Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Forum cinemas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Forum cinemas, UAB

Atsiliepimai apie Forum cinemas, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Forum cinemas, UAB

Šiandien su vaiku buvau filme "Didžioji kelionė". Šio filmo aprašyme specialiai nutylėta, kad filmas rusų gamybos. Turiu savo aiškią nuostatą dėl rusų produkcijos. Šaunuoliai Forum, subtiliai platinate šūdiną rusišką produkciją...
Laba diena, esu geru kino filmu megejas, todel kiekviena savo megstama filma noriu ziureti arba geros kokybes vaizda arba tik 3D formatu. Todel naujai pasirodziusi Avengers:Endgame filma nusprendziau ziureti 3D formatu jusu ISENSE saleje 3D formatu. Pastebejau kai kuriomis dienomis ISENSE salese nerodo 3D filmu todel paskambinau trumpuoju numeriu 1567 (0, 55eur/min) issiaiskinti viska. Paskambinus 15sec turejau laukti kol pasakys kad cia padidinto tarifo numeris, po sito iskart paleido kazkokio filmo pradzios muzikele 15sec, taigi po 30 sekundziu jau pradejo skambinti, pralaukiau dar 30 sekundziu kol pakele (jau nuo manes nuskaiciavo 0.55eur 1minute, UZ NIEKA...muzikele kazkokia ir laukima). Pakele moteris (vardo neatsimenu) paklausiau ar ISENSE kino salese rodomi 3D filmai, nes paziurejus keliu dienu repertuara nemaciau kad rodytu, ji atsake (Na.. mes tokiu paslaugu neteikiam kolkas), padekojau uz informacija ir padejau telefona. Tada sugalvojau paziureti dar tolimesniu dienu repertuarus ir suradau savo norima filma 3D formatu ISENSE saleje :))) Skambinu dar karta tuo paciu numeriu issiaiskinti, vel muzikele vel laukimas.. pakele kita moteris paklausiau kaip yra, atsake taip mes RODOME 3D FILMUS ISENSE SALESE. Tada man kilo klausimas ar skiriasi 3D filmu kokybe paprastoje saleje ir isense, to ir paklausiau. Atsake NEZINAU tada man pasidare pikta ir juokinga tuo paciu metu, padekojau ir padejau rageli. REZIUME.. praleidau 5min padidinto tarifo numeriu kurios kainavo 2.75eur. paklausiau muzikeliu, melagingos informacijos ir galiausiai NAZINAU :))) TAIGI jeigu jau sodinat zmones prie telefonu atsakineti i klausimus uz padidinto tarifo mokesti gal pasidomekit ar jie apie savo darba KAZKA ZINO!!!
Klausimas Visiems Forum Cinemas kino teatrams ir salėms:

Ar Jūsų lankytojai yra tik neprigirdintys, kurčnebyliai ar silpnos klausos klientai ??? Kodėl garsas kino salėse nureguliuotas toks garsus, kad ne tik nuovargis atsiranda, bet net ir žaloja mano klausą. Jei kiti neprigirdi, tai tegul su klausos aparatais eina į salę. Bet šiaip jei ką, tai yra žmonių kurie prigirdi ir kuriems 200 proc. garso stiprumas nėra reikalingas.

Kol susitvarkysit - tol naudosimės kitais kino teatrais.
Jolanta Ulienė 2019-03-20 13:52:07
Laba diena, esu Kauno Dainavos progimnazijos mokytoja, su auklėtiniais kartais vykstame į kino filmus. Tačiau kaskart susiduriu su problemomis, gaištu laiką, patiriu finansinių nuostolių. Norėdama užsakyti bilietus grupei, turiu skambinti telefonu nr.1567, kurio 1 min kainuoja 0, 55 eurų. Paskutinis pokalbis man kainavo 3 eurus, o jų buvo ne vienas, nes operatoriai nedirba mokykloje, tad nesupranta, kad negaliu atvykti su 29 mokiniais 1 valandą prieš seansą įsigyti rezervuotų bilietų. Bilietų nerezervavo. Kita operatorė, kai paprašiau Kauno Akropolio "Forumcinemas" administratorės telefono nr, , sujungė su ja. Laukiau 2 min, niekas neatsiliepė (dar 1, 75 eur). Tada dar kartą paskambinau, patarė skambinti nemokamu nr.852644764, kuriuo irgi niekas neatsiliepė. Galų gale nebeliko į tą seansą vietų. Likau sužavėta...
Tai nereikia su visais vaikais vykti. Kino teatras dirba iki 24 valandos. Atvykite viena ir nusipirkite tuos bilietus, ar taip sunku? Kodėl kaskart reikia stotis ant to paties grėblio? Nepavyksta jums susišnekėti su operatoriais, atvykti su vaikais į kiną daugiau, nei valanda prieš seansą, na tai atvykite pati arba nusiųskite kažką. Bus rami galva. Pas jus per pamokas yra bent kažkokia tvarka? Kažkaip paskaičius, nemanau. Jeigu būtų, suprastųmėte, kad ir kitur yra taisyklės. Valanda prieš atsišaukia, ok, vadins tokios taisyklės.
Lankėmės 19.02.26 DOMINO teatre, 2 smegenų istorija. Teatras patiko, viskas gerai, bet kai buvo pertrauka, nuėjau nusipirkti arbatos (pasidarė labai vėsu, beje, aš laukiuosi), ir nuskambėjus dviems gongams, ėjau atgal į salę (buvau katik užsiplikius arbatos), ir manęs su ja neįleido darbuotoja, suprantu, kad yra tam tikros taisyklės, BET gal turėtų egzistuoti ir žmogiškumas, kai AIŠKIAI matosi, kad moteris laukiasi ir jos neįleidžia su arbata. Nežinau, kažkaip labai nusivyliau, arbatą teko išmesti (kainavo 1, 5€), nes nenorėjau praleisti nei vienos vaidinimo dalies. Tikiuosi darbuotojai niekada nebus šalta, kai ji lauksis :D sėkmės.
Dėl nekokybiškų paslaugų Algirdas ir Mindaugas
2019-01-15 22:38:47 IP 78.58.151.79
UAB „Forum cenemas“ teikia nekokybiškas paslaugas. Su kolega Mindaugu buvome kino teatre Forum Cinemas Kaune (PC „Akropolis), kur 2019-01-15 nuo 11 val. 10 min. Nr. 3 salėje demonstruojant kino anonsus ir filmą visą laiką iki pat seanso pabaigos apie 13 val. 10 min. buvo nustatytas leistinas triukšmo lygio normas viršijantis, akivaizdžiai per didelis garsas. Šis normas viršijantis garsas (triukšmas) mums sukėlė galvos skausmą, nuovargį, cypimą ausyse t. y. padarė neturtinę ir turtinę žalą dėl nekokybiškos paslaugos suteikimo. Vieno bilieto kaina 4, 5 EUR. Pažymėtina, kad Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 48 straipsnyje yra numatyta administracinė atsakomybė už Lietuvos Respublikos triukšmo valdymo įstatymo ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių triukšmo valdymą, nevykdymą ar pažeidimą. Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo 3 straipsnio 1 dalies 2 ir 3 punktuose numatyta vartotojų teisė gauti tinkamos kokybės paslaugas, bei teisę į turtinės ir neturtinės žalos atlyginimą. Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.292 straipsnio 1 dalyje numatyta, kad paslaugų teikėjas privalo atlyginti dėl netinkamos kokybės padarytą žalą. Atkreiptinas dėmesys, kad 2019-01-13 nuo 19 val. 30 min minėtą filmą žiūrėjo ir kiti du mano kolegos. Jiems taip pat dėl per didelio garso seanso metu buvo sukeltas nuovargis, cypimas ausyse. Triukšmo kontrolę vykdantis Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos 2019-01-15 mane informavo, kad kino salėje triukšmas negali viršyti 85 decibelus (palyginimui gatvės triukšmas sudaro 80 decibelų), bei nurodė teisę kreiptis į šį sveikatos centrą dėl padaryto teisės aktų pažeidimo viršijant leistiną triukšmo lygį. Prašau ateityje kino seansų metu neviršyti leistino maksimalaus triukšmo lygio kino seansų metu t. y. teikti kokybiškas paslaugas, o jei to nevykdysite apie pažeidimus informuosime Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą prie Sveikatos apsaugos ministerijos.
Pagarbiai, Algirdas ir Mindaugas.
2019-01-15, Kaunas
Sveiki, norėjome į filmą “Aš tu jis ir ji”. Nebuvo šalia laisvu vietų tik su neįgaliojo ženklu, pasake kad šitas vietas pradės pardavinėti tik kai filmas prasidės. Laukėme eilėje atėjome 5 min prieš prasidedant filmui, prieš mus nusipirko 3 vaikinai bilietus į ši filma, jokio neįgaliojo pažymėjimo jie nerodė, o filmas nebuvo dar prasidėjęs. Esame labai nepatenkinti
Vilniaus Akropolio personalo aptarnavimas yra siaubingas. Negana to, kad 30min laukeme, kol papildys spragesius (kuriu taip ir nesulaukeme), dar priejus prie kasininkes gavau grubu atsakyma, kad nieko jos neklausciau, ji dirba prie kasos ir kad nelysciau. Tikrai nebuvo malonu ir manau reiketu apsvarstyti toki bendravima su zmonemis.
Deivis 2016-07-06 14:49:06
Susitvarkykit mobilią aplikaciją, neįmanoma seansų pasižiūrėti telefonu, nieko nerodo ir dar bilietų nusipirkt negalima telefonu. Atsilikėliai.
Pritariu tiki atsilikeliai
Labai esu nepatenkinta forum cinemu „ VINGIS “. Ėjau į praleisti laiko komfortiškai, bet gavos taip kad mano vieta kurioje turejau sedeti buvo visa šlapia ir smirdėjo, atrodė lyg ten butų privemta, prašiau kad man pakeistu vieta, bet pasake mes neturim vietų laisvu, o kad grąžintų pinigus už filmą, pasake mes to negalime, tai tiesiog padėjo maišą šiukšlių ir paduska. Buvo labai liūdna kad norėdama pamatyti filmą, taip teko aukotis, visi šalia manęs sėdintis žmones taip pat jautė nemalonu kvapą. Daugiau tikrai nebeisiu žiūrėti filmu i forum cinemas „VINGIS “.
Filmų kokybe nesiskundžiu, bet kokį filmą bežiurėtume, nesvarbu kokioje salėje, pastoviai trūksta oro ir net būna karšta, kad net migdo bežiūrint filmą.
Apie deguonies trūkumus sakiau ir darbuotojiems, kurie įleidžia į filmus, ir kasose, bet niekas nuo to nesikeičia ir niekas nereguoja.
Jei norite turėti daugiau lankytojų, tai pasirūpinkite ir jų sveikata.
Kaune akropolio forum cinemas 7-oje saleje pakeite kedes i tokias kur platesniam zmogyi nepatogu sedet... jau geriau senas galejot palikt bent patogesnes ir daugiau vietos.
Nusiprkau bilieta paziureti filma SENGIRE Siauliu Akropolyje. Ziauriai susinervinau nuo pat pradziu. Vien del to, kad prikista lietuviskos REKLAMOS kuria matom ir per TV ir nuo kurios vemti vercia. Ir tai nebuvo filmu anonsai. Dabar gaunasi taip: zmogus uzmoka pinigus kad paziuretu gera filma o vietoj to gauna +30min reklamos ir deja pasirinkimo neturi nes saleje gana daug zmoniu ir taip paprastai parukyti neiseisi. Visi buvom ikaitai ir priverstinai ziurejom vimdancia reklama. Gaila bet pasigedau Norfos reklameles. Tai butu pilnas komplektas. Kita blogybe, kad forum sinemas nepateikia jokios informacijos ar tai filmas su musu lietuviska susikta reklama ar tik anonsai. Ir trecia blogybe. Forum sinemas ko gero paima pinigus is reklamos daveju ir tuo paciu is zmoniu kad ta reklama per prievarta ziuretu. Gaunasi kad forum sinemas uzdirbo, o ziurovai uzmokeje pinigus buvo isdurti. Sitas postas be abejones bus patalpintas ir viesojoj erdvej.
Esu labai nepatenkinta Forum Cinema Vingis esančios kavinės / spragėsiu baro darbuotojų elgesiu. Kovo 29 d. apie 18 val. susidarius trims eilėms prie kasų, kurių kiekvienoje laukė bent po 10 žmonių, darbuotojai dirbo abejingai lėtai, eilėje pralaukiau 11 minučių ir nespėjau įsigyti spragėsių iki filmo pradžios. Esu labai nusivylusi, daugiau šiame kino teatre nesilankysiu.
Siaubingi spragėsiai! Nusipirkome pačią didžiausią dėžutę, ir trise nesuvalgėme net ketvirtadalio! Labai daug neiškepusių, o kas keisčiausia - išsprogę popkornai buvo viduje sudegę! Kartūs ir kieti, neįmanoma valgyti. Dar keista - pas jus internetinėje svetainėje nėra kur palikti įvertinimo.
Prastai.. labai prastai..
Labai prastas aptarnavimas, ko paklausi to negausi.
Išsamiai nieko atsakyti negali, Atsakymai grubūs.Pasijauti lyg tavęs čia nelaukia. APGAILĖTINA.
Buvo krteiptasi dėl dovanų, ir nuotaika buvo sugadinta.
Julija Didzgalviene
2017-09-17 10:35:19 IP 78.56.30.100
Pirkom popkorna, bet vietij popkorno nupirkom puse turinio siuksliu. Administracijos noreciau paklaust ar tai narmalu?
Sveiki, šiandien Šiauliuose Forum cineme buvome "Biaurusis aš" ir filmas sustojo tik prasidėjęs. Buvome informuoti, jog teks laukti 10-20 min. Gerai, palaukėme, filma pradėjo rodyti nuo pradžiu, tad vėl iš naujo pažiūrėjome tai, ka jau matėme ir už kokio pusvalandžio filmas vėl sustojo. Gerai, aptarnaujsntis personalas nuramino, kad pinigus atgausime arba kita diena galėsime su tais pačiais bilietais vėl patekti į filma. Tačiau tai nutinka jau ne pirma karta. Tai gal reiktu atsižvelgti į kokybę ir vengti tokiu klaidu? Vietoj numojimo ranka?
Sveiki, šiandiena (2017.05.27) apie 13.40 vaikinas Vingio forum cinemas darbuotojas gražino grąža mano vaikui netikslią sumą, taip pat neaiškios šalies monetas vietoj euru. Vaikas pastebėjo tik po filmo, tad negalėjo atsiimti savo pinigų. Negražu apgaudinėti vaikų.
Megstu skaičiu trylika. Tuščia salė kinoteatre...man neleidžia pirkti tryliktos vietos nes 11 kažkas sėdi!

Tai buvo mano paskutinis apsilankymas jūsų kino teatre! Nes negaunu to ko noriu. Tikiuosi vadovas skaito komentarus ir pakeis šitą tvarką!
Na man sunku patikėti šiais atsiliepimais, kadangi su draugu bent kartą į mėnesį lankomės šiame kino teatre ir esame patenkinti. Po seanso visada išeiname geros nuotaikos ir kupini įspūdžių! Ir už automobilio stovėjimą sumokėti 0, 60 pinigai tikrai negąsdina, atvirkščiai dar džiaugiamės kad taip nebrangiai! O tie kuriems viskas nepatinka, geriau sėdėkit namie prie savo 20×20 televizorių!!!:D ir pasistenkit mažiau pyktis šeimoje kad vėliau netektų šitaip išliet nervų bombos ant nekaltų žmonių! O forum cinemas kolektyvui siunčiame linkėjimus ir linkime sėkmės darbuose :)
Man šiaip įdomu pasidarė ar šie atsiliepimai iš viso yra skaitomi ir į juos atkreipiamas dėmesys? Šiandien, buvau kine, ateinu specialiai anksčiau (pirmoje dienos pusėje) kad ramiai galėčiau pažiūrėti filma. Bet kur tau. Prisirenka atsiprašant klykaujančiu "malaletku", kurios turėtu sėdėti pamokose, mėto visur spragėsius, nepaleidžia telefono iš ranku (šviesa labai trukdo ir blaško dėmesi) negana to nuolat Žvengia, tikraja to žodžio prasme, o kai gražiai pasakai, merginos ar galit tyliau parodo tau riebu faka į veida ir specialiai toliau taip elgiasi. Atsibodo, jum gerai, neturint pagrinde konkurentu, kainas užsikėlę nesveikai, salėse visiem dzin kas kaip elgiasi, kita karta jaučiu gausiu iš kumščio į veida vien todėl, kad norėjau ramiai pažiūrėti filma. Užkniso galutinai FC bendruomenė, ir požiūris į viska. Buvo paskutinis kartas kaip aš lankausi.
Trečiadienio vakarą atvykome i filmą, filmas prasidėjo 21:30, vėlavome. Darbuotoja neperspėjo, jog pavėlavus pusvalandį bilietai i filmą neparduodami. Nusipirkome vieną bilietą, o likusiems trims draugams bilietų nebepardavė. Darbuotojai galėtų atidžiau dirbti savo darbą ir perspėti žmones, jog pirktų bilietus iškart visi kartu, o ne atskirai, nes dabar nei filmo nepažiūrėjom ir pinigus už vieną bilietą išmetėm į balą. Esame labai nusivyle forum cinemo darbuotojos neatidumu.
Labas vakaras, ilgai mąsčiau ar rašyti šį atsiliepimą, bet po šiandienos fiasko, teks, tikiuosi, šis atsiliepimas pasieks ne tik internetinę publiką, bet ir žmones kurie turi įtakos forum cinemas vardui, o tiksliau jo blėsimui.

Per pastarąją savaitę du kartus lankiausi Forum Cinemas Vingis salėse, pirmą kartą Domino teatre, atrąjį didžiojoje salėje rodytame filme. Netvarka ir purvas labai nemaloniai nustebino, pradedant faktu, kad organizavimo nulis, baigiant pačiomis salėmis- filmo salėje radome rūbų nuo praito seanso, pripiltų popcorn'ų, ir dar neaišku ko, sėdėjimo vietos purvinos, jei paleidžia filmą, aišku suprantu, kad iš reklamos gyvenat, bet bent jau po seanso būtų smagu kad šviesą įjungtumėt, nes tenka žmonėm abgraibom išeiti iš kino salės, tualete nėra popieriaus rankoms nusivalyti, prie įėjimo į forum cinemas vingis mėtosi lauke gal trys pakeliai popcorn'ų. Galėčiau tęsti ir tęsti ir tęsti. Domino teatro kėdės palūžusios, kadangi dirbo tik dvi rūbininkės, nespėjo visi žmonės pasidėti rūbų, teko į spektaklį eiti su rūbais. Malonumo iš to mažai (ir iš karto sakau-, į spektaklį atvažiuota buvo dvidešimčia minučių anksčiau nei jis turėjo prasidėti).

Jei sutrumpintai, man forum cinemas prekės vardas šiek tiek primena 2000tuosius, buvo smagu kai viskas buvo nauja ir modernu, bet šiai dienai tai tampa panašu į kino teatro LIETUVA kryptį, kai laivas plaukia iš inercijos ir nėra absoliučiai jokių investicijų į įrangos atnaujinimą, švarą, tvarką. Nežinau, ar seniai tai jau buvo, bet siūlau savininkams patiems kada apsilankyti savo kino teatre ir įvertinti iš vartotojo pusės visą patiriamą paslaugos kokybę, kuri, turėčiau pastebėt, dar ir ne pigi.

Ir paskutinis punktas, sumoki už du bilietus į filmą 13eur, kas yra pakankamai nemaži pinigai, ir dar paskui kažkodėl susimoki už stovėjimą 0, 60eur, taip, sutinku, šiai dienai sostinėj mažai kur liko nemokamų parkavimosi vietų, bet tai klientams kurie ir taip iš jūsų perka produktą, jau kaip nors gal galima ir padaryti nemokamą parkavimąsi, ar nemanot?

Tai tiek,

Su pagarba, kol kas dar esamas Jūsų klientas.
Galetu neleisti zmonem kelti koju antvsedyniu... Karts nuo karto sudrausminti tokius...
Šiauliuose norėjom nueiti į filma savižudžių burys, nuėję prastovėjome eilėje 20 min. bilietu kasos buvo uždarytos, bilietus pardavinėjo bare ir taip jau nepirma kartą. Betvarkė paskutinė į filmą zinoma nespėjo, tačiau nuvažiave i atlantis kino teatra fimą paziurėjom už 3, 70 euro 3D, nepamenu kada už tiek mačiau filma kine. Pirmadieniais nuolaida taiko ko niekad nebuna forume, ten tik pinigus plešia
Perkant popkornu "Rimta" rinkinį, buvo parduoti mažesni produktai nei visada, buvome nustebę, o paklausus ar tikrai mums padavė ta rinkinį, buvo piktai atsakyta. Sumokėjome daugiau, o gavome mažiau. Galbūt reikėtu darbuotojus išmokyti mandagumo ir supratingumo, juk mes norime žinoti, kodėl visada perkant su kino kortele "Rimta" rinkinį mokėdavome 5 eur su centais ir gaudavome didelę popkornu porcija su gerimais, o dabar sumokėję 6eur su centais gauname mažiau nei tikėtasi.... Forumcinemas Kaune.
Esu labai nepatenkinta Forum Cinemas teikiamomis paslaugomis. Dėl 2016 metų, vasario mėnesio neįvykusios, , Kino nakties" neatgavau pinigų už nupirktus bilietus. Forum cinemas pranešė visiems klientams, jog būtų užpildytas pinigų gražinimo aktas, užpildžiau šį prašymą ir išsiunčiau, tačiau jau tris savaites jokių žinių nesulaukiu iš Forum Cinemas, taip pat ir pinigų. Tikiuosi, jog bus gražinti pinigai, už renginį, kuris NEĮVYKO.
P.S man 13 kaip ir mano draugui, ėjome į Forum Cinemas Vilniuje, į filmą "Šetono vaikas", prieš tai ėjome į Multikino tik i kita filmą (moksleivio pažymėjimų neprireike) cianai jų prireike, neturejome ir neileido (filmas N-13), nei pinigu, nei atsiprasau nieko neisgirdome, nuejome i kasa ten pinigu negrazino, taip pat nei atsiprasau nei viso gero. pasijutome įžeisti, nusivylėm, "sukniso" nuotaika visai dienai, tevai nusivyle, sugadino draugo gimtadieni kuris kino salėje jau sėdėjo. Idomu kas tokius ***** priima dirbti???! Daugiau cia neisiu, suterset varda! Gal as kazko nesupratau, bet.............
Buvome su vyru nuvaziave i vingio kino teatra, bet deja i kina mes taip ir nenuejom, prasivazinejom po visa aikstele 13min, vietos deja mes neradome, 5min prastovejome eilei, kad isvaziuoti. Ir tai uz tai kad pasivazinejome po visa aikstele teko sumoketi 1€. Absurdas, vien del aiksteles pasakiau vyrui, kad daugiau cia niekada nesilankysiu, nes uz tai kad nueiti i kina reik moketi dar uz aikstele kurioje vietu realiai mazai yra.
Vakar lankiausi Panevėžio Forum Cinemas.
Žiūrėjome filmą - Tarp mūsų berniukų. Labai nustebau, jog į filmą įleidžiami vaikai. Padariau išvadas, kad niekas netikrina amžiaus ir įeiti gali visi. Filme vartojamos frazės tikrai skirtos ne vaikams. Ir ant filmo kiek mačiau buvo parašyta N -16.
Atėjus į 3D filmą (žvaigždžių karai 2016 01 02, 21:10), prie durų buvęs darbuotojas dalino purvinus akinius. Mano draugui nuėjus paprašyti, kad juos pakeistų į švarius, jam padavė popieriaus ir pasakė nusivylti pačiam, nes jie visi purvini. Akiniai nenusivalė, filmo žiūrėti buvo neįmanoma, viskas liejosi akyse.
Anksčiau ir net dabar kaip suprantu, tie žmonės turi užtikrinti filmo kokybę, kad atėjęs žmogus galėtų džiaugtis jam teikiama paslauga. Šiuo atveju mūms patiems reikėjo rūpintis akiniais ir bandymu juos nuvalyti.
3D bilietai yra brangesni nei įprasti bilietai. Prašyčiau atsižvelgti į tokią susidarusią nemalonią situaciją ir pasiūlyti alternatyvų sprendimą.
Sekmadienio vakara nuejome i filma su vyru. 3D. Be to kad sumokejome nemažus pinigus, gavom pilna puokšte... filmo metu mane sukandziojo blusos... pajutau gryzusi namo... as nejuokauju. Sedejom berods D eilėje, 8 IR 9 vietose 4 saleje. As iskart maciau, kad kino sales kede nera svari, bet tokios baikties nesitikejau... nu jau zinokit....
kodel einant į filmą su dnb kortele kada buna akcijos nėra parašyta, kad bilietų kiekis ribotas?
Gintarė 2015-03-30 12:07:25
Laba diena, esu nusivylusi forum cinemas Akropolis Vilniuje aptarnavimu. Ėjome su drauge į filmą, pirkome bilietus internetu. Atėjusios į filmą buvome perspėtos, jog pasikeitė kino salė. Prie įėjimo mus pasitiko administratorė ir pasakė, jog pasikeitė vietos. Na tiek to pagalvojome ir įėjome į salę, tačiau netrukus prie mūsų pribėgo vaikinukas, kuris kartu stovėjo su administratore prie įėjimo durų, pasakė kad sugrižtume, nes "ale" mes bilietus nusipirkome Vingį ir iš karto paėmė iš mūsų bilietus. Nieko nesupratusios išėjome kartu su vaikinu iš salės. Administratorė pasakė, važiuokite į Vingį, nors iki filmo buvo likusios 5 min. Kažkas dar iš neįėjusių žmonių mums pasakė, kad eikite į kasas, galima bilietus pasikeisti. Mums buvo grąžinti bilietai, kuriuose tikrai buvo parašyta jog filmas Vingyje. Viskas buvo sutvarkyta ir filmą mes pažiūrėjome. Galvojome kad pačios apsižioplinome ir bilietus nusipirkome Vingį. Tačiau Grįžusi namo patikrinau savo el. paštą, kur buvo aiškiai parašyta, jog bilietai yra Akropolyje. Išvada ta, kad sukeitė mūsų bilietus.
Laba diena, vakar buvome kinoteatre su pusesere nusipirkom litra sulciu eidami ickino sale perpyleme sultis i jusu tara kolos mus kaip nusikaltwlius uz rankos pagavo 6kartus paklause ar cia nekola o poto liepe nubegt i kasa susimoket uz tar 0.06ct, cia dar niekis bet prie kolos neparasyta kad tara mokama ir dar kasininke labai nemandagi "mis uz viska reikia moketi, , cia jus patys kalti kad nepwrspejat zmoniu kad tara mokama niekur taip negaude kaip akropolis vilnius siaubas aptarnavimas labai blogas o kasininke su juodais plaukais isviso snargle kazkokia nezinanargle nezinanti kulturos taisykliu. Baisu dar atwaziuosiu ir i skundu knyga irasysiu. Jai dar karta taip aptarnaus kelsiu skandala.
Pagarbiai Algirdas
Kinotetras modernus, bet mazvaikiu personalas baisus, gal tos mergaites nesupazindintos su savo darbo tvarkos taisyklemis ir galvoja, kad gali sau leisti viska, ypac juodaplauke-ilgaplauke mergina sedinti prie kasininkes...Tai akmuo i personalo vadovo darza...
Laba diena, padariau pavedimą2014-11-10 Jūsų įmonei į filmą, , Avinėlio vartai'' Klaipėdoje 2014-11-16 16 val.15 min. seansui. Norėčiau sužinoti kur pateko mano pavedimas, nes kupono bilietams negavau. Mano telefonas 865214356. Malonu būtų sulaukti Jūsų skambučio
Siandien pirkau bilietus pas labai pikta pardaveja.Nei labadiena nei visogero, visiskai sugadino nuotaika.Bilietus pirkau Forum Cinemas Vingis.
Sveiki, nesitikėjau to ką gavau eidamas į filmą. Ėjome į filmą "operacija riešutai" grynai dėl savo vaikučių. Filmo pradžia 13.15min. Atėjome kaip priklauso 13.10 deja filmas neprasidėjo net 13. 30min. Mažoji dukrelė jau ėmė nerimauti dėl veiksmo nebuvimo. Galų gale prigęso šviesos ir atrodė kad filmas prasidės, deja ektane pasirodė užrašas kad kas nespėjo nusipirkt kino maisto pats laikas tai padaryti. Kas čia per absurdas pagalvojau? Mes jau spėjom jį suvalgyt per tas laukimo minutes. Ta užrašą rodė gal 5 min. Dukrytė pradėjo zysti nes nusibodo laukti kas trikdė ir kitus žiūrovus salėje. Ir pagaliau užgęso šviesos jau prasidės filmas pagalvojau. Deja prasidėjo filmų reklamos kuriuos rodys artimiausiu metu. Beje ištraukose buvo scenų skirtų nuo 7metų vaikams tad dukrytė vitomis netgi nusigandus žiūrėjo į ekraną. Ir taip dar 10 min.!!!! Kantrybė išseko. Filmui prasidėjus visu pusvalandžiu vėliau nutariau būtinai parašyti skundą viešoje erdvėje. Kodėl aš sumokėjęs nemažus pinigus (70lt šeimai) turiu žiūrėti tą patį šlamštą kaip ir televizoriuje. Juk atėjau praleisti smagiai laiką o ne žiūrėti suknistas reklamas. Beje filmo nepabaigėm žiūrėti nes dukrytei tapo jau taip ilgu kad visai neteko kantrybės ir pradėjo verkti. Teko palikti kino salę viduryje seanso. Absurdas ir gėda toks žmonių mulkinimas
Sveiki, pareiškite savo nuomonę, apie Forum Cinemas kino teatra. ACIU
Skaiciau cia tuos komentarus parasytus, bet nesitikejau tokiu nesamoniu kas parasyta, gad Arunai ira su B pavarde du, tai tiesa bet kad kasoi ir darbuotojus verstu dirbti virsvaladzius skaitau pirma karta.
idomu, kas tada dirbo Aruno Baltrusaicio imonei kuris ji verte dirbti virsvaladzius, labai idomu?
Mes neturėjome duktrėčiai pasiėme asmens dokumento šrodančio kad jai 16m., tai mums atsisakė parduoti bilietus nežiūrint į tai, kad pasakėme kad tuoj atsivešim dokumentą, tada atėjo vadovas o pasirodo eilinis administratorius Mindaugas ir pasakė, kad mūsų neįleis ir neparduos bilietų ir pareikalavo atlaisvinti prie kasos vietą, tai negana to kasininkė išvadino mus kaimiečiais, pradėjo tukinti, kai pasakiai, kad teks atsiprasyti tai dar naglai atsakė tik ne taves, o adminstratorius pradėjo mus fotkinti su savo asmeninu telefonu., o kai paprašiau kasininkės pasakyti kur galiu gauti vadovo nr, kad su juo susisiekti tai atrėžė ne mano bėdos man nepriklauso dalinti nr, pasikniks internete.
P.S.va tokie dirba mandagus darbuotojai Forum cinemas UAB, Kauno filialas
biski ira nesusipratimu su dviems arunais baltrusaiciais nes ira lietuvoi du arunai baltrusaiciai ir tiepatis metai tik vienas arunas nemates nuo mazens tevuku isaugintas globeju, kas galite padeti ispresti ta klausima ir padeti taska o raso cia Arunas ir esu kumos kaskada isklauses kad as gimiau ne vienas mes esam dvienukai bet tikros tiesos nezinau, padekite.
Darbdave visiskai nemoka bendrauti su zmonemis. Pakviete i darbo pokalbi, o snekejo kaip as laikysiu egzaminus, kai bus sesija. As jam pasakiau, kad tai mano rupestis ir su darbu suderinsiu. Nieko net neprasitare apie busima darba. Sneka grubiai ir nemandagiai. Giriasi, kad zmones priimineja 15 metu, bet sneketi taip ir NEISMOKO.
Zmones, nevarkit ir net neikit i darbo pokalbius. Darbdave tikrai BJAURI!!!.
CIA RASIAU APIE DARBO VIETA AKROPOLYJE, VILNIUJE.
Dar karta pakartosiu, kad tokios slykscios darbdaves dar nesu mates.
Jai ateini y filma ir neturi dokumento kuris yrodo, kad tiek tau metu taij negsli ziuret filmo. Dar ateinka kazkoke slhundra ir dar pradeda giedot. Atsisveikins su savo darbu.
si imone isnaudoja savo darbuotojus. Nesilaiko darbo kodekso. uz iskvietima papildomai dirbti nemoka dvigubai. darbuotojai turi patys sau rubus pirktis. uzdirba dideli pelna, o darbuotojams gaili. darbuotojus vercia jau dirbti papildomai neapmokant valandas.

Rinkėjų aktyvumas – toks pat, kaip prieš dvi savaites
Rinkėjų aktyvumas – toks pat, kaip prieš dvi savaites 05-26 09:36
Prezidento rinkimų antrajame ture rinkėjų aktyvumas kol kas yra toks pat, kaip ir prieš dvi savaites pirmajame balsavimo rate.
Buvusi "Apple" prekybos vadovė prisijungia prie "Airbnb"
Buvusi "Apple" prekybos vadovė prisijungia prie "Airbnb" 05-26 01:00
Apgyvendinimo paslaugų įsigijimo tarpininkavimo paslaugas teikiančios interneto platformos "Airbnb" direktorių valdybą papildė aukšto kalibro profesionalė Angela Ahrendts, buvusi "Apple" prekybos...
Lietuva renka prezidentą ir europarlamentarus
Lietuva renka prezidentą ir europarlamentarus 05-26 00:47
Sekmadienį Lietuvoje vyksta prezidento rinkimų antrasis turas ir Europos Parlamento (EP) rinkimai.

Kur atostogausite šią vasarą?