Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę MB Finmeka

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Finmeka

Atsiliepimai apie MB Finmeka

finmeka.lt

Automatizuoti Apskaitos Procesai Užtikrina Aukštą Kokybę Už Mažą Kainą
Parašyk savo nuomonę apie MB Finmeka

Arnas Baranauskas
2023-01-03 13:26:09 IP 2i242ajn
Nuosekli, greitai reguojanti buhalterinių paslaugų įmonė. Visus klausimus sprendžia itin greitai bei kokybiškai. Nesuprantančiam žmogui skiria labai daug dėmesio nuo pat pradžių, kad įmonės savininkas kuo greičiau užsiimtų savo verslo darbais, o buhalterijai skirtų tik tiek dėmesio kiek būtina pateikiant dokumentus. Be to, jei žmogus tik pradeda verslą, iškyla labai daug papildomų klausimų, todėl paklausus ar užsiminus, net ne apie buhalterinius klausimus, visada gaunu įdomių ir naudingų sprendimų. Iš karto gali suprasti, kad "FINMEKOJE" dirba ne tik buhalteriai, bet ir su verslu susiję žmonės, todėl čia paprastas žmogus gali jaustis dar ramiau.
"FINMEKOJE" PROFESIONALUMAS JAUČIAMAS VISUR, NUO VIETOS KUR JIE DIRBA, KAIP JIE DIRBA BEI KALBA, KOKIAS PROGRAMAS NAUDOJA, KAIP AIŠKINA SUDĖTINGUS DALYKUS PAPRASTAI, KAIP PRITAIKO NAUJOVES IKI TO KAIP GREITAI IR TVARKINGAI TVARKO DOKUMENTUS.

F ilantopai
I novatoriai
N uovokūs
M okytojai
E fektyvūs
K lasikiniai
A iškūs
Rinkausi is keliu buhalteriu imoniu ir nesigailiu pasirinkes FINMEKA. Atsake i visus rupimus klausimus, suteike daug naudingos informacijos, o ir naudotis ju vidine sistema yra labai patogu. Naujienlaiskiu informacija tikrai naudinga ir idomi pasidometi.
Rekomenduoju FINMEKA!
Greitai sprendžiami klientui rūpimi klausimai. Patogi buhalterinė sistema ir nuolat ji tobulinama. Kompetentingi ir malonūs darbuotojai.
REKOMENDUOJU.
Darius | SULMEDIA MB
2021-12-07 17:20:25 IP 2ju6feh8
Jau metus esu FINMEKOS klientas. Į visus klausimus (O pas mane jų nemažai) gaunu atsakymus, o iškilus problemai - sprendimo būdas surandamas greitai ir operatyviai. FINMEKA nuolatos tobulėja ir plečia savo paslaugų paketą. Rekomenduoju!
Inovatyvus sprendimai, greita reakcija į kylančius iššukius ir profesionalūs sprendimo būdai. Malonu, kad suprantami kliento poreikiai.
FINMEKA - profesionalios buhalterinės paslaugos
2021-11-10 09:29:25 IP 2cfq7faq
MB "Edera Paslaugos" 2021-10-16 13:16:50
Finmeka tai įnovatyvi, besirūpinanti klientu buhalterinė įmonė, džiaugiamės pasirinkę Finmeką tvarkyti įmonės buhalterija.
Ačiū jums už įvertinimą.
MB "Edera Paslaugos"
2021-10-16 13:16:50 IP 2kuegc6d
Sklandžiai atliko visas įmonės steigimo procedūras, operatyviai reaguoja, pataria ir atsako į iškilusius klausimus, sukurta paprasta ir patogi buhalterinių dokumentų pateikimo platforma. Pasitikiu šia įmone ir rekomenduoju kitiems!
Patikima įmonė. Savo srities profesionalai. Padėjo išspręsti/išsiaikškinti ne standartinius klausimus. Dirba greitai ir kokybiškai. Rekomenduoju
MB Saugus pasirinkimas
2021-08-03 11:07:27 IP 28m81bn5
Rimta įmonė, žiūrinti atsakingai į klientus bei jų poreikius. Visada padeda sutvarkyti buhalteriją priimtinomis kainomis.
VISADA PASIRUOŠĘ PADĖTI, PUIKIAI ATLIEKANTYS SAVO DARBĄ ;)
Rekomenduoju, padėjo išspresti daugybę klausimų, malonus bendravimas. Inovatyvi apskaita už gerą kainą.
Puiki įmonė, teikianti greitas ir kokybiškas buhalterinės apskaitos paslaugas. Padėjo išspręsti ne vieną klausimą. Tikrai rekomenduoju jei reikia kokybės ir greičio.
Puiki įmonė, maloniai bendraujantys, savo darbą gerai išmanantys, atsakingi darbuotojai.
Geras įvertinimas ir visiškai rekomenduoju šią įmonę. Turėjome Zoom susitikimą, atsakė man į visus rūpimus klausimus. Gryšiu steigti įmonės, nes matosi, kad rimtai žiūri į savo darbą.

Added Value
Aukštosios apskaitos technologijos

Adresas: Šeškinės g. 6-65, LT-07152 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos; turto vertinimas.
Filialai: Jurbarko g. 2A, Kaunas, Vytauto 88-3, Tauragė Finansinių ataskaitų ir konsoliduotų finansinių ataskaitų auditas; ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimo auditas; vidaus auditas; finansinių ataskaitų peržvalga; buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal VAS ir TAS apskaitos standartus; darbo užmokesčio...
Apskaita ir turtas
Buhalterinė apskaita | Finansinis auditas

Adresas: J. Savickio g. 4-1, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
UAB "Apskaita ir Turtas" buhalterinės apskaitos ir audito įmonė, įsikūrusi Vilniuje, teikia finansinio, projektų ir vidaus audito bei buhalterinės apskaitos paslaugas verslo įmonėms ir viešosioms įstaigoms visoje Lietuvoje. BUHALTERINĖ APSKAITA UAB „Apskaita ir turtas“ teikia buhalterinės apskaitos tvarkymo...
Sakurų sodas
Buhalterinės apskaitos paslaugos, apskaitos kursai

Adresas: Kovo 11-osios g. 100-15, LT-50407 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
UAB"Sakurų Sodas" jau daugiau nei 5 metus sėkmingai teikia buhalterinės apskaitos ir finansų paslaugas įmonėms, bei konsultuoja įvairius verslo sektoriaus subjektus. Galime pasigirti atsakingais darbuotojais, stabiliu augimu ir kompetencija siekiančia daugiau nei 2 dešimtmečius patirties buhalterijos ir finansų...
Accounting experts LT
Buhalterinės paslaugos | Įmonių steigimas

Adresas: Trimitų g. 6, LT-09318 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
BUHALTERINĖ APSKAITA Mokėsite tik už atliktą darbą; Nereikės mokėti socialinio draudimo ir kitų įmokų, kurias tenka mokėti samdant darbuotoją; Neteks rūpinti darbuotojo atostogų ar ligos metu – mes neatostogaujame ir nesergame; Nereikės įsigyti brangios apskaitos programos; Neteks rūpinti darbuotojo darbo vieta...
VAKARŲ FINANSAI
Adresas: Plytų g. 10, LT-92121 Klaipėda.
UAB „VAKARŲ FINANSAI“ - tai Klaipėdoje įsikūrusi buhalterinių paslaugų įmonė. Jums įgaliojus tvarkysime Jūsų įmonės apskaitą, ruošime veiklos ataskaitas, analizuosime finansinius rodiklius, konsultuosime Jums rūpimais klausimais. Mūsų siūlomos paslaugos: įmonių steigimas, pardavimas, likvidavimas; buhalterinė...

INVL grupės filosofija: į ką ir kodėl investuojame?
INVL grupės filosofija: į ką ir kodėl investuojame?
"Šiame versle esame ilgam ir sprendimus darome ilgam laikotarpiui, – sako INVL privataus kapitalo vadovas Vytautas Plunksnis. – Kartu su klientais investuojame ir savo lėšas: tiek grupės...
"Aston Martin DBS 770 Ultimate" – galingiausias ir galutinis
"Aston Martin DBS 770 Ultimate" – galingiausias ir galutinis
"Aston Martin" gamoje DBS raidės reiškia galią, kuri pavergia sielą, ir aerodinamikos padiktuotą drąsų stilių. Nuo pat 2018 metų šis automobilis buvo galingiausias serijinis gamintojo modelis...
"Baltic Amadeus" kuria Progress programuotojų bendruomenę Lietuvoje
"Baltic Amadeus" kuria Progress programuotojų bendruomenę Lietuvoje
IT ir skaitmenizavimo bendrovė "Baltic Amadeus" stiprina bendradarbiavimą su JAV programinės įrangos kūrimo lydere "Progress Software Corporation" ("Progress"). Iki šiol Progress OpenEdge...

Kiek užsienio kalbų mokate?

FedEx 193,86 +5,31%
McDonald's 267,40 -1,29%