Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gym Plius, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gym Plius

Atsiliepimai apie Gym Plius, UAB

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie Gym Plius, UAB

Nors ir karantino metu, bet vistiek širdis džiaugiasi, kad uždaryta šita aferiūgų skylė... :)) tegul springsta dabar...
Klientu aptarnavimas tragiskas, o tiksliau pasakius, isvis tokio nera. Apmokejus uz paslaugas reikia 3 dienas laukti kol "pamato" sistema apmokejima ir gali patekti i kluba, o patys dar grasina su sergel nors paslaugu nesuteike. Pavedimo kopijos mat netinka. Vadovo numeris irgi pasirodo konfidenciali informacija. Zodziu cirku cirkas.
Esame Gym+ nuolatiniai klientai. Ir labai apmaudu, kad bandėme sumokėti už suteiktas paslaugas keturis kartus, nes administracija nedirbo. Ir tikrai toks elgėsys su klientais nėra geriausias pavyzdys. Tad tikrai NEREKOMENDUOJŲ pas juos lankytis.
INDRE 2020-09-01 17:50:18
Kalvariju gym vyksta vagystes, neimanoma del mokejimu issiaiskinti, atiduodama anstoliams ne ispejus del ju paciu klaidu.
Susidūriau su ta pačia bėda. Bet šito taip nepaliksiu. Kiek tokių žmonių, kurie net nesidomi ir sutinka sumokėti reikalaujamas sumas tiek klubui tiek išsieškančiai įmonei. Visiškas pasipinigavimas.
Vėluodamas apmokėti sąsk. tik vieną savaitę ir tai tik dėl to, kad karantino laikotarpiu nesilankai klube, o sąsk. faktūros niekas nepersiuntė, esi priduodamas antstoliams ir esi priverstas mokėtis 8 EUR delspinigius dar einamam paslaugų mėnesiui neatėjus į pabaigą. Maloni nuostaba.
Sveiki, jau kelintą kartą ateinu į salę ir reikia visur ieškoti dezinfekcijos, o šiandien visai nieko neradau. Žinant dabartinę padėtį būtų labai malonu jeigu pasirūpintumete didesniu kiekiu dezinfekavimui. Ačiū
Socialiniame tinkle Facebook filtruojami ir trinami aktualūs komentarai susieti su pastebėjimais ar kritika. Sporto klubas net nesivargina atsakyti į esminius ir visiems rūpimus klausimus, įgoruojama. Moki pinigus ir negali lankyti, nes nesijauti saugus dėl tokio ignoravimo. Visiška nežinia. Tik iš žiniasklaidos ar vienas iš kito lankytojai sužino apie viruso židinius sporto klube. Tarp muzikinių intarpų nuolatos kartojama, kad sporto klubas rūpinasi saugumu, nors iš esmės niekas nepasikeitėte. Pastumdė treniruoklius, pridėjo dezinfekcinių priemonių ir nuolatos kartoja jog rūpinasi saugumu. Dar ir straipsnius užsakomuosius žiniasklaidoje pradėjo rašyti jog tikrai rūpinasi ir viskas gerai. Sporto klubo naujų saugumo taisyklių mažai kas laikosi, o pats sporto klubas nieko nedaro jog lankytojai tikrai jų laikytųsi. Lankytojų gali būti toks didelis kiekis, kad sunku prasilenkti ar tenka lūkuriuoti eilėje prie treniruoklio. Dabar įvedimas antrą kartą karantinas, naujos taisyklės. Žmonių skaičius turės būti ribojamas, užtikrinamas ne mažesnis nei 2 metrų atstumas ir 10 m² plotas vienam lankytojui. Pirmąjį karantiną niekam nebuvo įdomūs tie atstumai ir plotai. Rašo vieną, o tikroji situacija visai kita.

Pigaus, masinio, autonominio sporto klubo idėja yra gera, tačiau viską sugadina tragiškas požiūris į vartotoją. Pagal požiūrį į vartotoją sporto klubas nevertas net pusės jam mokamų pinigų. Keisčiausia jog bandoma dar kelti kainas. Net Vartotojų apsaugos tarnyba yra pasisakiusi dėl Gym Plius nesąžiningų veiksmų vartotojo atžvilgiu. Iki šiol sutartys nepakeistos ir toliau elgiasi su vartotojais nesąžiningai.

Administracijos ir vadovybės kompetencija abejotina. Administracija ir vadovybė nesusipažinusi su Vartotojų teisių apsaugos nutarimais, teisės aktais, bendravime pasitaiko veidukų „smails‘ų“, pašaipos, klaidų. Gym Plius treneriai nesibodi viešai išvadinti lankytojus įvairiais neigiamais epitetais. Treneriai veja lankytojus nuo treniruoklio ar okupuoja net nenaudojamą tam tikra zona, įranga. Kartais įranga taisoma labai ilgai ar visai nesutaisoma. Vasarą ir žiemą buvo problemų su ventiliacija ir tinkama oro temperatūra.

Negalima sakyti jog viskas blogai. Sporto klubas turi ir teigiamų dalykų. Dirba visą parą. Kartais didelis kiekis lankytojų net motyvuoja. Mokant reguliariai ir neklausiant kažko rimtesnio, situacija buvo pakenčiama. Visi sau. Sau sportuoji, sau sporto klubas. COVID 19 kardinaliai pakeitė pakantumą. COVID tema labai rimta, o požiūris sporto klubo liko po senovei. Pakantumas greitai pasieks dugną. Moki už paslaugą ir nesinaudoji dėl tokio požiūrio i vartotoją.
sveiki ar ateinant sportuoti reikia laukti savaite laiko, kad svarstyklem kas nors elementa pakeistu ar gal tiesiog man privaciam klientui nupirkt is saves, kad zmones sportuodami matytu rezultatus jei administracija tiek laiko nesutvarko problemos? gym plius silainiai baltu pr
Gymplius.lt parašyta, kad sutartis nutraukiama perspėjus prieš 30 dienų. Tačiau 2020 m. spalio 13 d. pranešus apie sutarties nutraukimą, sutartį Gym plius nutraukia 2020 m. gruodžio 1 dien, t.y. po 47 dienų. Aišku, reikia ir sumokėti už abonementą iki 2020-12-01. Gym plius tai motyvuoja tuo, kad sąskaitos už ateinantį mėnesį buvo suformuotos jau spalio 9 d.
Pinigus GYM plius uždirba ne paslaugų teikimu, jų gerinimu, o klaidinančios informacijos pateikimu.
Labai prasta paslaugos kokybė. Sportuoti teko keliuose klubuose. Dušai, rodos, jog tvarkomi per šventes. Iš esmės, kas labiausiai kelia pyktį tai apmokėjimo sistema ir tie grasinantys laiškai. Administratorės nei vienos normalios ir padoriai bendraujančios neteko sutikti. Zemaites administracija dirba kada nori, kalba su kientais kaip su zemesnio lygio zmonemis. Gedimino pr. amzinai nelaimingi visi ir nuskriausti, beje, is kazkurios administratores kalbant telefonu sulaukiau pakelto tono tai isvis sokiravo. pokalbis atrode daugmaz taip: "klausyk, arba susimoki uz abonimenta, arba pirmadieni anstoliai. aisku?" Tokia pokalbio pabaiga vainikavo jau galutinai ju lygi iki "zemiau plintuso". Tai va moku pinigus, bet nekeliu ten kojos jau puse metu. Nekantriai laukiu sutarties pabaigos, nes tokios tragedijos dar reiketu paieskoti. Pokalbi telefonu esu isirasiusi, tad dar svarstau ar kreiptis i tokius atvejus nagrinejancias instancijas. Linkiu imonei ir kolektyvui suprasti kas yra kas klientu aptarnavime specializuojantis.
Klaidingai apkaltinau administratore praeitame atsiliepime. Ivyko nesusipratimas ir viska issiaiskinom.
Nerekomenduoju. Susidare ispudis, kad tave bando apgauti, bent jau gedimino prospekte. Paprasiau vieno menesio abonemento butent gedimino klube. sumokejau 29.90. Veliau pasitikslinau kainas klubo pusla[pyj, tai pasirode administratore papildomai iskaiciavo i narystes kaina, visu klubu lankymo mokesti, net manes neprainformavus.
Vilma Miniauskienė
2020-09-09 08:47:46 IP 2detoos2
Pats blogiausias klubas. Gailiuosi sudarius sutartį. Pasirinkau dėl galimybės rytais sportuoti grupinėse treniruotėse, bet šie užsiėmimai buvo panaikinti. Sūnui perrašyt sutartį nesuteikė galimybės. Pareikalavo sumokėt 60 eur netesybas nutraukiant sutartį.
Jokios pagarbos klientui!
Parašysiu tą pati, ką ir kiti. Apmokėjimo sistema TRAGIŠKA, visą vasarą bandau aiškintis kodėl man priskaičiuoja skolas, administratorės tas pačias daineles dainuoja, kad viską sutvarkys., kaip tik naujas mėnuo taip gaunu sms iš sergel, kad nesumokėjus. jau du kartus paduoda mane į sergel. Visus mokėjimo kvitus prikabinau ir nusiunčiau el. paštu, kad paaiškintų man kaip aš galiu būti skolinga jeigu aš viską sumokėjus, bet iš jų tyla. Manau pats laikas kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą.
Tik pakartosiu problemą ką rašo visi. Išieškoma skola, bet sumokėjus keliolikos eurų skolą, skolos administratorius neinformuojamas, toliau tave atakuoja ir laiškais, ir žinutėmis. Vadinamos administratorės dirba tiesiog atsakikliais, tikroji administracija nepasiekiama. Paremsiu klubą iki abonemento pabaigos ir daugiau čia kojos nekelsiu. Nuoširdžiai nerekomenduoju, nes matyta netvarka sporto klube, pasirodo išplitusi visuose lygiuose.
Klientas nuo atidarymo
2020-08-06 11:27:26 IP 2i575psa
Kauno Krėvės GymPlius : kas antras bėgtakis arba sugedęs arba dalinai stringantis, kas labai gadina kelėnus. Trys elipsiniai kurie yra jau daugiau nei 2 sav visiškai sulūžę ir niekas netaiso. Kitos staklės irgi dalinai sugedusios arba vienaip ar kitaip aplaužytos.

Nerekomenduoju niekam, geriau eikit i FitClub kuris yra šalia, ten bent jau labiau patvaresni ir prižiūrimi prietaisai. Atsibodo GymPliuse visi tie sugedę prietaisai, kur jeigu ir pataiso, tai už keliu savaičių vėl sulūžta. Venkit kaip maro, nei pinigų sutaupysit, nei normaliai pasportuosit, ir dar sąnarius susigadinsit.
Jaroslav 2020-07-22 10:51:17
Sumokėtų pinigų negali rasti jau dvi savaites. Buvau perduotas skolų išieškojimo įmonėi (dėl 6e!!!!) vien dėl to, kad jų bulateriai nemoka atlikti savo darbo.
Nerekomenduoju šio sporto klubo niekam.Su mokėjimais visiškai nesusitvarko, ko pasekoje maloniai nustebina SERGEL. Bandysiu nutraukt sutartį.Lankstumo jokio (:.
Paprastai skundų nerašau, bet šį kartą parašysiu.

Nerekomenduoju šio sporto klubo niekam. Apie sutarties nutraukimą buvo praneštą gegužės mėnesį. Sumokėjau netęsybas ir už birželio mėnesį. Deja, ne viskas taip paprasta. Liepos mėnesį su manimi susisiekė skolų išieškojimo įmonė https://sergel.lt/ ir paprašė susimokėti GymPlius už liepos mėnesį ir siegel už jų palaugas.

GymPlius neatrašo, nekelia ragelio, fb padaro "seen" ir dingsta.
Saulius 2020-06-04 20:27:32
Tas pats man, neranda sumoketų pinigų, NERANDA, kai pavedimas i banko sąskaitą padarytas prieš savaitę! Šiandien nepatekau į klubą.
Vis svarsčiai rašyti šį atsiliepima ar ne, tačiau kantrybe trūko. Kelias dienas neapmokėjus narystės mokesčio gauni miela žinute su priminimu tai padaryti kuo skubiau. O ka daro pats gymplius, kad klientai susimokėje už paslaugas jas gautu? Žemaitės g. sporto inventorius kliba jau nuo pat sporto klubo atsidarymo po karantino. Iš 5 elipsiniu treniruokliu geriausiu atveju veikiantys 2-3. Kiti kliba, treška-yra visiškai netinkami ir nesaugūs sportavimui. Suprantama, kad treniruokliu taisymas užima laiko, tačiau matosi nieks net neketina keisti esamos padeties. Ar nebūtu pats laikas susitvarkyti su šiais nesklandumais, kadangi vasaros metu sportuojančiu žmoniu srautas sumažėjes? Būtu šaunu susimokėjus už naryste gauti visas gym’o teikiamas paslaugas, tikiuosi į šį labiau prašyma, o ne atsiliepima bus atsižvelgta kuo skubiau!
Užsisakius metinę narystę, apmokėti pirmi du mėnesiai, po karantino susisiekus su administracija buvau informuota, jog klubas nutraukė narystę ir netesybų mokestis priskaičiuotas. Esu perduota į anstolių įmonę. Prašiau jog išsiaiškintų situaciją ir dėl kokių priežasčiš priimtas sprendimas, kadangi planavau po atostogų atnaujinti abonementą. Administracija neatliko darbo, turėjau pati domėtis, ieškoti dėl ko tiek netesybų kurios priimtos be mano žinios, infrmavimo turiu sumokėti tokią sumą. Trūksta komunikacijos su klientais. Dėl šios situacijos renkuosi kitą sporto klubą.
Sveiki. GYM plius klubas nėra blogas esu lankęsis. Ir eičiau dar karta. Bet kadangi lietuvoje būnu nedažnai.
Norint paimti mėnesinį apsilankymą aš turiu mokėti nuo pirmos mėnesio dienos jei yo nepadarai teksmokėti už maksimum du mėnesius. Nors pradedi lankytis tarkim nuo 10d.
Kodėl negalima mokėti nuo bet kurios mėnesio dienos ir mokėti už tą laika kuris reikalingas klientui.
Manau i klientą visai nelankščiai žiūri GYM plius....
sveiki, siandien jau 4 karta bandem apmoketi ir pratesti savo abonementa.
buvom Vilnius taxi parkas, laikas 15.00. ir kiekvina karta nera administracijos, kuria turi pasirupinti to apmokejimu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
teks rinktis kita kompanija, kur apmoketi bus paprasta ir nereikes begti i sale po daug kartu ir ten nieko nera!!!!!!!!!!
LANKYTOJAS 2020-07-01 18:44:08
Kokius įmonės direktorius Airidas Kondratas priima darbuotojus neišprususius, net nesugeba sąskaitos išrašyti ir el-pašto paskaityti, žiauru negi nėra gerai dirbančių ir savo darbą išmanančių žmonių. : (
Kiek žinau įmonė parduota estams. https://www.vz.lt/rinkos/2020/02/03/pokyciai-sporto-klubu-rinkoje-gym-plius-tinkla-isigijo-my-fitness
Nesirinkite niekas šio sporto klubo, plėšikautojai į prieki pinigų prašo, karantimo metu skaičiuoja mokestį, susisiekti neįmanoma su Panevėžio registratūrą, dirba kaip jiems patogu. Paaiškinu, kad karantinas buvo iki birželio 17d. net nenori klausyti, aiškina pas mus tokios taisyklės, trūksta žodžiu apie šią įmonę, patys prasčiausi atsiliepimai.....: (
Taip pat skola prirasyta po karantino nepraejus net savaitei. Skola ismusinet jau skambineja. O kai skambinau puse menesio issiaiskint nieks nesubejo tel. pakelt. Apsurdas
Justina 2020-06-04 13:00:38
Gym+ Vilnius Mada abinimenta turejau pora metu. Per karantina nusprendziau nutraukti, to padaryti neleido, nes nedirba. Kai atvykau i kluba geguzes18 diena pasake kad nutraukimas galima pranesus menesi pries. Bet tada nedirbo? Reziume turejau susimoketi ir pratestas abonimentas iki liepos 1dienos. Nors sportuoti atsisakiau, nes maciau esama tvarka, sterilumo jokio, zmoniu labai daug, nieks nesilaiko jokiu karantino rekomendaciju, viena pencijinio amziaus valytoja valo kluba viena karta i diena, ko pasekoje visur pilna dulkiu. Treniruokliai kas antras girgzda, sugedes arba netaisyklingai issikraipes. Daugiau nebeturesiu reikalu su tokia saraskinu kontora. Buvo kreiptasi i vartotoju teises. Nes tai kas vyksta neatitinka jokiu sutarciu.
Dar keliems žmonėms buvo lygiai ta pati situacija, kai po nutraukimo prašė kelis kartus didesnės sumos. Pagal jų pačių sudarytą sutartį jie privalėjo nutraukti sutartį karantino metu, jei to nepadarė, mokėti turėjote TIK kelis eurus už kovo mėnesį. Jei mokėjote daugiau, siūlyčiau kreiptis atgal pas juos ir tegul paaiškina kodėl mokėjote daugiau nei turite, kai jie nedirbo. Paskaitykit sutarties 6.5 punktą
Kristina 2020-06-25 12:12:28
Taip pat ir man, sąskaita apmokėta, gavau laišką iš skolų išieškojimo įmonės.
Ir man taip pat, pasirodo skolinga buvau 1 Eur, sąskaitų pati turėjau ieškoti, nesiuntė nei el paštu, nei kitaip, ir iš karto išieškotojams. Gyriau juos be reikalo pasirodo :)
Indrė V 2020-06-23 23:56:22
Visos e.saskaitos buvo apmokėtos, paskutinė buvo atsiųsta Gegužės 26 dieną, jau šiandien gavau pranešimą iš skolų išieškotojų kad esu skolinga, ir suma visai kita nei kad paskutinė saskaita. Ukmergės g. administratorė realiai mane pasiuntė ir pasakė kad nieko nedarys nes nežino ką daryt. Pas juos su saskaitomis nesamonė, ale už liepą jau sumokėjus buvau. Ir nesupratau kokiu būdu aš galėjau sumokėti, kai dar net sąskaita neatsiųsta, o už kažką jau skolinga. Kur tuos skundus rašyto dėl tokių nesamonių?
Taip pat ir man, sąskaita apmokėta, gavau laišką iš skolų išieškojimo įmonės.
Gym pliusas Ukmergės g. ne dirba kondicionieriai.
Lauke +30 sporto salėje trūksta oro tiesiog... administracija dirba tik darbo dienom nuo 15 iki 20 h savailtgaliais ne dirba, soliariumas dirba tik administracijos laiku kaip ir per karantina nors dabar karantinas pasibaige niekam ne rupi.. žmonės moka pinigus aptarnavimas ne koks.. ne visi gali ar turi galimybe degintis vasara saulėje užtat moka ir eina į soliariuma kas patogu po sporto. Manau atsisakysiu abonimento
Krėvės pr. Kaunas.Baisesnės administracijos nesu mačiusi... jokios pagarbos klientui! Prieš savaitę susimokėjau už birželį, taip susiklostė, kad nebegaliu laikinai eiti... nuėjusi nutraukti sutarties (sutartis neterminuota) pareiškė, kad turiu susimokėti už liepą! Siaubas kažkoks. Jokių sprendimų, kad išlaikyti klientą! s.u.k.c.i.a.i Daugiau ten negrįšiu! Geriau mokėsiu šiek tiek daugiau, bet eisiu į normalų klubą, kur nėra tokių nesamonių! s.u.k.c.i.a.i! Linkiu prarasti kuo daugiau klientų! Ir niekam nerekomenduosiu ten eiti!
A f.e. Ristų gauja kaip reta, džiaugiuosi nutraukes visus ryšius su ta skyle...
Nors kiek savigarbos turintys rinkites kitą klubą, nes NETERMINUOTOS sutaries nutraukimas, jums kainuos dviejų menesių abonimentinį mokestį...
Norėjau nusitraukti sutartį priverstas aplinkybių (nes sustabdyti negali), su mintim, kad grįšiu atgal po kelių menesių, tai birželio pradžioje buvau priverstas susimokėti už liepą, nors kartojau, kad birzelį jau negaliu eiti sportuoti...
Žodžiu pasilikit sau ant vaistų tuos pinigus kur sumokėjau už liepą...
Praradot du nuolatinius klientus, daugiau niekada čia negrįšiu ir kitiem NEREKOMENDUOSIU !!!
Viskas gerai su sale
Mantas 2020-06-02 19:26:14
Chebra tvarkykites su savo ta sistemą, žmonės gauna laiškus kad skolos neapmokėtos už praeitą mėnesį nors tuo metu net nedirbot dėl karantino, pervedžiau pinigus prieš porą dienų už abonementą o piršto nenuskaito ir kiek žinau čia jau ne man vienam ir ne pirmas pastovūs toks atvejis
Justina 2020-06-04 13:00:38
Pasidalinkite prašau kur kreiptis ir ką rašyti. Manau tik visi kartu galėsime sustabdyti šią betvarkę. Norėčiau parašyti Vartotojų teisių agentūrai apie situaciją su kuria susiduriu: terorizavimą sumokėti, nors nuvažaivaus į sporto klubą pasako kad viskas sumokėta, vartotojų teisių pažeidimus neleidžiant nutraukti sutarties pagal LR teisės dokumentuose įtvirtinto 30 d. laikotarpio ir kt.
Visiška betvarkė, dokumentų tvarkyti įmanonė nemoka, vangiai bendrauja su klientais. Nesu mačiusi tokio žemo lygio administracijos. Narystės nutraukimas - neįveikiama užduotis
Apgailėtinas klientų aptarnavimas. Pastoviai el.pastu ir SMS terorizuoja, reikalaudami sumokėti už birželį, o kai nuvažiuoji į sporto klubą susimokėti, tris kartus patikrina ir pasako, kad sumokėta. Sako per klaidą visi klientai gavo. Nei atsiprašau nei ką. Paskui vėl tas pats. Gėda!!! Ir tokį verslą reikia gelbėti nuo krizės pasėkmių????
2020.06.02 atėjau nutraukti sūnaus sutartį, liepė susimokėti už birželį, nors už kovą buvo sumokėta, bet lankyt jau negalėjo nuo 16d. Sakė reikėjo prieš mėnesį pranešti. Telefonu niekas neatsiliepia, kokia nepagarba savo klientams. Žmonių prie registratūros eilė, dirba viena regstratorė, varteliai tai veikia, tai ne. Įdomu, kas reguliuoja sportuojančių srautus karantino metu?
Kažkokia betvarkė. Norėjau nusipirkti narystę, tai išvis neleido prisiregistruoti. Administracijai neįmanoma prisiskambinti.
Gym plius nereaguoja i laiskus jiems zmogus yra nulis susiidurus su problema jie nesprendzia reikia prasytis pagalbos valstybines vartotoju teises.
Tad siulycoau pasirinkti kita sporto kluba
Paskaicius ankstesnius atsiliepimus, dabar aiskeja kad ne as vienas tokioje nemalonioje situacijoje susiduriau su sia imone.

Tik pries mane rasiusi Evelina pasirodo gavo toki pati "antausi", kaip ir as.

Man jau antra karta ju imone kelia nereikalinga stresa. Pirma karta, del neapmokintos administratores klaidos man nebuvo leista susimoketi uz naryste. O dabar, del kazkokiu priezasciu mano naryste nebeaktyvi, nors as sumokejau jiems pinigus.

Ne kokia reputacija GYM+ kelia pastatydami savo klientus i tokia padeti. Taip elgdamiesi, jie parodo kaip negerbia savo klientu ir ju laiko.

Atvaziavau siandien apytiksliai 13:20 pasportuoti, likau uz duru. Mano pirsto anspaudas nebepriimamas. Pasitikrinau savitarnoje narystes statusa, tas pats.

Negana to, savo tinklalapyje jie skelbia klaidinancia informacija. Pasak kontaktuose esancios informacijos, Sestadieniais-Sekmadieniais administracija dirba 11:00-15:00. Kelis kartus, belaukiant prie iejimo, skambinau ju numeriu. Taciau automatas kalba, kad “Administracijai reikia pailseti”. Nieko is administracijos nera ir sporto klube, kad cia ir dabar isspresti problema.

Idomus pastebejimas. Komentara apie klaidinanti darbo laika rasiau jiems ant Facebook paskiros, tik atvykus i sporto kluba, belaukiant uz duru. Dabar, praejus kelioms valandoms nuo mano pirmojo komentaro, ju svetaineje buvo pakeisti duomenys, kad Sestadieniais-Sekmadieniais administracija nebedirba. Kokie jie gudrus. Nors man nei "Labas", nei "Atsiprasome" neparase.

Laimei, padariau nuotrauka dar pries kelias valandas pateiktos informacijos. Pridedu prie sios zinutes.

Jokio profesionalumo. Sukciauja savo klientu atzvilgiu. Po tokiu dalyku as jokiu budu nerekomenduosiu sio sporto klubu absoliuciai niekam. Tai nekelia pasitikejimo sia sukciu imone. Priesingai, pasidalinsiu kokie nuotykiai laukia su jais susidurusiais. Mat taip gali nutikti bet kuriam is ju klientu.

Jei norite eiti i sporto kluba, nepatariu rinktis GYM+, saugokite savo nervus ir pinigus. Geriau pasirinkite kitus.
Košmaras o ne sporto klubas. Po karantino nepranešė apie mokėjimą atėjau sportuoti negalėjau įeiti pervedziau pinigus tuomet nuo vėl atėjau sportuoti su antspaudu parodė pasibaigusi galiojimą po kelių dienų nuo apmokejimo.prisiskambinti neįmanoma i žinutės neatsako.baisu nerekomenduoju
Rašė Facebook kad nereikės mokėti saskaitos už karantino metų neteiktas paslaugas ir kad akcija prasites iki karantino sušvelninimų
Gavau saskaitą už du mėnesius karantinui pasibaigus galvojau kad čia už ateinančius du susimokėsiu, o kaip tik neseniai gavau saskaitą vėl susimokėti tai čia kas per apgavystė? Gal reikia kreiptis į vartotojų teisių apsaugos tarnybas?
Lankau gym + Madoj, šiuo metu karantinas ir suprantamai, kad veikia kas antras treniruoklis, tačiau tie veikiantys yra visiškai neprižiūrėti, dviratis traška iš visų pusių, daugiafunkciniam treniruoklyje sulaužyti karabinai, bėgimo takeliuose dulkių centimetras. Po savęs reikia denzifekuoti treniruoklius tačiau skysčio buteliukai tušti. Labai graudu, kad dėl karantino praleidom daug sporto ir dabar tenka gauti nekokybiškas paslaugas.
Mano sutartis nutraukta senų seniausiai, o man vakar atėjo žinutė, kad esu skolinga 6 eur ir dar kažkokius 3 eur. Administracija nereaguoja į mano laiškus ir į skambučius. Apgailėtinas, neprofesionalus ir nekompetetingas administracijos darbas. GĖDA! Jokių reikalų nerekomenduoju su GymPlus turėti.

Forum Fitness
Forum sporto klubas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
FORUM sporto klubas didžiuojasi tuo, jog jau nuo 2003 metų Lietuvoje siūlo aukščiausios kokybės visapusiško sveikatingumo paslaugas. Sukaupta patirtis mums leidžia klubo nariams pasiūlyti tai, kas jiems svarbiausia: nepriekaištingą paslaugų kokybę, komfortą ir asmeninį dėmesį kiekvienam bei išskirtines sąlygas...
Be1Sc
Aukšto meistriškumo sportininkų klubas

Adresas: Draugystės g. 13A, LT-51225 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto paslaugos, sporto klubai; sporto organizacijos.
VŠĮ „Be1Sc“ įkurta 2017 metais, vedama idėjos užauginti naują kartą, siekiančią aukščiausių sportinių tikslų ir konkurencingą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, pritaikant moderniausią ir efektyviausią sportininkų rengimo praktiką. Nepamiršdami visuomenės, siekiame populiarinti sveiką gyvenseną, organizuojant...
E. parkas
Epower Arena

Adresas: Ukmergės g. 298, Norfa XXL požeminė aikštelė, LT-06143 Vilnius.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; motociklai; renginių organizavimas; sporto paslaugos, sporto klubai.
Išbandykite elektrinius kartingus ir motociklus Vilniuje, Pašilaičiuose. Naujas kartodromas Vilniuje jau veikia. Epower Arena įsikūrusi po stogu, todėl čia laiką puikiai praleisite bet kokiu oru. Elektrines transporto priemones jums parinksime pagal jūsų norus ir patirtį. Pasimėgauti aštriais pojūčiais galėsite be...
Euroatletas
Sporto prekės, treniruokliai, nardymo įranga

Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai.
UAB "EuroAtletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas: Krepšinio stovų gamyba Kaune Rankinio vartų gamyba Kaune Stovų inventoriui gamyba Kaune Lauko sporto įrengimų gamyba Kaune...
Eurosportas LT
Adresas: Ragės g. 16, LT-08400 Vilnius.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; grindys, grindų dangos; mediena, jos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai; sporto paslaugos, sporto klubai; statyba.
UAB „Eurosportas LT“ specializuojasi sporto salių, sporto aikštynų bei stadionų, o taipogi vaikų žaidimo aikštelių, aktyvaus poilsio zonų įrengime tiek patalpų viduje tiek ir lauke. Mes taipogi prekiaujame pačių įvairiausių sporto šakų įranga bei inventoriumi tiek profesionaliam tiek mėgėjiškam sportui. Siūlome ne...

Feisbuko "aukščiausiasis teismas" imasi spręsti ginčus dėl turinio
Feisbuko "aukščiausiasis teismas" imasi spręsti ginčus dėl turinio 12-01 20:48
Socialinio tinklo "Facebook" "aukščiausiasis teismas", kuriam pavesta spręsti dėl opaus ir žalingo turinio šalinimo, pradėjo dirbti ir jau turi maždaug 20.000 susikaupusių bylų.
J. Bidenas ragina JAV Kongresą priimti "tvirtą" pagalbos planą
J. Bidenas ragina JAV Kongresą priimti "tvirtą" pagalbos planą 12-01 20:41
JAV išrinktasis prezidentas Joe Bidenas antradienį paragino Kongresą greitai patvirtinti "tvirtą" pagalbos planą, skirtą padėti dėl koronaviruso pandemijos smarkiai nukentėjusiems darbuotojams ir...
JK restoranai ir barai gali nebeįsileisti nenorinčiųjų skiepytis nuo COVID-19
JK restoranai ir barai gali nebeįsileisti nenorinčiųjų skiepytis nuo COVID-19 12-01 20:35
Jungtinei Karalystei rengiantis pradėti skiepyti milijonus žmonių nuo koronaviruso, už vakcinavimo eigą atsakingu ministru praėjusią savaitę paskirtas Nadhimas Zahawi pareiškė, jog barai ir...

Karantino metu Jūs:

Intel 48,35 +1,90%