Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Gama ir Ko

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gama ir Ko

Atsiliepimai apie UAB "Gama ir Ko"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Gama ir Ko"

Gaila, kad anksčiau nepasiskaičiau apie šią įmonę. 01-17 pirkau prekę. Gavau sąskaitą faktūrą ir patvirtinimą apie užsakymą. Lyg viskas ir tvarkoje. Po 02-09 (po 17 d.d.) kreipiausi dėl siuntos. Paprašė parašyti siuntos numerį ir sakė, kad patikslins. Nesulaukus atsakymo pasiteiravau, apie siuntą, dar kartą - TYLU.
Su tokiu aptarnavimu, tiksliau NEAPTARNAVIMU, dar gyvenime nesu susidūrusi. Prekę užsakiau telefonu prieš daugiau nei mėnesį laiko, praėjus 15d. po užsakymo paskambinau pasiteirauti dėl prekės, gavau atsakymą, kad siuntos dar negavo, bet turėtų už savaitės atkeliauti ir man bus pranešta. Praėjus savaitei laiko nesulaukiau skambučio, o paskambinus man pasakė, kad su siunta prekė neatkeliavo, bet pažadėjo pasidomėti ir man pranešti. Nesulaukiau jokio skambučio, po to sekė mano skambučiai dar n kartų, kaskart buvo žadama perskambinti, bet nė karto taip ir nesulaukiau skambučio, praėjus daugiau nei mėnesiui po prekės užsakymo ir laukimo, man buvo pasakyta “tai gal jūs paieškokite tos prekės kitur”. NEREKOMENDUOJU visiškai, ne tik kad jokio neprofesionalaus bendravimo, bet apskritai jokio kontakto su klientu. Visiškas pasityčiojimas!
Sveiki. Perspėju visus - nepirkite Akcijų mugėje. labai nesąžiningi pardavėjai. Užsisakiau dvi prekes - vieną atsiuntė, dėl kitos jau greit 4 mėnesiai - pinigų grąžinimo nesulaukiu. Internetinė prekyba auga ir tokie pardavėjai kaip akcijų mugė priverčia suabejoti visais pardavėjais.
Praėjo daugiau nei 2mėn. kol susigražinau pinigus už prekę, kurios taip ir negavau.Į mano prašymus juos gražinti, buvo atsakoma pažadais: "rytoj", "kitą savaitę".. viskas labai greit išsisprendė, kai kreipiausi į vartotojų teises. Labai liūdna kad tokios įmonės šiais laikas dar vis egzistuoja. Bjauri dėmė Lietuvos pardavėjų padangėj.
Kogero komentarus paskaitysite tik po to, kai jau būsite susimokėję už kažkokią butaforinę prekę. Rekomenduoju nedelsiant kreiptis į vartotojų teises. pinigus atgavau sekančią dieną po prašymo priėmimo.
Labas visiems kas dar galvoja pirkti is Akciju muge, Tai tikra a******u parduotuve, kuri prekiauja prekemiu paveiksleliais, svarbu tik paimti Jusu pinigus, o apie preke kokia turi pristatyti visai pamirsta, negana to kad ir preke pristato tai jokios lietuviskos instrukcijos, kalba irenginije tik ispaniska, kas akivaizdziai rodo, kad preke gaminta tik tai saliai, kai prasideda susirasinejimai tai tesiasi po pusmeti, o apie sugedusios prekes grazinima galite ir pamirsti, nes pinigu cia niekas nezada grazinti, kol nedaeina kreipimasi i teisma.Patariu apeikit sia inter, parduotuve per kilometra, negadinkit sau sveikatos, laiko ir nemetikit savo uzdirbtu pinigu..............................
Akcijumuge.lt nepristate prekės. O su pinigais neaišku kaip čia bus. Apgavikų šutvė.
Sausio 8 d. užsakiau prekes. Iškart gavau laišką, kad užsakymas priimtas. Šiandien lygiai 15 darbo dienų. Paskambinau ir paklausiau kada gausiu savo prekę, atsakė, kad NUO kito trečiadienio. Perklausiau, kodėl.. nes prekė nėra su nuolaidą virš 65% dėl ko galėtu vėluoti su pristatymu. Ir pasakiau, kad tai jau bus NUO 18 darbo dienų. Atsakė, kad galite atsisakyti užsakymo. Paklausiau, ar jūsų vadovas mano, kad toks atsakymas yra normalus klientui ir paprašiau vadovo kontaktus. Į ką man atsakė, kad atsiprašome už vėlavimą. Pasakiau, kad bent galėtu parašyti ar kažkaip perspėti, kad prekė vėluoja. Jokios informacijos negavau, o dar ir tiksliai negali pasakyti kurią dieną bus pristatyta prekė. Vėliau pasakiau, kad grąžintu pinigus. Pasakė, gerai, per 4 darbo dienas. Na.. kažkaip tikrai įdomiai verslas vyksta... Labai gaila, kad prieš užsakant neperskaičiau šių komentarų. TIKRAI nerekomenduoju. Apie įmonę reikia spręsti ne tuomet, kai greit pristato, o kaip įmponė elgesi ir sprendžia problemines situacijas. Visko atsitinka versle, bet šioje įmonėje klientui visiška nepagarba.
Prieš mėnesį užsisakiau prekę, sumokėjau pinigus. Negana to, kad parduodamos prekės net neturi, tai paprašius grąžinti pinigus net to negali dėl kažkokių priežasčių padaryti. Vertinu šią įmonę neigiamai, niekam nerekomenduoju turėti reikalų. Nes sugaiśit gausybę laiko rašant, skambinant, bei nervų. Teks kreiptis į atitinkamas instancijas.

Iš komentarų susidariau nekokią nuomonę apie šią įmonę. Tačiau nusprendžiau išbandyti. Noriu pasidžiaugt, kad nuogąstavimai nepasiteisino ir prekės buvo pristatytos laiku. Man prekes pristatė per 2 dienas. Prekės nebuvo pažeistos ar panašiai. Esu labai patenkinta.
būčiau nerašiusi, jei... nuogąstavimai būtų išsipildę. Gal kam nors ir nepasisekė perkant iš šios įmonės, bet vardan teisingumo turiu pasakyti, kad viskas su šia įmone yra gerai, jei ko ir nesulaukėte tą pačią dieną, gausite kitą. Žinučių prisiskaičiusi buvau išsigandusi, kad pakliūsiu tarp nelaimėlių, bet taip neatsitiko - esu patenkinta ir dėkinga, kad prekę gavau daug daug pigiau.
Genovaite Gustaitiene
2016-06-21 11:12:59 IP 78.62.228.44
ESU LABAI PASIPIKTINUSI ŠIOS ĮMONĖS APTARNAVIMU
NESULAUKUSI PREKIŲ GALŲ GALE PAPRAŠIAU KAD GRĄŽINTŲ PINIGUS ATGAL Į SASKAITĄ KADANGI TURĖJAU IŠVYKTI.VIETOJ TO KAD ATSIPRAŠYTŲ JOG VĖLUOJA PARAŠĖ ŠTAI KĄ :
REIKIA SUPRASTI TAIP KAS PERKA IŠ ŠIOS FIRMOS YRA ŽEMO INTELEKTO....
" Tai yra logiška kad su prekyba kartais darbai ir nevyksta sklandžiai būna
nesklandumų bet tokiems kaip jūs žemo intelekto žmonės to
nesupranta.Labai gaila."
REIKIA SUPRASTI TAIP KAS PERKA IŠ ŠIOS FIRMOS YRA ŽEMO INTELEKTO....
patarimas visiems. Jie tik naudojasi vargsiuku protais, nieko naujo, gyvenam informacijos amziui taip kad nebukit kvaili ir siek tiek pasidomekit apie tiekieja pries usisakydami preke, skirkit bent 3 minutes tam ir pamatysit ar verta kaska usakinet ar ne, ir nereikes cia liet tulzies ir rasyt atsiliepimu.O jei rasyt tai geriau jau ten kur jie tiesiogiai reklamuojasi, o ne cia kur nieks neskaito, arba skaito jau po laiko. Jei zmones eis- lyderiai seks paskui. Deja daugelis galvoja atvirkciai kad kaskas kazka uz juos padarys ir atnes jiems ant lekstutes. Nesudarykit salygu jusu apgauti ir jusu neapgaus.Man uzteko keliu atsiliepimu ir triju minuciu FB paziuret savininku anketas ir supratau kad cia bus pinigai i bala. :) tai va, sekmes ieskant savo euriuku.
Nepatenkinta klientė
2016-06-07 13:36:37 IP 88.216.175.197
Visiškai klientų negerbianti įmonė!
Užsakytos prekės turėjo būti pristatytos iki 05-24 ir 05-22. Likus kelioms dienoms iki termino pabaigos, po eilės skambučių garantavo, kad abi prekės bus pristatytos 05-25. Gegužės 27 d. gavau tik prekę, kurios pristatymo terminas buvo 05-22. Vėl skambučiai... Telefonu pasakė, kad prekę pristatys 06-01. Po ilgų diskusijų pažadėjo suteikti kompensaciją už patirtus nepatogumus. Paprašius patvirtitnti tai raštu - gavau laišką, kad prekė bus pristatyta 06-02 ir kad dturiu parašyti Jiems laiško jog jau gavau prekę. Po prekės gavimo vėl sekė laiškai su klausimais kada bus pervesta kompnesacija - aišku TYLA. Paskambinus ir pasiteiravus apie visą situaciją - pareiškė, kad kalbu nemandagiai. Visų žmonių kantrybė turi ribas.
Laiške buvau parašiusi, kad neužbaigus šio reikalo kaip buvo žadėta, būsiu priversta kreiptis į Vartotojų teisių tarnybą - darbuotoja pacitavusi mano laišką pasakė, kad apie tai bus informuotas vadovas - todėl kompensacijos išvis negausiu :D
Būtų juokinga, jei nebūtų graudu.
Pagalvokit žmonės, ar perkamas daiktas vertas nepagarbaus aptarnavimo, pajuokos ir laiko.
Nepatenkintas klientas
2016-01-31 00:45:43 IP 86.100.75.89
Neuzsisakinekite sitoje imoneje. Uzsisakiau preke, turejo pristatyti per 2 savaites, pristate tik po gero menesio, ir tai kai parasiau 3 laiskus su klausimu kada gausiu preke. Kazkokia sharaskino kontora. Preke pristate, bet ne ta kuria buvau uzsisakes. Draugiskai patariu nepirkti is ju nieko.
Viktoras 2015-04-29 11:41:40
Pirkau prekes. Buvo nekokybiška prekė, jau savaitę laiko bandau susisiekti, nei į el. paštą, nei telefonu niekas neatsako, arba telefonai išjungti. Į domiai dirba :)
Šiaip ne taip grąžinau prekes, bet jau gerą mėnesį nesulaukiu pinigėlių. Telefonu niekas neatsako :)
Neatsiskaitė už suteiktas paslaugas, todėl NEREKOMEDUOJAME su jais bendradarbiauti.

Kontaktai:

Architektų g. 56 - 101, Vilniaus m., Vilniaus m. sav., LT-04111

info@akcijumuge.lt
+37061862661
Zmones bukit atsargus.
Beprasmiška prekes čia užsisakinėti jeigu vienos prekės laukiu jau mėnuo laiko ir neaišku ar iš viso ją gausiu
Kai tiek "jonas" tiek "egidijus" rašo iš to paties IP kyla minčių, kad įmonės darbuotojai savo garbę gina. Geriau jau taip nedarytų - nesolidu. Įdomu kaip yra ištikrųjų? Pirkti ar nepirkti?
Žmonės būkite budrūs, nes tai s*****i.Informuokite visus kuo plačiau, kad jie negalėtų toliau reklamuotis
Prekės nėra kokybiškos

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs
SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs 02-22 18:26
Krovininio transporto sektoriaus plėtra pernai buvo triskart lėtesnė nei 2017-aisiais, bet Lietuvos vežėjų finansiniai rezultatai išlieka geri, nepaisant jaučiamo spaudimo pelno maržoms, skelbia...
Teismas: per brangiai akcijas pardavę Tumos turi sumokėti 53.000 Eur mokesčių
Teismas: per brangiai akcijas pardavę Tumos turi sumokėti 53.000 Eur mokesčių 02-22 18:23
Klaipėdos krovinių vežimo geležinkeliais bei uosto krovos grupę "Kamineros grupė" kontroliuojantis verslininkas Arūnas Tuma ir jo sutuoktinė, už daugiau kaip 350.000 Eur pardavę bevertes įmonės...
Metinė infliacija Lietuvoje – kiek didesnė nei vidutiniškai ES
Metinė infliacija Lietuvoje – kiek didesnė nei vidutiniškai ES 02-22 18:23
Suderinta metinė infliacija Lietuvoje sausį buvo kiek didesnė nei vidutiniškai Europos Sąjungoje (ES), skelbia Eurostatas.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Microsoft 109,41 +2,11%
Coca-Cola 45,86 +1,69%