Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Garantijų centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Garantijų centras

Atsiliepimai apie Garantijų centras, UAB

Warranty Expert

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Garantijų centras, UAB

Sveiki. Ir aš noriu pasidalinti apie patirtas neigiamas emocijas del sios kompanijos teikiamu paslaugu. Per papildoma draudimini laikotarpi sugedus skalbimo masinai buvo uzregistruotas skalbikles gedimas. Gedimas nepataisomas, todel buvo pasiulyta pakeisti produkta I nauja pakaitala. SMS ziniute si kompanija atsiunte pasiulyma issirinkti viena is triju ju siulomu variantu. Issirinkus viena is ju paaiskejo, kad uz pakaitala reikia papildomai primoketi primoketi, kadangi parduotuveje kaina yra 40 Eur didesne negu tos pacios parduotuves kaina internetineje parduotuveje. Be to, konsultantai pranese, kad keisti pakaitala galima tik toje parduotuveje kur pries tai buvo isigyta preke, nors pagal informacija pateikta ju internetineje svetaineje si kompanija bendradarbiauja ir su kitais partneriais, Kure siulo prekes tik internetineje erdveje. Ir kaip bebutu keista, ju partneriu internetijene erdveje kaina prekes isigijimo kaina yra 40 Eur pigesne, negu kaina, uz kuria kompanija keicia su priemoka. Nesuvokiamas dalykas. O ju atsakymas "mes negalime pakeisti pakaitala uz electronines parduotuves kaina ". Esu nusiteikusi kovoti iki galo ir reikalauti preke pakeisti uz atitinkama ir ju partneriu siuloma El.parduotuvese kaina.
Jonas 2018-12-14 17:49:56
Pritariu visiems šiame puslapyje surašytiems blogiems komentarams. Keista kaip tokias kompanijas pasirenka iDeal'as. Neturi hebra gėdos jausmo, atrašinėja net čia trindami savo litanijas ir gaišindami klientų laiką.

Bėkite kuo toliau nuo jų.
Labas vakaras, p. Jonai,
Dėkojame už komentarą. Apgailestaujame, kad mūsų paslauga nepatenkino Jūsų lūkesčių.

Bėkite kuo toliau nuo jų.
vytenis 2018-11-20 11:49:09
Siųlyčiau nesinaudoti šio draudėjo paslaugomis. Apdraudžiau mob. telefoną ir atsitikus įvykiui nesugebėjo pataisyti ir pakeitė kitu, bet pasirodo nuo tada kai gavau nauja telefona garantiją nebegalioja. Siulyciau niekada nesutikti su nauju aparatu o reikalauti remontuoti!
P. Vyteni,
Pakeistam įrenginiui suteikiama 24 mėn. garantija. Jūsų atveju įvyko antra žala ir įrenginio remontas nebuvo galimas, ko pasekoje Jums buvo pakeistas įrenginys į visiškai naują.
Pakeitus įrenginį nauju, draudikas išmoka visas draudimines sumas taip pat nebelieka apdraustojo įrenginio. Dėl šios priežasties nutrūksta senojo įrenginio draudimas.
Pirkejas 2018-11-13 08:42:09
Visu pirma ne jus suradote kita pardaveja, kuris dar prekiauja tokias telefonais, o as gaisdama savo laika. Jus tiesiog sudarote tokius variantus kur jums finansiskai butu parankesti, neatsizvelgdami i kliento norus, poreikius, apdrausto irenginio kaina. Visu antra tik savo atkaklumo deka issireikalavau to kas man priklauso sugaisdama daug brangaus laiko ir nervu. Skundas tikrai yra pagristas ir teisingas
Ačiū už Jūsų pastabas, džiugu, kad radome bendrą sprendimą, gero naudojimosi nauju įrenginiu.
Warranty Expert 2018-10-31 10:41:16
Atsižvelgiant į Jūsų išreikštą nepasitenkinimą bei reikalavimą keisti į tokį patį įrenginį susisiekėme su pardavėju kuris dar turėjo tokių įrenginių ir susitarėme kaip galime Jums pakeisti į tokį patį įrenginį. Siūlomi įrenginiai pagal techninius parametrus, ne pagal kainą, bet atsižvelgiant į Jūsų išreikštą nepasitenkinimą dėl kainos, buvo priskirtas vienas analogas pagal kainą (bet ne visus techninius parametrus), antras pasiūlytas įrenginys yra Jūsų turėto įrenginio analogas.
Prašau patikslinti šio skundo priežastį, kadangi atsižvelgėme į Jūsų norus siūlant analogus ir tolimesnėje esančioje komunikacijoje.
Pirkejas 2018-10-26 09:56:45
Kuo is toliau apeikite siuos draudikus. Sugedus nebepataisomai telefonui, buvo nuspresta keisti nauju. Pasiule du variantus, nors prekyboje tokio pat modelio telefonu pardavime dar yra, pasiteisinimas buvo, kad ju partneriai tokiu jau nebepardavineja (sutartyje apie partnerius ir butent is kokio tinklo pardauotuves bus keiciami neminima). O ju siulomi variantai apie 30proc.rinkoje pigesni nei apdraustas telefonas buvo, vieno is pasiulytu variantu net prastesti techniniai duomenys. I mano norus visai neatsizvelgiama
Reda 2018-08-17 16:51:12
Apgavo ir mane, nusivyliau siais draudikais, nepakliukite i ju spastus. Sugedus nepataisomai mano telefonui pasiule 2 telefonus analogiskai turetam, ju pasiulymas manes netenkina, tokio koki turejau duoti negali, nes tokiu jau nera o kurio as noriu su priemoka neduoda. Nors tureto, siulomu ir norimo telefonu parametrai beveik vienodi, kai pasakiau, jog parametrai tokie pat, tuomet jie ziuri i rinkos kaina, mano turetas telefonas brangesnis o man siulo pigesnius, su priemoka brangesnio neduoda, uz tureto telefono kaina kito ir neduoda, turiu rinktis is ju pasiulytu, zmogaus nuomone lygi nuliui.
Kaip matau, visi klientai nukencia nuo sios draudimo firmos, kodel tam tikros instancijos neatkreipia i tai demesio, neisklauso skundu. Direktoriui, vadovams nera galimybes paskambinti, nes niekas neteikia telefonu.
As parasiau jiems pretenzija, i ja net nesiteike atsakyti per 15 darbo dienu. Be telefono esu jau 1, 5 men. dabar rasau kreipimasi i lietuvos banko prieziuros tarnyba, jeigu reikes rasysiu ir jieskini, tik tada jau prasysiu kompensuoti ir patirta moraline zala ne tik advokato islaidas. Kaip paziuriu i komentarus ar cia ar fb visur ta pati nuomone, kad jie apgaudineja ir siekia sau naudos. Neimanoma susisiekti, konsultantai saiposi, parasysiu absoliuciai visur apie ju veikla, pradedant nuo cia ir fb, kur perziuri tukstanciai zmoniu, kad visi kas imanoma apie juos suzinotu, su tokiu naglumu dar nesu susidurusi, jie zaidzia tuo, kad zmones nezino savo teisiu. Paziuresim ka po to snekes.
Warranty Expert 2016-11-08 15:11:33
Laba diena, p.Vilija,

susidariusias problemas, stengiamės išspręsti kliento naudai, tačiau turime pripažinti, jog kai kurie atvejai būna nedraudiminiai. Kadangi pirkinio draudimas apsaugo nuo mechaninių gedimų aprašytų draudimo sutartyje, šiuos gedimus ir šaliname. Tik retais atvejais įrenginio remontas pripažįstamas nedraudiminiu (gali būti susijęs su gamintojo garantija ar kt.). Labai atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Daugiau galime komentuoti žinodami konkretų atvejų. Jei Jus domina detalesnė informacija, kviečiame susisiekti skambučių centro numeriu - 8 700 33 300.
Kam meluoja ir apgaudineja, kliento naudai sprendziamos problemos..? Klientas jiems niekas, jis reikalingas tik pradzioje, kol isiulomas ju draudimas
Laba diena, p. Renata,
Kaip išsiaiškinome, parinktas analogas buvo siunčiamas į parduotuvę kurioje pirkote įrenginį. Netrukus parduotuvė Jus pasikvies atsiimti įrenginio. Labai atsiprašome už kilusius nepatogumus.
Warranty Expert 2018-08-16 17:54:10
Laba diena, p. Roberta,
Prašau parašyti savo sertifikato ar žalos numerį. Labai atsiprašome už kylančius nepatogumus, bet gali būti, kad iš vienos parduotuvės į Jums artimiausią parduotuvę įrenginys ilgai keliavo. Prašau pateikti šią informaciją, kad galėtume daugiau pakomentuoti kas atsitiko.
As net negavau pasiulymo del telefono modelio, nes abejoju, kad toki turite. Vis dar jokios informacijos negave, tuomet vel savaitgalis ir tada dar savaite laukti? Jus gal tyciojtes? Dar kai as patvirtinsiu, kad man tinka modelis tel, jis keliaus dvi savaites. Cia absurdas, as rengiuosi jums pateikti rastiska pretenzija ir teisiskai pagrista reikalavima ismoketi pinigus uz tel, nes jus vengiate vykdyti savo isipareigojimus ir nepagristai tempiate laika, del ko man susidaro papildomos sanaudos, nes viso to nera sutartyje. Telefonas ne taisomas, as tiesiog laukiu dvi savaites kol darbuotojas mytuka paspaus. Cia laiko komentuoti turite, o klientu aptarnavimui jum ko truksta, kad dvi savaites nepateikiate jokio sprendimo? Plius as cia nurodziau tel nr, kad galetumete susisiekti, bet jums vistiek reikia, kad parasyciau zalos nr? :D ok. CA0040340
Roberta 2018-08-14 15:01:02
Sudauziau telefono ekrana. 08-03 pristaciau i MTTC centra tvarkymui. MTTC isvada 08-03 ta pacia diena, kad reikia keisti ekrana ir laukiama info is draudimo. Laukiu laukiu, galiausiai 08-09 paskambinu pati i Warranty experts. Sako netaisysime telefono, laukite sms'u info kokius modelius siulom. Ok, laukiu... laukiu...laukiu...truksta kantrybe, 08-13 skambinu vel, nu tai kur pasiulymas, sako oi, tai dar negavot? ne. nu tai laukit. Tai laukiu. Nezinau gal menesio reikia apsisprest??? Nes as be tel jau beveik dvi savaites ir nepanasu, kad dar per artimiausias dienas cia kazkas pajudes. Nesidrausiu daugiau, niekam nerekomenduosiu ir pasistengsiu visus informuoti, kad neturetu reikalu. Kaip teigia marketingo specialistai, vienas teigiamas atsiliepimas pasiekia 5 vartotojus, o vienas neigiamas 50. Tai sekmes jum.
Laba diena, p. Roberta,
Arturas 2018-08-10 17:28:35
Galiu tik pritarti, kad tai neWarranty ekspertai, o akių dūmimo ekspertai, visais įmanomais būdais ieško kaip atsikratyti atsakomybės ir kaip tik nemokėti... labai liūdna, kad jais pasitikėjau kai draudžiausi. Pasistengsiu visais įmanomais būdais išviešinti šią kontorą, kad jai nemokėtų veltui...
Laba diena, p. Artūrai,
Prašau nurodyti sertifikato ar žalos numerį, kad galėtume išsiaiškinti kas atsitiko? Noriu patikinti, atsakomybės niekada nesikratome, stengiamės, kad klientai liktų laimingi pasinaudoję mūsų paslaugomis.
WE komanda
Audrius 2018-08-10 15:07:49
Viena blogiausių ir nekompetentingiausių draudimo bendrovių su kuria teko turėti reikalų. Jei yra galimybė rinktis alternatyvų tiekėja jį ir pasirinkite.
Visų pirma pasiūlymą įmonė ruošė beveik dvi savaites. Na, kaip ir suprantama - gal darbo krūvis, gal darbuotojų stoka. Taigi sutartis ir pasiūlymas buvo pateiktas. Aš ją patvirtinau ir apmokėjau po savaitės laiko. Deja įmone jos nepriėmė, nes nepatvirtinau ir neapmokėjau tą pačią dieną (pasiūlymas atsiustas 17:54).Patikslinu nei draudimo sutartyje, nei išankstinėje sąskaitoje terminas nėra nurodytas (tik administratores e-meil turinyje). Sutarties perrašyti nauja data, nesutiko argumentuodami, kad negali to padaryti nes prieš tai siusto pasiūlymo nepatvirtinau ta pačią dieną. Sutinku, kad įmonė gali pati spręsti kada sudarinėti sutartis, o kada ne, bet situacija ir jos sprendimo būdas išties absurdiška ir beprasmiška.
Dabar aš jau nesistebiu visais tais neigiamais atsiliepimais apie šią įmonę.
Laba diena, p. Anrdiau,
Pasiūlymas buvo išsiųstas liepos 25-tą dieną ir kaip minėjote, sumokėjimo terminas buvo ta pati diena, Jūs įmoką atlikote rugpjūčio 10d. Dar kartą atsiprašome už kilusius nepatogumus.
Dabar aš jau nesistebiu visais tais neigiamais atsiliepimais apie šią įmonę.
Ilona 2018-07-30 13:33:48
Tikriausiai prezidentui greičiau gali priskambint nei tai įmonei. Kažkokia nesąmonė, jiems tik, kad pinigus su mokėk, o paskui, kai reik taisyt, be šansų susisiekt, noeofe bendra linija ir viskas, o kur pačio vadovo kontakatai?????????????!?
Laba diena, p. Ilona,
Atleiskite už kilusius nepatogumus, greičiausiai skambinote intensyviausiu periodu. Jei nėra galimybės prisiskambinti prašome užpildyti internetinę užklausą svetainėje https://warranty.expert/lithuania/ atsilaisvinęs konsultantas susisieks su Jumis ir suteiks reikiamą informaciją.
Giedrius 2018-05-20 11:05:12
Katastrofa tikra...jokios atsakomybes...
Registravau saldytuva draudiminiam taisymui pirmadieni. Gavau sms kad susisieks per 5 dienas, skambinu ketvirtadieni...atsakymas susisieks. Prabego visas terminas ir jokio skambucio.....
Isvada viena...negali teikti laiku garantinio aptarnavimo, nesiimkit teikti tokiu paslaugu...
Laba diena, p. Giedriau,

Prašau nurodyti žalos ar sertifikato numerį. Labai atsiprašome už sukeltus nepatogumus, įprastai technikas susisiekia greičiau nei per 5kias dienas. Atsiųskite prašytus duomenis, norime įsigilinti į susiklosčiusią situaciją.
Katastrofa tikra...jokios atsakomybes...
Raminta 2018-01-24 17:22:35
Kuomet perkant telefoną įkyriai siūlo draudimą, sako, jūs tik sumokėkit draudimo įmoką ir telefonui sušlapus ar dužus ekranui, draudimas kompensuos visas išlaidas.
Vos matomai skilus ekranui, neši telefoną taisyklon, nes galvoji, kad tau tai nieko nekainuos, o poto gauni laiškelį, susimokėk 20 proc, negavus mokėjimo netaisysim.
Po velnių, nebūčiau aš taisius vos matomo skilimo, jei būtų iškart apie papildomus mokėjimus pranešę, o laukus rimto gedimo.
Arba išvis nepirkus draudimo.
Tikiesi žmogiško aptarnavimo, o ne dūmimo į akis, galiausiai lieki kaltas, kad pasitikėjai konsultantu ir neperskaitei kiekvieno sutarties punkto, kurio ko gero ir taip nesuprasi. Konsultantas tam ir yra, kad visa tai paaiškintų.
Ačiū, daugiau Jūsų paslaugomis nesinaudosiu.
Noriu padėkot konsultantei, galėtų ji už mane dabar tuos 20 proc sumokėt.
Laba diena, p. Raminta,
Labai atsiprašome už konsultantę kuri suteikė tokią informaciją, jei galėtumėte nurodyti sertifikato ar žalos numerį, galėtume patikrinti kas Jums pardavė sertifikatą ir imtis atitinkamų veiksmų, kad mūsų klientai nebūtų klaidinami.
Arba išvis nepirkus draudimo.
Ačiū, daugiau Jūsų paslaugomis nesinaudosiu.
Noriu padėkot konsultantei, galėtų ji už mane dabar tuos 20 proc sumokėt.
Šarūnas 2017-12-11 20:02:10
NEPATRIU DRAUSTIS PAS JUOS!!! IŠMESITE PINIGUS I BALA IR JOKIOS NAUDOS IŠ JU. SUMOKĖJA UŽ DRAUDIMA TADA REMONTO FRANČIZE 20% IR GALU GALE BUSITE PERMOKĖJA UŽ REMONTA BETKURIAME KITAME AUTORIZUOTAME SERVISE. PLIUS KEIČIA DALIS KURIU NEREIKIA IR IŠPUČIA I KOSMINE REMONTO KAINA KURIOS PASAKOJE PATS PRIVALAI IR SUMOKETI.
Laba diena, p. Šarūnai,
Prašome nurodyti sertifikato arba žalos numerį, kad galėtume įsigilinti į pateiktą situaciją. Informacija apie frančizę yra nurodyta sertifikato pirmame lape, taipogi sertifikato pirkimo metu esate supažindintas su taisyklėmis, greičiausiai tokį planą pasirinkote kur yra 20% frančizė.
Giedrius 2017-11-09 20:19:14
Tragedija o ne imone rekia ja nubausti pasisamdysiu advokata tegul jis man kainuos daugiau nei nuostoliai bet cia jau pricipo reikalas
Laba diena, p. Giedriau, laukėme informacijos iš Jūsų kaip galima būtų identifikuoti Jus, kadangi daugiau informacijos nepateikėte, prašau nurodyti sertifikato ar žalos numerį, kad galėtume įsigilinti į susiklosčiusią situaciją bei pateikti sprendimo būdus?
Veltui draudėmės telefoną, nes įmonė su kuria warranty expert yra sudarius sutartį nesugebėjo iphone 6s skilusio ekrano sutaisyti, nes tipo neapsimoka įmonei keisti ekrano, nes pakeitimas 150e. Pinigai už apžiūrą yra sumokėti veltui - telefonas nesutaisytas. Nuvežus i gsm centrą sutvarkyti skilusio ekrano, sumokėjau 140e ir dabar turiu naują, orginalų stiklą (buvo galimybė rinktis naudotą, orginalų stiklą už 80e). LABAI NEPATARIU DRAUSTIS TELEFONO ŠIOJE FIRMOJE, NES VISKAS YRA VELTUI - LAIKAS, PINIGAI IR NERVAI.
Sveiki, esu nepatenkintas aptarnavimo kokybe. Sudaužiau telefoną, apie įvykį informavau draudimą ir telefoną nuvežiau į nurodytą MTTC servisą. MTTC servise diagnostika atlikta ir laukiamas sprendimas dėl remonto iš draudimo (remontuoti ar keisti). Jau praėjo 4 savaitės ir jokio sprendimo nesulaukiu. Kiek rašau į draudimą, jokio sprendimo nesulaukiu. Mėnesis be įrenginio (darbo įrankio) tikrai nėra ta priežastis, dėl kurios draudžiamės. Tikiuosi greitesnio aptarnavimo. Draudimas ne pigi paslauga, o ir nurodyta frančizė (20%). Manau, kas svarsto draustis, turi gerai pasverti visus pliusus ir minusus, o ypač kai reikia laukti 4 savaites sprendimo, o kiek pats remontas dar užtruks irgi neaišku.
Sveiki, labai noreciau susisiekti su Direktoriumi, kadangi jauciuosi apgauta.Pirkau samsunga S klases su Jusu draudimu, o jam sugedus nepataisomai siulo J klases prasciausia telefona.Kai pirkau ir draudziau si telefona, buvo paaiskinta kad atsitikus draudiminiam ivyliui bus pakeistas i toki pati, o jei noresiu bus galima priemoka i brangesni.Atsitikus draudiminiui ivykiui, to daryti Jusu draudikai neleidzia.Noreciau paaiskinimo kodel?.Pagarbiai Daiva
Tadas 2016-12-07 14:03:23
Vakar buvau šokiruotas draudimo bendrovės elgesiu. Kai pasirašinėji sutartį yra "suokiama" vienaip, kai sugenda prietaisas- jau kitaip. Pirkau Samsung planšetinį kompiuterį ir draudžiausi jį Warranty Expert kompanijoje. Kai įrenginys sugedo, jie man į jo vietą duoda 120 eurų pigesnį Lenovo kompiuterį ir aiškina man, kad skirtumo nėra, nes parametrai tai tie patys. Man tai tas pats, kas aš perku mersedesą, o jam sugedus man į jo vietą duodą kokį nors rumunišką Dacia ir aiškina, kad jis turi tiek pat pavarų, tiek pat ratų ir variklio galia tokia pat. Jaučiuosi apgautas, nes prieš apsidraudžiant buvo kalbama visiškai atvirkščiai.
Laba diena, p. Tadai, tokia situacija susidarė dėl to, kad Jūsų turėto planšetinio kompiuterio jau nėra prekyboje (tad į tokį patį pakeisti negalime). Jums buvo pasiūlytas įrenginys su analogiškais (konkrečiu atveju dar geresniais) parametrais. Kiek žinome toks pasiūlymas Jums tiko, tad pakeitėme į Lenovo planšetinį kompiuterį. Taip pat Jums buvo siūlomas ir Samsung planšetinis kompiuteris, kai jau buvote atsiėmę Lenovo planšetinį kompiuterį. Kadangi nesulaukėme Jūsų skambučio, galime daryti išvadą, kad Lenovo planšetinis kompiuteris Jus tenkina. Visada stengiamės susidariusias situacijas spręsti kliento naudai, todėl nuolatos bendraujame ir informuojame apie administruojamos žalos eigą. Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Jei Jus domina detalesnė informacija, kviečiame susisiekti skambučių centro numeriu - 8 700 33 300.
vilija 2016-09-27 10:41:16
apgaudineja zmones pinigus moki uz draudima o sugedus telefonui jo netvarko ale cia ne draudiminis atvejis tai kam isvis draus moket pinigus kad suluzus gauni spyga.niekam nepatariu draustis nes jei suges netvarkys niekas
Laba diena, p.Vilija,

Noreciau paklausti apsidraudus telefona, kiek kartu galiu kreiptis del tvarkymo? Ar kiek noriu per sutarties laikotarpi?

EDRAUDA, UADBB
DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-03110 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiuolaikiškam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui galimybę apsidrausti internetu greitai, paprastai ir pigiau. UADBB EDRAUDA bendradarbiauja su visomis Lietuvoje veikiančiomis...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
FRIDMIS
Viza, vizos i užsienio šalis. Kelionės

Adresas: Vytenio g. 10-87, LT-03112 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; kelionės; pramogos ir poilsis.
Fridmis, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1999 m. Kai keliaujate su FRIDMIS, Jums nebūtina apsiriboti standartiniais kelionių paketais. Mes prisiderinsime prie Jūsų poreikių! Kelionių organizatorius FRIDMIS savo veiklą plėtoja šiose srityse: VIZOS: Pagrindinė mūsų įmonės vykdoma veikla yra...
Poilsis ir mes
STOVYKLOS VAIKAMS

Adresas: A. Goštauto g. 8-206, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; draudimas; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Kelionių organizatorius. Stovyklos vaikams Kelionių organizatorius „Poilsis ir Mes" įkurta 1997 m., tad jau galime pasigirti stabilumą užtikrinančia 20 metų patirtimi kelionių organizavimo srityje. Kelionės kolektyvams savaitgalinės, pažintinės, lėktuvu ir po Lietuvą Kelionės moksleiviams į pramogų ir mokslo...

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%