Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gariva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gariva

Atsiliepimai apie Gariva, UAB

Fotocentras

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Gariva, UAB

Šiandien Klaipėdos fotocentre Akropolyje likau neaptarnauta, nes ten dirbęs vyras pareiškė, kad jis yra dar nepietavęs. Labai gaila, kad dirba tokie pikti darbuotojai.
Blogiausios kokybės dokumentinės nuotraukos, kokias tik esu įsigijusi. Nuotraukas daro be tinkamo apšvietimo, o nuotraukoje likusius šešėlius paretušuoja taip pat neprofesionaliai. Atspausdintų nuotraukų spalvos neatitinka realybės. 7 eur už 4 visiškai prastos kokybės nuotraukas! Niekam nerekomenduoju šios įmonės paslaugų.
Milena 2020-09-21 15:59:05
Visiškai niekam nerekomenduoju!
Aptarnavimas klaikus. Užėjau paklausti kiek kainuoja pasidaryti dokumentine nuotrauka pasakė kad 7eur sakau gerai. Susiraukė piktai atrėžė ką padaryti. Nufotografavus pasakė kad reikia laukti 10min ir išvijo iš parduotuvės nes darbuotoja nori kauke nusiimti (pati su kauke po12h dirbu bet del to žmoniu neveju lauk). Bet svarbiausia ne aptarnavimas o nuotrauku kokybe ji yra klaiki. Neskaitant to iš 4 tik 2 galėčiau gal būt naudoti. Nes ant vienos nuotraukos ant nosies juodas dryžys o ant kitos nuotraukos ties lūpomis pajuodave.
Tai buvo adresu: Kaunas, Kovo 11-osios 22.
Visiškai niekam nerekomenduoju!
Ko Jus tikites? Gero aptarnavimo? Aukstos kokybes? Vidutine alga 500 Eur. - Joks specialistas uz tiek nedirbs.
Vakar buvau hyper maximoje esančiame foto centre. Šiandien teko grįžti ir pasiaiškinti, kodėl atiduodamos klaikios nuotraukos, neperspėjant kliento iš anksto. Darbuotoja pareiškė, kad ji minčių neskaito ir nežino ar klientui nuotraukos nepatiks. Kai paklausiau ar pati tokias foto dėtų į rėmelį, žinoma atsakė, kad ne. Bet ji juk vėl minčių neskaito ir nežino kur aš jas dėsiu. Siaubas!!! Ji visiškai nesistengė suprasti. Aš bandžiau jai paaiškinti, kad jeigu ji mato, kad nuotraukos neišeina padaryti tokio formato kokio klientas paprašė, tai turėtų perspėti, pasidomėti ar norima nuotraukos su apkarpytas žmonėmis ar baltom juostom apačioje ir viršuje. Ji nuolat kartojo, kad neskaito minčių, bet jeigu būtų komunikabili ir paslaugi, minčių skaityti bei spėlioti (ar klientas negrįš su pretenzijom) netektų.
Pritariu daugumos nuomonei, nuotraukų kokybė tragedija, niekam nerekomenduočiau daryti nuotraukų šiame centre, net mėgėjiškų, mano nelaimei dariausi vestuvines! Pusė nuotraukų visiškai nekokybiškos, nukirstom kojom bei galvom, gėda kam nors ir rodyt, todėl rekomenduočiau šią vietą aplenkti iš tolo. Dariausi Kaune hyper maximos skyriuje.
Nu tragedija. Vakar ėjau į Klaipėdos Studlendą pasidaryti dokumentinės nuotraukos. Darbuotoja buvo labai nelaiminga. Toks jausmas, kad sutrukdžiau jai kažka daryt. Pasakiau, kad noriu nuotraukos, ji nieko nesakius su ranka patodė į kėdę, lyg aš turėčiau žinot, kur man sėstis ir ką daryt (pirmas kartas šitam foto centre). Fotkino be stovo, atsuko ekraniuką, patodė. Man nelabai patiko, tai paprašiau dar kart. Vėl nufotkinus atsuko ektraniuką. Sakau, ai bus gerai. Nebenorėjau jos trukdyt. Sakau, kada ateiti nuotraukų, ir tada pirmą kart išgirdau jos balsą, - už 15 min.
Atvykus uz 15 min, darbuotoja ištraukė mano nuotraukas iš vokelio, kuriose aš atrodžiau, kaip ištepta dirbtinio įdegio kremu.. sakau, - čia taip turi būti orandžiniai? Sako, - taip, 5 eur.
Susimokėjau, ir atsisveikinau tik aš. Darbuotojai ne tik bloga nuotaika, bet ir nekalbadienis. Beje, nuotraukos žiauriai nekokybiškos.
Kauno Akropolyje Fotocentro nuotraukų kokybė klaiki, o darbuotoja labai nemandagi. Gaila išmestų į balą pinigų, niekada ten daugiau nesilankysiu ir kitiems nepatariu.
Galvojau aš čia viena tokia šokiruota buvau aptarnavimu, bet pasirodo čia tokių daug.. Aš manau įmonė dirba tokiu principu. Pasidaryk foto o tada mes pasakysim kiek tu turi mokėti. Su konsultante sutarėme kainą už dokumentinės nuotraukos nuskenavimą ir atspausdinimą. Ji paskaičiavo už skenavimo paslaugą ir spausdinimo paslaugą. Kadangi reikėjo 1 dok.nuotraukos - sutikau. Nes mokėti už 4 nuotraukas - 7 eur, pasirodė per daug. Beto man reikėjo tik vienos foto. Po pusvalandžio prie manęs priėjo konsultantė ir pasakė, kad jos kolega padarė klaidą ir pagamino 4 foto, tai dabar turite sumokėti 7 eur. Bandžiau paaiškinti, kad man reikia tik vienos kaip ir tarėmės.. O ji vis kartojo, kad turiu sumokėti 7 eur ir daugiau nesileido į kalbas. Aš netikiu, kad tai buvo klaida. Tiesiog toks jų darbo stilius. Labai apgailėtina. Ir labai gaila jaunimo, kuris ten dirba ir yra mokomas dirbti tokiu principu, per apgaulę ir naglumą.
Linkėčiau naujiems klientams apeiti šią kompaniją iš toli. O pačiai kompanijai keisti požiūrį į darbą ir į darbuotojus!
Noriu perspeti busimus klientus: Taikos pr. 139, Klaipeda, Fotocentre, butinai persiskaiciuokite pasiimdami nuotraukas, nes mane, kaip kliente, apgavo. Sumokejau uz 40vnt. nuotrauku, o foto voke radau tik 34vnt. Pardaveja visiskai neapmokyta klientu aptarnavimo standarto: kramto guma, grasina bloga karma, isvadino melage. Zodziu daugiau kaip kliente ten nesilankysiu ir savo artimiausiu aplinkai nerekomenduosiu!!! O savininkai turetu susimastyti, ar toks zmogus gali dirbti klientu aptarnavimo sferoje!!!
Nepatenkinta 2017-07-13 16:47:09
Si imone atsisako spausdinti tavo pacio paruostas 10x15 dydzio nuotraukas uz standartines kainas, jei jose yra sumaketuota dokumentine nuotrauka, reikalauja moketi 5 eur, nors nei patys fotografavo, nei maketavo, nieko... kaip darbuotojai pasake: toks paliepimas is vadovu. Puikus pavyzdys lietuvisko verslo, kai verslo aplinkybes keiciasi, o verslas ne :) jei kas nors noresite atsispausdinti tokia nuotrauka, tai fotofabrikas.lt spausdina ir nesirauko :)
Ta pati situacija, nuotrauka buvo paveiksluota fotocentre, Akropolyje. Fotografavo vieną kartą, neparodė, pasižiūrėjo pati (darbuotoja) ir sako: - Bus gerai. Po 15 min. atsiimti. Atsiėmus nuotrauką, pamačiau, kad nuotrauka nufotografuota bet kaip, net nesucentruota, kreiva. Kadangi sumokėjau papildomus 1, 5 EU už tai, kad įrašytų į atmintinę (!!!), grįžusi namo pataisiau ir susimaketavau nuotrauką. Atėjus atsispausdinti 10x15 dydžio nuotraukos ta pati darbuotoja greit patikrino atmintinę ir atšovė: -Tokių nuotraukų nespausdiname, jei reikia dokumentinės nuotraukos, kaina 7 EU.... Nuotrauką atspausdino fotoPRO.
Jaučiuosi, kad iš manęs kaip kliento pasityčiojo. Nunešiau foto juostą į Laisvės al. 110 esantį centrą ir paprašiau 1 kadrą nuskenuoti ir įkelti į atmintinę didžiausios raiškos. Atėjus atsiimti, kad kažkas ne taip supratau, kai paprašė mažiau, nei kainuoja daug pikselių turinti nuotrauka. Paklausus ar čia didžiausios raiškos nuotrauka, darbuotojas atsakė, kad jam nuotrauka nepatiko, ji prastos kokybės, taip pat pastebėjo, kad gal čia ir ne mano kaltė, gal tik jis priekabus ir man tokia kokybė tiks ir kad gal ir jo skeneris ne viską gali ir kitur, gal būtų galima padaryti geriau, bet jis nesakys kur. Kadangi atmintinėje esančią nuotrauką pamačiau tik namuose likau stipriai neigiamai nustebinta, tokios nuotraukos iš viso negalima atiduoti klientui, nes ji su linijomis, iškreiptomis spalvomis ir net neprimena nuotraukos. Už tai dar paėmė pinigus. Iš esmės padarė ne tai ką prašiau, o bet ką.
Kaip matau, daug neigiamų atsiliepimų, panašu, kad vadovams nerūpi jų teikiamų paslaugų kokybė.
O aš visada darausi nuotraukas Laisvės al.51 fotocentre. Kokybė puiki ir aptarnavimas aukštame lygyje. Nieko blogo apie šitą įmonę pasakyti negaliu.
Uzsakove 2017-11-17 16:18:18
Tragiška! Dokumentinės nuotraukos tikrai baisios, spalvos išblukę fotografuoja be stovo bet kaip poto karpo ir photoshopina petys atrodė kaip sužirklėmis apkarpytos! Kaina-8, 50! Užkąsti? Paprašius atsiųsti į el.paštą nekoreguotą nuotrauką-atsisakoma. Kalbama ir elgiamasi lyg tu jiems teiktum paslaugas o ne jie tau. Gaila išmestų pinigų, gaila ir nuotaikos kurią sugebėjo sugadinti foto centro Akropolio darbuotojos šiandien! Nerekomenduoju, kaip ir visi pasisakę žemiau..
Dėkojame už Jūsų atsiliepimą.
Apgailestaujame, kad nusivylėte mūsų paslaugomis. Dėl techninių nesklandumų nuotraukų kokybė nebuvo pakankamai gera, todėl maloniai kviečiame Jus dar kartą apsilankyti pas mus ir persifotografuoti nemokamai. Dėja, neapdorotos medžiagos klientui neatiduodame. Tokios yra mūsų vidaus taisyklės.
Nuoširdžiai atsiprašome už neleistiną darbuotojos elgesį.

“Fotocentro” administracija
Apgailetina imone. Nuotrauku kokybe tragiska - ten kur turi buti seseliai - islenda melyno rasalo spalvos. Ne gana to nesivargino man pasakyt, kad jie atsisako daryti savo pacio sumaketuotas, pakoreguotas ''dokumentines'' nuotraukas ant 10x15 formato ir liepia susimoketi 5 eurus uz darba kurio jie nedaro - nei maketuoja, nei fotografuoja. Apgailetina Lietuviska kontora i kuria neverta net eit, nes susigadinsit nuotaika gaudami slykstu aptarnavima, kai savo vidaus apgailetinas taisykles isrekia, nes jiem reikia pelno uz darba, kurio jie nedaro. Susikalibruokit savo sovietine aparatura
siandien buvau apsilankiusi foto centre akroplyje ir likau l patenkinta aptarnavimu.mergaites paslaugios, mandagios.kreipkites, nesigailesitextj
Atėjusi šiandien pasidaryti nuotraukų, likau labai nepatenkinta.. daugiau nebesilankysiu fotocentre Jonavoje.. išsirinkau formatą 10X15, gavau tokio formato nuotraukas tik jų kampe tikra nuotrauka 4, 5cmX 5, 5cm.. o visa likusi vieta balta.. o jų ne 1 ar 2, o 17 tokių nuotraukų.. laabai nusivyliau.. o pinigų net negrąžino, nes kai pamačiau jau buvau sumokėjusi..
2017 03 22d. dariausi Kauno Hyper Maximos Fotocentre dokumentines nuotraukas - kokybė prasta tiek nuotraukų, tiek aptarnavimo. Pati nuotrauka neryški, spalvos atrodo tarsi išplaukusios, fotografuota iš viršaus, todėl krenta šešėliai ant kaklo. Gėda net darbo pažymėjimui naudoti.
Šiandien (2017.03.01) užėjau į foto centrą esantį Kauno akropolyje ir deja nusivyliau patarnavimu. Darbuotojos buvo nepaslaugios ir jokios pagalbos nesulaukiau. Nesuprantu kaip gali priimti tokius darbuotojus, kur jokio mandagumo ir paslaugumo. Labai nusivyliau, nepatyngėjau ir nuvažiavau kitur pasidaryti nuotraukas. Daugiau ten gyvenime neisiu ir nerekomenduosiu aplamai kažkam eiti. NUSIVYLIAU
Dovilė 2015-11-19 12:05:16
Antrą kartą naudojausi "Foto centro", esančio Pramonės pr. 29, Kaune, paslaugomis ir antrą kartą išėjau pasipiktinusi aptarnavimu. "Foto centro" darbuotoja turbūt nežino "paslaugų kokybės" sąvokos, nes su klientais bendrauja nepaslaugiai. Kitą kartą nesinori sugrįžti ir naudotis paslaugomis.
Ta pati darbuotoja dar ir 2017m.sausio 8 d. šiurpina lankytojus savo elgesiu ir paslaugų kokybe! Po nemandagaus aptarnavimo (tiek to, pagalvojau, gal juodos dienos darbuotojai ar pan.) sekė nusivylimas atliktu darbu. Reikėjo padauginti nuotrauką. Atsiėmiau kai kur juodais taškeliais aptaškytą, nors ant originalo tokių nešvarumo taškų nebuvo. Įdomu, ar vadovai nors kokių minimalių priemonių imasi, kad į jų foto centrus nebūtų baisu užeiti ir paprašyti paslaugos?
Marija Laimutė Aleksandrova
2016-09-28 13:34:06 IP 65fr73c9
09.28 diena kreipiausi i jūsų centrą Kauno Akropolyje, norėjau pasidaryti nuotrakas, kurios yra mobiliajame telefone Kiek tekdavo kreiptis i kitas foto imones jokių problemu nebuvo. atsinešiau laidą, o darbuotoj man liepė jungtis, paklausiau kurr pardė monitorių, pasakiau nemoku, tam ir atėjau i fotocentrą, atsakymą gavau teks išmokti. Kodėl aš turiu išmokti, juk aš dirbu ne foto centre...Daugiau paslaugų nepageidavau, nes kreipiausiuosi ten kur visada eidavau ir niekad tokiu prolemu nebuvo.
Darbuotojai, dirbančiai Fotocentre Kaune, Šarkuvos g. 1A, 2016 09 13, reiktų pasiieškoti darbo, kuris nesusijęs su klientų aptarnavimu. Atvykome dėl kelių paslaugų, norėjome pasidauginti nuotraukas, pasidaryti kitas, iš atmintinės, užsisakyti suvenyrų su nuotrauka, tačiau ji buvo tokia nemandagi, kad teko apsisukti ir išeiti. Daugiau čia negrįšime ir kitiems nerekomenduoju.
Noreciau atkreipti sios imones savininku demesi, del aptarnavimo kokybes filiale "FUJIFILM fotolaboratorija" PC Europa (Konstitucijos pr.7A Vilnius). Darbuotojas turetu isklausyti ir stengtis teikti paslaugas tinkamai, o net taip, kaip pastebejau tai daro jusu darbuotojas. Dirbantis vyras padare nuotraukas pasui ir net nepasiule man - klientei isitikinti ar man tinka bei patinka jo padarytos nuotraukos. Kai galiausiai pralaukus 20 minuciu gavau man nepatinkancias nuotraukas, issakiau garsiai savo nuomone darbuotojui, bet is jo nesulaukiau net atsiprasymo! Darbuotojas nemoka bendrauti su klientais, nes pries mane stovejes klientas, irgi buvo nepatenkintas, kad jam irbi nebuvo parodyta ka tik nufotografuota dokumentu nuotrauka. Nesutinku moketi uz man nepatinkancias nuotraukas 5 Eurus. Manau darbuotas turetu atkreipti demesi i mano pasakytus pastebejimus ir privalejo pasiulyti perdaryti nuotraukas, bet ir tokio veiksmo jis nepadare. Manau, tai yra darbuotojo klaida! Daugiau neisiu i sia fotostudija. Tikiuosi, kad darbdavys atkreips demesi i mano pastebejimus del nekokybisko aptarnavimo.
Tikra saraskinu kontora. Siandien fotografavausi Juozapaviciau prospekte, Kaune. Nufotrografavo su "muiline" turbut kokia 15 metu senumo, o kokybe lygiai tokia pat. Labai gaila, kad neturejau laiko vaziuoti kitur. Tad susimokejau 5 eurus uz apgailetinas nuotraukas ir isejau.
Šiandien gavau užsakytas nuotraukas ir pasibaisėjau ir nuotraukų kokybę, nes jos buvo pilkos ir tamsios (man tvirtino jog tai normalu, nors kas pamatė nuotraukas visi teigė, jog neturi taip būti, kur tik spausdinau nuotraukas taip niekada nebuvo, o nuotraukos profesionalios ir fotosesijos, tad jų ryškumas turi būti tikrai geras) apie aptarnavimą aplamai tyliu, moteris tikriausiai nemoka bendrauti su žmonėmis, ne jai tokį darbą dirbti..Daugiau tikrai nespausdinsiu ten jokių nuotraukų, geriau užsakynėsiu internetu kitur..Ačiū už sugadintą nuotaiką ir nuotraukas.Viskas vyko Žirmūnuose "Minsko IKI "parduotuvėje.
Prastai veikia internetinė užsakymo sistema. Sugaišau daug laiko ir ne visi produktai buvo pagaminti. Aptarnavimas šiaip sau.
Siandien teko lankytis Kauno PC Girstupio foto centro skyriuje. Galiu pasakytivpakraupau visu pirma nuo kainu. Paprastos 4 dokumentines nuotraukos 5 eurai!!! Kur matyta tokuos kainos, isproteja zmones visiskai! Aisku, nusifotografavau, nes butinai reikejo. Poro aptarnavimas... is viso truksta zodziu. Pasake atsistokit cia, atsistojau, ji paime fotoaparata nufotografavo du kartus, as klausiu, ar gerai? Atsakymas taip, parodysiu. Galvoju, okey... darbuotoja tiesiog kalbejo telefonu ir zinoma nuotrauku neparode... pagamino nuotraukas, padave i rankas ir pasake prasau... pamaciusi nuotraukas issigandau nuo ju kokybes. Veidas kazkoks blizgantis atrodo, ir spalvos kazkokios ne tokios... na kokybes 0% ! Kiek zinau visada darbuotojas pasako: palenkit ar pakelkit galva, pasukit galva ar pan, per kompiuteri pakoreguoja kazka jei negerai kazkas atrodo... o cia tik kas tik greiciau ir bet kaip! Darbuotoja nemandagi, susiraukusi ir dirba savo darba atmestinai. Likau labai labai nepatenkinta tiek aptarnavimu tiek nuotrauku kokybe ir zinoma kainomis. Daugiau niekada ten nesilankysiu. Apsurdas kazkoks.
Mane labai liūdina abi jų studijos Klaipėdoje: tiek Akropolyje tiek Smiltelės g. Visada apkarpo nuotraukas tragiškai: vaikas be galvos, aš be kojų... Ale, kad neliktų baltos juostelės, rėmų. Tai tegu lieka tie rėmai, bele kad galvos nenurėžtu. Niekas nepaklausė kokios tekstūros noriu, patys padarė matines, o norėjau slidžių, jų spalvos geresnės. Dėl aptarnavimo kokybės Akropolyje patyliu... Merginos labai užsiėmusios savo reikalais ir nedrįsk jų pajudinti... Gaila, kad taip negerai, nes vietų, kur galima pasigaminti nuotraukų Klaipėdoje mažai.
Sveiki.
Is tiesu gaila, kad Kaune daugelis fotolaboratoriju vienose rankose: suprastejusi nuotrauku kokybe, aptarnavimas. Mazai konkurencijos, matyt. Visi kazkur skuba - bet kaip padaro ir nesuka galvos. Syki pasidarius nuotraukas, antra karta eiti I ta vieta nesinori... Kai pries Kaledas sugalvojau padaryti dovanele dukrai - puodeli su nuotrauka, tai nuvyle eilini karta. Nesugebejo pristatyti iki vietos: vaziuokit patys ieskoti, kur atsiimti. Baisus aptarnavimas. Gadina ne tik siokiadienius, bet ir sventes!
Kaune, Fotocentre, Kovo 11-iosios g. 22, PC IKI, lankiausi šiandien apie 18 valandą.
Sveiki.

(((Pats dirbu paslaugų sferoj ir visada pas mus besikreipiančius savo klientus išklausau ir tik po to išsakau savo nuomonę apie galimybę atlikti kliento užsakymą.)))

Na niekaip nesugebėjau paaiškinti Jūsiškei fotonuotraukų gamintojai, kokių nuotraukų ir kokių papildomų nustatymų, darant mano užsakomas nuotraukas norėsiu.
(((Kaunas Fotocentras Kovo 11-iosios g. 22, Tel. 8-37 455 865 (PC IKI) Foto gamyba, skaitmenin? laboratorija, dokumentin?s foto, r?minimas. Darbo laikas:I-V 9-20, VI 9-18, VII 9-16)))

Kol priprašiau, kad monitoriaus ekrane parodytų mano laikmenoje esančias nuotraukas, tai turėjau ir pakelti toną ir sakyti : "duokit pasakyt!", kokius tris kart. Jos kalba buvo: "Mes 'to' negalim!, ir dar 'to' negalim!...." "Nepertraukit!"
" Pas mus kompas labai lėtas, tai tą jūsų tūkstantį nuotraukų atidarinės iki ryto! Jūs Ką!"
"Man parašykit ant lapuko numerius ir viskas!" ir t.t. ir t.t.
Dar pasižodžiavom...
..................................................................................
...praradęs kantrybę sakau:
"Atiduokit mano SD kortelę ir eikit pasiskaitysite apie save internete. Nešdinuosi. Parašaliosiu, kol dar nepraėjo pasiutimas!" - pasiėmiau savo SD ir išėjau.
Prieš ateidamas šios paslaugos pas Jus, keliasdešimt savo 50-čio nuotraukų dariau PC IKI iki.foto.lt automate. Likau nepatenkintas, nes nuotraukos gavosi nors ir gerokai pigesnės, bet apkarpytos. Ne visi fotografuoti objektai išliko nuotraukose. Tą norėjosi Jūsiškei ir paaiškint ir užsisakyti pas Jus, bet velniai rautų!, nesigavo.

Norėjosi pas Jus užsakyti apie 200 vnt.nuotraukų po 0, 89 Lt., 10x15 formatu. Net nežinau, į kurią firmą eiti.Gaila, kad iš PC Molas išsikraustė "Fotofabrikas", ten nueičiau. Ė, pagūglinsiu, surasiu

Dėkui už paskirtą laiką skaitant manąjį laišką..
Na ką galiu pasakyti, baisu kas darosi šioje įmonėje, su išėjusiu žmogumi neatsiskaito iki galo, o direktorius net nesugeba pakleti darbuotojui ragelio ir išsiaiškinti nesugeba su buvusiu darbuotoju. Įmonė krito žemai akyse.
Neįsivaizduoju, kokio lygio ši įmonė, jei vadybininku save pristatantis asmuo visiškai nesupranta nei savo darbo specifikos, nei įmonės, kurioje dirba, veiklos (tiesa, su mandagumu, taip pat, dažnai prasilenkia), taip apsunkindamas ne tik bendradarbiavimą, bet ir elementarų bendravimą.
Situacija tokia: nusifotografavau pats, susimaketavau nuotrauką pats kaip dokumentinę ir užsisakiau internetu vieną egzempliorių 10*15 formatu. Užsakymas reiškia priimtas ir kaina 59 ct, tada po kelių dienų gavau e-paštu žinutę, kad nuotrauką galiu atsiimt. Užeinu vieną kartą - nėra užsakymo, užeinu antrą kartą po geros savaitės - vėl nėra, pažadėjo išsiaiškint. Tada po poros dienų teikiasi paskambinti ir sako, kad štai suprantate čia nuotrauka dokumentinė ir jos kaina jau 10 litukų... bet už ką? Nei fotografavo, nei maketavo, o kaina keliolika kartų didesnė? Kaip tai pavadint?

GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: dovanos; apranga, drabužiai; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Kalėdinių verslo dovanų katalogų ir teiraukitės giftika@giftika.lt Atnaujintas verslo dovanų asortimentas www.giftika.com
Saugi pradžia, VŠĮ
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; fotografijos paslaugos, įranga; grafika, dizainas; labdara, parama; mokymo kursai; renginių organizavimas; socialinės paslaugos; spaustuvės, leidyba; teisinės paslaugos; vertimas.
VšĮ „Saugi pradžia“ veiklos principai - socialiai atsakingo verslo ir savanorystės skatinimas, atsakingų jaunųjų visuomenės narių ugdymas. „Saugi pradžia“ tikslas – skatinti, ugdyti patriotiškumą, pilietiškumą, toleranciją, saviraišką, verslumą, užimtumą, teikti socialines, kultūrines ir kitas paslaugas, puoselėti...

Sakartvele vyksta parlamento rinkimai
Sakartvele vyksta parlamento rinkimai 10-31 09:06
Sakartvele šeštadienį 8 val. vietos (6 val. Lietuvos) laiku prasidėjo parlamento rinkimai.
Grupinio testavimo dėl COVID-19 metodiką tikimasi baigti rengti iki lapkričio vidurio 10-31 08:28
Grupinio testavimo dėl COVID-19 metodiką mokslininkai turėtų baigti rengti iki lapkričio vidurio, sako šiuos darbus atliekančio Gyvybės mokslų centro vadovas Gintaras Valinčius.
Tarp šalių, iš kurių atvykus teks izoliuotis, – Estija, Vokietija, Italija
Tarp šalių, iš kurių atvykus teks izoliuotis, – Estija, Vokietija, Italija 10-30 21:13
Nuo pirmadienio, lapkričio 2 d., įsigalioja naujas, pagal šviesoforo principą sudarytas paveiktų šalių sąrašas. Raudonojoje ir pilkojoje zonose, iš kurių atvykus privaloma izoliacija arba tyrimas...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Google 1621,01 +3,43%
IBM 111,66 +2,53%