo.
Klientas 2021-09-20 17:23:18
Ponaiti apie kokius brokus kalbi jei sakau kad kitam servise ėmė ir subalansavo ar tipo broka man sutaisė ant kitų staklių?
Darjus 2021-09-20 17:19:03
O ka broku nebuna ponaiti???
Klientas 2021-09-20 17:14:16
Nu tai kad padangos naujos 2020 metu. Kaip gali būti nekokybiškos padangos jei nuvežiau į kitą vietą ir subalansavo.
O ka broku nebuna ponaiti???
Darjuš 2021-09-20 13:41:53
Iranga super veikia ir laiku ira kolibrojama. Nereikia tiesiog pirkti nekokybišku padangu. O paskui reikšti pretenzijas)))
Klientas 2021-05-06 21:52:31
Herbą gerai dirbo visalaik čia važiuoju.
Bet paskutinį kartą prasikeikiau per montavo ratus važiuoju ir nuo 80 purto vairą nuvažiavau kita diena ok perbalansavo sako būna kita diena vėl išvažiuoju nuo 100 dabar purto vairą. Nuvažiavau į artimiausia servisą ėmė ir subalansavo ant vieno priekinio rato truko 50g. Dabar viskas tvarkoje. Tai kad arba įranga pasitikrinkit arba nežinau ką darbuotojų kompetencija jau ne mano darbas.
Klientas 2021-05-06 21:52:31
speju Volvo

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
Bendra Lietuvos-Čekijos įmonė UAB "ARX"
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę 10-23 20:38
Ne vienas darbdavys, darbuotojui išėjus, deda tašką. Visgi personalo ekspertai pataria palaikyti ryšį ir palikti praviras duris.
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų 10-23 18:36
Ukraina penktadienį pareiškė pasiruošusi tiekti papildomus 55 mlrd. kubinių metrų gamtinių dujų Europai, o prezidentas Volodymyras Zelenskis apkaltino Maskvą tyčia kurstant energetikos krizę.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%