Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę MB Finmeka

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Finmeka

Atsiliepimai apie MB Finmeka

Automatizuoti Apskaitos Procesai Užtikrina Aukštą Kokybę Už Mažą Kainą
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie MB Finmeka

Greitai sprendžiami klientui rūpimi klausimai. Patogi buhalterinė sistema ir nuolat ji tobulinama. Kompetentingi ir malonūs darbuotojai.
REKOMENDUOJU.
Darius | SULMEDIA MB
2021-12-07 17:20:25 IP 2ju6feh8
Jau metus esu FINMEKOS klientas. Į visus klausimus (O pas mane jų nemažai) gaunu atsakymus, o iškilus problemai - sprendimo būdas surandamas greitai ir operatyviai. FINMEKA nuolatos tobulėja ir plečia savo paslaugų paketą. Rekomenduoju!
Inovatyvus sprendimai, greita reakcija į kylančius iššukius ir profesionalūs sprendimo būdai. Malonu, kad suprantami kliento poreikiai.
FINMEKA - profesionalios buhalterinės paslaugos
2021-11-10 09:29:25 IP 2cfq7faq
MB "Edera Paslaugos" 2021-10-16 13:16:50
Finmeka tai įnovatyvi, besirūpinanti klientu buhalterinė įmonė, džiaugiamės pasirinkę Finmeką tvarkyti įmonės buhalterija.
Ačiū jums už įvertinimą.
MB "Edera Paslaugos"
2021-10-16 13:16:50 IP 2kuegc6d
Sklandžiai atliko visas įmonės steigimo procedūras, operatyviai reaguoja, pataria ir atsako į iškilusius klausimus, sukurta paprasta ir patogi buhalterinių dokumentų pateikimo platforma. Pasitikiu šia įmone ir rekomenduoju kitiems!
Patikima įmonė. Savo srities profesionalai. Padėjo išspręsti/išsiaikškinti ne standartinius klausimus. Dirba greitai ir kokybiškai. Rekomenduoju
MB Saugus pasirinkimas
2021-08-03 11:07:27 IP 28m81bn5
Rimta įmonė, žiūrinti atsakingai į klientus bei jų poreikius. Visada padeda sutvarkyti buhalteriją priimtinomis kainomis.
VISADA PASIRUOŠĘ PADĖTI, PUIKIAI ATLIEKANTYS SAVO DARBĄ ;)
Rekomenduoju, padėjo išspresti daugybę klausimų, malonus bendravimas. Inovatyvi apskaita už gerą kainą.
Puiki įmonė, teikianti greitas ir kokybiškas buhalterinės apskaitos paslaugas. Padėjo išspręsti ne vieną klausimą. Tikrai rekomenduoju jei reikia kokybės ir greičio.
Puiki įmonė, maloniai bendraujantys, savo darbą gerai išmanantys, atsakingi darbuotojai.
Geras įvertinimas ir visiškai rekomenduoju šią įmonę. Turėjome Zoom susitikimą, atsakė man į visus rūpimus klausimus. Gryšiu steigti įmonės, nes matosi, kad rimtai žiūri į savo darbą.

Added Value
Aukštosios apskaitos technologijos

Adresas: Šeškinės g. 6, LT-07152 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos; turto vertinimas.
Filialai: Jurbarko g. 2A, Kaunas, Vytauto 88-3, Tauragė Finansinių ataskaitų ir konsoliduotų finansinių ataskaitų auditas; ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimo auditas; vidaus auditas; finansinių ataskaitų peržvalga; buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal VAS ir TAS apskaitos standartus; darbo užmokesčio...
Apskaita ir turtas
Buhalterinė apskaita | Finansinis auditas

Adresas: J. Savickio g. 4-1, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
UAB "Apskaita ir Turtas" buhalterinės apskaitos ir audito įmonė, įsikūrusi Vilniuje, teikia finansinio, projektų ir vidaus audito bei buhalterinės apskaitos paslaugas verslo įmonėms ir viešosioms įstaigoms visoje Lietuvoje. BUHALTERINĖ APSKAITA UAB „Apskaita ir turtas“ teikia buhalterinės apskaitos tvarkymo...
Sakurų sodas
Buhalterinės apskaitos paslaugos, apskaitos kursai

Adresas: Kovo 11-osios g. 100-15, LT-50407 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
UAB"Sakurų Sodas" jau daugiau nei 5 metus sėkmingai teikia buhalterinės apskaitos ir finansų paslaugas įmonėms, bei konsultuoja įvairius verslo sektoriaus subjektus. Galime pasigirti atsakingais darbuotojais, stabiliu augimu ir kompetencija siekiančia daugiau nei 2 dešimtmečius patirties buhalterijos ir finansų...
Accounting experts LT
Buhalterinės paslaugos | Įmonių steigimas

Adresas: Trimitų g. 6, LT-09318 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
BUHALTERINĖ APSKAITA Mokėsite tik už atliktą darbą; Nereikės mokėti socialinio draudimo ir kitų įmokų, kurias tenka mokėti samdant darbuotoją; Neteks rūpinti darbuotojo atostogų ar ligos metu – mes neatostogaujame ir nesergame; Nereikės įsigyti brangios apskaitos programos; Neteks rūpinti darbuotojo darbo vieta...
VAKARŲ FINANSAI
Adresas: Plytų g. 10, LT-92121 Klaipėda.
UAB „VAKARŲ FINANSAI“ - tai Klaipėdoje įsikūrusi buhalterinių paslaugų įmonė. Jums įgaliojus tvarkysime Jūsų įmonės apskaitą, ruošime veiklos ataskaitas, analizuosime finansinius rodiklius, konsultuosime Jums rūpimais klausimais. Mūsų siūlomos paslaugos: įmonių steigimas, pardavimas, likvidavimas; buhalterinė...

Vokietija neleido Estijai perduoti haubicų Ukrainai
Vokietija neleido Estijai perduoti haubicų Ukrainai 01-21 23:52
Vokietija neleido Estijai suteikti karinės paramos Ukrainai, neišduodami leidimo atlikti sandorio dėl vokiškos kilmės 122 milimetrų haubicų perdavimo.
ES ligų centras: omikron Europoje tapo dominuojančia atmaina
ES ligų centras: omikron Europoje tapo dominuojančia atmaina 01-21 21:52
Pandeminio koronaviruso omikron atmaina tapo vyraujančia Europos Sąjungoje ir Europos ekonominėje erdvėje (EEE), penktadienį pranešė bloko sveikatos agentūra.
"Ignitis grupė" sumažino paskolą "Ignitis renewables"
"Ignitis grupė" sumažino paskolą "Ignitis renewables" 01-21 21:14
Valstybės kontroliuojama energetikos bendrovė "Ignitis grupė" nuo 293 mln. iki 260 mln. Eur mažina maksimalią 10 metų trukmės paskolos sumą antrinei bendrovei "Ignitis renewables", o jos...

Ar pateisintumėte PVM mažinimą maisto produktams Lietuvoje?

Texas Instruments 175,64 +1,26%
Walt Disney 137,38 -6,94%