Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gym Plius, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gym Plius

Atsiliepimai apie Gym Plius, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Gym Plius, UAB

Na aš tai tikrai viso sito taip nepaliksiu, skambinsiu i visas imanomas institucijas! Esu apvogta, pazeminta, suklaidinta, administratore Šilainių Gym+. Na yra kazkas baisaus. Jai visko nesutvarkys, tikrai bus kreiptasi ir į teismą. Nemokat dirbti, nedirbkit.
Niekada nesportavau sporto klubuose. Nutariau isigyti abonenta į sios imones sporto kluba. Tam kad nebludyciau, nutariau pasikonsultuoti per internetiniame puslapyje esancia pagalba. Tai kai parasiau per chata, kad man yra neaiskumu ir noreciau suzinoti kaip pradeti sportuoti - tiesiog pirmines konsultacijos, tai sulaukiau ne pagalbos, o klausimo "AR TAIP SUNKU SUSIRASTI PATIEMS ?". Atrodo kad pagalba/konsultacija online yra kazkokia privilegija? Tai kam isvis tokia funkcija reikalinga puslapyje? Gi viska zmogus pats savarankiskai gali paziureti ir rasti. Gerai varot. Su tokiu poziuriu i klientus nemanau kad ilgai gyvuos si imone. Kam idomu prisegu printscreena. Bendrauta 2019.02.12, apie 16, 30 val.
Gym+ esantis PC"MADA" palyginus dar nėra toks blogas, kaip kad čia visi rašo. Klibantys cardio treniruokliai, na taip, sutinku, bet ko norėti, kai žmonės non-stop varo, taip pat tas žmonių kiekis yra didelis, tinkamą aprangą pasirinkit ir lauke tą cardio pasidarykit, iki salės ne su mašina, o kojų pagalba nusigaukit...plius kai pasiūlymai narysčių mažomis mėnesio kainomis, tai come-on žmonės, kai pasiimate narystę, tai mažu negalvojate, sutarčių neskaitote...sutiksiu su tuo, jog šiame sporto klube svarbi kiekybė, o ne kokybė. Pasidaryti bazinius pratimus pilnai sveiko inventoriaus užtenka. Visada buvo ir bus žmonių, kuriems vis kažkas negerai ir ieško priekabių, jei jau taip blogai ir čia apėmusios neigiamos emocijos, nepasitenkinimas, tai rinkitės sporto klubą 3 ar 4 kartus brangesnį, na ir vat tada mokėsit už kokybę ir nereikės čia skleisti nepasitenkinimo komentarus. Geros dienos!
Niekam nerekomenduoju šio klubo dėl didžiulės netvarkos su narystėmis. Užsisakyti narystę galima per 5 minutes, bet kai ją reikia atšauti prasideda smagumas. Jų web'e nėra jokios nario zonos, kur būtų galima stebėti atliktus mokėjimus ar atšaukti narystę, kad nebesiųstų sąskaitų. Dabar norint ašaukti narystę turi pats sugalvoti kaip tai padaryti. Galima rašyti el. paštu, tačiau atrašinėja retai. Atsakymą ar mano narystė buvo atšaukta gavau po 2 dienų dar sykį parašęs. Jei pasidarėt sistemą užsisakyti narystę, tai pabaikit ją ir padarykit, kad būtų galima atšaukti. Tradedija.
Gym+ yra savanaudžių gvardija. Kadangi mano sutartis pasibaigusi ir aš ale nepranešiau, kad būtų nutraukta sutartis, tai jie siuntė savo sąsk. toliau. Paprašiau elektrononinės sutarties, kurią pasirašiau tuo metu, jos matot suteikti negali. Realiai tokios informacijos neturint, negali ir susižiūrėti, kada tavo sutartis pasibaigia. Kiša 2019 metų sutartį, kurioje jau ir duomenų apsauga atsiradusi, nors mano pasirašyta 2018 pradžioje tokių punktų turėti neturi. Žodžiu, kvepia tik puvėsiu.
Norejau ismeginti si sporto kluba, nusipirkau menesio naryste. Pabandziau, nepatiko - treniruokliai suluze, begimo takeliai neveikia, duse kabliuku nera arba jie nuluze, persirengimo kambaryje visi vaikscioja su lauko batais, purvina. Po menesio nusprendziau eiti i kita kluba. Bet Gym+ pradejo siuntineti grasinancias zinutes, kad susimokeciau uz sekanti menesi, nes pagal ju taisykles apie nutraukima reikia pranesti menesis pries. Pradejo man grasinti antstoliais bei teismais. Tikrai labai nemaloni situacija ir tikrai niekada negrysiu i si sporto kluba. Visiskas nesiskaitymas su klientais, patariu visiems gerai pagalvoti pries renkantis si sporto kluba.
Pc"Mada", na pasiskaičius komentarus, kyla klausimas, ar visai šiuos atsilepimus skaito vadovas?? Aš taip, pat, kaip ir daugelis lankytojų esu nepatenkintas kokybe pc"mada" gym plius paslaugomis, na jos iš tikro neatitinka, tai jo reiktų laukt iš sporto klubo... Na treniruokliai, prastos kokybės iš personalo, tai normaliai dirba, valytoje, na gal administrotorė ir vienas treneris (jaunesnis). Kiti, kam jūs, ten visai reikalingi ? :) Šeip, kam ten treneriai reikalingi ? Kad vaikšioti pasiputę? Hebra, jei jūs dirbate grynai iš komercinių paskatų, tai kokie jūs treneriai ? Vien iš knygučių ? Šeip nebeliko gimnastikos komplekso ? Kodėl ?? Ir taip trūksta treniruoklių, būna eilės, tai dar nusprendė, padaryti blogiau, kas priema neadekvačius sprendimus ??? Kur dingo bokso kriaušė??? Vietoje vienos turėtų būti, gal, bent trys, ant tokio kiekio žmonių, o kiek jų yra?? Visai išvežė ir tą vieną :/ aišku ir tą vieną, buvo išmalta, kaip pagalvė, na, bet geriau jau tokia, nei visai, be tokios. Na aš, čia nesikartosiu, visi sako, kaip yra... Aš suprantu, kad pusę žmonių, ten nueina apsimesti, kad sportuoja, ar pažaisti sportą su treneriu, bet, jul yra ir rimtai sportuojančių žmonių, tai ką jiems daryti ?
Na žinot, kartais ne viskas priklauso nuo tų žmonių, kurie sėdi registratūroje. Taip, jie turi gražiai bendrauti su klientais ir suteikti jiems visą info, tačiau jei ateina pienburniai arba piktos bobos akių padraskyt, tai jūs gaunat lygiai tokį pat bendravimą :D Vaikštau į Gym + jau ilgą laiką, niekad nekilo nesklandumų (nebent dėl treniruoklių, kuriuos tikrai gan ilgai tvarko).. prieš pasirašant sutarti, SKAITYKIT, KAS RAŠOMA, o ne tik dėkit parašus, tuomet ir nekils problemų. Nesuprantu ar jūs urviniai esat, turbūt ir darbo sutartis pasirašinėjat nk neskaitę, pasiemat sutartį, jei jums, mieli ponai, kažkas netinka. :) Visada bus nepatenkintų, tai jei nepatinka kas, mielieji, nutraukit sutartis ir nevaikščiokit, daugiau vietos bus grupinėse treniruotese man ir nereiks laukt prie bėgimo takelio :D
PC "MADA" sporto klubas kritinės būklės. Kiek be ateisi puse treniruoklių neveikiančių. Apie cardio treniruoklius nėra net kalbos. Elipsinei treniruoklei visi byrantis, minant pedalai prasisuka, traška, kliba. Dviračių 50 proc. nenaudojamų, nes jų niekas nesutvarko. O bėgimo takeliai ir 10 vnt veikiančių 3-4 vnt. Žmonės moka už paslaugas, bet kokybės 0.
Treniruokliai visai nieko, bet jų nėra daug, taipogi štangų, piko metu gali tekt pastoviniuot, bet bėda tame kad intruktoriai ten dirbantys yra visi free lanceriai, tad iš esmės atėjęs "žalias" gauni tik daug klausimų, o po to mokėk jei nori įspūdingas sumas. Todėl nerekomenduoju, ypač todėl jog treniruokliai nesunumeruoti, tad pavadimai trenerių nk nesako man, kaip "žaliam".

Bet pats didžiausias blogis yra sutartis ir mokėjimų tvarka. Moki į priekį ir negana to per 5dienas perduoda antstoliui... Ta prasme čia nejuokinga, jei esat išvykę galit sau kreditingumo istorija taip susigadint, o telefonu niekada neatsiliepia niekas :) Plius smagu tai jog sąskaitos taip ir negaunu aš į el.paštą nei į el.bankininkystę :) Labai neprofesionalu, nors įranga tikrai visai nk, bet pati sistema prasta.

Pradedančiajam tikrai nerekomenduoju.
Nerekomenduoju šio sporto klubo. Gudriai sudaryta sutartis supančioja kliento teises, pasirašant sutartį skubinama ir baksnojama kur pasirašyt, tad jei neturit laiko skaityt, rekomenduoju išvis neeit į šį sporto klubą. Antros sutarties su klubu negavau, todėl namuose įsigilint į sutartį negalėjau, jau vėliau susidūrus su sutarties nutraukimo sąlygom, radau sutartį internete. Principas sutarties nutraukimo įdomus, jei sausio 1 dieną nuėjus į klubą ir pradėjus sportuot, pamatai ir galvoji, kad tau nepatiko, tą pačią dieną turi pranešt kad klube nebesportuosi, nes jei tai padarai vėliau, vistiek privalai sumokėt dar už vasarį, ir tik tuomet bus nutraukta sutartis. NEREKOMENDUOJU
Klube PC Mada sugedę pusė takelių, visi takeliai išreguliuoti (programiškai, tablo rodo nesąmones)
Vadybininkė sako, kad kitaip nebus.
Kur vadovybės kontaktai? e mailo nėra, paskambinus duotu telefonu atsiliepia snarglio balsas (autoatsakiklis)
Gerai startavot, bet šitas biznis ne jums.
Tenka išeiti.
tuoj paliksiu sita kluba
2018-12-20 19:57:31 IP 5.20.176.182
MADA gym pliusas, lankau jau 1.5 metu nuo atidarymo ir viskas tik blogyn, vertejo tik rpadzioj sportuot kol viskas buvo nauja.
DAbar neveikia kas antras treniruoklis, o jeigu ir veikai tai isklibinta is sukineta, visur varztai plastmases metosi... NEveikia svarstykles net, tada prie iejimo yra plancetka (kinietiska) kur gali ivertinti kluba, tai mielai suspaudyciau viska ant 1 zvaigzdutes bet ji irgi NEVEIKIA :D xebra gerbkit save ir neikim i sita skyle, as taip pat baigiu savo metini abonimenta ir varau is cia kuo toliau
Idemei skaitikit ka jums paduoda pasirasyt nes jiemiau sutarti 1men neturejau laiko skaityt tos sutarties greit pasirasiau pasitikejau ir isejau tos autarties ir veliau neskaiciau kazkur nukisau ir dabar nerandu bet esme tame kad pasirodo man dave pasirasyt uz metus ir dabar man atejo anstoliai dar 30 eur nors sumokejau pilna men suma 25eur nuejau i sporto kluba tik 3 kartus del laiko trukumo daugiau nevaikstau noriu isiaiskint kodel man dave vietoj menesio metams sutarti skambinu jiems i savaite po 2 kartus ir klausiu ju del ko i taj girdziu atsakima kad keliu dienu begije su manim susisieks bet jau praejo 2 men neturiu jokio atsakimo taj isejo man ju sporto klubas apie 50 eur uz 3 kartus nuet auksinis sporto klubas o imone gera visur reklamuojasi o moki tokius pinigus uz administravima kurio ten nera turiu drauge kuri girdejo kad as prasiau menesiui abonementa bet jos tikriausiai neuzteks jaj kam buvo tokia situacija parasikit man sio el pastu dntsgrdznsks@gmail.com
Norėčiau atkreipti vadovybės dėmesį, kad PC "Mada" esančiame gym plius sporto klube, jėgos kambarėlyje labai trūksta šviesos. Ypač sportuojantiems vakare, nes ta prieblanda tik migdo. Taip pat tame pačiam kambarėlyje labai trūksta oro, jeigu susirenka kokie 3 - 4 žmonės iš viso nėra kuo kvėpuoti. Tikiuosi šios smulkmenos bus išspręstos iš anksto ačiū.
Sporto klubas pats patrauklus, deja apie dirbanti personala sudariau kita nuomone. Sulaukti kol tave pastebes ir aptarnaus nes norejau sumoketi uz lankyma ir pasirasyti sutarti kantrybes reikia, ten dirbanciai mergynai svarbiau buvo paflirtuoti su vaikinuku, ir paplepeti su drauge ar kolege neaisku, ir vos neprasyti reikejo atsisesti pasirasyti sutarties, nes drauge uzeme kliento vieta ir naglai sedejo. Su tokiu poziuriu i darba ir prekybos centru kasas nepriims
Jus čia rimtai?? Ir vėl suplėšytas. Pusantro mėn jums užtruko, kad sutaisyti. Praėjo 2 sav. IR VĖL SUPLĖŠYTA TROSAS. Jus čia rimtai??? Klientai negali treniruotis o pinigai yra sumoketi !!
Jeigu jums treniruokliai G+ yra normalūs, tai arba jūs nesate nei karto buvusi rimtame sporto klube arba treniruokliais iš viso nesinaudojate. Spėju jūsų treniruotė susideda iš 20min cardio, 20min telefono maigymo ir 10min tempimo pratimų. Na, o dėl ko kiti sporto klubai turėtų verkti nelabai suprantu. Kad profesionalią įrangą turi ar, kad rimti žmonės ateina rezultatų siekti? P.S. Dabar vs-fitness oze siūlo metinį abonementą, kurio mėnesio kaina 19, 95. Tai, dėl ko čia verkti reikia? Jūs gal argumentuokit plačiau.
Juozas 2018-10-06 15:01:42
"Dusas yra nemokamas" Jūs ką, rimtai? :DD. ".. p.s. begimo takeliai bei treniruokliai yra norm kokybes". Jeigu jums kinietiški treniruokliai yra "norm" kokybės, gal nueikit į kokį rimtesnį sporto klubą, kuris turi "Life fitness", "Hammer strength" ar "Technogym" įrangą ir tada sakykit :D
Taip, Juozukeli, yra NORM :) Lankomiausias sporto klubas, o kiti sporto klubai verkia :)
Pilietė 2018-03-02 00:07:44
O man patinka Gym Plius. Kaina yra prieinama kiekvienam. Apsilankai bet kuriuo metu, neribotai. Dusas yra nemokamas. Treniruotes yra nemokamos. Ateinu vakarais apie 22val. arba rytais, 11 val. PC Madoj - zmoniu mazai. Su begimo takeliais bei treniruokliais viskas yra ok, jeigu sugenda treniruoklis ar begimo takelis (reikia suprasti kad apsilanko daug zmoniu del to greitai ir sugenda) tai max per pora dienu sutvarko, p.s. begimo takeliai bei treniruokliai yra norm kokybes. Juokas ima kai skundziasi del kvapo sporto saleje arba kad per daug zmoniu, toks jausmas, kad zmones nezino kur ateina. Tai yra sporto klubas, ne kvepalu namai :) Pasirenki sau tinkama laika ir ateini, jeigu jau taip trugdo kvepiantys zmones. Yra nemokamas internetas.
O aš noriu parašyti apie vieną treniruoklį, kuris pastoviai yra sugedęs. Kalba eina apie GymPlius PC MADA 22nr. treniruokli. Ir vėlgi, nuo rugsėjo mėn. jis yra sulaužytas, ir iki šiol (daugiau nei mėn.) nepataisytas. Taip, tokie dalykai atsitinka, sugenda treniruokliai, juos pataiso ir lygtais viskas tvarkoj ir visi patenkinti. Bet visai kita kalba su šitu 22 trenuruokliu, kuris dažnai sakyčiau, (kas pora mėn. tarnauja ir poto laukiama daugiau nei mėn. kad sutaisytu) sugenda. Ir buvo kalbėta su administratorėmis, kiek dar laukti, kol sutaisys, žmonės negali treniruotis - o pinigai yra sumokėti. Dėja - reikia laukti. Gal GymPlius administracija pastatys dar viena tokį treniruoklį? Kol vienas bus sugedęs - žmonės galės treniruotis su kitu - nes kitaip mes laukiame daugiau nei mėn. kol sutvarkot ir nebegalime treniruotis !
PC MADA, kas antras treniruokli8s neveikia, prideliota lenteliu, bet tai nereiskia kad jei treniruoklis neturi lenteles uzdetos su juo viskas ok, nes bus arba klibantis arba girgzdantis arba siaip nelygiai ir netolygiai dirbantis.Zodziu jei dar metus atlaikys tai galit jaustis kaip laimeje kazino, nes tikimybes nedaug. GEriau jau pamokekit 20 ar 30 euriuku kitam sporto klube daugiau per menesi nei sitoj skylutej bandyt sutaupyt uz 10 euriuku. Tas pats kas prostitute staty sakytu as sergu visom ligom bet pigiai duosiu pakaisiot, tai tas pats su gympliusu - bedu dafiga bet kaip sakant papigiai

Noriu įspėti naujus klubo narius (ypatingai tuos, kurie ruošiasi prisijungti prie sporto klubo esančio PC MADA), mergina dirbanti administratore akivaizdžiai nežino ką parduoda arba puikiai užsidirba sau bonusą bandydama suklaidinti naujus sporto kluban norinčius užsirašyti narius. Panele, jūs privalote informuoti naują narį apie šiuo metu vykstančią akciją (iki rugsėjo 30 d.), t.y. perkant narystę metams, pirmieji pusę metų kainuos 9, 99 vėliau 19, 99, o ne iškišinėti naujiems nariams abonimentus po 24, 99 arba 19, 99.
Anyway, peržvelgus komentarus, matosi, jog darbuotojų gympliusas atsirinkti nemoka, arba tiesiog toks jų standartas...
Sėkmės.
Rugilė 2018-06-28 10:57:43
Esu pakraupusi kauno šilainių administratorių darbu.. sutartį nutraukiau balandžio mėnesį, šiandien yra birželio 28 diena ir gaunu žinutę iš skolų administravimo, jog esu skolinga. Skambinu į gymplius, kodėl vyksta tokie dalykai, kas per nesamonės, man sako, jog mano duomenų sistemoje nemato.. nu tai laba diena! Šiaip tokio pranešimo negaučiau.. darbuotojų atsakingumas tai patyliu.. shame on you! O ir dėl tokio neapdairaus elgesio tokį įrašą gauti... tikrai nepaliksiu taip visko :)
Rugile, kaip sekėsi ar pavyko susitarti, nes man panaši situacija su Šilianių gymplius.
Labai noriu padėkoti Žemaitės g. esančio klubo administratoriams: tiek padedant prisijungti prie klubo, atsakė į visus iškilusius klausimus (mergina), tiek šiandien, kai užsiminiau, jog nenuskaito mano piršto antspaudo įeinant į klubą, vaikinas kaip man padėjo išspręsti nesklandumą. Su šypsena ir geranoriškumu. Daugiau tokių puikių darbuotojų linkiu! Iki malonių susitikimų :)
Sveiki. Lankausi PC Mada Gym plius. Jau mėnesį kaip yra sugedęs treniruoklis pažymėtas 22 numeriu. Pranešiau administratorei, kad užregistruotu gedimą. Jau eina ketvirtą savaitę, bet iki šiol nepateise. Buvau sutikusi meistrą sporto klube, paklausiau, kada sutvarkys, atsakė, kad tikrai ne šiandien (tai buvo prieš savaitė). Išeina, kad mėnesį nebedarau savo mėgstamo pratimo. Už ką yra mokami pinigai.
Kaip ir kiti lankytojai, esu labai pakraupusi administratoriaus Sauliaus darbu, esančiame Gymplius kalvarijų g. Negana nemandagaus elgesio su klientais, jis sudaro kėblias situacijas savo darbo nežinojimu, kurias reikia tvarkyti visą mėnesį! Taip pat paskambinus telefonu tikrai neprendžia iškilusių problemų. Tenka kelis kartus skambinti telefonu, kad papulti ant normalios administratorės. Manau, kad šis žmogus tikrai netinkamas tokiam darbui, rekomenduočiau atkreipti dėmesį į klientų atsiliepimus ir imtis veiksmų, kad tokie žmonės nedirbtų tokiose vietose, kuriose reikia visą dieną bendrauti su klientais. Dar liūdniausia, kad tokie nekompetetingi darbuotojai gadina visą įmonės gerą vardą.

Lankausi Gym plius sporto klube prie Zalgirio-Kalvariju g. sankryzos.
Esu pasipiktinusi administratoriaus, kurie ten dirba elgesiu. Nesu tikra ar jis isvis supranta, kad ten dirba.
Viena karta atejau i sporto kluba skubedama, nes uz keliu minuciu turejo prasideti grupine treniruote. Negalejau patekti i sporto kluba iprastai, nes pirstu antspaudu sistema neveike, taigi paskamninau skambuciu ir mane ileido salia stovintis zmogus. Taigi skubiai zengiau prie persirengimo kabinu, bet mane sustabde administratoriaus riksmas. Man buvo liepta laukti eileje. Prastovejus apie pusvalandi, mane patikrino ir leido eiti, taciau man tai jau buvo neaktualu, nes i treniruote, kuria norejau patekti, jau nebespejau.
Kita karta atejau, atstovejau eileje, nes turejau klausima. Administratorius (atrodo, kad jo vardas buvo Saulius) pazadejo susisiekti su kazkuo, kad suzinotu atsakyma. Kai prie jo priejau uz pusantros valandos, po apsilankymo porto klube, kad suzinociau atsakyma, pasirodo jis net neissiunte uzklausos ir su niekuo nesusisieke, taigi paprasiau, kad butinai paklaustu, kad kai ateisiu kita karta, jau tikrai butu atsakymas. Atejusi uz keliu dienu, suzinojau, kad nieks taip ir nebuvo padaryta. Gerai, kad pasitaike kita administratore, kuri neziurint i mano nepasitenkinima labai maloniai aptarnavo ir padejo ispresti problema.

Kreipiuosi i klubo vadovus, gerbiamieji, labai prasau, dar karta perziurekit sio administratoriaus darba ir gebejima dirbti esamoje pozicijoje, nes tokie darbuotojai tyciojasi ir niekina ne tik lankytojus, bet ir jusu kluba. Esu tikra, kad nesu vienintele, pasipiktinusi jo darbu.
Prisidedu daugumo nuomonei del sio sporto klubo. Paskelbe akcijas apie pigu "sporto klubo" (netgi taip jo negalima pavadinti) lakyma, tai dabar kaip silkes backoj maudosi visi. ventiliacijos stoka, prie treniruokliu issirikiavusios eiles, i grupines treniruotes ieiti is vis neimanoma, baisu is "stanges" negaut per galva. pradejau lankyti si sporto kluba 11 men iki nauju metu viskas buvo ok, bet kai paskelbe akcijas, tas zmoniu srautas padidejo kelisk kart. cia yra nesugebejimas suvaldyti tokio srauto. aisku visi isigije narystes nori lankyti, bet kai neimanoma pakliuti ir nuejes i sporto kluba asisuki ir iseini... naudos jokios.. pinigai kaip i bala....
HIGIENOS INSPEKCIJA
2018-03-11 10:30:56 IP 5.20.176.182
Ta prasme jus turit nors minimalius higienos reikalavimus ar PX ? PC Mada (bet visur kitur beveik taip pat) ziemos sezonas, viasi su slapiais snieguotais batais eina per visa sale (nes toks praejimas iki rubines), tai patieskit kilimeliu gi visi taip daro ! Slapia, rubinej spinteles nevalytos drusku pilna apvarveje viskas. ant suoliuku ir spinteliu virsaus dulkiu kalnas. Vienas paliko triusikus tai jie 2 savaites kabejo toj pacioj vietoj :D Ka jau kalbet apie treniruoklius ant kuriu storos kiaules lieja prakaita ir niekas aisku nenuvalo to prakaito, tai treniruokliai net SVYTI nuo prakaito. Slykstus klubas istikruju, baigsisi abonentas kuo toliau nuo jusu
labai nuvyle sporto klubo nesaziningas pinigu abonentinis surinkimas, pasirodo, pasirasius sutarti, net ir kelis menesius nei karto nesilankius sporto klube, privalai moketi abonentini mokesti !!!!
Laba diena.
Noriu pakomentuoti Jūsú administratoriaus Sauliaus elgesį mano bei lankytojú atžvilgiu.
Šis administratorius nemandagiai ir nepagarbiai elgiasi su manimi bei kitais lankytojais, kurie yra taip pat nepatenkinti. Užlaiko žmones, susidaro metrinės eilės, nemoka suvaldyti iškylančiú smulkiú problemú, stresiniú situacijú. Jis savo elgesiu pozicionuoja save lyg būtú klubo vadovas, o ne administratorius bei menkina lankytojus.
Siūlyčiau apsvarstyti šio darbuotojo tinkamumá šiam darbui, nes jo elgesys darbo vietoje gadina bendrá klubo įvaizdį bei atmosferá. Mes esam klientai, kurie moka pinigus ir nori jaustis komfortabiliai.
Dėkoju.
Pagarbiai, Alisa P.
Buvau Zemaites g. - tikriausiai, blogiausias sporto klubas kuriame esu buvusi. Visu pirma rubineje, be to kad ji nepatogi ir sausakimsa, tvyro viesojo tualeto kvapas - jau nuo jo supykino. Norejau nueiti i grupine treniruote - netilpau, galvojau pasportuoti saleje, bet ten irgi pilna zmoniu ir dar muzika groja taip garsiai, kad gali ausu bugneliai sprogti. Zodziu, isbuvau klube gal 20 minuciu, bet isejusi jauciausi tarsi buciau 8 valandas vaziavusi viesuoju transportu - muzika, kvapas ir zmones issekino labiau nei sunkiausia treniruote. Daugiau su sporto klubais nebeeksperementuosiu.
Aš visada skundžiausi, kad Impulsas reikalauja per daug pinigų už abonimentą. Vakar įdomumui apsilankiau Gym+ Madoje. Dabar aš jau žinau už ką Impuls sporto klube moku gal ir perdėtus pinigus.
Pirmas vaizdas pravėrus sporto klubo duris, kad jame susirinkę puse Vilniaus arba vyksta kažkoks išpardavimas. Žmonių masė. Rūbinės mažytės, nepatogūs kieti suolai. O kas keisčiausia, kad į rūbinę įleidžia su lauko avalyne. Tad joje nėra labai švaru. Vėdinimo joje taip pat nebuvo rasta.
Planavau eiti į grupinę treniruotę. Bet deja.... netilpau :D, nes grupinės treniruotės salė yra beveik mano kambario dydžio. Žmogus prie žmogaus jokios laisvės. Baisu net iš rankos ar kojos gauti į galvą :D na tiek to einu į salę.
Svarmenys ok, na su jais nieko blogo ir negali būti, bet treniruokliai.... Toks jausmas, kad jie surudiję :D nes kai kuriuos tiesiog sunku pajudinti, o ir toks jausmas, kad skirtingos kūno pusės dirba ne vienodai.
Zona kuri skirta prasitempimams ar mini apsilimui labai mažytė. Danga slidi tad pasišokimų ar kažko panašaus nepadarysi, nes tiesiog slidinėji.
Nežinau kaip atrodo kiti Gym+ sporto klubai, bet šis esantis Mados prekybos centre tikrai nesužavėjo.
Sportuoju daug metų ir kokybiškam geram sportui norisi tam geriau pritaikytos aplinkos. Tad, kad ir kaip kartais būtų gaila pinigų, bet išliksiu ištikima senąjam sporto klubui.
nusipirkau metini pas juos Vilniuje, viskas ok 10 euru per menesi tik tai ir priviliojo daugiau niekas. BET atidare du naujus sporto klubus tai iki dabar dar neparuosti pilnam naudojimui, dulkiu pilna stiklai sutruke, sales neparusotos, nuorodos nesuklijuotos, bet cia smulkmenos. Kadangi iranga supirkta pati pigiausia tai kokybes joje nera, smito stakles net neslankioje o stovi vietoje kai atleidi :DDD Nepaisant ir to tai kas savaite vis kas nros sugenda ir kabina korteles kad neveikia. Tai gal nusamdykit meistru komanda ir tvarkykit greiciau treniruoklius. Mes siaip mokam pinigus kad sportuotume o ne ziuretume i neveikiancius treniruoklius. Gerbkit savo klientus o tai pasibaigus sutarciai visi pamojuos kabanciais ir iseis.

Forum Fitness
Forum sporto klubas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
FORUM sporto klubas didžiuojasi tuo, jog jau nuo 2003 metų Lietuvoje siūlo aukščiausios kokybės visapusiško sveikatingumo paslaugas. Sukaupta patirtis mums leidžia klubo nariams pasiūlyti tai, kas jiems svarbiausia: nepriekaištingą paslaugų kokybę, komfortą ir asmeninį dėmesį kiekvienam bei išskirtines sąlygas...
Mana mankšta
Gerų emocijų studija

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: kita veikla; medicinos įstaigos, paslaugos; pramogos ir poilsis; sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
MANA MANKŠTA – tai jauki ir šviesi treniruočių studija Vilniuje, kurioje laukiamas kiekvienas norintis sustiprėti fiziškai ir praturtėti dvasiškai. Pašilaičių sporto klube suteiksime Jums erdvę atsikvėpti nuo kasdienių darbų, atsiriboti nuo rūpesčių ir atsipalaiduoti. Po užsiėmimų pajusite daugiau gyvybingumo...
E. parkas
Epower Arena

Adresas: Ukmergės g. 298, Norfa XXL požeminė aikštelė, LT-06143 Vilnius.
Veiklos sritys: motociklai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; sporto paslaugos, sporto klubai.
Išbandykite elektrinius kartingus ir motociklus Vilniuje, Pašilaičiuose. Naujas kartodromas Vilniuje jau veikia. Epower Arena įsikūrusi po stogu, todėl čia laiką puikiai praleisite bet kokiu oru. Elektrines transporto priemones jums parinksime pagal jūsų norus ir patirtį. Pasimėgauti aštriais pojūčiais galėsite be...
Euroatletas
Sporto prekės, treniruokliai, nardymo įranga

Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai; sporto, turizmo reikmenys.
UAB "EuroAtletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas: Krepšinio stovų gamyba Kaune Rankinio vartų gamyba Kaune Stovų inventoriui gamyba Kaune Lauko sporto įrengimų gamyba Kaune...
Eurosportas LT
Adresas: Perkūnkiemio g. 3, LT-12127 Vilnius.
Veiklos sritys: grindys, grindų dangos; mediena, jos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai; sporto paslaugos, sporto klubai; sporto, turizmo reikmenys; statyba.
UAB „Eurosportas LT“ specializuojasi sporto salių, sporto aikštynų bei stadionų, o taipogi vaikų žaidimo aikštelių, aktyvaus poilsio zonų įrengime tiek patalpų viduje tiek ir lauke. Mes taipogi prekiaujame pačių įvairiausių sporto šakų įranga bei inventoriumi tiek profesionaliam tiek mėgėjiškam sportui. Siūlome ne...

Kinas: Filmas apie nuvargusį Silvio Berlusconi
Kinas: Filmas apie nuvargusį Silvio Berlusconi 02-23 20:34
Paolo Sorrentino yra puikiai žinomas režisierius, kaip ir Silvio Berlusconi yra puikiai žinomas politikas. Kiekvienas jų savo profesinėje veikloje turi ryškų stilių, todėl nenuostabu, jog žinia...
Vilniaus centre 2021-aisiais įsikurs STEAM mokslo centras
Vilniaus centre 2021-aisiais įsikurs STEAM mokslo centras 02-23 18:39
Sostinės centre, vietoje Vilniaus universiteto (VU) Planetariumo, po dvejų metų turėtų atsirasti jaunimo mokslo centras – tam šią savaitę pritarė miesto taryba.
Venesuelos pasienyje – susidūrimai dėl humanitarinės pagalbos
Venesuelos pasienyje – susidūrimai dėl humanitarinės pagalbos 02-23 17:44
Humanitarinę, politinę ir ekonominę krizę išgyvenančios Venesuelos pasienyje įtampa šeštadienį išsiveržė susidūrimais tarp sieną užvėrusių pareigūnų ir gyventojų, siekiančių į per sieną pergabenti...

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Coca-Cola 45,28 -1,26%