Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Galimybių Arsenalas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Galimybių Arsenalas

Atsiliepimai apie Galimybių Arsenalas, UAB

Mes randame galimybes arba jas sukuriame!
Parašyk savo nuomonę apie Galimybių Arsenalas, UAB

Po mokymų jaučiuosi įkvėpta bei pasisėmusi naudingų žinių. Labai ačiū lektorėms!
Patiko šios įmonės mokymai. Konkretu, suprantama, naudinga. Rekomenduoju.
Palauksiu gegužės mėnesio, kai įsigalios duomenų apsaugos įstatymas. Tada pirmu taikiniu bus skundas dėl šitų h***inų už pastovų, įkyrų ir užknisantį spamą.
Tiek aš, tiek visas kolektyvas labai džiaugiamės atradę šią įmonę. Net tie, kurie į mokymus žiūrėjo skeptiškai, po seminaro nebedrįso bambėti. :) Mokymų laikas neprailgo, sužinojome naujų dalykų ir geriau pažinome savo komandą.
Tikrai profesionalūs ir verti dėmesio mokymai! Gautas žinias galiu pritaikyti ne tik profesinėje srityje, bet ir asmeniniame gyvenime. Įkvėpė!

Ideali savivaldybė: Vilniaus atvirumas, Kauno ambicijos, Klaipėdos uostas
Ideali savivaldybė: Vilniaus atvirumas, Kauno ambicijos, Klaipėdos uostas 02-17 17:57
Objektyvūs ekonominiai rodikliai rodo, kad trijuose didžiuosiuose šalies miestuose gyvenimas per pastarąją savivaldybių valdžios kadenciją gerėjo. Tačiau Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos merams...
Nelegalių televizijos paslaugų teikėjai bando gudrauti
Nelegalių televizijos paslaugų teikėjai bando gudrauti 02-17 16:51
Nelegaliai interneto televizijos paslaugas teikiančios bendrovės siekia pergudrauti Lietuvos radijo ir televizijos komisiją – užblokavus jų svetaines, pakeitus keletą simbolių atidaromos naujos.
Savivaldos rinkimuose – 244 teisti kandidatai, daugiausiai – iš Darbo partijos
Savivaldos rinkimuose – 244 teisti kandidatai, daugiausiai – iš Darbo partijos 02-17 16:28
Dėl savivaldybių tarybų narių mandatų varžysis 244 teisti kandidatai, tai sudaro beveik 2 proc. visų rinkimuose dalyvaujančių politikų.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

AIG 42,32 +5,30%
Moody's 169,26 +3,38%