Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Freskofiorito.com, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Freskofiorito.com

Atsiliepimai apie Freskofiorito.com, MB

Parašyk savo nuomonę apie Freskofiorito.com, MB

Žiauriai skanu, produktas vertas išleistų pinigų, draugės mergvakaris greitu metu tai gi, užsipirksių papuošimų, nes jie mane labai nustebino savo kokybę. Visom kas daro šventes ir reikia jums papuošimų tai tikrai rekomenduoju.
Nuostabūs gaminiai, skanūs, ilgai laikosi, geras skonis
Labai greitas aptarnavimas. Kokybiskos prekes ir be galo skanu tikrai verta paragauti. Nusipirksim dar karta tai tikrai!
Nerekomenduoju!
Overpriced stipriai abejotinos kokybės produkcija. Kreivas šleivas su daugybe klaidų internetinės parduotuvės puslapis. Dabartiniame Ukrainos kare palaiko Rusijos agresiją. Esminiai dalykai, dėl ko reikia apeiti šią kontorą.
Kaina didelė, skonis prastas. Braskėse pelėsis.
Ši el.parduotuvė ir jos parduodama produkcija - nerealios kokybės! Labai patiko įsigytų prekių pristatymo operatyvumas, darbuotojų draugiškumas, o produkcija - labai skani, kokybiška, kurią itin rekomenduoju pirkti!
Įmonė nemoka algų arba labai vėluoja jas išmokėti. Neremkit tokio verslo. Vadovei svarbu uždirbti kuo daugiau pinigų, kitais ji visia nesirūpina. Gamyboje daug pažeidimų, kuriuos tik gavus skundus pradėjo tvarkyti. Ar esat tikri kad pjausto ant skirtingų lentelių skirtingais peiliais? Ar nenučiupinėja produktų plikom rankom?
Nerekomenduoju. Kaina visiškai neatitinka kokybės. Užsakymo reikia laukti ilgai. Turbūt vos užsakai tai kol išliofelizuoja..
Braškėse radau kelias apipuvusias uogas. Aptarnavimo kokybė tragiška. Kol atrašo. Skambinti irgi beprasmiška. Jei nori užsakyti daugiau nei 10 vienos rūšies produktų, to padaryri negali kol kažkas nepapildys likučių o to gali ir savaitę laukti!
Nastia garden aptarnavimo kokybė super ir produktai labai geri. Pirkite iš ten :)
Neapsigaukite, gamyboje neseniai vyko higienos patikrinimai, rasta daugybe ivairiausiu pazeidimu, kainos neadekvaciai iskeltos, tokie patys produktai super garden arba nastia garden parduotuvese zenkliai pigiau. Sitie produktai neverti nei kainos nei taip agresyviai brukamos reklamos.
Užsisakius prekes dingo kaip į vandenį, į email neatsako, į freskofiorito.lt chatą taip pat. Pinigų taip pat negrąžina. Būkit budrūs ir nepirkit iš šios įmonės, nes ir jus apgaus.
Liofilizuotiose uogose matosi ikritusi liofilizuota bite, kainos neadekvacios, kitur tie patys produktai zenkliai pigiau, o kokybe neprastesne. Visgi, susigundzius uzsakymo nesulaukiu, o klientu aptarnavimas i uzklausas nereaguoja. Nepatariu.
Fresco fiorito nesilaiko higienos reikalavimų, produkcijos ženklinimo. Liofelizuojamos supuvusios uogos, su vabzdžiais. Savininkė filmuoja, liečia produkciją tom pačiom pirštinėm, viską ragauja tiesiai iš kibirų.

Hilla
Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Tandemus
MUSHROOMS, BERRIES, IQF PRODUCTS

Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: šaldyti maisto produktai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Lomista
„Obelių“ produktai, aliejus „Vilnius“

Adresas: Pramonės g. 5, LT-56110 Kaišiadorys.
Veiklos sritys: maisto produktai; daržovės; didmeninė prekyba; gamyba; importas; mažmeninė prekyba.
UAB LOMISTA – lietuviško kapitalo įmonė užsiimanti aliejaus importu, gamyba, išpilstymu bei kitų, maisto produktų gamyba. Nuo 2013 metų įmonė užsiima eksportu į Baltijos, Skandinavijos šalis, Centrinę ir Vakarų Europą. „Obeliai“ – labiausiai išvystytas ir geriausiai žinomas šios įmonės prekės ženklas, kurio...
Naujas uostas
Enjoy Meistrai

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.
Veiklos sritys: buities paslaugos; biuro įranga; buitinė technika; didmeninė prekyba; gėrimai (nealkoholiniai); interneto parduotuvės; kava, arbata; maisto produktai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Savo misiją grindžiame kasdieniu nuosekliu darbu keliant žmonių gyvenimo kokybę per geresnę kavos patirtį tiek darbe, tiek namuose. Sąžiningas bendradarbiavimas, profesionalumas ir kokybė - mūsų vertybinis pagrindas, kuriuo vadovaujamės kasdien spręsdami įvairaus lygio problemas mūsų klientams. Mūsų klientai - nuo...

"R&R Technology": vasarą verslą pakviesime įsitikinti mobiliųjų robotų galimybėmis 05-26 00:47
Paulius Rakauskas, mobiliosios robotikos srityje inovacijas kuriančios įmonės "R&R Technology" atstovas, teigia, kad jų veikla apima individualių robotizuotų sprendimų kūrimą verslui nuo idėjos...
Bendrovei "Scandagra Group" – ERPB aukso medalis už aplinkosaugos ir socialines inovacijas Baltijos šalyse 05-26 00:19
Ekologiškų grūdų prekybos sektoriuje Baltijos šalyse lyderiaujanti įmonių grupė AB "Scandagra Group" įvertinta aukso medaliu už aplinkosaugos ir socialines inovacijas. Europos rekonstrukcijos ir...
Duomenys apie naudos gavėjus: metas pateikti tikrąsias verslo sąsajas
Duomenys apie naudos gavėjus: metas pateikti tikrąsias verslo sąsajas 05-26 00:17
Juridiniai asmenys jau gali teikti duomenis Registrų centrui apie jų tikruosius naudos gavėjus – taip vadinami fiziniai asmenys, kurie tiesiogiai ar netiesiogiai kontroliuoja juridinius asmenis...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Walmart 123,37 -0,61%
Colgate-Palmolive 77,49 -0,81%