VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės MB "Finmeka" paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės MB Finmeka paskelbti pranešimai ir naujienos

Automatizuoti Apskaitos Procesai Užtikrina Aukštą Kokybę Už Mažą Kainą
Įmonių buhalterinė apskaita. Sava buhalterė ar pirkti išorinę paslaugą?
2021-08-17 12:41

Savo darbe, konsultuoju ne tik fizinius asmenis, bet ir verslo subjektus, apie klausimus susijusius su asmeniniais finansais, pakopine sistema, darbuotojų motyvavimu. Ir neretai susiduriu su klientais, kurie per mažai reikšmės skiria gerai buhalterinei apskaitai. Šita dilema, labai aktuali naujiems ir nedideliems verslams, kurie turi kelis, keliolika ar keliasdešimt darbuotojų (priklauso nuo verslo rūšies). Ir nesvarbu ar tai mažoji bendrija, ar individuali įmonė, ar individuali veikla, ar uždaroji akcinė bendrovė.

Pradėjus verslą, kol mažos apsukos, atrodo viskas paprasta, bet kai įmonė šiek tiek išauga, pradeda didėti pardavimai, atsiranda didelis poreikis, geros, teisingos buhalterinės apskaitos, tikslios ir greitos informacijos, situacijos kontrolės. Norint tai užtikrinti, neišvengiamai iškyla klausimas, kas geriau, samdyti savo buhalterę, ar pirkti išorinę paslaugą?

Samdomos buhalterės kaštai

Verslas, kurio dydis yra ant ribos, kai gali samdyti savo buhalterę susiduria su dilema. Ir kai atrodo, kad apskaitos kaštai iš išorinės paslaugos artėja prie geros buhalterės darbo užmokesčio, vis tiek ne viskas taip paprasta. Nes norint išlaikyti gerą buhalterę, neužtenka tik gero darbo užmokesčio, nemažai kaštų sudaro ir buhalterės kursai, kuri turi nuolat atnaujinti savo žinias, o kol ji mokosi, tol nedirba. Taip pat, atostoginiai, kuriuos reikia įvertinti, ir kas ją tuo metu pavaduos? Juk verslas neatostogauja.

Šiandieniniame mainų ekonomikos pasaulyje ir verslai vis labiau atsisako buhalterių ir renkasi pirkti paslaugą, taip optimizuojant savo kaštus, ir sutelkiant dėmesį tik į savo verslą.

Išorinė buhalterinės apskaitos paslauga

Jau nuo seno, verslai samdo buhalterę, kuri turi keletą ar keliolika įmonių ir moka sąlyginai mažai, todėl tai nėra nauja praktika outsorsinti buhalterines paslaugas. Bet technologijoms einant pirmyn, seni darbo metodai pasidaro nebe tokie efektyvūs.

Dažniausiai, tokia buhalterė, dirba iš seniai, naudoja seną apskaitos programą ar net Excel lenteles. Visada būna užimta, nes dėl pigios kainos, kad išgyventų, privalo turėti daug įmonių. O kai turi daug įmonių, klientui gali skirti ribotą laiką, ir tas laikas bus nebūtinai, tada, kada jums reikia. Norint tokiai buhalteriai efektyviai dirbti, ji turėtų turėti nedaugiau 10-15 klientų, kas šiandien yra retenybė.

Labai užimta buhalterė, neturi kada siuntinėti jums detalių ataskaitų, ar pateikti kažkokią kitokią, o ne standartinę informaciją. Arba jums iškilus kažkokiam netipiniam klausimui, ar pavyzdžiui norint sužinoti, kiek per paskutinius 4 mėnesius padidėjo pardavimai, atsakymo taip greit jums nepateiks.

Sprendimas yra pirkti paslaugą iš tokiu verslu užsiimančių įmonių, kurios specializuojasi būtent buhalterinės apskaitos tvarkymu.

Kaip efektyviai tvarkytis su buhalterine apskaita

Vis dar nemažai buhalterinių įmonių, kurios teikia tokią paslaugą, bendrauja elektroniniu paštu, siunčia standartines ataskaitas. Neturi įsidiegę greitos komunikacijos su klientu standartų. Sunkiai prisitaiko prie jūsų poreikių, nes naudoja nelanksčia sistemą. Arba, kad galėtumėte gauti informaciją, turite įsigyti specialios programinės įrangos prisijungimus. Tad keli praktiniai patarimai, kas svarbu:

  • Jei patikite savo apskaitą išoriniam paslaugos tiekėjui, vertėtų rinktis kokybę, o ne pigią kainą. Nes su paslaugos kokybe, būtent šiame segmente, siejasi ir greitis bei lankstumas, kas šios dienos verslui yra labai svarbu.
  • Dar geriau, kai apskaita saugoma saugiame debesų sprendime, kur galite bet kada ir iš bet kur pasijungti ir peržiūrėti jums svarbią ir tuo metu reikalingą informaciją.
  • Labai svarbu gauti pagrindinių finansinių rodiklių ataskaitas ir realius duomenis, taip pat, turėti įvairių papildomų ataskaitų galimybę, kur tokia informacija tik jūsų verslui yra svarbi.
  • Gera buhalterinės apskaitos įmonė yra tokia, kuri ne tik sutvarko jūsų buhalteriją, nenusižengia įstatymams ir laiku deklaruoja mokesčius, bet kuri prieš pradedant darbą išanalizuoja jūsų verslo specifiką, teikia rekomendacijas, optimizacijos galimybes, patarimus ar kitą pridėtinę naudą.
  • Ir paskutinis, bet labai svarbus aspektas, rinkitės tokią įmonę, kuri padarys buvusios apskaitos auditą, sutikrins ar viskas gerai, ar atitinka reikalavimus. Atlikę tai, jausitės ramiai, ir užtikrintai, dėl to, kad nėra blogos istorijos ir kad viskas kontroliuojama.

Jei nebuvote susimastę apie buhalterinės apskaitos svarbą, galvojote, kad nėra skirtumo, kas ir kaip tai tvarko, tai tik gavę gerą ir kokybišką paslaugą, suprasite to svarbą. Ir sėkmingi verslai visada yra tie, kurie turi puikią tvarką savo apskaitoje, kur be tvarkos, joks verslas ilgai neišgyvena, kad ir kokį gerą produktą ar paslaugą turėtų.

Reikia geros buhalterinės apskaitos? www.finmeka.lt

Kiti FINMEKA pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Taip pat rekomenduojame

Added Value
Aukštosios apskaitos technologijos

Adresas: Šeškinės g. 6, LT-07152 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos; turto vertinimas.
Filialai: Jurbarko g. 2A, Kaunas, Vytauto 88-3, Tauragė Finansinių ataskaitų ir konsoliduotų finansinių ataskaitų auditas; ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimo auditas; vidaus auditas; finansinių ataskaitų peržvalga; buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal VAS ir TAS apskaitos standartus; darbo užmokesčio...
Apskaita ir turtas
Buhalterinė apskaita | Finansinis auditas

Adresas: J. Savickio g. 4-1, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
UAB "Apskaita ir Turtas" buhalterinės apskaitos ir audito įmonė, įsikūrusi Vilniuje, teikia finansinio, projektų ir vidaus audito bei buhalterinės apskaitos paslaugas verslo įmonėms ir viešosioms įstaigoms visoje Lietuvoje. BUHALTERINĖ APSKAITA UAB „Apskaita ir turtas“ teikia buhalterinės apskaitos tvarkymo...
Sakurų sodas
Buhalterinės apskaitos paslaugos

Adresas: Kovo 11-osios g. 100-15, LT-50407 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
UAB "Sakurų Sodas" jau daugiau nei 5 metus sėkmingai teikia buhalterinės apskaitos ir finansų paslaugas įmonėms, bei konsultuoja įvairius verslo sektoriaus subjektus. Galime pasigirti atsakingais darbuotojais, stabiliu augimu ir kompetencija siekiančia daugiau nei 2 dešimtmečius patirties buhalterijos ir finansų...
Accounting experts LT
Buhalterinės paslaugos | Įmonių steigimas

Adresas: Trimitų g. 6, LT-09318 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
BUHALTERINĖ APSKAITA Mokėsite tik už atliktą darbą; Nereikės mokėti socialinio draudimo ir kitų įmokų, kurias tenka mokėti samdant darbuotoją; Neteks rūpinti darbuotojo atostogų ar ligos metu – mes neatostogaujame ir nesergame; Nereikės įsigyti brangios apskaitos programos; Neteks rūpinti darbuotojo darbo vieta...
VAKARŲ FINANSAI
Adresas: Plytų g. 10, LT-92121 Klaipėda.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
UAB „VAKARŲ FINANSAI“ - tai Klaipėdoje įsikūrusi buhalterinių paslaugų įmonė. Jums įgaliojus tvarkysime Jūsų įmonės apskaitą, ruošime veiklos ataskaitas, analizuosime finansinius rodiklius, konsultuosime Jums rūpimais klausimais. Mūsų siūlomos paslaugos: įmonių steigimas, pardavimas, likvidavimas; buhalterinė...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Britų energetikos bendrovės prašo vyriausybės pagalbos
Britų energetikos bendrovės prašo vyriausybės pagalbos 09-20 10:31
Didžiosios Jungtinės Karalystės (JK) energijos tiekėjos, besibaiminančios energijos kainų augimo sukeltų smulkiųjų bankrotų, su šalies vyriausybe derasi dėl galimybės gauti finansinę paramą.
Kinijos NT gigantės bėdos kelia platesnio užkrato grėsmę
Kinijos NT gigantės bėdos kelia platesnio užkrato grėsmę 09-20 10:24
Vienos didžiausių Kinijos NT plėtotojų mokumo bėdos plinta už sektoriaus ribų, pirmadienį pastebimai krentant ne tik "Evergrande" akcijoms.
EP nariai įtaria "Gazprom" manipuliuojant dujų kainomis, šioms padidėjus 170% šiemet
EP nariai įtaria "Gazprom" manipuliuojant dujų kainomis, šioms padidėjus 170% šiemet 09-20 10:02
Gamtinių dujų kainoms padidėjus 170% nuo šių metų pradžios Europos Parlamente (EP) kilo įtarimų, kad Rusijos dujų gavybos ir eksporto pramonės milžinas "Gazprom" tyčia manipuliuoja pardavimų...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Akcijų kainos

Humana 407,79 +2,16%
Manchester United 17,99 +2,10%
Ford 13,55 +1,12%
Goodyear 16,98 +1,01%
Nokia 5,50 -2,14%
Facebook 364,72 -2,24%
Western Union 20,80 -2,30%
Moody's 370,00 -2,72%

Žaliavų kainos pasaulyje

Auksas 1785,28 -1,25%
Apelsinai 0,72 +4,35%
Kava 4,77 +6,00%
Anglis 168,75 +11,04%
Dyzelis 2,07 -2,82%
Nafta 72,61 0,00%
Dujos (JAV) 4,05 +6,86%
Varis 9370,14 -0,85%