Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Finvista

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Finvista

Atsiliepimai apie UAB "Finvista"

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Finvista"

Gintaras 2020-07-30 11:23:36
Swedbank pasiūlė sąskaitas internetu išrašinėti, o jų partneris - Finvista. Įtarimas kilo iš karto, kai pasižiūrejau paslaugos įkainius. Bazinė ir vidutinė skiriasi 10€, bet funkcijos analogiškos. Tačiau pasirinkti gali tik "didelę" versiją, kuria mėnesį gali naudoti nemokamai, o paskui 50€/mėn. Akivaizdus žmonių mulkinimas! Tada nusprendžiau Finvistos interneto portale apsilankyti. Informacijos - "0" - vien pilstymas "iš tuščio į kiaurą". Na gerai, patikrinsime ką rekvizitai rašo. O čia "viskas į savo vietas susidėjo" :) Prie 50000€ apyvartos 4 žmonės dirba. Interneto portale giriasi, kad tai aukščiausios kvalifikacijos specialistai. Kur gi ne, "aria" už minimalų atlyginimą. Išvados peršasi pačios savaime :)
Gerbiamas Gintarai. Akivaizdu, kad 2 paskutiniai komentarai yra susiję, tačiau mielai paaiškiname, kad planai yra tikrai skirtingi, ir tai matyti iš suteikiamo funkcionalumo. Bazinis skirtas iš esmės sąskaitoms susivesti ir išrašyti. Planas už 10 EUR turi platesnį funkcionalumą, su atskaitomis ir kt., būtinai pasidomėkite. Laisvai galima pasirinkti šį planą, tikrai nebūtina rinktis planą už 50 EUR, jei toks funkcionalumas nereikalingas.
Šiuo metu yra daugiau legalių darbo formų, nei kad buvo Žemaitės laikais. Nebūtinai visi dirbantys žmonės turi dirbti tik pagal darbo sutartis, legalus apmokėjimas galimas ir už konkrečius darbus. Todėl jei kam nors atrodo 4 darbuotojai per mažai, kad teikti kokybiškas paslaugas, tai negalime su tuo sutikti, nes tai neturi jokios koreliacijos.
Vilius 2020-07-27 15:28:47
NEREKOMENDUOJU šitos įmonės, bėkite kuo toliau nuo jų, vadovas neatsakinėja į laiškus, nesilaiko visiškai jokių terminų, mano įmonės pelno/pajamų ataskaitos nebuvo pateiktos už 3metus ir dar daug kitų neatliktų buhalterinių darbų atiteko kitai mano surastai buhalterinei įmonei! Jei esate šitos įmonės klientas, būtinai pasidomėkite kas atlikta, nes tokio bardako dar niekur neesu matęs.
Gerbiamas Viliau, yra vienas geras patikrintas būdas gauti paslaugas. Tai už jas susimokėti. Labai padeda. Būtinai rekomenduojame kada nors išbandyti.
Tai direktorius yra ar jo nėra?
Valdybos nariu išrinktas Darius Indriūnas, audito ir buhalterinių paslaugų įmonės „Finvista“ direktorius ir partneris, taip pat ir Arvydas Darulis, Vilniaus miesto savivaldybės Administracijos direktorės pavaduotojas.

Plačiau: https://www.vz.lt/sektoriai/transportas-logistika/2016/01/07/vilniaus-viesojo-transporto-valdyboje--siksta-ir-karlavicius#ixzz55OtRtdWt

Added Value
Aukštosios apskaitos technologijos

Adresas: Šeškinės g. 6, LT-07152 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos; turto vertinimas.
Filialai: Jurbarko g. 2A, Kaunas, Vytauto 88-3, Tauragė Finansinių ataskaitų ir konsoliduotų finansinių ataskaitų auditas; ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimo auditas; vidaus auditas; finansinių ataskaitų peržvalga; buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal VAS ir TAS apskaitos standartus; darbo užmokesčio...
Apskaita ir turtas
Buhalterinė apskaita | Finansinis auditas

Adresas: J. Savickio g. 4-1, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
UAB "Apskaita ir Turtas" buhalterinės apskaitos ir audito įmonė, įsikūrusi Vilniuje, teikia finansinio, projektų ir vidaus audito bei buhalterinės apskaitos paslaugas verslo įmonėms ir viešosioms įstaigoms visoje Lietuvoje. BUHALTERINĖ APSKAITA UAB „Apskaita ir turtas“ teikia buhalterinės apskaitos tvarkymo...
Sakurų sodas
Buhalterinės apskaitos paslaugos

Adresas: Kovo 11-osios g. 100-15, LT-50407 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
UAB "Sakurų Sodas" jau daugiau nei 5 metus sėkmingai teikia buhalterinės apskaitos ir finansų paslaugas įmonėms, bei konsultuoja įvairius verslo sektoriaus subjektus. Galime pasigirti atsakingais darbuotojais, stabiliu augimu ir kompetencija siekiančia daugiau nei 2 dešimtmečius patirties buhalterijos ir finansų...
Accounting experts LT
Buhalterinės paslaugos | Įmonių steigimas

Adresas: Trimitų g. 6, LT-09318 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
BUHALTERINĖ APSKAITA Mokėsite tik už atliktą darbą; Nereikės mokėti socialinio draudimo ir kitų įmokų, kurias tenka mokėti samdant darbuotoją; Neteks rūpinti darbuotojo atostogų ar ligos metu – mes neatostogaujame ir nesergame; Nereikės įsigyti brangios apskaitos programos; Neteks rūpinti darbuotojo darbo vieta...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...

J. Powellas: JAV ekonomika atsigaus tik tada, kai žmonės pasijus saugūs
J. Powellas: JAV ekonomika atsigaus tik tada, kai žmonės pasijus saugūs 09-22 09:48
JAV ekonomika atsigaus nuo koronaviruso pandemijos sukelto nuosmukio tik tada, kai žmonės jausis saugūs atnaujinti savo įprastą veiklą, pirmadienį pareiškė FED pirmininkas Jerome'as Powellas savo...
"Go Vilnius": konferencijų turizmo mastas Lietuvoje šiemet smuks 80%
"Go Vilnius": konferencijų turizmo mastas Lietuvoje šiemet smuks 80% 09-22 09:38
Pasaulyje tęsiantis koronaviruso krizei konferencijų turizmo mastas Lietuvoje šiais metais, palyginti su pernai, sumažės 80%, prognozuoja turizmo ir verslo plėtros agentūra "Go Vilnius".
Ministras: Astravo AE pirmojo reaktoriaus eksploatacijos pradžia – 2021-ųjų I ketvirtį 09-22 08:43
Baltarusijos atominės elektrinės pirmąjį reaktorių planuojama pradėti eksploatuoti 2021 metų pirmąjį ketvirtį, o antrąjį – 2022-aisiais, pranešė Baltarusijos energetikos ministras Viktoras...

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

American Express 98,17 -5,09%