Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gan bei city, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gan bei city

Atsiliepimai apie Gan bei city, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Gan bei city, UAB

Megos GAN BEI darbuotoja niekada nekelia telefono dienos metu, skambinome 9 kartus ir prisiskambinti nepavyko. Tai yra ne pirmas kartas
Šiandien, kauno akropolyje, užsisakėm vištienos su medum ir vištienos su saldžiarūgščiu padažu. Maistas buvo tikrai skanus, bet mums su draugu labai negera, kyla rūgštys ir pykinimas visą vakarą, nepadeda net vaistai ???? ar tik nebus vištiena pastovėjusi..?
Kaunas Akropolis. Darbuotoja Gabija. Nemandagus bendravimas. Paklausus ar yra vietos buvo atsakyta “Tai eik ir pasižiūrėk”
Neveža Vilniaus mieste, nežino Vilniaus miesto ribų! Gyvenu prie Biliūno st. Važiuoja vilniaus autobusas 17, bet jiems tai jau toli!!! Užsakymas buvo už 65€ verslas turi daug?klientų nereikia?mergina kuri priima užsakymus labai nemaloniai aptarnauja, vairuotojai nežino Vilniaus!!!!pasiūlė patiems pasiimti !!!
Megos GAN BEI darbuotoja niekada nekelia ragelio, kad užsisakyti maistą (dienos pietus) iš anksto, o atvykus į vieta pasako, jog dienos pietų reikės laukti 40min. Toks jausmas, kad stengiasi atsikratyti klientų.
Paėmem maistą išsinešimui Kaune Megoje, tik atidarius dėžutė su vištiena, radau du plaukus, vieną iš kart išmečiau tačiau antrą užfiksavau.
Užsisakeme per wolta, žuvis ir vištiena tešloje buvo permirkę riebaluose, neįmanoma valgyti. Sušis atrode baisiai, nors skonis pusėtinas. Sriuba miso su tofu, neįmanoma valgyti, galbūt ten tokia specifiška receptūra.
Buvo uzsakyta 3 kompl. (saltu) sushiu, ir sriuba (su pristatymu i namus), Sriuba buvo istaskyta po visa maiseli, karsta sriuba stovejo ant dezuciu su sushiais, (karsti patiekalai stovejo kartu su saltais), apart lazdeliu jokiu saukstu neradau, manau kad sriuba lazdelem valgyti neimanoma, pristatyta buvo laiku, kurieris buvo be termo krepselio, uzsakymas buvo 2 zmonem, serveteliu buvo prideta tik 6 vnt, prie 3 komplektu sushiu buvo pridetas tik 1 vnt soju padazo.
Maistą užsisakėm 23 dieną, kad pristatytų 24 dienai 17 valandai. Pristatė 14.40, ant kvito užtušuota 17 valanda ir parašyta 15-16. Maistas ne kartą šildytas mikrobangėje, prisigėręs drėgmės, padažų indeliai išsilydę. Krevetės pilnai neišdorotos, radome žarnelių. Jos plaukė pavandeniavusiame padaže. Daržovių patiekalai beskoniai, jokios druskos ar prieskonių, viskas atrodo išgaravę. Bulvės permirkusios, popierinės. Apibendrinant maistas tragiškas - peršildytas daug kartų, drėgnas, beskonis. Nerekomenduoju užsakinėti su pristatymu. Vakarienė sugadinta. Ačiū
Mega. Dienos metu, kuomet klientų tikrai praktiškai nėra, absoliučiai siaubingas aptarnavimas, per 20min neprieita, staliuko pasirinkti neleido, nepasisveikino. Pandemijos metu, kuomet klientų kiekis pas visus sumažėjęs, tikrai galima būtų pasistengti ir labiau gerbti klientą, kuris renkasi ateiti ir paremti verslą (b2b principu vadovaujamės gyvenime kaip ir versle). Liūdna. Mėgstama vieta neteko žavesio, teko pereiti pas konkurentus papietauti.
Norėtume padėkoti šauniai jūsų padavėjai vardu Judita už puikų aptarnavimą šilta bendravimą nuostabią šypsena ačiū Juditai
19:00 per Wolt programėlę užsisakėme maistą atsiėmimui Vilniaus Akropolyje devintai vakaro. Patikrinus ar vykdomas užsakymas likome nemaloniai nustebinti. Užsakymas buvo atšauktas, o paaiškinimas toks, negamins, nes daug klientų. Smagiausia tai, kad 21h buvome netoliese ir visai nebuvo panašu į perkrautą restoraną, o darbuotojai poilsio minutę leido rūkomajam. Panašu, kad darbuotojai net nepasistengė pasidomėti kelintai valandai darytas užsakymas ir jį tiesiog atšaukė. Būkite atidesni savo klientams.
Kauno Akropolyje 2020-02-11 prieš 14 val užsisakius dienos patiekalą jūrinį ešerį medaus teko patiekalo laukti beveik valandą. lankytojų nebuvo perdaugiausiai, panašu kad po remonto klientai nebegerbiami.
JŪSŲ PADAVĖJŲ DARBAS SIAUBINGAS! Vilniaus akropolyje esančiame restorane!!! Kaip dar ten eina žmonės valgyt negana to aptarnavimas grubus, tai dar ir maistas neskanus!!!
Siandien valgiau Panoramoje. Padaveja meniu nezino, nelabai sugebejo paaiskinti kokios darzoves ieina i Troskintas darzoves. Uzsisakius jas, gavau troskintas aliejuje. Buvo riebu, neskanu ir ne astru, kaip buvo pazymeta.
Mokant tokias kainas butu negaila, jeigu kokybe butu tinkama.
Šiandien valgėme Akropolyje Vilniuje restorane, kainos nėra pigios, bet atitinka kokybė, pirmiau gavome maistą, vėliau gėrimus, mačiau, kad barmenei buvo darbo, bet gal padėti reiktų ar kitaip žiūrėti, jei nespėja.. bet aptarnavimas super ! padavėja šviesiaplaukė su kasyte, padėjo išsirinkti, parekomendavo maistą, profesonaliai aptarnavo. ačiū
Panorama, Gan bei city, aptarnavimas nulinis, padavėjai elgiasi kaio su kokiomis atmatomis, patys nemyli savo darbo, tai dar ir žemina klientus, esu pasibaisėjęs, tikiuosi šita kontora padarys išvadas ir priims kvalifikuotus darbuotojus.
Baisu ir didelė gėda
GO9 aptarnavimas siaubingas!! Padavejas atsikalbineja ir cituoju “neturiu as laiko” “ as jus cia nesodinau”. Tai normalu?! Slykstu tiesiog. Kodel tokie padavejai dirba! Padavejo vardas Robertas. Tikiuos bent bus pakalbeta su juo....
Sveiki, 12.01 apsilankėme Kauno Akropolio Gam Bei City restorane. Padavėja buvo visiškai išsiblaškiusi: kelis kartus turėjome pakartoti užsakymą, klausinėjo mūsų ką atnešti pirmiau ir kas ką valgys, įrankius atnešė ir padėjo belekaip. Maistas buvo tragedija. Ta prasme, didelė tragedija. Pomidorinė sriuba su jūros gėrybėmis priminė pašvinkusias kojines, jūros gėrybių tik skonis jautėsi. Sushiai ganėtinai sausi... užsisakėme taip pat ir viščiuko kepsnelius ar kažkaip taip, didelę porciją, nes norėjome valgyti dviese. Padavėja patikino, kad porcijos pakaks dviems asmenims. Ryžių užsisakėme mažą porciją su kiaušiniais. Gavome su daržovėmis... o vištienos kiekis buvo neadekvačiai mažas. Pasiteiravome padavėjos, ar tikrai čia didelė porcija. Ji pasimetė, pasitikrino savo užrašinėje ir patikino, kad taip, tai buvo didelė porcija. Mano manymu, jeigu esi padavėja, turi žinoti kuo skiriasi didelė nuo mažos :))) Taigi, pavalgėme atbulais dantimis. Kaina tikrai neatitiko nei kiekio, nei kokybės. Taigi, yra du variantai, kas galėjo nutikti: 1. Smarkiai pasikeitė porcijos dydžiai. 2. Padavėja suklydo.
Bet kuriuo atveju, šis restoranas labai nuvylė, nerekomenduoju ir pati niekada nebegrįšiu.
Atsinaujines restoranas tiesiog siaubingas Kaune Akropolyje. pirmiausiai labai ilgai laukeme meniu. Padavejos kaip apsiruke vaiksciojo aplink. Gerimu sulaukeme irgi tik po pusvalandzio, uzsisake dvi sriubas, viena atnese greiciau kita po pusvalandzio, nesuprantu, kaip taip nemoketi dirbti, kad atnesti sriubas visiems kartu, maisto pralaukem valanda laiko po sriubos gavimo. ir tai viena is patiekalu atnese ne ta. klaidos nepripazino, pasiuliau atnesti vel meniu, kad parodyciau kad uzsakiau butent vistienos patiekala, o ne jautienos, nenese. beveik 2 val tusciai praleistas, nei vienas is musu karstu kartu nevalgem, visiems nese atskirai. triuksmas nuo virtuves siaubingas. Niekam nerekomeduoju ir niekada ten daugiau nei kojos nekelsim
Šioje vietoje lankėmės spalio 26 d. Vilniaus Akropolije. Ilgai laukeme meniu. Atneštas meniu buvo suplešitas - kaip iš šiukšliu dezes. Užsisakėme pirmą ir antrą. Visą mūsų atneštą maistą galima priskirti tai pačiai vietai, iš kurios buvo atneštas meniu (šiukšliu deze), aišku, ne pirmo švezumo ir be skonio. Viska palikome nevalge. Nerekomenduoju.
Apsilankėme 09.21Gab bei city Kauno Akropolyje ir likome labai nusivylę. Mus aptarnaujanti mergina pati pasiūlė pirmiau atnešti sušius, po to karštus patiekalus, gavosi atvirkščiau, pirmiau atnešė karštus, o paklausus, kodėl, atsakė, kad ji nieko nesiūlė, bet čia dar ne viskas, užsiskėme krevetes su šambalos padažu, tai negana to, kad krevetės buvo gal trys ar keturios, visa kita tiesiog krevečių trupiniai tešloje, padažo ant jų nebuvo nei trupučio. Norėjome atšvęsti savo šventę, bet likome sugadinta nuotaika. Labai gaila, kad taip mūsų mėgstamą restoraną, turėsime pakeisti kitu ir niekam daugiau nerekomenduosime.
Sveiki. Vakar (08-26) buvau apsilakiusi Vilniaus PANORAMOS Gan Bei city restorane. Mus aptarnavo mergina dažytais blondinišais plaukais, bet vietoje vardo kortelės puikavosi užrašas "Mokinys". Pati mergina aptarnavo puikiai, nieko nepamiršo pasiteirauti, iš mano pusės jai tik pagyrimai!!! Tačiau likęs kolektyvas, mano nuomone, net negali skaitytis kolektyvu. Visi aplinkui vaikštinėja, šekučiuojasi, salėje naudojasi mobiliaisiais telefonais. Visi tik šūkavo mus aptarnaujančiai padavėjai, kad nusirinktų indus ar pan., tačiau patys vietoj to, kad prieitų ir nurinktų, tiesiog stovėjo vietoje toliau ir šnekučiavosi. AR TAI GALIMA PAVADINTI KILEKTYVU?? Iš šono mačiau ir pastebėjau, kad padavėjas su akinukais tiesiogine ta žodžio prasme NUMETĖ meniukus ant kito stalo ir nieko nepasiklausęs kliento nuskubėjo toliau stovėti ir naršyti telefone. Mano nuomone kolektyvą galima būtų pavadinti kolektyvu, jeigu visi dirba komandiškai. Deja, pirmą kartą apsilankius šiame restorane įsitikinau, kad čia yra puikus TIK interjeras. Apie maistą irgi patyliu. Keliais žodžiais, didžiulis AČIŪ mus aptarnavusiai naujokei, o likusiam kolektyvui derėtų išmokti dirbti atitinkamai :)
Sveiki, esu labai nepatenkinta jūsų darbuotojų elgiasiu, kurių paprašiusi tam tikro sušio ir tiesiog pakeisti vieną ingridientą kitų buvo atsisakyta, tai padaryti, nemanau kad yra taip sunku vietoj lašišos įdėti krabų lazdelę labai nusivyliau jūsų tokiu aptarnavimu. Tuo labiau kad būčiau kainos atžvilgiu sumokėjusi tiek kiek reikia....Insidentas įvyko 2019.04.14, Kaune, megos gan bei restorane...
Pirma ir paskutinį karta užsisakiau iš jūsų. Nelabai suprantu kam reikia sakyti zmogui, kad reikes pristatymo laukti nuo valandos iki pusantros, kai praėjus dviem valandom vistiek niekas tau nepaskambina. Tada skambini pats, klausi o jie sako nežinau gal dar atves. Tik dabar paime jūsų užsakymą. Tai jei jums trūksta žmonių kurie išvežioja užsakymus tai įdarbinkite daugiau darbuotoju. Nemanau, kad reikia 20 sušių daryti 2vqlandas, tuo labiau kai 4 valanda dienos nėra toks užimtumas kaip vakare. Nuotaika sugadinti. Tikiuosi į sulauksiu normalaus paaiškinimo. Liūdna, kad tokie neatsakingi esate.
2019 01 28 apie 17:00 su drauge pietavome Gan Bei City restorane Akropolyje, Vilniuje. Buvome maloniai nustebinti padavejos Jelenos aptarnavimu. Maloni panele, padejo issirinkti maista, patare ka atsigerti. Aptarnavimas sklandus, be priekaistu. Aciu uz geras emocijas!
2019.01.04 11:47 uzsakynejom maista i namus. Buvo pasakyta + - 1h
Praejo 2 valandos, pradejom skambinti, laukiam 5 min kol nors vienas operatorius atsilieps. Bet taip ir napavyko. Po 5 menuciu bandom vel, atsiliepia ir pasake, kad palaukti reikia dar 40min. I klausima kodel niekas nepasake ir nepranesia apie tai, kad toks velavimas, atsakymo negavom, tik, kad “cia ne musu kalte”
Aciu uz aptarnavima.
Per 30 minuciu niekas taip ir ne paeme musu uzsakymo.
Tai turejo buti pirmas mano apsilankymas Gan Bei. Atvaziavome i Gan Bei GO9 lygiai 19:18. Jau prie duru, vietoje pasveikinimo gavome "laukite eilej", nors buvome uzrezervave staliuka. Meniu gavome beveik iskart, o po to mus pamirso. Niekas net nebuvo priejes, nors sedejome labai matomai ir padaveja buvo keleta kartu i mus paziurejus. Ne vandens pasiulyti, ne uzsakymo paimti, pilnas ignoravimas. 19:47 supratome, kad nepavalgysime, todel pradejome ruostis. Niekam neatkreipus i mus demesio, tsg isejome.
Is viso venkite sios imones, internetinis puslapis beveik neveikia, el pasto nera, o fb ir instagram mygtukai veda i neegzistuojanti adresa.
Niekada pries tai ten nevalgiau ir vargu ar kada nors noresiu.
Baisus aptarnavimas. Kai dviese atsisėdome prie stalo kur gali sėdėti iki keturių žmonių, iškarto paprašė persėsti. Arbatos laukėme 40 min., o valgio 1, 5 val. Paprašę paskaičiuoti saskaitą, dar 30 min. teko laukti.

Bet virėjai paruošė nuostabią vištieną su anakardžių riešutais.
Pradėsiu nuo to, kad pati esu dirbusi su klientais ilgą laiką ir žinau koks tai yra sunkus darbas, todėl niekada gyvenime neesu pykusi ant aptaurnaujančio darbuotojo dėl to nes jis pavargęs, kiek per lėtas ar padarė klaidą priimdamas užsakymą. TAČIAU šį kartą noriu parašyti atsiliepimą apie tai koks prastas yra Akropolio Gan bei city darbuotojo bendravimas su klientais.

Atvykome ten dviese 09.11.2018 vakare tarp 9-10val. Klientų buvo daug, likę tik keletas laisvų staliukų viduryje salės tiesiai prie praėjimo. Nelabai norėjome tokioje vietoje sėdėti ir pastebėjome kad yra laisvas staliukas kiek nuošaliau- matėsi kad neseniai atsilaisvinęs nes ant stalo stovėjo tuščia alaus stiklinė. Pamanėme kad jau laisvas ir kiek nuošaliau tai ten ir prisėsime. Atsisėdome ir kalbėjome, tiesiog laukėme kol gausime meniu. Po kokių 5min priėjo padavėjas ir nepatenkintu balsu išpurškė: ten yra šiaip nurinktas staliukas tai galėjot ten sėsti. (Pirma mintis:tikrai ne princesės, tuščias bokalas ant stalo netrukdo, tikrai galim palaukti kol kas nors jį paims- jokios tragedijos). Atsakiau jam: Šis staliukas atrodė jaukesnis nei tie todėl čia ir atsisėdome (tikrai mačiau kad darbuotojas pavargęs- balso nekėliau, nepykau, nieko nereikalavau, tiesiog norėjau sėdėti toje vietoje) Tada darbuotojas imdamas už tuščios taurės užkliudė sojos padažo indelį, jis nuvirto ir šiek tiek išsiliejo ant stalo. Mes su drauge toliau kalbėjome, nesureikšminome tokio dalyko, kam nebūna- nieko baisaus. Tačiau tada įvyko pats nemaloniausias dalykas. Darbuotojas atsisuko ir galima sakyti piktu balsu ištėškė: Nu sėskit ten, man reikės dabar stalą valyt- taip atrodė kad mes kaltos kad jis tą padažą išpylė. Iš tikrųjų labai sunervino norėjosi tik jam pasakyt kad duotų jis man skudurą aš pati tą stalą nuvalysiu ir tegul atsikabina, bet aišku taip nepasielgėm. Atsistojom ir išėjom į Cancan pica pavalgyt. Niekad gyvenime neesu girdėjusi kad aptarnaujantis darbuotojas taip kalbėtų su klientu. Aš dar pateisinčiau jei mes būtume kažką atkirtusios, prašiusios kad tą bokalą greičiau pasiimtų- pačios būtume nemandagios. O taip gavosi kad už nieką "gavom velnių" arba bent tikrai nesupratom už ką.

Tai išvada tokia- Akropolyje tikrai neisiu nes nebenoriu pas tą patį darbuotoją papulti jokiais būdais, pats blogiausias bendravimas su klientu kokį esu mačiusi. Lankysiuosi Panoramoje- ten dar nenuvylė niekad.
Klaikus aptarnavimas
2018-10-31 14:32:26 IP 2be6c5fu
Užsakymas į darbovietę po labai ilgų paieškų atvyko po 2 valandų nuo sutarto laiko. Maistas neskanus. Nerekomenduojame
Vakar planavome pavalgyti Gan Bejuje (GO9). Norėjome atsisėsti lauke, tačiau užėjus į jų lauko teritorija, nespėjus prisėsti, priėjo šviesiaplaukė padavėja ir net nepaklaususi ar atėjom pavalgyti į Gan Bejų ar pereit į gastro barą, mus tiesiog išvarė. Tai taip ir praėjo mūsų vakarienė Gan Bejuje. Linkiu pamokyti padavėjus gerų manierų, nes taip profito neužsidirbsite.
Sveiki, valgėm sushi megoj. Tai nuosirdziai linkiu pasitempti. Nes is 6 rusiu sushiu nei vieno nebuvo skanaus. Pora buvo normaliu. ta prasme normaliu bet ne skaniu. Tai mes kaip megstantys sushi ir zinantys kur skaniai galima pavalgyt pas jus nenoresime lankytis. Taisykit padeti nes prarasit klientus. Toks musu signalizuojantis ivertinimas. Is 10 balu gaunat 5. Tai bet saskaita reikejo visa apmoket o norejosi tik puse. Nes tiek jus verti.
Laba diena. Teko pirmą kartą apsilankyti Jūsų restorane esančiame panoramoje, Interjeras super, viena gražiausių vietų, tačiau gaila, bet tai buvo vienintelis dalykas man patikęs šioje vietoje. Iš restorano išėjume subjurusia nuotaika, tad pradėjau mastyt kas man taip ten nepatiko, tad siekdama gero restoranui apibūdinsiu trumpai vakaro detales. Tad pradedant nuo pradžių, atėjome, išsirinkome staliuką, priėjo nepatenkinta padavėja paklausia keliese busime, pasakėme, kad 4 (poros draugu dar laukėme), po to atnešė be žodžių uždėjo ženklą prieš nosį ant staliuko Rezervuota, nieko nepakomentavo, tai nežinau, pasirodė, lyg turėtume susiprast pakeist staliuką ar ką.Po to atnešė pora meniu, už keliatos minučių pasirodė draugai, kurie nesulaukė meniu, nu nieko pasidalinome. Rankšluostėlių rankoms nusivalyti prieš maistą negavome, pasijaučiau lyg laikoma antrarūše kliente. Tada atnešė visiems sriubas, visų sriubos lėkštė padėta ant kitos lėkštutės, mano be papildomos lėkštutės, kurią man paduoda į ranką (nes padėt ant stalo reiktu poros žingsnių daugiau), (lėkštutės apačia varvanti šlapia ir ranką susipurvinti sriiuba visai nemolonu ypač kuomet ant stalo 2 servetėlės). Vėlgi pasijaučiu antrarūše, turbūt tokia ir buvau, nes pasirinkau pigiausia sriuba ar kaip suprast? Maistas man asmeniškai pakliuvo labai prastas, bet nežinau, galbūt išsirinkau netinkamai, nes draugų maistas buvo normalus. O savo sushi įtarinėjau patiektą tiesiai iš rimi, skonis gražino į studijų laikus. Apibendrinant, padavėja susiraukus, nerūpestnga ir nemandagi, nei skanaus, nei ar buvo skanu? Nei atsisveikino išeinant (vienintelė iš viso kolektyvo turbūt). Galėčiau pasilaikyti tai sau, bet gaila, kuomet prasiblaškymo išvyka i restoraną sugadina tokie dalykai, kurių lengvai būtų galima išvengti, sakau tam, kad padavėja išgirstų ir susimąstytų, kad jos darbas turi didesnę poveikį žmonėms ir restoranui, negu ji įsivaizduoja. Sėkmės, padavėjai Karinai, linkiu, kad nors kiek pamiltu savo darbą, arba pakeistų jį. P. S. Lankėmės panoramoje 2018-02-04, tarp 18h-19.30h
Sveiki.buvom siandien Akropoly.pavalgyti.ka galiu pasakyti.maistas labai prastas.persudytas.susiai.baisiau nei maximoje.visada valgydavome Panoramoje (gan bei city).tai visada buvom patenkinti maistu.Apie akropolio (gan bei city)nieko gero pasakyg negaliu.nerekomenduoju.ps.siulyciau keist vireja.
nu zinokit baisu. pries pusantros valandos uzsakytas maistas internetu, su mumis nesugebejo susisiekt net praejus 2h nuo uzsakymo pateikimo. telefonu dasiskambinti beprasmiska, operatoriai uzimti. skambinama non stop, neimanoma susisiekt.
Sveiki, esu lb pasipiktinusi Jūsų maisto pristatymo vairuotoju, kuris šiandien 17.31 val. važiavo Justiniškėse ir padarė avarine situaciją išpradžiu išlėkė į priešingą juostą norėdamas aplenkti kelio atkarpoje kurioje blogas matomumas nerodydamas jokiu posukių atsiradus priešais važiuojančiai mašinai staigiai grįžo į savo juostą man prieš nosį kur vietos tikrai nebuvo tokiu būdu sukėles avarinį stabdymą, nejaugi toks pavojingas ir neadekvatus elgesys kelyje yra norma? Ar pristatymas maisto į namus yra svarbesnis už žmonių gyvybes kelyje?
sveiki. Siandien buvome Vilniaus akropoly. Pradzioj aptarnavo greitai. Buvo smagu ir jauku. Taciau sushiai au omletu kinitiški buvo siaubingi, nes buvo isukti i dumbliu ta lapa kurio neimanoma buvo sukramtyti. Valgai ir nejauti skonio nes visas dumblis kaip guma burnoj baisu nuryt, o tai nesusivirakins. daznai imu tuoa sushi paa jus, zinau kad ne tokie turi but. kokybes ner. 3valanda nebera ir kolos.
Laukeme 20min persikeipe kad 5dirbantys padavejai prieitu. mate mus taciau nieko. Dainavo, pletkavojo, prie baro tarpusavy. zmoniu buvo 6staliukai uzimti tik. tad darbo ner, nereiskia kas kitu nereikia klientu neziuret.Pagaliau kita padaveja atejo. Nieko neklause, neaiteiravo tik eme musu nesuvalgytus sushi. paprasius ideti issinesimui 1karta namie pasigedau sojos, lazdeliu, net serveteles neidejo. o sushi sumesta betkaop. valgoau ne kaip kiaule o graziai o imete lyg buciau kose jai palikus.... vasabis visaa isitrynes i sushi uzmestas. nora aameniskai nelabai megatu ji ir nelabai skrandis priima astriai... teko ismest.... labai nusivyliau jumis. Visada rekomenduodavau jus, taciau kai mama lauke su draugemis panoramoj padavejos 45min saskaita kol atnea ir dabar... baisu. neisiu daugiau, nebent arbatos.
Maistas siaubingas. Senuose riebaluose ir krakmolu pramirkes, persudytas maistas. Pavalgius ilgai skaudejo pilva, nors tikrai skrandzio problemu neturiu. Kainos didziules. NIEKADA daugiau gyvenime nesugrisiu.
P.S. Per visa gyvenima cia blogiausias maistas koki teko ragauti. Sorry bet ziauru.
Airida Jarašūnaitė
2017-07-11 20:19:53 IP 2ju6krcu
Megoje esančiame restorane aptarnavimas visai malonus, tačiau jums reikėtų pasirūpinti tokiais elementariais dalykais kaip kad žmonės galėtų užsisakyti iš meniu ką nori ir tai gauti, o ne kad ateitų padavėja ir pasakytų "šio produkto užsisakyti negalite, nes neturime produktų".
Lankomės Gan bei city PC "Akropolis" nuo pat atidarymo, daug kartu lankemės su svečiais iš užsienio, bet 2017 06 11 padavėjo Dominyko dėka, noras lankyti šį restorano gano sumažėjo, mažai, kad "gerbiamas" Dominykas neaiškiai kalba, tai mums reikėjo pastoviai jį ieškoti, panaudotus indus nenurinko nekarto, tam kad atsiskaityti laukiame 25 min, grąžos gal aplamai nesulauktume, kai priėjau paprašyti grąžos prie padavėjo, jis piktai paklausė ko aš noriu, Klientai prie gretimo staliuko irgi buvo labai nepatenkinti, nes kaip aš mačiau vien valgiaraščio jie laukia apie 20 min. Pasidalinome su kalminais įspūdžiais, priėjome bendros nuomonės, kad aptarnavimas tiesiog "nuostabus". Seniai rekomendavau pažįstamams Can bei city, dabar tikrai nerekomenduosiu.
Sveiki noreciau pranesto apie siaubinga aptarnavima issinesimui. Valgiau jusu restorane ir nepabaigus maisto paprasiau ji supakuoti issinesimui. Valgiau tikrai tvarkingai, nesu kiaule, tad kaip atnese taip ir atidaviau puse porcijos maziau. Maistas graziai tvarkingai padetas, kitam gale imbieras, ridikai ir vasabis. Gryzus tiesiog issigandau supakavimu. Geriau butu atnese dezute paciai susikrauti. Gal as nesiau maista likusi i svecius, gal jaunesniam broliukui mazam kuros nevalgo vasabio ar yra jam aleriskas???? Vasabis kuros buvo sone lekstele atsidure ant visu suhiu kaip itrintas. Na atsiprasau bet negana kad siaip sedint visa laika gavom ignoravima nuo padavejos AGNES. Tai dar ir maista parsinesem kaip is kiaulides. Tikrai pavalgokit apoe notmalius sudejimus kaip paduoda taip ideti. Apie kitu zmoniu nenumatytas alergijas bei tiesiog paduoti zmonems dezute kad patys isidetu ko nori ko nenori nei padaryt tokia nesaamone.pridegu net nuotrauka.iki.
Vakar (04.19) švenčiau gimtadienio šventę Kauno Akropolio Gan bei city restorane. Noriu padėkoti už puikų maistą, tobulą aptarnavimą padavėjui vaikinukui. Likome labai patenkinti ir maloniai nustebinti restorano dovanele. Ačiū dar kartą. Norisi čia grįžti vėl ir vėl.
Sveiki. Vakar su vaikinu lankiausi jusu restorane panoramoje. Begalo myliu jusu sushi, tad ejau ir eisiu pas jus. Taciau aptarnavimas ten ne visada mielas. Vakar atsisedome 1saleje ant sofuciu. Padavejos slankiojo aplinkui, bet prieiti negalejo nei viena. Po 15min atejus kitiems klientams, kuriems iskart nunese meniu ejome patys paprasyti. Taciau mergina taisesi savo plunksnines blakstienas ir atkirto vyresnejai kad nunestu meniu, nors ji mate mus 20kartu kokiu... priemus uzsakymus priejo jaunas vaikinukas, kuris visa laika aptarnavo musi staliuka, net pasiklause ar prie vistienos nenorime ryziu ar kazko ir aptarnavo super. Rupestis, pasiulymai ir viskas- belekaip gerai !! Net nustebau. Mergina ta jau kelinta karta atejus su seima. Draugais nedrysta prieiti tik praeidineja. Jos staliukas ar ne, meniu galima atnest ir pranest kieno staliukas kad zmones atejo. O ne piktinti klientus kai zmoniu is 100staliuku (mazdaug kaip pvz nes nezinau kiek ten) 13tik uzimtu... (maistas greit atnestas ir super irgi).jei esi studentas ar panasaus amziaus jau cia nelygis, per mazai arbatpinigiu, geda ar nusispjaut ar kodel neimanoma prieiti o proe atejusoi kitu zmoniu vyresniu iskart prieina?
Taip pat stebekite ir klientus kai jie pavalgo. Mama kazkada pasakojo kad kai buvo su draugemis teko jums net skambinti restorana kad ateitumete saskaita atbesti nes lauke 40min bet nepasirodete.aciu.
Marija Kaladinskaite
2017-04-12 16:07:12 IP 5f4soc9a
2017m. Balandžio 11d. Buvau Gan bei city su šeima PC "Akropolis", labai gaila, kad tenka rašyt jau antrą atsiliepimą apie šį "restoraną", nors labai mėgau šią vietą.
1. Aptarnavimas klaikus, jau nekalbu apie tai, kad nėra jokios aptarnavimo kultūros, tai padavėjas įžulus, akiplėša.. aptarnavo (atnešė maistą greit, bet kaip pasirodė bereikalo) greit, bet poto prisišaukt, sulaukt buvo neįmanoma, nors dar sakėm, kad pagalvosim apie gėrimus..
2. Maistas buvo nevalgomas, ty 511 kiaulienoje buvo plaukas, kalmarai su kmynais buvo persūdyti, apie ryžius išvis trūksta žodžių.. buvo ryžiai ne su kiaušiniu ir žirneliais, o omletas su žirneliais ir keliais ryžiais, ko anksčiau nebuvo.. vienintelis kas buvo skanu, Naruti (o gal ir ne toks pavadinimas) sushi:)
3. Kai PATI nuėjo pasikviest padavėjo, kuris vaikštinėjo prieš tai už restorano ribų, pagaliau atėjo povas-padavėjas, kuris man liejo nuoskaudas, kodėl aš su juo taip kalbu.. pareiškus pretenzijas dėl maisto, jis man atkirto:"aš maisto negaminu", dirbu šioje srityje nuo 2009m. ir net iš kolegų neesu girdėjus tokių situacijų.. nueidamas nuo staliuko, nes paprašiau pakviest administratorę, staliuką palydėdo mimikuodamas veidu, tyčiodamasi.. į tolimesnes smulkmeas nesiplėsiu. Tik viena: pas jus nebeeisiu, kol neišgirsiu, kad Gan Bei city pasitaisė kokybe, taip pat neleisiu eit draugams, artimiesiems.. susiimkit.
kainos primena niujorko ir dubajaus restoranus. niekur lietuvoj bent jau nemačiau kad kava 2€ butu
Vakar vakare iš Panoramos užsisakėme pekino antienos su vyru vakarienei išsinešimui. Atsidarius namuose pasibaisėjau, daržovės sudėtos visiški pasenusios, agurkai sudžiūvę, panašu jog pjaustyti prieš keletą dienų, svogūnų laiškų pasitaikė net papuvusių, antis irgi nebuvo šviežia tik naujai padažu užpilta - kurio ryškiai per daug. - o už patiekalą imate 18, 5 EUR! Baisu, jau kelis kartus atkreipėme dėmesį, į augančias kainas ir prastėjančią kokybę, bet čia tai viršūnė buvo - jei imama išsinešimui senas atliekas sudeda... Tad patarimas, jei imsite išsinešimui - atsidarykite dėžutę ir patikrinkite maistą. Vadovybe, esame labai nusivylę klientai.
Prastas restoranas, jei jį taip galima būtų pavadinti!
Nudevėti baltai, mažos porcijos už neproporcingai didelę kainą. Skonis įprastas, kaip pigiam kinų restorane, daug glutamato!
Gal pries 5metus ir buvo geras, na bet dabar as nesuprantu uz ka moketi reikia tiek, nei kokybes, nei maistas skanus, paruostas buna tikriausiai ryte ar net neaisku kada, o po to tik pasildomas manau... O mesos kokybe, na tiksliau kokybes jokios, atrodo kad gyva guvuli burnoje turetum, seniai jau cia nepatiko, bet drauge norejo apsilankyti, taciau niekas cia tikrai nepagerejo, po sito apsilankymo ir pamaniau kad vertetu ir savo nuomone pasidalinti :) p.s buvau panoramos gan bei
Lankiausi pirma ir paskutini karta Gan bei city Kaune Akropoly. Aptarnavo mus padaveja Gitana, aptarnavimas tiesiog tragiskas. Stalo irankius ne padejo o tiesiog NUMETE, taip pat numete ir meniu su ranksluosciais.. likome ziauriai nustebe.. aptarnavimas ir valgyklose turbut geresnis buna.. Lankemes ketvirtadieni apie 5 vakaro, zmoniu tikrai nebuvo daug, bet gerimu laukem apie 15min, nors matem kaip padavejai tiesiog sustoje snekuciavosi su barmenais.. Taip pat noredami pakartoti savo gerimus turejom laukti vel apie 15min, ir pagaliau nesulauke savo padavejos papraseme kitos merginos mus aptarnauti.. per visa savo vakariene padaveja Gitana mateme net kelis kartus su savo paltu praeinancia.. turbut del to jos ir nejo prisikviest.. daugiau ten niekada neisiu !!!!

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...

DEXTERA pristato naujus, antivirusinius audinius – mūsų visų saugumui
DEXTERA pristato naujus, antivirusinius audinius – mūsų visų saugumui 08-02 15:59
Pastaraisiais metais svarbiausias mūsų visų prioritetas tapo sveikata. Jau nebeįsivaizduojame viešojo sektoriaus be dezinfekcinio skysčio ir kitų prevencinių priemonių. Saulės kontrolės...
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
E. Raisi inauguruotas naujuoju Irano prezidentu
E. Raisi inauguruotas naujuoju Irano prezidentu 08-03 10:28
Irano ultrakonservatyvių pažiūrų dvasininkas Ebrahimas Raisi antradienį buvo inauguruotas naujuoju šalies prezidentu, šiitiškai respublikai išgyvenant ekonomikos ir sveikatos krizes, taip pat...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Nasdaq 188,43 +0,91%
Visa 239,78 -2,68%