Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gym Plius, UAB

Atsiliepimai apie Gym Plius, UAB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Gym Plius, UAB

Laba,
labai nusivyliau administraciniu darbu. Kreipiausi 2020.10.08 telefonu dėl sutarties nutraukimo, gym pliuso atstovas patikino, kad sutartis bus negaliojanti nuo 2020.12.17. Pokalbiai yra įrašomi, bet kaip suprantu jie nieko nenori girdėti. Sutartį pratęsė be mano žinios iki 2021.06.20. Dabar gavau naujas sąskaitas apsimokėti už orą.
Jie nieko neinformavo, kad sutartis nenutrūko.Siaubingas požiūris į klientą. Nerekomenduočiau tokio klubo niekam.
labas rytas

Atsiprašome, kad susisiekėte su jumis. Jums tai gali atrodyti šiek tiek keista, bet žinokite, kad tai yra Dievo elgesys. Ką tik pamačiau tavo profilį ir maniau, kad tu man tinkamas žmogus. Mano vardas 57 metų Cherita Wayne, o šiuo metu gyvenu Kanadoje nuo savo vyro ir vienintelio sūnaus mirties 2013 m. Per lėktuvo katastrofą Egipte. Aš nusprendžiau susisiekti su jumis, nes man reikia gero žmogaus palikti pinigų sumą, kurią turiu savo sąskaitoje BBVA banke Ispanijoje, kur praleidau 7 metus su mūsų vyru ir sūnumi prieš tragišką lėktuvo katastrofą, kuri juos sugrąžino į kitą pasaulį nuo mūsų, bet manau, kad galėčiau greitai prie jų prisijungti, nes šiuo metu esu ligoninėje ir turiu retą smegenų aneurizmos formą, kuri mirtinai serga, ir mano dienos dabar yra sunumeruotos. T

uriu 85 000 EUR sumą, įneštą į ispanijos banko sąskaitą, ir norėčiau ją paaukoti garbingam ir patikimam asmeniui, kad jis ja naudotųsi. Norėčiau, kad asmuo, kuriam ketinu paaukoti šią sumą, panaudotų ją labdaringam darbui, kad po mano mirties mano siela galėtų būti suvienyta su Viešpačiu. Džiaugiuosi, kad jūs gaunate šią dovaną, kurią jums duodu nieko neprašydamas mainais, nes jūsų maldos ir džiaugsmas, kurį būčiau pasėjęs jūsų širdyje ir savo artimųjų širdyse, leis man mirti taikiai.

Galite parašyti man informaciją apie tai, kaip galite gauti šiuos pinigus, jei norite pasinaudoti ja.

Norėjau, kad panaudotum šiuos pinigus, kad po mano mirties šie pinigai gerai veiktų, kad mano siela rastų amžinąjį poilsį
Tiesiog už juos pačius gėda.....

malonu, kad kreipiatės, apie sutarties nutraukimą reikia pranešti prieš mėnesį. Narystės nutraukiamos tik nuo 1 mėnesio dienos. Pagal Jūsų turimą narystę artimiausia galima nutraukimo data: 2021-07-01.
Tam, kad galėtume pažymėti nutraukimą prašome apmokėti 05 mėnesio sąskaitą (7, 29 Eur.) ir 06 mėnesio sąskaitą (19, 90 Eur).
Apmokėjus prašome informuoti, kad galėtume pažymėti sutarties nutraukimą.
UAB „Gym Plius“ rekvizitus mokėjimo atlikimui:

sąskaitos numeris: LT447300010145779400
gavėjas: UAB „Gym Plius“
mokėjimo paskirtis: Jūsų asmens kodas
mokėtina suma: 27, 19 Eur.

Pasirašydamas sutartį jūs įsipareigojate, už paslaugas atsiskaityti įmonės nurodytu laiku t.y. į priekį.
4.1. Klientas pasirinktu atsiskaitymo būdu visais atvejais iš anksto atsiskaito už atitinkamą Paslaugų teikimo laikotarpį, išskyrus atvejus, kai Sutartyje aiškiai numatyti kiti atsiskaitymo terminai;
4.2. Klientui pasirinkus atsiskaityti už Paslaugas E. Sąskaitos būdu, Klientui iki kiekvieno mėnesio 11-tos dienos bus atsiunčiama E. Sąskaita už ateinančio mėnesio Kliento pasirinktą Abonementą. Klientas įsipareigoją šią sąskaitą apmokėti iki einamojo mėnesio 20-tos dienos. Jeigu Klientui pasirinkus automatinį E. Sąskaitų apmokėjimą Kliento atsiskaitomojoje sąskaitoje banke nėra ar nepakanka lėšų atitinkamai įmokai už Paslaugas nurašyti arba Klientas šiame punkte pats neapmoka E. Sąskaitos, tokiu atveju Abonento ID blokuojamas ir Klientas nėra įleidžiamas į Sporto klubą iki to laiko, kol Klientas tinkamai atsiskaito su Paslaugų teikėju už Paslaugas.

Apie sutarties nutraukimą privalote informuoti ne vėliau nei prieš 30 dienų, kitu atveju ji tęsiasi toliau, nepriklausomai ar sporto klubo paslaugomis naudojatės.
6.6. Bet kurio Abonemento su Minimaliu naudojimosi Paslaugomis laikotarpiu ne trumpesniu nei 12 mėn. ir už kurį Klientas atsiskaito E. Sąskaitos būdu galiojimas automatiškai pratęsiamas neterminuotai tomis pačiomis sąlygomis, išskyrus tai, kad netaikomas Minimalus naudojimosi Paslaugomis laikotarpis, jeigu Klientas ne vėliau kaip likus 30 dienų iki paskutinės Abonemento galiojimo dienos nepateikia Paslaugų teikėjui pranešimo apie nepageidavimą pratęsti Abonemento galiojimą. Tokio neterminuotai pratęsto Abonemento galiojimą Klientas turi teisę nutraukti pateikdamas Paslaugų teikėjui atitinkamą pranešimą; tokiu atveju abonementas bus laikomas pasibaigusiu paskutinę kito kalendorinio mėnesio, einančio po Kliento pranešimo pateikimo dienos (pvz. jei Kliento pranešimas pateikiamas kovo 8 d., abonementas bus laikomas pasibaigusiu balandžio 30 d., t.y. balandžio 30 d. yra paskutinė abonemento galiojimo diena).

Energingos dienos
Patricija 2021-06-10 17:54:09
Planuoju pirmadieni eiti Vilniuje į vartotojų teises inspekcija ir rašyti prašymą, jeigu norite kartu palieku savo kontaktą. Advokatai irgi yra. 860094857
Sveiki aš taip pat pakliuvau į jų pinkles, dar spalį rašiau, kad nutraukiu sutartį jie man pripaišė apmokėti 2 mėn į priekį, nes informavau spalio 12d. Nesumokėjus per 5d padavė į antstolius, sumokėjau visą antstolių nurodyta sumą + 8 eur administracinės išlaidos (pagal juos apmokėjus visa suma jie nutraukia sutartį nuo gruodžio 1). Spėkit.. Birzelio 1 gaunu SMS, kad vis dar lankau sporto klubą ir turiu susimokėti už gegužę ir birželį. Pasiskambinus jų nurodytu nr mane maloniai informavo, kad įsivėlė klaida. Paprašius ištrinti mano asmeninius duomenis iš jų sistemos gavau atsakymą, kad to padaryti jie neturi teisės. Šiandien vėl SMS, kad jei ne sumokėsiu už gegužė ir birželį, perduos mane antstoliams. Ragelio nekelia, laiškuose primena kažkokią lapkričio skolą, dėl kuriuos pagal juos, jie savavališkai pratęsė sutartį, manęs iki šiandienos, net neinformavo, kad skola egzistuoja ir dabar grasina dėl nepmoketos gegužės ir birželio saskaitos. Šiandien kreipiausi į vartotojų teises, sportavau Baltų pr. Kaune. Tad jei kas nori jungtis prie manęs mielai prašom, taip elgtis negalima! Mano tel. 867038384
Niekam nerekomenduočiau šito sporto klubo, kažkokie s*****i... Po karantino nepraneša, kad dar turi galiojančią narystę, o norint nutraukti ją yra dar sunkiau, sumoki 60 eurų už tai, kad buvo netesybos ir jeigu parašai, kad nori nutraukti tarkim 10 dieną, tai GymPlius administracija parašo, kad artimiausia data yra kito mėnesio 1 diena, tai susidaro 50 dienų???? Ir dar aišku, kad turi susimokėti už tą likusį mėnesį abonementą nors ir į jį neini. Vienu žodžiu BAISU!!
Patricija 2021-06-10 17:46:00
Sveiki, žinokite man tokia pati situacija nuo rudens, kai sales atsidarė manęs prašo sumokėti už geguže ir birželį, pirma žinute atėjo birželio 1 dėl birželio mėnesio apmokėjimo, susirasinejau ir jokio atsakymo negavau. Šiandien birželio 10d aš gaunu žinute kad turiu sumokėti ne tik už Birželį bet ir už Geguže, nors Gegužės mėnesį jokios žinutes gauta nebuvo, taip pat norėčiau kreiptis į inspekcija, gal kas nori kartu?
VM 2021-06-09 15:50:21
Žinokite ne Jums vienai/am čia taip, niekaip neišeina susišnekėti. Prašome nutraukti abonementą nuo rudens, o jie toliau sąskaitas siunčia... Manau reikia kreiptis į vartotojų teises.
Labai šlykštus sporto klubas, kuris neorientuotas į klientus ir visada stengiasi pasipelnyti iš visko. Niekam nerekomenduoju eiti į šį klubą
2021-06-02 13:48:19
Daugiau niekada nebeisiu i šita kluba bandai nutraukti naryste neina su nieku susisiekti kas čia viksta ka čia jie suka aš nesuprantu Baisu Baisu...
SPORTO KLUBAS - TRAGEDIJA!!! Mano sporto klubo abonimentas perrašytas kitam asmeniui praeitų metų rudenį. Netikėtai daugiau nei po pusės metų vėl pradedu gauti sąskaitas, nes tipo mano sutartis nenutraukta. Bandau aiškintis telefonu, meilu, sporto klube - viską sutvarkysime, peržiūrėsime, ištaisysime. Tai tęsiasi jau keli mėnesiai, o žinutės apie apie neapmokėtas sąskaitas vis primena. Susikalbėti ir išsiaiškinti su darbuotojais neįmanoma, kosmonautų kompanija ir tieks!!!!
Prašau sutvarkykite Gym+ Kalvarijų g. kondicionieriu
taip šaltai pučia kad neįmanoma sportuoti
žmonės skundžiasi ir dažnai peršala
Vakar pirma karta nusipirkom abonementą į jūsų sporto klubą Ukmergės 282g administracija nesuteikė jokios informacijos apie, kur yra persirengimo patalpa, kad reikia turėt spynele kad užrakinti daiktus, apie pirma įvadinė treniruotė.. nelabai suprantu.. norėjom pereit į kita klubą madoje, tai niekuo negali padėt... nesuprantu kam tuomet ta administracija reikalinga..
galėtumėt kažkaip parinkt normalius administracijos darbuotojus, kurie yra gabus padėt ir išspręst situacijas. Bei naujam klientui išaiškint viska.
Vakar atėjau į sporto klubą Baltų81, likau apstulbusį, pirštų anspaudas neveikia, administracija nedirba, tai kaip patekti, soliariumas neveikia, o dviračiams stovus paatatyti kad peirakinti dviračius nesugebate pastatyti, nors skundžiasi jau ne vienas žmogus, esu jūsų klientė jau beveik 2m.ir kuo toliau tuo skaudžiau nusiviliu jumis.
Nesilaikote sutarties sąlygų, į pastabas nereaguojate, teks kreiptis į vartotojų teises, kas mėnesį moku tvarkingai niekada nepavėluoju sumokėti, , bet jums žiūriu į pastovų klientą nusispjauti
Egle D. 2021-05-09 12:01:30
Neadekvačios skolos, antstoliai be jokių įspėjimų, administratorės nesuteikia informacijos, neatrašo i el.laiškus, arba atrašo nukopijuodamos buhalterijos atsakymą su velnias žino, kokiais terminais :D Prisiskambinti irgi sunku. Jau puse metu kaip nebesu kliente GYM PLIUSO, bet vis dar gaunu sąskaitas. Kreipiausi į vartotojų teises :))
Būtent, ąš irgi sumokėjau 34, nors sutartis pasibaigusi buvo jau prieš karantiną, tai labai negražu iš ių pusės, kažkaip keista, juk karantinas nebuvo įtrauktas į sutertį????
Atsidarius salėm po ilgo karantino buvau neinformuotas, kad dar turiu sutartį su jais ir tiesiog turėjau sumokėt 34€ už nieką. Manau daug žmonių po tokio ilgo karantino bus pamirše apie turimas sutartis ir tiesiog bus "legaliai" apvogti.
Jurgita 2021-04-30 12:35:46
Visiška nepagarba klientui : noriu pasikeisti dabar turimą abonementą į kitą, net brangesnį abonementą. Tai procedūra tokia- turiu nutraukti turimą abonementą, sumokėti netesybas už jo nutraukimą ir tik tada galėsiu įsigyti kitą, brangesnį abonementą. Kur logika???? Visiškai nekompetetingi administracijos darbuotojai, su vadovybe nėra jokios galimybės susisiekti.
Susidūriau su tuo pačiu, bet dabar jau čia paskaičius, abejoju ar benoriu dar su jais čia lįst giliau, net nepradėjus naudotis, jau milijonas problemų. Nusivyliau. O reiks metus dabar atvargt.
Sporto klubas geras, bet administracija išdarinėja ką nori. Sugalvojo ir patys pratesė sutartį kuri turėjo galioti 12 mėnesių, o dabar galios 8 mėnesiais ilgiau.
Sporto klubo abonimentų sutarties pasirašyti nepatariu.
Jums rimtai taip striuka su pinigais? Nemačiau nei vienam sporto klube, kad nebūtų metinio (12 mėn) abonimento. Visi turi, jūs irgi turėjot, bet dabar padarėt 15 mėn? Suprantu, kad tie papildomi 3 mėn nieko nereiškia sportojančiam žmogui, bet vien tik dėl šito dlyko rinksiuos kitą klubą
Taksi parke prieš metus pastoviai duše būdavo nepakankamai šiltas karštas vanduo, nors pagal higienos normas turi būti ne mažiau kaip 66 laipsniai. Todėl išėjau į kitą sporto klubą. Klubas randasi patogioje vietoje, bet trūksta tiesiog normalaus dušo. Pasibandysiu vienos dienos apsilankymą, jei vėl tas kartosis, rasysiu skundą visuomenės sveikatos centrui, kad galų gale pasimokytu, jei dar nepasimoke. Jei viskas tvarkoje, grįšiu sportuoti.
Labai blogas aptarnavimas, o atėjus į sporto klubą ir sutarus, kad nutraukiam sutartį ir sumokėjus sumą iki sutarties pabaigos po to paaiškėjo, kad sutarties nutraukimo neužfiksavo. Lankiau sporto klubą apie 2 metus ir nuo mano nutraukimo 3 mėn nebuvo lankomasi klube ir tai jiems neįrodymas, kad nutraukiau sutartį? Pradėjus susirašinėti el. paštu toliau skaičiavo ir reikalavo siųsti prašymą nutraukti sutartį. Žino kad žmonės dėl smulkių sumų nesikreips į teismą ir neturiu laiko, bet teismas el susirašinėjimą užskaito kaip įrodymą. Siūlo tik nuolaidą padaryti nuo priskaičiuotos sumos jei prasitesiu abonementą ir jau vien toks siūlymas parodo, kad yra naudojama tokia taktika ir tai yra firmos politika taip terorizuoti savo klientus. Labai senai jau nematyta tokia nepagarbi taktika prieš klientą, griebiasi šiaudo norėdami išgyventi, bet linkiu, kad neišgyventu, vien už tokį elgesį.
Geras sporto klubas gaila kad nedirba. abonementą esu gerą nusipirkęs tai tik laukiu kada vėl atsidarys ir galėsiu sportuoti.
Nors ir karantino metu, bet vistiek širdis džiaugiasi, kad uždaryta šita aferiūgų skylė... :)) tegul springsta dabar...
Klientu aptarnavimas tragiskas, o tiksliau pasakius, isvis tokio nera. Apmokejus uz paslaugas reikia 3 dienas laukti kol "pamato" sistema apmokejima ir gali patekti i kluba, o patys dar grasina su sergel nors paslaugu nesuteike. Pavedimo kopijos mat netinka. Vadovo numeris irgi pasirodo konfidenciali informacija. Zodziu cirku cirkas.
Esame Gym+ nuolatiniai klientai. Ir labai apmaudu, kad bandėme sumokėti už suteiktas paslaugas keturis kartus, nes administracija nedirbo. Ir tikrai toks elgėsys su klientais nėra geriausias pavyzdys. Tad tikrai NEREKOMENDUOJŲ pas juos lankytis.
INDRE 2020-09-01 17:50:18
Kalvariju gym vyksta vagystes, neimanoma del mokejimu issiaiskinti, atiduodama anstoliams ne ispejus del ju paciu klaidu.
Susidūriau su ta pačia bėda. Bet šito taip nepaliksiu. Kiek tokių žmonių, kurie net nesidomi ir sutinka sumokėti reikalaujamas sumas tiek klubui tiek išsieškančiai įmonei. Visiškas pasipinigavimas.
Vėluodamas apmokėti sąsk. tik vieną savaitę ir tai tik dėl to, kad karantino laikotarpiu nesilankai klube, o sąsk. faktūros niekas nepersiuntė, esi priduodamas antstoliams ir esi priverstas mokėtis 8 EUR delspinigius dar einamam paslaugų mėnesiui neatėjus į pabaigą. Maloni nuostaba.
Sveiki, jau kelintą kartą ateinu į salę ir reikia visur ieškoti dezinfekcijos, o šiandien visai nieko neradau. Žinant dabartinę padėtį būtų labai malonu jeigu pasirūpintumete didesniu kiekiu dezinfekavimui. Ačiū
Socialiniame tinkle Facebook filtruojami ir trinami aktualūs komentarai susieti su pastebėjimais ar kritika. Sporto klubas net nesivargina atsakyti į esminius ir visiems rūpimus klausimus, įgoruojama. Moki pinigus ir negali lankyti, nes nesijauti saugus dėl tokio ignoravimo. Visiška nežinia. Tik iš žiniasklaidos ar vienas iš kito lankytojai sužino apie viruso židinius sporto klube. Tarp muzikinių intarpų nuolatos kartojama, kad sporto klubas rūpinasi saugumu, nors iš esmės niekas nepasikeitėte. Pastumdė treniruoklius, pridėjo dezinfekcinių priemonių ir nuolatos kartoja jog rūpinasi saugumu. Dar ir straipsnius užsakomuosius žiniasklaidoje pradėjo rašyti jog tikrai rūpinasi ir viskas gerai. Sporto klubo naujų saugumo taisyklių mažai kas laikosi, o pats sporto klubas nieko nedaro jog lankytojai tikrai jų laikytųsi. Lankytojų gali būti toks didelis kiekis, kad sunku prasilenkti ar tenka lūkuriuoti eilėje prie treniruoklio. Dabar įvedimas antrą kartą karantinas, naujos taisyklės. Žmonių skaičius turės būti ribojamas, užtikrinamas ne mažesnis nei 2 metrų atstumas ir 10 m² plotas vienam lankytojui. Pirmąjį karantiną niekam nebuvo įdomūs tie atstumai ir plotai. Rašo vieną, o tikroji situacija visai kita.

Pigaus, masinio, autonominio sporto klubo idėja yra gera, tačiau viską sugadina tragiškas požiūris į vartotoją. Pagal požiūrį į vartotoją sporto klubas nevertas net pusės jam mokamų pinigų. Keisčiausia jog bandoma dar kelti kainas. Net Vartotojų apsaugos tarnyba yra pasisakiusi dėl Gym Plius nesąžiningų veiksmų vartotojo atžvilgiu. Iki šiol sutartys nepakeistos ir toliau elgiasi su vartotojais nesąžiningai.

Administracijos ir vadovybės kompetencija abejotina. Administracija ir vadovybė nesusipažinusi su Vartotojų teisių apsaugos nutarimais, teisės aktais, bendravime pasitaiko veidukų „smails‘ų“, pašaipos, klaidų. Gym Plius treneriai nesibodi viešai išvadinti lankytojus įvairiais neigiamais epitetais. Treneriai veja lankytojus nuo treniruoklio ar okupuoja net nenaudojamą tam tikra zona, įranga. Kartais įranga taisoma labai ilgai ar visai nesutaisoma. Vasarą ir žiemą buvo problemų su ventiliacija ir tinkama oro temperatūra.

Negalima sakyti jog viskas blogai. Sporto klubas turi ir teigiamų dalykų. Dirba visą parą. Kartais didelis kiekis lankytojų net motyvuoja. Mokant reguliariai ir neklausiant kažko rimtesnio, situacija buvo pakenčiama. Visi sau. Sau sportuoji, sau sporto klubas. COVID 19 kardinaliai pakeitė pakantumą. COVID tema labai rimta, o požiūris sporto klubo liko po senovei. Pakantumas greitai pasieks dugną. Moki už paslaugą ir nesinaudoji dėl tokio požiūrio i vartotoją.
sveiki ar ateinant sportuoti reikia laukti savaite laiko, kad svarstyklem kas nors elementa pakeistu ar gal tiesiog man privaciam klientui nupirkt is saves, kad zmones sportuodami matytu rezultatus jei administracija tiek laiko nesutvarko problemos? gym plius silainiai baltu pr
Gymplius.lt parašyta, kad sutartis nutraukiama perspėjus prieš 30 dienų. Tačiau 2020 m. spalio 13 d. pranešus apie sutarties nutraukimą, sutartį Gym plius nutraukia 2020 m. gruodžio 1 dien, t.y. po 47 dienų. Aišku, reikia ir sumokėti už abonementą iki 2020-12-01. Gym plius tai motyvuoja tuo, kad sąskaitos už ateinantį mėnesį buvo suformuotos jau spalio 9 d.
Pinigus GYM plius uždirba ne paslaugų teikimu, jų gerinimu, o klaidinančios informacijos pateikimu.
Labai prasta paslaugos kokybė. Sportuoti teko keliuose klubuose. Dušai, rodos, jog tvarkomi per šventes. Iš esmės, kas labiausiai kelia pyktį tai apmokėjimo sistema ir tie grasinantys laiškai. Administratorės nei vienos normalios ir padoriai bendraujančios neteko sutikti. Zemaites administracija dirba kada nori, kalba su kientais kaip su zemesnio lygio zmonemis. Gedimino pr. amzinai nelaimingi visi ir nuskriausti, beje, is kazkurios administratores kalbant telefonu sulaukiau pakelto tono tai isvis sokiravo. pokalbis atrode daugmaz taip: "klausyk, arba susimoki uz abonimenta, arba pirmadieni anstoliai. aisku?" Tokia pokalbio pabaiga vainikavo jau galutinai ju lygi iki "zemiau plintuso". Tai va moku pinigus, bet nekeliu ten kojos jau puse metu. Nekantriai laukiu sutarties pabaigos, nes tokios tragedijos dar reiketu paieskoti. Pokalbi telefonu esu isirasiusi, tad dar svarstau ar kreiptis i tokius atvejus nagrinejancias instancijas. Linkiu imonei ir kolektyvui suprasti kas yra kas klientu aptarnavime specializuojantis.
Klaidingai apkaltinau administratore praeitame atsiliepime. Ivyko nesusipratimas ir viska issiaiskinom.
Nerekomenduoju. Susidare ispudis, kad tave bando apgauti, bent jau gedimino prospekte. Paprasiau vieno menesio abonemento butent gedimino klube. sumokejau 29.90. Veliau pasitikslinau kainas klubo pusla[pyj, tai pasirode administratore papildomai iskaiciavo i narystes kaina, visu klubu lankymo mokesti, net manes neprainformavus.
Vilma Miniauskienė
2020-09-09 08:47:46 IP 2detoos2
Pats blogiausias klubas. Gailiuosi sudarius sutartį. Pasirinkau dėl galimybės rytais sportuoti grupinėse treniruotėse, bet šie užsiėmimai buvo panaikinti. Sūnui perrašyt sutartį nesuteikė galimybės. Pareikalavo sumokėt 60 eur netesybas nutraukiant sutartį.
Jokios pagarbos klientui!
Parašysiu tą pati, ką ir kiti. Apmokėjimo sistema TRAGIŠKA, visą vasarą bandau aiškintis kodėl man priskaičiuoja skolas, administratorės tas pačias daineles dainuoja, kad viską sutvarkys., kaip tik naujas mėnuo taip gaunu sms iš sergel, kad nesumokėjus. jau du kartus paduoda mane į sergel. Visus mokėjimo kvitus prikabinau ir nusiunčiau el. paštu, kad paaiškintų man kaip aš galiu būti skolinga jeigu aš viską sumokėjus, bet iš jų tyla. Manau pats laikas kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą.
Tik pakartosiu problemą ką rašo visi. Išieškoma skola, bet sumokėjus keliolikos eurų skolą, skolos administratorius neinformuojamas, toliau tave atakuoja ir laiškais, ir žinutėmis. Vadinamos administratorės dirba tiesiog atsakikliais, tikroji administracija nepasiekiama. Paremsiu klubą iki abonemento pabaigos ir daugiau čia kojos nekelsiu. Nuoširdžiai nerekomenduoju, nes matyta netvarka sporto klube, pasirodo išplitusi visuose lygiuose.
Klientas nuo atidarymo
2020-08-06 11:27:26 IP 2i575psa
Kauno Krėvės GymPlius : kas antras bėgtakis arba sugedęs arba dalinai stringantis, kas labai gadina kelėnus. Trys elipsiniai kurie yra jau daugiau nei 2 sav visiškai sulūžę ir niekas netaiso. Kitos staklės irgi dalinai sugedusios arba vienaip ar kitaip aplaužytos.

Nerekomenduoju niekam, geriau eikit i FitClub kuris yra šalia, ten bent jau labiau patvaresni ir prižiūrimi prietaisai. Atsibodo GymPliuse visi tie sugedę prietaisai, kur jeigu ir pataiso, tai už keliu savaičių vėl sulūžta. Venkit kaip maro, nei pinigų sutaupysit, nei normaliai pasportuosit, ir dar sąnarius susigadinsit.
Jaroslav 2020-07-22 10:51:17
Sumokėtų pinigų negali rasti jau dvi savaites. Buvau perduotas skolų išieškojimo įmonėi (dėl 6e!!!!) vien dėl to, kad jų bulateriai nemoka atlikti savo darbo.
Nerekomenduoju šio sporto klubo niekam.Su mokėjimais visiškai nesusitvarko, ko pasekoje maloniai nustebina SERGEL. Bandysiu nutraukt sutartį.Lankstumo jokio (:.
Paprastai skundų nerašau, bet šį kartą parašysiu.

Nerekomenduoju šio sporto klubo niekam. Apie sutarties nutraukimą buvo praneštą gegužės mėnesį. Sumokėjau netęsybas ir už birželio mėnesį. Deja, ne viskas taip paprasta. Liepos mėnesį su manimi susisiekė skolų išieškojimo įmonė https://sergel.lt/ ir paprašė susimokėti GymPlius už liepos mėnesį ir siegel už jų palaugas.

GymPlius neatrašo, nekelia ragelio, fb padaro "seen" ir dingsta.
Saulius 2020-06-04 20:27:32
Tas pats man, neranda sumoketų pinigų, NERANDA, kai pavedimas i banko sąskaitą padarytas prieš savaitę! Šiandien nepatekau į klubą.
Vis svarsčiai rašyti šį atsiliepima ar ne, tačiau kantrybe trūko. Kelias dienas neapmokėjus narystės mokesčio gauni miela žinute su priminimu tai padaryti kuo skubiau. O ka daro pats gymplius, kad klientai susimokėje už paslaugas jas gautu? Žemaitės g. sporto inventorius kliba jau nuo pat sporto klubo atsidarymo po karantino. Iš 5 elipsiniu treniruokliu geriausiu atveju veikiantys 2-3. Kiti kliba, treška-yra visiškai netinkami ir nesaugūs sportavimui. Suprantama, kad treniruokliu taisymas užima laiko, tačiau matosi nieks net neketina keisti esamos padeties. Ar nebūtu pats laikas susitvarkyti su šiais nesklandumais, kadangi vasaros metu sportuojančiu žmoniu srautas sumažėjes? Būtu šaunu susimokėjus už naryste gauti visas gym’o teikiamas paslaugas, tikiuosi į šį labiau prašyma, o ne atsiliepima bus atsižvelgta kuo skubiau!
Užsisakius metinę narystę, apmokėti pirmi du mėnesiai, po karantino susisiekus su administracija buvau informuota, jog klubas nutraukė narystę ir netesybų mokestis priskaičiuotas. Esu perduota į anstolių įmonę. Prašiau jog išsiaiškintų situaciją ir dėl kokių priežasčiš priimtas sprendimas, kadangi planavau po atostogų atnaujinti abonementą. Administracija neatliko darbo, turėjau pati domėtis, ieškoti dėl ko tiek netesybų kurios priimtos be mano žinios, infrmavimo turiu sumokėti tokią sumą. Trūksta komunikacijos su klientais. Dėl šios situacijos renkuosi kitą sporto klubą.
Sveiki. GYM plius klubas nėra blogas esu lankęsis. Ir eičiau dar karta. Bet kadangi lietuvoje būnu nedažnai.
Norint paimti mėnesinį apsilankymą aš turiu mokėti nuo pirmos mėnesio dienos jei yo nepadarai teksmokėti už maksimum du mėnesius. Nors pradedi lankytis tarkim nuo 10d.
Kodėl negalima mokėti nuo bet kurios mėnesio dienos ir mokėti už tą laika kuris reikalingas klientui.
Manau i klientą visai nelankščiai žiūri GYM plius....
sveiki, siandien jau 4 karta bandem apmoketi ir pratesti savo abonementa.
buvom Vilnius taxi parkas, laikas 15.00. ir kiekvina karta nera administracijos, kuria turi pasirupinti to apmokejimu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
teks rinktis kita kompanija, kur apmoketi bus paprasta ir nereikes begti i sale po daug kartu ir ten nieko nera!!!!!!!!!!
LANKYTOJAS 2020-07-01 18:44:08
Kokius įmonės direktorius Airidas Kondratas priima darbuotojus neišprususius, net nesugeba sąskaitos išrašyti ir el-pašto paskaityti, žiauru negi nėra gerai dirbančių ir savo darbą išmanančių žmonių. : (
Kiek žinau įmonė parduota estams. https://www.vz.lt/rinkos/2020/02/03/pokyciai-sporto-klubu-rinkoje-gym-plius-tinkla-isigijo-my-fitness

Forum Fitness
Forum sporto klubas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: sporto paslaugos, sporto klubai; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; sporto organizacijos.
FORUM sporto klubas didžiuojasi tuo, jog jau nuo 2003 metų Lietuvoje siūlo aukščiausios kokybės visapusiško sveikatingumo paslaugas. Sukaupta patirtis mums leidžia klubo nariams pasiūlyti tai, kas jiems svarbiausia: nepriekaištingą paslaugų kokybę, komfortą ir asmeninį dėmesį kiekvienam bei išskirtines sąlygas...
Be1Sc
Aukšto meistriškumo sportininkų klubas

Adresas: Draugystės g. 13A, LT-51225 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto paslaugos, sporto klubai; sporto organizacijos.
VŠĮ „Be1Sc“ įkurta 2017 metais, vedama idėjos užauginti naują kartą, siekiančią aukščiausių sportinių tikslų ir konkurencingą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, pritaikant moderniausią ir efektyviausią sportininkų rengimo praktiką. Nepamiršdami visuomenės, siekiame populiarinti sveiką gyvenseną, organizuojant...
E. parkas
Epower Arena

Adresas: Ukmergės g. 298, Norfa XXL požeminė aikštelė, LT-06143 Vilnius.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; motociklai; renginių organizavimas; sporto paslaugos, sporto klubai.
Išbandykite elektrinius kartingus ir motociklus Vilniuje, Pašilaičiuose. Naujas kartodromas Vilniuje jau veikia. Epower Arena įsikūrusi po stogu, todėl čia laiką puikiai praleisite bet kokiu oru. Elektrines transporto priemones jums parinksime pagal jūsų norus ir patirtį. Pasimėgauti aštriais pojūčiais galėsite be...
Euroatletas
Sporto prekės, treniruokliai, nardymo įranga

Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai.
UAB "EuroAtletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas: Krepšinio stovų gamyba Kaune Rankinio vartų gamyba Kaune Stovų inventoriui gamyba Kaune Lauko sporto įrengimų gamyba Kaune...
Eurosportas LT
Adresas: Ragės g. 16, LT-08400 Vilnius.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; grindys, grindų dangos; mediena, jos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai; sporto paslaugos, sporto klubai; statyba.
UAB „Eurosportas LT“ specializuojasi sporto salių, sporto aikštynų bei stadionų, o taipogi vaikų žaidimo aikštelių, aktyvaus poilsio zonų įrengime tiek patalpų viduje tiek ir lauke. Mes taipogi prekiaujame pačių įvairiausių sporto šakų įranga bei inventoriumi tiek profesionaliam tiek mėgėjiškam sportui. Siūlome ne...

FED palūkanų kėlimas artėja ir spartėja, prognozuojama aukštesnė infliacija
FED palūkanų kėlimas artėja ir spartėja, prognozuojama aukštesnė infliacija 06-16 21:33
FED, kaip ir tikėtasi, trečiadienį nepakeitė palūkanų ir turto supirkimo programos tempo, tačiau prognozėse regima aukštesnė infliacija ir poreikis kelti palūkanas anksčiau – 2023 m. ir bent dukart.
Po incidento viešbutyje Vokietija atšaukia 30 karių iš Lietuvos
Po incidento viešbutyje Vokietija atšaukia 30 karių iš Lietuvos 06-16 21:25
Po pavasarį įvykusio incidento Vokietija į šalį susigrąžina apie 30 karių, tarnavusių tarptautiniame NATO batalione Lietuvoje, trečiadienį pranešė Vokietijos kariuomenė.
Lietuvos geležinkeliai: spręsti Nemuno taršos problemą Kaune turi visi sklypų savininkai 06-16 20:42
Aplinkosaugininkams raginant Kauno savivaldybę skelbti ekstremaliąją situaciją dėl teršalų, patenkančių į Nemuno upę iš gretimų teritorijų, "Lietuvos geležinkeliai" sako, kad problemą turi spręsti...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Chevron 110,30 +2,16%
Citigroup 73,82 -1,78%