Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Floros simfonija, H. Tautkuvienės firma

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Floros simfonija, H. Tautkuvienės firma

Atsiliepimai apie Floros simfonija, H. Tautkuvienės firma

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Floros simfonija, H. Tautkuvienės firma

Brigita 2020-08-07 09:00:25
Viena blogiausių patirčių restorane.. atėjome pavalgyti keturiese Palangoje. pirmas dalykas kuris nustebino tai kad mums visiems užsisakius draugo picą atnešė pirmiausia o mums dar patiekalų reikėjo palaukti. Net ne pagalvojom paprašyti kad viską atneštų kartu nes jau seniai nematėm tokių nesąmonių. Na gavome ir mes savo patiekalus draugas ėmė jautienos burgerį.. nelabai suprantu koks tikslas klausti kaip iškepti jautieną jeigu vistiek perkepat? Jeigu nepavyksta iškepti vidutiniškai - neklauskite kliento kaip nori kad paplotėlis būtų patiektas. Plius bulvytes prie burgerio buvo visiškai šaltos.. draugė užsisakė vištienos kepsnį.. jį prapjovus iš kart pastebėjome kad jis žalias.. na būna visko pasitaiko paprašėme perkepti.. tačiau dar niekur nemačiau kad už tokius dalykus nepasiūlytų kavos ar bent jau nuolaidos nepadarytų.. o ir antra kart iškepus vištieną nelabai pavyko patiekale nepalikti savo plaukų.. na žodžiu labai nusivylėme restoranu kurio kainos tikrai nemažos.
Pilnai sutinku, mums labai panašiai buvo, tik dar prie picos nustebino Suslavičiaus ketčiupas, kai saskaita arti 100 uz vakariene manyciau turetumet labiau pasistengt
Tomas Tvarijonavičius
2020-07-22 13:36:20 IP 2e7r3r8r
Labai šaunūs darbuotojai, superinė aplinka. Maistas aukščiausio lygio, kurio nereikia laukti labai ilgai.
Gegužės 30 d. (šeštadienį) su giminėmis minėjome šeimos šventę Kauno Floros Simfonijoje, buvome užsisakę stalą terasoje. Buvo pirmas kartas, kuomet su naujagimiu išvykau į restoraną (leliukui 2 mėn.), tad jaudinausi, kaip praeis vakaras.. Ogi buvau nuoširdžiai nustebusi ir sužavėta personalu. Pasijutau kaip princesė su vežimėliu :) tokio malonaus aptarnavimo nesitikėjau. Kelias per patrauktus staliukus ir kėdes iki wc su visu vežimu, po to aptarnavimas prie baro paprašius "150 ml karšto vandens" tiesiai į mišinukui skirtą indelį, po to jo atvėsinimas ir t.t. Super kolektyvas, supratingas ir linksmas barmenas. Tikrai drąsiai grįšime dar ne kartą kartu su leliuku :) P.s. puikus maistas ir prieinamos kainos, nepaprastai graži ir jauki aplinka. Aukščiausias įvertinimas ir rekomendacijos :)
Nu vaaaaau aptarnavimas, pavalgem pica, tada duona su sūriu, tada pakėlėm vėja dėl gėrimu, tai atsirado per sekunde. Sake picu kepejas labai geras, todel greit kepa picas
Uzsisakeme banketine sale Kaune, padavėme avansą. Nuvykus suderinti meniu savaitę prieš šventę mums buvo pasakyta, kad mes buvome perkelti į kitą sale, kur būsime ne vieni. Nebuvome informuoti iš anksto. Kai pasakiau, jog duodamas avansas už tai kad gautume tai ką uzsisakem ir per 5 dienas nelabai ką naujo gali susirasti, buvo labai nepatenkinta bet sale grąžino. Paskui jau sekancia savaitę (likus 2 dienom) iki šventės paskambino ir pasakė kad vis dėl to esame perkelti, bet būsime vieni. Kelis kartus paklausiau ar tikrai, patikino, jog tikrai. Teko sutikti. Tik šventės dieną atvažiavus į Floros simfonija mūsų salėje buvo kitų žmonių ir svečiai iš pradžių net nebuvo įleisti, turėjo laukti už durų. Muzikai leisti žadėjo kolonėlę, o kai atvykom sako, mes galim per flesa paleisti. Nors irgi buvo klausta kelis kartus, nes juk muzika reikia pasirūpinti iš anksto, sakė, kad galėsime leisti iš telefonų. Vėl teko eiti aiškintis kodėl negauname to kas mum priklauso. Absoliučiai kraupus administracijos darbas. Reikėjo labai daug kantrybės, kad tokie niuansai nesugadintų šventės. Daugiau į šitą įstaigą niekada nesikreipsiu ir niekam kitam nelinkiu. Nes ir kainos gan didelės (irgi nelabai suprantu, už ką, nes nieko ypatingo ten nesiūlo) ir dar paskui lauki už durų, nes neįleidžia.
Labai prastas mastas, nusivylem ir daugiau tikrai neisim
Administracija ir šeimininkai labai šaunūs, tačiau kambarinės ir restorano padavėjos yra tragedija, ne tik, kad visalaika žiūri piktai, ir šneka, bet ir neatlieka savo pareigų, palikus kortelę sutvarkyti kambarį buvo tik pakeisti rankšluosčiai ir išneštos šiukšlės, net grindys neplautos, kurios buvo pilnos smėlio, ir peleninė pilna nuorūkų buvo palikta, padavėja, kuri aptarnavo dvi dienas kiekviena kartą visalaik buvo nemaloni, nesisveikino ir paklausus kodėl iš meniu nėra patiekalų ji nepasakė net priežiasties, gavom pasakymą 'nes nėra'. Reziume svečių namai tikrai tvarkingi, kainos labai adekvačios, bet kai kurių paslaugų kokybė
Žmonės, NEIKITE. Sugadintas vakaras.
Siaubas, Šventojoje naujoji Floros simfonija yra kažkokia tragedija!!! 2 nuvargę vaikinai prie įėjimo pasitiko, vienas pusiau šliūžindamas kojomis nuvedė mus prie staliuko. Paklausiau, ar galėtume pavėsinėje sėdėti, atsakė "nu galit, jei norit ir pavėsinėj". Susėdome, po 10min padavėja suraukusi šikną pasitiko, užsisakėme butelį vyno, vištienos šašlyką, ir 2 porcijas cepelinų su grietine ir spirgučiais. Užsakėm ir vyno rinkinį, bet perspėjom padavėją, kad atneštų po karštųjų. Galvojom skaniai lietuviškai pavalgysim :) taigi, atnešė vyną, kol padavėja bandė visiškai nemokšiškai atkimšti vyno butelį, jai dar net nebaigus, kitas padavėjas jau atnešė cepelinus dviems žmonėms. Trečias svečias visdar laukė vištienos šašlyko. Po 10min sulaukė. Sausa, perdžiūvusi mėsa, ryžių šaukštelis. O cepelinai... O siaube, tie vargšai 2 mažiukai cepačkiukai atrodė lyg pernai maximoje nupirkti. O spirgučiais jie vadina šviežiai stambiais gabalais supjaustytus rūkytus lašinius užkratytus ant cepelinų. Šlykštu tikrai. Kol valgėm karštuosius, atnešė vyno rinkinį, jis atšalo (kalmarų žiedai, kepti sūriai, duonytė) ir buvo neskanus. Taipogi maistas buvo persūdytas, lyg norėta parduoti daugiau gėrimų.

Mes likome visiškai nepatenkinti, personalas nekalba anglų kalba, yra labai arogantiškas, laukėme 30 min, tam kad paprašytume sąskaitos, pagaliau, kai paprašėme, laukėme dar 20min, bet niekas jos neatnešė. Pagaliau pakilome, kad nueiti susimokėti prie baro, nes niekas taip ir neatėjo, tai žinokite pasijutome lyg mes jų išmaldos prašytume, jiems labai sutrukdėme ant baro atsilošus stovėti ir šnekėtis, šviesiais plaukais mergaitė- ale padavėja labai arogantiškai su mumis kalbėjo ir nė karto nenusišypsojo... NIEKADA ten negrįšime ir kitiems nerekomenduosime jokiais būdais!!
Lankydavomės šiame restorane Kaune, šį kartą apsilankėme Šventojoje. Net neabejojome, kad viskas bus puiku, tačiau labai klydome. Mus pasitiko vaikinukas (atrodantis labai pavarges) ir ėjome ieškoti kur atsisėsti, paprašėm pavėsinės, mums atsakė kad nėra laisvos, tačiau vos pasisukusi į šoną pamačiau visiškai laisvą. Susėdę išsirinkome patiekalus. Priimti užsakymą atėjo labai arogantiškas vyrukas, kuris visą mūsų buvimo laiką reiškė savo nuomonę. Buvome penkiese. Vienas lankytojas maistą gavo už 15min, kitas - už 20min., o likę trys laukė daugiau nei valandą. Padavėjui pasakius, kad patiekalai jau paruošti, bet dar kažkodėl nepasiekė mūsų stalo, paprašėme supakuoti išsinešimui, nes buvo jau vėlu. Maistas buvo baisiai sumestas į indelius ir dar apverstose dėžutėse. Negana to, pažiūrėjus į atneštą sąskaitą, pamačiau įmuštą papildomą patiekalą už 11€, kurio nevalgėme. Toks vaizdas buvo, kad padavėjas žinojo apie "klaidą". Pakvietus ir pasakius apie neteisingą sąskaitą ir taip sudėtą maistą indeliuose, padavėjas įsižeidė ir pasakė, kad pasiims maistą ir išminusuos iš sąskaitos. Likome šokiruoti, sugebėjau tik linktelėti galvą. Žodžiu tėvai liko be vakarienės. Taip prastai organizuoto darbo dar nemačiau nei viename restorane...vienas atnesa meniu, kitas gerimus, dar kitas patiekalus...pora kartų atnešė ne mūsų užsakyta maistą. Padavėjai labai pasimetę. Kas liečia maistą, tai nedaug teko paragauti, cezario salotos su tigrinėmis krevetėmis laaabai pusėtinos, charčio sriuba visai neaštri, o pica irgi nieko gero. Vienintelis pliusas - jauki aplinka. Bet aptarnavimo kultūra -TRAGIŠKA!!!
Lankėmės Šventojoje kavinėje, labai patiko tiek aptarnavimas, tiek aplinka, maistas buvo labai skanus, valgėme šonkauliukus tirpo burnoje, didelė porcija, vaikai užsisakė picą cezario dar niekur nebuvom tokios valgę..O desertas šokoladinis fondantas tikrai ypatingo skonio. Kai tik būsim Šventojoje būtinai sugrįšim ir visiems rekomenduoju.
2019-07-17 norėdami papietauti Šventojoje, apsilankėme restorane (nes nė į galvą neatėjo mintis paskaityti atsiliepimų, manėme, kad maistas bus toks pats skanus kaip ir Palangos floros simfonijoje, o geriau būtų atėjusi). Taigi, žmonių mažai ir tai turėjo būti pirmas įspėjimas mums, bet pagalvojome, kad galbūt savaitės pradžia, žmonių mažoka, bet jų nepadaugėjo per visą buvimą restorane. Vaikų meniu toks skurdus, kad turbūt kokio miestelio kavinukėje būtų platesnis pasirinkimas vaikams. Iš meniu užskėme vištienos kukulaičius su makaronais (nes ten beveik viskas su makaronais). Kukulaičiai guminiai ir kieti, makaronai nesimatė per kažkokį baisiai prieskoniuotą padažą (nė gramo daržovėd ir nė velnio čia ne vaikų maistas tikrai). Žodžiu baisiai neskanu, neišvaizdu ir dar kaina kaip už tokį patiekalą kosminė. Sau užsisakėme sriubos (kaip nekeista dienos sriuba vištienos su makaronais) gerai, kad sriuboje nepagailėta krapų ir kitų žolelių, taip pat gerai, kad duonelė prie sriubos šviežia, bet gaila, kad sriubanelabai į sriibą panaši, labiau sultinys. Dar užsakėme bulvinius blynus su mėsa ir grietine, iš viršaus žiūrint atrodė pusė velnio, bet iš šono matėsi, kad nedakepę arba pašildyti ne ant keptuvės. Mėsa blynuose sūri ir nežinia kieno skonio, bulvių tarkis sausas ir nedakepęs, padaže per daug česnako. Taip pat užsakėm karšto šokolado, tai bandė atkalbėti, nes daug kainuoja, o yra mažai, tai turbūt norėjo pataupyti mūsų pinigus, bet labai gaila, kad sveikatos netaupė ir nepasakė, kad geriau čia nevalgytume. Taigi, galiausiai dar ne tik, kad daug palikome nesuvalgę, sustreikavo skrandis ir paleido vidurius, bet už visą šitą "malonumą" dar susimokėt turėjome ir pinigus. Jeigu ir Jūs norite triesti toliau nei matyti, tai rekomenduojame Šventojoje esantį floros simfonija restoraną!
Buvau 2019 06 28 valgiau šama, žiauriai apsinodijau. Sugadintos atostogos.
Aptarnavimas ir aplinka super! Tačiau dviem žmonėm valgiusiem tą patį patiekalą po pietų teko susidurti su problemomis, labai gaila, kad maisto kokybe nėra tinkamai pasirūpinama. Šventė sugadinta, kadangi du žmonės apsinuodino maistu.
Šiandien, Mamos dienos proga, sūnus buvo užsakęs šventinius pietus. Nors lauke lijo lietus, mus maloniai su šypsena pasitiko aptarnaujantis personalas, tai padovanojo mums puikią nuotaiką. Gražiai paserviruotas stalas ir labai laaaabai skanus maistas, puikiai patiektas. Rūpestingas, paslaugus ir mandagus padavėjas, deja nepaklausėm vardo. AČIŪ visam personalui už maloniai praleistą laiką. Būtinai sugrįšim.....
Vasario 16 švenčiau savo 50 jubiliejų. Restoranas padovanojo puikią nuotaiką visam šventės vakarėliui. Šiltai sutiko, maistas labai skanus- puikiai patiektas, o padavėja Kristina savo nuoširdumu sužavėjo svečius. Sėkmės visam jūsų kolektyvui. Ačiū!!!
Aptarnavimas nemalonus, negana to, salotos patiekiamos neplautos, grykši žemės. Žemės tai nieko, bet neplautose tupi bakterijos ir kirminai. Nusiplaukite daržoves, kai jums atneš, tada galėsite valgyti saugiai. Skanaus!
Micius 2018-09-02 08:44:16
Buvome su draugu seima ir vaikais 2018 vasara, porcijos mazos, padavejos susiraukusios nuo 1 sekundes svyteti pradeda kai tik atnesa saskaita.
Skanu paltusas su karaliska krevete.
Cia Terasa Vasara nuotraukoje..
Skanu paltusas su karaliska krevete.
Taigi truputis mano istorijos apie FLOROS SIMFONIJĄ esančią KAUNE.

Pirmas dalykas tag, jog užsisakiau 14 asm. staliuką su dekoracijomis ir papuošimais gimtadienio šventei. Užsakinėta buvo prieš 2 sav. iki gimtadienio ir pasiūlė kieme esančiose pavėsinėse. Pirmiausia užsakinėjant užkliuvo administratorės elgesys su klientu, labai didelio pasipūtimo, arogancijos ir visokių nekokių manierų asmenybė.. Atėjus lauktai dienai oras pasirodė ne toks kokio tikėjomės ir lyjo lietus.. Dar ryte nuvažiavus į, , RESTORANĄ'' pasikalbėti dėl vietos pakeitimo (perkėlimo į vidų, ar po stogu) buvo išgirstas iš administratorės atsakymas jog ji neišdidins restoranao sėdėkit ant lietaus. Jokio kito pasirinkimo.. Nu ką užsatatas jau buvo paliktas ir pasiryžome rizikuoti. Atėjus vakarui, lietus lyjo toliau, atvykus pavėsinėje kėdės buvo šlapios, staltiesė šlapia, taurės murzinos, įrankiai purvini... Darbuotojai liepė sėstis ant šlapių kėdžių ir švęsti.. Paprašius pakeisti vietą gavau atsakyma jog nėra laisvos vietos, sėdėkite čia. OK.. Viso vakaro metu pastoviai padavėjos nebuvo, arba reikdavo eiti prie baro pačiam užsisakinėti.. Gerai, vakaras baigėsi nuėjau atsiskityti.. Buvo įmušta nekukli suma už visą šį kelių valandų košmarą, aš žinoma atsiskaičiau ir išėjau čekį pasiėmęs švęsti kitoje (malonesnėje vietoje) savo gimtadienį.. Kitą dieną pasiemiau panagrineti čekį - ir ką gi amtau, kepsniai kita kaina, nei buvo užsakyti, avansas neišskaičiuotas... Ką važiuoju vėl į FLORĄ.. Nuvykęs ten pamatau tą pačią administartorę, kuri pasitikusmane iš karto sako žinau ko atvykote, užmiršome avansą nuskaičiuoti.. atidavė man tą avansą.. Paprašius paskaičiuoti iš meniu kepsnius, parodžius jog kainos skiriasi likau kaltas, akd padavėja įmušė iš banketinio meniu, nors visą maistą užsakinėjau iš standartinio.... Likau kaltas ponios administratorės akyse, kad atsiėmiau savo avansą, nes restoranui matai sunku paskambinti ir pasakyti jog suklydo ir užmiršo nuskaičiuoti avansą (nors numerį turėjo)..Likau kaltas, kad kepsniai per brangiai įmušti... Žodžiu atidavus pinigus iš nežinia kur (ne iš kasos) sakė prašau ir galvą pakėlusi nuėjo tolyn - mano jau minėta administratorė..Nei viso gero, nei atsiprašau. Plius užsakinėjant visos replikos, nesiskaitymas su žmogumi tikrai įžeidė ir sugriovė pasitikėjima šia įmone. Administartorė jaučiasi jog ji visagalė, klientas ŠŪ.. vietoje.
ATSIPRAŠYTI teko man svečių, per savo gimtadienį jog buvo tokia prasta šventė už tokius sumokėtus pinigus...
Teko apsilankyti Palangoje esančioje kavinėje. Maistas buvo skanus, bet kitą dieną grįžus namo norėjau užpildyti kvitą kvitų loterijoje ir akis užkliuvo už čekyje pridėtos kavos, kurios nei užsakėme nei juo labiau gėrėme. Kadangi pietavo keli žmonės ir čekis nebuvo trumpas tos kavos nepastebėjome ir į galvą neatėjo, kad reikia tikrinti. Šalia buvę žmonės kavą gėrė, tai arba sumokėjome už juos arba padavėja taip nemokamos kavos susiveikė.
Liepos 21 d. buvome užsisakę vakarienę šeimos šventei, , Floros simfonijoje, , Kaune. Labai mandagus ir paslaugus personalas. Gražiai dekoruotas stalas, skanus maistas, įspūdinga aplinka.Visi likome sužavėti ir patenkinti.Šeimos šventė tikrai pavyko. Dar ne karą čia sugrįšime. Visiems patarčiau apsilankyti šiame rojaus kampelyje. Ačiū ir sėkmės Jums.
Liepos 26 diena uzejome pavakarieniauti i "Floros Simfonijoja" Sventoje. Tokio prasto aptarnavimo niekur nesu maciusi ! Padaveja priejo jau pikta ir nepatenkinta. Prieme uzsakyma, bet po 50 min. paaiskejo, kad pamirso perduoti uzsakyma virtuvei. Mes buvome su mazameciu vaiku, tai negalejome laukti dar tiek. I sita kavine tikrai daugiau nebeeisime.
Liepos 18 diena vakarieniavome Floros Sinfonijoje Sventoje. Nesu maciusi tokio tragisko aptarnavimo. Uzsisake didysis vaikas cipa. Reikejo la laukti lb ilgai, bet cia dar nesvarbiausia. Lekste kurioje buvo atnesama pica buvo karsta. Padavejas ne tik ja nese su servetele, bet dar tiesiogine ta zodzio prasme ja mete ant staliuko. Sauke rankos dega.... Paprasius kudikiui karsto vandens misinukui. Tas pats barme
nas ne tik kad vandeni atnese uz geros valanfos, bet dar ipyles i puodeli tik vos vos vos ant dugno to vandens. Nesuprantu jiems vsndens gaila ar cia toks nesusipratelis barmenas. Gerai kad pamate jog greit nesulaukdim to candens patys nuejome jo paprasyti. Viduj kavibes barmenas lb atsakingas ir vandens negailejo :). Reziume. Jei jau tiek reklamuojates tai bukit malonus susiraskite gerus barmenus ir padavejus.
Aušra Glazunovienė
2018-07-18 11:55:03 IP 65hih7t8
Liepos 12 diena lankėmės floros simfonijoje esančioje Kaune.Likome viskuom patenkinti maistas super, aptarnaujantis personalas tiesiog nuostabus dar tokio linksmo ir draugiško kolektyvo neteko sutikti. Labai nustebino direktoriaus nuosirdus ir daugiskas bendravimas su savo darbuotojais.Ačiū jums už nuostabiai praleista laika.
Kažkaip niekada nepagalvojome kad šiame restorane gali skirtis virtuvės..Teko valgyti Palangoje, Kaune, ir Šventojoje. Patikėkite kokio "rimtumo" pica buvo pateikta Šventosios miestelio "Floros simfonijos" restorane : (Dar tokią reikia sugebėti pagaminti. Toks vaizdas kas liko tą sudėjau, bet tikrai ne prieš užsakymą. Ji buvo visa sudžiūvusi, šalta, faršo gabalėliai juodi ir perdžiuvę, aštrusis jelapenas praradęs spalvą, o apie skonį nekalbu... Gražiai informavus malonią padavėją, sulaukėme gynybos... Neva ją nešdama net pirštus apsideginusi... Vienareikšmiškai suprantama, kad reikia ginti restoranas garbę, tačiau čia ne padavėjų darbas ginčytis dėl maisto kokybės. Ji turėjo iškviesti administratorių arba bent nunešti patiekalą ir išsiaiškinti aplinkybes.. Kažkaip susimąsčiau, kodėl ir žmonių mažai būdavo
Sveiki. Šiandien teko apsilankyti šiame restorane. Rezervavom staliuka.beje likau labai nustebintas aptarnavimu.pasijutau lyg stoties sardelinej 1975m. Aptarnavimas -10. Užsakius patiekalus ir pralaukus 1h.45min. paaiškėjo kad dar teks palautki nuo pusvalandžio ir daugiau.jėga.visam aptarnaujančiam personalui viskas liaudiškai "ppp".gaila bet neteko paragauti profesionaliai ir su meile pagamintu gardžių patiekalu.manau pavyks kita karta.
2/3 gėlių iš floros simfonijos gėlių parduotuvės Kaune nuvyto jau antrą dieną. Nors pardavėja sakė, kad jos šviežios ir laikys visą savaitę.
Po trintos daržoviu sriubos net trys žmonės sunegalavo (prasta savijauta, viduriavimas, vėmimas). Apie tai informavus direktorių jis teatsakė, jog ragavo sriubą ir jam ji atrodo šviežia ir skani. Manau neverta rizikuoti savo sveikata ir grįžti ten atgal. O direktoriui linkiu įgyti daugiau kompetencijos ir žinoti, jog apsinuodijimas maistu pasireiškia per valandą, o ne aiškinti klientams, jog per dvi valandas po valgio viduriavimas tikrai nuo sriubos negalėji prasidėti.
Aptarnavimas tragiskas, panasiau i eiline uzkandine, "restoranas" pustustis, ir nesugeba atnesti meniu per 47 minutes, nors ir eina pro sali ne karta zaisdami telefonais, bandai prasyti tai tiesiog ignoruoja, tikrai yra geresniu vietu kur ir aptarnavimas geras ir maistas geresnis, ir ziuri kaip i tikra klienta!
Aptarnavimas labai prastas. Meniu nesulaukeme penkias, gal ir daugiau minuciu. Pasiiemem patys nuo kito stalo. Uzsakymo priimti niekas neatejo kol nepradejau sakyti priekaistu. Priejusi padaveja labai nemandagei bande rasyti uzsakyma, bet mes pakilom ir isejom pavalgyti kitur.
Labai ten nesvariai gamina nes as suvalgiau pica ir kita diena pradejau vemti ir galva visa skaudejo nu tai as nesuprantu su kokiom ten sudu rankom gamina
Savaitgali su drauge viesiejome Palangoje uzsukome i Floros Simfonija ir likom maloniai nustebinti. Aplinka nuostabi, dekoracijos, kriokliai niekur kitur Lietuvoje to neteko matyti. Maistas, bei aptarnavimas auksciausios klases. Likome labai patenkinti, nes padavejas isrinko tobula vyna prie patiekalu, o baro vilkai (barmenai) surenge tikra sambucos sau. Siulyciau cia pasilepinti kiekvienam. :)
Aptarnavima vertinu maziausiu balu, nes, visu pirma, padavejas Darius P. buvo labai ikyrus, neimanoma palaikyti pokalbio kai esi 10 kartu klausiamas ar viskas tvarkoje. Antra, paklaustos ar noresime kazko dar, nesulauke atsakymo ir pasiule atnesti saskaita kai nebuvome baige maisto ir tik pradejome gerimus. Neskubejome atiduoti saskaitos, nes nebuvome baigusios maisto, o padavejas slankiojo aplinkui klausinedamas ar galima paimti. Kavineje nebuvo zmoniu todel nesupratau kodel mus taip skubino. Daugiau cia nesiruosiu grysti, aptarnavimas baisus.

Madaris
Adresas: Mockaičių k. 9, Mockaičiai, LT-96260 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; daržininkystė, sodininkystė; gėlės ir dekoratyviniai augalai; interjero apdailos medžiagos; inžineriniai tinklai ir sistemos; kelių tiesimas, remontas, tiltai; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB „Madaris“ įkurta 2008 metais. Įmonėje dirba tik patyrę atestuoti specialistai ir mechanizatoriai. Madaris įsikūrusi Klaipėdoje, bet paslaugas teikia visame vakarų Lietuvos regione. Dirbame su europiniais ir privačių investuotojų objektais. Atliekame paruošiamuosius statybos ir aplinkos tvarkymo darbus. Turime...
Emolus
Activit organinės trašos | Hecht sodo technika

Adresas: A. Stulginskio g. 41A, LT-48313 Kaunas.
Veiklos sritys: trąšos; chemijos pramonė, gaminiai; darbo apranga; daržininkystė, sodininkystė; gėlės ir dekoratyviniai augalai; interneto parduotuvės; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; miško, sodo, vejos technika; statybos technika, įranga, nuoma; ūkio prekės.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba sodo bei daržo prekėmis, pagrindinė “Emolus” firmos veikla. Esame ekologiškų organinių trąšų Activit importuotojai ir atstovai Lietuvoje. Taip pat oficialūs Čekų kompanijos prekinio ženklo Hecht atstovai Lietuvoje. “EMOLUS” VEIKLOS KRYPTYS DIDMENINĖ, MAŽMENINĖ PREKYBA TRĄŠOMIS...
Emivela
Adresas: Sodų g. 23, Tartoko k., LT-17127 Šalčininkų r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; gamyba; gėlės ir dekoratyviniai augalai.
UAB „Emivela“ nuo 2010 m. verčiasi vėlinių (kapų) žvakių ir įdėklų gamyba bei prekybą. Siekdami patenkinti savo pirkėjų lūkesčius, kiekvienais veiklos metais praplėsdavome siūlomų žvakių bei kitų prekių asortimentą. Atsižvelgdami į labai didelę dirbtinių gėlių paklausą mūsų regiono rinkoje, siūlomų prekių...
Dorovalė
Laidojimo paslaugos, kremavimas, reikmenys

Adresas: Partizanų g. 19, LT-49477 Kaunas.
Veiklos sritys: laidojimo paslaugos, kremavimas; gėlės ir dekoratyviniai augalai; religinės organizacijos; renginių organizavimas.
Dorovalė, UAB laidojimo paslaugas teikianti įmonė. Visos laidojimo paslaugos Kaune, laidojimo reikmenys bei kremavimo paslaugos. Šarvojimas, šarvojimo salės, šarvojimo salių nuoma Kaune, šarvojimo salė Partizanų g. 19 Kaune ĮMONĖ TEIKIANTI ŠIAS LAIDOJIMO PASLAUGAS: Pensininkų, invalidų, socialiai remtinų asmenų...
Aplinkos paslaugos
Želda.lt

Adresas: Lazūnų g. 32, LT-50140 Kaunas.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; daržininkystė, sodininkystė; gėlės ir dekoratyviniai augalai; inžineriniai tinklai ir sistemos.
UAB “Aplinkos paslaugos” jau daugiau nei 10 metų patirties apželdinimo srityje turinti komanda, kuri kiekvienais metais išsikelia naujus tikslus tam, kad tobulėtų. Idėjos, išskirtinumas ir inovacijos yra tai, ko mes siekiame kiekviename savo įgyvendintame projekte. Pasirūpinsime Jūsų aplinka nuo pat reljefo...

"Investuok Lietuvoje": krizė – geras laikas transformuoti ekonomiką
"Investuok Lietuvoje": krizė – geras laikas transformuoti ekonomiką 09-23 07:55
Daugybę iššūkių sukėlusi koronaviruso krizė Lietuvai sukūrė ir unikalią galimybę transformuoti ekonomiką. Tačiau tam reikia tinkamai įsisavinti naujų Europos Sąjungos finansinių instrumentų lėšas...
E. Musko "Akumuliatorių diena" nenudžiugino
E. Musko "Akumuliatorių diena" nenudžiugino 09-23 07:04
"Tesla" antradienį nuvertėjo 50 mlrd. USD, investuotojams nusivylus kompanijos vadovo Elono Musko pažadais radikaliai sumažinti elektromobilio kainą.
G. Nausėda ragina Jungtines Tautas reikalauti A. Lukašenkos taikaus valdžios perdavimo 09-23 05:55
Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda paragino Jungtinių Tautų bendruomenę pasmerkti Aliaksandro Lukašenkos režimo smurtą prieš Baltarusijos protestuotojus, reikalauti nutraukti šiuos veiksmus...

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Nike 116,87 +3,09%
Humana 386,76 -1,96%