Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Federal Express Corporation Filialas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Federal Express Corporation Filialas

Atsiliepimai apie Federal Express Corporation Filialas

FedEx

Parašyk savo nuomonę apie Federal Express Corporation Filialas

Taip pat laukiu jau 3savaites kol bus ismuitinta siunta, visi dokumentai pateikti tapacia diena kai buvo paprasyta. Praejo 3 savaites, per si laikotarpi bandziau susisiekti su imone apie 10kartu, el.laiskai ignoruojami, paskambinus i customer support gaunamas tas pats atsakymas, kad bus pranesta ir su manim susisieks, bet taip niekas ir nesusisieke per tas 3sav.
Kovo 13 diena su seima pirkome smulkius daiktus Aliexprese su DHL ypac skubios siuntos uzsakymu. Taciau pardavejas issiunte siunta 784988891012 per FEDEX. Tokios nelaimes as dar nesu turejes per visa savo siuntimo istorija. Negana to, kad siunta is Kinijos i Vilniu atkeliavo ilgiau nei per savaite, tai likusi laika ji praleido nezinia kur, ar sandeliuose, ar pas muitines tarpininkus. Prisiskambinti neimanoma. Siuntu tarnybos bei muitines tarpininku nekultura ir nesugebejimas teisingai suskaiciuoti muitus, atsikalbinejimai ir amzini pazadai su paverkimais del karantino arba kad jie labai uzsieme, visa tai net per desimt dienu, siuntos stovejimo kazkur Vilniuje, jau nusibodo ir igryso!!!!! KAS KOMPENSUOS SKUBAUS SIUNTIMO ISLAIDAS, kai siuntimas tiesiog uzstriges, pirkau paslauga pristatymui iki 14dienu, o praejo jau menuo su virsum ir nieko iki sios dienos dar neturiu!!!! O surasti tiesa ir siunta, tai misija neimanoma!!! Tokios prastos tarnybos net nagalejau isivaizduoti esancios! Tai kazkokia tarptautine geda ar totalus nesusipratimas!
AS REIKALAUSIU KOMPENSUOTI SIUNTIMO ISLAIDAS DEL NEITIKETINO VELAVIMO !!! Prasau atsakingus asmenis su manim susisiekti!
Blogiausios kurjerio paslaugos Europoje. Amžinai vėluoja, pristatymo laikai skiriasi, o kurjeris net nepaskambina, jei neranda adreso. Visiška gėda.
Siunta vėluoja, turėjo ateiti šiandien, po to pamačiau, kad parašyta, jog manęs nebuvo ir nepavyko pristatyti, nors net skambučio nesulaukiau. Skambinau išsaiškinti, sakė pasakys kurjeriui, kad avažiuotų vėl, tačiau taip ir nesulaukiau.
Gavau siuntą pažeistą, norėjau grąžinti siuntą, kad apkeistų nauja. Ir prasidėjo cirkas. Grąžinti galima, bet gavėjo adresas netinka, reikia bar kodo, kad galėtų nuskanuoti. Dvi dienas cirkinosi su savo nesąmonėmis, kol palinkėjau gražios dienos. Beje, galite neklijuoti jokių lipdukų ant siuntų (fragile, handle with care), nes vistiek, jiems tai neturi jokios reikšmės. Tikrai apgailėtina, kai dėl jų kaltės sugadinta brangi siunta, klientas turi trukdytis, gaišti savo laiką, bendraudamas su jais. Ir niekaip nesuprantu, kodėl mokami tokie dideli pinigai už siuntimą, jeigu jų servisas tikrai nekoks.
Pirmas ir paskutinis kartas, kada naudojamės šios kontoros paslaugomis.
Išmokykite FedEx operatorės priiminėti užsakymus ir bendrauti su klientais. Tragiškas reikalas.
Nebuvau namie todėl vietoj siuntos radau skrajutę kurioje raginama apsilankyti NEVEIKIANČIAME fedex.com/lt/mypackage tinklapyje, nors teisinga nuoroda būtų fedex.com/B2C/?locale=lt_en. O po to siuntos taip ir negaunu, vis sandėlyje, nors buvau ir pakartotinio pristatymo užklausą nusiuntęs...
Blogiau nei blogai, ragu-kanopu kontora. Net paciu pripazinta mazaverte siunta, atiduoda savo partneriams deklarantams, kurie visai nesusija su muitines darbu, o jiems reik moketi su sutarties sudarymo mokesti ir po to visokius PVM nuo siuntinio vertes+siuntimo islaidu, kas yra nelegalu.
Pristate isdraskyta siunta is kuriso buvo isimta tresdalys turinio.
Kaip ir nieko neiprasto, bet Fedex vengia bet kokios atsakomybes. Tai visiskai nesuprantomas elgesis tokiai kompanijai.

Maziausiai tikejausi is Fedex'o kad jie gali leisti savo darbuotojams/partneriams vogti is pervezamu siuntu ir tiesiog ignoruos kreipimus i "support". Aptarnavimo centro operatores isklauso problema, zado issiaiskinti ir BUTINAI susisiekti ir dingsta... Ir taip jau 2 menesius... Nelabai panasu i "aukščiausio lygio specialistų komanda"...
Daro geda Lietuvai, praso asmeniniu nesuprantamu sutarciu kuriu net pateikt neymanoma, parasiau siuntejui kad neduos siuntos tai Japonas net nesupranta tokio iskrypimo galvoja kad nenoriu moket muito
Muitinu per BNB group įmone siuntas jau antri metai ir galiu labai pagirti šia įmone nes paslaugas teikia aukščiausio lygio specialistų komanda.
Suprantu, kad Fedex skuba pas klientus, kuo greičiau pristatyti siuntas, bet nepastebėti kitų eismo dalyvių..na ka aš žinau. Šiandien, 2018 10 31 apie 8, 50 ryte man važiuojant Eišiškių plentu toks autobusiukas iš šalutinio kelio nenorėjo manęs praleisti ir sukėlęs avarinę situaciją nulėkė sau toliau... Aš mečiausi į šoną, nuvažiuodama nuo asfalto, buvo tikrai šokas. Gerai, kad spėjau sureaguoti, sustabdyti.. Deja, ištikta šoko nespėjau pamatyti valstybinių numerių.. Tikiuosi šis vairuotojas, taip lakstydamas, nepaisydamas ženklų, nesukels avarijų, kurios baigtųsi ne taip laimingai..
Siunčiau fedex kompanija. Mano siunta atidavė nepažystamam žmogui. Ant siuntos aiškiai parašytas telefono numeris vardas ir pavardė. Atidavė siuntą nežinomam asmeniui moterišku vardu. Man net nepaskambino net nesivargino skambinti. Tiesiog atvežė siuntą ir atidavė. Pamačiau per siuntos sekimo kodą kad siunta jau atsiimta nors aš jos net nemačiau. Nuostolis 1400 eurų. Venkite siuntimo per čia įmonę.
Albertas Astrauskas
2018-07-23 17:24:40 IP 2i25274a
Siuntinį, kurį reikia išmuitinti perduoda brangiausias paslaugas teikiančiam muitinės tarpininkui, nepasiūlę klientui pasirinkimo.Pav.:Lietuvos Pašto muitinės tarpininkai už paslaugas ima 8-9 EUR, neima jokių terminalo mokesčių ir greitai, mandagiai.O čia - 29, 00EUR už tarpininko paslaugas ir 19, 00EUR terminalo mokesčiai....!!!
Aptarnavimas - weak, siuntos pristatymo greitis - very poor.
Nėra derama pagarba klientui, kai pati kompanija neneša atsakomybės už pilnai atliktą paslaugą, o ją perleidžia tarpininkui, kurio rinktis klientas jau neturi jokios galimybės.
nekokybiškas paslaugų teikimas - FedEx LT.
Vėluoja - antrą kartą gauname siuntas su FedEx ir antą kartą jos vėluoja. Sistemoje rašoma viena pristatymo data, o pristatoma 1-2 d. vėliau.
Meluoja - kurjeris atvykęs pietų pertraukos metu palieka raštelį, kad buvo, bet pasiskambinti klientui nesugeba (express siunta). Tuo tarpu aiškina dispečerei, kad tikrai skambino, o pastaroji atvirai pasako, kad "taip, numeris nurodytas teisingai, kurjeris sako, kad skambino, o klientai dažnai neigia skambučio faktą". Stebūklas - mobilus telefonas nerodo neivieno praleisto skambučio, tačiau klientas visvien melagis.

Siaubinga kontora, siaubingas aptarnavimas, nekokybiškas paslaugų teikimas - FedEx.
Meluoja, jog praėjo muitinę ir jau galima atsiimti preke. Visą savaitę!
Nori pasirodyti, jog greitai dirba. DHL nemeluodavo - jei strigo muitinėje - taip ir įvesdavo savo trcking informacijoje.
Kokio velnio turiu dar pats ismuitinti preke, kai moku tokia suma uz jos pristatyma..patys turi tai daryt...
Pilnai pritariu anksciau issakytai nuomonei, be to matyt yra problemu ir su duomenu apsauga, nes pirmeji su gaveju kontaktoja ju proteguojami muitines tarpininkai, o ne pati Fedex.

Omniva LT
Pristatome džiaugsmą!

Adresas: Perspektyvos g. 32, LT-52119 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
OMNIVA – Baltijos šalyse veikianti siuntų pristatymo bendrovių grupė, nuo 2014 m. kasdien pristatanti džiaugsmą ir Lietuvos gyventojams. Valdydama didžiausią 300 paštomatų tinklą šalyje, Lietuvos gyventojų nuomone, OMNIVA yra pirmasis pasirinkimas siųsti arba gauti siuntas per paštomatus. 2020 m. vasario mėnesį...
Globali siunta
eSiuntimas - siuntų, krovinių siuntimo platforma

Adresas: A. Sabaliausko g. 2, LT-46499 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; eksportas; importas; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
ESIUNTIMAS.LT - tai šiuolaikiška ir patogi siuntų siuntimo platforma. Siųskite siuntas saugiai, greitai, patogiai ir už optimalią kainą! Mes siūlome aukštos reputacijos, pripažintus tarptautinius vežėjus, kurie sudės visas pastangas Jūsų “siuntinių pasaulio” norams įgyvendinti. Teikiamos siuntų paslaugos: Siunčiame...
Nėgė
SST-Skubių siuntų tarnyba, tarptautinis gabenimas

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
MTM LT
Stambių, dalinių ir smulkių krovinių pervežimas

Adresas: Kareivių g. 6, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; vandens transportas.
UAB „MTM LT“- tai profesionali komanda, kasdien pasiruošusi nuvažiuoti daugybę kilometrų tam, kad pristatytume Jūsų produktus į tikslinę vietą ir užtikrintume sklandų tiekimą. Esame patikimas partneris daugybei kompanijų Lietuvoje ir kitose valstybėse. TEIKIAMOS PASLAUGOS Stambių, dalinių ir smulkių krovinių...
Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...

Izraelio vyriausybę formuos centristas Y. Lapidas
Izraelio vyriausybę formuos centristas Y. Lapidas 05-06 06:48
Izraelio prezidentas Reuvenas Rivlinas trečiadienį suteikė mandatą formuoti vyriausybę centristui Yairui Lapidui.
"SME Finance" vadovas M.Mikalajūnas: "Apyvartinių lėšų trūkumas XXI amžiuje nebėra problema” 05-06 04:06
Esame finansavę daug verslų, todėl galime drąsiai pasakyti, kad viena dažniausių problemų augti siekiančioms įmonėms – apyvartinių lėšų trūkumas, teigia didžiausios Baltijos šalyse nebankinio...
D. Počebutas: sėkmė ateina, kai veiki atsakingai
D. Počebutas: sėkmė ateina, kai veiki atsakingai 05-06 04:01
Kai su odontologijos klinikos "Pro-implant" įkūrėju ir profesiniu veidu Dariumi Počebutu kalbėjomės prieš 5 metus, konkurencija Lietuvos odontologijos paslaugų rinkoje kone trigubai viršijo kitų...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?