VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę VšĮ Gamink LT

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gamink LT

Atsiliepimai apie VšĮ "Gamink LT"

Gamink Lietuvoje!

Sukurti. Pagaminti. Parduoti internetu užsienyje.
Parašyk savo nuomonę apie VšĮ "Gamink LT"
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Mindaugas Skardžius prieš visuomenę
2020-06-22 14:27:11 IP 2i575mvd
Atsakyti
p. Mindaugai Skardžiau,

Jums, kaip pakankamai stambios UAB "Doleta" įmonių grupės vadovui, matyt nėra labai solidu į kairę ar dešinę švaistytis panašiais pareiškimais visuotinės COVID-19 pandemijos krizės akivaizdoje. Juk dar liaudies išminčiai žinojo, kad viskas kas pikto kitam linkima, gali grįžti pačiam pykčio skleidėjui - bet kokiu atveju, norėtųsi palinkėti Jums kuo didžiausios sėkmės tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime, ir, žinoma, kad Jūs patį būtinai aplenktų COVID-19 šmėkla :-) TIkėkimės, kad su savo valdomais darbuotojais elgiatės sąžiningai ir pagarbiai - tai ir yra svarbiausia.

Tai, ką išvardijote savo komentare žemiau, tikrai nėra niekam jokia naujiena - tai jau seniai prieinama viešuose informacijos šaltiniuose, yra puikiai žinoma ir išdiskutuota. Aišku, Jums neįrodysi, kad VšĮ "Gamink LT" niekada nekūrė už užmokestį Elektroninių parduotuvių ir tai niekada nebuvo pajamas generuojanti veikla - tad galite vadovautis savo asmenine nuomone ir rašyti viską, kas tik šauna į galvą - tikrai niekas neužpyks ir bloga nepalinkės :-)

Tik yra vienas netikslumas - Jūsų prisegta išankstinė sąskaita, išrašyta UAB "Doleta", formaliai niekaip taip ir nebuvo apmokėta, t.y. šios sąskaitos apmokėjimas niekada nebuvo gautas iš UAB "Doleta" priklausančios banko sąskaitos. Nes UAB "Doleta" išrašyta išankstinė sąskaita buvo apmokėta iš UAB "Doleta" vadovo p. Mindaugo Skardžiaus asmeninės (!) sąskaitos :-) Matyt p. Mindaugui Skardžiui yra visiškai normalu valdomos įmonės finansus "supinti" su savo asmeniniais finansais, įmonės saskaitas apmokėti iš savo asmeninės sąskaitos, asmenines sąskaitas galbūt iš įmonės sąskaitų, ir taip toliau ir panašiai :-) Toliau, žinoma, sekė asmeninės "skolos" perdavimas valdomai įmonei, teismo proceso "organizavimas" įmonės vardu, advokatų "viražai" ir teismo sprendimas už akių, prieinamas paskaityti e-teismai sistemoje :-) Jums, p. Mindaugai Skardžiau, geriau žinoti ir susigaudyti panašiuose dalykuose, matosi tikrai esate ne naujokas, "schemos" puikiai atidirbtos ir gerai veikia :-) Deja, VšĮ "Gamink LT" niekaip nedalyvavo teismo procese, nepateikė jokių įrodymų ir neatsakė į jokius klausimus...

Tai tik lyrikos.

Visgi norėtųsi pasidžiaugti, kad tėra 5 "anstolių areštai" ir viso labo keli neigiamų komentarų rašytojai (-os) - palyginti su VšĮ "Gamink LT" organizuotuose mokymuose dalyvavusių dalyvių (galima vadinti klientų) skaičiumi, turime vos 0.2-0.3% neigiamybių, o tai tikrai labai mažai. Įvertinus tai, kad organizuoti mokymai per kelerius metus buvo nukelti ar atšaukti vos vieną kitą kartą, ir visuomet dėl ypatingai nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių :-) Anksčiau daug kas nesuprato, kad gali įvykti Force Majeure atvejis, bet dabar nuo COVID-19 pradžios žmonės supranta, kad kažkas dėl ko gali tekti atšaukti ar nukelti renginį, atsitinka ir tikrai be jokios piktos valios :-)

Sėkmės visiems, būkite sveiki ir laimingi!
Mindaugas Skardžius
2020-06-22 10:13:43 IP 2i24v6gm
Atsakyti
Gamink LT 2019-05-16 19:15:00
p. Mindaugai Skardžiau (MS),

Puikiai žinote, kad VšĮ Gamink LT Jūsų organizuotame teisme nedalyvavo jokia forma, nebuvo pasakytas nė vienas žodis ir nepateiktas nė vienas argumentas - teismas priėmė sprendimą už akių, remdamasis tik Jūsų istorija, kurią, naudodamasis savo tarnybine padėtimi, galėjote sugalvoti ir pateikti, kaip tik norėjote. Tai yra faktas.

Antras dalykas yra tas, kad VšĮ Gamink LT niekuomet neužsiemė "interneto svetainių" ir panašių dalykų kūrimu ar pardavimu - todėl tikrai nėra nei paprastų, nei mistinių, nei astrologinių produktų. 5 minučių gido mokymų metu, kaip šiais laikais galima už labai nedidelį mokestį ar visiškai nemokamai susikurti ir pasileisti nuosavą Elektroninę parduotuvę (ar Woocommerce, ar Shopify), matyt negalima laikyti "interneto svetainių ir projektų" kūrimo veikla.

Jūsų atveju tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kuomet be jokio užmokesčio, iš idėjinių paskatų, neskaičiuojant savo laiko buvo "mentoriaujama" pakankamai stambiai ir pelningai dirbančiai įmonei.

Geros dienos.
Vytautai Jonušai,

Aferiste tu aferiste.
Keisti įmones iš vienos į kitą, permetinėti veiklas.

Teismo sprendimas dėl apgaulės, kad bus sukurta E-parduotuvė: Civilinė byla Nr. e2-6185-775/2018 - Všį "Gamink LT"

VšĮ "Gamink LT" - uždėti 5 anstolių areštai.

Pridedu info, kaip Vytautas Jonušas akivaizdžiai meluoja, jog jo valdomą Všį "Gamink LT" nekuria e-parduotuvių, nors sąskaitas išrašo ir pinigus pasiima.

Vytautai jeigu tai šmeižtas, tai paduok į teismą :)

ŽMONĖS APSIGAUKITE ir neturėkite jokių reikalų su Vytautu Jonušu!
Atsakymas dėl Etraining.lt
2020-02-05 14:58:48 IP 2i575mvd
Atsakyti
Nuostabu, kad atsiranda komentatorių, dalyvavusių VISOSE žemiau aprašytose situacijose ir galinčių patvirtinti VISUS neigiamus komentarus. Ši komentarų skiltis yra netrinama ir vystoma todėl, kad tai jau tapo svarbia Bakalaurinio darbo dalimi. Studentui apsigynus šį darbą, bus galima pasidalinti įdomiomis įžvalgomis ir tyrinėjimų rezultatais - kadangi kiekvieną komentatorių galima nustatyti, atsiranda puikios galimybės formuoti elgsenos modelius, priežasties-pasekmės ryšius ir t.t. Tai yra pakankamai unikali ir labai įdomi medžiaga.

Tuo tarpu projekto Etraining.lt administratorius paskutiniu metu nėra sulaukęs jokių užklausimų ar nusiskundimų El. Paštu/Telefonu, naujų studentų priėmimas šiuo metu nevykdomas, atnaujintą ir patobulintą programos versiją ketinama oficialiai pristatyti 2020.02.29 d. Tai yra iš anksto įrašytais vaizdo įrašai paremti mokymai, todėl negali būti tokio dalyko, kad jų reikia laukti, jie negali būti “perkelti” ir pan. - ši platforma pasiekiama iš bet kurios pasaulio vietos, bet kuriuo laiku.

Etraining.lt yra moderni nuotolinių vaizdo mokymų platforma, startavusi praėjusių metų vasaros pabaigoje - bandomąją versiją išbandė keliasdešimt pirmųjų studentų, teikė savo pageidavimus ir pasiūlymus, buvo tobulinamas pats mokymo procesas, atnaujinami/keičiami vaizdo įrašai ir t.t.

Natūralu, kad pačioje pradžioje buvo tam tikrų nesklandumų ir neaiškumų - kažkas nesuprato kaip naudotis, kažkam neveikė prisijungimas, automatiškai laiškai ne visuomet ateidavo, tekdavo ieškoti kai kurių užsakymų ir t.t. Bet lyg ir viskas buvo sutvarkyta.

Eilinį kartą malonu matyti tokius epitetus kaip "apgaulė", "vagystė", "aferizmas" ir t.t. - aukščiau minimame Bakalauriniame darbe bus pabrėžtas ryšys tarp lietuviško būdo stengtis viską vaizduoti pačiomis baisiausiomis spalvomis ir didžiausio savižudybių skaičiaus Europoje. Tai yra labai didelė problema Lietuvoje - jeigu žmogui kažkas nepasiseks, dažnai tiek aplinkiniai, tiek visuomenė tiesiog su pasigardžiavimu "valgys jį gyvą", stengsis kaip įmanoma labiau pasmerkti, apjuodinti, apšmeižti. Tas pats ir su patyčiomis. O jeigu dar prisideda "Bandos instinktas", ir spaudimas patrigubėja? Nevisi atlaiko. Žmonės tampa pikti, irzlūs, pradeda išsilieti ant niekuo dėtos kasininkės, ant pavaldinių, šeimos narių... Lietuvoje tai didžiulė socialinė problema - dauguma vieni kitiems yra labai nepakantūs ir nepagarbūs.

Gražios dienos!
etraining.lt apgaule
2020-02-05 12:37:40 IP 28m8309m
Atsakyti
Galiu tik patvirtinti visus neigiamus komentarus.
Apmokejome uz etraining.lt ir nuo 2019-08 menesio laukiame kursu.
I skambucius ir el laiskus niekas neatsako.
Jokios informacijos apie mokymu perkelima nera...
Atsakyti
Už tokį akivaizdų melą ir smeižtą yra numatyta baudžiamoji atsakomybė - negalima apie konkurentus viešojoje erdvėje rašyti visko, kas tik sugalvojama. Šie komentarai nėra anoniminiai, yra išsaugota visa informacija apie įrenginius, iš kurių jie buvo išsiųsti.

Nuolatos atnaujinamas renginių kalendorius skelbiamas www.gaminklietuvoje.info

Kviečiame atvykti š. m. kovo 6 d. - įvyks gero turinio mokymai "E-komercijos Pradžiamokslis: Užsienis ir Lietuva 2020"!
Atsakyti
Surenka pinigus ir prapuola. Niekaip nesusisieksi. Būkite atsargūs.
Atsakyti
Čia Vytautas pats kitu vardu rašo ar pasamdė kažką? :D

Pradžiai norėtųsi pasiūlyti visiems VšĮ "Gamink LT" atstovams pasidomėti ką reiškia žodis šmeižtas, prieš daug kartų kartojant šitą žodį. Būtų labai įdomu pažiūrėti kaip tai įrodytumėte.
Jei žmogus negrąžina pinigų jau daugiau kaip pusę metų, neatsiliepia į skambučius, neatrašo į laiškus ir visa tai galima labai paprastai įrodyti, tuomet tai nėra šmeižtas. Tai yra faktas, kad žmogus elgiasi nesąžiningai ir sąmoningai pasisavino kitų žmonių pinigus. Kaip tokį elgesį reikėtų pavadinti? Čia jau turbūt kiekvieno žmogaus pasirinkimas.
Juo labiau, kad Vytautas Jonušas puikiai žino kam nėra grąžinęs pinigų. Tokių yra ne vienas ir ne du ir su keletu iš jų pats bendravau. Tyčia nėra grąžinami pinigai jau daugiau nei pusę metų. Dar kartą noriu paklausti, kaip tokį elgesį reikia vadinti?

Buvo visokių pažadų ir pasakų, kad tyrimai ir analizės pradėti. Dar tikriausiai vis tiria, jau turbūt apie 2 mėnesius.. :D

Pamirškim tuos seminarus, kurie įvyko ir kurie turėjo įvykti vietoj neįvykusio/-ių seminaro/-ų. Jei tarkim muzikos atlikėjas organizuoja koncertą, bet jis neįvyksta dėl jo kaltės, kas šio atveju kaltas ir kaip elgiasi atlikėjas? Siūlo kitas koncerto datas ir jei tau netinka tos datos tai jau tavo bėdos? Su šiuo seminaru aš matau tokią logiką. Bandoma sukurti tokį vaizdą, kad Vytautas Jonušas yra labai geras ir jis pasiūlė kitas datas, bet žmonės patys neatėjo. Nu ką darysi, patys kalti... :D

Nepageidaujami komentarai neateina iš niekur, reikia jų „nusipelnyti“. Ir labai abejoju, kad iš čia rašančių nukentėjusių žmonių piningus grąžinti prašė iš karto su grąsinimais. Gal nesekim tokių pasakų? ;)

Man pinigai iki šiol nėra grąžinti nors seminaras turėjo įvykti 2019.05.03. VšĮ "Gamink LT" atstovas netgi mano asmeninius duomenis išdrįso paviešinti. Jei visos įmonės pradėtų viešinti savo klientų duomenis..? Ar tai būtų normalu? Negerai, negerai. Už tokius veiksmus gali tekti rimtai atsakyti.

Kaip sakant lazda turi du galus.. ;)
Atsakyti
VšĮ "Gamink LT" ir joks Vytautas Jonušas niekuomet nieko neapgaudinėjo, tai yra šmeižtas. Jeigu per kelis metus yra nukeliami vieni kiti mokymai dėl lektoriaus ligos ar kitų kartais nutinkančių priežasčių - tai nėra apgavystė. Gali taip nutikti, kad renginį gali tekti nukelti - niekas nėra nuo to pilnai apsaugotas. Nė vienas renginys nedingo, jeigu ir buvo nukeltas, buvo pakartotas mažiausiai 2 kartus. Kodėl? Nes dauguma užsiregistravusiųjų mielai sutinka dalyvauti sekančia data. Kažkas gražiai paprašo grąžinti pinigus ir jie būna grąžinami. Kažkieno pirmas žodis būna grasinimai, kaltinimai "apgavystėmis" (nes juk sunku suprasti, kad renginį gali tekti nukelti) - tuo pačiu pasipila smeižiantys komentarai ir t.t. Kaip su tokiais asmenimis viską užbaigti, kurie iš karto užsiima purvo pylimu ir šmeižtu - atviras klausimas.

Gerų Naujųjų visiems, sėkmės ir laimės, ir būkime kartais vienas kitam pakantesni! Žinoma yra dalis žmonių, kurie visuomet visame kame ieškos "kriminalo", bandys apšmeižti ir sumenkinti - sėkmės ir jiems! :-) Lietuva be tikrų lietuvių nebebūtų Lietuva :-)
Atsakyti
Kaip ir daugelis čia rašančių likome apgauti, seminaras neįvyko, pinigai negrąžinti, telefono niekas nekelias į laiškus neatrašo... praėjo daugoiau nei puse metų. Būkite atsargūs, su šituo žmogumu (Vytautas Jonušas) neturėkite jokių reikalų...
Atsakyti
VšĮ "Gamink LT" 2019-11-07 21:55:07
Dar niekuomet nebuvo problemos pakartotinai sudalyvauti Vytauto vedamuose E-komercijos mokymuose, ar tiesiog negalėjus atvykti konkrečią dieną, ar dėl kitų priežasčių. Nuolatos atnaujinamas renginių kalendorius skelbiamas interneto svetainėje www.gaminklietuvoje.info, viskas atvira ir skaidru.

Paskutiniai mokymai buvo 2019.09.20 d., artimiausi įvyks 2019.11.15 d., dar vienas renginys planuojamas ir gruodžio mėn.

Kviečiame apsilankyti!
Nejuokink Vytautai, kur čia tas skaidrumas? Net po teismų negrąžini pinigų už neįvykusius seminarus. Kaip ir daugelis čia jau minėjo - į laiškus ir telefonų skambučius neatsakinėji! Tai įdomu, kaip į tą tavo pakartotiną renginį papulti??? Ir jau net ne apie tai čia visi diskutuoja - kaip pas tave papulti ar nepapulti pakartotinai. O kaip atgauti sumokėtus pinigus, kurių negrąžini!!!
VšĮ "Gamink LT"
2019-11-07 21:55:07 IP 2fbau3fl
Atsakyti
Dar niekuomet nebuvo problemos pakartotinai sudalyvauti Vytauto vedamuose E-komercijos mokymuose, ar tiesiog negalėjus atvykti konkrečią dieną, ar dėl kitų priežasčių. Nuolatos atnaujinamas renginių kalendorius skelbiamas interneto svetainėje www.gaminklietuvoje.info, viskas atvira ir skaidru.

Paskutiniai mokymai buvo 2019.09.20 d., artimiausi įvyks 2019.11.15 d., dar vienas renginys planuojamas ir gruodžio mėn.

Kviečiame apsilankyti!
Atsakyti
Jonušai, Jonušai, kaip tai neatsakinėji pats į klausimus? Esi vienintelis VšĮ steigėjas, negrąžini pinigų už neįvykusius renginius ir samdai sekretorę?? Nejuokink.

Sakai dauguma neįvykusio seminaro dalyvių sudalyvavo pakartotinuose mokymuose?? Įdomu, kaip ? Nes daug kam (o gal niekam??) nebuvo suteikta jokia galimybė sudalyvauti pakartotinai. Ir dar kaip tie teismai, kurie jau įvyko 2018 m. ir 2019 m. už taip pat negrąžintus pinigus žmonėms, a??

Bet juk tu tai ir pats žinai, kad niekas negalėjo sudalyvauti pakartotinai, nes atsiuntei tokį laišką: "“Susiklosčius tokiai situacijai, šių mokymų (E-komercija FR, UK, USA iš vidaus: iki 10.000 pardavimų/mėn.) pakartojimus 2019.06.26 d. ir 2019.07.02 d. nupirko viena didelė bendrovė savo darbuotojams - rytojaus ir ateinančio antradienio renginiai bus privatūs ir uždari, privačios įmonės patalpose, į juos patekti nėra galimybės.” Daugiau jokių variantų nesuteikei. Ir niekada nebebuvo galimybės su tavim susisiekti - nei telefonu, nei jokiu el.paštu :)

Beje, įdomu kokia čia jau Lietuvoje yra ta didelė bendrovė, kuri turi 30 ekspertuotojų skyrių, kuriems reikėjo renginio, ir dar dviejų dienų??

Beje, tu pats į savo paskelbtą el.paštą skundai@gaminklietuvoje.info neatsakinėji! Bet panašu, kad visus laiškus skaitai ir net įvardinai čia visus, kam esi skolingas! Dar įdomu, ar tai, kad kažkas pas tave vienam renginyje jau yra sudalyvavęs, yra kažkokia pirmenybė jam nesumokėti už kitą renginį, kuris neįvyko, ar čia tokia schema? Tikrai, įdomu, pasidalink! ;)

Koks tu fainas, Jonušai! Bet būk vyras, grąžink žmonėms pinigus už neįvykusius renginius vietoj tų "paklodžių" rašymo Rekvizitų puslapyje! Juk tik to tavęs visi prašo! ;)
VšĮ "Gamink LT" atstovo komentaras
2019-11-07 15:25:10 IP 2ju3l2sm
Atsakyti
Ačiū, kad savo komentarais palaikote puikų portalą rekvizitai.lt!

Deja, pats Jonušas į komentarus neatsakinėja.

Informuojame, kad dauguma perkeltų 2019.05.03 d. mokymų "E-komercija FR, UK, USA iš vidaus: iki 10.000 vnt./mėn." registruotų dalyvių sėkmingai sudalyvavo šių mokymų pakartojime ir neturėjo jokių nusiskundimų.

VšĮ "Gamink LT dėl nieko nesiteisina - jeigu turite nusiskundimų, prašome rašyti El. Paštu skundai@gaminklietuvoje.info, šiuo metu yra tvarkomi dar prieš vasaros atostogas neužbaigti klausimai.

Ačiū ir Geros dienos!

P.S.: džiugu, kad pamažu kyla komentavimo kultūra, laikomasi rekvizitai.lt nurodytų komentavimo taisyklių - vieši įžeidinėjimai, grasinimai ir šmeižtas niekur neveda, už tai numatyta ir atitinkama atsakomybė!
Atsakyti
O tai Jonušas tiktai per Rekvizitai.lt puslapį atsakinėja į nusiskundimus?? o į visus jau pusę metų siunčiamus laiškus ir telefonų skambučius dėl neįvykusio seminaro (2019.05.03 Kaune) ir negrąžinamų pinigų - tyla!! Čia dar bando kažkokiais neaiškiais pasiteisinimais nusiplauti savo mundūrą. Bet, alio..., Jonušai, žmonės tiesiog nori atgauti savo pinigus !!! Kada grąžinsi pinigus visiems??
VšĮ "Gamink LT" atstovo komentaras
2019-11-06 14:38:45 IP 2fbau3fl
Atsakyti
Priešpaskutinį komentarą parašęs asmuo, prisistatęs "Svajūnu", yra p. Svajūnas Gudžius, dalyvavęs Vytauto mokymuose 2019.03.15 d. Kaune ("E-komercija ES ir JAV: STARTAS per 12 dienų").

p. Svajūno Tel. Nr. yra +37067464841, El. Paštas: svajunas.gudzius@gmail.com, Individualios veiklos paž. nr. 727197

Galima su juo susisiekti ir paklausti, kaip sekėsi dalyvauti š. m. kovo 15 d., kas patiko ir kas nepatiko.

Taip, p. Svajūnas Gudžius buvo įsigijęs dalyvio bilietą per "Paysera Tickets" sistemą į sekantį, ypatingos programos 2019.05.03 d. renginį "E-komercija FR, UK, USA iš vidaus: iki 10.000 vnt./mėn.", kuris dėl labai netikėtos priežasties (Vytautui neplanuotai užstrigus oro uoste pakeliui į LT) buvo perkeltas į sekančias datas, ir dauguma dalyvių dėl to neturėjo jokių nusiskundimų.

Dėl būtent šio p. Svajūno parašyto komentaro bus kreiptąsi į Kauno apygardos prokuratūrą - tokių dalykų rašyti NEGALIMA, kad ir kaip ten būtų. Juolab kad kartą jau sudalyvavai mokymuose, viskas tiko ir patiko. Klaidų visiems pasitaiko, bet tokių komentarų rašymas peržengia bet kokias ribas.

Internete galima išsakyti konstruktyvią kritiką, galima pateikti objektyvius nusiskundimus, bet NEGALIMA tiesiogiai smeižti asmenį ar įmonę, pateikiant tik sau naudingą istorijos pusę ir t.t.

Jeigu taip išėjo, kad dėl tam tikrų priežasčių nepavyksta susitarti - ginčus visuomet gali padėti sureguliuoti Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, kraštutiniu atveju galima kreiptis į teismą, bet už panašaus turinio komentarų rašymą jau numatyta tam tikra atsakomybė.

Geros dienos!
VšĮ "Gamink LT" atstovo komentaras
2019-11-06 13:39:40 IP 2fbau3fj
Atsakyti
Kadangi nuo El. Pašto dėžutės skundai@gaminklietuvoje.info sukūrimo praėjo daugiau kaip 1 mėn., galima trumpai pakomentuoti esamą situaciją.

Pirmiausia norėtųsi dar kartą pabrėžti, kad VšĮ "Gamink LT" nėra verslo subjektas - tai yra viešoji įstaiga, ne pelno siekianti organizacija, visas seminarų dalyvio mokesčio pavidalu surinktas lėšas skirianti labdarai. Niekas šių lėšų asmeninėms reikmėms nenaudoja. Pats šios įstaigos oficialus steigėjas Vytautas jokiu verslu Lietuvoje neužsiima ir neturi jokių dalykinių verslo santykių su LT registruotais rezidentais. Suorganizuoti mokymus, seminarą, ir surinktas lėšas paskirti labdarai - tai nėra verslas.

Taigi per 1 mėn. į El. Pašto dėžutę skundai@gaminklietuvoje.info atėjo iš viso 8 nusiskundimai. Iš jų 3 buvo netikri, 2 priminimai dėl kažkada neapmokėtų sąskaitų, ir 3 laiškai iš anksčiau registruotų mokymų dalyvių, kurie pradžioje sutiko dalyvauti dėl rimtų priežasčių nukeliamuose mokymuose sekančiomis datomis, bet vėliau apsigalvojo, pasirinko dalyvio mokesčio grąžinimą, ir vasaros metu nesulaukę atsakymo, dalis iš jų čia prirašė pakankamai šmeižiančių ir nelabai tikrovę atitinkančių komentarų. Kodėl?

Rašytojų tapatybės pagal IP adresą ir kitus požymius nustatytos - kas labiausiai nustebino, jog komentarus apie tai, kad VšĮ "Gamink LT" organizuojami renginiai "niekada neįvyksta", kad tai yra "aferizmas", "apgaulė" ir t.t. parašė žmonės, kurie anksčiau sėkmingai dalyvavo VšĮ "Gamink LT" organizuotuose mokymuose ir gėrė kavą kartu su vedėju Vytautu, kalbėjo asmeniškai. Tai būtų:

1. p. Dalia Galminienė, UAB "Amberfarma"
2. p. Rolandas Kvietinskas, UAB "Rolekspa"
3. p. Giedrė Dūdienė, UAB "Laiptų Karalystė"
4. p. Mindaugas Skardžius, UAB "Doleta"

Būtų labai malonu ir teisinga, jeigu šitie asmenys, rašydami iš esmės šmeižikiško pobūdžio komentarus prisiimtų atsakomybę ir pasirašytų savo tikraisiais vardais (būtų galima paskelbti jų telefono nr., bet tai jau būtų traktuojama kaip asmens duomenų saugumo pažeidimas). Visgi internetas nėra ta vieta, kur galima rašyti bet ką ir bet kam - yra tam tikros taisyklės, kas galima, ir kas ne. Jeigu rašoma, kad VšĮ "Gamink LT" renginiai "neįvyksta", tai yra "aferizmas" ir pan., tuo tarpu pats "rašytojas" anksčiau yra dalyvavęs VšĮ "Gamink LT" organizuotuose renginiuose - tai jau yra akivaizdus smeižtas (dalis komentatorių savo ankstesnius nederamus komentarus išstrynė, bet jie liko išsaugoti). Taip, kadangi VšĮ "Gamink LT" nėra verslo subjektas, būna laikotarpių kai niekas nei į El. Pašto laiškus nei į skambučius neatsako - taip jau yra, ir niekas dėl to nesiteisina.

Jeigu atsiranda kažkoks nepasitenkimas, visuomet galima išspręsti gražiuoju, jeigu sprendimas gražiuoju prasideda nuo grasinimų ir šmeižto, tuomet galbūt galima iškart kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos inspekciją, galiausiai į teismą - šiuo atveju kokią prasmę turi "anoniminis" šmeižikiškų komentarų rašinėjimas internete, sunku suprasti.

Žinoma, organizuojant renginius pasitaiko įvairių nesusipratimų, būna ir vienintelis vedėjas suserga, ir vietos pritrūksta (nes į salę patenka "nelegalų" be bilieto), ir kažkas netyčia pamirštama - bet VšĮ "Gamink LT" niekuomet nepabėgo, nepasislėpė, ir jokios atsakomybės nevengė. Jokie įsipareigojimai niekur nedingsta - jie anksčiau ar vėliau yra įvykdomi. Jeigu kada nors renginys yra nukeliamas, jis pakartojamas bent 2 kartus, patogiomis vėlesnėmis datomis, ir apie 95 proc. dalyvių priima situaciją žmogiškai ir pasinaudoja tokia galimybe. Renginiai gali būti nukeliami tik dėl pagrindinio vedėjo ligos, dėl kurios jis fiziškai nebegali pravesti renginio, arba labai retais atvejais dėl kitų rimtų priežasčių, faktiškai Force Majeure. Dar nebuvo ir nebus nė vieno karto, kuomet dalyviai susirinktų į tuščią salę, o organizatorius būtų kažkur dingęs.

Kalbant apie esamą situaciją dėl nusiskundimų - pusė gautųjų jau išspręsta, ieškom dar vienos sąskaitos, dėl atostogų ir išeiginių nespėta dar nespėta surasti prieš 1-2 m. dalyvavusiųjų patvirtinimo, o ką daryti su 2 didžiausiais šmeižikais, kol kas dar sprendžiama, nes purvo pripilta pakankamai daug, taip visko tiesiog palikti ir užmiršti nebeišeina, bet artimiausiu metu sprendimą tikrai rasime.

Kviečiame ir toliau rašyti El. Paštu skundai@gaminklietuvoje.info - gal ir ne taip sparčiai kaip norėtųsi, bet kiekvienas nusiskundimas tikrai bus išnagrinėtas ir išspręstas.

Geros dienos visiems ir sėkmės darbuose!

P.S.: ankstesnis VšĮ "Gamink LT" situaciją paaiškinantis laiškas yra žemiau:

>>>>
Atsiprašome, kad dėl pakankamai didelio seminarų ir mokymų dalyvių skaičiaus bei nenuolatinio projekto administravimo (pats VšĮ Gamink LT steigėjas Vytautas reguliariai šio projekto neadministruoja, tik karts nuo karto laisvalaikiu) atsitiko taip, jog kažkam tenka rašyti komentarus internete ir ieškoti savo teisybės.

Pabandysime išklausyti kiekvieną nusiskundimą ir išspręsti visus neišspręstus klausimus - sukurta nauja EL. Pašto dėžutė skundai@gaminklietuvoje.info, nuimti visi SPAM filtrai, tad visi Jūsų laiškai turėtų pasiekti adresatą. Rašykite visus nusiskundimus, tikrai bus pasistengta atsakyti ir tinkamai sureaguoti į kiekvieną žinutę.

Taip, nurodytais telefono numeriais tikrai nevisada kažkas atsiliepia, nes paprasčiausiai nėra tam skirto etatinio darbuotojo. Elektroniniai laiškai dėl įvairių priežasčių taip pat nevisuomet pasiekia pagrindines pašto dėžutes. VšĮ Gamink LT nėra pelno siekianti organizacija ar verslo projektas, pats steigėjas Vytautas taip pat tiesiogiai iš nieko jokių pinigų nėra paėmęs, tad nėra visai etiška sakyti, kad būtent Vytautas "paėmė ir negrąžina".

Norėtųsi pabrėžti, kad nei VšĮ Gamink LT, nei jos steigėjas Vytautas niekuomet nieko specialiai neapgaudinėjo ir to daryti tikrai neplanuoja - nukeltų seminarų ar mokymų procentas yra išties palyginti labai mažas (vos 1-2 kartai per metus, kaip taisyklė šaltuoju metų laiku netikėtai užklupus ligoms), visuomet pasiūloma alternatyvi data (-os), apie nukeliamą renginį visuomet informuojama iš anksto ir dar niekuomet nebuvo taip, kad atvykę renginio dalyviai renginio dieną rastų tuščią salę, ir apie tai nebūtų informuoti.

Apie 90 proc. nukeltų renginių dalyvių sudalyvavo juose vėliau, sekančiomis datomis - tai niekuomet nebuvo jokia problema. Kažkas sugalvodavo, kad ir vėliau, jog nori susigrąžinti sumokėtus pinigus - tai vėlgi niekuomet nebuvo jokia problema. Taip, kadangi nėra etatinio šią įstaigą nuolatos administruojančio darbuotojo, dabar akivaizdu yra atsitikę taip, kad kažkas kreipėsi dėl dalyvio mokesčio grąžinimo, negavo atsakymo, pasipiktino ir t.t.

Suprantama, kad egzistuoja toks dalykas kaip tikras lietuviškas mentalitetas, bet jeigu tenka kritiniu atveju nukelti seminarą ar mokymus dėl ligos ar tarkim lėktuvui užstrigus oro uoste, pasiūlant 2-3 alternatyvias datas, ir paskui kažkas sako, kad tai yra "aferizmas", "apgaudinėjimas", "nepatikimumas" ir t.t...

Jeigu viskas būtų taip blogai, kaip čia bandoma pateikti komentaruose - pats Vytautas tikrai nebūtų surinkęs per 3 metus jau beveik netoli 1000 renginių dalyvių iš visos Lietuvos, ir kiekvieną kartą vis pilnas sales.

Jeigu kažkam dėl įvairių priežasčių nebuvo grąžintas dalyvio mokestis už neįvykusį renginį - rašykite El. Paštu skundai@gaminklietuvoje.info

Taip pat norisi priminti, kad Vytauto organizuojami renginiai ir seminarai vyksta nuolatos, ištisus metus - galima visada sudalyvauti bet kuriame pasirinktame renginyje.

Dėl objektyvių priežasčių užsiregistravus ir negalėjus atvykti renginio datą, visuomet suteikiama galimybė sudalyvauti sekančiuose mokymuose.

Pats Vytautas visuomet kiek gali, tiek padeda buvusių mokymų dalyviams, kreipiantis pačiais įvairiausiais klausimais - be jokio atlygio.

Geros dienos visiems, ir sėkmės darbuose!
>>>>
Atsakyti
Jau trūko kantrybė! 6 mėnesius bandžiau bendrauti gražiai, bet žiūriu, kad tai yra neįmanoma, nes mes kalbam skirtingomis kalbimis ir pasirodo, kad mes turim visiškai skirtingas vertybes... Ir prašau žėmiau išvardinto teksto nevadinti šmeižtu, nes viskas yra teisybė. Yra tai įrodantys faktai.

Seminaras turėjo įvykti 2019.05.03, bet neįvyko dėl pranešėjo kaltės. Buvo žadėta grąžinti pinigus. Tai reiškia jau praėjo pusė metų, bet pinigai už seminarą dar nėra grąžinti. Ar taip elgiasi rimti ir sąžinę turintys žmonės? Nemanau..

Trumpai parašysiu kaip viskas vyko, nes gal daugumai yra naudojama ta patį pingų vagystės schema. Po neįvykusio seminaro Vytautas Jonušas paprašė, kad parašyčiau prašymą grąžinti pinigus. 2019.05.14 prašymas buvo išsiųstas. Tada sekė tyla ir po kelių mano laiškų Vytautas parašė, kad prašymas bus perduodas buhalterijai. Ar tas prašymas buvo ar nebuvo perduodas ir ar šivis toks dalykas kaip buhalterija šioje kontoroje yra, turbūt tik pats Vytautas Jonušas žino.

Po to sekė eilė laiškų Vytautui, bet į juos negavau nei vieno atsakymo. Telefono numeris (+37067094633), kuris yra visur skelbiamas kaip pasiteiravimo telefonas greičiausiai yra kažkur padėtas stalčiuje, nes į jį skambinant niekada nėra atsiliepama. Ar taip elgiasi rimti žmonės, ypač kurie vykdo kažkokią veiklą? Trūksta žodžių...

Elektronins paštas skundai@gaminklietuvoje.info, kuris visai neseniai atsirado yra dar vienas triukas kaip vilkinti laiką ar dar kažką daryti... net nežinau koks yra viso to dalyko tikslas. Rašant šiuo el. paštu visadau gaunamas autoatsakiklis, kad skundas užregistruotas, nors aš jau ne primą kartą rašau į šį el. paštą ir skundas yra užregistruotas prieš mėnesį. Tiesa, šiuo el. paštu buvo gauti tokie pasiteisinimai, kad Vytautas Jonušas jokiu verslu neužsiima, kad seminarai nėra administruojami (ypač tada, kai reikia grąžinti pinigus, nes juos surenkant su administravimu problemų nėra). Ką tuo norima pasakyti? Man ir kitiems apgautiems žmonės nėra joko skirtumo ar jūs užsiimat kažkokia veikla ar ne, ar administruojat ją ar ne, mes neatgaunam savo pinigų, kuriuos sumokėjom! Tiesa, 2019.10.15 dar buvo gautas toks pranešimas šiuo el. paštu:

"Informuojame, kad iš VšĮ Gamink LT steigėjo yra gautas nurodymas iki
2019.10.31 d. surinkti ir sutvarkyti visus kažkada buvusius, bet iki
šiol neišspręstus reikalus - Jūsų gautas pranešimas apie nusiskundimą
yra sėkmingai užregistruotas, bus išnagrinėtas ir būtinai išspręstas iki
aukščiau paminėtos datos."

Man pagrindinis klausimas iškyla, ką apskritai čia reikia nagdinėti?? Yra prašymas, pinigai nėra grąžinti. Vytautai Jonušai, ką jūs nagrinėjat? Gal kažkuo galėčiau padėti?

Tir, kurie galvojate turėti reikalų su šiuo žmogumi, augokitės! Nežinau, man sunku suvokti, kaip žmonės gali taip elgtis. Smagu būti skolingam ir kai kiti pyksta ant tavęs? Žodžiu, toli toli nuo mano ir manau daugumos žmonių vertybių.

Kaip suprantu aš esu vienas iš didelės daugumos, kurie buvo apgauti. Įmonė ne kartą jau buvo paduota į teismą. Čia galite rasti bylas: https://eteismai.lt/imone/302991563/vsi-gamink-lt

Mano sekantys veiksmai yra policija dėl pinigų vagystės ir visa kita kas seks po to. Nežadu susileisti. Jei pinigai nebus grąžinti, pereisimi prie žiniasklaidos, nes nu kažkaip reikia paskleisti šitą žinią, kad yra toks mokytojas kaip uždirbti pinigus (patys matom kokias būdais). Faktas yra tai, kad jei žmogus vieną dalyką daro taip, jis daro tą patį visose srityse. Graudu..

Sukuriau atskirą el. pašto dėžutę apgauti.gaminklt@gmail.com. Aš siūlau visiems, kurie nukentėjo rašyti į šį el. paštą ir tada kartu atliksim reikiamus veiksmus.
Atsakyti
Visas šis ilgas Gamink Lietuvoje vardu parašytas tekstas skamba gražiai, tačiau tai yra tik miglos pūtimas į akis patikliems.
Seminaras šių metų gegužės 3 dieną neįvyko, pinigai už jį nebuvo grąžinti. Į daugybiniu pakartotinius skambučius, SMS žinutes ir elektroninius laiškus niekas neatsakė. Tikrai taip elgtasi piktybiškai ir jokiu „dideliu apkrovimu“ to neįmanoma pateisinti.
Parašiau ir į čia Gamink Lietuvoje paskelbtą elektroninio pašto dėžutę skundai@gaminklietuvoje.info, po keturių dienų atrašė, kad „išnagrinės atvejį“ ir iki spalio 31 dienos „išspręs“. Pinigai negrąžinti iki šiol ir niekas daugiau net nebandė susisiekti.

Rašau šį komentarą tik todėl, kad tie kas planuoja dalyvauti šio organizatoriaus mokymuose, žinotų su kuo turi reikalą.
UAB "Amberfarma"
Atsakyti
Atsiprašome, kad dėl pakankamai didelio seminarų ir mokymų dalyvių skaičiaus bei nenuolatinio projekto administravimo (pats VšĮ Gamink LT steigėjas Vytautas reguliariai šio projekto neadministruoja, tik karts nuo karto laisvalaikiu) atsitiko taip, jog kažkam tenka rašyti komentarus internete ir ieškoti savo teisybės.

Pabandysime išklausyti kiekvieną nusiskundimą ir išspręsti visus neišspręstus klausimus - sukurta nauja EL. Pašto dėžutė skundai@gaminklietuvoje.info, nuimti visi SPAM filtrai, tad visi Jūsų laiškai turėtų pasiekti adresatą. Rašykite visus nusiskundimus, tikrai bus pasistengta atsakyti ir tinkamai sureaguoti į kiekvieną žinutę.

Taip, nurodytais telefono numeriais tikrai nevisada kažkas atsiliepia, nes paprasčiausiai nėra tam skirto etatinio darbuotojo. Elektroniniai laiškai dėl įvairių priežasčių taip pat nevisuomet pasiekia pagrindines pašto dėžutes. VšĮ Gamink LT nėra pelno siekianti organizacija ar verslo projektas, pats steigėjas Vytautas taip pat tiesiogiai iš nieko jokių pinigų nėra paėmęs, tad nėra visai etiška sakyti, kad būtent Vytautas "paėmė ir negrąžina".

Norėtųsi pabrėžti, kad nei VšĮ Gamink LT, nei jos steigėjas Vytautas niekuomet nieko specialiai neapgaudinėjo ir to daryti tikrai neplanuoja - nukeltų seminarų ar mokymų procentas yra išties palyginti labai mažas (vos 1-2 kartai per metus, kaip taisyklė šaltuoju metų laiku netikėtai užklupus ligoms), visuomet pasiūloma alternatyvi data (-os), apie nukeliamą renginį visuomet informuojama iš anksto ir dar niekuomet nebuvo taip, kad atvykę renginio dalyviai renginio dieną rastų tuščią salę, ir apie tai nebūtų informuoti.

Apie 90 proc. nukeltų renginių dalyvių sudalyvavo juose vėliau, sekančiomis datomis - tai niekuomet nebuvo jokia problema. Kažkas sugalvodavo, kad ir vėliau, jog nori susigrąžinti sumokėtus pinigus - tai vėlgi niekuomet nebuvo jokia problema. Taip, kadangi nėra etatinio šią įstaigą nuolatos administruojančio darbuotojo, dabar akivaizdu yra atsitikę taip, kad kažkas kreipėsi dėl dalyvio mokesčio grąžinimo, negavo atsakymo, pasipiktino ir t.t.

Suprantama, kad egzistuoja toks dalykas kaip tikras lietuviškas mentalitetas, bet jeigu tenka kritiniu atveju nukelti seminarą ar mokymus dėl ligos ar tarkim lėktuvui užstrigus oro uoste, pasiūlant 2-3 alternatyvias datas, ir paskui kažkas sako, kad tai yra "aferizmas", "apgaudinėjimas", "nepatikimumas" ir t.t...

Jeigu viskas būtų taip blogai, kaip čia bandoma pateikti komentaruose - pats Vytautas tikrai nebūtų surinkęs per 3 metus jau beveik netoli 1000 renginių dalyvių iš visos Lietuvos, ir kiekvieną kartą vis pilnas sales.

Jeigu kažkam dėl įvairių priežasčių nebuvo grąžintas dalyvio mokestis už neįvykusį renginį - rašykite El. Paštu skundai@gaminklietuvoje.info

Taip pat norisi priminti, kad Vytauto organizuojami renginiai ir seminarai vyksta nuolatos, ištisus metus - galima visada sudalyvauti bet kuriame pasirinktame renginyje.

Dėl objektyvių priežasčių užsiregistravus ir negalėjus atvykti renginio datą, visuomet suteikiama galimybė sudalyvauti sekančiuose mokymuose.

Pats Vytautas visuomet kiek gali, tiek padeda buvusių mokymų dalyviams, kreipiantis pačiais įvairiausiais klausimais - be jokio atlygio.

Geros dienos visiems, ir sėkmės darbuose!
Atsakyti
Negrąžina pinigų už neįvykusį seminarą! a******ų kontora! Saugokitės!
Atsakyti
Galima tik pridurti, kad iš žemiau parašiusiųjų tiek p. Dalia (Galminienė, UAB "Amberfarma), tiek p. Giedrė (Dūdienė, UAB "Laiptų Karalystė"), tiek p. Mindaugas (Skardžius, UAB "Doleta') yra anksčiau dalyvavę Vytauto organizuojamuose seminaruose, su šiais asmenimis susijusios istorijos yra puikiai žinomos, jokių nusiskundimų iš šių žmonių pusės dėl seminarų kokybės ar turinio nebuvo, su Vytautu bendrauta asmeniškai, tad dabar tokių komentarų rašymas yra tiesiog šių žmonių sąžinės reikalas - tikrai nebuvo visiškai taip, kaip bandoma parodyti.

Pasikartosime, kad neseniai buvo sukurta speciali El. Pašto dėžutė skundai@gaminklietuvoje.info, kur atidžiai registruojamas kiekvienas gautas nusiskundimas dėl VšĮ "Gamink LT" veiklos - bus tikrai išspręstas kiekvienas gautas nusiskundimas.

Tuo tarpu kodėl prireikė rašyti komentarus ir skųstis kartais neatsakomais laiškais ir skambučiais - atsakymą galima rasti ankstesniame komentare žemiau: >>>

"Atsiprašome, kad dėl pakankamai didelio seminarų ir mokymų dalyvių skaičiaus bei nenuolatinio projekto administravimo (pats VšĮ Gamink LT steigėjas Vytautas reguliariai šio projekto neadministruoja, tik karts nuo karto laisvalaikiu) atsitiko taip, jog kažkam tenka rašyti komentarus internete ir ieškoti savo teisybės.

Pabandysime išklausyti kiekvieną nusiskundimą ir išspręsti visus neišspręstus klausimus - sukurta nauja EL. Pašto dėžutė skundai@gaminklietuvoje.info, nuimti visi SPAM filtrai, tad visi Jūsų laiškai turėtų pasiekti adresatą. Rašykite visus nusiskundimus, tikrai bus pasistengta atsakyti ir tinkamai sureaguoti į kiekvieną žinutę.

Taip, nurodytais telefono numeriais tikrai nevisada kažkas atsiliepia, nes paprasčiausiai nėra tam skirto etatinio darbuotojo. Elektroniniai laiškai dėl įvairių priežasčių taip pat nevisuomet pasiekia pagrindines pašto dėžutes. VšĮ Gamink LT nėra pelno siekianti organizacija ar verslo projektas, pats steigėjas Vytautas taip pat tiesiogiai iš nieko jokių pinigų nėra paėmęs, tad nėra visai etiška sakyti, kad būtent Vytautas "paėmė ir negrąžina".

Norėtųsi pabrėžti, kad nei VšĮ Gamink LT, nei jos steigėjas Vytautas niekuomet nieko specialiai neapgaudinėjo ir to daryti tikrai neplanuoja - nukeltų seminarų ar mokymų procentas yra išties palyginti labai mažas (vos 1-2 kartai per metus, kaip taisyklė šaltuoju metų laiku netikėtai užklupus ligoms), visuomet pasiūloma alternatyvi data (-os), apie nukeliamą renginį visuomet informuojama iš anksto ir dar niekuomet nebuvo taip, kad atvykę renginio dalyviai renginio dieną rastų tuščią salę, ir apie tai nebūtų informuoti.

Apie 90 proc. nukeltų renginių dalyvių sudalyvavo juose vėliau, sekančiomis datomis - tai niekuomet nebuvo jokia problema. Kažkas sugalvodavo, kad ir vėliau, jog nori susigrąžinti sumokėtus pinigus - tai vėlgi niekuomet nebuvo jokia problema. Taip, kadangi nėra etatinio šią įstaigą nuolatos administruojančio darbuotojo, dabar akivaizdu yra atsitikę taip, kad kažkas kreipėsi dėl dalyvio mokesčio grąžinimo, negavo atsakymo, pasipiktino ir t.t.

Suprantama, kad egzistuoja toks dalykas kaip tikras lietuviškas mentalitetas, bet jeigu tenka kritiniu atveju nukelti seminarą ar mokymus dėl ligos ar tarkim lėktuvui užstrigus oro uoste, pasiūlant 2-3 alternatyvias datas, ir paskui kažkas sako, kad tai yra "aferizmas", "apgaudinėjimas", "nepatikimumas" ir t.t...

Jeigu viskas būtų taip blogai, kaip čia bandoma pateikti komentaruose - pats Vytautas tikrai nebūtų surinkęs per 3 metus jau beveik netoli 1000 renginių dalyvių iš visos Lietuvos, ir kiekvieną kartą vis pilnas sales.

Jeigu kažkam dėl įvairių priežasčių nebuvo grąžintas dalyvio mokestis už neįvykusį renginį - rašykite El. Paštu skundai@gaminklietuvoje.info

Taip pat norisi priminti, kad Vytauto organizuojami renginiai ir seminarai vyksta nuolatos, ištisus metus - galima visada sudalyvauti bet kuriame pasirinktame renginyje.

Dėl objektyvių priežasčių užsiregistravus ir negalėjus atvykti renginio datą, visuomet suteikiama galimybė sudalyvauti sekančiuose mokymuose.

Pats Vytautas visuomet kiek gali, tiek padeda buvusių mokymų dalyviams, kreipiantis pačiais įvairiausiais klausimais - be jokio atlygio.

Geros dienos visiems, ir sėkmės darbuose!"
Atsakyti
Atsiprašome, kad dėl pakankamai didelio seminarų ir mokymų dalyvių skaičiaus bei nenuolatinio projekto administravimo (pats VšĮ Gamink LT steigėjas Vytautas reguliariai šio projekto neadministruoja, tik karts nuo karto laisvalaikiu) atsitiko taip, jog kažkam tenka rašyti komentarus internete ir ieškoti savo teisybės.

Pabandysime išklausyti kiekvieną nusiskundimą ir išspręsti visus neišspręstus klausimus - sukurta nauja EL. Pašto dėžutė skundai@gaminklietuvoje.info, nuimti visi SPAM filtrai, tad visi Jūsų laiškai turėtų pasiekti adresatą. Rašykite visus nusiskundimus, tikrai bus pasistengta atsakyti ir tinkamai sureaguoti į kiekvieną žinutę.

Taip, nurodytais telefono numeriais tikrai nevisada kažkas atsiliepia, nes paprasčiausiai nėra tam skirto etatinio darbuotojo. Elektroniniai laiškai dėl įvairių priežasčių taip pat nevisuomet pasiekia pagrindines pašto dėžutes. VšĮ Gamink LT nėra pelno siekianti organizacija ar verslo projektas, pats steigėjas Vytautas taip pat tiesiogiai iš nieko jokių pinigų nėra paėmęs, tad nėra visai etiška sakyti, kad būtent Vytautas "paėmė ir negrąžina".

Norėtųsi pabrėžti, kad nei VšĮ Gamink LT, nei jos steigėjas Vytautas niekuomet nieko specialiai neapgaudinėjo ir to daryti tikrai neplanuoja - nukeltų seminarų ar mokymų procentas yra išties palyginti labai mažas (vos 1-2 kartai per metus, kaip taisyklė šaltuoju metų laiku netikėtai užklupus ligoms), visuomet pasiūloma alternatyvi data (-os), apie nukeliamą renginį visuomet informuojama iš anksto ir dar niekuomet nebuvo taip, kad atvykę renginio dalyviai renginio dieną rastų tuščią salę, ir apie tai nebūtų informuoti.

Apie 90 proc. nukeltų renginių dalyvių sudalyvavo juose vėliau, sekančiomis datomis - tai niekuomet nebuvo jokia problema. Kažkas sugalvodavo, kad ir vėliau, jog nori susigrąžinti sumokėtus pinigus - tai vėlgi niekuomet nebuvo jokia problema. Taip, kadangi nėra etatinio šią įstaigą nuolatos administruojančio darbuotojo, dabar akivaizdu yra atsitikę taip, kad kažkas kreipėsi dėl dalyvio mokesčio grąžinimo, negavo atsakymo, pasipiktino ir t.t.

Suprantama, kad egzistuoja toks dalykas kaip tikras lietuviškas mentalitetas, bet jeigu tenka kritiniu atveju nukelti seminarą ar mokymus dėl ligos ar tarkim lėktuvui užstrigus oro uoste, pasiūlant 2-3 alternatyvias datas, ir paskui kažkas sako, kad tai yra "aferizmas", "apgaudinėjimas", "nepatikimumas" ir t.t...

Jeigu viskas būtų taip blogai, kaip čia bandoma pateikti komentaruose - pats Vytautas tikrai nebūtų surinkęs per 3 metus jau beveik netoli 1000 renginių dalyvių iš visos Lietuvos, ir kiekvieną kartą vis pilnas sales.

Jeigu kažkam dėl įvairių priežasčių nebuvo grąžintas dalyvio mokestis už neįvykusį renginį - rašykite El. Paštu skundai@gaminklietuvoje.info

Taip pat norisi priminti, kad Vytauto organizuojami renginiai ir seminarai vyksta nuolatos, ištisus metus - galima visada sudalyvauti bet kuriame pasirinktame renginyje.

Dėl objektyvių priežasčių užsiregistravus ir negalėjus atvykti renginio datą, visuomet suteikiama galimybė sudalyvauti sekančiuose mokymuose.

Pats Vytautas visuomet kiek gali, tiek padeda buvusių mokymų dalyviams, kreipiantis pačiais įvairiausiais klausimais - be jokio atlygio.

Geros dienos visiems, ir sėkmės darbuose!
Atsakyti
VšĮ "Gamink LT" vadovas Vytautas po neįvykusio seminaro, kuris turėjo būti 2019.01.18 d. pinigų negrąžino, į e-mail neatsako, telefonu neatsiliepia. Labai nerimta, nesolidu, nepatikima. Labai gaila, kad vis dar egzistuoja tokios apgaudinėjančios įmonės Lietuvoje...
Atsakyti
VšĮ "Gamink LT" steigėjas ir seminarų vedėjas po neįvykusio seminaro pinigų negrąžino, negrąžina ir neatsiliepia nurodytais kontaktais. Viskas tęsiasi jau beveik du metus. Skola yra.
Atsakyti
p. Mindaugai Skardžiau (MS),

Puikiai žinote, kad VšĮ Gamink LT Jūsų organizuotame teisme nedalyvavo jokia forma, nebuvo pasakytas nė vienas žodis ir nepateiktas nė vienas argumentas - teismas priėmė sprendimą už akių, remdamasis tik Jūsų istorija, kurią, naudodamasis savo tarnybine padėtimi, galėjote sugalvoti ir pateikti, kaip tik norėjote. Tai yra faktas.

Antras dalykas yra tas, kad VšĮ Gamink LT niekuomet neužsiemė "interneto svetainių" ir panašių dalykų kūrimu ar pardavimu - todėl tikrai nėra nei paprastų, nei mistinių, nei astrologinių produktų. 5 minučių gido mokymų metu, kaip šiais laikais galima už labai nedidelį mokestį ar visiškai nemokamai susikurti ir pasileisti nuosavą Elektroninę parduotuvę (ar Woocommerce, ar Shopify), matyt negalima laikyti "interneto svetainių ir projektų" kūrimo veikla.

Jūsų atveju tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kuomet be jokio užmokesčio, iš idėjinių paskatų, neskaičiuojant savo laiko buvo "mentoriaujama" pakankamai stambiai ir pelningai dirbančiai įmonei.

Geros dienos.
Atsakyti
Gamink LT 2019-05-13 23:49:40
p. Mindaugai Skardžiau (MS), esate kaip visuomet žavus savo besikeičiančiais požiūriais :-)

Šįkart dėl vieno dalyko esate visiškai teisus - Vytautas Jonušas tikrai neturi jokių „Super Duper“ Interneto Svetainių ar Elektroninių parduotuvių, kurias būtų galima visiems viešai rodyti ir didžiuotis. Nei turėjo, nei turės. Viskas, ką labai norint galima parodyti - tai visiškai paprastos, bet savaip ištobulintos labai nedidelės elementarios parduotuvėlės, pavienių produktų puslapiai, kitokie nedideli prekybos taškai. Nes visa E-komercijos, o ir bet kurios kitos prekybos esmė yra kažkur surasti paklausą ir ją patenkinti. Pačios sukurti tą paklausą gali tik didelės kompanijos, maži žmogeliukai gali tik ieškoti, analizuoti ir prisitaikyti prie esamos situacijos. O situacija savo ruožtu yra tokia, kad pradėjus E-komerciją užsienio rinkose praktiškai be pradinio kapitalo, belieka ieškoti nedidelių pilnai neužimtų nišų ir bandyti pasiūlyti gana unikalius produktus. Natūralu, kad tokia labai nišinė prekyba yra labai jautri bet kokiam informacijos nutekėjimui - na bet panašu pavyko atsirinkti, ką tikrai galima parodyti, o ko galbūt ir ne.

Jūsų aprašytos istorijos priešistorė nėra visiškai tokia, kokią Jūs čia aprašėte. Ir tikrai nesate toks „nukentėjusysis“, kaip kad save pavadinote. Praleidote keletą dalykų, leiskite Jus papildyti.

Pirmas dalykas, Vytautas Jonušas niekur kažką paėmęs nedingo, jis gyvas ir netgi nuo to laiko suorganizavo nemažai viešų renginių :-)

Antras dalykas, pats būdamas gana didelės ir pakankamai klestinčios įmonių grupės „Doleta“ vadovas, p. Mindaugai, pirmas susisiekėte su Vytautu ir įsiprašėte Jums „pamentoriauti“ - Vytautas iš geros valios sutiko pabandyti Jums pagelbėti, kas galiausiai pavirto į kelias valandas itin intensyvių pokalbių, už ką nebuvo prašyta visiškai jokio užmokesčio. Pokalbių metu, beje, labai stengėtės išgauti aktualią komercinę informaciją, pats apie savo situaciją realiai nepasakodamas absoliučiai nieko - nors tai kaip ir turėjo būti toks tikslas, t.y. iš geros valios Jums „pamentoriauti“ prie E-komercijos projektų.

Vėliau apsilankėte Kaune organizuotuose praktiniuose Vytauto Jonušo E-komercijos mokymuose „Elektroninis Eksportas“ ir apie juos atsiliepėte labai teigiamai.

O tada buvo padaryta labai didelė Vytauto klaida, kuomet jis sugalvojo Jums už simbolinę kainą perleisti anksčiau sukurtą, bet taip ir nepanaudotą gana sudėtingą E-komercijos sistemą, kurią galėjote puikiai pritaikyti savo veikloje.

Deja, Jūs, p. Mindaugai, puikiai suprasdamas tokį rodomą geranoriškumą ir realius jo įkainius, pradėjote dėstyti savo pakankamai išskirtinius reikalavimus, pageidavimus ir t.t. Tiesiog sugalvojote be jokių skrupulų pasinaudoti tokia situacija ir išpešti sau maksimalią naudą. Geranoriškumas juk negali tęstis amžinai, ir tik iš vienos pusės.

Galiausiai atsitiko taip, kad kaip paaiškėjo už daugiausia savo asmenių projektų (ne įmonės) „pamentoriavimą“ atsidėkojote sukurdamas pretenziją jau būtent įmonės vardu - kaip ką kam perleidote, juk pats puikiai žinote.

Ką Vytautas išmoko iš šios istorijos - geranoriškai padėti, pakonsultuoti praktiškai be jokio užmokesčio galima tik motyvuotiems pavieniams žmonėms, startuoliams, išties jaunoms įmonėms, gamintojams, amatininkams. Tuo tarpu pakankamai stambių ir pelningai veikiančių įmonių konsultavimas - gali būti tik už atitinkamą užmokestį, nes tokios kompanijos puikiai moka išgauti sau maksimalią naudą iš bet kokių nemokamų ar geranoriškai teikiamų dalykų.

Tai tiek. Pamoka visam gyvenimui.

Panaši paralelė, kaip kad būnant užsakovu pasamdyti statybos darbų rangovus, darbininkus, apkaltinti juos dėl netinkamai atliktais montavimo darbais, broku, nesumokėti ir dar galiausiai į teismą paduoti.
Vytautai,

Deja, Jūsų istorija prieštarauja faktams, kurių negalėjote pateikti teismui.

Kažkoks mistinis produktas, simbolinė kaina, - visa tai yra melas. Savo mistinio produkto taip ir nepateikėte teismui.

Seminarus vesti atsidarius kitos įmonės vardu ir taip vengti atsakymobės - tikrai yra Jūsų arkliukas. Seną įmonę palikti su skolom o atsidaryti naują yra matomai Jūsų e-komercijos moto.

Visiems skaitantiems - būkite atsargūs ir neapsigaukite!
Atsakyti
p. Mindaugai Skardžiau (MS), esate kaip visuomet žavus savo besikeičiančiais požiūriais :-)

Šįkart dėl vieno dalyko esate visiškai teisus - Vytautas Jonušas tikrai neturi jokių „Super Duper“ Interneto Svetainių ar Elektroninių parduotuvių, kurias būtų galima visiems viešai rodyti ir didžiuotis. Nei turėjo, nei turės. Viskas, ką labai norint galima parodyti - tai visiškai paprastos, bet savaip ištobulintos labai nedidelės elementarios parduotuvėlės, pavienių produktų puslapiai, kitokie nedideli prekybos taškai. Nes visa E-komercijos, o ir bet kurios kitos prekybos esmė yra kažkur surasti paklausą ir ją patenkinti. Pačios sukurti tą paklausą gali tik didelės kompanijos, maži žmogeliukai gali tik ieškoti, analizuoti ir prisitaikyti prie esamos situacijos. O situacija savo ruožtu yra tokia, kad pradėjus E-komerciją užsienio rinkose praktiškai be pradinio kapitalo, belieka ieškoti nedidelių pilnai neužimtų nišų ir bandyti pasiūlyti gana unikalius produktus. Natūralu, kad tokia labai nišinė prekyba yra labai jautri bet kokiam informacijos nutekėjimui - na bet panašu pavyko atsirinkti, ką tikrai galima parodyti, o ko galbūt ir ne.

Jūsų aprašytos istorijos priešistorė nėra visiškai tokia, kokią Jūs čia aprašėte. Ir tikrai nesate toks „nukentėjusysis“, kaip kad save pavadinote. Praleidote keletą dalykų, leiskite Jus papildyti.

Pirmas dalykas, Vytautas Jonušas niekur kažką paėmęs nedingo, jis gyvas ir netgi nuo to laiko suorganizavo nemažai viešų renginių :-)

Antras dalykas, pats būdamas gana didelės ir pakankamai klestinčios įmonių grupės „Doleta“ vadovas, p. Mindaugai, pirmas susisiekėte su Vytautu ir įsiprašėte Jums „pamentoriauti“ - Vytautas iš geros valios sutiko pabandyti Jums pagelbėti, kas galiausiai pavirto į kelias valandas itin intensyvių pokalbių, už ką nebuvo prašyta visiškai jokio užmokesčio. Pokalbių metu, beje, labai stengėtės išgauti aktualią komercinę informaciją, pats apie savo situaciją realiai nepasakodamas absoliučiai nieko - nors tai kaip ir turėjo būti toks tikslas, t.y. iš geros valios Jums „pamentoriauti“ prie E-komercijos projektų.

Vėliau apsilankėte Kaune organizuotuose praktiniuose Vytauto Jonušo E-komercijos mokymuose „Elektroninis Eksportas“ ir apie juos atsiliepėte labai teigiamai.

O tada buvo padaryta labai didelė Vytauto klaida, kuomet jis sugalvojo Jums už simbolinę kainą perleisti anksčiau sukurtą, bet taip ir nepanaudotą gana sudėtingą E-komercijos sistemą, kurią galėjote puikiai pritaikyti savo veikloje.

Deja, Jūs, p. Mindaugai, puikiai suprasdamas tokį rodomą geranoriškumą ir realius jo įkainius, pradėjote dėstyti savo pakankamai išskirtinius reikalavimus, pageidavimus ir t.t. Tiesiog sugalvojote be jokių skrupulų pasinaudoti tokia situacija ir išpešti sau maksimalią naudą. Geranoriškumas juk negali tęstis amžinai, ir tik iš vienos pusės.

Galiausiai atsitiko taip, kad kaip paaiškėjo už daugiausia savo asmenių projektų (ne įmonės) „pamentoriavimą“ atsidėkojote sukurdamas pretenziją jau būtent įmonės vardu - kaip ką kam perleidote, juk pats puikiai žinote.

Ką Vytautas išmoko iš šios istorijos - geranoriškai padėti, pakonsultuoti praktiškai be jokio užmokesčio galima tik motyvuotiems pavieniams žmonėms, startuoliams, išties jaunoms įmonėms, gamintojams, amatininkams. Tuo tarpu pakankamai stambių ir pelningai veikiančių įmonių konsultavimas - gali būti tik už atitinkamą užmokestį, nes tokios kompanijos puikiai moka išgauti sau maksimalią naudą iš bet kokių nemokamų ar geranoriškai teikiamų dalykų.

Tai tiek. Pamoka visam gyvenimui.

Panaši paralelė, kaip kad būnant užsakovu pasamdyti statybos darbų rangovus, darbininkus, apkaltinti juos dėl netinkamai atliktais montavimo darbais, broku, nesumokėti ir dar galiausiai į teismą paduoti.
Atsakyti
VšĮ "Gamink LT" 2019-02-04 22:04:57
Tegyvuoja komentarai! Kadangi Jūs rašote juridinio asmens vardu - o juridiniai asmenys Lietuvoje už neteisingą informaciją ar šmeižtą neatsako, ir Jūs tikriausiai tai puikiai žinote - nėra jokios galimybės uždrausti Jums rašyti bet ką, ką tik Jūs norite! Lygiai taip pat galima parašyti, kad UAB "Karoliai" yra skolinga, arba galbūt reikėtų gerai pagalvoti prieš perkant dėl UAB "Karoliai" parduodamų prekių kokybės - komentuoti ir reikšti savo nuomonę, kad ir kokia ji būtų, yra visiškai normalu. Norėtųsi tik priminti, kad tokie klausimai, kokius Jūs čia keliate - portalo Rekvizitai.lt komentarų skiltyje niekaip nėra sprendžiami. Jeigu atkreiptumėte dėmesį - kai kurios įmonės susimoka Rekvizitai.lt administracijai už tai, kad būtų neįmanoma nieko pakomentuoti (mygtukas-nuoroda į komentarus nukreipia tiesiai į įmonės interneto svetainę). Jeigu gerai pagalvoti, portalas Rekvizitai.lt išsivystė iš anksčiau gerai (ne gerąja) prasme žinomo portalo Skundai.lt, kuris galiausiai buvo uždarytas dėl teisinių priežasčių - turbūt galima prisiminti, kas ten dėjosi savo laiku... Neatmestina, kad portalo Rekvizitai.lt administracija kartais susigundo pasinaudoti sena praktika gal ir atsitiktine tvarka paskleisti neigiamus komentarus apie kataloge esančias įmones, taip padidindama mokamų paslaugų ir paketų pardavimus. Nusibodo komentarai? Susimokate, ir niekas nebegali Jūsų komentuoti. Bingo!

Taip pat, net ir labai norėdama, VšĮ "Gamink LT" negalėtų atsakyti į tokius Jūsų klausimus ar teiginius viešojoje erdvėje - nei komentaruose, nei Elektroniniu paštu, nei Telefonu, kadangi nėra galimybės patikrinti besikreipiančiojo asmens tapatybės. Šiandien nemažai įmonių susiduria su itin išradingais sukčiavimo atvejais ir pasiteisinus sukčiavimo schemai gali prarasti arba vertingą informaciją, arba nukentėti finansiškai - todėl prašome Jus atsiųsti tokią informaciją arba pretenziją registruotu laišku, o ne rašyti komentarus (dar ir dėl nuo 2018 m. gegužės 25 d. įsigaliojusio Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento BDAR, kuris sugriežtino atsakomybę už asmens duomenų tvarkymą). Taip pat tarp Pirkėjo ir Pardavėjo kylančius nesklandumus visuomet padeda sureguliuoti Valstybinė Vartotojų Teisių Apsaugos Tarnyba (vvtat.lt) - jeigu neišeina rasti abiems pusėms priimtino susitarimo. Galiausiai teisybę gali padėti rasti teismas - gyvename visgi didžiąja dalimi teisinėje valstybėje.

Sekmės darbuose!
Papildau nukentėjusių sąrašą.

Vytautas Jonušas žadėjo sukurti internetinę svetainę, deja gavęs avansą dingo.
Teimas priėmė sprendimą už akių ir priteisė iš jo valdomos įmonės skolą, deja iki šiol nėra ji grąžinta.

Jis taip ir neįvardijo nei vienos savo super duper e-komercijos svetainės, nes jos tiesiog ir neturi.
Prisidengia pasakojimu, kad neva nukentėjo nes bandė kažkas ją nukopijuoti.

TIKRAI NEREKOMENDUOJU TURĖTI JOKIŲ REIKALŲ SU ŠIUO ŽMOGUM.

Kam įdomu pasižiūrėkite statistiką: https://eteismai.lt/imone/302991563/vsi-gamink-lt
VšĮ "Gamink LT"
2019-02-04 22:04:57 IP 2i575pt2
Atsakyti
UAB "Karoliai" 2019-02-04 16:06:51
VšĮ "Gamink LT" žino apie skolą, tik vengia ją grąžinti: nesilaiko duoto žodžio, vengia atsakomybės. Gerai pagalvokite, prieš pradėdami bendradarbiautui.
Tegyvuoja komentarai! Kadangi Jūs rašote juridinio asmens vardu - o juridiniai asmenys Lietuvoje už neteisingą informaciją ar šmeižtą neatsako, ir Jūs tikriausiai tai puikiai žinote - nėra jokios galimybės uždrausti Jums rašyti bet ką, ką tik Jūs norite! Lygiai taip pat galima parašyti, kad UAB "Karoliai" yra skolinga, arba galbūt reikėtų gerai pagalvoti prieš perkant dėl UAB "Karoliai" parduodamų prekių kokybės - komentuoti ir reikšti savo nuomonę, kad ir kokia ji būtų, yra visiškai normalu. Norėtųsi tik priminti, kad tokie klausimai, kokius Jūs čia keliate - portalo Rekvizitai.lt komentarų skiltyje niekaip nėra sprendžiami. Jeigu atkreiptumėte dėmesį - kai kurios įmonės susimoka Rekvizitai.lt administracijai už tai, kad būtų neįmanoma nieko pakomentuoti (mygtukas-nuoroda į komentarus nukreipia tiesiai į įmonės interneto svetainę). Jeigu gerai pagalvoti, portalas Rekvizitai.lt išsivystė iš anksčiau gerai (ne gerąja) prasme žinomo portalo Skundai.lt, kuris galiausiai buvo uždarytas dėl teisinių priežasčių - turbūt galima prisiminti, kas ten dėjosi savo laiku... Neatmestina, kad portalo Rekvizitai.lt administracija kartais susigundo pasinaudoti sena praktika gal ir atsitiktine tvarka paskleisti neigiamus komentarus apie kataloge esančias įmones, taip padidindama mokamų paslaugų ir paketų pardavimus. Nusibodo komentarai? Susimokate, ir niekas nebegali Jūsų komentuoti. Bingo!

Taip pat, net ir labai norėdama, VšĮ "Gamink LT" negalėtų atsakyti į tokius Jūsų klausimus ar teiginius viešojoje erdvėje - nei komentaruose, nei Elektroniniu paštu, nei Telefonu, kadangi nėra galimybės patikrinti besikreipiančiojo asmens tapatybės. Šiandien nemažai įmonių susiduria su itin išradingais sukčiavimo atvejais ir pasiteisinus sukčiavimo schemai gali prarasti arba vertingą informaciją, arba nukentėti finansiškai - todėl prašome Jus atsiųsti tokią informaciją arba pretenziją registruotu laišku, o ne rašyti komentarus (dar ir dėl nuo 2018 m. gegužės 25 d. įsigaliojusio Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento BDAR, kuris sugriežtino atsakomybę už asmens duomenų tvarkymą). Taip pat tarp Pirkėjo ir Pardavėjo kylančius nesklandumus visuomet padeda sureguliuoti Valstybinė Vartotojų Teisių Apsaugos Tarnyba (vvtat.lt) - jeigu neišeina rasti abiems pusėms priimtino susitarimo. Galiausiai teisybę gali padėti rasti teismas - gyvename visgi didžiąja dalimi teisinėje valstybėje.

Sekmės darbuose!
Atsakyti
VšI "Gamink LT" 2019-01-16 16:03:52
Jokių atsiliepimų ar komentarų nešalinkite, tiesiog prisistatykite, kas Jūs esate (Vardas, Pavardė, tikras įmonės pavadinimas) - nes tokia UAB "Karoliai" nefigūruoja 2018-2019 m. VšĮ "Gamink LT" organizuotų renginių sąrašuose. Nurodytu El. Pašto adresu (renginiai@gaminklietuvoje.info) iki šiol nėra gautas joks laiškas iš Jūsų. Jeigu laišką išsiuntėte su prisegtais priedais (pvz. PDF failu), persiųskite tą patį laišką be priedų. Taip pat nurodykite savo El. Pašto adresą, iš kurio kaip sakote siuntėte pranešimą. Ačiū.
VšĮ "Gamink LT" žino apie skolą, tik vengia ją grąžinti: nesilaiko duoto žodžio, vengia atsakomybės. Gerai pagalvokite, prieš pradėdami bendradarbiautui.
VšI "Gamink LT"
2019-01-16 16:03:52 IP 2fbau3fj
Atsakyti
UAB "Karoliai" 2019-01-16 15:27:37
Rašyta buvo, grąžinti žadėta taip pat, tačiau skola liko. Kai skola bus grąžinta, atsiliepimas bus pašalintas.
Jokių atsiliepimų ar komentarų nešalinkite, tiesiog prisistatykite, kas Jūs esate (Vardas, Pavardė, tikras įmonės pavadinimas) - nes tokia UAB "Karoliai" nefigūruoja 2018-2019 m. VšĮ "Gamink LT" organizuotų renginių sąrašuose. Nurodytu El. Pašto adresu (renginiai@gaminklietuvoje.info) iki šiol nėra gautas joks laiškas iš Jūsų. Jeigu laišką išsiuntėte su prisegtais priedais (pvz. PDF failu), persiųskite tą patį laišką be priedų. Taip pat nurodykite savo El. Pašto adresą, iš kurio kaip sakote siuntėte pranešimą. Ačiū.
Atsakyti
VšĮ "Gamink LT" 2019-01-15 14:35:10
Tokiais klausimais rašykite El. Paštu renginiai@gaminklietuvoje.info ir nurodykite konkretų renginio pavadinimą, datą bei vietą. Visi 2018 m. suplanuoti renginiai įvyko, kažkas neįvykti dėl lektoriaus ligos ar kitų aplinkybių galėjo nebent 2016-2017 m.
Rašyta buvo, grąžinti žadėta taip pat, tačiau skola liko. Kai skola bus grąžinta, atsiliepimas bus pašalintas.
VšĮ "Gamink LT"
2019-01-15 14:35:10 IP 2fbau3fl
Atsakyti
UAB "Karoliai" 2019-01-14 13:10:16
VšĮ "Gamink LT" steigėjas ir seminarų vedėjas po neįvykusio seminaro pinigų negrąžino.
Tokiais klausimais rašykite El. Paštu renginiai@gaminklietuvoje.info ir nurodykite konkretų renginio pavadinimą, datą bei vietą. Visi 2018 m. suplanuoti renginiai įvyko, kažkas neįvykti dėl lektoriaus ligos ar kitų aplinkybių galėjo nebent 2016-2017 m.
Atsakyti
VšĮ "Gamink LT" steigėjas ir seminarų vedėjas po neįvykusio seminaro pinigų negrąžino.

Taip pat rekomenduojame

VARLE
VARLE.LT

Adresas: Vienybės g. 102, LT-70152 Vilkaviškis.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
KAI REIKIA KAINOS IR PATARIMO VARLE.LT – užsakomųjų parduotuvėlių tinklas, kuriose galima užsisakyti ir atsiimti didžiumą kompiuterinės ir buitinės technikos prekių už internetinę kainą. Mes esame tarsi tarpinis variantas tarp didelių prekybos centrų ir internetinių parduotuvių. VARLĖS dirba su didžiaisiais...
MK TRADE LT
RDE.LT | Internetinė parduotuvė

Adresas: S. Konarskio g. 2-99, LT-03122 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Internetinė parduotuvė www.rde.lt – vieno iš didžiausių Latvijoje prekybos tinklo „RD Electronics“ atstovas Lietuvoje. Prekiaujame populiariausių prekės ženklų kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais, stambiąja ir smulkiąja buitine technika. RDE.LT yra oficialus 250 gamintojų atstovas, todėl savo klientams galime...
BALTIJOS DIDMENA
MemberShop

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija.
LYDERIAUJANTIS MADOS PREKIŲ IŠPARDAVIMŲ KLUBAS BALTIJOS ŠALYSE! Žymiausi prekiniai ženklai su nuolaida iki -80%* MemberShop.lt – internetinis išpardavimų klubas, vienijantis daugiau nei 0,8 mln. narių net keturiose valstybėse: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje. Registruotiems vartotojams suteikiama...
Pigu
Pigu.lt

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; baldai (prekyba); buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kosmetika, parfumerija; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Po nuoseklių pasiruošimo darbų, visuomenei internetinė parduotuvė Pigu.lt pristatyta jau 2008-aisiais. 2009-aisiais Pigu.lt pirkėjų pripažinta geriausia interneto parduotuve Lietuvoje, 2012 m. paskelbta, kaip sparčiausiai augusi įmonė Vilniaus apskrityje ir apdovanota...
Electronic Trade
BIGBOX.LT

Adresas: Savanorių pr. 441B, LT-49185 Kaunas.
Veiklos sritys: buitinė technika; biuro įranga; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; mažmeninė prekyba; pardavimo automatai; prekybos įranga; telekomunikacijos, ryšio priemonės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Kas yra elektronikos prekių parduotuvė BIGBOX.LT? BIGBOX.LT komandos tikslas – kurti geras emocijas BIGBOX.LT lankytojams ir pirkėjams. Siekiame KURTI GERAS EMOCIJAS kiekvienam mūsų svetainės lankytojui bei pirkėjui. Kurdami BIGBOX.LT, apie kiekvieną lankytoją ir pirkėją galvojome kaip apie mūsų kuriamos...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Vilniaus savivaldybė kviečia galutinai pasirinkti sklypą restitucijos procese
Vilniaus savivaldybė kviečia galutinai pasirinkti sklypą restitucijos procese 08-14 15:49
Vilniaus miesto savivaldybė skelbia suformavusi tiek sklypų, kad jų visiškai pakaks visiems laukusiems Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) sudarytame sąraše ir "net šiek tiek daugiau, kad būtų...
Baigti formuoti medikų, kuriems priklauso atostogų kompensacijos, sąrašai
Baigti formuoti medikų, kuriems priklauso atostogų kompensacijos, sąrašai 08-14 15:35
Ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbia, kad baigti formuoti iš savivaldybių bei kitų įstaigų gauti medicinos srities darbuotojų, kovojusių su COVID-19 pandemija, sąrašai atostogų...
SEB: euro ir JAV dolerio kursas gali viršyti 1,2
SEB: euro ir JAV dolerio kursas gali viršyti 1,2 08-14 15:22
Šiemet stipriai euro ir kitų pagrindinių prekybos partnerių valiutų atžvilgiu atpigęs JAV doleris vis dar per brangus ir turi potencialo pigti toliau, mano SEB grupės analitikai.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Harley-Davidson 28,21 +3,79%
CBS 40,77 +3,63%
Apple 460,04 +1,77%
Symantec 23,75 +1,45%
Exxon Mobil 43,01 -2,45%
ConocoPhillips 40,63 -2,47%
Western Digital 35,74 -2,80%
Cisco 42,72 -11,19%

Žaliavų kainos pasaulyje

Varis 6372,46 +10,74%
Anglis 51,56 -1,24%
Jautiena 4,70 -7,84%
Dyzelis 1,24 +10,71%
Apelsinai 0,66 +1,54%
Kava 3,24 +3,85%
Nafta 42,67 +2,55%
Auksas 1846,51 +6,60%