Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gym Plius, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gym Plius

Atsiliepimai apie Gym Plius, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Gym Plius, UAB

Kaip tik baigiasi narystė po savaitės, šiandien skambina mergaitė, siūlo pratęsti. Sakau mielai, padarykit man kad moku už metus ar du į priekį, tai sako tokių nėra, nors dar vakar terminale tokią mačiau. Pats klubas tai geras, nieko nesakau, bet kartais darbuotojų kompetencija galima suabejoti. Visi klubai turi narystes kur galima mokėti į priekį, gal ir jūs galit padaryti taip pat? Ar administracija apskritai skaito atsiliepimus?
Nerekomenduoju sporto klubo niekam ir siūlau nesigadinti nervų bendraujant su įmonės atstovais, NEPASIRAŠINĖTI JOKIŲ SUTARČIŲ. Pirmą kartą atėjus užsiregistruoti sąlygos išdėstomos visai kitaip nei yra pasirašoma ant popieriaus. Po metų abonemento - šis yra savavališkai pratęsiamas be kliento žinios. Norėdama išeiti, pasirodo, turėjau pranešti ne tik skambučiu, bet ir elektroniniu laišku. Turiu mokėti papildomai už dar vieną mėnesį paslaugų, kuriomis nesinaudosiu, nes pranešiau po 21 mėnesio dienos, kuri anot administracijos yra itin svarbi, nes būtent tą dieną pabunda pinigų valgymo goblinai, gyvenantys kitame visatos krašte, ir jau vėliau atšaukti abonemento neišeis, nes goblinai labai supyks. (Bent man taip atrodo, geresnio atsakymo negavau) Nesvarbu, kad atšauki abonementą dar mėnesiui neprasidėjus - jei goblinai pabudę - jau per vėlu ir turi mokėti už nieką.
Vėluojant kelias dienas, o dažniausiai - niekad - negausite pranešimo ir sąskaitos iš klubo, jog jau laikas susimokėti. Pirmiausia jie atsiųs antstolius.
Visiems norintiems sportuoti ir pasitikėti vieta, kurioje sportuojate, siūlau vengti šito klubo kaip maro. Įmonė orientuota į žmonių, kurie pasirašo sutartį ir nebesilanko klube, pinigus. Nesirūpinama vartotojo interesais.
Nusivylęs Lankytojas 2022-06-22 15:00:20
Buvau nusipirkęs dviejų mėnesių narystę (apmokėjau iškart kortele) be jokių papildomų sąlygų, praėjo 2 mėnesiai, lankytis klube nustojau, šiandiem gavau žinutę jog vyksta ikiteisminis tyrimas dėl mano skolos gym+ ir dar papildomos išlaidos skolos išieškotojams.ŠITIE VELNIAI SAVAVALIŠKAI PRATĘSĖ MANO SUTARTĮ ir IŠKART NESUMOKĖJUS KREIPĖSI Į ANSTOLIUS ! Kaip apgailėtina, rekomenduoju BĖGTI NUO ŠITŲ SUKČIŲ IR GYVENIME LINKIU NEĮKELTI KOJOS Į JŲ APGAILĖTINUS SPORTO KLUBUS KURIE YRA LABAI PRASTOS BŪKLĖS IR ŽMONĖS TEN TRENIRUOJASI SU TRENIRUOKLIAIS LIKUSIAIS PO SOVIETŲ ! Labai prastas sporto klubas su neproporcingai aukštom kainom ir mažai erdvės ir dar vyksta plėšrūniški lupikavimai iš savų klientų ! Į salę nebuvau įkėlęs kojos ir neplanavau po sutarties pasibaigimo, bet man vyjsta IKITEISMINIS tyrimas, ir mokėt jiems pinigus tiesiogine ta žodžio prasme už NIEKĄ.. ačiū gym+ jūs taip pat eikit paskui rusų laivą :)) -20 dešimbalėje sistemoje
Gal galima su jumis kažkaip susisiekti?
Nusivylęs Lankytojas 2022-06-22 15:00:20
Pilnai sutinku su nuomone. :)
Pati baisiausia kontora, labai gailiuosi, kad susidėjau, neapmokant savaitę abonemento grąsina anstoliais, kad nutraukti sutartį, neužtenka telefonu, reikia rašyti el. paštu ir tik po 30 dienų nutrauks sutartį.
Gyvenime neprasidėsiu. Pati sporto vieta - gera, bet administracija, mokėjimo sistemos, bei sutarties pasirašymas (Tiesiog paspaudus varnele, sutinkate vargti metus mokėti sutartį, net nelankant sporto salės.)
Neprasidėkite..
Pirmą kartą lankiausi Gym + klube. Jei tiksliau, Vilniuje, Žemaitės gatvėje. Užėjęs į vidų pabandžiau prisiregistruoti savitarnos terminale. Kokias 30min nepavyko užregistruoti piršto antspaudo (vis kartoja, kad priliesčiau dar kartą, bloga kokybė), kortelės nusipirkti galimybės nebuvo, nes administracija ten nedirba. Kol ten stovėjau, kas antras klientas keikėsi, kad "vėl" skaitytuvai neveikia. Pasirodo, ne mano pirštuose čia problema. Tada pro šalį ėjo valytoja. Pamačiusi, kad man neatsidaro vartai, pasisiūlė padėti. Galvoju, pagaliau! Deja. Vartai užsikirto, valytojai padėkojau už pagalbą, o ji.... Pradėjo rusiškai rėkti ant manęs, keiktis ir išėjo pro duris susinervinus :) Vis dar stoviu. Galiausiai šiaip ne taip patekau į patalpas. Klubas gan maloniai nustebino, švari rūbinė, moderni ir kompaktiška salė, malonūs lankytojai. Galvoju ai, bala nematė, gal tiesiog prasta diena pasitaikė. Kitą dieną pabandžiau internetu nusipirkti abonementą, nepavyko. Sąskaitos numeris netinka, tas netinka, anas netinka. Galvoju, nieko tokio - pasiimsiu vienkartinę narystę, o ryte nuvažiuosiu, kur dirba administracija ir susitvarkysiu. Internete tokio dalyko, kaip vienos dienos narystė nėra - tik kaina nurodyta. Atvykau į vietą, ten irgi nėra tokios funkcijos, administracija - teisingai, jos irgi ten nėra. Taip ir likau už tų vartų. Dabar paskaičiau atsiliepimus rekvizituose apie narystes ir įmonės reputaciją, galvoju, gal čia likimas mane saugo nuo Gym Plius? Gėda pelėda, nežinau, ką bepridurt.

P.s.: linkėjimai Gediminui iš supporto, jis labai stengėsi man padėti, o tos valytojos geriau nebeleiskit prie žmonių - dar padurs, jei parūkyt neduosi.
Kantri buvau 3 savaites, bet ir kantrūs žmonės turi ribas
Lankiau klubą metus laiko.
Besibaigiant sutarčiai, paskambino vadyba ir pasiūlė gerą kainą, tačiau pasakiau, jog vasaros metu nelabai planuoju sportuoti ir dar nesu apsisprendus dėl vėlesnių užsiėmimu. Vadyba pasakė, jog telefoninis pasiūlymas man galios iki tam tikro laiko, jei nuspręsiu sportuot toliau. Nusprendžiau netęsti sutarties, tad apmokėjau paskutinį mėnesį ir ramiai "išėjau" vasarot. Bet deja, mano narystė kažkokiu būdu prasitęsė, ty pasak admin, sudaryta nauja metinė sutartis. Kokiu būdu ją sudariau, klientų aptarnavimo centras neatsako nuo birželio 23d: (nusiunčiau konkretų laiką, numerį, kuris man pateikė pasiūlymą, bet jie atsakė, kad tai ne Gym+ numeris. Tai teko įrodynėti, jog būtent šis numeris skambino dėl naujos sutarties. Vėliau pripažino, kad tai jų numeris, bet jau prasidėjo 4 savaitė, kai laukiu info su mano sudaryta sutartimi. Deja, kolkas atsakymo neturiu. Planavau grįžti į GymPlius rudenį, bet dabar esu tikra, jog negrįšiu.
Mokestis vis dar kapsi, sakė perduos antstoliams :D tai šiandien aš kreipiausi į vartotojų teisių tarnyba
Brigita 2022-07-07 16:17:56
Asta, aha kreipiausi į vartotojų teises. Bet manau, kuo daugiau žmonių kreipsis, tuo geriau, tad kreipkimės visi :)
Ir aš kreipiausi
O žiūriu mes ne vieni susidūrėme su šia kompanija, viskas prasidėjo birželio9d.kaip jiems paskambinau ir pasakiau, kad norėtume sustabdyti narystę, nes turime neterminuotą sutartį, sako parašykite elektroniniu būdu tą dukra ir padarė, bet jinai parašė, kad nori laikinai sustabdyti, nes vasarą nelankys.Tai ir prasidėjo Jūs pavėlavote mums pranešti iki birželio 7d, todėl jums dar reiks ir už liepą susimokėti.Birželio 15d sumokėjau 24.90€ o birželio 22d mane padavė į išieškojimo tarnybą, kad nesumokėjau, pasirodo nurodžiau, mokėjimo paskirtyje, kad moku už 06mėn tai kažkas ten įvyko ir jie negavo pinigų, žodžiu liepos 8d atsiuntė, kad aš turiu sumokėti 49, 80 tada sumokėjau už liepą 24, 90 šiandien gaunu laišką, kad su mumis tik galės nutraukti sutartį nuo 09-01 žodžiu kažkas baisaus su ta kompanija bėgkite nuo jų kuo toliau.
Johnny Depp 2022-06-22 22:41:51
Asta 2022-06-27 16:26:42
Rašau pirmą blogą atsiliepimą gyvenime, bet noriu įspėti kitus. Paskaičiusi atsiliepimus pamačiau, kad ne man vienai tokia situacija.
Mano sutartis baigėsi, bet už sekantį mėnesį vistiek gavau sąskaitą. Parašius buvo paaiškinta, kad pratęsiama neterminuotai ir kad laukia apmokėjimo. Prieš mėnesį dar skambino iš Gym+ aptarnavimo su klausimu ar pratęsiu sutartį, sakiau, kad ne. Atstovė nė žodeliu neužsiminė apie papildomas sutarties nutraukimo sąlygas ir davė suprasti, kad jokių papildomų veiksmų atlikti nereikia.
Jei žadat nutraukti sutartį pasibaigus jos galiojimui - geriausia rašykit kokius 2 mėnesius anksčiau, nes tikėtina išgirsit apie terminus apie kuriuis net neįtarėt :D ir dar nurodytais kontaktais neatsilieps greitai ir nuvilkins klausimus. Ir būtinai gaukit raštišką patvirtinimą, kad toliau sąskaitų nebesiųstų.
Gal kas jau kreipėtės į vartotojų teises dėl šitų bajerių?
Emilis Petrauskas
2022-07-05 23:09:39 IP 2i23v36l
Pats blogiausias sporto klubas kuriame esu buves. Puse daiktu suluze, spinteles uzraktu nera arba dauguma neuzsidaro. Kazkokius lempinius nuolaidos grazinimu mokescius moket (kas kainuoja 24€). O sutarties neiseina nutraukti iki menesio 1 dienos.
Gal kas jau kreipėtės į vartotojų teises dėl šitų bajerių?
Johnny Depp 2022-06-22 22:41:51
Ar bandėte kreiptis į Vartotojų teises?
Kai gavau sąskaitą už Liepos mėn, nors sutartis turėjo būti nutraukta nuo Birželio 1d., buvau nusiteikus kreiptis. Bet dar kartą kreipiausi raštu į juos, kad daugiau neapmokėsiu nei vienos sąskaitos ir jeigu jos nepanaikins kreipsiuosi į vartotojų teises. Tai mane raštu patikino, kad ignoruočiau sąskaitą, jos apmokėti nereikia ir narystė yra nutraukta.
Tai palikau kaip yra, bet ne duok Diev dar kartą atsiųs tai 100% kreipsiuosi. Dar ir į žurnalistus prie to pačio, nes istorijų oho kiek daug, kaip šitas klubas gerai sukasi:) savo laiką gaišti bylinėjimuisi turbūt niekas nenori, turiu pakankamai veiklos ir taip, nu bet tokio nesiskaitymo su žmonėm tai negaliu pakęsti. Administratorės išvis aukšto levelio "galit kreiptis ir į teismą, nieko nežinau, sutartį nutraukti galit tik nuo rugpjūčio 1d., jūsų laiškų nematau, su kuo bendravot nežinau, paskambint kas atsakingas nėra kam, su jumis susisieks o jeigu ne susisieks skambinkit vėl (nei karto nesusisiekė patys, nors kokius 3 kartus žadėjo). Aj meluoju, paskambino kai paskaitė šį atsiliepimą rekvizituose. ????
Johnny Depp
2022-06-22 22:41:51
Sandra 2022-06-10 12:08:04
Kaip gaila, kad nepaskaičiau atsiliepimų anksčiau! Gyvenime nesu rašiusi neigiamo atsiliepimo, bet šį kartą, norėčiau įspėti kitus. Nes šis klubas puikiai išsilaiko apgaudinėdamas žmones. Pirmiausia, buvo užsakyta paslauga FLEXI, kad būtų galimybė atšaukti esant poreikiui. Bet jų sistema, automatiškai išskaidė mokėjimus 12 mėnesių. Po mėnesio, norėjome sutartį nutraukti, ko padaryti neįmanoma, nes jie ir toliau siunčia saskaitas. Taip moku, jau kokius 5 mėn.:) Galų gale, po visų ginčų, gavau laišką, kad sutartis bus nutraukta nuo birželio 1d. Ką jūs galvojat, prieš porą dienų vėl gavau sąskaitą už Liepos mėnesį. Ir man sako, kad nutraukimas dabar įmanomas tik nuo Rugpjūčio 1d.:) administratorės nieko nežino, atsakingų asmenų kam paskambinti nėra, garantuoja kad išsiaiškins situaciją ir perskambins, bet taip ir neperskambina. Tikrai nerekomenduoju čia lankytis, nebent norit galvos skausmo.:)
Nusivylęs Lankytojas
2022-06-22 15:00:20
Pastebejimas imonei, ne tik mokekit pinigus valytojoms bet ir nepageidaujamu gyvunu naikintojams, Kaune, pramones gym pliuse sportuojant pastebejau daug voratinkliu bet kazkaip nesureiksminau kol viena diena tiesiog pries akis neissoko, tai nezinau, nera malonu sportuot nezinant kada vel pamatysi tokio dydzio vora, maziau ar daugiau uz naryste vis gi mokama.Tvarkykites.Taip pat nuotraukos neleidzia ikelt, nes per didelio dydzio, puiku.
Patarimas visiems vengti šio klubo
Gero aptarnavymo toli gražu dar ilgai reiketu laukti, adm. Ne visuosia punktuosia dorba. Kai atvažiuoji iš kito miesto galo. Tai administratore pietauja. Žemaites g. Treniruokliai sugede, aptarnavimas -. Palaukus 15 min. Kol adm. Papietavo. Atejus ji pasake kad nera galymybes sudaryti sutarties mano prašymu. Nes mano prašymu gali sudaryti tik Kalvarijos g. Gym+ kuras sudegintas šeip sau laikas negražintas. Nu žodžiu be žodžiu!!!
Sveiki! Du kartus iš eilės buvau užsiregistruotą į grupines treniruotes, bet nepavyko su pirštu atsiimti lapelio. Toliau 05-31 pranešiau administratoriams, o 06-02 skambinau ir sakė kad sutvarkys. Bet iki šios niekas nepasikeitė ir esu užblokuota 2 sav i grupines treniruotes.
Buvusi kliente
2022-06-02 20:22:32
nusipirkau naryste, labai tikedamasi lankytis. del sveikatos nebuvau nei viename uzsiemime, mokejau puse metu. Kadangi nelankiau ir tos imokos prisimirsdavo. viena menesi paskambino primine, sumokejau. Kita menesi jau ateina pranesimas is antstoliu. Ka galiu pasakyti, kol kas klientu jiems matyt uztenka, bet kai taip nevertina zmoniu, tuo labiau turejo praktikos su karantinu, kad is niekur nieko gali atsitikti, kad neturesi jokiu pajamu, tai, manau, turetu susimastyti apie bendravima su klientais ir klientu saugojima. Nei vienas neieina i kluba nesusimokejes. Na bet kai neini, moki, ir dar jie issidirbineja, tai jau cia lygis. Vienas dalykas yra taisykles, o kitas dalykas yra zmogiskumas.
Stai toki komentara buvau ikelusi balandzio pradzioje, pirmomis menesio dienomis. Nes, kovo 23 d. gaunu is legal balance grasinima su raginimu apmoketi skola. Tuomet bankininkysteje randu suma 44 eur. mokejima, sumoku. sako dar sumokek, cia ka sumokejai suma uz du menesius, plius isieskojimas.ir dar paprase uz isieskojima papildomai, antra karta. na tuomet prasidejo diskusija su sporto klubu, paprasiau kad atsiustu sutarti, kuria mes neskaite visi telefonu tvirtiname per pora minuciu o sutarties n lapu. skaitydama sutarti randu punkta 6, 2, butinai perskaitykite ir jus! kad jei klientas veluoja moketi, sporto klubas GALI nutraukti sutarti be isankstinio ispejimo, ne teisminiu keliu. tuomet buvo iskeltas klausimas, o kodel jie nenutrauke sutarties nuo pirmo pavelavimo? vadinasi net veluodama mokejau kelis menesius vien tam, kad jiems taip buvo patogiau? Tuo sutarties punktu vadovaudamiesi sutareme, kad sporto klubas visgi nutraukia sutarti, atsiima is legal balance ieskini ir viska uzbaigiam. ir spekit. pries kelias dienas ir vel gaunu grasinima is legal balance teismais, ty po 2 menesiu, kad jei nesumoku uz kazka tai jie mane duos i teisma.Vartotoju teisiu tarnyba rekomenduoja kreiptis pirmiausia i kluba rastiskai su isdestytais motyvais, po ju atsakymo, jei nepavyksta susitarti, jau pas juos, i vartotoju teises. dar sprendziu ar ieskoti teisybes per vartotoju tarnyba, ar bandyti susigrazinti pinigus nuo pirmo pavelavimo teisminiu keliu. laukite tesinio.
Po diskusijų įmonė pakeitė sprendimą susirūpino klientų aptarnavimo kokybe ir dėjo pastangas pagerinti savo paslaugų kokybę.
2022.05.22 esu užsiregistravęs treniruote su trenerių GYMPLIUS sporto klube. Ukmergės g. 256 Vilnius. trys kartus treneris Mantas keitė treniruotės laiką. o paskirsta laiką 2022.05.30. 20.00 val pats neatvyko....... Aš laukiau apie valanda. į mano telefono skambučius. su savo ekstravagancija neatsakė..... Nuotaika man buvo sugadinta.nors šį sporto klubą aš lankau daugiau du metus. nutraukti sutarti nėra galimybės. o tyčiotis iš klientų galimybe sporto kubas turį.Dėl vidinės tvarkos.... Visur dulkės......purvas. smarvė
Gerbiami sporto kolegos prieš ateinant į ši sporto klubą pagalvokite
Nepatariu niekam turėti reikalų su šiuo klubu
Atvykau šeštadienį 05-28 d. į Kauno Krėvės pr. sporto klubą, įeiti be šansų nei su kortele, nei piršto antspaudu (abonimentas apmokėtas). Dar vienas vyras taip pat niekaip neįėjo, salė matėsi tuščia. Pasitaiko techninių nesklandumų visiems, bet bent jau galėtų būti atsakingas asmuo, kuris dirba ir savaitgaliais šiais klausimais, nes dabar šūkis "dirbame visą parą" prasmės neturi :)
Itin bloga patirtis sunku nutraukti sutartis, nepagrįsti mokesčiai
Venkit sito sudklubio betkokia kaina. Imant naryste be jokiu isipareigojimu, jie toliau pratesineja ja, nors ir nesilankot klube, praso menesi iki nutraukimo pranesti, kai imi naryste menesiui, tai realiai turi tapacia diena kai tik uzsisakei naryste jau pranesti, kad nebenoresi jos pratesti kitam menesiui. Tiesiog absurdas, nezinau kaip tokia imone dar gali 2022 egzistuot terorizuodama klientus su savo isgalvotom skolom.
Vaikinas susirgo "Šliaterio" liga. Tai blauzdikaulio šiurkštumos osteochondrozė (blauzdikaulio priekinės viršutinės dalies kaulėjimo sutrikimas). Nutarėme dėl per didelio fizinio krūvio klubo nelankyti ir nutraukti sutartį. Viskas įvyko gegužės 10 d. Informavus klubą sulaukėme atsakymo, kad dar turime susimokėti ir už birželio mėn. kadangi sąskaita jau suformuota ir už būsimą birželio mėn. o apie sutarties nutraukimą turėjome pranešti iš anksto. Čia tas pats kaip asmenį perėjoje partrenkia automobilis, jis tampa invalidu o tu nepraneši klubui prieš mėnesį, kad tapsi invalidu nes turėjai tai numatyti.
APSURDO TETRAS.
Alvydas 2022-03-06 08:33:45
Ar kas kreipėtės į teisininkus, dėl problemos su nutraukimais sutarčių? Nes jie dirba su anstolių įmone išvien, reis sprest šita problema.
Tai sveiki, susisiekim ir spręskim, nes šiuo metu, kaip tik turiu kazusa dėl nori nutraukt sutartį be jų mistinio nuolaidos mokesčio.
Juozapas 2022-04-20 22:06:26
Sukčių sporto klubas, verslas visiškai nesidomi kliento interesais ir neleidžia atšaukti sutarčių. Nerekomenduoju.
Pritariu 100%, Tupos administratorės laiškus rašineja, atsiprašome nieko negalime padaryti! Tuoj užsidarys šie klube liai tikrai! Galvojau aš viena čia tokia, o čia tiek neigiamų atsiliepimų baisu
Gym+ lankytojas 2022-03-08 10:55:36
Aš irgi labai retai rašau atsiliepimus, bet šįkart reikia parašyti. Liūdna skaitant tiek daug negatyvių atsiliepimų, žmonės, ar jūs bent patys skaitote, po kuo pasirašote? Jeigu sutinkate su sąlygomis jų neskaitydami, tai čiau jau jūsų, o ne klubo problema. Lankai Gym+ nuo pat pirmos dienos, kai jie atsirado, vien jau jų atėjimas padarė daug geresnes kainas visiems ir visuose kituose klubuose, todėl nustokite kaltinti kitus dėl savo problemų. Nei karto (išskyrus kažkada kai buvo avarija) nebuvo kad nebūtų šilto vandens, nei karto nebuvo kad kažko paklausus negaučiau atsakymo. Taip, ir Gym+ turi keletą smulkių neesminių trūkumų, ir tik vieną didelį minusą, kad vis dar nepadaro nuolatinių metinių narysčių, kur sumokėtum ir būtų ramu. Tada ir verksmų iš žmonių būtų mažiau, tikiuosi galų gale tai bus padaryta visam laikui, o ne tik kartais kai būna akcijos.
Žinokite a*******i! Taip aš ne skaitau visų sakinių kruopščiai, bet paimiau mėnesiui BE įsipareigojimų!!!!
Tai ir durniui aišku, brangiau sumokėjau bet tik mėnesiui, pasirodo ne turiu nutraukti prieš 30dienu, sąskaitas atsiuntė vėluojama o tai reiškia nutraukti dar vėliau. Apiplešimas!
Niekam nerekomenduoju lankytis sitame sporto klube. Buvau uzblokuota naudotis grupinemis treniruotemis, del 2 tariamu (jokio pranesimo gauta nebuvo) priezasciu - praleidus 2 treniruotes is eiles arba atsaukus treniruote likus maziau nei 45 min. Fiziskai negalejau praleisti 2 treniruociu is eiles, taip pat treniruotes visuomet atsaukiu laiku), o paprasius irodymus atsiusti pastu, sulaukiau slykstaus administratores atsakymo - negana to kad geranoriskai nesutiko atblokuot del ju sistemos klaidos, tai ir pazeidzia sutarti, kur as, kaip paslaugos gavejas, susimokejes uz paslaugas, negaliu jomis naudotis. Tragiska patirtis, idomu ar kada nors imsites kokiu nors veiksmu ar toliau vogsite is zmoniu pinigus, speju cia toks jusu verslo modelis:)
Padarykit normalius suoliukus rubynese! Vienam suoliukuj apie 20 spinteliu, Vilnius outlet 30 spinteliu vienam suoliukuj! Absurdas visiskas manau ne vienas as toks.
Menesi neimanoma atsaukti abonimento, nieks nesugeba susisiekti prirasyta laisku ☠️
Neigiama patirtis. Ši įmonė nevertina, negirdi kliento, neįmanoma susikalbėti. Dėl sutaries nutraukimo suskaičiuota papildoma įmoka, kuri neatitinka deklaruojamą oficialiame puslapyje ir kaip rašiau neįmanoma gauti jų skaičiavimo pagrystumo.
Esu labai nusivylusi šiuo sporto klubu, o konkrečiai Dariaus ir Girėno g. Visa laimė, kad įsigyta buvo FLEXI paslauga, kas reiškia, laisvai gali nutraukti sutartį. Su nesusipratimais (vidiniu bardaku) susidurta nuo pat pradžių. Registratūroje užsirašėm įvadinėj treniruotėj, sutartas laikas, lyg ir viskas gerai. Porą dienų iki treniruotės rašo trenerė (Karina) dėl atšaukimo treniruotės. Paklausius kodėl, paaiškino, kad administratorė nemato trenerės užimtumo ir t.t. Siūlė įvadinę treniruotę po sav.po 1, 5 sav. naktinį laiką. Tie kas nori gaut nemokamos paslaugos, yra neprioritetiniuose sąrašuose, matyt.
Padarius išvadą, kad mums ten nesinori lankyt parašėm administratorei, kad norim nutraukti narystę.
Mano narystės atšaukimą patvirtino po kelių laiškų.
O čia jau susiduriau su dar vienu jų bardaru. Pareiškė, kad mano vyras turi narystę metinę, įrodinėjo ištisą dieną, aiškino, kad nutraukti neįmanoma. Į vakarą administratorei atėjo nušvitimas, paklausė gimimo datos kliento. Persitikrino, parašė kad sistemoj ne ta pavarde buvo klientas įrašytas (moteriška), todėl ji tokia žliba buvo. Nepripažino savo klaidos iki pabaigos, nei atsiprašė, nei ką... Apsimelavo...
Kompetencijos, pagarbos iš administracijos 0.
Trenerė Karina, ačiū už įvadinę treniruotę, kuriuos nebuvo. Kam siųsti atsiliepimą apie treniruotę, jei jos nesuteikėt?
Sveiki, grazinkit zumbos treniruotes Dariaus ir Gireno g. !!!!
Prisidedu prie blogų atsiliepimų. Sutartis buvo iki 02-26, atsiuntė žinutę, jog laukia apmokėjimo už Kovą, nes bus skolų išieškojimai. O kai skambino ir siūlė pratęsti sutartį, sakiau ne, nenoriu, sakė ok, netęsiam. Parašius laišką kodėl pasibaigus sutarčiai turiu mokėti pinigus, aiškino, jog sutartis prasitęsė automatiškai.. :) manau daugiau komentarų nereikia, ką kalbėti apie šilto vandens nebuvimą dušuose ir pelėsį.
Buvusi darbuotoja
2022-02-17 12:13:29 IP 28mem83u
Metus pradirbau Gym+ administratorė ir niekad nesijaučiau geresnėj aplinkoj negu čia. Sporto klubai naujoviški, švarus, klientai linksmi ir malonūs. Gaila jog teko išeiti. Dirbau dar kituose sporto klubuose, bet kolektyvo ir klientų su Gym+ nesulyginsi!
Aišku, jeigu sistema būtų labiau naujoviškesnė būtų liuks! :D
Sveiki, turiu pasiūlyti gera trenere idarbint ;))))
Jurgita 2022-02-04 19:25:16
SVEIKI.NOREJAU PASIDOMĖT GAL KAS TURITE PATIRTIES APIE GYM PLIUS BALTŲ PR.49F?KOKIE ATSILIEPIMAI BŪTEN SU ŠIUO KLUBU?
Na, žiūrint apie kokią patirtį kalbama. Klubas normalus, inventoriaus užtenka, ryte žmonių nebūna daug, galima komfortabiliai sportuoti. Kiek teko bendrauti su administratorėm, visada buvo malonios. Norėtųsi įvairesnio cardiotreniruoklių pasirinkimo, bet tas taikoma visiem Kauno klubam, ne tik šitam. Dušai nėra labai patogūs, labai maža galvutį, praustis nėra labai lengva, bet įmanoma. Švara ir tvarka nesiskundžiu
Nemaloniausiais atvejis. Isisgyjau rugsejo menesi abonimenta. Puse metu buvo kaip ir viskas tvarkoj. Lemon gyme tu susimoki tada kai tu ta menesi visa atvaikštai. Dabar is gym+ ateina žinutes tokio tipažo. Sausio menuo, , Laba, primename kad jus nesusimokėjote už vasari. Nesusimokejus per 3 dienas jusu skola perduosim anstoliams. Geros dienos” Taip pat negalėjo suvest mano duomenys i sistema tvarkingai, del raidžiu, kitaip negalejau patekt i gyma. Totalus absurdas. Atsisakit taip pat negaliu, nes arba neatrašo arba jiems iki vienos vietos.
Mindaugas 2022-01-27 18:31:49
nerekomenduoju šio sporto klubo. Buvau užsakęs narystę su neterminuota sutartimi. Jų taisyklės reikalauja, kad apie neterminuotos sutarties nutraukimą privaloma informuoti prieš 30d. Apie sutarties nutraukimą nuo vasario 1d informavau emeil'u sausio 1d, bet pastebėjau, kad el bankininkystėje jau už vasario mėn man išrašyta sąskaita. Susisiekus paprašius nutrauktį sutartį dabar reikalauja sumokėti mėnesiui į priekį tam, kad nutrauktų sutartį nuo kovo 1d. Visiškas absurdas
Žinokit pas mane tokia pati situacija.
Nerekomenduoju tokio klubo, buvo rašyta Jiems, kad noriu nutraukti, kokia sumą pervesti, viską pervedžiau ši mėnesį vėl reikalauja, kad apsimokėčiau sąskaitą. Administratorės viena už kitą geresnės, žada perskambinti sutvarkyti, bet nieks nieko nedaro.
Ne sporto klubas, o a******ų kontora.
Tragiškas aptarnavimas... Neapsigaukit ir neįsivelkit į reikalus su šiuo sporto klubu. Apmokėjus už narystę sporto klube pinigai buvo nuskaičiuoti, tačiau abonementas neužskaitytas... Skambinau, rašiau laiškus, į laiškus neatsakydavo, telefono pokalbio metu kiekviena kart sakė jog sutvarkys nesusipratimą, tačiau niekas nesikeitė ir toliau ėjo pranešimai su grasinimu anstoliams... Nepadėjo nei čekis su mokėjimo įrodymu, nei bankinio mokėjimo išrašas, nei nuvykimas į vietą... Galiausiai įdavė anstoliams. Nerekomenduoju niekam, nes panašių nesusipratimų begalo daug.

Forum Fitness
Forum sporto klubas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: sporto paslaugos, sporto klubai; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; sporto organizacijos.
FORUM sporto klubas didžiuojasi tuo, jog jau nuo 2003 metų Lietuvoje siūlo aukščiausios kokybės visapusiško sveikatingumo paslaugas. Sukaupta patirtis mums leidžia klubo nariams pasiūlyti tai, kas jiems svarbiausia: nepriekaištingą paslaugų kokybę, komfortą ir asmeninį dėmesį kiekvienam bei išskirtines sąlygas...
E. parkas
Epower Arena

Adresas: Ukmergės g. 298, Norfa XXL požeminė aikštelė, LT-06143 Vilnius.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; motociklai; renginių organizavimas; sporto paslaugos, sporto klubai.
Išbandykite elektrinius kartingus ir motociklus Vilniuje, Pašilaičiuose. Naujas kartodromas Vilniuje jau veikia. Epower Arena įsikūrusi po stogu, todėl čia laiką puikiai praleisite bet kokiu oru. Elektrines transporto priemones jums parinksime pagal jūsų norus ir patirtį. Pasimėgauti aštriais pojūčiais galėsite be...
Trackon [Trackon, UAB - Šaudykla]
Adresas: Darsūniškio g. 71, Dijokiškių k., Kruonio sen.,Kaišiadorių r. sav.,, LT-56301 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; ginklai, savisaugos priemonės; kita veikla; renginių organizavimas; sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
Trackon, UAB - Šaudykla Šaudykla, esanti Darsūniškio 71, Dijokiškių km., Kruonio sen., Kaišiadorių r. sav. Galimybė šaudyti į stacionarius ir judančius taikinius, su mūsų arba savo ginklais.
Euroatletas
Sporto prekės, treniruokliai, nardymo įranga

Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai.
UAB "EuroAtletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas: Krepšinio stovų gamyba Kaune Rankinio vartų gamyba Kaune Stovų inventoriui gamyba Kaune Lauko sporto įrengimų gamyba Kaune...
Treniruoklių gamyba
Įvairių treniruoklių, sportinės įrangos gamintojas

Adresas: Beržiniškės g. 2A, Naisių k., LT-81474 Šiaulių r.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; didmeninė prekyba; gamyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
“Treniruoklių gamyba” gamina įvairius treniruoklius, blokus, suoliukus ir kitą sportinį inventorių pagal individualius užsakymus. Į verslą žiūrime atsakingai. Mums labai svarbi kiekvieno sportininko nuomonė. Dažnai bendraujame su įvairių sporto klubų treneriais, taip atrasdami dar daugiau naujovių, patobulinimų...

Lėtai įsibėgėjusi vasara tapo atradimų metu: Baltijos šalių pakrantės aktyvaus laisvalaikio mėgėjus užbūrė savo grožiu 08-04 07:27
Gerokai lėčiau nei pernai ar užpernai įsibėgėjęs šiltasis metų sezonas privertė nerimauti kurortų verslininkus ar pajūryje atostogas suplanavusius šalies gyventojus. Pasirinkusius poilsiauti...
"Bentley" skelbia finansinius 2022 metų pirmojo pusmečio rezultatus
"Bentley" skelbia finansinius 2022 metų pirmojo pusmečio rezultatus 08-03 14:48
Nepaisant šiuo metu visoje pasaulio rinkoje tvyrančio neužtikrintumo, "Bentley Motors" šiandien paskelbė optimistiškus finansinius 2022 metų pirmojo pusmečio rezultatus. Kol kas sunku prognozuoti...
Mažiau yra daugiau: ar šis posakis galioja renkantis IT tiekėją?
Mažiau yra daugiau: ar šis posakis galioja renkantis IT tiekėją? 08-02 18:37
Dešimt skirtingų tiekėjų – dešimt skirtingų nuomonių. Kai kurie iš mūsų susiduria su panašia situacija remontuodami savo namus: kiekvienas meistras turi savo know-how ir skuba nurodyti ankstesnių...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

JPMorgan 115,76 +3,03%
Starbucks 85,73 -1,32%