Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Fas sauga, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Fas sauga

Atsiliepimai apie Fas sauga, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Fas sauga, UAB

Plovyklos darbas tragiškas. Vidus neišvalytas, o tiesiog apvalytas. Atvykus į vietą atsiranda papildomos sąlygos - auto plovimas tik iki 40min, kiek spės tiek. Nerekomenduočiau niekam
Pirkau automobilio valymo paslaugas su kuponu per Betą. Kaina buvo tokia, kad net nelabai rūpėjo, kaip nuplaus tą mašiną, tik, kad tik saloną geriau išvalytų. Nuvažiavau, palikau raktelius valandai. Nesitikėjau nieko daug, bet wow, tikrai nenusivyliau. Išvalė tiek, kiek galėjo išvalyt mano 20 metų Golf. Golfiukui šventė. Man irgi. Vyrai nuostabūs, dar apžiūrėjo mano tekančius tepalus ir rudis. Mano vaikinas sako, kad man sekasi tik dėl to, kad aš mergina, bet ei, merginos, manau radau puikų servisą savo mašiniukui.
Bisi kokybe plovimo paslaugu
Nesumoka sutarto atlyginimo darbuotojams.
Šiandien su Beta kuponu išvalė mašiną Andrejus. Dirbo 50min. Likau labai patenkinta, mašina net žvilga, kvepia. Nuostabu! Ačiū Andrejui :)
Plauna baisiai, nezino ka parduoda...
Montavau cia signalizacija jau i 4 masina, niekada nebuvo problemu ir dabar esu labai patenkintas!
meistrui auga rankos is kitos vietos
2017-01-16 11:36:14 IP 2e7r2o4r
Sveiki visi
noriu perspet visus kad nevaziuotu i ta garaza Fas sauga, State garsiakalbius i masina, Muzika groja, bet dabar reikia ieskoti ir pirkti naujos duru apmusalus nes tvirtinimo elementai yra nulauzyti ir aplink tu elementu plastamase yra apbreizyta. Matosi neturi specialiu irankiu tokiu kaip (plastamasiniu irankiu). Gudriai padare, kad sulauzytus elementus priklijavo atgal kad nesimatytu, bet matyt ir to nemoka padaryti gerai nes atsiklijavo.Cia tikrai ne profesionalai, gaila, parekomendavo juos, siaip ir uz paslauga nedaug paprase, galvojau sutapysiu, bet dabar mane kainos dvigubai ar net trigubai.
Ivertinu fas sauga 1 is10 balu, 1 bala duodu uz tai kad sypsosi ir prizada viska sumontuoti idealiai.
Montavau signalizacija, darbo kokybe normali, bet visiems siulyciau kas montavosi sistemas pasitikrinti ar idiegti visi signalizacijos komponentai, nes man nesumontavo net smugio daviklio, gerai kad laiku pastebejau ir paprasius davikli sumontavo, bet kita karta siulyciau aplenkti sia vieta, vien del laiko gaisimo ir bandymo sutaupyti kliento saskaita, be to, po darbo salono jie nevalo ir po darbu buvo like gausybe nupjaustytu laidu likuciu.
Del automobilio signalizacijos.
State signalizacija. Lauke šalta. Meistriukai dirba šiltai, darbo kokybe superinė. Aptarnavimas puikus. Paprašius nuolaidos proto ribose, neatsako. Mašina pridaviau ne pirmo švarumo, pasiėmiau kaip iš salono.
Maloniai nustebintas:)
Laba diena visisems. Esu buvusi FAS saugos darbuotoja. noriu papasakoti, kodel kokybes nera sioj plovykloj. paprasciausiai dirbant ir man su tuo teko susidurti, kad vadovai valant masinas spausdavo labai, netgi, laika yra paskyre, kiekvienai masinai isplauti. duoda 40 min. masinai sutvarkyti: salonui ir isorei. tada, pamato, kad susitvarkai, tada, ima reikalauti dar greiciau. nori, kad, vos, per pusvalandi sustvarkytum masina. eina, pastoviai burba po ausim, kad greiciau tvarkytumem, skubina.. uzkrauna ant musu visa atsakomybe plovyklos islaikymo. sako, kad visiskai jiem neapsimoka plovykla laikyti, kad nenesa pelno. to pasekoje, tipo, mes turim greiciau sukis, kad jiem apsimoketu.. todel ir gali buti, kad kokybes nera. is kur ten gali buti kokybe, kai vienas darbuotojas dierba, o darbo trims. taip kad darykit isvadas. o darbuotoju nauju nenori priimti, neapsimoka. po tokio kruvio sustreikavo sveikata, norejau iseiti is darbo pervargus. taciau, kai sugrizau, jie manes jau neprieme, nes jiems, kaip ir minejau, neapsimoka.. nera kokybes dar ir del to, kad eina is paskos ir burba darbuotojams, kad reikia greiciau padaryti, kad belenkaip, anot ju, daryt ir t.t. uzrasyta masina, tai jie, jei atvaziuoja neuzrasytu, ima per kitu masinu uzsirasiusiu laika.. gaunasi eiles, grustis ir t.t. nebus ten kokybes. as asmeniskai dirbau kokybiskai ir gerai. tiesiog, patirtis neleido nekokybiskai dirbt. paprasciausiai, reikia skaitytis vadovams su darbuotojais ir nestatyt viska ant kiekio, netaupyt ant darbuotoju, o ziuret kokybes.
Norėčiau padėkoti Fas sauga darbuotojams. Labai maloniai aptarnauja, operatyviai perregistravo man tinkamu laiku, mašina išvalė ir nuplovė be priekaištų. Ačiū, sėkmės Jums, o kolegoms vairuotojams - rekomenduoju jų paslaugas.
Apsaugos sistemos
2015-07-28 07:50:41 IP 2bef30e8
Kokybiškai ir greitai montuoja apsaugos sistemas. Prieš 12 metų buvo sumontuota (eaglemaster) - jokių problemų nėra iki šiol, todėl kitam automobiliui irgi buvo pasirinkta FAS sauga. Malonus aptarnavimas, pagal kliento poreikius gali papildyti apsaugos sistemų išplėtimą.
Potenciali klientė
2015-07-07 10:32:47 IP 55vr9249
Ačiū už komentarus dėl automoblilio plovimo kokybės. Padėjo apsispręsti nepirkti kupono. O jau galvojau radau plovyklą šalia namų.
Begėdis 2013-11-09 19:33:25
Ko gero pats ir būsi tas elektrikas apie save pasirašęs :)))
Dar vienas pavyzdis.Kaip geras atsilepimas, reikia visada sugadinti:Ko gero pats ir būsi tas elektrikas apie save pasirašęs :))) Reiske jeigu klientas patenkintas, tai jam geriau tileti.
iksas 2013-05-31 15:52:23
Kaikuriem darbuotojam moka neoficialiai.Be to atsiskaito nesaziningai, ismoka maziau pazadetos sumos
Laba diena, viso pyrmo norim atsiprasyti uz nekokybiskai atlikta paslauga.Dabar trumpai del kuponu ir kokybes politika.Akcija leidziama 2 kartus per menesi, kokybe nepriklauso ar jus atvaziavot su kuponu, ar be kupono.Viskas kas yra parasyta kupone, daroma.Zodzio "Blizgetu" jus nerasit musu kupone.Gal jus tikejotes kitos paslaugos?Plovykloi veikia kokybes tikrinimo sistema, ir VISI KLIENTAI, KURIE NEPATENKINTI PASLAUGOS KOKYBES, gauna NEMOKAMAI dar viena kupona.Tik jus turit iskart vietoi parodit kas yra blogai padaryta.Dar karta atsiprasau, ir labai gaila, kad cia raso visi kurie nepatenkinti, o kada klientas patenkintas, jis kaskodel nekur neraso.
nupirkau kupona uz 24lt, parasyta kad turi issiurbti masios salona, isvalyt kad blizgetu, ir masinos plovima su vaskavimu. zodziu nuvaziavau ir tragiskai nuplove, nieko neisvale. ir dar tas vyras kuris plove sako, kad uz tokia kina tai yra gerai, ir tie kuponai visa laika, sako galim daug kuo prirasyti, (tip ta prasme kad cia tik najobke 24lt uz 65lt kaina)
taip as irgi ploviau masina praeita menesi buvau nusiviles, plove kazkoks girtas distrofikas :). bet nupirkau dar du kuponus na uz 11 Lt masina niekur nenuplausi tai isbandziau laime dar karta. tai dirba jau naujas darbotojas ir tikrai man dvi masinas nuplove kokybiskai. tai dar laukiu akcijos !!!
Nevaziuokit plaut, plovykloj tragiskai plauna. Vaziavau pagal kupona uz kuri turejo nuplaut ir sutvarkyt salona, tai kilimeliu net nepakele, kaip gulejo kruva zvyro taip ir guli, ir dar isvarinejant is plovyklos smelio prinese. Isoreje kur tik truputi stipriau priliper purvas taip ir lipo nenuplautas nors su pirstu pora kart patrynus stipriau nusivalo be jokiu xemiju.
staska 2013-07-20 20:31:34
geriausias elektrikas vilniuje ir nelupa kainu, nuolaidas daro.staciau sian signalizacija tai pasaka o ne darbas ir kaina afigenna, beto ne garazas koks ir garantija duoda.jei kas su elektra tai tik ten.laisves 125b vilnius.tik ivaziavimas ne koks.bet meistras PASAKA
Ko gero pats ir būsi tas elektrikas apie save pasirašęs :)))
Aš lankiausi be kupono, sumokėjau už įšorės plovimą 20, - lt., jokio čekio nepateikė, bet nuprovė tragiškai, išvažiavau į kiemą ir kai ratlankiai pasisuko, atsivėrė visas grožis kurį dar pusvalandį teko valyti pačiam. Komentarą parašau sau, kad niekad daugiau pas juos nepapulčiau :) Na gal ir kam nors ši info pravers.
Fas Sauga plovykla. Nepirkit jokiu kuponu is kartu, beta ir t.t. nesaizningai nuvalo, greitai ir bilekaip.

Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Admita
AUTOMOBILIŲ NUOMA

Adresas: Oslo g. 5, LT-04123 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių nuoma; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB "ADMITA" automobilių nuoma – tai nauji ir patikimi automobiliai Jūsų kelionei. Suprasdami jūsų lūkesčius ir kelionės svarbą, siūlome naujus ir patikimus automobilius – užtikriname geriausią kainą ir malonų aptarnavimą. Paprastas dokumentų pildymas, greitas automobilio paėmimas – grąžinimas oro uoste. UAB...
Sirenitas
Elektronikos prekės, buitinės technikos dalys

Adresas: Ukmergės g. 13-18, LT-35177 Panevėžys.
Veiklos sritys: buitinė technika; automobilių garso ir apsaugos sistemos; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; matavimo prietaisai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; tvirtinimo detalės, elementai; vaizdo stebėjimo sistemos.
„Sirenitas“- įkurtas 1990 m. Didmeninė ir mažmeninė prekyba elektronikos komponentais, nuotolinio valdymo pultais, buitinės technikos atsarginėmis dalimis bei jų priedais, elementais, akumuliatoriais, maitinimo šaltiniais, įrankiais ir medžiagomis, garso ir šviesos technika, automobiliniais ir buitiniais...
Radijo ryšio sistemos
RRS - radijo ryšio įranga, GPS navigacijos...

Adresas: Palemono g. 171-202, LT-52107 Kaunas.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; automobilių garso ir apsaugos sistemos; interneto parduotuvės; laikrodžiai; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos.
UAB “Radijo ryšio sistemos” internetinę parduotuvę atvėrusi dar 2008 metais savo klientams gali pasiūlyti tiek profesionalią, tiek mėgėjišką radijo ryšio įrangą. Taip pat prekiaujame GPS navigacijomis, vaizdo registratoriais, motociklams ir dviračiams skirta ryšio įranga, medžioklės, žūklės, sporto bei kitomis...
Aljuva
Autoservisas, naujos automobilių dalys, padangos

Adresas: Kauno g. 49A, LT-20118 Ukmergė.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių nuoma; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; mažmeninė prekyba; motociklai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
UAB "ALJUVA" - moderus transporto priemonių aptarnavimo centras Tai viena pirmųjų automobilių remonto įmonių Ukmergėje. Bendrovėje teikiamos visų tipų transporto priemonių (lengvųjų automobilių, džipų, mikroautobusų, motociklų) remonto ir techninės priežiūros paslaugos. Autoelektriko paslaugas. Visas elektrinės...

Per 20 metų Vilniuje labiausiai brango butai centre, mažiausiai – Pilaitėje
Per 20 metų Vilniuje labiausiai brango butai centre, mažiausiai – Pilaitėje 10-30 09:32
Per 20 metų Vilniuje labiausiai brango butai centrinėje miesto dalyje, mažiausiai - Pilaitės mikrorajone. Centre jų kainos jau pasiekė iki krizės buvusį lygį, o miegamuosiuose rajonuose jos dar atsilieka 20-30%...
S. Skvernelio gyvenamai gatvei dieną po rinkimų – dar daugiau nei 100.000 Eur
S. Skvernelio gyvenamai gatvei dieną po rinkimų – dar daugiau nei 100.000 Eur 10-30 16:11
Susisiekimo ministras skyrė dar beveik 80.000 Eur premjero Sauliaus Skvernelio gyvenamai Upės gatvei asfaltuoti. Rajono valdžiai privalant prisidėti dar 30%, bendra suma sieks apie 114.000 Eur...
Latvijoje – rekordiniai naujų COVID-19 atvejų ir mirusių pacientų skaičiai
Latvijoje – rekordiniai naujų COVID-19 atvejų ir mirusių pacientų skaičiai 10-30 16:01
Latvijoje per pastarąją parą atlikus 5.105 testus nustatyti 284 nauji koronavirusinės infekcijos atvejai ir penki anksčiau užsikrėtę pacientai mirė, penktadienį pranešė Ligų prevencijos ir...
Renginių organizatoriai: ateitis miglota, reikia valdžios paramos
Renginių organizatoriai: ateitis miglota, reikia valdžios paramos 10-30 15:51
Dėl sparčiai plintančio koronaviruso griežtėjant ribojimams, renginių organizatoriai skaičiuoja nuostolius ir sako, kad šiemet neįvyko apie 80–90% planuotų renginių. Jų teigimu, kai kurios įmonės...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Humana 396,75 -3,99%
eBay 49,28 -7,46%