Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Fakto autocentras

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Fakto" autocentras

Atsiliepimai apie UAB "Fakto" autocentras

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Fakto" autocentras

Ačiū vadybininkui Andriui Petkūnui už profesionalų darbą ir pakalbą.
Rekomenduojam !
Autoservisas Vilniuje Fakto autocentras Nissan garantinis remontas atsiliepimai.
2019-10-23 pradejo uzti vairo stiprintuvas ir sinkiai suktis vairas, atvariau Nissan automobili i Fakto auto garantini remonta 8:30 val. Laisves pr. 1, vadybininkas pranese, kad automobili dabar apziureti negali, uzrase 10: 30 ir pasiule laukti iki 11:30. Pakaitinio automobilio Nissan atstovybe garantinio gedimo metu nesuteike. Kal laukiau, patyriau stresa ir naturali, kad isgeriau ne viena arbata ir suvalgiau apie 5 kruasanus. Del to, kad puodelis mazas o arbata stipri, is to pacio arbatos pakelio pasidarydavau 2 arbatos puodelius.
2019-10-25 atvariau automobili i servisa, pranesiau, kad vel bega skystis, priemejjas pranese, kad gali priimti tik 2019-10-31 10:30 val. Pakaitinio nedave, remontuoti ir taisiti savo klaidu, nepastebejimo, pro kur isbego 200ml stiprintuvo skyscio- neapsieme. Taip pat geriau ne viena arbata ir valgiau kruasanus.
2019-10-28 8:00 atvariau i Faktoauto automobili, nes sunkiai pradejo suktis vairas ir radau bala skyscio po automobiliu. Pakaitinio vel neduoda, sako palikit ir laikite 31d. Vel savo klaidu, kurias padare 23d taisyti neapsiima. Pakviestas vadovas pazadejo issiaiskinti. 9:30 sedziu, laukiu.
11:45 gavau pakaitini, dekoju, tik pravaziuoti galiu ne daugiau 100km per diena ir francize 500Eur. Tokios gaunasi garantines salygos Nissan atstovybes. Kol laukiau, geriau arbata ir valgiau kruasanus.
2019-11-12 I Nissan atstovybe atvykau 8:30 paimti sutvarkyta automonili, tai administratore, itariu kad ne pati sugalvojusi, kuri visada sveikindavosi, nepasisveikino, o kai as priejai isgerti arbatos su bandele, su piktu veidu paeme lekste su cruasanais ir isnese i savo darbuotoju kabineta ir padejo ant kolegos kompiuterinio stalo, nors prie stalo niekas nesedejo ir bandeliu valgyti niekas nesiruose. Tai buvo padaryta tycia, tik butu labai idomu, kieno nurodymu. Vadybininko paprasiau pakviesti direktoriu, bet jis pasake, kad direktorius vargu ar ateis. Sedziu laukiu. Susitikau su direktoriu, kuris sypsodamasis su pasitenkinimu prisipazino, kad kruasanus isnese jo nurodymu. Iki 9:30, netgi po pokalbio su direktoriu, kruasanai neatsirado savo vietoje. Taip supratau, kad esu nepageidaujamas klientas. Teks Nissanus pardavineti arba keisti atstovybe, nes tikrai nenoriu tokio aptarnavimo. Truksta zodziu...
Asta (Alytaus raj)
2019-10-31 19:48:53 IP 28ma0k24
Dėkojame pardavimų vadybininkui Andriui Petkūnui už malonų bendravimą ir profesionalumą, už išsamią informaciją, perkant automobilį.Linkime jam sekmės darbuojantis.
Antoni 2018-11-26 15:48:06
Nesuprantu, kodėl Nissan servise kaskart paliekant ar atsiimant automobilį reikia laukti mažiausiai po pusvalandį? Dirba tik vienas serviso priėmėjas. Jis skiria laiko klientui tiek kiek reikia. Bet tų klientų vienu metu laukia tiesiog per daug.
Ačiū už parašytą pastabą. Visada stengiamės, kad klientai servise užtruktų kuo mažiau laiko atiduodant ir atsiimant automobilį iš serviso, tačiau kartais klientų srautai tam tikromis valandomis būna gana dideli, todėl tenka palaukti atsilaisvinusio serviso priėmėjo.
Rodislavas 2018-11-12 15:34:26
Faktinė situacija yra kitokia negu pateikta „Fakto“ autocentro komentare:
- e-mail atsakyme buvo nurodyta 66 eur kaina- iš "Fakto" autocentras atstovo komentaro galime daryti išvada, kad vadybininkas teisingai suprato užklausą ir nurodė teisingą kainą. Salone kaina pakilo iki 86 eur.
- su manim nebuvo susisiekęs „Fakto“ autocentras atstovas ir nesiūlė jokio šio situacijomis sprendimo.
Atisprašome už suklaidinimą dėl kainų. Pateikiame patikslintą informaciją:
2018.09.29d. gavus Jūsų užklausą dėl variklio tepalo filtro ir tepalų keitimo, detalių vadybininkas neteisingai suprato užklausą. Tikėdamasis, kad klientas (t.y. Jūs) tepalo filtrą ir tepalus planuoja keisti servise- pateikė klientui tik pilstomos alyvos kainą (66 eur už 6l), apie tai neinformuodamas kliento. 2018.11.03d. Jums atvykus pirkti tepalo alyvos (bet nesikeisti jos servise)- detalių vadybininkas pasakė 6l variklio tepalo kainą bakeliuose (88 eur), kuri buvo 22 eur didesnė.
Detalių vadybininkas mus informavo, kad susisiekė su Jumis ir 05/11/2018, ir šiandien (t.y. 11/12/2018) bei paaiškino kainų skirtumo priežastį.
Dar sykį atsiprašome už kilusius nesklandumus ir stengsimės, jog visi klientai gautų tikslią ir išsamią informaciją pirminės užklausos metu.
Fakto Auto 2018-11-12 14:49:05
2018.09.29d. gavus Jūsų užklausą dėl variklio tepalo filtro ir tepalų keitimo, detalių vadybininkas neteisingai suprato užklausą. Tikėdamasis, kad klientas (t.y. Jūs) tepalo filtrą ir tepalus planuoja keisti servise- pateikė klientui tik pilstomos alyvos kainą (44eur už 6l), apie tai neinformuodamas kliento. 2018.11.03d. Jums atvykus pirkti tepalo alyvos (bet nesikeisti jos servise)- detalių vadybininkas pasakė 6l variklio tepalo kainą bakeliuose (66eur), kuri buvo 22eur didesnė. Gavus Jūsų nusiskundimą el. laišku dėl neteisingos kainos- detalių vadybininkas susisiekė su Jūmis ir pasiūlė parduoti tokią alyvą ir už tokią kainą kokią siūlė rašydamas el. laišką su mūsų tara. Tačiau mūsų žiniomis atsisakėte, kadangi alyvą nusipirkote kitur.
Faktinė situacija yra kitokia negu pateikta „Fakto“ autocentro komentare:
Rodislavas 2018-11-08 18:57:06
2018.10.29 e-mail nissan@faktoauto.lt kreipiausi dėl alyvos ir filtro kainos. Laiške nurodžiau automobilio markę, metus ir VIN kodą. 2018.10.30 gavau atsakymą su nurodytomis kainomis. 2018.11.03 atvykau į UAB "Fakto" autocentrą, esantį Laisvės pr.1, Vilniuje, aukščiau išvardintų medžiagų/detalių pirkimui. Autocentro atstovas, kuris priėjo prie manęs po mano registracijos klientų srautų registravimo sistemoje, paklausė poreikio ir įvardijo alyvos kaina, kuri buvo 20 eur didesnė, negu nurodyta atsakyme į mano e-mail užklausą.
Į mano užduotą klausimą, kodėl e-mail atsakyme buvo nurodyta mažesnė kaina, atsakė - nežinau kam jus rašėte, kas atsakinėjo ir pas jį gali būti tik tokia kaina. Jis nebandė šios situacijos niekaip išspręsti, arba išsiaiškinti priežastį.
Maloniai aptarnavo Hyundai servise, likau patenkinta darbais. Suteikė pakaitinį automobilį kai to labai reikėjo.
Dėkoju vadybininkui Vidui Valkavičiui už profesionalumą, malonų bendravimą ir kokybišką aptarnavimą. Linkiu įmonei daugiau tokių darbuotojų. Sėkmės Jums ir gerų rezultatų.

ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
TOYOTA

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Apie UAB „Tokvila“ buvo įkurta 1994 metais. Tai yra pirmasis, didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA pardavimo, techninio aptarnavimo ir remonto centras Lietuvoje ir bene vienintelis toks - Vilniaus miesto centre. Erdviame ir moderniame, apie 4000 kv. metrų plotą užimančiame TOYOTA centro pastate yra...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
Junoma
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Geležinkelio g. 12, Varanausko k., LT-64282 Alytaus r.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Per parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai
Per parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai 07-12 11:11
Per pastarąją parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai, bendras užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 1869, sekmadienį informavo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).
JAV užregistravus naują pandemijos rekordą, D. Trumpas pagaliau užsidėjo kaukę
JAV užregistravus naują pandemijos rekordą, D. Trumpas pagaliau užsidėjo kaukę 07-12 11:04
JAV prezidentas Donaldas Trumpas šeštadienį pagaliau pasidavė spaudimui ir pirmą kartą viešumoje dėvėjo kaukę, Jungtinėms Valstijoms užfiksavus rekordinį užsikrėtimo koronavirusine infekcija...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%