Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Forum cinemas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Forum cinemas, UAB

Atsiliepimai apie Forum cinemas, UAB

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Forum cinemas, UAB

Visiškai nėra apšvietimo ant laiptu nieko nesimato senesnis Žmogus nukrito apsibrozdino rankas kojas sudauže savo telefona viskas ivyko Mega Kaunas kosmo salėje
Dauguma gerų filmų rodomi tik 3d arba iscape salėse. Kodėl nėra paprastų? Arba daug sumoki, arba tau akis skauda tik 2 pasirinkimai. Kadangi neseniai žiūrėjau 3d "Doctor Strange and the Multiverse Of Madness" ir visas 3d suvarė filmą. O dabar noriu į Thor nueit ir negaliu, nes Iscape neapsimoka, tik dėl "geresnių" kėdžių, filmo ir garso kokybės (kurios skirtumo nuo paprastos salės nesiskiria).
2022.06.23 nuvaziavome į filmą vakarinį seansą Klaipedoje. Negalejome pasinaudoti privalumais, nes neveike net dvi kedes.
Aptarnavimo kokybe lygu nuliui. Merginos prie duru nesugeba net mandagiai pasitikti klientu. Jusu policy apie tai jog negalima ieiti I kino sale su kitos kompanijos maiseliu Visiskas absurdas nes darbuotojos neturi net supratimo koks jame turinys bet aiskina kad musu neileis o pagaliau pajudejus link sales zvengia. Nenuostabu jog 6 vakaro ir jusu kino sale tuscia. Mes cia tikrai daugiau nebegrysim
Nesuprantu, ar tai yra leidžiama, ar kas pasikeitė, kodėl kino salėje, nebesilaikoma atstumų, tikiuosi, administracija žino ką daro, nes bilitai parduoti, nesilaikant taisykliu, salė buvo visiškai, sausakimša, kaip senais laikais, žmonės valgo ir geria seanco metu kaukių dėvėti tuo metu nereikia, sėdi vienas šale kito.Taip, patys prisidirba, kol visai uždarys, kino teatrus, tada valdžia bus vėl kalta.Filmas, , VYRAS UŽ PINIGUS, , 17 30 val.sausio 04d.Kauno akropolis.
Nesuprantu vieno. Kam tas kino teatras jai rodo filmus anglu kalba. Atejau i zmogus voras filma su vaiku 8m. Iskur vaikui moket anglu ka jis is anglijos, ar kas megsta megstama filma skaityti subtitrais abejociau. Kam mokami pinigai. Anglu kalba galiu paziuret parsisiuntes is torento ar kitokiu tinklapiu nemokamai. Logikos nulis. Pirma isverskit filma ir pardavinekit biletus. Randamas lietuvoi ne anglijoi. Todel ir tuscios tos kino sales
Šiandien, 17:20 h vilniaus akropolio forum cineme buvau su drauge kine ir prie įėjimo darbuotoja paprašė galimybių paso kas yra suprantama ir dėl kurio nekilo bėdų, tačiau mano pasas buvo sc ir jis buvo kiek prastos kokybės nors vardas įsiskaitė aiškiai, ir dėl to ši jauna, pikta panelė, manęs neįleido, prikibo ir buvo labai nemandagi ne tik su manim, bet ir su kitais žmonėmis kurie ėjo į kiną, nežinau iš kur toks negatyvas ir nemandagumas, kad tiesiogine to žodžio prasme rėkti ant nepažįstamų žmonių ir dar esant darbuotojai. Galiausiai su sunkiom aplinkybėm atsisiunčiau galimybių pasą kas užtruko 20min ir visą šį laiką dirbanti mergina buvo labai bjauri ir nemandi ir teko klausytis, kaip ji rėkia ir nemandagiai šneka su visais, labai nefaina darbuotoja ir labai sugadino nuotaiką. Ir dar noriu pridurti, kad buvo vaikinukai kurie neturėjo galimybių paso, bet jiems, kaip ir man buvo parduoti bilietai į kiną... ir nieks net neužsiminė apie jokį galimybių pasą... tai, kodėl praduodat bilietus? Kad pinigų daugiau užsidibtumėt iš paauglių ir kitų?
Forum cinemas geras
Forum cinemas geras
Buvom ateja i Vilniaus Akropolio foruma kur parduoda popkornus, nemaloni darbuotoja zemos ugio, su uodegyte tuo metu ten dirbo snekejo nusisukusi nuo musu nugara :) Kai paprasiau atsisukt tai labaaai nemaloniai pasuko veida ir negraziai snekejo:) jei dirbat kur nepatinka, tai geriau pakeiskit darba nes nemalonu pas tokias eit :)
Sveiki, penktadienio vakarą, Šiauliuose, 2020.09.18 buvau kino filme, grįžusi namo pastebėjau ant rubų dėmes, tikriausiai tai bus nuo kėdžiu, kurios buvo kažkuo valomos ir įsigėrusios tuo produktu. Norėčiau, jog kėdes valytumėte atidžiau ar kažkokiu kitu būdu. Labai gaila, nes nežinau ar drabužiai išsiplaus..
Nuo kada pradėjote rusiškus filmus reklamuoti?
2020-01-06 Klaipėdos Forumcinemas žiūrėjome "Tobulą pasimatimą" antoje salėje. Viso filmo metu garsas atsilikinėjo nuo vaizdo. Vietomis vos tą galėjai suprast, vietomis vos ne sekunde garsas atsilikinėjo. Žiūrėti buvo nemalonu.
Niekada neteko nusivilti (Šiaulių) forum cinemu, bet šį kartą deja deja. Atvykome ankščiau laiko, laukėm gana ilgai kol įleis į salę. Nors pagal laiką jau filmas buvo prasidėjęs, bet dar niekas nesugebėjo įleisti vidun. Į salę buvom įleisti, kai valytoja viską baigė tvarkyti, nors neesmė, kad filmą rodė jau geras 5-7 minutes. Nežinau kas atsakingas už filmo pradžios nematymą ir sugadintą nuotaiką........
pamokinkite savo darbuotojus mandagumo. Šiandien buvom su vaikais Vilniaus akropolio kine, priėjus prie kasos atsiskaityti, sėdėjo labai nemaloni moteriškė, ne tik kad veido išraiška buvo persikreipusi, bet jau bendravimo tonas buvo pasibaisėtinas ir nemanau kad taip yra grubiai ir nemandagiai bendraujamasu klientais, net vaikai paklausė kodėl ta teta tokia pikta, panaši į raganą
Kaži kaip čia yra 2019-10-27 22:09:32
O kaip galvojat kiek sumoka "Kraujo donarų" centras įmonei už kuponą 8 Eur ar 4, 50 Eur, ar nemokamai gauna?
Koks man skirtumas kiek jie moka, aš turiu tokia vertę tiek ir turėtų kainuoti, o ne nusukinėti. Juk man skirtumo negrąžina tai galetų visa sumą ir numinusuoti.
Kaži kaip čia yra
2019-10-27 22:09:32 IP 2e8onkaq
Karolis 2019-10-24 16:21:33
Kasininkė kažka susuko su bilietais. Pirkom du bilietus į luxe salę, pateikėm lsp ir vieną kuponą (8 eurų vertės) tai iš viso sumokėjom 7 eurus. O ant vieno bilieto išmušta 7 eurai, o ant kito 4.50 euro. Tai nežinau kaip čia padarė, gal į kišenę porą eurų pasiėmė.

O ir Mykolas užsiknisęs nei labas nei sudie.
Didelis minusas, kad negalima nusipirkti bilietų su luminor bankininkyste, patys verčiate rinktis kitą kino teatrą
Luminor klientas
2019-10-24 21:16:33 IP 28m81aok
Dovile 2019-10-24 18:47:19
Nesuprantu kodel neleidžia pirkti bilietu, per Luminor banka???
Parašiau jiems emailą, patariu padaryti tą patį visiems Luminor klientams.
Nesuprantu kodel neleidžia pirkti bilietu, per Luminor banka???

O ir Mykolas užsiknisęs nei labas nei sudie.
Visiems siulau paragauti ar vandeni su spalva ipyle ar cocacola.Mums buvo ipiltas vanduo o vadovams pasakius nusiskundima labai pasityciojanciai kalbejo-jog tai yra normalu-daznai taip buna.Pasiule filmo metu atsistoti ir eiti prasyti kito gerimo.Toks jausmas, jog ateiname i filma ne pailseti o priziureti kaip dirba pardavejos, nes vadovo teigimu buna, kad baigiasi sirupas..idomu kieno cia kalte?kaip visada klianto?
Kodel negalima pirkti internetu bilietu per luminor banka???? Buvo viskas super patogu, o dabar turiu lakstyt, kad nusipirkt bilietuka.....
Pasipiktinom Forum cinemas Šiauliuose, buvom neįleisti į filmą spalio 07d. 19val.į 2 salę.
Dar neteko matyt tokio nemandagumo, grubaus elgesio, nepagarbos. Nusiperki bilietus, o taves neįleidžia, nes vyras rankoje turėjo mažą buteliuką nealkogolinio gėrimo. Su popkornais prašom, o jus gėrimus palikit..Kadangi žiūrovų tiek daug... tik 6 išvis tai žinoma, neįleisim.Noriu palinkėti, kad po tokio elgesio, jų dar sumažėtų.Vakaras buvo tikrai sugadintas, daugiau nebesilankysime. Džiaugiuos, kad yra Šiauliuose atlantic cinemas, ten, atmosfera, draugiška, visada besišypsantis kolektyvas.
Kauno akropolyje, forum cinema salėse be galo šalta. Vaikai bežiūrėdami filmuką labai sušąlo ir teko palikti salę.
Labas vakaras!
Esu pasipiktinusi forum cinema filmu sąrašu. Norėjome su drauge nueiti į kokį nors įdomu filma, bet pasirodo jie ten nieko verti ir neįdomus. Labai norėjome pažiūrėt filma After senai norėjome į ji nueit kai jis tik atsirado, bet tuo metu galimybes nebeleido. O šiuo metu, kai atsiranda laiko ir gali sau leisti nueit bent karta į kino teatrą pažiūrėt norima filma jo nėra. Čia tiesiog apgailėtina ir graudu, kad forum cinema taip nebeturi ką rodyti net gi to pačio naujai išleisto filmo After... Esu labai pasipiktinus Kauno forum cinema...
Laba diena!

Liepos 21 d. (sekmad.) nuėjome visa šeima žiūrėti animacijos "Karalius Liūtas" 2D (Vilniaus Akropolyje).
Seanso pradžia 17:50.
Prieš pradedant žiūrėti norimą animaciją, nuotaika buvo sugadinta, kadangi buvome priversti laukti jos pradžios net 35 minutes! Mano nuomone (beje, ir visų kitų žiūrovų, o buvo tikrai daug tėvelių su vaikais įvairaus amžiaus, ir tas laikas labai prailgo) - šioje vietoje yra peržengtos viso ribos!!!
Leisti į salę ir tikrinti bilietus pradėjo laiku, tačiau paskui daugiau nei 10 minučių ekranas nebuvo ijungiamas, o likusį laiką turėjome žiūrėti reklamą.
Žinote, turbūt pirmą kartą rašau skundą, tiesiog ši kartą jau trūko kantrybė, kai prieš tavo valią tau ir tavo vaikams, norintiems gražiai praleisti laiką kartu, yra kišama reklama apie pusvalandį.

Būtų gerai, kad leidžiant animaciją - reklamos būtų išviso atsisakyta!

Diana
Siauliu Forum Cinemas spragesiu bare jau antra karta teko paragauti supelijusiu spragesiu. Kadangi buvo velyvieju seansai, nebuvo galimybes ju grazinti. Issivalykite spragesiu gaminimo aparatus!
Vilniaus akropolio kinoteatras.Ar jums neatrodo kad laikas būtu daryt sėdynių chemini valyma ir pradėt naikint maistines kandis? Kaskart atėjus darosi vis didesnė smarvė ir per visa filmą turi baidyt kandis.Ką galvoja užsieniečiai idomu atėje į tokias sales...Kombodža kažkokia...
Esame labai nepatenkinti forumcinemas aplinka. Su vaiku diena atėjome žiūrėti gražaus filmuko, o ten ant visu besikeičiančiu reklamu siaubo filmo “Anabele” ištraukos su lėle žudike, kuri varo vaikams siauba. Prie įėiimo i tualeta- vėl didžiausia šlykščios lėlės siaubiako reklama. Ar tai normalu!? Vietoj gero laiko gavome siaubo dozę, po kurios laukia bemiegės Naktys. Esu labai nusivylusi ir daugiau čia neisime!
Labas vakaras. Esam nuolatiniai jūsų saliu žiūrovai šiandien žiurėjom, , Vyrai juodais drabužiais" bet nepamatem 3D efekto, , seanso laikas" 20.10 negi toliau nusipirkę bilietus nepamatysim filmo?
Šiandien su vaiku buvau filme "Didžioji kelionė". Šio filmo aprašyme specialiai nutylėta, kad filmas rusų gamybos. Turiu savo aiškią nuostatą dėl rusų produkcijos. Šaunuoliai Forum, subtiliai platinate šūdiną rusišką produkciją...
Laba diena, esu geru kino filmu megejas, todel kiekviena savo megstama filma noriu ziureti arba geros kokybes vaizda arba tik 3D formatu. Todel naujai pasirodziusi Avengers:Endgame filma nusprendziau ziureti 3D formatu jusu ISENSE saleje 3D formatu. Pastebejau kai kuriomis dienomis ISENSE salese nerodo 3D filmu todel paskambinau trumpuoju numeriu 1567 (0, 55eur/min) issiaiskinti viska. Paskambinus 15sec turejau laukti kol pasakys kad cia padidinto tarifo numeris, po sito iskart paleido kazkokio filmo pradzios muzikele 15sec, taigi po 30 sekundziu jau pradejo skambinti, pralaukiau dar 30 sekundziu kol pakele (jau nuo manes nuskaiciavo 0.55eur 1minute, UZ NIEKA...muzikele kazkokia ir laukima). Pakele moteris (vardo neatsimenu) paklausiau ar ISENSE kino salese rodomi 3D filmai, nes paziurejus keliu dienu repertuara nemaciau kad rodytu, ji atsake (Na.. mes tokiu paslaugu neteikiam kolkas), padekojau uz informacija ir padejau telefona. Tada sugalvojau paziureti dar tolimesniu dienu repertuarus ir suradau savo norima filma 3D formatu ISENSE saleje :))) Skambinu dar karta tuo paciu numeriu issiaiskinti, vel muzikele vel laukimas.. pakele kita moteris paklausiau kaip yra, atsake taip mes RODOME 3D FILMUS ISENSE SALESE. Tada man kilo klausimas ar skiriasi 3D filmu kokybe paprastoje saleje ir isense, to ir paklausiau. Atsake NEZINAU tada man pasidare pikta ir juokinga tuo paciu metu, padekojau ir padejau rageli. REZIUME.. praleidau 5min padidinto tarifo numeriu kurios kainavo 2.75eur. paklausiau muzikeliu, melagingos informacijos ir galiausiai NAZINAU :))) TAIGI jeigu jau sodinat zmones prie telefonu atsakineti i klausimus uz padidinto tarifo mokesti gal pasidomekit ar jie apie savo darba KAZKA ZINO!!!
Klausimas Visiems Forum Cinemas kino teatrams ir salėms:

Ar Jūsų lankytojai yra tik neprigirdintys, kurčnebyliai ar silpnos klausos klientai ??? Kodėl garsas kino salėse nureguliuotas toks garsus, kad ne tik nuovargis atsiranda, bet net ir žaloja mano klausą. Jei kiti neprigirdi, tai tegul su klausos aparatais eina į salę. Bet šiaip jei ką, tai yra žmonių kurie prigirdi ir kuriems 200 proc. garso stiprumas nėra reikalingas.

Kol susitvarkysit - tol naudosimės kitais kino teatrais.
Jolanta Ulienė 2019-03-20 13:52:07
Laba diena, esu Kauno Dainavos progimnazijos mokytoja, su auklėtiniais kartais vykstame į kino filmus. Tačiau kaskart susiduriu su problemomis, gaištu laiką, patiriu finansinių nuostolių. Norėdama užsakyti bilietus grupei, turiu skambinti telefonu nr.1567, kurio 1 min kainuoja 0, 55 eurų. Paskutinis pokalbis man kainavo 3 eurus, o jų buvo ne vienas, nes operatoriai nedirba mokykloje, tad nesupranta, kad negaliu atvykti su 29 mokiniais 1 valandą prieš seansą įsigyti rezervuotų bilietų. Bilietų nerezervavo. Kita operatorė, kai paprašiau Kauno Akropolio "Forumcinemas" administratorės telefono nr, , sujungė su ja. Laukiau 2 min, niekas neatsiliepė (dar 1, 75 eur). Tada dar kartą paskambinau, patarė skambinti nemokamu nr.852644764, kuriuo irgi niekas neatsiliepė. Galų gale nebeliko į tą seansą vietų. Likau sužavėta...
Tai nereikia su visais vaikais vykti. Kino teatras dirba iki 24 valandos. Atvykite viena ir nusipirkite tuos bilietus, ar taip sunku? Kodėl kaskart reikia stotis ant to paties grėblio? Nepavyksta jums susišnekėti su operatoriais, atvykti su vaikais į kiną daugiau, nei valanda prieš seansą, na tai atvykite pati arba nusiųskite kažką. Bus rami galva. Pas jus per pamokas yra bent kažkokia tvarka? Kažkaip paskaičius, nemanau. Jeigu būtų, suprastųmėte, kad ir kitur yra taisyklės. Valanda prieš atsišaukia, ok, vadins tokios taisyklės.
Lankėmės 19.02.26 DOMINO teatre, 2 smegenų istorija. Teatras patiko, viskas gerai, bet kai buvo pertrauka, nuėjau nusipirkti arbatos (pasidarė labai vėsu, beje, aš laukiuosi), ir nuskambėjus dviems gongams, ėjau atgal į salę (buvau katik užsiplikius arbatos), ir manęs su ja neįleido darbuotoja, suprantu, kad yra tam tikros taisyklės, BET gal turėtų egzistuoti ir žmogiškumas, kai AIŠKIAI matosi, kad moteris laukiasi ir jos neįleidžia su arbata. Nežinau, kažkaip labai nusivyliau, arbatą teko išmesti (kainavo 1, 5€), nes nenorėjau praleisti nei vienos vaidinimo dalies. Tikiuosi darbuotojai niekada nebus šalta, kai ji lauksis :D sėkmės.
Dėl nekokybiškų paslaugų Algirdas ir Mindaugas
2019-01-15 22:38:47 IP 28ma1n57
UAB „Forum cenemas“ teikia nekokybiškas paslaugas. Su kolega Mindaugu buvome kino teatre Forum Cinemas Kaune (PC „Akropolis), kur 2019-01-15 nuo 11 val. 10 min. Nr. 3 salėje demonstruojant kino anonsus ir filmą visą laiką iki pat seanso pabaigos apie 13 val. 10 min. buvo nustatytas leistinas triukšmo lygio normas viršijantis, akivaizdžiai per didelis garsas. Šis normas viršijantis garsas (triukšmas) mums sukėlė galvos skausmą, nuovargį, cypimą ausyse t. y. padarė neturtinę ir turtinę žalą dėl nekokybiškos paslaugos suteikimo. Vieno bilieto kaina 4, 5 EUR. Pažymėtina, kad Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 48 straipsnyje yra numatyta administracinė atsakomybė už Lietuvos Respublikos triukšmo valdymo įstatymo ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių triukšmo valdymą, nevykdymą ar pažeidimą. Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo 3 straipsnio 1 dalies 2 ir 3 punktuose numatyta vartotojų teisė gauti tinkamos kokybės paslaugas, bei teisę į turtinės ir neturtinės žalos atlyginimą. Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.292 straipsnio 1 dalyje numatyta, kad paslaugų teikėjas privalo atlyginti dėl netinkamos kokybės padarytą žalą. Atkreiptinas dėmesys, kad 2019-01-13 nuo 19 val. 30 min minėtą filmą žiūrėjo ir kiti du mano kolegos. Jiems taip pat dėl per didelio garso seanso metu buvo sukeltas nuovargis, cypimas ausyse. Triukšmo kontrolę vykdantis Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos 2019-01-15 mane informavo, kad kino salėje triukšmas negali viršyti 85 decibelus (palyginimui gatvės triukšmas sudaro 80 decibelų), bei nurodė teisę kreiptis į šį sveikatos centrą dėl padaryto teisės aktų pažeidimo viršijant leistiną triukšmo lygį. Prašau ateityje kino seansų metu neviršyti leistino maksimalaus triukšmo lygio kino seansų metu t. y. teikti kokybiškas paslaugas, o jei to nevykdysite apie pažeidimus informuosime Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą prie Sveikatos apsaugos ministerijos.
Pagarbiai, Algirdas ir Mindaugas.
2019-01-15, Kaunas
Sveiki, norėjome į filmą “Aš tu jis ir ji”. Nebuvo šalia laisvu vietų tik su neįgaliojo ženklu, pasake kad šitas vietas pradės pardavinėti tik kai filmas prasidės. Laukėme eilėje atėjome 5 min prieš prasidedant filmui, prieš mus nusipirko 3 vaikinai bilietus į ši filma, jokio neįgaliojo pažymėjimo jie nerodė, o filmas nebuvo dar prasidėjęs. Esame labai nepatenkinti
Vilniaus Akropolio personalo aptarnavimas yra siaubingas. Negana to, kad 30min laukeme, kol papildys spragesius (kuriu taip ir nesulaukeme), dar priejus prie kasininkes gavau grubu atsakyma, kad nieko jos neklausciau, ji dirba prie kasos ir kad nelysciau. Tikrai nebuvo malonu ir manau reiketu apsvarstyti toki bendravima su zmonemis.
Deivis 2016-07-06 14:49:06
Susitvarkykit mobilią aplikaciją, neįmanoma seansų pasižiūrėti telefonu, nieko nerodo ir dar bilietų nusipirkt negalima telefonu. Atsilikėliai.
Pritariu tiki atsilikeliai
Labai esu nepatenkinta forum cinemu „ VINGIS “. Ėjau į praleisti laiko komfortiškai, bet gavos taip kad mano vieta kurioje turejau sedeti buvo visa šlapia ir smirdėjo, atrodė lyg ten butų privemta, prašiau kad man pakeistu vieta, bet pasake mes neturim vietų laisvu, o kad grąžintų pinigus už filmą, pasake mes to negalime, tai tiesiog padėjo maišą šiukšlių ir paduska. Buvo labai liūdna kad norėdama pamatyti filmą, taip teko aukotis, visi šalia manęs sėdintis žmones taip pat jautė nemalonu kvapą. Daugiau tikrai nebeisiu žiūrėti filmu i forum cinemas „VINGIS “.
Filmų kokybe nesiskundžiu, bet kokį filmą bežiurėtume, nesvarbu kokioje salėje, pastoviai trūksta oro ir net būna karšta, kad net migdo bežiūrint filmą.
Apie deguonies trūkumus sakiau ir darbuotojiems, kurie įleidžia į filmus, ir kasose, bet niekas nuo to nesikeičia ir niekas nereguoja.
Jei norite turėti daugiau lankytojų, tai pasirūpinkite ir jų sveikata.
Kaune akropolio forum cinemas 7-oje saleje pakeite kedes i tokias kur platesniam zmogyi nepatogu sedet... jau geriau senas galejot palikt bent patogesnes ir daugiau vietos.
Nusiprkau bilieta paziureti filma SENGIRE Siauliu Akropolyje. Ziauriai susinervinau nuo pat pradziu. Vien del to, kad prikista lietuviskos REKLAMOS kuria matom ir per TV ir nuo kurios vemti vercia. Ir tai nebuvo filmu anonsai. Dabar gaunasi taip: zmogus uzmoka pinigus kad paziuretu gera filma o vietoj to gauna +30min reklamos ir deja pasirinkimo neturi nes saleje gana daug zmoniu ir taip paprastai parukyti neiseisi. Visi buvom ikaitai ir priverstinai ziurejom vimdancia reklama. Gaila bet pasigedau Norfos reklameles. Tai butu pilnas komplektas. Kita blogybe, kad forum sinemas nepateikia jokios informacijos ar tai filmas su musu lietuviska susikta reklama ar tik anonsai. Ir trecia blogybe. Forum sinemas ko gero paima pinigus is reklamos daveju ir tuo paciu is zmoniu kad ta reklama per prievarta ziuretu. Gaunasi kad forum sinemas uzdirbo, o ziurovai uzmokeje pinigus buvo isdurti. Sitas postas be abejones bus patalpintas ir viesojoj erdvej.
Esu labai nepatenkinta Forum Cinema Vingis esančios kavinės / spragėsiu baro darbuotojų elgesiu. Kovo 29 d. apie 18 val. susidarius trims eilėms prie kasų, kurių kiekvienoje laukė bent po 10 žmonių, darbuotojai dirbo abejingai lėtai, eilėje pralaukiau 11 minučių ir nespėjau įsigyti spragėsių iki filmo pradžios. Esu labai nusivylusi, daugiau šiame kino teatre nesilankysiu.
Siaubingi spragėsiai! Nusipirkome pačią didžiausią dėžutę, ir trise nesuvalgėme net ketvirtadalio! Labai daug neiškepusių, o kas keisčiausia - išsprogę popkornai buvo viduje sudegę! Kartūs ir kieti, neįmanoma valgyti. Dar keista - pas jus internetinėje svetainėje nėra kur palikti įvertinimo.
Prastai.. labai prastai..
Labai prastas aptarnavimas, ko paklausi to negausi.
Išsamiai nieko atsakyti negali, Atsakymai grubūs.Pasijauti lyg tavęs čia nelaukia. APGAILĖTINA.
Buvo krteiptasi dėl dovanų, ir nuotaika buvo sugadinta.
Julija Didzgalviene
2017-09-17 10:35:19 IP 28m80vsk
Pirkom popkorna, bet vietij popkorno nupirkom puse turinio siuksliu. Administracijos noreciau paklaust ar tai narmalu?
Sveiki, šiandien Šiauliuose Forum cineme buvome "Biaurusis aš" ir filmas sustojo tik prasidėjęs. Buvome informuoti, jog teks laukti 10-20 min. Gerai, palaukėme, filma pradėjo rodyti nuo pradžiu, tad vėl iš naujo pažiūrėjome tai, ka jau matėme ir už kokio pusvalandžio filmas vėl sustojo. Gerai, aptarnaujsntis personalas nuramino, kad pinigus atgausime arba kita diena galėsime su tais pačiais bilietais vėl patekti į filma. Tačiau tai nutinka jau ne pirma karta. Tai gal reiktu atsižvelgti į kokybę ir vengti tokiu klaidu? Vietoj numojimo ranka?

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Walt Disney 117,69 +4,68%
Moody's 317,60 -1,53%