Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Finvista

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Finvista

Atsiliepimai apie UAB "Finvista"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Finvista"

Verta paskaityti! Prieš 3m. Kreipiausi i įmonę UAB "Finvista" dėl mano įmonės likvidavimo. Tiesa, jie tvarkė ir dar vienos mano įmonės buhalreriją. Tuomet man buvo pasiūlyta įmonę pabandyti parduoti, pasakė kad man už nieką nereikės mokėti, viskas bus sutvarkyta, jie tik pelną pasiliks sau. Prikūrė nebūtų dokumentų, kad padarytų įmonę PVM mokėtoja, tačiau praėjo 1.5m įmonės nesugebėjo parduot, pradėjau gauti laiškus iš registro centro apie nepateiktas formas ir skolas, tuomet pareiškiau, kad užtenka, likviduokite įmonę kuo greičiau. Sumokėjau iš anksto 250eur už likvidavimą, kaina pigesnė, nes jie man jau buvo skolingi už pridarytas buhalterines skolas dėl savo atlaidumo. Praėjo dar 1.5m, rezultato jokio, nusprendžiau atsitraukti nuo šios įmonės, nes visiškai pasidarė nebeįmanoma bendrauti, susisiekti su vadovu ir atsakingais asmenimis, jaučiausi ignoruojamas. Pavyko atsiimti mano kitos įmonės UAB "SAULETEKA", kuri dar vykdė veiklą dokumentus, sutarėme, kad kai užbaigs likvidavimo darbus sudengsime skolą t.y. čia buvo Šarūno Skučo pasiūlymas, ofise sukirtome rankomis ir atsisveikinome. Po kelių savaičių ignoruojamas gaunu atsakymą, kad paslaugos jie neatliks ir kad man bus grąžinti pinigai t.y. 180eur (70eur aš jiems buvau skolingas už nesumokėtus paskutinius 2men, cia buvo bendras susitarimas). Aš parašau, kad tai yra mano atžvilgiu netenkinantis sprendimas po 3m. laukimo, tačiau supratęs, kad šios įmonės vadovas yra visiškai į aplinką nereaguojantis žmogus, paprašau grąžinti pinigus ir visus susijusius dokumentus. Gaunu visišką ignorą, Šarūnas Skučas akivaizdžiai bando mane pamokinti, kreipiuosi į policiją. Jau palaidojau galimybę atgauti pinigus už neatliktus darbus. Perdavus abiejų įmonių dokumentus, paaiškėja, kad visus tuos metus buhalterija buvo tvarkoma laaaaabai atlaidžiai, mano nauja buhalterė sakė tokio atlaidumo dar nemačiusi. Man kainavo papildomus 500eur sugaudyti visas jų padarytas klaidas, už 3metus, nesuėjo nei vienerių metų likučiai ir duomenys! Ir jau kai dabar abi įmonės sutvarkytos, rašau šį atsiliepimą. Bendras nuostolis apie 700eur. Turiu visus tai įrodančius dokumentus, kuriuos ir siunčiau į policiją, tačiau vienintelis būdas atgauti pinigus yra teismas, o vienam tiesiog finansiškai nenaudinga to daryti, todėl užteks ir viešumo.

Na ir vyšnia ant torto.

Tuometinis/dabartinis vadovas Šarūnas Skučas sms žinutėmis ne tik mane išvadina idiotu už norą atgauti pinigus už neatliktus darbus, bet ir netiesiogiai pradeda grąsinti man dėl "nelegalaus" darbo jų pačių prižiūrimoje įmonėje, kurios buhalteriją ir darbuotojus jie patys formina ir patys pasiūlė mane įdarbinti nepilnu etatu. Dar ir mano įmonę apkaltina pelno slėpimu!! Įsivaizduokite, jūsų buhalteris teigia, kad jūs kažką slepiate ir jums blogai gali baigtis, realiai duoda spaudimą, kad atsikabintumėte. Štai tokia mano įmonės istorija, o nuomonę galite susidaryti patys ar norite su tokiais buhalteriais turėti reikalų.
Gintaras 2020-07-30 11:23:36
Swedbank pasiūlė sąskaitas internetu išrašinėti, o jų partneris - Finvista. Įtarimas kilo iš karto, kai pasižiūrejau paslaugos įkainius. Bazinė ir vidutinė skiriasi 10€, bet funkcijos analogiškos. Tačiau pasirinkti gali tik "didelę" versiją, kuria mėnesį gali naudoti nemokamai, o paskui 50€/mėn. Akivaizdus žmonių mulkinimas! Tada nusprendžiau Finvistos interneto portale apsilankyti. Informacijos - "0" - vien pilstymas "iš tuščio į kiaurą". Na gerai, patikrinsime ką rekvizitai rašo. O čia "viskas į savo vietas susidėjo" :) Prie 50000€ apyvartos 4 žmonės dirba. Interneto portale giriasi, kad tai aukščiausios kvalifikacijos specialistai. Kur gi ne, "aria" už minimalų atlyginimą. Išvados peršasi pačios savaime :)
Gerbiamas Gintarai. Akivaizdu, kad 2 paskutiniai komentarai yra susiję, tačiau mielai paaiškiname, kad planai yra tikrai skirtingi, ir tai matyti iš suteikiamo funkcionalumo. Bazinis skirtas iš esmės sąskaitoms susivesti ir išrašyti. Planas už 10 EUR turi platesnį funkcionalumą, su atskaitomis ir kt., būtinai pasidomėkite. Laisvai galima pasirinkti šį planą, tikrai nebūtina rinktis planą už 50 EUR, jei toks funkcionalumas nereikalingas.
Šiuo metu yra daugiau legalių darbo formų, nei kad buvo Žemaitės laikais. Nebūtinai visi dirbantys žmonės turi dirbti tik pagal darbo sutartis, legalus apmokėjimas galimas ir už konkrečius darbus. Todėl jei kam nors atrodo 4 darbuotojai per mažai, kad teikti kokybiškas paslaugas, tai negalime su tuo sutikti, nes tai neturi jokios koreliacijos.
Vilius 2020-07-27 15:28:47
NEREKOMENDUOJU šitos įmonės, bėkite kuo toliau nuo jų, vadovas neatsakinėja į laiškus, nesilaiko visiškai jokių terminų, mano įmonės pelno/pajamų ataskaitos nebuvo pateiktos už 3metus ir dar daug kitų neatliktų buhalterinių darbų atiteko kitai mano surastai buhalterinei įmonei! Jei esate šitos įmonės klientas, būtinai pasidomėkite kas atlikta, nes tokio bardako dar niekur neesu matęs.
Gerbiamas Viliau, yra vienas geras patikrintas būdas gauti paslaugas. Tai už jas susimokėti. Labai padeda. Būtinai rekomenduojame kada nors išbandyti.
Tai direktorius yra ar jo nėra?
Valdybos nariu išrinktas Darius Indriūnas, audito ir buhalterinių paslaugų įmonės „Finvista“ direktorius ir partneris, taip pat ir Arvydas Darulis, Vilniaus miesto savivaldybės Administracijos direktorės pavaduotojas.

Plačiau: https://www.vz.lt/sektoriai/transportas-logistika/2016/01/07/vilniaus-viesojo-transporto-valdyboje--siksta-ir-karlavicius#ixzz55OtRtdWt

Added Value
Aukštosios apskaitos technologijos

Adresas: Šeškinės g. 6, LT-07152 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos; turto vertinimas.
Filialai: Jurbarko g. 2A, Kaunas, Vytauto 88-3, Tauragė Finansinių ataskaitų ir konsoliduotų finansinių ataskaitų auditas; ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimo auditas; vidaus auditas; finansinių ataskaitų peržvalga; buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal VAS ir TAS apskaitos standartus; darbo užmokesčio...
Apskaita ir turtas
Buhalterinė apskaita | Finansinis auditas

Adresas: J. Savickio g. 4-1, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
UAB "Apskaita ir Turtas" buhalterinės apskaitos ir audito įmonė, įsikūrusi Vilniuje, teikia finansinio, projektų ir vidaus audito bei buhalterinės apskaitos paslaugas verslo įmonėms ir viešosioms įstaigoms visoje Lietuvoje. BUHALTERINĖ APSKAITA UAB „Apskaita ir turtas“ teikia buhalterinės apskaitos tvarkymo...
Sakurų sodas
Buhalterinės apskaitos paslaugos

Adresas: Kovo 11-osios g. 100-15, LT-50407 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
UAB "Sakurų Sodas" jau daugiau nei 5 metus sėkmingai teikia buhalterinės apskaitos ir finansų paslaugas įmonėms, bei konsultuoja įvairius verslo sektoriaus subjektus. Galime pasigirti atsakingais darbuotojais, stabiliu augimu ir kompetencija siekiančia daugiau nei 2 dešimtmečius patirties buhalterijos ir finansų...
Accounting experts LT
Buhalterinės paslaugos | Įmonių steigimas

Adresas: Konstitucijos pr. 9-45, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
BUHALTERINĖ APSKAITA Mokėsite tik už atliktą darbą; Nereikės mokėti socialinio draudimo ir kitų įmokų, kurias tenka mokėti samdant darbuotoją; Neteks rūpinti darbuotojo atostogų ar ligos metu – mes neatostogaujame ir nesergame; Nereikės įsigyti brangios apskaitos programos; Neteks rūpinti darbuotojo darbo vieta...
Galimybių arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...

Lenkijoje ketinama gaminti COVID-19 skiepus
Lenkijoje ketinama gaminti COVID-19 skiepus 03-03 21:26
Lenkijos biotechnologijų bendrovė "Mabion" planuoja gaminti JAV farmacijos kompanijos "Novavax" sukurtus skiepus nuo COVID-19.
Kelią skinasi nauji pasiūlymai, kaip apmokestinti NT plėtrą valstybinėje žemėje
Kelią skinasi nauji pasiūlymai, kaip apmokestinti NT plėtrą valstybinėje žemėje 03-03 19:16
Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) linkusi iš esmės pritarti naujiems mokesčiams, kuriuos mokėtų norintys plėtoti nekilnojamąjį turtą iš valstybės nuomojamuose sklypuose.
BDAR paseno, sako vienas iš reglamento kūrėjų
BDAR paseno, sako vienas iš reglamento kūrėjų 03-03 18:57
Europos Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR), kuris visą Senąjį žemyną privertė pakeisti požiūrį į privatumą ir įkvėpė JAV (kai kurias valstijas) bei kitas šalis, paseno. Jis turi būti...

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

AIG 45,96 +1,43%