Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Galimybių Arsenalas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Galimybių Arsenalas

Atsiliepimai apie Galimybių Arsenalas, UAB

Mes randame galimybes arba jas sukuriame!
Parašyk savo nuomonę apie Galimybių Arsenalas, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Patiko šios įmonės mokymai. Konkretu, suprantama, naudinga. Rekomenduoju.
Palauksiu gegužės mėnesio, kai įsigalios duomenų apsaugos įstatymas. Tada pirmu taikiniu bus skundas dėl šitų h***inų už pastovų, įkyrų ir užknisantį spamą.
Tiek aš, tiek visas kolektyvas labai džiaugiamės atradę šią įmonę. Net tie, kurie į mokymus žiūrėjo skeptiškai, po seminaro nebedrįso bambėti. :) Mokymų laikas neprailgo, sužinojome naujų dalykų ir geriau pažinome savo komandą.
Tikrai profesionalūs ir verti dėmesio mokymai! Gautas žinias galiu pritaikyti ne tik profesinėje srityje, bet ir asmeniniame gyvenime. Įkvėpė!

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
Airijos sprendimas: abortų draudimas turi būti panaikintas
Airijos sprendimas: abortų draudimas turi būti panaikintas 05-26 20:57
Airijoje, kurioje lig šiol yra vieni griežčiausių Europoje abortų draudimai, padėtis keičiasi: referendumo dauguma nusprendė, kad abortai neturi būti draudžiami.
Netikėtai vėl susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai
Netikėtai vėl susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai 05-26 16:13
Šeštadienį demilitarizuotoje pasienio zonoje tarp dviejų šalių trumpam susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai.

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda