Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Foros Global, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Foros Global

Atsiliepimai apie Foros Global, UAB

FOROS

We make green investments simple and accessible for everyone
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Foros Global, UAB

Ruta Babarskiene
2022-01-14 16:25:47 IP 28ma0ssf
Labai ačiū p. Simonai Karalienei už atidumą, mandagumą, profesionalumą, geranoriškumą. Tai puiki darbuotoja šauniame Foros kolektyve. Visada rekomenduosiu kreiptis į tokius profesionalus, jeigu nutartumėte parduoti mišką. Tai šauni ir patikima ir sąžininga komanda.
Ačiū Jums ir linkiu didėlės sėkmės ateityje
Rūta Babarskienė
Labai dėkoju Vaclovui iš Foros.lt už pagalbą parduodant mišką, už patarimus kaip sutvarkyt pardavimo dokumentus, nes kai tai tenka daryti pirmą kartą, o laiko neturi analizuoti, aiškintis, ieškoti, tai tiesiog išsigelbėjimas. Ačiū Jums ir linkiu didėlės sėkmės ateityje.
Rita
Žmonės komentaruose rašo nesinaudokite tarpininkais, parduokite patys. Na, jeigu jūs esate miško ekspertas/-ė, tai galbūt ir taip. Mano atveju, 80 m. giminaitis paprašė mano pagalbos parduoti beveik 2ha miško sklypą. Mano pirma mintis: nieko nenusimanau apie mišką, neįsivaizduoju kokia rinkos kaina, kiek verti miške esantys medžiai ir pan. Panagrinėjome vietinį laikraštį, pamatėme, jog panašūs miškai parduodami po 10 000 Eur. Būtume ir dėję skelbimą už tokią kainą, tačiau pradėjęs domėtis, atradau foros.lt platformą, kurioje nemokamai galėjau gauti žemės sklypo įvertinimą. Užsiregistravau platformoje, pridėjau miško kadastro numerį ir po kurio laiko sulaukiau skambučio iš Vaclovo, kuris supažindino su rinkos situacija bei kartu nusprendėme paskelbti aukcioną su pradine 10 000 Eur verte.
Po dviejų savaičių sulaukėme galutinio aukciono pasiūlymo už daugiau nei 14 000 Eur. Man pačiam nereikėjo rūpintis nei pirkėjo paieška, nei dokumentų tvarkymu. Vaclovas viską paaiškino, paruošė preliminarią sutartį ir padėjo viską susiderinti.
Jeigu norite bandyti pergudrauti rinką ir užsiimti skambučiais, derybomis bei įtikinėjimais, bandykite pardavinėti patys. O jeigu norite tiesiog profesionalų pagalbos ir daugybės pasiūlymų vienoje vietoje, naudokitės tokiais įrankiais kaip Foros. Ne veltui technologijos tobulėja, procesai skaidrėja ir daiktų pardavimas paprastėja.
Audronė Rimkevičienė
2021-11-18 16:35:26 IP 28mcqtil
Labai dėkoju Simonai Karalienei už profesionalius patarimus ir pagalbą parduodant mišką. Foros.lt dirba puiki komanda, padedanti savo klientams. Ačiū Jums ir linkiu didėlės sėkmės ateityje.
Audronė Rimkevičienė
Tai puikus pasirinkimas parduodant mišką.Dirba profesionalai, lengva spręsti klausimus, duoda vertingus patarimus pardavejams.Sugeba įsiklausýti, greitai ir objektyviai vertina situaciją.Ačiū kad esat.Sekmės darbe !
Tiek pirkau, tiek pardaviau miska per juos - viskas aiskiai, sklandziai. Aciu Elzbetai
Skaitau komentarus ir niekaip su jais negaliu sutikti. Turėjau 2 miško sklypus Dzūkijoje ir ieskojau kaip geriausia juos parduoti. Su vadybininku sutarem kad skelbiame aukciona nuo supirkeju siūlytos kainos, tai ji dar virs 20 procentu pakilo. + Padėjo pasiruosti dokumentus sandoriui, konsultavo.
Aciu Vaclovui, pagarba už profesionaliai teikiamas paslaugas.
Vadybininkai klaidina zmones sakydami, kad jums netaikomas tarpininko mokestis, nes bendraujant su kitomis imonemis, visos vienareiksmiskai musu miska ivertin apie 36000 eur. idejus i ju puslapi, musu miskas staiga "atpigo" nes imone norejusi pirkti "turi sumoketi mokesti", bet del to mano misko verte nepadideja, kad jis atsiranda aukcijone, o priesingai as kaip pirkejas uz ji gaunu maziau, nes dalis pinigu "nusesta" tarpininkams, o si imone butent tai ir daro, tarpininkauja uz tikrai didele suma. sutartys ju labai suktos, ir labai neteisingos pardavejui, jei suma manes netenkina jie ipareigoja neparduoti be foros. visada patariu parduoti tesiogiai. tarpininkai nera specialistai, kurie gali jums padeti, jie tiesiog nuo jusu uzdirba uz nieko neveikima
Sita imone apgaudineja misko pardavejus naudodama klaidinancia reklama. As susidomenjau ju paslauga gauti nemokama rinkos kainos nustatyma. Taciau realiai gavau NUOMONE apie rinkos kaina, nes jie nesugebejo pagristi savo skaiciu. O skaiciai neturintys pagrindimo yra tik NUOMONE. Kai as pasakiau, kad as nesutinku su ju nuomone ir noriu aukciona pradeti nuo aukstesnes kainos, jie nesutiko. As buvau pastatytas pries fakta - arba as parduodu uz jus maza kaina arba jie nepriima manes i aukciona. Kodel as turiu parduoti vadovaudamasis kazkieno nuomone?

Pinigu as nepraradau, taciau praleidau laiko tik tam kad isgirsciau Nuomone. Man Nuomone nereikalinga, as tikejausi isgirsti pagrista rinkos kaina.

Pasiulymas pencininkams ir kitiems, kas neturi supratimo apie makroekonominius dalykus ir rinka - niekada nepasitikekite vienu informacijos saltiniu, nesvarbu kaip tas saltinis graziai kalba, nesvarbu kad jis musasi i krutine i sako as esu rimtas, as esu ekspertas, as esu uzsienio kapitalo imone su filialais po pasauli ir kitais bla bla bla...

Prisegiau failaus/rekomendacijas kaip realiai turėtu atrodyti Foros.lt reklama.

As Foros.lt pretenzijų neturėčiau jeigu jie klaidinančią reklamą pakeistu i sązininga.
Nerekomenduoju. Daug klaustukų, neapibrėžtų pasiūlymų ir pan. Įvertinau kaip nepatikimą. Geriau ieškoti tiesioginių pirkėjų ir neprasidėti su tarpininkais.
Pasiūlymas baisiausias - vertinti iškirstą medieną ir pagal ją atsiskaityti. Apgavystė vidurį dienos, nes jūs tų kiekių niekaip nepamatuosite ir vietoj nebūsite.

Bendras vertinimas - nepatikima ir neaiški su daug klaustukų, kurie tikriausiai ne jūsų naudai.

Eurton
Miško pirkimas, kirtimas, priežiūra visoje Lietuvoje

Adresas: Liepų g. 6, Ringaudai, LT-53335 Kauno r.
Veiklos sritys: miškininkystė; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; didmeninė prekyba; konsultacijų paslaugos; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; transporto paslaugos.
UAB "Eurton" –miškininkystės įmonė, užsiimanti miško žemės, apvaliosios medienos, įvairių medžių rūšių rąstų, popiermedžio, tarinių rąstelių bei malkų pirkimu ir pardavimu visoje Lietuvoje. Miškų supirkimas ir miškų pardavimas visoje Lietuvoje. Medienos supirkimas ir medienos pardavimas. Miškų pirkimas priežiūra...
Dzūkijos Mediena
Miško supirkimas visoje Lietuvoje

Adresas: Naujoji g. 29, LT-62175 Alytus.
Veiklos sritys: miškininkystė; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; didmeninė prekyba; konsultacijų paslaugos; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai.
Apvaliosios medienos gamyba. Apvaliosios medienos prekyba. Miško su žeme pirkimas. Miško iškirtimui pirkimas. Miško tvarkymas ( sanitariniai, einamieji kirtimai). PASLAUGOS: Perkame mišką su žeme. Perkame statų mišką, išsikirtimui. Vykdome miško kirtimus (plyni, atvejiniai, retinimo ir sanitariniai). Rengiame...
Girmedis
Miško pirkimas visoje Lietuvoje!

Adresas: Džiugo g. 2A, Buožėnų k., LT-88437 Telšių r.
Veiklos sritys: miškininkystė; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; eksportas; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai.
UAB Girmedis pradėjo veiklą nuo 2007 metų ir atlieka šias paslaugas: miško pirkimas visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Plungėje, Kretingoje, Klaipėdoje, Mažeikiuose, Telšiuose, Skuode, Šilalėje, Šilutėje), apvalios medienos prekyba, medienos pervežimo paslaugos miškovežiu , miško su žeme pirkimas, miško...
Miško ranga
Miškininkystė, žaliavinė mediena

Adresas: Žeimių takas 5-62, LT-55125 Jonava.
Veiklos sritys: miškininkystė; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai.
Miškininkystė, žaliavinės medienos pardavimas - pagrindinės “Miško ranga” veiklos. Teikiame miško kirtimo ir medienos ištraukimo paslaugas visoje Lietuvoje. Prekyba žaliavine ir malkine mediena. Perkame mišką su žeme bei mišką išsikirtimui. Kokybiškai atliekame miško sodinimo ir ugdomuosius darbus. "MIŠKO RANGA"...
Enila
Adresas: Žalioji g. 42, Platelių k., LT-90421 Plungės r.
Veiklos sritys: miškininkystė; didmeninė prekyba; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai.
UAB “Enila” savo veiklą miškininkystės srityje sėkmingai vysto jau ne vienerius metus. Nuo pat bendrijos įsteigimo pradžios perkame miškus ir siūlomeb geriausią kainą rinkoje už mišką, medieną ir biokuro žaliavą. Mūsų veikloje itin svarbu gerų santykių su klientais vystymas ir palaikymas, todėl pasirinkę mus...

Vokietija neleido Estijai perduoti haubicų Ukrainai
Vokietija neleido Estijai perduoti haubicų Ukrainai 01-21 23:52
Vokietija neleido Estijai suteikti karinės paramos Ukrainai, neišduodami leidimo atlikti sandorio dėl vokiškos kilmės 122 milimetrų haubicų perdavimo.
ES ligų centras: omikron Europoje tapo dominuojančia atmaina
ES ligų centras: omikron Europoje tapo dominuojančia atmaina 01-21 21:52
Pandeminio koronaviruso omikron atmaina tapo vyraujančia Europos Sąjungoje ir Europos ekonominėje erdvėje (EEE), penktadienį pranešė bloko sveikatos agentūra.
"Ignitis grupė" sumažino paskolą "Ignitis renewables"
"Ignitis grupė" sumažino paskolą "Ignitis renewables" 01-21 21:14
Valstybės kontroliuojama energetikos bendrovė "Ignitis grupė" nuo 293 mln. iki 260 mln. Eur mažina maksimalią 10 metų trukmės paskolos sumą antrinei bendrovei "Ignitis renewables", o jos...

Ar pateisintumėte PVM mažinimą maisto produktams Lietuvoje?

Citigroup 64,46 +0,34%