Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Filmai ir kvapai, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Filmai ir kvapai

Atsiliepimai apie Filmai ir kvapai, MB

aromáma

aromáma | Tavo kasdienis įkvėpimas
Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Filmai ir kvapai, MB

Ju 2022-07-07 09:11:47
Uzsakyma padariau i uzsieni birzelio 23 diena, o issiustas tik liepos 4 diena. Atsakymas i klausima, kodel tiek uztruko buvo tas, kad darbuotojai svente
Svente per ilgaji savaitgali (dvi savaites uztruko grizt i vezias ziurint i siuntimo data) ir nespejo issiust siuntinio. Cia butu is serijos sorry but not sorry. Ir dar parase, kad pastu siuntiniai siunciami tik karta per savaite. Tikrai ateity nesivarginsiu, uzsisakysiu analogisku produktu is amazono (veleda), bent nereikes aiskintis, kur siuntinys.
Sveiki, ačiū už Jūsų komentarą, tikrai išsiaiškinsim konkrečiai kas ten nutiko. Birželio 23 d. pirkote su nuolaida per akciją ir į kitą šalį, todėl ir užtruko pristatymas. Dėja amazone aromama produkcijos nėra. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.
Džiaugiamės, kad naudojate ypač kokybišką aromama produkciją!
Esu labai patenkinta prekes gavau greitai, supakuotos labai tvarkingai ir dar idejo dovanų ????labai dėkoju. Vakare eisime išbandyti. Ačiū jums ir sėkmės ????
Džiaugiuosi, kad radau jūsų gaminamą produkciją! Veikia, patinka, o patarimai - išties naudingi!
Visada jauku užsukti - gera kaip namuose! ????
Dėkoju Aromamai už nuostabius aliejukus! :) pirmą, kart pirkau pabandymui Sveikatos angelą, labai pasiteisino, antrą kart išsirinkau daugiau produkcijos, ir likau nustebinta, nes dar gavau dovanų! :) deivei Robertai dėkoju už labai tvirtą supakavimą! :) džiaugiuosi jus atradusi! :) sėkmės Aromamai! :)
Agnė 2021-09-11 10:35:36
Dažniausiai gerus atsiliepimus norime pasakyti/parašyti asmeniškai, o kai kas nors netenkina, tai kuo garsiau, kad visi matytų.
Žaviuosi aromama. Kai darbas dirbamas su meile, atsidavimu ar atvirkščiai, tai visada pajaučia klientas. O su kokiu tikslu dirbama matosi pagal klientų skaičių. Žaviuosi Aromama produkcija ir savininkais. Stebiu jų story instagrame - tai ne tik reklama, bet įvairūs patarimai, kuriuos daly jau pritaikiau kasdienybėje. Jie nuolatos dalinasi akcijomis (akcijos tikros! Pažadu), neretai dovanoja dovanas. Jiems klientes yra ne klientės, o Deivės! Argi, taip nesielgiasi kompanija, kuri atiduoda dalį širdies klientui??
Ačiū Jums! Už tai, kad esate mano kasdienybėje, kad kuriate, dalinatės patirtimi, patarimais, kad Jums rūpi klientas, už taip greitai atkeliaujančias siuntas, už patarimus aktuolias pagal sezoną ir pan., už spinduliuojama grožį.
P. S. Spėju būsiu pamiršus dar kažką gražaus pridurt :D
Ačiū Agne!
P. S. Spėju būsiu pamiršus dar kažką gražaus pridurt :D
Šiandien apsilankiau Megoj esančioje aromamos parduotuvėje, ir likau labai nustebinta pardavėjos darbu, labai maloni, draugiška mergaitė. Super! ❤️
Daiva 2021-01-28 10:12:35
Norėčiau padėkoti aromama komandai! Užsakymą atlikau po pietų, kitos dienos rytą jis jau buvo pristatytas į paštomatą!
Eteriniai aliejai buvo saugiai supakuoti. Belieka tik išbandyti juos. Ačiū ir sėkmės darbuose
Ačiū Jums!
Rimante 2021-03-16 23:13:08
Labai gaila, bet pirkom difuzoriu UFO, panaudojom 3 men ir vasarai padėjau į spintele iki žiemos sezono, o dabar jau įjungus skleidzia šiltą orą. Tad tenka išmesti. O kaina jo nemaža palyginus su kitais.
Susisiekite prašau [email protected] visi mūsų garintuvai turi nuo vienerių iki trejų metų garantijas. Ir išspręsime Jūsų problemą jei tikrai tokia yra.
O jie rikrai ekologiški nes iš plastikiniu tarų perpilstomi?
Virginija 2020-10-05 09:38:50
Labai operatyviai sureagavo į išsakytas pastabas ir greitai rado sprendimą. Likau maloniai nustebinta. Sekmės darbuose.
Remigijus Velička
2020-05-15 12:44:33 IP 2fbaqg5j
Gerb Beata
Suprantu, kad buvo bėda, neatsižvelgta į Jūsų norą pridėti papildomai produktą. Patikėkit verslas nesidaro paprastai. Tai kas yra sukurta ir kokia žmonių meilė ir požiūris į aromámos produkciją ir kokius komentarus ar padėkos laiškus rašo mums žmonės, užsitarnavome tik išskirtinio požiūrio į klientą, į produktus, į žaliavas ir į visą bendrą procesą dėka. Visiems nutinka klaidų, nutikimų, ypač karantino metu. Bet Jūsų atveju dėl 5eurų, rašyti tiek neigiamų komentarų daugiau nei juokinga :) Jūs nepykit, bet Jūsų šie komentarai man jau panašu į persekiojimą. Visi mes skirtingai suvokiame problemas, vieni dėl įpjauto piršto greitąją kviečia, kitas ir su lūžusia koja pats spręndžia problemą. Visur turi būti sveikas protas ir adekvatumas. Dėl “Lietuvių noro išnaudoti” kaip Jūs parašėte, yra kita pusė lietuviams būdinga - pavydas. Nesuprantu kodėl? nes nei vienam nesurištos rankos, laisva valia galima kurti, dirbti, keliauti, ir gyventi laimingus gyvenimus. Kalbant apie “žmonių išnaudojimą” rekvizituose rašomas algų vidurkis, ir patikėkit jis kosmetikos gamintojų sektoriuje yra dižiausias galite pasitikrinti. Neigiami atsiliepimai ne proga pasitempti, bet proga pamąstyti kiek yra piktų žmonių, nes blogų ir gerų atsiliepimų santykis yra 2 Prie 2000. Bet jei žmonės jaučiasi geriau privertę kitus pasijusti blogiau, tai yra jo reikalas. Linkiu paprasčiau žiūrėti į aplinką, mums visiems reikia dažnai mažiau galvoti apie save, dažniau galvokime apie kitus ir bus gyvenimas gražesnis. Mes kaip verslas labai daug prisidedam prie kitų žmonių gerovės, prie jų gražesnės rytdienos, mūsų sąžinė tikrai švari, tiek prieš darbuotojus tiek prieš klientus. Kas pažįsta artimai - žino. Gražios ir saulėtos dienos!
P.S ačiū Gabijai kuri parašė gražų komentarą, bėda tame kad čia rašo tik piktus komentarus, gražių labai daug gaunam asmeninėmis žinutėmis.
Ačiū visiems, kurie palaiko, myli ir dievina ypač kokybišką aromáma produkciją!

Remigijus Velička
aromáma rinkodaros vadovas
Gabija 2020-03-19 16:50:08
Mieloji, Beata, esu šios produkcijos vartotoja nuo pat pradžių. Dievinu kiekvieną šios linijos produktą. Pažįstų ir vadovę. Labai puikūs ir sąmoningi žmonės. Darbuotojai taip pat puikūs. Jūsų komentaras manau, kad yra labai neteisingas. Pagalvokite, šiuo karantino laiku kiek visoms internetinėms parduotuvėms yra darbo. Pati dirbu internetinės prekybos sferoje. Dažnai priimame sprendimus nepildyti užsakymų jei yra didelis kiekis norėdami išvengti klaidų, o žinote kodėl? Klientai būna pikti, negaudami prekės kurią užsakė, bet mūsų pakuotojai neprideda ne dėl to, kad nenorėjo ar dar kažkas, bet dėl didelio darbo krūvio. Gyvenu visai netoli aromamos parduotuvės Kaune, kiekvieną dieną vaikštome pro šią parduotuvę. Vakar ėjau tuo metu kada atvyko kurjeris. Jūs įsivaizduokite prokrovė pilną - pilną autobusiuką dėžių! Eidama mačiau 4 paneles pakuojant siuntas, dieve laimink šiuos žmones dėl jų atsidavimo ir pastangų! Linkiu Jums tolerancijos ir supratimo. Jeigu taip pykstate - parašykite aromamai, manau, kad įdės Jums tą baubuką ir dar dovanų gausite, nes jie visada yra lankstūs ir mylintys kiekvieną klientą. Šiuo sunkiu laikotarpiu nereikėtų lieti tulžies dėl to, kad Jums nepridėjo, o reiktų džiaugtis, kad žmonės stengiasi ir daro viską kas įmanoma. Aš tikrai parašyčiau papasakodama kaip nusivyliau, vien tam, kad žinodami klaidas žmonės mokosi iš jų! Šis laikotarpis yra sudėtingas visai Lietuvai, būkime tolerantiškesni, juolabiau jei Jūs laukiatės, nekraukite tokių neigiamų emocijų savo leliukui - dėl vieno produkto nepridėjimo ši produkcija tikrai nesuprastėjo! Linkiu išlikti sąmoningiems ir tolerantiškiems, nepraraskime žmogiškumo!
Man pačiai ne per seniausiai nutiko analogiškas atvejis (ryte paprašiau, kad pridėtų pamirštą prekę prie vėlaus vakarykščio užsakymo), nors dar nebuvo jokio karantino, atsakymas buvo - prekės pakuojamos jau nuo ryto, tad nieko padėti negalėsime. Akivaizdu, jog esant suaktyvėjusiam užsakymų srautui, galbūt fiziškai tampa neįmanoma jautriau žvelgti į kiekvieną atvejį. Tikėtina, jog sezoninis pirkimo suaktyvėjimas (o dabar dar ir tas naujas užkratas) tampa tikruoju kompanijos išbandymu - ar kiekybės vardan neaukojama aptarnavimo kokybė? Juk būtent dėmesys klientui yra sėkmės pagrindas, o bet kokie neigiami atsiliepimai dar ir kaip atlieka savo juodą darbą! Ačiū Dievui, kad verslas aukštumoj, bet gal jau laikas būtų pagalvoti apie personalo papildymą, kad nereiktų "teisintis" dideliais krūviais. Iki šiol ir aš labai nuoširdžiai reklamuodavau šią kompaniją visomis progomis ir būtent akcentuodavau dėmesingumą klientui. Matysim...

Shopbysiegel.com
Shop by Siegel

Adresas: J.Jasinskio g. 16A, (įėjimas nuo upės pusės), LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: kosmetika, parfumerija; apranga, drabužiai; higienos reikmenys; interneto parduotuvės.
Shop By Viktorija Siegel – tai su meile ir didžiuliu dėkingumu kurtas projektas. Internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškas plaukų ir odos priežiūros priemones, kvepalus, makiažo reikmenis. Atskleiskite savo moteriškumą ir jauskitės puikiai kasdien! Juk gražiausios moterys yra prisižiūrinčios, stilingos, linksmos...
Biokosmetikos manufaktūra