Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę MB Finansų patarimai

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Finansų patarimai

Atsiliepimai apie MB "Finansų patarimai"

FINEX - Asmeninis paskolų brokeris

Licencijuotas Paskolų Tarpininkas
Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie MB "Finansų patarimai"

Patirtis prasant Finex pagalbos buvo gera. Viska paaiskina, pasako ka reikia padaryti ir kodel. Rekomenduociau, kaina siektiek statoka, bet kokybe darbo gera!
Rekomenduojame FINEX. Dėkojame Tautvydui už puikų konsultavymą, kokybiškai ir operatyviai atliktą darbą gaunant kreditą užsienyje dirbačiam asmeniui. Kredito sąlygos atitiko galimybes, norus ir lukesčius. Skubiai, nuotoliniu būdu sutvarkyti dokumetai mums sutaupė daug laiko. Sėkmės darbuosi.
Profesionaliai dirbanti komanda! Konsultavimas, bendravimas su klientu, dokumentų tvarkymas - viskas aukščiausiame lygyje. FINEX sutaupė mums begalę brangaus laiko, suderino palankiausias sąlygas, darbą atliko dalykiškai, greitai ir nepriekaištingai. Net neįsivaizdavome, kad bus taip paprasta! Ypatinga pagarba Tautvydui. Mums pasisekė, kad būtent jį suradome šiuo svarbiu šeimai momentu. Iš mūsų bendradarbiavimo liks tik geriausi prisiminimai. Pačios geriausios rekomendacijos!!! Linkime Finex ilgai gyvuoti. Jūsų pagalba daugeliui neįkainojama.
Nuosirdzus aciu Finex paskolu brokeriams uz labai operatyvu darba gaunant busto kredita!
REKOMENDUOJU, labai puikiai atlieką savo darbą puikus bendadarbiavimas iškilus klausimams visada atsako ir padeda išspręsti 100% Tik FINEX
Esame labai patenkinti FINEX komandos darbu - jų pagalba gavome paskolą LT nors patys dirbdame Norvegijoje, dokumentai buvo sklandžiai paruošti nuotoliniu būdu, super. Ačiū visai komandai bei Tautvydui. Rekomenduojame❗️
Patys geriausi atsiliepimai, viskas puikiai, aiškiai, greitai, suprantamai, rekomenduoju! Dar karta ačiū!
Labai nuosirdziai su zmona Jolanta norime padekoti visai finex komandai uz tarpininkavima gaunant paskola Lietuvoje.
Rekomenduoju!
labai didelis nuosirdus aciu brokeriui Mantui uz pagalba gaunant paskola svajoniu namams, profesionalia konsultacija :)
DIDELIS AČIŪ Tautvydui už tarpininkavimą mums imant paskolą. Jis tikras savo srities profesionalas, su jo pagalba viskas vyko greitai ir sklandžiai. Kaip ir tikėjomės gavome reikiamų ir naudingų patarimų ko pasėkoje sulaukėme teigiamo sprendimo iš kredito unijos su puikiomis sąlygomis! Visiems rekomenduojame!
Sveiki, nuosirdziai esu dekinga Tautvydui ir visai Finex komandai už puiku darba, padedant gauti paskola. Nuoširdus, didelis Aciu. Sėkmės darbuose ir gyvenime!
Laba diena, norime nuoširdžiai padėkoti Tautvydui už pagalbą! Tik Jūsų dėka dabar galime džiaugtis nuosavu būstu:)
Laba diena. Labai gera įmonė. Didelis ačiū Tautvydui, padėjo greitai gauti paskolą ir greitai turėsim naujus, jaukius namus
Labai esame dėkingi Tautvydui ir visai Finex komandai už greitą ir puikų darbą padedant gauti paskolą.Tik Jūsų dėka įsigijome naujus namus.Dar kartą ačiū ir sėkmės Jums darbuose !
Labai komunikabilus darbuotojai, kurie tikrai gerai išmano savo darbą. Viskas būdavo atlikta laiku ir kaip buvo tartasi. Buvo malonu dirbti su šia įmonę, nes įmonei tikrai svarbu gerai atlikti savo darbą ir palikti klientą laiminga. Ačiū :)
Sveiki.Noriu padekoti brokeriui Tautvydui, uz gerai atlikta darba, nora padeti, ir didele pagalba mus.Pagaliau turesime savo Namus. AČIŲ DAR KARTA.

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Meta 178,34 +5,82%
Walmart 129,14 +0,21%