Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gym Plius, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gym Plius

Atsiliepimai apie Gym Plius, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Gym Plius, UAB

Rašė Facebook kad nereikės mokėti saskaitos už karantino metų neteiktas paslaugas ir kad akcija prasites iki karantino sušvelninimų
Gavau saskaitą už du mėnesius karantinui pasibaigus galvojau kad čia už ateinančius du susimokėsiu, o kaip tik neseniai gavau saskaitą vėl susimokėti tai čia kas per apgavystė? Gal reikia kreiptis į vartotojų teisių apsaugos tarnybas?
Lankau gym + Madoj, šiuo metu karantinas ir suprantamai, kad veikia kas antras treniruoklis, tačiau tie veikiantys yra visiškai neprižiūrėti, dviratis traška iš visų pusių, daugiafunkciniam treniruoklyje sulaužyti karabinai, bėgimo takeliuose dulkių centimetras. Po savęs reikia denzifekuoti treniruoklius tačiau skysčio buteliukai tušti. Labai graudu, kad dėl karantino praleidom daug sporto ir dabar tenka gauti nekokybiškas paslaugas.
Mano sutartis nutraukta senų seniausiai, o man vakar atėjo žinutė, kad esu skolinga 6 eur ir dar kažkokius 3 eur. Administracija nereaguoja į mano laiškus ir į skambučius. Apgailėtinas, neprofesionalus ir nekompetetingas administracijos darbas. GĖDA! Jokių reikalų nerekomenduoju su GymPlus turėti.
Sveiki, atejus i sporto sale po 18:20 jau buvo 10 zm
.ir i uzsimima nepatekau
Soliariumas dirba vienas is 2 vel gi eile
Ir gavau pranesima kad dar ir skolinga o sumokejus abonementas baig galiuoti 06.30 nors turejo prasites iki spalio nes seip jis iki rugsejo.Taigi nepasinaudaujus paslaugomis uz ka moket?
Šiandien kartu su kolegomis sulaukėm sms žinučių apie tai kad visi esame skolingi ir privalome susimokėti už praeitus mėnesius.. susimokėti už ką? sporto klubai neveikia, o jeigu net ir veiktų niekas ten neitu dėl karantino. Kas čia per durnių ieškojimas? Administracija nekelia ragelio visa dieną.
a*******i, ne sporto klubas. Viskas kas gali būti blogai su sporto klubu tai jame ir yra. Treniruokliai pigūs ir greit sulūžta, jų niekas netaiso METAIS. Sanitarijos nulis, Administracijos darbo kokybė apgailėtina. Sutartys su klubu tai suktesnės negu velniui sielą parduodant.
Jeigu nori sutartį nutraukti tai dar reikia gerai pasistengti, viską tikrinti ir badyti administratorėms pirštu, kad viską padarytų teisingai, nes jos "netyčia kažko nepaspaudė" ko finale po mėnesio gauni sąskaitą ir vėl turi susimokėti.
Numerio vadovų gaut neįmanoma, adminstratorės "pjauna grybą". Kažkokia šaraškinų kontora.
KODEL nera administratoriu parasytu darbo metu?????????siandien, tai yra 2020 05 23 panevezyje administracijos darbo laikas parasytas nuo 15val! Atejau 14.40 pralaukiau iki 15.31 administratoriu nebuvo!kodel turiu moketi uz visas paslaugas, o ju negauti (kalbu apie soliariuma)??? Kam tada administracijos darbo laikas parasytas? O skambinant i jym pagalbos numeri, liepia skambinti administracijos darbo metu ir automatiskai numetamas ragelis.NORS IR YRA DARBO LAIKAS!!!!!!!
Panele Gabija jusu administratore (taksiparke), malonekit atsikelt kai su jumis sneka ir guma ismeskit is burnos, bei ismokyt bendraut nes su tokiu bendravimu net nebesinori eit pas jus.
Neatsiuncia jokiu ispejamuju zinuciu ar emailu, kad metas apmokejimui. 2.02 eur nusiunte skolu isieskotojams, to net nepranese savo klientui. Sudas, o ne sporto klubas, puse treniruokliu sugede..
Soliariumai tipo neriboti... riboti, lempos nekeistos... apgaule, Kaunas, Baltu pr
Labiau apsnerksto sporto klubo nemaciau.. nei sporto sale, nei dusai nevalomi
Taksi parke vakarais būna daug žmonių, labai trūksta oro, dar sportuoti nepradedi, o jausmas lyg pirty, moterų rūbinėj vienoj vietoj stipriai pučia šaltą orą, ventiliaciją susitvarkykit, nes per du metus kiek sportuoju, tiek netvarkoma problema
Karolis 2020-02-24 10:15:00
Ta pati situacija, labai liudnas elgesys is sporto klubo puses.
Analogiška situacija ir man.
Baltų pr. 2020-03-03, nuvykome su draugu nusipirkti abonementą, kaip pradėjau klausinėti administratorės apie abonementą ŠVIESIŲ PLAUKŲ MERGINA, SU AKINIAIS grynai į viską atsakinėjo “Ką tu tipo nežinai, kas tau čia neaišku?” Aš stovėjau apšalusi. Ko paklausi, to negausi, žiūri pasikėlusi, nei laba diena, nei viso gero, malonaus elgesio nėra VISIŠKAI!!! Atbaido žmones, sėdi prie telefono, nieko nemato, visiškai nėra supratimo apie savo darbą, elgtus su žmonėmis nemoka. Tokių darbuotojų kuo mažiau. Kaip ji dirba, nei karto, kaip esu priejusi pasiimti spynelę nėra pasisveikinusi. Pasižiūri su pašaipa daugiau nieko.
Kas ten darosi su apmokėjimų. Pinigai sumokėti o įeiti negalima.
Gym Plius sporto klubui realiai spjaut ant savo klientu. Jei vyksta grupine treniruote - tai dalis sales su visais treniruokliais yra ju !!! Kurie nedalyvauja toje grupineje treniruoteje - tais treniruokliais naudotis negali !!! Ir visai neidomu, kad tu moki babkes uz tai, kad kada tau patogu galetum naudotis visais treniruokliais, kuriu tau reikia. Zodziu - jei moki babkes uz abonenta - tai dar nereiskia, kad gali naudotis treniruokliais. Oficialiai klubo administracija atsake, kad, deja, teks prisiderinti prie grupiniu treniruociu grafiku. Arba - kitaip tariant - pashol nx - mums grupiniai daugiau babkiu nesa.

SHUDAS - ne KLUBAS : (Nerekomenduoju niekam.
Nuėjome su draugu įsigyti metinius abonementus, šilainių mikrorajone, net nežinau administratorės vardo, šviesių plaukų, su akiniais lyg, ko bepaklausi, to neatgausi, toks vaizdas, kad nieko apie nieką nežino, ko gero tingėjo sutartis sudarinėti
Eilinia lankytojas
2020-02-26 15:40:42 IP 2e7r431c
Nepranesa pasirasiant iki kada reikia sumoketi tada pakartotinai paklausus sakyta buvo iki 27 (paskui pradeda gasdint kad sius isieskotojams, jei nesumoki iki nurodyto laiko nors dar menesis neprasidejes) o norint nutraukti buvo sakyta kad pranesti is anskto.
Menesio pabaigoje pranesiau 25 d ir neleido netraukti nes tipo saskaita jau issiusta ir kaip sako reikejo iki 21 d. Visiskas issidirbinejimas reikia minimum 40 dienu is ansksto pranesti, o sutartis menesine. As jiem pinigu i kisene nekrausiu uz toki aptarnavima ir jums patariu geresni kluba susirasti.
Vilniaus Žemaitės gatvėj einu ketvirtą ryto, tai visai nieko. Žmonių tik keli būna, kartais išvis nėra. TIk muzika per garsiai klykia, net neina girdėt ausinukų kartais.
Nerekomenduoju, daug gendančių treniruoklių palikti merdėti, kurie tik sudaro įspūdį jog salėj gausu trenoruoklių. Elipsiniai iš 6 veikia tik du, apie bėgimo takelius jau nėr ką kalbėti kas trečias sproginėja pradeda mirgėti ekranas ir džergšti. Rytais ateina meistras kuris apeina ratuką aplink salę papliurpia su valytoja ir išeina, vietoj to patikrintų kiekvieną treniruoklį individualiai. Baisu!
Ana 2020-02-12 12:38:27
Mano metinė sutartis su klubu baigėsi sausio 31 d. Mokėjau visada tvarkingai. Administratorė man skambino 2 kartus ir siūlė sutartį pratęsti. Aš atsisakiau, kadangi turiu šiuo metu sveikatos problemų. Šiandien pamačiau kad už vasario mėnesį vėl yra sąskaita. Paskambinau, man paaiškino, kad sutartis buvo pratęsta automatiškai, kadangi jie negavo mano raštiško prašymo!
Iš kur aš galėjau žinoti kad tokio reikia? Administratorė man to nepasakė kai siūlė paslaugas, tinklapyje tokios informacijos nėra. Šiandien parašiau laišką su prašymų nutraukti sutartį, tai gavau atsakymą kad sutartis bus nutraukta tik nuo kovo mėnesio, ir dar privalau pristatyti pažymą iš gydytojo!?.... Gydytojai jau seniai jokių pažymų neišduoda, o be to sutartis pasibaigė, prie ko čia gydytojas?
Kas per absurdas?
Ta pati situacija, labai liudnas elgesys is sporto klubo puses.
Vardenis Pavardenis
2020-02-24 09:57:02 IP 55p9ad77
Labai erzina moteris, kuri skambina ir siūlo ikyriai lankytis sporto klube. Taip tik atbaido lankytis šitam klube. Ir jau kelintas kartas iš pačio ryto skambina.
Būkite atsargūs, sporto klube yra netoleruojama pagalba kitiems nariams, net gi jeigu tas narys yra jūsų geriausias draugas :)
Sulauksite trenerių, nepasižyminčių aukštu mandagumo lygiu, replikų dėl savęs ir grasinimų, kad busite išmesti iš salės.
Budinčių trenerių nėra, jeigu nemokate už trenerio paslaugas - galite daryti ką norite, nes pagalbos paprašyti kitų tikriausiai nesulauksite, kadangi visi yra stebiami po didinamuoju stiklu :)
Tragiška.
Sporto salės administracijos nedarbo lygis tikrai gali nustebinti. Kai jų darbo laikas iki 21:00 darbo dienomis, nori susimokėti grynaisiais tai gauni atsakymą, jog administratorė turi dar daug darbų ir todėl jau uždariusi kasą. Absurdas visiškas. Ir taip su visais administratoriais, ne su kažkuriuo konkrečiu.
Šiandien vasario 14 dienos vakaras. Moterų rūbinės tvarka. Visada pristatyti plovimo vežimai tačiau švaros nelabai rasta. Toks jausmas kad tvarkytojos laiką šiaip sau stumdo, puikiai moka imituoti darbą matyt
Prieš pasirašydami sutartį su Gym+ BŪTINAI atidžiai perskaitykite, nes norint nutraukti sutartį kyla šimtas problemų. Reikia sumokėti už du mėnesius į priekį+netęsybas, nors žinai, kad neisi į sporto klubą. Kituose sporto klubuose, žymiai lanksčiau žiūrima į sutarties nutraukimą.
Kas per absurdas?
Reikia naujų dušų
Pirmadienį vakare buvau pramonės gym+ administracijoj mergina kazkoks nesusipratims negalejo info paaiskint ir dar priedo maives labai buvo nesmagu nebeisiu daugiau
Būkit atsargios, V. Krėvės, moterų rūbinėje vagiama. Nepalikit savo daiktų!
Sveiki, na o aš apie Panevėžio gym plius. Kaip ir visai nieko administratorių aptarnavimas, švara, sulūžusių treniruoklių nėra. Bet jau rimtai su tais mokėjimais katastrofos. Aš visiškai negaunu jokių pranešimų dėl mokėjimo nei I el. Paštą nei sms žinute, nei skambučiu.
Maksas 2019-11-17 22:12:49
Gal kas galite apšviesti apie Panevėžio gym+ kokiu laiku geriausia eiti ar daug žmonių būna kaip aptarnavimas
Tiek ryte, tiek per pietus, tiek vakare beproto daug žmonių visada. O jau vaikų tai siaubas kiek
Lankiausi visuose klubuose. Patiko Vilniuje taksi parke ir Fabijoniškėse, geriausiai Kaune Pramonės. kur lankausi dažniausiai, Jei įmonė susitvarkytų ryšį su klientais, įėjimo vartelius dėl ilgo nuskaitymo bei mokėjimo nesusipratimus, pvz, negaliu sumokėti į priekį ir visokius nelogiškus perdavimus antstoliams, būtų be konkurencijos geriausi už tokią kainą Lietuvoje. Linkiu, kad palaikytumėte esama lygį naujuose klubuose ir pasitvarkytumėt jau padėvėtuose, kaip Panevėžyje, Kaune V.Krėvės ir Šilainiuose bei Viršuliškėse Vilniuje. Sėkmės!
Pramonės 25, Kaune, moterų rūbinėje vagiama. Moterys, rakinkit savo daiktus net eidamos minutei į tualetą.
Sveiki, nors ir neesu nuolatinė klientė, turėjau įsigijusi abonimentą metams. Puse metų nebuvau apsilankiusi sporto klube (todėl matomai dingo mano piršto spaudas) ir įėjus administratorės aptarnavimas buvo tragiškas. Nepaisant to, kad dėl duomenų apsaugos nebuvo paprašytas mano dokumentas, kad iš naujo suvesti mano piršto spaudo duomenis, tačiau po sporto iškilus klausimui apie įėjimą į sporto klubą naktiniu metu administratorė pasakė: nežinau. Tai ką tu čia veiki, jeigu nesugebi klientui atsakyti, kaip patekti į sporto klubą naktiniu metu ? :) Nusivyliau.
Siūlau labai atsargiai su šiuo sporto klubu. Pasirašant sutartį, paprašykite iškart, kad nuimtų varnelę nuo punkto, jog pasibaigus sutarčiai, ji bus automatiškai pratęsta. Kai norėjome tą padaryti, administratorė Dariaus ir Girėno gatvėje Vilniuje, pasakę, kad viskas OK. Varnelę nuimta, sutartis neprasitęs, dar susimokėjome grynais už einamąjį mėnesį ir išvažiavome laimingi namo. Praėjusią savaitę su vyru nutarėme atsargumo dėlei nuvažiuoti pasitikrinti ar tikrai viskas gerai, nes jau teko girdėti apie šį klubą, ir ką jūs manote... pasirodo mano sutartis dar galioja toliau, vyrui sutartis nutraukta, išstatyta 60 bauda u= netesybas... Pasirodo kažkokia adiministratorė pridirbo, nutraukė sutartį, gaauname baudų, o sporto klube sugeba vapėti- netesybos... Pasiėmiau sutartį paskaityti, yra numatyta 0, 01 % nuo pavėluotos dienos sumokėti ir tiek, arba jei anksčiau nutraukiama sutartis tai netesybos- nuolaidų, gautų įsigyjant abonentą kompensavimas. Nei žodžio kaip tos netesybos išrašomos, nei kada sąskaita gaunama, ar išvis sąskaita išrašoma, žodžiu vine blogiausi atsiliepimai. Susimokėjome tą "baudą" už kreivas administratorės rankas ir išėjome iš klubo turbūt visam, nenoriu turėti reikalų su tokia kontora, kur ne tik kad nieko aiškiai neparašyta, bet ir į atsakymus nesugebama atsakyti. Patariu- jei mokate grynais, rinkite visus čekius, kad nebūtų po to tokių nemalonumų.
Vitalija 2019-10-01 21:48:42
Taksiparko gympliuse nuolat nėra oro, labai tvanku dėl didelio žmonių srauto. Galbūt reiktų geriau ventiliuoti patalpas.
Pritariu

Šį pirmadienį, 2020/01/06 su draugu nutarėme pasiimti Gym+ FLEXI narystę mėnesiui uz 19, 90 Eur/mėn. Bandėme nusipirkti narystę internetu, bet kaina bandant pirkti jau rodė 36 Eur. Nuo ~17h bandėme skambinti i Gym+ daug kartų kas pusvalandį bet niekas nekelė ragelio. Nutarėme nuvažiuoti pasiimti narystę i Žeimaitės g. esantį Gym+. Atėjus administratorė pasakė tą patį - FLEXI narystė kainuoja 36 Eur, nes ją galima pasiimti mažiausiai dviems mėnesiams. Paklausus kodėl negalima pasiimti narystės mėnesiui, administratorė nieko nepaaiškino tik kartojo tą patį - kad sistema kitaip neleidžia ir akivaizdžiai neišmanė jokių taisyklių. Labai neprofesionalus administratorės elgesys ir nesugebėjimas paaiškinti taisyklių iškart sumažino norą eiti čia sportuoti. Beje, šalia administratorės sėdėjo ir draugė, kuri, pasak jos, padeda dirbti. Paklausus ar draugė turi leidimą čia dirbti atsakė kad ne, o pati draugė atsakinėjo labai nemaloniai. Kol kalbėjomes su "administratorėmis" bandėme dar kartelį paskambinti į Žemaitės g. esantį sporto klubą - jokio skambučio garso nebuvo girdėti, o administratorė net nesureagavo. Būkit geri, apmokykit savo aptarnaujamą personalą tinkamai elgtis darbo vietoje ir kelti ragelį. Jeigu kažko nežino, dar nėra taip blogai, bet malonus bendravimas ir šypsena tikrai svarbu. Labai nemalonu atėjus matyti, kaip administratorė ir jos draugė, kurios čia neturėtų būti, vaiposi ir yra nepatenkintos.
Nebuvau informuotas apie pradelstas sąskaitas dėl administracijos klaidos, ko pasekoje gavau sąskaitą iš Sergel ir privalėjau susimokėti jiems. Adminsitratorės vengė suteikti vadovybės kontaktus, o tik persiuntė mano užklausą, kuri beveik dviejų savaičių bėgyje taip ir nebuvo atsakyta. Labai nelankstus požiūris į klientus,
Bukite atsargus, geriau saugokite sutarti ir visus cekius, nes klubas sukineja pinigus is klientu.
Kauno Pramonės gatvėje esantis sporto klubas kažkokia tragedija. Vien įėjimas į klubą jau nuotaiką sugadina (kalbu apie duris). Administratorė baisiai nemandagi ir dar nesugeba e. Sąskaitos sugeneruot. Visada reikia gyvai eit susimokėt.. ir dar akis drasko. Žodžiu, reikėtų personalu pasirūpint ten.
Blogiausias sporto klubas koks gali būti Vilniuje. Viskas išlužę, veikia kas antras treniruoklis, spintelės mažos ir nepatogios. Personalui niekas neįdomu. Sistemos amžinai užlūžusios. Man, įdomu kodel jais vartotojų teisės dar nesirūpina. Nes veikti tokiomis sąlygomis ir imti pinigus, ir dar negalėti nurtaukti sutarties už tokias papslaugas, čia tik Lietuvoje gali būti šitaip. Žmonės neikite ten!!
Saugokit savo daiktus, ypač brangesnę sportinę aprangą. Ukmergės g. Gym+.
Nusivyliau, nors atrodo turėtų būti labai patogu, arti namų, visuomet dirba.. pasiėmiau abonimentą su grupinemis treniruotėmis. Iš 6-ių treniruočių į kurias ėjau, dvi neįvyko. Vienos iš jų atšaukimas apskritai niekur nebuvo registruotas (turiu galvoje fb). Apmokėjimo sistema labai neaiški. Kaip ir daugelis, pradėjau gauti pranešimus, kad reikia susimokėti, tačiau neatsiunčia sąskaitos. Puslapyje reiktų susimokėti ir už einamąjį mėnesį ir už sekantį, tačiau sutartį aš nutraukiau, tad atitinkamai turėtų būti paskutinis mokestis už 30 dienų.
Situacija tokia - per Gymplius el. bank. sistemą iš mano turimos kortelės apmokėjimo padaryti negalima, neduoda pasirinkti. Tenka mokėt administracijoj atėjus į klubą. Mano metinis abonementas, už kurį moku kiekvieną mėn., galiojo iki rugsėjo 30d. ir tai buvo pirmas mėnuo, kada lankau sporto klubą. Vakar (spalio 3d.) gavau SMS žinutę iš Gymplius, kad jei PER 5 DIENAS neapmokėsiu sąskaitos už sporto klubą, jie bylą perduos skolų išieškotojams. Šiandien (spalio 4d.) 10val. ryto gavau el. laišką iš skolų išieškotojų, kuriems dabar turėsiu mokėti administracinį mokestį ir pati skola sporto klubui pasidarė ne 15 EUR, kiek kainuoja mano mėnesinis abonementas, o 38 EUR.

Sporto klubo kontaktų, tinkamų šios problemos sprendimui, nėra. Kreipsiuosi į atitinkamas institucijas.
PC MADA 2 metu klientas BUVES
2019-09-29 09:47:09 IP 4ljjjpm
2 metus atsportavau pc MADA gym pliuse, ir matau kaip niekas nesikeicia, treniruokliai isklere, arba sugede, rubines dulekm apaugusios, dusais numyzti. vyrai su fenais kiausus ir tapkes dziovina, tai va mazdaug tokio lygio klubas ir atmosfera. Sekmytes sportuojantiems, arba tikslaiu zalojantiems sale tokiam sporto klube
Moterų rūbinėje vogiami daiktai. V. Kreves gym+. Nepalikite savo daiktų!
Nepatariu rinktis šito sporto klubo. Aptarnavimas tragiškas. Apmokėjimai padaryti, vis tiek reikalauja susimokėt. pateikus pavedimo kopijas jokios reakcijos. Vadovų numerio neduoda. Galimybė bendrauti, tik su klubo administracija, kuri nesigaudo situacijoje. Į laiškus atrašo ta pati administratorė.
Padaviau vartotojų teisėms, lauksim finalo.
P.S. Jei kas nemėgstat nemalonaus kvapo į rūbinę neikit.

Forum Fitness
Forum sporto klubas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
FORUM sporto klubas didžiuojasi tuo, jog jau nuo 2003 metų Lietuvoje siūlo aukščiausios kokybės visapusiško sveikatingumo paslaugas. Sukaupta patirtis mums leidžia klubo nariams pasiūlyti tai, kas jiems svarbiausia: nepriekaištingą paslaugų kokybę, komfortą ir asmeninį dėmesį kiekvienam bei išskirtines sąlygas...
Be1Sc
Aukšto meistriškumo sportininkų klubas

Adresas: Draugystės g. 13A, LT-51225 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto paslaugos, sporto klubai; sporto organizacijos.
VŠĮ „Be1Sc“ įkurta 2017 metais, vedama idėjos užauginti naują kartą, siekiančią aukščiausių sportinių tikslų ir konkurencingą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, pritaikant moderniausią ir efektyviausią sportininkų rengimo praktiką. Nepamiršdami visuomenės, siekiame populiarinti sveiką gyvenseną, organizuojant...
E. parkas
Epower Arena

Adresas: Ukmergės g. 298, Norfa XXL požeminė aikštelė, LT-06143 Vilnius.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; motociklai; renginių organizavimas; sporto paslaugos, sporto klubai.
Išbandykite elektrinius kartingus ir motociklus Vilniuje, Pašilaičiuose. Naujas kartodromas Vilniuje jau veikia. Epower Arena įsikūrusi po stogu, todėl čia laiką puikiai praleisite bet kokiu oru. Elektrines transporto priemones jums parinksime pagal jūsų norus ir patirtį. Pasimėgauti aštriais pojūčiais galėsite be...
Laipiojimo centras
Miegantys drambliai

Adresas: Krėvės pr. 49, 2 aukštas, LT-49438 Kaunas.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai; sporto, turizmo reikmenys; vaikų būreliai.
UAB "Laipiojimo centras" - laipiojimo entuziastų susibūrimo vieta. Kuo ypatingas UAB "Laipiojimo centras"? Nedidelė „Miegančių dramblių“ laipiojimo salė įkurta 2007 m. 2015 metais išaugo į vieną didžiausių laipiojimo centrų Baltijos šalyse Laipiojimo centre daug šviesos ir erdvės, viskas sukurta mūsų pačių rankomis...
Euroatletas
Sporto prekės, treniruokliai, nardymo įranga

Adresas: Panerių g. 80-37, LT-48384 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai.
UAB "EuroAtletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas: Krepšinio stovų gamyba Kaune Rankinio vartų gamyba Kaune Stovų inventoriui gamyba Kaune Lauko sporto įrengimų gamyba Kaune...

"Ignitis grupės" pajamos pirmąjį ketvirtį mažėjo, pelnas augo
"Ignitis grupės" pajamos pirmąjį ketvirtį mažėjo, pelnas augo 05-29 20:54
Tarptautinės energetikos įmonės "Ignitis grupė" koreguotas pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją (koreguota EBITDA) šių metų pirmąjį ketvirtį, lyginant su tuo pačiu...
"Auga group" valdomos įmonės įgijo "Grybai LT" kontrolę
"Auga group" valdomos įmonės įgijo "Grybai LT" kontrolę 05-29 20:22
AB "Auga group" valdomos įmonės – kooperatinės bendrovės "AgroMilk", "Juodmargėlis" ir "Šventosios pievos" – ketvirtadienį su buvusiais pajininkais pasirašė pajų pirkimo-pardavimo sutartis dėl...
Švedijos ekonomika pirmąjį ketvirtį augo – priešingai nei tikėtasi
Švedijos ekonomika pirmąjį ketvirtį augo – priešingai nei tikėtasi 05-29 20:08
Švedijos statistikos tarnybos patikslintais duomenimis, per pirmąjį šių metų ketvirtį šalis sukūrė 0,1% solidesnį nei ankstesnį laikotarpį bendrąjį vidaus produktą.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%