VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės MB "Galerita" paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės Galerita, MB paskelbti pranešimai ir naujienos

Tikslūs ir greiti vertimai
Vertimų biuras Vilniuje
2016-10-24 11:39

2016-10-24 startavo naujas vertimų biuras Vilniuje. MB "Galerita" vertimų biuro veiklą vykdanti įmonė, iki tol teikusi vertimų paslaugas Kaune ir internetu, nuo šiandien vertimus siūlo ir vilniečiams.

Svarbiausia - nauda klientui

Dažnai vertimo paslaugas suteikiame Vilniuje įsikūrusiems klientams. Tačiau dalies klientų lūkesčių negalėjome patenkinti. Kitiems klientams aktualu atvykti į biurą ir atvešti ar atsiimti dokumentus. Vystydami vertimų biuro vertybes - suteikti didžiausią naudą klientui - buvo nuspręsta atidaryti vertimų biurą Vilniuje.

Per metus planuojame atidaryti ir daugiau vertimo biurų įvairiuose Lietuvos miestuose. Galeritos vertimų biuro paslaugas galės įsigyti ne tik didmiesčių, bet ir mažesnių miestelių gyvenantojai, kur vertimo paslaugų pasiūla yra labai opi.

Plėtra technologijų link

Naujų biurų atidarymas nėra vienintelis numatytas plėtros būdas. Mes nuolatos plečiame kalbų bei paslaugų spektrus. Vertimų biuras "Galerita", pradėjęs veiklą nuo vertimo paslaugų teikimo 16-a kalbų, šiandien siūlo net 30-imt populiariausių kalbų.

Taip pat vertimų biuras pradėjo teikti vertimo paslaugas telefonu bei skype ir net skype business programomis.

"Vertimus telefonu nusprendėme pradėti teikti tam, kad būtume arčiausiai klientų. Klientas vertimo paslaugą gali gauti visur, kur veikia jo asmeninis telefonas. Net ir medžiodamas ar keliaudamas po užsienį."

Siekiant išplėsti teikiamų paslaugų galimybes, buvo nuspręsta pradėti teikti vertimo paslaugas, naudojant skype ir skype business programas. Šių programų dėka vienu metu galime versti keliomis kalbomis neribotam kiekiui pašnekovų. Taip pat pašnekovai pokalbio metu gali demonstruoti skaidres ar kitą naudingą informaciją. Vertimų biuro "Galerita" dėka, derybos gali vykti bet kur, bet kada, su klientais, esančiais užsienyje ar kitame mieste ir net nemokant jų kalbos. Maksimali laisvė, kuriant dinamišką verslą.

Tolimesnės plėtros technologijų link neatskleidžia, tačiau pabrėžia, jog tolimesnis žingsnis jau yra aiškus ir naują paslaugą planuojama pradėti teikti dar šiais metais. Paslaugų plėtra išlaikys pricipą "būti arčiau klientų" ir ypatingai įmonėms nauja paslauga bus aktuali kiekvieną dieną.

Kiti GALERITA pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Taip pat rekomenduojame

Kalbos centras
Vertimai, anglų ir rusų kalbų mokymai Kaune

Adresas: K. Petrausko g. 26-201, LT-44156 Kaunas.
Veiklos sritys: kalbų kursai; mokymo kursai; vertimas.
Kalbos centras, UAB - įvairiausio pobūdžio ir apimties medžiagos vertimas. Asmens dokumentų, atestatų ir pažymėjimų, teismo sprendimų, medicininių pažymų bei mokslinės medžiagos vertimas Kaune Įvairių instrukcijų, prekių aprašymų bei grožinės literatūros vertimo paslaugos Kaune Finansinių ataskaitų vertimas...
Vertimo namai
Adresas: Šermukšnių g. 1 / 13-24, LT-01106 Vilnius.
Veiklos sritys: vertimas.
Vertimo paslaugos, vertimo biuras. Verčiame iš / į 33 kalbas: anglų, albanų, arabų, bulgarų, čekų, danų, estų, senąją graikų, naująją graikų, ispanų, italų, japonų, jidiš, kinų, korėjiečių, kroatų, latvių, lietuvių, lenkų, lotynų, norvegų, olandų. Verčiame iš / į 33 kalbas: portugalų, prancūzų, rumunų, rusų, serbų...
Saugi pradžia, VŠĮ
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: fotografijos paslaugos, įranga; grafika, dizainas; konsultacijų paslaugos; labdara, parama; mokymo kursai; renginių organizavimas; socialinės paslaugos; spaustuvės, leidyba; teisinės paslaugos; vertimas.
VšĮ „Saugi pradžia“ veiklos principai - socialiai atsakingo verslo ir savanorystės skatinimas, atsakingų jaunųjų visuomenės narių ugdymas. „Saugi pradžia“ tikslas – skatinti, ugdyti patriotiškumą, pilietiškumą, toleranciją, saviraišką, verslumą, užimtumą, teikti socialines, kultūrines ir kitas paslaugas, puoselėti...
Andesta
Adresas: P. Lukšio g. 7, 3 aukštas, LT-08221 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; vertimas.
UAB "Andesta" 2009 m. Vilniuje pradėjo teikti vertimo paslaugas. Mūsų kolektyvą vienija patyrę filologinį išsilavinimą turintys profesionalūs vertėjai. UAB "Andesta" vertimo biuras, teikiantis aukščiausios kokybės vertimo paslaugas visoje Lietuvoje. Pas mus rasite malonų aptarnavimą, puikios kokybės ir kainos...
Skubus vertimas
Vertimai, vertimo paslaugos

Adresas: Pylimo g. 2-200, LT-01117 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; vertimas.
Vertėjų biuras Vilniuje Teikiame kvalifikuotas vertimo raštu ir žodžiu paslaugas. Verčiame iš/į 20 užsienio kalbų. Vertimų notarinis tvirtinimas. Mūsų vertimų biure dirba filologinį išsilavinimą turintys įvairių kalbų specialistai. Profesionaliai verčiame teisinius, techninius, medicininius, farmacinius...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Parduota buvusi Seimo poilsinė "Viešnagė" Palangoje
Parduota buvusi Seimo poilsinė "Viešnagė" Palangoje 09-24 08:20
Investicijų bendrovės "Lords LB Asset Management" fondas už neskelbiamą sumą pardavė buvusią Seimo poilsinę "Viešnagė" Palangoje, netoli Palangos koncertų salės. Ją įsigijo bendrovė "Hanika".
Geriausi pakuotės dizaino darbai vėl rungsis NAPA konkurse
Geriausi pakuotės dizaino darbai vėl rungsis NAPA konkurse 09-24 07:21
Prasideda darbų priėmimas į ketvirtą kartą organizuojamus Nacionalinius pakuotės dizaino apdovanojimus NAPA. Šiais metais dalyvauti yra kviečiami ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos bei Estijos...
Popiežius atvyko į Latviją susitikti su skirtingų atšakų krikščionimis
Popiežius atvyko į Latviją susitikti su skirtingų atšakų krikščionimis 09-24 06:52
Popiežius Pranciškus pirmadienį iš Vilniaus atvyko į Latviją susitikti su valdžios atstovais ir skirtingų atšakų krikščionimis, praneša pontifiką lydintis BNS korespondentas.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kai susergate, Jūs..

Partneriai

Skoda

Akcijų kainos

McDonald's 165,30 +2,80%
Starbucks 57,45 +1,81%
Cisco 48,56 +1,74%
Avon 2,44 +1,67%
Adobe Systems 260,88 -2,05%
General Electric 12,17 -2,33%
Moody's 174,59 -2,33%
Twitter 28,50 -4,52%