VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės MB "Galerita" paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės Galerita, MB paskelbti pranešimai ir naujienos

Vertimų biuras Vilniuje
2016-10-24 11:39

2016-10-24 startavo naujas vertimų biuras Vilniuje. MB "Galerita" vertimų biuro veiklą vykdanti įmonė, iki tol teikusi vertimų paslaugas Kaune ir internetu, nuo šiandien vertimus siūlo ir vilniečiams.

Svarbiausia - nauda klientui

Dažnai vertimo paslaugas suteikiame Vilniuje įsikūrusiems klientams. Tačiau dalies klientų lūkesčių negalėjome patenkinti. Kitiems klientams aktualu atvykti į biurą ir atvešti ar atsiimti dokumentus. Vystydami vertimų biuro vertybes - suteikti didžiausią naudą klientui - buvo nuspręsta atidaryti vertimų biurą Vilniuje.

Per metus planuojame atidaryti ir daugiau vertimo biurų įvairiuose Lietuvos miestuose. Galeritos vertimų biuro paslaugas galės įsigyti ne tik didmiesčių, bet ir mažesnių miestelių gyvenantojai, kur vertimo paslaugų pasiūla yra labai opi.

Plėtra technologijų link

Naujų biurų atidarymas nėra vienintelis numatytas plėtros būdas. Mes nuolatos plečiame kalbų bei paslaugų spektrus. Vertimų biuras "Galerita", pradėjęs veiklą nuo vertimo paslaugų teikimo 16-a kalbų, šiandien siūlo net 30-imt populiariausių kalbų.

Taip pat vertimų biuras pradėjo teikti vertimo paslaugas telefonu bei skype ir net skype business programomis.

"Vertimus telefonu nusprendėme pradėti teikti tam, kad būtume arčiausiai klientų. Klientas vertimo paslaugą gali gauti visur, kur veikia jo asmeninis telefonas. Net ir medžiodamas ar keliaudamas po užsienį."

Siekiant išplėsti teikiamų paslaugų galimybes, buvo nuspręsta pradėti teikti vertimo paslaugas, naudojant skype ir skype business programas. Šių programų dėka vienu metu galime versti keliomis kalbomis neribotam kiekiui pašnekovų. Taip pat pašnekovai pokalbio metu gali demonstruoti skaidres ar kitą naudingą informaciją. Vertimų biuro "Galerita" dėka, derybos gali vykti bet kur, bet kada, su klientais, esančiais užsienyje ar kitame mieste ir net nemokant jų kalbos. Maksimali laisvė, kuriant dinamišką verslą.

Tolimesnės plėtros technologijų link neatskleidžia, tačiau pabrėžia, jog tolimesnis žingsnis jau yra aiškus ir naują paslaugą planuojama pradėti teikti dar šiais metais. Paslaugų plėtra išlaikys pricipą "būti arčiau klientų" ir ypatingai įmonėms nauja paslauga bus aktuali kiekvieną dieną.

Kiti GALERITA pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Taip pat rekomenduojame

Kalbos centras
Adresas: K. Petrausko g. 26-201, LT-44156 Kaunas.
Veiklos sritys: kalbų kursai; mokymo kursai; vertimas.
Kalbos centras, UAB - įvairiausio pobūdžio ir apimties medžiagos vertimas. Asmens dokumentų, atestatų ir pažymėjimų, teismo sprendimų, medicininių pažymų bei mokslinės medžiagos vertimas Kaune Įvairių instrukcijų, prekių aprašymų bei grožinės literatūros vertimo paslaugos Kaune Finansinių ataskaitų vertimas...
Vertimo namai
Adresas: Šermukšnių g. 1 / 13-24, LT-01106 Vilnius.
Veiklos sritys: vertimas.
Vertimo paslaugos, vertimo biuras. Verčiame iš / į 33 kalbas: anglų, albanų, arabų, bulgarų, čekų, danų, estų, senąją graikų, naująją graikų, ispanų, italų, japonų, jidiš, kinų, korėjiečių, kroatų, latvių, lietuvių, lenkų, lotynų, norvegų, olandų. Verčiame iš / į 33 kalbas: portugalų, prancūzų, rumunų, rusų, serbų...
AD GLORIAM
Vertimo paslaugos

Adresas: Verkių g. 29, 3 a. (Ogmios miestelis, Šeimos aikštė 3), LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: vertimas.
„Ad Gloriam“ vertimų biuras rinkoje dirba nuo 2001 m. ir verčia iš ir į daugiau nei 40 kalbų, įskaitant didžiųjų Europos ir Azijos šalių kalbas. Pagrindinės kalbos, į ir iš kurių verčiame anglų estų kroatų norvegų slovėnų švedų bulgarų ispanų latvių olandų slovakų turkų čekų italų lenkų prancūzų serbų ukrainiečių...
Saugi pradžia, VŠĮ
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: fotografijos paslaugos, įranga; grafika, dizainas; konsultacijų paslaugos; labdara, parama; mokymo kursai; renginių organizavimas; socialinės paslaugos; spaustuvės, leidyba; teisinės paslaugos; vertimas.
VšĮ „Saugi pradžia“ veiklos principai - socialiai atsakingo verslo ir savanorystės skatinimas, atsakingų jaunųjų visuomenės narių ugdymas. „Saugi pradžia“ tikslas – skatinti, ugdyti patriotiškumą, pilietiškumą, toleranciją, saviraišką, verslumą, užimtumą, teikti socialines, kultūrines ir kitas paslaugas, puoselėti...
Mokslo Namai
Adresas: Konstitucijos pr. 12-302, 6 korpusas, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis; vertimas.
Kalbų mokykla „Mokslo namai“ organizuoja anglų, norvegų, švedų, vokiečių, rusų, italų, ispanų, prancūzų, lietuvių kalbų kursus Vilniuje. Siūlome kursus grupėse ir individualiai, kursus įmonėms bei nuotolinius kursus tiems, kurie neturi galimybių atvykti pas mus. Mokymosi rezultatus įtakoja daugybė faktorių, todėl...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Ekologiškumas dar nėra esminis faktorius
Ekologiškumas dar nėra esminis faktorius 11-19 18:22
Ekologiški gaminiai, kaip ir tvarios pakuotės, dar gana sunkiai skinasi kelią į lietuvių pirkėjų krepšelį.
Pramoninis turizmas: "Belaz" sulaukė 40.000 lankytojų
Pramoninis turizmas: "Belaz" sulaukė 40.000 lankytojų 11-19 17:32
Baltarusijos automobilių gamykla "Belaz", dalyvaujanti pramoninio turizmo projekte "Belazas" – Baltarusijos prekės ženklas", suskaičiavo priėmusi 40.000 lankytojų.
Restoranų kūrėjai tikisi klientų ir dėl vietos
Restoranų kūrėjai tikisi klientų ir dėl vietos 11-19 16:24
Maitinimo verslas atrodo romantiškas, tačiau verslininkai sako, kad viskas gerokai sudėtingiau – romantikos maža, o kruopščiai suplanuota strategija ar patirtis šiame sektoriuje yra itin svarbi.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar jau laikas mažinti PVM?

Partneriai

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Akcijų kainos

Nike 59,19 +3,42%
Manchester United 19,55 +2,89%
Goodyear 29,94 +2,15%
Avon 1,94 +2,11%
Harley-Davidson 47,25 -1,77%
Coca-Cola 45,71 -1,80%
Wal-Mart 97,47 -2,16%
Intel 44,63 -2,23%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dyzelis 1,80 +0,56%
Kiauliena 82,05 +20,22%
Benzinas 1,71 -8,56%
Varis 6807,60 +3,50%
Dujos (JAV) 2,87 -3,04%
Bananai 1,08 -1,82%
Ryžiai 394,00 -1,99%
Auksas 1279,51 -2,63%