Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Fakto autocentras

FaktoAuto

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Fakto" autocentras

Rodislavas 2018-11-12 15:34:26
Faktinė situacija yra kitokia negu pateikta „Fakto“ autocentro komentare:
- e-mail atsakyme buvo nurodyta 66 eur kaina- iš "Fakto" autocentras atstovo komentaro galime daryti išvada, kad vadybininkas teisingai suprato užklausą ir nurodė teisingą kainą. Salone kaina pakilo iki 86 eur.
- su manim nebuvo susisiekęs „Fakto“ autocentras atstovas ir nesiūlė jokio šio situacijomis sprendimo.
Atisprašome už suklaidinimą dėl kainų. Pateikiame patikslintą informaciją:
2018.09.29d. gavus Jūsų užklausą dėl variklio tepalo filtro ir tepalų keitimo, detalių vadybininkas neteisingai suprato užklausą. Tikėdamasis, kad klientas (t.y. Jūs) tepalo filtrą ir tepalus planuoja keisti servise- pateikė klientui tik pilstomos alyvos kainą (66 eur už 6l), apie tai neinformuodamas kliento. 2018.11.03d. Jums atvykus pirkti tepalo alyvos (bet nesikeisti jos servise)- detalių vadybininkas pasakė 6l variklio tepalo kainą bakeliuose (88 eur), kuri buvo 22 eur didesnė.
Detalių vadybininkas mus informavo, kad susisiekė su Jumis ir 05/11/2018, ir šiandien (t.y. 11/12/2018) bei paaiškino kainų skirtumo priežastį.
Dar sykį atsiprašome už kilusius nesklandumus ir stengsimės, jog visi klientai gautų tikslią ir išsamią informaciją pirminės užklausos metu.
Fakto Auto 2018-11-12 14:49:05
2018.09.29d. gavus Jūsų užklausą dėl variklio tepalo filtro ir tepalų keitimo, detalių vadybininkas neteisingai suprato užklausą. Tikėdamasis, kad klientas (t.y. Jūs) tepalo filtrą ir tepalus planuoja keisti servise- pateikė klientui tik pilstomos alyvos kainą (44eur už 6l), apie tai neinformuodamas kliento. 2018.11.03d. Jums atvykus pirkti tepalo alyvos (bet nesikeisti jos servise)- detalių vadybininkas pasakė 6l variklio tepalo kainą bakeliuose (66eur), kuri buvo 22eur didesnė. Gavus Jūsų nusiskundimą el. laišku dėl neteisingos kainos- detalių vadybininkas susisiekė su Jūmis ir pasiūlė parduoti tokią alyvą ir už tokią kainą kokią siūlė rašydamas el. laišką su mūsų tara. Tačiau mūsų žiniomis atsisakėte, kadangi alyvą nusipirkote kitur.
Faktinė situacija yra kitokia negu pateikta „Fakto“ autocentro komentare:
Rodislavas 2018-11-08 18:57:06
2018.10.29 e-mail nissan@faktoauto.lt kreipiausi dėl alyvos ir filtro kainos. Laiške nurodžiau automobilio markę, metus ir VIN kodą. 2018.10.30 gavau atsakymą su nurodytomis kainomis. 2018.11.03 atvykau į UAB "Fakto" autocentrą, esantį Laisvės pr.1, Vilniuje, aukščiau išvardintų medžiagų/detalių pirkimui. Autocentro atstovas, kuris priėjo prie manęs po mano registracijos klientų srautų registravimo sistemoje, paklausė poreikio ir įvardijo alyvos kaina, kuri buvo 20 eur didesnė, negu nurodyta atsakyme į mano e-mail užklausą.
Į mano užduotą klausimą, kodėl e-mail atsakyme buvo nurodyta mažesnė kaina, atsakė - nežinau kam jus rašėte, kas atsakinėjo ir pas jį gali būti tik tokia kaina. Jis nebandė šios situacijos niekaip išspręsti, arba išsiaiškinti priežastį.
Maloniai aptarnavo Hyundai servise, likau patenkinta darbais. Suteikė pakaitinį automobilį kai to labai reikėjo.
Teko tikrinti Hyundai I40 automobili prieš pirkimą Fakto auto Laisvės pr. 3A. Patikros metu iš techninės pusės buvo pastaba dėl pusašių riebokšlių sandarumo, bei vairo traukės antgalio. Automobilį įsigijome. Po kelių dienų iš pavarų dėžes pradėjo bėgti tepalas. Automobilį nuvarėme pakartotinai patikrai i Fakto auto, po ko nustatė, kad yra greičių dėžes gedimas. Po mano klausimo kaip automobilis buvo tikrintas pirmą kartą, serviso vadybininkas tik nuleido akis ir neištarė nei žodžio. Į prašymą pakviesti atsakingą už serviso veiklą, gavau atsakymą, kad pakviesti negali nes jis niekuom nepadės. Automobilį sutvarkėme kitame servise prie to viso prisidėjo PDF filtras dėl kurio automobilis dūmijo, šio irgi Fakto auto "nepastebėjo". Iki šio įvykio planavome įsigyti naują Hyundai Tuscon automobilį, po tokio serviso atsisakėme rezervacijos. Tikiuosi, kad vadovybė perskaitys šią žinutę ir padarys išvadas.
Dėkoju vadybininkui Vidui Valkavičiui už profesionalumą, malonų bendravimą ir kokybišką aptarnavimą. Linkiu įmonei daugiau tokių darbuotojų. Sėkmės Jums ir gerų rezultatų.

Forum sporto klubas
Forum sporto klubas 11-20 17:20
Holistinį mąstymą apie sveikatingumą puoselėjanti „meilės sau" teorija atliepia modernaus asmens poreikius Skirti laiko sau, subalansuoti psichinę bei fizinę sveikatą ir sąmoningai...
Mirė teatro ir kino aktorius T. Vaisieta
Mirė teatro ir kino aktorius T. Vaisieta 11-21 11:26
Eidamas 86-uosius trečiadienį mirė ilgametis Lietuvos nacionalinio dramos teatro (LNDT) aktorius ir skaitovas Tomas Vaisieta, pranešė teatras.
Aukcione pasiūlys įsigyti 600.000 kub. m žaliavinės medienos
Aukcione pasiūlys įsigyti 600.000 kub. m žaliavinės medienos 11-21 11:15
VĮ Valstybinių miškų urėdija (VMU) pranešė, kad nuo lapkričio 29 iki gruodžio 4 d. skelbs 2019 m. I-ojo pusmečio aukcionus pusmetinėms sutartims sudaryti. Pagal šias sutartis numatoma parduoti...

Ką manote apie ekonominę krizę?

Texas Instruments 96,84 +2,35%