VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės MB "Galerita" paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės Galerita, MB paskelbti pranešimai ir naujienos

Tikslūs ir greiti vertimai
Vertimų biuras Vilniuje
2016-10-24 11:39

2016-10-24 startavo naujas vertimų biuras Vilniuje. MB "Galerita" vertimų biuro veiklą vykdanti įmonė, iki tol teikusi vertimų paslaugas Kaune ir internetu, nuo šiandien vertimus siūlo ir vilniečiams.

Svarbiausia - nauda klientui

Dažnai vertimo paslaugas suteikiame Vilniuje įsikūrusiems klientams. Tačiau dalies klientų lūkesčių negalėjome patenkinti. Kitiems klientams aktualu atvykti į biurą ir atvešti ar atsiimti dokumentus. Vystydami vertimų biuro vertybes - suteikti didžiausią naudą klientui - buvo nuspręsta atidaryti vertimų biurą Vilniuje.

Per metus planuojame atidaryti ir daugiau vertimo biurų įvairiuose Lietuvos miestuose. Galeritos vertimų biuro paslaugas galės įsigyti ne tik didmiesčių, bet ir mažesnių miestelių gyvenantojai, kur vertimo paslaugų pasiūla yra labai opi.

Plėtra technologijų link

Naujų biurų atidarymas nėra vienintelis numatytas plėtros būdas. Mes nuolatos plečiame kalbų bei paslaugų spektrus. Vertimų biuras "Galerita", pradėjęs veiklą nuo vertimo paslaugų teikimo 16-a kalbų, šiandien siūlo net 30-imt populiariausių kalbų.

Taip pat vertimų biuras pradėjo teikti vertimo paslaugas telefonu bei skype ir net skype business programomis.

"Vertimus telefonu nusprendėme pradėti teikti tam, kad būtume arčiausiai klientų. Klientas vertimo paslaugą gali gauti visur, kur veikia jo asmeninis telefonas. Net ir medžiodamas ar keliaudamas po užsienį."

Siekiant išplėsti teikiamų paslaugų galimybes, buvo nuspręsta pradėti teikti vertimo paslaugas, naudojant skype ir skype business programas. Šių programų dėka vienu metu galime versti keliomis kalbomis neribotam kiekiui pašnekovų. Taip pat pašnekovai pokalbio metu gali demonstruoti skaidres ar kitą naudingą informaciją. Vertimų biuro "Galerita" dėka, derybos gali vykti bet kur, bet kada, su klientais, esančiais užsienyje ar kitame mieste ir net nemokant jų kalbos. Maksimali laisvė, kuriant dinamišką verslą.

Tolimesnės plėtros technologijų link neatskleidžia, tačiau pabrėžia, jog tolimesnis žingsnis jau yra aiškus ir naują paslaugą planuojama pradėti teikti dar šiais metais. Paslaugų plėtra išlaikys pricipą "būti arčiau klientų" ir ypatingai įmonėms nauja paslauga bus aktuali kiekvieną dieną.

Kiti GALERITA pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Taip pat rekomenduojame

Kalbos centras
Vertimai, anglų ir rusų kalbų mokymai Kaune

Adresas: K. Petrausko g. 26-201, LT-44156 Kaunas.
Veiklos sritys: kalbų kursai; mokymo kursai; vertimas.
Kalbos centras, UAB - įvairiausio pobūdžio ir apimties medžiagos vertimas. Asmens dokumentų, atestatų ir pažymėjimų, teismo sprendimų, medicininių pažymų bei mokslinės medžiagos vertimas Kaune Įvairių instrukcijų, prekių aprašymų bei grožinės literatūros vertimo paslaugos Kaune Finansinių ataskaitų vertimas...
Vertimo namai
Adresas: Šermukšnių g. 1 / 13-24, LT-01106 Vilnius.
Veiklos sritys: vertimas.
Vertimo paslaugos, vertimo biuras. Verčiame iš / į 33 kalbas: anglų, albanų, arabų, bulgarų, čekų, danų, estų, senąją graikų, naująją graikų, ispanų, italų, japonų, jidiš, kinų, korėjiečių, kroatų, latvių, lietuvių, lenkų, lotynų, norvegų, olandų. Verčiame iš / į 33 kalbas: portugalų, prancūzų, rumunų, rusų, serbų...
Industry Service Center
Vertimas žodžiu ir raštu, kalbų mokymas

Adresas: V. Kuzmos g. 4-4, LT-44280 Kaunas.
Veiklos sritys: kalbų kursai; vertimas.
Profesionalus vertimas žodžiu ir raštu, kalbų mokymo paslaugos - pagrindinės UAB Industry Service Center veiklos. ISC yra vidutinio dydžio kalbų centras, turintis 5 nuolatinių darbuotojų ir 160 dėstytojų bei vertėjų komandą. Mūsų stiprybė – tai mūsų patirtis ir lankstumas, leidžiantis prisitaikyti prie individualių...
Saugi pradžia, VŠĮ
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: fotografijos paslaugos, įranga; grafika, dizainas; konsultacijų paslaugos; labdara, parama; mokymo kursai; renginių organizavimas; socialinės paslaugos; spaustuvės, leidyba; teisinės paslaugos; vertimas.
VšĮ „Saugi pradžia“ veiklos principai - socialiai atsakingo verslo ir savanorystės skatinimas, atsakingų jaunųjų visuomenės narių ugdymas. „Saugi pradžia“ tikslas – skatinti, ugdyti patriotiškumą, pilietiškumą, toleranciją, saviraišką, verslumą, užimtumą, teikti socialines, kultūrines ir kitas paslaugas, puoselėti...
Filora
Kalbų kursai, vertimai

Adresas: Vytauto pr. 27, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: kalbų kursai; konsultacijų paslaugos; mokyklos, bendrojo lavinimo; tarpininkavimas; vertimas.
FILORA aukščiausios kvalifikacijos kalbų mokykla ir profesonalūs vertėjai. FILORA kalbų kursai Anglų Vokiečių Prancūzų Rusų FILORA organizuoja ir praveda Kalbų kursai įmonėse Kalbų kursai pradedantiesiems Užsienio kalbų tobulinimosi kursai Verslo anglų Kalbų kursai moksleiviams Individualus mokymas Mokymas grupėse...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Didėja spaudimas Th. May, atideda "Brexit" balsavimą
Didėja spaudimas Th. May, atideda "Brexit" balsavimą 05-23 18:35
Theresos May, Jungtinės Karalystės (JK) premjerės vyriausybė atidėjo savo planus pateikti balsavimui savo atnaujintą "Brexit" planą birželio pirmą savaitę. Tokį sprendimą vyriausybė priėmė dėl...
"Bitė Lietuvos" pelnas pernai augo trečdaliu iki 40 mln. Eur
"Bitė Lietuvos" pelnas pernai augo trečdaliu iki 40 mln. Eur 05-23 17:45
"Bitė Lietuva" 2018 metais uždirbo 40,072 mln. Eur konsoliduoto grynojo pelno – 34,9% daugiau nei 2017 m. (29,7 mln. Eur).
Kompensuojamų vaistų priemokos per dvejus metus sumažėjo dvigubai.
Kompensuojamų vaistų priemokos per dvejus metus sumažėjo dvigubai. 05-23 17:08
Kompensuojamų vaistų priemokos per dvejus metus sumažėjo dvigubai, teigia Sveikatos apsaugos ministerija
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Avon 3,49 +9,06%
Twitter 38,58 +2,96%
Coca-Cola 49,65 +2,16%
Hasbro 99,07 +2,12%
Western Digital 42,19 -2,90%
Goodyear 14,93 -2,99%
Xerox 31,85 -3,22%
FedEx 162,00 -3,57%

Žaliavų kainos pasaulyje

Anglis 86,77 -6,82%
Nafta 62,99 -0,17%
Cukrus 0,59 +1,72%
Kava 2,67 -2,20%
Auksas 1285,91 -1,15%
Dyzelis 2,06 +3,52%
Sidabras 15,06 -1,57%
Apelsinai 0,57 -12,31%