Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Finėjas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Finėjas

Atsiliepimai apie Finėjas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Finėjas, UAB

Labai dziaugiuosi dirbdama Finejas Gruoup imoneje. Tai įmonė, kurioje rūpinamasi kiekvienu darbuotoju. Saunus kolektyvas, labai malonus personalas :)
If you ever think to work in this company, first watch this video:

LT - https://www.youtube.com/watch?v=srqyEKU6B8A&t=3888s
RUS - https://www.youtube.com/watch?v=UIhz27y8wDc&t=248s
https://www.youtube.com/watch?v=srqyEKU6B8A Pažiūrėkit, kas darosi
Džiaugiuosi įsidarbinusi Finėjuje, nes tai įmonė, kurioje rūpinamasi kiekvienu darbuotoju. Įmonė moderni, lengvai pasiekiama, darbuotojams organizuoja nemokamas keliones į darbą ir iš jo, turi puikią valgyklą, kurioje skaniai papietausi neišleidęs nė kelių eurų, atlyginimai mokami laiku, aiški motyvacinių priedų sistema. Personalo skyriaus darbuotojai pasirūpina, kad tik atėjęs dirbti iškart įsilietum į kolektyvą, organizuojama naujokų diena ir kiti renginiai darbuotojų įsitraukimui didinti. Vadovai ir kolegos yra nusiteikę padėti, išmokyti to, ko dar nežinai ir visada skatina tobulėti visapusiškai. Darbas įdomus, dinamiškas, o svarbiausia, kad į jį kiekvieną dieną eini su šypsena, nes ten laikas prabėga greitai ir linksmai!
"Finėjas" - tai strategiškai patogioje vietoje įsikūrusi įmonę. Nedidelį Vievio miestą labai patogu pasiekti Vilniaus ir Kauno gyventojams. Kelyje atstumas prabėga akimirksniu, kai Tave į darbą veža kolega, nes įmonė savo administracijos darbuotojams organizuoja nemokamą kelionę į darbą. Taip pat traukinių stotis yra kelios minutės iki darbo. Įmonėje galima susipažinti su tikrais savo srities specialistais. Mano karjera šioje įmone prasidėjo pažintimi su Tadu, personalo atrankos vadybininku, kuris padeda naujam žmogui įsileiti į įmonės veiklą. Ši transporto įmonė pasižymi maloniu ir dėmesingu bendravimu su vairuotojais.
Finėjas be Audriaus kaip be batų, kaip papajus be špinatų !
Senden atvaziavom patikrint šitoi firmoi liftus, patiko kei pamačiau stenda kad renka meista benamiam katinam.
Šaunoliai
finejo vadyba, tai kazkas tokio is seubo filmo, jokio supratimo neturintys apie savo darba individai, zeurei pasikele klijentu ir vairuotoju atzvilgiu, nurodineja kitu firmu vadovams su kureis vairuotojais noretu dirbti, o kuriuos atleisti, jie niekada nepasiziuri i savo varpine kas pas juos ten dirba, o dirba pasipute neismaneliai, kuriems reik tik prastumti laika nuo 8 iki 17val.niekada nemate tikro zemelapio, nesuprantantys apie vairuotoju darbo rezima, kelentys balsa pries niekada nematyta zmogu, pabendravus su daugeliu, , super duper vadybininku, , susidaro yspudis, kad paskambinai i kiauliu ferma ir kalbi su sios fermos brigadininku, viena galima pamineti, kad daugiau su siais individais reikalu neturesiu, ir kitiems nepatarciau.is ten dirbanciu, , superiniu, , vadybininku naudos kaip is ozio pieno, vietoj firmos vadovo as juos visus isvyciau lauk, pasilikciau keleta, kurie noretu dirbti, butu mandagus ir ismanytu savo darba, o ne krapstytu nagucius (merginos)nesiotu kava savo berniukams, pradinginetu kazkur darbo metu, kazkoks kosmaras.esu laimingas atitoles nuo sios kontoros ir kitiems to linkiu,
Finejas jau pasidare blogiau negu girteka, vercia juodint kortas, varo po draudziamais zenklais, tipo apmokesim, o paskui atsiranda simtas priezasciu nesumoketi, kol nepradedi su pikciu reikalauti. Su vairuotojais nesiskaito, laiko uz sunis, budoi sedi tai ir tilek. Kaip be vaziuotum vistiek uz kazka atskaiciuos, vadyba visada teisi ka be darytum. Surinkta sava hebra iki vadu visa info nedaeina. Norit kad kasdiena gadintu nervus galit eiti dirbti. Jau ir maidanas tepa slides, tuo viskas ir pasakyta, tik sudaro ivaizdi kad vairuotoju netruksta, geriau vienas d×××××s vadybininkas negu 10 normaliu vairuotoju
Naujos, ženkliai geresnės, apmokėjimo sąlygos vairuotojams! Visus kviečiam! 864038207, 865628923.
na gerai. visur blogai, tai kur siūlote dirbti? :D
Buvau Girtekoj Siauliu SIGITAS sako 45m.be patirties persenas, o visokius Hacholus Bulbas su sypsena, supratau kad jie vaziuoja uz puse kainos, o skelbimus deda kad pasiteisint nera Lietuviu vairu tai reike leidimo uzsenieciams priimt.IR LIETUVIAI VAIRAI SEDES BE DARBO AR VAZIUOS UZ CENTUS
Ieskau as darbo, bet kiek skaitau visur blogai, uz kura atskaito, pasiemiai fura neapziurejas-gryzes pist tau rodo pirstu kad ilenkta ir t.t. Kazkaip nesinori kad is pirmu reisu taip skausmintu-atmustu visa nora vaziuot.Suprantu kad saziningumas reikalingas, bet kokia formule apskaiciuoja kiekviena marsruta-visus kalnus ir sankryzas.Ju viena kart per Vilniu pravaziuot uzteks 10l.kita kart 14l.ir tuo paciu marsrutu tik kiekvienas sustojimas prie sankryzos ir vel gazavimas tik degina kura, jo juk nesutaupysi-.Kelias keliui nelygus..Pats katik issilaikes E kat.bet nesu mazas vaikas ir suprantu (nors galima buvo sakyti cia daugiskaita) Jai jau taip blogai Finejas, Girteka, Vlantana ir kitose..tai ko niekas nesivienija, nestojat kai kur aisktelej ir niekur nevaziuojat kol nepraves skolingu-nedamoketu pinigeliu.Vienas dalykas kai firma laukia is klijentuu pinigeliu ir negali laiku atsiskaityt kita kai tau juos piktavaliskai atskaito.Na neissiplesti per daug.. :D Tai patarkit kur man ieskot to darbo, gal kam reik porininko?
turiu as pats savo fura ir dirbu gana sekmingai.Tokios imones kaip Finejas, girteka, vlantana ir t.t, kuriu galima daug vardinti, apgaudineja vairuotojus juodai, nusukdineja ju uzdirbtus pinigus, jei vairuotojai butu vieningi, tokius sefukus, greit sutvarkytu, kai sustotu visas transportas ju, tada jie atsiklaupe vairuotoju isklausytu ir su vairuotojais elgtusi normaliai, ju neapgaudinetu.Patys vairuotojai esate kalti, kad nesugebate buti vieningi!!!!!!!!!
paskaiciau tikrai kas dirbtu tas rastu bendra kalba
NU TAIP SENI VILKAI BAILUS PO VIENA PASIRODO TIPO MAREKAI KAIP REIKIA PASTOVETI TAI BEGA TIK PAGERIA GIRESI KAD PIHOTOS KAIP SUSIKIPTI TAI KVIECIE TRAKTORISTUS NET NER ka veikti
Sveiki, turite savo vilkikus? Galite dirbti su manimi. Diana tel.860895282 Vilnius
Finejas yra a******u a*******s, kur matet kad dirptu i svetimo puse, visi pirstai uzlenkti i save, ubagu padarit jems yra menki juokai, mes esam VEZEJAI tokiu kaip Finejas sunku butu rasti ir su ziburiu, o ju paciu vairuotojam didele uzuojauta.
netikekeit nesamonem ir piktais galbut buvuseis darbuotojeis. kam nepasiseke susipyko tas ir raso, kas ant lieluvio, laitaip blogai butu tai is tos imones senei visi vairai butu pabege ir bomzai stiklus pridave. bet ne ji plecesi ir tobuleje.dirbau zinau. lodoriam visur blogai.
Finejas ira v***s ir daugiau nieko negali pasakiti netikekit ir neuzkipkit ant ju kabliuko ale ce pasjuos taip gerai dirpt toki dideli pinigai bet grizes paskaiciuosi kad truksta poros tukstanciu, taip buwo ir bus kol neuzsilenks ju aferos ce reik tik didesnes grupes zmoniu su pretenziju bet ne finejui o rimtesnem istaigom ir wiskas greit pasibaiktu.......
Nezinau kuo tiket...Pazystamas ten dirba 8 menesius ir nesiskundzia..Cia pasiskaitinejus plaukai siausiasi... Girdejau, kad tie 1 ir 3grupiu meistrukai ar kaip ten juos vadina (abudu Mantai ?!) tikrai d****i.Noretusi konkretesnes nuomones.
vezejas 2014-03-07 09:54:23
Jai norit uzsidarit imone, tai reike pastatit masinas pas juos, ir laiko klausimas kada bankrutuosit, a*******i.
gal gali cia kokius kontaktus savo imest, norejau vaziuot pas juos sutarti pasirasyt del darbo su vilkiku???noreciau daugiau is taves info.
http://www.vdi.lt/Kontaktai/NA_bendras/NA_Details.aspx?NA_ID=651 idomu kaip baigesi si situacija?
Graikas 2013-04-08 11:02:00
cia jau aisku kas parase.kazkas is tarpiniu(vadybos).jie mus vairais pramine,mes juos tarpinemis,nes keiciasi kas menesi,o vietoj ju ateina dar glushesni ir kvailesni,manantys,kad fura galima valdyt su kompo pele..niex cia uz nieka pinigu negrazina,LT kelius perkam uz grynus,poto numuilina,isvarto su alga taip,kad galu nesurasi.reisai pasidare su perkrovimais soclageryje,tiesiai i IT is LT nenuvaziuosi,per CH vos ne per prievarta gruda traukiniu,tarpines reik siust na...i is kart,nes is proto isves su savo sprendimais.jau pradejo keitimus busikais,taip,kad norintys isidarbint you are welcome! NET NEZIUREKIT I TA PUSE! o mes seniai,jau nesam kaili lauk.sekmes visiems kelyje
sveiki, kas cia raso mano vardu?nors rasot daug teisybes, bet pasirasykit savo vardais
xxl 2012-10-24 09:56:30
Sveiki skundziukai,ko jus skundziates Finejum,dirbu jau daug metu,nei karto uz nieka neisskaiciavo,visada laiku gaunu atlyginima,prireikus kelyje pinigeliu visada galima susitarti nebuna jokiu problemu.Uz mokamus parkingus visada apmoka,uz kelius taip pat.Su zmonemis skaitosi jeigu jus su jais skaitotes.Kas liecia vadyba tai visko pasitaiko,visokiu buna,bet ir mes buvome jauni ir darydavom klaidu ,reikia dziaugtis,kad Finejus suteikia galimybe dirbti,mokytis ir igyti patirties jaunimui juk galima ir vairuotojui buti kantresniam ir graziai bendrauti su vadybininku padeti jam pora kartu kaip teisingai duoti adresa ir toliau ramiai sau dirbti,juk ir musu vaikai ju tarpe gali atsidurti ir tikriausiai nenoretumem,kad ant ju taip graziai tariant bartusi.Linkiu visiems gero kelio,sekmes,kantrybes,atsakingo darbo,ramiu nervu ir bendravimo ir viskas bus ok!
cia jau aisku kas parase.kazkas is tarpiniu (vadybos).jie mus vairais pramine, mes juos tarpinemis, nes keiciasi kas menesi, o vietoj ju ateina dar glushesni ir kvailesni, manantys, kad fura galima valdyt su kompo pele..niex cia uz nieka pinigu negrazina, LT kelius perkam uz grynus, poto numuilina, isvarto su alga taip, kad galu nesurasi.reisai pasidare su perkrovimais soclageryje, tiesiai i IT is LT nenuvaziuosi, per CH vos ne per prievarta gruda traukiniu, tarpines reik siust na...i is kart, nes is proto isves su savo sprendimais.jau pradejo keitimus busikais, taip, kad norintys isidarbint you are welcome! NET NEZIUREKIT I TA PUSE! o mes seniai, jau nesam kaili lauk.sekmes visiems kelyje
xxl 2012-10-24 09:56:30
kad tau pirstai nudziutu o liezuvis suputu siknalaizi
as 2013-03-01 08:24:44
CHEBRA,kiek jie moka uz km?aciu.
Finejui trys grupes yra, skirtingai visi gauna. Naujokai iki puse metu neisdirbe iki 44cnt. Po puse metu iki 48 ir po metu 50cnt jeigu neklystu, tiek gausi jeigu isdirbsi 51d (tai yra prabusi vien tik EUROPOJE). O LT - IT 30cnt.
CHEBRA, kiek jie moka uz km?aciu.
kaip isidarbint, nera patirties? CE
xxl 2012-10-24 09:56:30
gerai butu susitikti kur nors kelyje ir padiskutuoti labai noretusi gal prisistatitum mums
Sveiki skundziukai, ko jus skundziates Finejum, dirbu jau daug metu, nei karto uz nieka neisskaiciavo, visada laiku gaunu atlyginima, prireikus kelyje pinigeliu visada galima susitarti nebuna jokiu problemu.Uz mokamus parkingus visada apmoka, uz kelius taip pat.Su zmonemis skaitosi jeigu jus su jais skaitotes.Kas liecia vadyba tai visko pasitaiko, visokiu buna, bet ir mes buvome jauni ir darydavom klaidu, reikia dziaugtis, kad Finejus suteikia galimybe dirbti, mokytis ir igyti patirties jaunimui juk galima ir vairuotojui buti kantresniam ir graziai bendrauti su vadybininku padeti jam pora kartu kaip teisingai duoti adresa ir toliau ramiai sau dirbti, juk ir musu vaikai ju tarpe gali atsidurti ir tikriausiai nenoretumem, kad ant ju taip graziai tariant bartusi.Linkiu visiems gero kelio, sekmes, kantrybes, atsakingo darbo, ramiu nervu ir bendravimo ir viskas bus ok!

Aurida Logistics Solutions
Kompleksiniai logistikos sprendimai

Adresas: Laisvės pr. 60-1107, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
2018m. savo veiklą pradėjusi UAB "Aurida Logistics Solutions" specializuojasi pilnų, dalinių ir nestandartinių krovinių pervežimuose visame pasaulyje. Pagrindinis mūsų tikslas – pasiūlyti aukščiausios kokybės transportavimo ir logistikos grandinės valdymo sprendimus sukuriant pridėtinės vertės paslaugas Jūsų...
TIROLA
Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas

Adresas: Žalgirio g. 112A, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; sandėliavimas; transporto paslaugos.
PASLAUGOS Krovinių pervežimas standartinėmis 13,6 m ilgio puspriekabėmis, refrižeratoriais ir autotraukiniais (didžiakūbėmis); Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Rusijos į Europos Sąjungos šalis, taip pat į Norvegiją, Serbiją, Turkiją; Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Europos Sąjungos valstybių į Rusiją...
Visas transportas
Cargobooking.lt

Adresas: Vaidilutės g. 79, LT-10100 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; eksportas; importas; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
Cargobooking. LT – inovatyvi ekspedicinė įmonė, kuri derina IT sisteminius sprendimus kartu su logistika, taip pasiūlydama klientams platų logistikos paslaugų spektrą. Esame įsikūrę Vilniuje ir Klaipėdoje. Siekdami pasiūlyti geriausią krovinių gabenimo sprendimą, Cargobooking. LT užmezgė partnerystę su agentais iš...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
"AstraZeneca" vakcinos nuo COVID-19 pardavimai pasiekė 1 mlrd. Eur
"AstraZeneca" vakcinos nuo COVID-19 pardavimai pasiekė 1 mlrd. Eur 07-29 21:43
Didžiosios Britanijos farmacijos milžinė "AstraZeneca" ketvirtadienį pranešė, kad jos vakcinos nuo COVID-19 pardavimai pirmąjį pusmetį pasiekė 1 mlrd. Eur.
Rusijos ekonomika pirmąjį pusmetį priaugino 4,6%, birželį augimas lėtėjo
Rusijos ekonomika pirmąjį pusmetį priaugino 4,6%, birželį augimas lėtėjo 07-29 21:23
Per pirmąjį pusmetį Rusija sukūrė 4,6% solidesnį nei prieš metus bendrąjį vidaus produktą (BVP), pranešė Ekonominės plėtros ministerija, remdamasi išankstiniais vertinimais.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

McDonald's 241,78 -1,86%
Starbucks 122,41 -2,87%