Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę GŽ klinika, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę GŽ klinika

Atsiliepimai apie GŽ klinika, UAB

Mūsų tikslas- jūsų sveikata!
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie GŽ klinika, UAB

GŽ Klinikos atstovybė
2021-12-02 21:33:22 IP 2fbarq1r
SA 2021-12-01 11:19:11
Skundas pateiktas žodžiu, tačiau vietoj klaidos ištaisymo išsityčiota labiau. Patirtas pažeminimas, o po jūsų paslaugų kompleksas kalbėti, kąsti ir šypsotis, nes tai yra priekiniai dantys. Nei funkcionalumas, nei estetika sutvarkyta.
Na, jūsų skundai viešoje erdvėje yra anonimiški ir žeminantys mūsų klinikos vardą. Skundai žodžiu sprendžiami klinikoje bendradarbiaujant su pacientu. Visa gydymo taktika pacientui visuomet yra paaiškinama ir sprendimai priimami su jo rašytiniu sutikimu. Kai rekomenduojamo gydymo pacientas atsisako, suteikiama pagalba tik simtominiam gydymui, ne priežąsčiai šalinti. Rekomenduojamos gydymo taktikos atsisakant, mes niekaip negalime garantuoti neįgyvendimano lūkesčio. Visi pacientai yra su tuo supažindinami ir patys priima atsakomybę už sprendimą nesigydyti. Vietoj skleidžiamo pasipiktinimo, rekomenduojame daugiau dėmesio skirti sveikatai ir klausyti gydytojo rekomendacijų, mažiau užsispyrimo ir ieškoti sprendimų kaip pasirūpinti sveikatos problemų priežastimis, ne tik simptomais, kad rezultatai būtų tenkinantys.
GŽ klinika 2021-11-30 16:00:20
Apgailestaujame, kad nusivylėte GŽ klinikos suteiktomis paslaugomis. Prašome pateikti Jūsų vardą pavardę kadangi anoniminių skundų mes nenagrinėjame.

Dėkojame, kad pasidalinote akreditavimo tarnybos puslapyje skelbiamu įsakymu. Truputis priešistorės: 2020 m. spalio 19 d. mūsų įstaiga Valstybinei akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybai pateikė prašymą sustabdyti “Ortopedinės odontologijos paslaugų antriniu lygiu” licenciją, nes tokių paslaugų neteikia, todėl 2020 m. spalio 28 d. VASPVT sustabdė licenciją, ir, kadangi mes nepradėjome teikti tokių paslaugų ir nesikreipėme dėl šios licencijos atnaujinimo, po 2021 m. spalio 21 d. licencija teikti ANTRINIO lygio ortopedinės odontologijos paslaugas buvo visai panaikinta.
SA 2021-11-29 19:37:58
Protezavimo paslaugos nekokybiškos, deformuoti dantys. Klinikai panaikinta licencija teikti ortopedinės odontologijos paslaugas.

Esu labai laiminga, kad pasirinkau gydytis būtent GŽ klinikoje. Viso kolektyvo darbas puikus. Gydymo metu nereikėjo važinėti po visą miestą, nes klinikoje dirba visų sričių specialistai, yra visa naujausia įranga, kurios reikia. Nors odontologų baimė yra viena didžiausia mano baimių, GŽ klinikos komanda padėjo ją nugalėti. Geriausios rekomendacijos!
Ačiū visam GŽ klinikos kolektyvui už puikų gydymą ir nuoširdų bendradarbiavimą. Labai džiaugiuos, kad čia gali būti suteikiamos visos odontologinės procedūros ir klinikoje yra visų sričių specialistų. Jūsų atliekamos procedūros dar niekad nenuvylė!
Labai patenkintas šios klinikos specialistų kompetencija, profesionalumu bei nuoširdžiu požiūriu į pacientus. Klinikos specialistų pagalba man buvo sugražinta šypsena, esu labai patenkintas ir dėkingas už nuostabų darbą. Visas GŽ klinikos kolektyvas pasirengęs padėti ir sugražinti jums norą šypsotis.
Taip pat nuoširdus ačiū registratūros darbuotojoms už malonų priėmimą. Dėkui visiems!
Sveiki susiduriau su sita klinika likau nusivyles buvo paimti didziuliai pinigai uz paslauka, o darbas padarytas blogai, dvi paras negalejau valgyti po ju paslaugu. Paklausus kodel tiek brangu, atsakymas nepatinka ieskokite kitur, pas mus tokios kainos nerelios.
Likau nusivyles. Man protezavo dantis ir ant neuzgyditos pilnai saknies uzdejo dantis ko pasekoje po triju men truko saknis.
sukista viso 500 euru, Nuejus i vadinama konsoliuma nustebau, tipo ko as noriu juk pats sutikau deti ir pasirasiau. Okur sakau jusu kaip specialistu poziuris buvo, as juk ne specialistas jus gi gydot o as moku pinigus. zodziu likau d******s vietoj
Su zmona sugalvojome taisytis dantis sioje klinikoje. Teko pasigaileti: (Maza skylute ustaise ir pirma kart gyvenime iskrito bliomba po savaites.Direktore sutaise darbuotoju broka labai paskubomis ir po keliu menesiu vel iskrito. Zmonai analogiska situacija. Visas bliombas teko perbliombuoti.Aparaturos turi, ivaizdi moka sudaryti taciau nieko daugiau.
Klinikoje yra ir geru specialistu bet tik neikite pas odontologe Ieva Ditauskaite. Man gyde danties sakni ir per jos neatsakinguma, nepatyrima dabar reikes gera danti traukti nes skilo.Nebutu taip pikta (visiems gali pasitaikyti nesekme, arba gali jaunas kazko nezinoti) bet pats pries gydymą kalbėjau (nes pries tai buvau su pan problema susidures) sakesi zino ir bus gerai o paskui menesi laiko tempe (atseit l. uzimta) su neuzbliombuotu dantim turejau buti, kol galiausiai jis ir perskilo.
Labai geranoriškai ir kvalifikuotai dirbanti klinika, naudojanti pačius naujausius metodus. Darbuotojai nuolat kelia kvalifikaciją ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Puiki darbo organizacija. Linkiu kuo geriausios sėkmės ir tolimesnio tobulėjimo, nes kaip sakoma, tobulumui ribų nėra.

SB dantų klinika
CLINIC | DPC dantų priežiūros centras

Adresas: Savanorių pr. 314A, LT-49452 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
CLINIC | DPC – didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Čia teikiamos visos įmanomos bendrosios ir šiuolaikinės odontologinės priežiūros paslaugos: Dantų implantacija Momentinė implantacija All-on-4 Zygoma Cirkonio implantai Trefoil sistema Dantų protezavimas Dantų šaknų kanalų gydymas Dantų ir...
Šypsenų laboratorija
NEODENTA odontologijos klinika

Adresas: Baltų pr. 49A, LT-48233 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
NEODENTA – tai visas tik aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas suaugusiesiems ir vaikams teikianti klinika, įkurta tam, kad kiekvienas turėtų pačias geriausias sąlygas rūpintis savo dantų sveikata. Klinikos stiprybė – čia dirbančių specialistų komanda. Gydymo kokybę užtikrina naujausius šiuolaikinės...
Angitia
Odontologijos klinika Kaune

Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Dantų gydymas, protezavimas, implantavimas, tiesinimas, balinimas. Vaikų dantų gydymas. Dantų rentgenas, kompiuterinė diagnostika. Dantų vagelių padengimas silantais, apnašų, akmenų valymas. Stomatologo paslaugos. Dantų profilaktinė apžiūra Sisteminga profesionali odontologo atliekama dantų profilaktinė apžiūra ir...
Odontologija jums
Estetinė odontologija ir dantų implantavimas

Adresas: Miško g. 25A, LT-44313 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Odontologija jums, UAB tai odontologai Kaune, odontologų paslaugos. Dantų gydymas, plombavimas, protezavimas ir implantavimas bei visos suaugusiųjų ir vaikų dantų gydymo paslaugos ir burnos higienos paslaugos Dantų implantacija: All on Four metodika Momentinė implantacija Cirkonio implantai Trefoil sistema Zygoma...
Dantų gydytojas
Papadent

Adresas: Vito Gerulaičio g. 1-26, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos.
Mūsų misija – pasirūpinti profesionalia ir ilgalaike Jūsų burnos sveikata. Paslaugos: dantų implantacija, viso žandikaulio atstatymas naudojant „All-on-4“ metodiką, dantų protezavimas, laminatės, vaikų dantų protezavimas, terapinis gydymas, estetinis plombavimas, rentgenologiniai tyrimai, kompiuterinė diagnostika...

"Citus" pernai susitarė dėl beveik dvigubai daugiau būstų pardavimo
"Citus" pernai susitarė dėl beveik dvigubai daugiau būstų pardavimo 01-17 18:22
Pirkėjai 2021 m. rezervavo 470 nekilnojamojo turto (NT) bendrovės "Citus" būstų – 1,8 karto daugiau nei 2020 m. ir 8% daugiau nei 2019 m.
Seimo komitetas ragina kuo greičiau leisti gaminti kanapių produktus
Seimo komitetas ragina kuo greičiau leisti gaminti kanapių produktus 01-17 18:05
Ministerijoms jau kelis mėnesius neparengiant Pluoštinių kanapių įstatymo poįstatyminių teisės aktų, Seimo Kaimo reikalų komitetas valdininkus skubina tai padaryti, kitaip, pasak jų, nukentės verslas.
Baltarusija paskelbė apie karines pratybas su Rusija
Baltarusija paskelbė apie karines pratybas su Rusija 01-17 17:22
Baltarusijos autoritarinis lyderis Aliaksandras Lukašenka pirmadienį paskelbė, kad jo armija kitą mėnesį surengs karines pratybas su Rusijos pajėgomis, ir kritikavo, anot jo, vis aktyvesnį NATO...

Ar buvo šiemet Jūsų įmonės kalėdinis vakarėlis?

Keurig Dr Pepper 39,28 +2,16%
Goldman Sachs 380,94 -2,52%