VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės UAB Factris LT1 paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės Factris LT1, UAB paskelbti pranešimai ir naujienos

Alternatyvaus verslo finansavimo pradininkas Lietuvoje
Naujas iniciatyvos „Planas A“ partneris: efektyvi pagalba SVV planuojant plėtrą
2020-11-03 17:16

Lietuvoje veikianti tarptautinė faktoringo bendrovė „Factris“ jungiasi prie iniciatyvos „Planas A“, kuri suteikia pagalbą smulkiam ir vidutiniam (SVV) verslui. Iniciatyvoje „Planas A“ užsiregistravusiems verslams bendrovė taiko perpus mažesnę kainą faktoringo sutarties sudarymo mokesčiui, o eksportuojančioms įmonėms – 50 % nuolaidą pirkėjų draudimo patikrai.

„Verslui, nukentėjusiam nuo COVID-19 padarinių, dabar itin svarbu subalansuoti apyvartinių lėšų srautus, padengti esamus įsipareigojimus ir sumažinti einamąsias išlaidas. Tapdami iniciatyvos „Planas A“ partneriais ir pasiūlydami išskirtines sąlygas siekiame prisidėti prie dar efektyvesnės pagalbos verslui ne tik išgyvenant šį vis dar sunkiai prognozuojamą laikotarpį, bet ir drąsiau planuojant plėtrą“, – komentuoja Paulius Jauga, Lietuvoje veikiančios faktoringo bendrovės „Factris“ vykdomasis vadovas.

Ypatingas dėmesys eksportuojančioms įmonėms

Anot jo, šiuo metu smulkiam ir vidutiniam verslui yra išaugęs sąskaitų finansavimo su draudimu poreikis. Pastarasis itin reikšmingas eksportuojančioms įmonėms, kurių veiklą pandemija sujaukė bene labiausiai.

„Matome, kad klientai vis dar kenčia dėl COVID-19 pasekmių užsienio rinkose. Pandemija paveikė didžiausias Lietuvos eksporto rinkas, be to, kai kurie mūsų šalies įmonių partneriai net buvo sustabdę savo veiklą. Negana to, draudikai staiga sumažino draudimo limitus, o įmonės, norėdamos apsisaugoti nuo savo pirkėjų (užsakovų, klientų) nemokumo, turi apdrausti jį prekinio kredito draudimu. Todėl draudimo patikra, kurią suteikiame už perpus mažesnę kainą, yra būtina – be jos draudikas neišduoda draudimo. Tikimės, mūsų galimybė pasiūlyti finansavimo ir draudimo sinergiją palankiomis sąlygomis padės klientams. Jie galės suteikti lankstesnes atsiskaitymo sąlygas savo užsakovams bei didinti pardavimus“, – sako P. Jauga.

Šiuo metu didžiausią bendrovės faktoringo portfelio dalį sudaro didmeninės prekybos kompanijos (22 % viso portfelio). Bendrovės duomenimis, per šių metų tris ketvirčius buvo finansuota 12 270 sąskaitų, kurių vertė per 55 mln. eurų.

Galima pasinaudoti ir kitomis finansavimo priemonėmis

„Factris“ teigia, kad jų finansavimo kaina prasideda maždaug nuo 0,6 % palūkanų už 30 d. laikotarpį. Taip pat bendrovė finansuoja faktoringo su regresu sandorius ir teikia kredito linijas pagal garantines „Invega” verslo skatinimo priemones „Portfelinės garantijos faktoringo sandoriams 2” ir „Portfelinės garantijos paskoloms 2“. Už pastarąją galima susigrąžinti iki 7 % sumokėtų metinių palūkanų.

Verslo atstovai gali tiesiog įkelti savo pirkėjams išrašytas sąskaitas į „Factris“ faktoringo savitarnos platformą FAB ir gauti finansavimą vos per 1 dieną.

Fintech bendrovė „Factris“ įkurta 2017 m. Amsterdame. 2019 m. sausį susijungė su pirmuoju Lietuvoje ne bankiniu sąskaitų finansuotoju „Debifo“. Šiuo metu įmonė savo paslaugas teikia Lietuvoje, Nyderlanduose ir Latvijoje. Artimiausi planai – plėstis į dar daugiau Europos Sąjungos šalių bei tapti didžiausiu ne bankinio faktoringo lyderiu Europoje.

PLANAS A – tai Šiaulių banko inicijuotas smulkiojo verslo skatinimo projektas, prie kurio jau prisijungė daugiau nei 1100 verslų iš visos Lietuvos. Iniciatyvoje užsiregistravę verslai kviečiami pasinaudoti projekto partnerių (įmonių, savivaldybių ir kitų organizacijų) pasiūlymais, nuolaidomis, reklama.

Kiti FACTRIS LT1 pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Baltijos šalių pirkėjų įpročiai: kaip perkame dovanas
Baltijos šalių pirkėjų įpročiai: kaip perkame dovanas 11-28 11:52
Tyrimas rodo, kad lietuviai, lyginant su kaimynais latviais ir estais, labiausiai yra linkę saugiai apsipirkti neišėję iš namų – kalėdinių dovanų jie šiemet ieškos internete.
Kinija paleido pirmąjį savarankiškai sukonstruotą atominį reaktorių
Kinija paleido pirmąjį savarankiškai sukonstruotą atominį reaktorių 11-28 11:52
Kinijos pirmasis savarankiškai sukonstruotas civilinis branduolinis reaktorius "Hualong One" penktadienį buvo prijungtas prie šalies elektros tinklų, Pekinui siekiant mažinti priklausomybę...
Irano prezidentas apkaltino "samdinį" Izraelį mokslininko nužudymu
Irano prezidentas apkaltino "samdinį" Izraelį mokslininko nužudymu 11-28 11:17
Irano prezidentas Hassanas Rouhani šeštadienį išvadino Izraelį Jungtinių Valstijų "samdiniu" ir apkaltino žydų valstybę iškilaus Teherano branduolinės programos mokslininko nužudymu per įvykdytą...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Karantino metu Jūs:

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

CBS 40,77 +3,63%
Pfizer 37,23 +1,92%
eBay 51,34 +1,76%
Adobe Systems 477,03 +1,48%
Macy's 10,85 -1,36%
Exxon Mobil 40,19 -1,52%
ConocoPhillips 42,78 -1,95%
Manchester United 15,79 -2,53%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dyzelis 1,15 +2,68%
Benzinas 1,20 -2,44%
Dujos (JAV) 2,17 +13,02%
Varis 6713,81 +0,13%
Cukrus 0,61 +3,39%
Ryžiai 471,00 -7,10%
Nafta 44,91 +4,30%
Jautiena 4,42 -3,91%