Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Fotoprekyba, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Fotoprekyba

Atsiliepimai apie Fotoprekyba, UAB

FotoFoto

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie Fotoprekyba, UAB

UAB „Fotoprekyba“
2020-10-26 17:43:29 IP 27tuu4oi
Pirkėjas pas juos nebūsiu 2020-09-23 17:34:09
Įmonės vadovai turbūt nežino kaip konsultantai aptarnauja klientus. Anksčiau pirkau ne kartą čia, viskas buvo gerai. Tačiau matyt darbuotojai pasikeitė. Didesnės arogancijos dar neteko matyti. Kai žmogus ateina pirkt (nesvarbu už kiek, tačiau mano atveju už 7000€) ir jaučiasi lyg kaltas sutrukdęs darbuotojus vien savo pasisveikinimu. Tokie atsakymai kaip "mum čia tokie pirkėjai kaip jūs jokios esmės nesudaro, mes įrangą konteineriais vežam, o jūs čia su savo prašymais einat". Matai, paprašiau pažiūrėti kokią kainą galėtų pasiūlyti (tiesiog pasakiau, kad savo foto hobiui pas juos jau apie 20k išleista, maloniai išleisčiau ir daugiau. Nuolaidų neprašiau, padidinti planuojamą biudžetą be jokių problemų galėjau). Tačiau po tokio arogantiško bendravimo - niekada čia negrįšiu ir kitiems nerekomenduosiu. Pavyzdys kaip pora neatsakingų įmonės darbuotojų gali sugadinti visą įmonės įvaizdį. Pas mane dirba 25 darbuotojai. Jei nors vienas taip kalbėtų su klientais - tą pačią dieną su tokiu darbuotoju būtų atsisveikinta.
Nuoširdžiai linkiu jums ir toliau "vežti įrangą konteineriais". Darbuotojams linkiu nepykit ant klientų, kurie gali sau leisti daugiau nei jie. O įmonės vadovams - kuo didžiausios sėkmės versle.
Laba diena, ačiū už skirtą laiką komentarui. Norėtumėme sužinoti daugiau apie aprašytą situaciją, išsiaiškinti ir įvertinti objektyviai. Kreipiame dėmesį į klientų aptarnavimą ir aptarnavimo kokybę, todėl tokie darbuotojų komentarai, jeigu jie buvo išreikšti, niekaip neatitinka mūsų klientų aptarnavimo standarto. Būtumėme dėkingi, jeigu susisieksite su mumis el. paštu sales@fotofoto.lt arba telefonu +37061838858.
Pirkėjas pas juos nebūsiu
2020-09-23 17:34:09 IP 2e7r3tc1
Igor 2019-10-08 10:01:12
Laba diena, pirmą kartą viešoje erdvėje palieku savo komentarą apie:

parduotuves savininka,
stabilizatoriu: zhiyun weebill lab
belaidį mikrofoną: boya by-wm8 pro-k2

nuorodą į youtube videokomentara žiureti nuo 1:53 min. *rusų kalba.

Kalbant apie kolektyvą, labai malonus, paslaugus aptarnavimas, bet kompetencijos trūkumas.
Nupirkus belaidį mikrofoną "Boya by-wm8 pro-k2", pardavėjas suklydo su kraunamų elementų dydžių ir įdėjo į komplektą netinkamus. Filmavimo metu, išpakavus supratome, kad netinkantis.
Keisti atsisakė, nes prekė išpakuota, tačiau nekonfliktavome ir nupirkome kitus elementus jų parduotuvėje. Grįžus į filmavimo aikštelę, įrangą vėl neveikė, teko vėl grįžti ir patikrinti. Nuvykus į vietą, nenoriai, bet po ilgų diskusijų, su priemoka pakeitem į kita įrenginį. P.s. mes siūlėme palikti visą sumą už dar vieną įrenginį, kol vyksta garantiniam laikotarpis, nes vyksta filmavimas. Primenu, kad įrenginys visiškai naujas. Ir vėl įranga veikė nekorektiškai.
Tai pat pirkome stabilizatorių "Zhiyun Weebill lab", kurį būtent jų pardavėjas pasiūlė prie mūsų kameros (kurią pirkimo metu specialiai atnešėm į parduotuvę).
Stabilizatorius veikė netinkamai, pastoviai nukrisdavo, grįžus į parduotuvę, parodėm video medžiagą, kad įranga neveikia. Parodėm specialistų atsiliepimus, kurie užsiima 6 metus įrangos testavimu, kurie pasakojo, kad šio įrengininio neveikimas yra neįmanomas su mūsų kamera, bet gražiuoju pakeisti 1 diena naudotą įrenginį, parduotą per jų nekompetencija, įmones savininkas nesutiko. Nors siulėme priemoką tinkančiam įrenginiui.
Įsiaudrinęs vadovas smūgiu sudaužė Iphone, kuriuo pradėjome filmuoti situaciją, kad įrodyti savo poziciją ir nekokybišką prekę.
Teko samdytis teisininkus, kuris juridine kalba išaiškintų jų nekompetenciją. Po ilgu derybų, krūvos raštų, pinigai buvo grąžinti, nors norėjome tik prekės pakeitimo į tinkamą.

Rezultate gavome sugadintas nervines ląsteles, filmavimus, sudaužytą Iphone X. Kartoju, dėl malonaus aptarnavimo neturime jokių priekaištų, kolektyvas paslaugus ir malonus, ir žmonės kartais klysta. Tai yra normalu, bet vadovo reakcija ir poelgis vertas dėmesio. Atsiprašymo taip ir nesulaukėm, išlaidos dėl sudaužyto telefono nusprendžiau spręsti per draudimus, kad negsigadinti savo nervų ir laiko. Po mūsų vizito ant durų atsirado lipdukas, kuris draudžia filmuoti parduotuvėje, kuri parduoda foto prekes, ir filmuoja apsaugos kameromis savo klientus.

GĖDA, PONE SAVININKE!!!
Neitiketina, kad prie tokios konkurencijos foto rinkoje, tiek foto parduotuves, tiek kitos elektronikos parduotuves, dar drista taip elgtis, nors darbuotoju kompetencija irgi kelia daug klausimu, nes gauti kazkokios info perkant brangia irangga, reikia labai daug laiko sugaisti... ir traukti uz liezuvio, matyt savininkas nelabai investuoja i darbuotoju kvalifikacija.
Pirkta internetu.
Gera kaina, greitas išsiuntimas. Rekomenduoju.
Ačiū.
Laba diena, pirmą kartą viešoje erdvėje palieku savo komentarą apie:

parduotuves savininka,
stabilizatoriu: zhiyun weebill lab
belaidį mikrofoną: boya by-wm8 pro-k2

nuorodą į youtube videokomentara žiureti nuo 1:53 min. *rusų kalba.

GĖDA, PONE SAVININKE!!!
Saraskinu kontora sedi pasikele tikrausiai alga gauna uz atsikalbinejimus o ne uz pagalba klientui-pagarba klientui nuline.serviso kainos kosmines susiduriau su canonu uz remonta uzsisauke nerealius pinigus siaubas!linkiu kuo greiciau uzidaryti., o darbuotojus siusti i bendtavimo kursus.Tik parduotuve grazi blizga tik viduj supuve.
Aciu Andriau uz komentara, kadangi esu nei is Vilniaus nei is Kauno, tad realiu laiku negaliu isigyti fotoirangos. Ir jei kaip sakot kad jie tikrina is vitrinos fotoaparatus su atnestais tvarkyti objektyvais, kazkaip keista. Tad kazkaip sudvejojau ar isvis verta pirkti is ju. Aplenksiu ju parduotuve
Žemo lygio kompanija Vilniaus padalinyje. Nesugeba priimti objektyvo į servisą, tenka kviestis parduotuvės vadovą, prieina neaiškus tipas, neprisistato. Dieną prieš susitariamas susitikimas su meistru. Atėjus 10min anksčiau sutartam laikui meistro NEBĖRA. Pasakius, kad silpnai dirbat ir parašysiu blogą atsiliepimą - išgirstu komentarą iš pardavėjų - visi blogai apie mus kalba, nekreipiam dėmesio. Už nieką neprisiima atsakomybės. Jaučiu ir demonstracinį objektyvą įsigijau iš vitrinos. Pabrėžiu - kadangi meistro nebuvo pardavėjas paėmė kitą fotoparatą su objektyvais iš vitrinos ir atlikimo tikrinimo funkcijas. Paklausus ar daro pirminį patikrinimą nieko nesugebejo atsakyti. Paklausus ar jis turi kvalifikaciją tai atlikti vėl tylėjo. Mieli kolegos pirkėjai - perkate demonstracines prekes (Geroji praktika sako, kad demo prekėms parduodamos 70% nuolaida, deja akys dideles, pilna kaina).O kaip elgiasi su nėščiom moterim net kraupu pasidarė... Paskutinis lūžis - už serviso logistiką turiu mokėti aš - klientas. Kadangi objektyvas veikia kartais, yra video įrodymai - vartė akytes ir pasakojo kokie neįgalūs yra. Laukite tęsinio - objektyvas servise. P.S. Ačiū už sugadintas šventes kurių metu negalėjau naudotis objektyvu! Objektyvas pas jus nuo praeitų...

GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: dovanos; apranga, drabužiai; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Kalėdinių verslo dovanų katalogų ir teiraukitės giftika@giftika.lt Atnaujintas verslo dovanų asortimentas www.giftika.com
Saugi pradžia, VŠĮ
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; fotografijos paslaugos, įranga; grafika, dizainas; labdara, parama; mokymo kursai; renginių organizavimas; socialinės paslaugos; spaustuvės, leidyba; teisinės paslaugos; vertimas.
VšĮ „Saugi pradžia“ veiklos principai - socialiai atsakingo verslo ir savanorystės skatinimas, atsakingų jaunųjų visuomenės narių ugdymas. „Saugi pradžia“ tikslas – skatinti, ugdyti patriotiškumą, pilietiškumą, toleranciją, saviraišką, verslumą, užimtumą, teikti socialines, kultūrines ir kitas paslaugas, puoselėti...

Trūkstamų profesijų sąrašą papildys medicinos gydytojai, vaistininkai, farmakologai 12-05 19:00
Trūkstamų profesijų sąrašą papildys medicinos gydytojai, vaistininkai, farmakologai, trečiadienį nusprendė kadenciją baigianti Vyriausybė.
Armėnijoje tūkstančiai žmonių vėl reikalauja premjero atstatydinimo
Armėnijoje tūkstančiai žmonių vėl reikalauja premjero atstatydinimo 12-05 16:40
Jerevene dešimtys tūkstančių protestuotojų šeštadienį vėl reikalavo, kad atsistatydintų Armėnijos ministras pirmininkas Nikolas Pašinianas, pasirašęs prieštaringai vertinamą taikos susitarimą su...
Uždraudus poilsį kabinose, vilkikų vairuotojams tenka rizikuoti
Uždraudus poilsį kabinose, vilkikų vairuotojams tenka rizikuoti 12-05 14:24
Vasaros pabaigoje įsigaliojus daliai vežėjų veiklą Europos Sąjungos (ES) rinkoje reglamentuojančio Mobilumo paketo nuostatų, draudžiančių poilsį vilkikų kabinose, vairuotojams tenka rizikuoti ir...

Karantino metu Jūs:

Auksas 1900,27 -1,13%