Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Falck Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Falck Lietuva

Atsiliepimai apie Falck Lietuva, UAB

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie Falck Lietuva, UAB

Spalio 23 dieną, apie 7 valandą ryte, vairuotojas atvyko prie mano nevažiuojančio automobilio. Darbuotojo vardas Jurijus. Atvykęs darbuotojas bendravo labai maloniai ir mandagiai. Darbuotojas nuo pačio ryto buvo puikios nuotaikos. Aptarnavimas buvo aukščiausio lygio.
Kaip matau ir is zemiau issakytu komentaru, taip ir pats ka tik supratau, kad su sia kompanija geriau netureti jokiu reikalu.

Pagal CASCO draudima priklause pakaitinis automobilis, draudimo kompanija nurode kreiptis i Falck Lietuva kaip i ju partnerius, kurie suteiks pakaitini automobili, kol manasis bus remontuojamas. Paskambinus i Falck Lietuva, del pakaitinio automobilio, buvau isklausinetas apie visas draudiminio ivykio detales issamiau nei tai reikejo padaryti pacioje draudimo kompanijoje. Kaip veliau supratau to tikslas surasti bent menkiausia priezasti nesuteikti pakaitinio automobilio arba del ko jis galetu nepriklausyti. Kol yra uzsakomos dalys arba kol automobilis laukia eileje buti suremontuotas pasak Falk Lietuva pakaitinis automobilis nepriklauso. Pavyzdziu, pakeisti galini automobilio stikla, pasak Falck Lietuva konsultantes uztrunka kelias valandas, todel tas kelias valandas galima apseiti ir be pakaitinio automobilio, nesvarbu, kad bendrai su daliu uzsakymu ir remontu, tai uztrunka daugiau nei 10 dienu. Atvirai tai viskas atrodo, kaip surezisuotas pasityciojimas is kliento, tik nesuprantu kokia prasme draudimui zadeti pakaitini automobili remonto metu jeigu jo gauti is ju "partnerio" praktiskai neimanoma. Ir kam su tokiom kompanijom kaip Falck Lietuva yra pasirasomos partnerystes sutartys, tai nesuteikia nei papildomo serviso nei pranasumo pries kitus draudikus, o tik atgraso...

Taip pat siek tiek info Falck Lietuva vadovams: jusu konsultantas Saulius, kuris atsiliepineja telefonu, labai nemandagus ir nemalonus tipas, kuriam tikrai netinka darbas susijes su klientu aptarnavimu. Teko skambinti antra karta, nes su siuo asmeniu bendrauti nesigavo.
Cirkininku kompanija. Rekomenduoju !
Pusvalandį koliojaus, kol įrodžiau kad man priklauso transportavimas nemokamas. Stiklą išdaužė šoninį, jis ant plėvelės pakibęs visas išorėje, jie kaip užvesti "mašina užsiveda reiškia galite transportuoti patys". Sakau sėsk pats, susivaryk 20 stiklų į subinę ir pavairuok kol kokioj judrioj sankryžoj tas stiklas išdribs, tai dar galėsi ir susišluot prie to pačio... Kažkaip neskiria jie ką reiškia maįšna gali dalyvauti eisme ar ne. Svarbu užsiveda.
Dėl pakaitinio auto tas pats. Sako gi užsiveda ir važiuoja. Kaip ? klausiu, be šoninio stiklo man dabar važinėti ? Gi toks auto negali dalyvauti eisme ! Bet, sako gi įmanoma be stiklo važiuoti... Padėjau ragelį. Ant kiekvino žodžio uodegos sukimas. Nebegaliu jau..

Tomas
Atsiunčia santechniką, kuris nesugeba net skalbimo mašinos pajungti. Nusiunčia klientą nupirkti kranelio, kuris NETINKA atvežus, nes santechinkas, būdamas vietoje, negalėjo pamatuoti ir pasakyti kokio reikia!

Užsisakėm, kad pajungtų gyvatuką, maišytuvą voniai, vonios sifoną ir skalbimo mašiną, tai mums pasiūlė kolkas užakinti gyvatuko vamzdžius, nors mes jį jau turime ir mums paprasčiausiai reikia jį pajungti!

Galiausiai nieko nesugebėjo pajungti ir išvažiavo.

LABAI NEKOMPETETINGI DARBUOTOJAI!
Dirba gerai, mandagiai aptarnavo, bet plesia visa ta zodzio prasme. Pigiau nuskristi ir grizti i Londona negu partempti 17 km. Kur ziuri visos tos kontroles, jei zmogui beda tai ne padeti, o dar ir dabaigti reikia.
Pagarbiai Vladislovas
š*******o kontora ir ne kitaip.
Už automobilio nutempimą 30 km pareikalavo 180 EUR!
Žinoma, 80 EUR vairuotojui "į rankas", o jei grynųjų neturite tai ne bėda - vairuotojas praveš pro bankomatą.

Pašiurpom nuo tokios politikos, tai kainą perskaičiavo, ir vairuotojui "į rankas" 20 EUR visvien reikia sumokėt. Jokių pavedimų, reikią grynųjų,
nes pas juos tokia praktika, bet viska ale "oficialiai". Žadėjo atsiųsti sąskaitą, bet kaip ir galima tikėtis neatsiuntė.

Vairuotojas į kalbas net nesileido, kad tuos papildomus 20 EUR pervestujme į įmonės sąskaitą.
Paskambino telefonu kažkokiam dėdei, kuris mums išdėstė, kad PRIVALOM dabar duot tuos 20 EUR.
Tarptautinė įmonė...

Melga
MELGA autoservisų tinklas Lietuvoje

Adresas: Savanorių pr. 151A, LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
MELGA autoservisų tinklas teikia automobilių techninės priežiūros ir remonto paslaugas, prekiauja lengvųjų automobilių, sunkvežimių ir motociklų padangomis, ratlankiais, akumuliatoriais, alyva ir kitomis automobilių detalėmis. 12 MELGA autoservisų išsidėstę patogiose vietose didžiuosiuose Lietuvos miestuose:...
Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
Eglaidija
Sunkvežimių remontas, mobilus servisas

Adresas: Ateities pl. 30B, LT-52163 Kaunas.
Veiklos sritys: sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; pagalba kelyje.
"EGLAIDIJA" - SUNKIASVORIO TRANSPORTO IR LENKTYNIŲ PROFESIONALAI Specializuojamės sunkaus transporto remonto ir aptarnavimo srityje. Patirtį kaupiame dalyvaudami tarptautinėse sportinių automobilių lenktynėse. Esame iškovoję ne vieną aukso medalį kelis metus iš eilės lenktynių čempionatuose. Varžybose, kaip ir...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

Kokie bus pinigai skaitmeniniame amžiuje
Kokie bus pinigai skaitmeniniame amžiuje 12-02 08:48
Nuo senovės Graikijos laikų pinigų sąvoka tapatinama su grynaisiais – monetos ir vėliau atsiradę banknotai iki šių dienų yra efektyvi ir plačiai priimama kasdienio atsiskaitymo priemonė.
"Salesforce" perka "Slack" už 27,7 mlrd. USD
"Salesforce" perka "Slack" už 27,7 mlrd. USD 12-02 08:35
JAV programinės įrangos kūrėja "Salesfocre" sutiko pirkti komunikacijos įrankių kūrėją "Slack" už 27,7 mlrd. USD.
Apklausa: daugėja "Rail Balticos" projektą teigiamai vertinančių gyventojų
Apklausa: daugėja "Rail Balticos" projektą teigiamai vertinančių gyventojų 12-02 07:55
"Rail Balticos" projekto žinomumas visuomenėje per metus paaugo, o du trečdaliai gyventojų mano, kad europinis geležinkelis Lietuvai yra reikalingas, parodė bendrovės "LTG Infra" užsakymu atlikta...

Karantino metu Jūs:

Hasbro 96,19 +3,40%