Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Federal Express Corporation Filialas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Federal Express Corporation Filialas

Atsiliepimai apie Federal Express Corporation Filialas

FedEx

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Federal Express Corporation Filialas

Blogiau nei blogai, ragu-kanopu kontora. Net paciu pripazinta mazaverte siunta, atiduoda savo partneriams deklarantams, kurie visai nesusija su muitines darbu, o jiems reik moketi su sutarties sudarymo mokesti ir po to visokius PVM nuo siuntinio vertes+siuntimo islaidu, kas yra nelegalu.
Pristate isdraskyta siunta is kuriso buvo isimta tresdalys turinio.
Kaip ir nieko neiprasto, bet Fedex vengia bet kokios atsakomybes. Tai visiskai nesuprantomas elgesis tokiai kompanijai.

Maziausiai tikejausi is Fedex'o kad jie gali leisti savo darbuotojams/partneriams vogti is pervezamu siuntu ir tiesiog ignoruos kreipimus i "support". Aptarnavimo centro operatores isklauso problema, zado issiaiskinti ir BUTINAI susisiekti ir dingsta... Ir taip jau 2 menesius... Nelabai panasu i "aukščiausio lygio specialistų komanda"...
Daro geda Lietuvai, praso asmeniniu nesuprantamu sutarciu kuriu net pateikt neymanoma, parasiau siuntejui kad neduos siuntos tai Japonas net nesupranta tokio iskrypimo galvoja kad nenoriu moket muito
Muitinu per BNB group įmone siuntas jau antri metai ir galiu labai pagirti šia įmone nes paslaugas teikia aukščiausio lygio specialistų komanda.
Suprantu, kad Fedex skuba pas klientus, kuo greičiau pristatyti siuntas, bet nepastebėti kitų eismo dalyvių..na ka aš žinau. Šiandien, 2018 10 31 apie 8, 50 ryte man važiuojant Eišiškių plentu toks autobusiukas iš šalutinio kelio nenorėjo manęs praleisti ir sukėlęs avarinę situaciją nulėkė sau toliau... Aš mečiausi į šoną, nuvažiuodama nuo asfalto, buvo tikrai šokas. Gerai, kad spėjau sureaguoti, sustabdyti.. Deja, ištikta šoko nespėjau pamatyti valstybinių numerių.. Tikiuosi šis vairuotojas, taip lakstydamas, nepaisydamas ženklų, nesukels avarijų, kurios baigtųsi ne taip laimingai..
Siunčiau fedex kompanija. Mano siunta atidavė nepažystamam žmogui. Ant siuntos aiškiai parašytas telefono numeris vardas ir pavardė. Atidavė siuntą nežinomam asmeniui moterišku vardu. Man net nepaskambino net nesivargino skambinti. Tiesiog atvežė siuntą ir atidavė. Pamačiau per siuntos sekimo kodą kad siunta jau atsiimta nors aš jos net nemačiau. Nuostolis 1400 eurų. Venkite siuntimo per čia įmonę.
Albertas Astrauskas
2018-07-23 17:24:40 IP 2i25274a
Siuntinį, kurį reikia išmuitinti perduoda brangiausias paslaugas teikiančiam muitinės tarpininkui, nepasiūlę klientui pasirinkimo.Pav.:Lietuvos Pašto muitinės tarpininkai už paslaugas ima 8-9 EUR, neima jokių terminalo mokesčių ir greitai, mandagiai.O čia - 29, 00EUR už tarpininko paslaugas ir 19, 00EUR terminalo mokesčiai....!!!
Aptarnavimas - weak, siuntos pristatymo greitis - very poor.
Nėra derama pagarba klientui, kai pati kompanija neneša atsakomybės už pilnai atliktą paslaugą, o ją perleidžia tarpininkui, kurio rinktis klientas jau neturi jokios galimybės.
nekokybiškas paslaugų teikimas - FedEx LT.
Vėluoja - antrą kartą gauname siuntas su FedEx ir antą kartą jos vėluoja. Sistemoje rašoma viena pristatymo data, o pristatoma 1-2 d. vėliau.
Meluoja - kurjeris atvykęs pietų pertraukos metu palieka raštelį, kad buvo, bet pasiskambinti klientui nesugeba (express siunta). Tuo tarpu aiškina dispečerei, kad tikrai skambino, o pastaroji atvirai pasako, kad "taip, numeris nurodytas teisingai, kurjeris sako, kad skambino, o klientai dažnai neigia skambučio faktą". Stebūklas - mobilus telefonas nerodo neivieno praleisto skambučio, tačiau klientas visvien melagis.

Siaubinga kontora, siaubingas aptarnavimas, nekokybiškas paslaugų teikimas - FedEx.
Meluoja, jog praėjo muitinę ir jau galima atsiimti preke. Visą savaitę!
Nori pasirodyti, jog greitai dirba. DHL nemeluodavo - jei strigo muitinėje - taip ir įvesdavo savo trcking informacijoje.
Kokio velnio turiu dar pats ismuitinti preke, kai moku tokia suma uz jos pristatyma..patys turi tai daryt...
Pilnai pritariu anksciau issakytai nuomonei, be to matyt yra problemu ir su duomenu apsauga, nes pirmeji su gaveju kontaktoja ju proteguojami muitines tarpininkai, o ne pati Fedex.

Itella logistics
Adresas: Pirklių g. 5, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
UAB Itella Logistics teikia dalinių krovinių gabenimo sausumos, oro ir jūros transportu, sandėliavimo ir visas su tuo susijusias pridėtinės vertės paslaugas. Nuo 2017 m. įmonė aktyviai teikia ir smulkių siuntų pristatymo paslaugas. Lietuvoje nuo 2002 m. veikianti įmonė priklauso tarptautinei Suomijos kapitalo POSTI...
Nėgė
SST-Skubių siuntų tarnyba, tarptautinis gabenimas

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...
ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...

JAV universitetai prašo teismo stabdyti nurodymą dėl nuotolinių studijų
JAV universitetai prašo teismo stabdyti nurodymą dėl nuotolinių studijų 07-08 20:46
Harvardo universitetas ir Masačusetso technologijų institutas (MIT) trečiadienį paprašė teismo blokuoti JAV prezidento Donaldo Trumpo administracijos nurodymą neleisti šalyje likti užsienio...
ES siekia plėtoti vandenilio technologijas, kritikai perspėja dėl poveikio aplinkai 07-08 20:26
Europos Sąjunga nori, kad vandenilio energijos technologijos atliktų pagrindinį vaidmenį įgyvendinant planus iki 2050 metų padaryti Bendrijos ekonomiką neutralią klimatui, trečiadienį paskelbė...
Kelionių organizatoriai stabdo keliones į Bulgariją
Kelionių organizatoriai stabdo keliones į Bulgariją 07-08 19:44
Kelionių organizatoriai "Tez Tour" ir "Novaturas" stabdo užsakomuosius skrydžius į Bulgariją. Sprendimai įsigalioja liepos 9 d. visam liepos mėnesiui.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Walmart 126,95 +6,78%