Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Game Room, UAB

Atsiliepimai apie Game Room, UAB

Play. Eat. Repeat.
Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Game Room, UAB

Du kartus pirkau prekes: būklė nepriekaištinga, užsakymas atsiimti parduotuvėje atėjo per dvi valandas.
2021-05-29 19:04:09 IP 5juc4s13
Vygantas 2021-04-22 21:54:25
Nepatarciau pirkti cia prekiu ypatingai zaidimu, nes nera lietuvisko trumpo aprasymo kokiu principu zaidimas veikia. Nusipirkau zaidima PS4 pasirodo norint zaisti dar reikia susimoketi. O prie zaidimo tokios informacijos pardavejas nepateikia. Nepatikimi.
Sveiki.

Apgailestaujame, kad likote nepatenkinti savo preke, tačiau ne mes sprendžiame apie papildomus apmokestinimus. t.y. Playstation PLUS reikalavimą norint žaisti žaidimus online. Įsigyjant žaidimų konsolę turėjote būti informuotas, kad norint žaisti žaidimą online, nesvarbu koks žaidimas ir kur pirktas reikės pirkti papildomą narystę. Taip pat ši informacija nurodyta ant prekės pakuotės.

UAB Game Room
Galiu pasakyti, jog visiskai nesugeba net i email atrasyti (ne viena). Per sudetinga bendrauti apie prekes, tiksliau tikriausiai tiesiog nenori, kitail newuprantu ignoravimo.
Kauno vyrukas labai teisingai dirba. Rekomenduoju !
Pirkau 2020 gruodžio mėnesį Ps4 žaidimų pultą. Veiksmas vyko kelios dienos iki Kalėdų, reikėjo skubiai. Prekę gavau per 2 dienas nuo apmokėjimo. Saugiai supokuotą, naują. "Gyvam chate" į klausimus atsakė labai greitai. Džiaugiuosi tokiu greitu aptarnavimu. Tikiuosi gauta prekė veiks tinkamai.
Labai bloga patirtis. Dalyvavau 2020 lapkričio 25 d. 20 val. skelbtoje Playstation 5 išankstinio pirkimo kompanijoje. Organizatoriai akivaizdžiai neturi patirties rengti tokio lygio masinius pirkimus, nes svetainė praktiškai neveikė. Vargais negalais pavyko įvykdyti užsakymą, ir jis buvo patvirtintas el. laišku, bet tą patį vakarą po oficialių parduotuvės darbo valandų, kažkas rankiniu būdu atšaukė užsakymą aiškindamas, jog prekių nebėra. Turint galvoje tai, kad parduotuvė nepardavinėja prekių į minusą, kyla įtarimas apie atliekamų veiksmų skaidrumą. Kadangi užsakymas buvo atšauktas vienašališkai, nesilaikant pirkimo/pardavimo taisyklių ir po darbo valandų, tai sukelia didelių abejonių ar čia tikra parduotuvė ar š*******o kontora.
Ginčas tęsiamas su vartotojų teisių apsaugos pagalba. Parduotuve pasitikėjimas prarastas, patariu ir kitiems prieš perkant gerai pagalvoti. Jeigu ir su jumis buvo elgtasi nesąžiningai, nenumokite ranka ir kreipkitės į vartotojų teisių apsaugą (https://vtis.lt/portal/#/). Nebus sukontroliuoti neteisėti pardavėjų veiksmai, jei numosite ranka ir pasitrauksite nuleidę galvas.
emiau klaviatura, paskambinus del atsiskaitymo pradejo mekent kazka, nieko nesuprasdamas pacukas.
Puikus aptarnavimas, greitai sprendžiamos problemos, PS5 priedus gavau iš anksto ir dar su dovanomis.
2020-11-11 23:23:56 IP 486npv92
P.D. 2020-10-01 12:13:15
Po 25 mėnesių (garantija 24m.) naudojimosi, kompiuterinė kėdė sugedo (neveikia pakėlimo mechanizmas).
Kreipiausi dėl garantinio/negarantinio remonto. Du mėnesius "klausė serviso", o kai nusibodau su klausimais - parašė, kad nieko negali padėti. 200 eurų vėjams (prieš perkant labai gyrė prekę)...
Nerekomenduoju. Geros dienos
Sveiki, apgailestaujame, jog Jūsų įsigyta prekė neatitiko lūkesčių, kad ir kaip būtų apmaudu - pasibaigus garantiniam laikotarpiai, mes stengiames suteikti visą įmanomą pagalbą mūsų klientams, tačiau tikrai ne visada sprendimas tenkina pirkėją/klientą. Gamintojas savo tvarka nustato pirmenybę užklausoms, ir deja, bet užklausos nesusijusios su neaktyviomis garantijomis užtrunka gerokai ilgiau, nei įprastai. Mes galime tik paraginti gamintoją atkreipti dėmesį į esančias užklausas, bet papildomai įtakoti patikros greičio - neturime galimybių. Mes esame prekių pardavėjai, giriame visas prekes pagal visus pardavimus, kurie įvyksta, ir deja - visuomet išvengti "brokų" - neįmanoma. Jeigu Jums nepatiko mūsų suteiktos paslaugos - atsiprašome.
Pirkau PS4 konsolę Kaune, tai super aptarnavimas, matosi, kad pardavėjas žino ką kalba. Likau labai patenkintas! Apsilankysiu tikrai dar ne kartą :)
Pirkau žaidimą ps4, gavau ne tą, kurį užsakiau. Pardavėjas neprisiima kaltės, kalta likau aš, kad išpakavau.
Nerekomenduoju. Geros dienos
Jau kokius 5 kartus darėme užsakymus iš šios įmonės. Likome LABAI patenkinti. Viskas operatyviai ir sklandžiai.
Linkime ir toliau taip dirbti! :)
2020-05-14 01:37:32 IP 28mc0jqg
Anonimas 2020-01-20 21:47:23
Venkite!!! Nenoriai grazina eurus.
Sveiki

Pinigų grąžinimai daromi reguliariai kartą per savaitę. Už juos atsakinga buhalterija, tad užtrunka šiek tiek ilgiau nei pačių prekių pristatymas. Atsiprašome už patirtus nepatogumus.
2020-05-14 01:36:32 IP 28mc0jqg
Vardas 2020-02-15 16:13:39
Po e pirkimo siuntinėja SPAM'ą, kurio gauti neprašiau. Venkite.
Sveiki. Norime pabrėžti, kad siunčiami tik el. laiškai susiję su jūsų pirkiniais t.y. ABANDONED CART RECOVERY, FEEDBACK ir t.t. Naujienlaiškių negausite jei nebūsite pažymėję registruojantis, taip pat visų el. laiškų galite atsisakyti paspaudę NEBENORIU GAUTI LAIŠKŲ, el laiško apačioje ir būsite išbrauktas iš visų sąrašų. Atsiprašome už patirtus nepatogumus.
Po e pirkimo siuntinėja SPAM'ą, kurio gauti neprašiau. Venkite.
Venkite!!! Nenoriai grazina eurus.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Jau tris dešimtmečius veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; informacijos teikimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
JT reikalauja imtis veiksmų, kad ES ir Baltarusijos pasienyje būtų išvengta mirčių 10-22 20:42
Jungtinės Tautos penktadienį pareikalavo imtis skubių veiksmų gelbstint gyvybes ir išvengiant žmonių kančių Europos Sąjungos ir Baltarusijos pasienyje po kelių prieglobsčio prašytojų mirties.
Lietuva ir Lenkija svarsto galimybę mažinti GIPL tarifus
Lietuva ir Lenkija svarsto galimybę mažinti GIPL tarifus 10-22 20:29
Lietuvai ir Lenkijai baigiant tiesti 500 mln. Eur vertės 508 km ilgio magistralinį dujotiekį (GIPL) – jis turėtų pradėti veikti kitų metų viduryje – šalys svarsto galimybę mažinti jo naudotojų...

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Nike 162,18 +2,35%
IBM 128,33 -9,56%