Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Finesta Lithuania

Atsiliepimai apie Finesta Lithuania, UAB

RIGHT PEOPLE AT THE RIGHT TIME
Parašyk savo nuomonę apie Finesta Lithuania, UAB

Tariu didelį AČIŪ Finesta Panevėžio biuro darbuotojai, kuri padėjo įžvelgti naujų spalvų darbo paieškose. Bendromis jėgomis pasikoregavome gyvenimo aprašymą ir jau netrukus radau sau mylimą darbą. Sekmės darbuose!
Taip Greta labai maloni, nes jos toks darbas but maloniai ir neparodyt nieko kas palengvins pretendentų veiksmus

Žadejo duot atsakyma, jau 2a savaitė eina, vis niekaip negaunu.

Nemanau kad žmogus vertas dėmesio jei nevygdo pažadų.
agentura tikrai patikima ka siule ta ir gavau neturiu jokiu priekaistu, atranku vadove Greta maloni, bei rupestinga netik pries isidarbinima, bet ir po jo
Labai patiko Finestos darbuotojos Gretos požiūris į darbą ir aptarnavimo kokybė. Tikrai rekomenduoju žmonėms, ieškantiems darbo arba svarstantiems apie karjeros pokytį
Mano nuomone Finesta yra gera įmonė, pats dirbu per ją ir esu patenkintas, stengiasi dėl žmonių gerovės. Gavau tai ko norėjau, tai ko prašiau iš jų. Įmonė tikrai verta dėmesio.