Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Compensa Life Distribution, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Compensa Life Distribution

Atsiliepimai apie Compensa Life Distribution, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Compensa Life Distribution, UAB

Jaučiuosi labai apgauta ir nusivylusi. Dėja sudarant sutartį niekas neinformavo jog kaupimo sutartis yra su 80% mokesčiais. Taip pat niekas neinfotmavo nutraukiant kiek pinigų prarasiu. Esu vieniša mama kuri dėl sumažėjusių pajamų buvo priversta atsisakyti kaupiamojo draudimo ir per daugiau nei metų laiko kaupimą atgavau vos 70e iš 400e įmokėtų.
Jei čia nėra aferizmas tada atleiskite aš jau nebežinau kas, tai yra. Didžiulė kompanija apgavo ant 300e jiums, tai niekniekis man, tai didžiuliai pinigai kurie nesimėto.
Labai linkiu, kad konsultantams niekada netektų spręsti tarp " draudimo įmokos" ar mokesčių/ maisto produktų.
Turiu sveikatos draudimą, kiti draudimai išmoka pinigus per puse dienos, o iš šitų nesulaukiu jau sav. laiko. Paskambinus, pareiškė, kad jie yra dideli ir nespėja, pinigai bus išmokėti per 30dienų. Kosmosas. Sakau, tai rašysiu neigiamą atsiliepimą, registratorė kalbėjusi kitame laido gale, sako tai ir rašykite :). Vat taip.
a*******i gauja.nerekomedoju.7
Nemaloni kompanija. Iš pat pradžių kalba gražiai o kaip jau nori nutraukti sutartį tai net prisiskambinti neišeina. Investavimas irgi šiaip sau nuskaito po 30eu ir tikètina, kad nieko iš to investavimo ir kaupimo nesigaus. Daugiau niekada nepasitikèsiu šiais melagiais... Gaila laiko ir nervų su jais. :)
Net savo priešui nepalinkėčiau turėti reikalų su ta kontora. Kuo didesniu lanku juos reikia apeiti....
Po konsultacijos likau maloniai nustebęs kiek visko sužinojau tiek apie teikiamas lengvatas, tiek apie pinigų įdarbinimo
būdus. Kadangi investicijose daug nenusimanau, tikrai ilgalaikėje perspektyvoje kaip ir šnekėjom investicinis draudimas atrodo saugiausias variantas, kadangi palietėme ir kitas investavimo rūšis ir palyginome jas tarpusavyje. Aplinkoje turiu daug pavyzdžių kas kaupė sau ar savo vaikam ir tikrai džiaugėsi sukauptomis sumomis arba išmokomis nelaimės atveju. Komentarų dažnai nerašau, bet likau patenkintas savo patirtimi su konsultantu ir pačia įmone.
Rekomenduoju!
Marius 2017-03-14 13:18:09
Compensa, ne gyvybes, compensa life - gyvybes draudimo kompanija.
Del darbo. Dirbu jau beveik metus laiko. Ir kur matot kazka blogo???? Uzdirbu vidutiniskai daugiau nei 2000 Eur i menesi... turiu LAISVA darbo grafika, LAISVA!!!! Esu pats sau bosas!!!! Noriu pas dantista, noriu pabut su vaikais, siandien tingiu... NEDIRBU! Atsigaukit! Nera siuo metu geresnio darbo lietuvoje nei sis! Zinoma, tik motyvuotam ir ambicingam zmogui... ne luzeriui. Luzeriams cia ne vieta... vieta tiems, kurie nori is gyvenimo daugiau nei dauguma lietuviu.

Del ind. veiklos. Kas cia blogo???? Gaunate i saskaita POPIERINI atlygi... ir susimokate patys mokescius... o zinote kiek susimoki?! Nemoki nei 20%, kur su savo iprasta sutartimi mokate daugiau nei 40% nuo popierinio atlygio... visos soc. garantijos lygiai tokios pacios! Tai apie ka mes kalbame???

Del ismoku - mano darbo praktikoje nebuvo nei pas mane, nei pas kolegu nei vieno NEISMOKETO euro. Kai draudziates... ir sakote, kad noriu tik KAUPTI, nenoriu atsargu jokiu... kad daugiau susikauptu... atsitinka ivykis, negaunate ismokos ir paskui s***** apipilate, nes patys NENOREJOTE jokiu apsaugu. Vel gi... nesupykite, bet rinkites ISMINTINGAI!!!

Sia kompanija rekomenduoju tiek busimiems kolegoms, tiek klientams! Geresniu salygu NERASITE!!!!
Norėčiau pradėti šita versla.Turiu pasiūlyma.Būtų įdomu plačiau sužinoti jūsų nuomone?
Na nežinau, mes visa šeima turim kaupiamąjį draudimą, bet kadangi mes suprantam kas yra palūkanos, kaip jos dirba, kad pirmus tris metus yra administravimo mokesčiai, tai mes neturim ko pykti, kad po 5 metų nesusigrąžintume ką įnešėm, bet mano tikslas pasitaupyti pensijai.Kadangi žinau, kad palūkanom reik ilgojo laikotarpio, kad uždirbt aš neplanuoju išiminėt pinigų po penkių metų.
Tiesiog nepasisekė su konsultantų žmonėms, kad nepaaiškino kas tas kaupiamasis draudimas. Jis gali būti tik ilgalaikis. Trumpam taupymui pakanka ir bankų. Na čia mano nuomone.
Išmokas gavau pora kartų, tai negalėjau patikėti, kai už raiščių patempimą gvau 450eur. :)))) Todėl ir vyrą ir dukrytę taip apdraudžiau :)
P.S reik sąlygas skaitytis. Plius gi duoda su sutartim visą lentelę kur parodyta kiek įneši tais metais ir kiek išsiimtum.Tai reik iškart pažiūrėt ir nesutikt, o ne po penkių metų.
Šūdų krūvą. Prigydo darbuotoja, kad čia tipo labai gerai. Tada naujas darbuotojas Prigydo šeimos narius ir po to jie supranta kad čia nesąmonė. Ir jie iš to ir gyvena. Snekdamiesi prigygit kuo daugiau žalių. Tipo atsakingas 2 metus kad tas žmogus kuri apdraudė mokėti. Nu pievų pieva. Šalin rankas
Nerekomenduoju daryti sutartis su šia šaik....sulaužiau piršta kojos. Kitoje vietoje išnarinau. Paskaičiavo 105 € išmokos už 2 traumos. Tai realiai sumokėjo už 1. Bandau nutraukti sutarti. Neatsiunčia blanku užpyldymui. Neatsako į laiškus. Slapstosi. Padakė su sulaužyta koja turi eiti į ofisa. Pildyti ten.ji juoksis iš tavo traumos. Ar nepadityčiojimas?.O dar reikalauja gražinti kažkokiu 15%kuriu aš negavau...Reketoja kaž kikiu 15 %????????
Labai gaila bet kazkaip mano vyra ikalbino draustis.jis ykalbino mane. Esam 4 seimos nariai apsidraude ten ljau 6 metai. Savo ir dukros sutarti nutrauksiu nes kad ir kiek sumokesiu visu pinigu neatgausi.ka jie kalba kad suejus tam tikram laikui pasiimsit 100% vien su savo sutartimi jai drausiuos visa sutarties laika prarandu dagiau nei 6500€ dar draudziu dukra. Vyras save ir sunu. Pasiskirstem po lygiai nes esam darbininkai is zemosios grandies todek pinigais nesitaskom. Nors su sia imone tiesiog jiems dovanojam. Nepasimaukit
Sveiki, katik bendravau su jusu konsultante Gintare Petrusyte.seip pokalbis ejo sklandziai taciau jau balsas skambejo nepatenkintai, manau del to kad nenorejau draustis.bet ant pokalbio pabaigos nemandagumas mane net nustebino.einant pokalbiui i pabaiga as pasakiau, viso gero o is jos isgirdau tiktai mhhm.tai nera baisu bet pasijutau kaip visiska padugne jos atzvilgiu.tikiuosi jus mokinate savo operatorius mandagumo
Dar viena pinigu traukykla, zmona be mano zinios pries 7 metus apsidraude ir slepe nuo manes, pamacius priverciau ja nutraukti sia nesamone, prarado virs 2000eu. Savus galima atgauti tik po 20 metu. Kaip galima dirbti ten, jei darbuotojo tikslas ivylioti zmogu i nelaime, visus tuos darbuotojus, kurie istrauke zmoniu pinigus Dieva nubaus.
dirbau 2014-10-14 21:06:16
Žmonės, neikite pas juos draustis, tuo labiau dirbti ten. Kursai mokami, liepia tik savus drausti, žeminti žmones. Liepia klaidinti žmones jog ju pardavinejami Compensos gyvybes draudimai yra geriausi, turi plačiausią ligų sąrašą, taupymas geriausias, tačiau kai palyginau kitų bendrovių produktus, tai anaiptol Compensa draudimai tikrai yra prastesni už kitus. Žmogus 3 metus mokėjęs įmokas ir panoręs nutraukti gyvybės draudimo sutartį atgautų 0 Lt, nors butų įmokėjęs virš 3500 LT. s*****i Finsalto darbuotojai ir pati Compensa.
Bet tas buna paminėta iškarto pasirašant sutartį. Tai ilgalaikis kaupimas. Man asmeiškai buvo iškarto paaiškinta apie nutraukimą per 3 metus. Bet isbuvus 15 metu gaunasi labai geras prieaugis. Nereik nusiiminet angsciau laiko ir viska issiaiskint priespasirasinejant sutartis.
Lina ir Mariau, prašau, atkreipkite dėmesį, kad parašius atsiliepimą yra matomas IP adresas :)
VITELIM 2017-03-23 12:12:40
As tave tik paklausiu ar visada gali pinigai tave padaryti laimingu, ar galima uz pinigus nupyrkti prota, ar galima uz pinigus nupyrkti meile, ar galima uz pinigus nupyrkti tikrus draugus. Geras darbas absoliuciai nieko ne reiskia jaigu tu nori parasyt kad tu ne luzeris, o kyti luzeriai. JAU VISKAS AISKU KOKS TU ZMOGUS IR KOKIOS PAS TAVE AMBICIJOS!!!
Ne, tikrai neturėjau omenyje apie pinigus, kad jie kažką daro. Jie palengvina gyvenimą ir jo kokybę.
Bet taip, manau, kad dirbti ten, kur atlygis didesnis yra daug geriau, nei dirbti už 500 Eur ir važinėti į Lenkiją pirkti maisto.
Nemanote? Verkti irgi nereikia, kad čia blogai, jei PATS nesugebi dirbti, neturi disciplinos - būtent ką turėjau omenyje apie lūzerius. pašūkauti visi moka, kaip viskas blogai ir t.t. TAIP, yra LAISVAS darbo grafikas... bet jei per jį nedirbame, o darome kitus dalykus kažkokius... kodėl paskui verkiame??? Aš tik apie TAI.
Marius 2017-03-14 13:18:09

Compensa, ne gyvybes, compensa life - gyvybes draudimo kompanija.

matau kad komentarai parašyti arba konkurentų arba absoliučių nevykelių... Dirbu Compensa Life tarpininkų kompanijoje jau 3 metus, viskas super. Motivacija, komanda, mokymai, klientai- nieko netruksta. Taip nera lengva, nes esi pats sau šeimininkas, kaip dirbsi taip ir užsidirbsi. Į tokį darbą reikia žiūrėti kaip į nuosavą verslą, tada viskas bus puiku :)
O aš likau maloniai nustebinta, gerai, kad nekreipiau dėmesio į komentarus.
Nežinau ar taip visur, bet Klaipėdoje dirbu jau daugiau nei mėnesį, darbas super, motyvacija super, uždarbis super, jokių mokamų mokymų apie ką čia teko skaityti - nėra (nekalbu apie kitus miestus, KALBU APIE KLAIPĖDĄ).
Tikrai siūlyčiau perlipti per save, netikėti tik tuo, ką kalba kiti su savo negatyviomis nuomonėmis. Viskas super.
O dėl užmokesčio, uždirbti tikrai galima daug.
Dėl ind. veiklos, taip, čia taip pat, kaip ir visur šioje srityje, dirbama per ją, bet tikrai nėra taip, kad LIEPTŲ/REIKALAUTŲ kažko.
AČIŪ už darbo galimybę!
Verksniam linkiu apskritai susirasti bet kokį darbą ir kalti nuo ryto iki vakaro už minimumą.
Teko dirbti šioje įmonėje, tai "š*******o" kontora, kur yra šeimos verslas, visiškai nesiskaito su žmonėmis, visi darbuotojai bėga iš ten, nes prieš pradedant dirbti apipasakojama visai kitaip. Nors dirbi pagal individualią veiklą, reikalavimai tokie, kaip dirbtum pagal neterminuotą sutartį, jeigu būtų noras dirbti su draudimais, tai tik ne per Finsaltą.
Kursų pardavėjai :D

UAB "Finance Property"
Nepriklausoma žalų administravimo ir sureguliavimo įmonė

Adresas: Antakalnio g. 42-40, LT-10304 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; nekilnojamasis turtas; statyba; tarpininkavimas.
UAB „Finance property“ įkurta 2009 metais, teikianti kompleksines ir dalines žalų administravimo, kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertinimo,sugadinto turto realizavimo, statybos/remonto darbų, nekilnojamojo turto pardavimo ir kitas paslaugas. UAB „Finance property“ aukščiau išvardintus veiksmus atlieka...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai, paspirtukai; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; matavimo prietaisai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Dignita, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda, Ducati, Ligier ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos, paieškos sistemos, alkoblokai, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis. Šarvuotos durys, metalinės durys, langai, - gamyba...
TS GROUP
Darbas vairuotojams užsienyje

Adresas: Jovarų g. 2A, LT-47193 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; darbo paieška, įdarbinimas; draudimas; finansai; personalo atranka; tarpininkavimas.
UAB TS GROUP vienija prekės ženklus: Business-Link ir CE bazė. CEbaze.lt yra prekės ženklo BusinessLink, kuris vienija Europos verslus, padalinys. CEbaze.lt vykdo CE kategorijos vairuotojų įdarbinimą į atrinktas patikimas logistikos įmones Vokietijoje. Taip pat dalinasi aktualiomis naujienomis, gerais darbo...
UADBB "Altas draudimo brokeris"
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo paslaugos.
Altas automotive
Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; autoservisai; draudimas; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontroles sistemos, komforto įranga automobiliams, alkoblokai. Elektroninai sprendimai viešajam transportui. Automatinės automobilių nuomos IT sprendimai. Draudimo paslaugos.

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Visa 211,33 +0,12%
Nokia 5,21 0,00%