Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Gama ir Ko

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gama ir Ko

Atsiliepimai apie UAB "Gama ir Ko"

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Gama ir Ko"

Gruodžio men 2021 m uzsisakiau masažo kilimėlį už 53.50 eu ir prekes negavau, skambinau, rasiau el.pasta niekas neatsako, prisijungciau ir as
Violeta 2022-01-14 16:44:06
Likau be prekės ir be pinigų.Su jai visiškai nesigauna susisiekt.Jau ir tokio telefono numerio net nėra.
Paskambinkite į savo banką, jie pasiūlys kaip galima susigrąžinti pinigud
Laimis 2022-01-11 12:45:49
Pirma parasykite skunda i vartotoju teises, puslapyje ju yra formos.Nes pagal istatymus turi tipo susitarti "graziuoju".Jiems duos 30d.Tada jau galima kreiptis i teisma, jei nereaguoja.
Jūs elektroninį prašymą pildėt?
Violeta 2022-01-11 12:35:10
Norėčiau prisijungt.
Laimis 2022-01-11 12:03:15
Jau nieko negrazins, uzsidare ta a******u kontora.Galimai kitu vardu atsidarys ir vel suks savo aferas.Juditos Kozan laukia teismai.Dabar kreipemes i vartotoju teises (kadangi per draugus, vyks viskas greiciau).Paskui teismas
Norėčiau prisijungt.
Violeta 2022-01-10 16:44:33
Ir aš nuo lapkričio mėn.2021m.nesulaukiu nei siurblio-roboto nei pinigų.Nerekomenduoju susidėt su jais.Kažin ar grąžins pinigus.Atrašo tik prašydami palaukt, kad vėliau susisieks.Dėja!!!
Atsargiai su sia a******u kontora!!!!!! Nupirktas dulkiu siurblys, prasidejo issisukinejimai kad prekes dabar neturi.laukit.Teks kreiptis i vartotoju teises.Nes kaip suprantu pagal atsiliepimus, tai cia kazkokia organizuota nusikalstama gauja.Kuri surenka pinigus o paskui ziuri kas kreipsis, kas ne.Kazkam suranda ta preke (gal net lysdami i minusa), kas naglesni.Kitiem kas ne tokie atkaklus-ragus ikala.Taip ir gyvuoja pliuse
Tikrai nerekomenduoju! 4, 5 mėnesio negavau prekės ir vos ne vos pinigus atgavau. Vis žadėjo atsiųsti prekę, paskui siūlė kitą, bet ir tos neatsiuntė. JEI NORITE PROBLEMŲ, SUGAIŠTO LAIKO, ĮTEMPTŲ NERVŲ, TAI PIRKITE.
Niekam nerekomenduoju. Uzsisakiau dziovykle 07.23, siandien 08.24 - dziovykles dar nera. Parasius zinute, atsake, kad dziovykles dar net neturi ir kada bus neaisku. Per ta laika, kuri as cia laukiu, jau buvo galima i Lenkija nuvaziuot su visais karantinais ir nusipirkt paciam. 0/10
Nu žinokit daug nervu kainavo, kol pagaliau prekia gavau, jie raso 10-14 d. d, o gavau tik po men ???????????? niekam nerekomenduoju sios imones, nes turesit problemu, labai skaitykit ju atciliepimus
Nerekomenduoju sita kompanija. Cia dirba kazkokie abgavikai. Birželio m. Uzsakiau prekie. Sakie atvez 15 d. d. Prekies negavau pradejau skambinti... Sakie informuos kada gaus. Laukiu laukiu nieko nesako neraso. Vel skambinu informuoja prekie paruosta ir perduota kurjerui. Laukiu pora dienu prekies nera. Skambinu. Sako prekie netilpo i pastomata buvo grazinta... Ir vel laukiu nera ir nera. Skambinu reikalauju grazinti pinigus. Sako laukit 5 d. d. Ir nera nei pinigu nei prekies. Rageli nekelia. Parasiau skunda i Valstybinė vartotojų teisių apsaugos. Tegul jie su sitais abgavikais aiskinasi.... Tai nerekomenduoju visai...
Don't buy!!!! These appear to be scammers. I have no goods or refund for 5 months.
Jei būčiau matęs komentarus, tikrai nebūčiau daręs užsakymo iš jų. Prekė turėjo būti pristatyta per 10 darbo dienų, gavom po 25 dienų. Iš įmonės pusės komunikacijos nebuvo, kol patys nepradėjom rašinėt ir klausinėt kada bus pristatymas. Kai pridėjom vartotojų teises į susirašinėjimą, komunikacija iš jų pusės pagerėjo.
Tikiuosi, kad prekė nesuges ir nereiks naudotis jų garantinėm paslaugom. Abejotinos kokybės e-parduotuvė, tikrai nesinaudosių jų paslaugom daugiau.
Užsisakiau prekę iš, , akcijumuge” nepaskaičiusi atsiliepimų. Užsisakiau balandžio 19d gavau tik dabar gegužės 26d. Visą ta laiką buvo tik pažadai, kad kitą savaitė bus. Ir tai tęsėsi 2~3 sav. Po to kai buvo pasakyta, kad jeigu nebus atsiųsta iki tam tikro laiko, bus kreiptąsi į vartotojų teises. Tuomet buvo gauta žinutė, kad prekė dar veluos, bet už laukimą gausime papildomai dovanėlę. Nu nieko, jau mėnesį pralaukėme tos kelios dienos laukimo nieko nebūtų pakeitę. Tai tik dabar gavau prekę ir be jokios dovanėlės ir po daugiau nei mėnesio.Jie mėgsta tik žadėti, bet nedaryti.Tad tikrai nerekomenduoju iš ten sakytis prekių.
Nepasitikėkite mieli žmones. Viena preke užsakyta- kita gauta. Dar ačiū Dievui kad gauta. Kaip gaila kad atsiliepimai buvo paskaityti jau po užsakymo. I skambučius nulis reakcijos, i el laišką atrašo su klaidom, žadėdami kad jau išsiųsta nors prekes net neturi. Buvo žadėta gauti per 5 d.d., o gavosi taip, kad užsakyta 03.04 o gauta 04.09!! Niekam nelinkiu susidėti su tokiais pardavėjais!
Na ir uzsakiau siurbli, tai po menesio beveik parases kada preke bus, atrase kai gaus pristatys, po to parase kad netelpa i pastomata, paprase adreso kur atvest, ir kad kurjieris susisieks, da kar parasius nesulaukes kurjierio atrase kad preke uztruko, bet pries tai netelpa i pastomata po to uztruko, lauksiu ar ne, paprasiau kad parvestus pinigus grazintu i saskaita, tai kolkas nei prekes nei pinigu, teks kreiptis i tam tikras tarnybas matyt, is amerikos greiciau prekes ateina.
Dainora Mileriene
2021-02-24 10:10:05 IP 2e7r3mcj
2021m.sausio 6 diena uzsisakiau dulkiu siurbli. Dar nesu gavusi. Kiek besikreipciau, jokio paaiskinimo negaunu.paklausia uzsakymo numerio ir dingsta. Nerimta firma,.Cia rasau apie UAB, AKCIJU MUGE.
Labai gailiuosi kad nepaieškojau atsiliepimų prieš užsisakant bet nemaniau kad tokios nesamonės dar vyksta perkant ne iš privačių asmenų (naivi ka jau padarysi :D) pristatymas 8-10d.d okey laukiam 9-tą d.d paskambinau pasiklausti kaip čia kas sako dar neišsiūsta išsiūsim dar tik nu ok laukiu paskambino kad išsiuntė ir už 2jų dienų tikrai gausiu.laukiu iš kurjerio žinių jokių, pradėjau ieškoti pati pardavėjas davė siuntos kodą ieškau nieko niekas neranda tokiu kodu. pasirodo kad pardavėjas net neišsiuntęs. Pareikalavus telefonu grąžinti pinigus liepė rašyti el.paštu dėl grąžinimo. Parašiau ignoras, tada parašiau prašymą dėl pinigų grąžinimo prisegiau visus pavedimus užsakymo popierius išsiunčiau tada suregavo ir parašė kad per 1-3d.d grąžins.laukiu :D po 4dienų vėl kreipiausi atsakė kad šiandien po pietų perves nu ok laukiam kitą dieną dar pinigų nėra skambinu sako šiandien pervedėm tai pasakiau kad jei po savaitgalio pinigų nebus mano sąskaitoje kreipsiuosi į vartotojų teises ir pagaliau pinigai pasiekė mane. žodžiu esmė tame kad susipykę jie su terminais muilinasi suka savo uodegas dangstydamiesi kad tai kurjeriai užsivertę tai bankai, nebepirksiu daugiau nieko iš jų niekada geriau keliais eurais brangiau ir ramiai
Aš gavau preke laiku, tik pradėjom naudotis.viskas gerai.
v***s, pasisavinantys svetimus pinigus, nėra nei prekių, nei pinigų.Vilkina viską ir nieko negražina.Nepirkit gailėsitės
Prekę pirkau neperskaitęs komentarų, iš tiesų išsigandau, jog kaip ir dauguma jos negausiu. Po užsakymo praėjus savaitei pasiteiravau kur yra užsakymas jų FB puslapyje. Greitai ir maloniai atsakė, siuntą nuo užsakymo gavau po 2 savaičių.
Labai gaila kad nepaskaičiavau atsiliepimų prieš užsakant prekę iš "akcijumuge.lt" jau praėjo mėnesis, bet nei prekės, nei grąžinamų pinigų nesulaukiu...
Visiems patariu prieš perkant pasiskaityti ir pasidomėti. Įmonė labai nepatikima!
O mums viskas gerai buvo. Prekę gavome laiku ir kokybišką. Papildomai dar gavome kaukių dovanų. Pasiūlė geriausią kainą robotui siurbliui.
Sukčių kontora, skelbia akcijas nors tų prekių net neturi, pralaukiau virš mėnesio į skambučius neatsako, informacijos jokios, apiekit iš tolo. !!!!!!!!!!!
Siaubas. Pamoka ilgam. Nei pinigų nei prekių. Skambint ir teirautis bandėm, vis aiškina, kad už dar kelių dienų, už dar kelių. Jei skaitysite atsiliepimus prieš užsisakant, negaiškite laiko ir nešvaistykit pinigų. Nepatikima firma.
Labas.Uzsakeme laistymo zarna, kuria zadejo pristatyt 3-5 dienu begyje.Taciau siai dienai dar negavome.Uzsakymo data 2020 07 19 d.Uzsakymo nr.8696542...., o kitas nr.R377684615.Aciu.Lauksime atsakymo.
K 2020-06-22 19:19:52
Prieš 3 savaites, visiškai nepaskaičiusi atsiliepimų (ko dabar gailiuosi) "ant karštųjų" įsigijau prekę, kurios kitose el. parduotuvėse nebuvo galima rasti, kadangi tai turėjo būti norima dovana kitam žmogui. Dar pasiteiravau ir tikrai įsitikinau, kad per 8-10d. prekę gausiu. Na ką, o dabar tuoj jau eis ketvirta savaitė, o kaip jokios žinios apie prekę nėra, taip nėra... Tikiuosi, kad ankščiau ar vėliau siunta ateis, arba bent pavyks atgauti pinigus, nes likau visiškai ant ledo, ir be dovanos, ir be jokios žinios, kas gi vyksta su mano "pirkiniu"...
Sveiki, aš per skubėjimą neperskaičiau atsiliepimų, bet bus manau man pamoka ilgam.Siaubingai nepatikima firma. Vartotojų teisės vargu jau ar padės, tačiau manau laikas kreiptis į teismus, nes matosi, kad įmonė yra ne tik nesąžininga, bet netgi elgiasi piktybiškai.Negaunu nei prekės nei pinigų.Tokiu atveju yra traktuojama, kaip pinigų pasisavinimas o tai jau yra teisiniai pažeidimai.
Visiems ketinantiems įsigyti iš šios parduotuvės siūlau tikrai labai gerai pagalvoti, nes prarasite begalę laiko, o gal net ir pinigus. Užsakymą padariau sausio 8 d., buvau informuotas, kad prekę gausiu per dvi savaitęs... praėjus trims savaitėms paskambinau pasiteirauti ir nuo tada prasidėjo žaidimas "kitą savaitę pristatysime" po pusantro mėnesio paskambinus dar kartelį, pasakė, kad to siurblio jau nebegamina tiekėjas ir pasiūlė kitą modelį, pagalvojau, kodėl gi ne, juk nesiūlytų prekės kurios neturi...oi kaip aš klydau... su kitu siurbliu situacija tokia pati... pristatysime kitą savaitę, negana to, kad meluodavo paskambinus, bet ir laiškais informuodavo.. bėgo savaitės ir mėnesiai siurblio taip ir negavau. Paskambinus gegužės 20 d. pasiteirauti pasiūlė grąžinti pinigus, net nesiteikė pasiaiškinti kodėl tiek laiko negavau prekės ir už nosies vedžiojo. Valstybinių institucijų vietoje tikrai labiau pasidomėčiau šią įmone ir jos veikimo metodais. Tikrai manau atsiranda žmonių kurie galbūt užmiršta savo užsakymus ir tokiu būdu praranda pinigus, o jie ploja rankomis, nes už nieką gavo pinigų. Būkite atsargus ir pirkite iš patikimų parduotuvių, kad ir šiek tiek daugiau sumokėdami laimėsite sau nervų ir laiko
Tikra, , pažadų mugė, , Netikėjau kol pati nesusidūriau ir visiems patariu pagalvot ar verta pirkt iš jų.Aš prekės negaunu nuo sausio mėn.Dabar jau gegužis ir toliau jie mulkina.Kaip gerai, kad yra Vartotojų teisės su jų pagalba manau reikalai pajudės.Bet visiem patariu iš šios elektroninės parduotuvės NEPIRKT!
Sveiki visi kas dar tikite "akcijų muge". Jei Jums pavyko nusipirkti prekę ir ji kokybiška tai manau pasisekė, o jei ne - nepavydžiu. Man atsiuntė ne tą prekę, ilgai siuntė, teko skambinti ir teirautis. Kai gavau prekę teko vėl rašinėti laiškus ir skambinėti. Aišku tel. bendrauja mandagiai, į laiškus atsako, bet pažadai, ir pažadai, pažadai. Taip prasitąsiau apie mėn, kol prekę paėmė kurjeris, toliau savaitę teko rašinėti ir tik pagrasinus parašyti skundą dėl šio užsakymo į vartotojų teisių gynimo tarnybą reikalai pajudėjo. Pinigus pilnai atgavau. Nežinau kas ir kaip ten dirba, bet mano užsakymai šiai firmai baigti.
Laba diena, buvau uzsisakius preke ir paskaiciusi atsiliepimus maniau, kad prekes negausiu, taciau siandien buvau maloniai nustebinta-preke gavau, ji kokybiska.
Laba diena, ką tik dukra gavo nutribulet plaktuvą, bet jame yra atskilusių plastmasinių dalių. Negali naudoti. Paskambinau telefonu pasakė parašyti el.laišką. Plaktuvas yra adresu Taikos prosp.107-54, Kaunas, tel.nr.867636443, Ieva M.
Labai nepatikima firma kiek rašau kada pristatys prekę žada kad pristatys vis kita savaite o jau 2 mėnesiai kaip žada o pinigai tai nėra maži sumoketi
Nesitikėjau, bet prekę gavau. Tačiau pralaukiau kokį mėnesį
tatjana 2019-07-23 10:28:24
Labai gaila kad anksciau nemaciau komentaru apie ta imone, tikrai nebuciau nieko uzsakes. Padariau uzsakyma ir iki siol laukiu ir matyt jau negausiu. Reikes bandyti atgauti pinigus. Telefonu niekas neatsako. Dar taip man nebuvo, kad taip elgtusi. Visiems patariu - neuzsakykite nieko - nezinia ar gausite.
As ir negavau savo prekes. Jau antras menuo. Vis sako kad sia sav sia sav bet kaip nieko taip nieko
Man asmeniškai viskas buvo gerai. Preke gavau, geros kokybės, viskas buvo puiku.
Ta pati situacija - uzsakiau, gavau patvirtinima, preke neatkeliavo ir buvo sunku atgauti pinigus, grazino tik tada kai institucijom grasint pradejau...
Linkiu niekam nepirkti iš AKCIJUMUGE.LT. Prekės nepristatė, užklausus kada pristatys, atsakė, kad nežino, taip ir parašė: "kai gausim, pranešim". Tada paprašiau grąžinti pinigus. Pinigus grąžino tik po dviejų savaičių nuo pareikalavimo grąžinti ir tai teko dar kelis kartus skambinti/rašyti, nes buvo tik tušti pažadai. Tik po to kai, parašiau, kad kreipiuosi į vartotojų teises, pinigai pagaliau buvo grąžinti. š*******o kontora. Jie net neturi tų prekių, kurias pardavinėja, o bendravimas su klientais žemiau plintuso lygio. Gaila, kad tik dabar perskaičiau atsiliepimus apie juos.
Gaila, kad anksčiau nepasiskaičiau apie šią įmonę. 01-17 pirkau prekę. Gavau sąskaitą faktūrą ir patvirtinimą apie užsakymą. Lyg viskas ir tvarkoje. Po 02-09 (po 17 d.d.) kreipiausi dėl siuntos. Paprašė parašyti siuntos numerį ir sakė, kad patikslins. Nesulaukus atsakymo pasiteiravau, apie siuntą, dar kartą - TYLU.
Su tokiu aptarnavimu, tiksliau NEAPTARNAVIMU, dar gyvenime nesu susidūrusi. Prekę užsakiau telefonu prieš daugiau nei mėnesį laiko, praėjus 15d. po užsakymo paskambinau pasiteirauti dėl prekės, gavau atsakymą, kad siuntos dar negavo, bet turėtų už savaitės atkeliauti ir man bus pranešta. Praėjus savaitei laiko nesulaukiau skambučio, o paskambinus man pasakė, kad su siunta prekė neatkeliavo, bet pažadėjo pasidomėti ir man pranešti. Nesulaukiau jokio skambučio, po to sekė mano skambučiai dar n kartų, kaskart buvo žadama perskambinti, bet nė karto taip ir nesulaukiau skambučio, praėjus daugiau nei mėnesiui po prekės užsakymo ir laukimo, man buvo pasakyta “tai gal jūs paieškokite tos prekės kitur”. NEREKOMENDUOJU visiškai, ne tik kad jokio neprofesionalaus bendravimo, bet apskritai jokio kontakto su klientu. Visiškas pasityčiojimas!
Sveiki. Perspėju visus - nepirkite Akcijų mugėje. labai nesąžiningi pardavėjai. Užsisakiau dvi prekes - vieną atsiuntė, dėl kitos jau greit 4 mėnesiai - pinigų grąžinimo nesulaukiu. Internetinė prekyba auga ir tokie pardavėjai kaip akcijų mugė priverčia suabejoti visais pardavėjais.
Praėjo daugiau nei 2mėn. kol susigražinau pinigus už prekę, kurios taip ir negavau.Į mano prašymus juos gražinti, buvo atsakoma pažadais: "rytoj", "kitą savaitę".. viskas labai greit išsisprendė, kai kreipiausi į vartotojų teises. Labai liūdna kad tokios įmonės šiais laikas dar vis egzistuoja. Bjauri dėmė Lietuvos pardavėjų padangėj.
Kogero komentarus paskaitysite tik po to, kai jau būsite susimokėję už kažkokią butaforinę prekę. Rekomenduoju nedelsiant kreiptis į vartotojų teises. pinigus atgavau sekančią dieną po prašymo priėmimo.
Labas visiems kas dar galvoja pirkti is Akciju muge, Tai tikra a******u parduotuve, kuri prekiauja prekemiu paveiksleliais, svarbu tik paimti Jusu pinigus, o apie preke kokia turi pristatyti visai pamirsta, negana to kad ir preke pristato tai jokios lietuviskos instrukcijos, kalba irenginije tik ispaniska, kas akivaizdziai rodo, kad preke gaminta tik tai saliai, kai prasideda susirasinejimai tai tesiasi po pusmeti, o apie sugedusios prekes grazinima galite ir pamirsti, nes pinigu cia niekas nezada grazinti, kol nedaeina kreipimasi i teisma.Patariu apeikit sia inter, parduotuve per kilometra, negadinkit sau sveikatos, laiko ir nemetikit savo uzdirbtu pinigu..............................
Akcijumuge.lt nepristate prekės. O su pinigais neaišku kaip čia bus. Apgavikų šutvė.
Sausio 8 d. užsakiau prekes. Iškart gavau laišką, kad užsakymas priimtas. Šiandien lygiai 15 darbo dienų. Paskambinau ir paklausiau kada gausiu savo prekę, atsakė, kad NUO kito trečiadienio. Perklausiau, kodėl.. nes prekė nėra su nuolaidą virš 65% dėl ko galėtu vėluoti su pristatymu. Ir pasakiau, kad tai jau bus NUO 18 darbo dienų. Atsakė, kad galite atsisakyti užsakymo. Paklausiau, ar jūsų vadovas mano, kad toks atsakymas yra normalus klientui ir paprašiau vadovo kontaktus. Į ką man atsakė, kad atsiprašome už vėlavimą. Pasakiau, kad bent galėtu parašyti ar kažkaip perspėti, kad prekė vėluoja. Jokios informacijos negavau, o dar ir tiksliai negali pasakyti kurią dieną bus pristatyta prekė. Vėliau pasakiau, kad grąžintu pinigus. Pasakė, gerai, per 4 darbo dienas. Na.. kažkaip tikrai įdomiai verslas vyksta... Labai gaila, kad prieš užsakant neperskaičiau šių komentarų. TIKRAI nerekomenduoju. Apie įmonę reikia spręsti ne tuomet, kai greit pristato, o kaip įmponė elgesi ir sprendžia problemines situacijas. Visko atsitinka versle, bet šioje įmonėje klientui visiška nepagarba.
Prieš mėnesį užsisakiau prekę, sumokėjau pinigus. Negana to, kad parduodamos prekės net neturi, tai paprašius grąžinti pinigus net to negali dėl kažkokių priežasčių padaryti. Vertinu šią įmonę neigiamai, niekam nerekomenduoju turėti reikalų. Nes sugaiśit gausybę laiko rašant, skambinant, bei nervų. Teks kreiptis į atitinkamas instancijas.

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...

Vokietija neleido Estijai perduoti haubicų Ukrainai
Vokietija neleido Estijai perduoti haubicų Ukrainai 01-21 23:52
Vokietija neleido Estijai suteikti karinės paramos Ukrainai, neišduodami leidimo atlikti sandorio dėl vokiškos kilmės 122 milimetrų haubicų perdavimo.
ES ligų centras: omikron Europoje tapo dominuojančia atmaina
ES ligų centras: omikron Europoje tapo dominuojančia atmaina 01-21 21:52
Pandeminio koronaviruso omikron atmaina tapo vyraujančia Europos Sąjungoje ir Europos ekonominėje erdvėje (EEE), penktadienį pranešė bloko sveikatos agentūra.
"Ignitis grupė" sumažino paskolą "Ignitis renewables"
"Ignitis grupė" sumažino paskolą "Ignitis renewables" 01-21 21:14
Valstybės kontroliuojama energetikos bendrovė "Ignitis grupė" nuo 293 mln. iki 260 mln. Eur mažina maksimalią 10 metų trukmės paskolos sumą antrinei bendrovei "Ignitis renewables", o jos...

Ar pateisintumėte PVM mažinimą maisto produktams Lietuvoje?

Texas Instruments 175,64 +1,26%
Walt Disney 137,38 -6,94%