Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Fabeta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Fabeta

Atsiliepimai apie Fabeta, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Fabeta, UAB

labai neatsakinga imone, valytoja nevalo laiptiniu, ateina tik parasu padeti vakarais, laiptineje smarve, dulkes, demes - kaimynai teikia skundus - nulis reakcijos..
Neatlieka savo darbų. Gyvatukai šalti ir aiškinama kad žmonės pridarę visokiu šildymų, nors kai ėjo tikrinti nieko neranda. Bet kai darė termo šoką, kai temperatūra pakelė, tada ir gyvatukai kaisdavo.. o dabar vėl nebekaista.
Paskambinus direktorei visad paaiskinama, kad direktorė labai užsiėmus. Tik klausimas kuom taip užsiėmus jei nesimato kas būtų daroma.
Įmonė tik surenka pinigus, bet į pačias problemas nesigilina. Jei gyvatukas nekaista, tai žmonių problemos, jei neveikia šiukšlių šalintuvai, kalti -žmonės nes užkimšo...

Kalti tik gyventojai -nes jie vis prašo paslaugų už kurias negalima paimti papildomų pinigu.

Bet jei yra kokie pirkimai ar kokie papildomi darbai tai pirmi.. nesvarbu kad kartais tie darbai buvo atlikti prieš mėnesi nekokybiškai bet antra karta daro ir vėl pinigus išskaičiuoja iš butų savininkų.
O klientas geriausias tas - kuris tyli ir moka pinigus, net nesikreipia į juos.
Pati įmonė dirba neatsakingai, organizuoja ale viešuosius pirkimus, kuriuose laimi įmonės kurių kainos pačios didžiausios. Ir dar įdomesnis dalykas, jei patys nueitumėt į ta firmą iš kurios perka UAB "Fabeta" prekę isigysit 30-50 proc pigiau nei perka UAB FABETA. Tai čia taip dirba administruojanti įmonė, kuri turi rūpintis gyventojų gerbuviu.

O direktorė tai kratos atsakomybės, kiek kartu buvo žadėjus susitikti, tai vis laikas keičiamas arba jau paskui net prisiskambinti neįmanoma.

Jei galit rinktis kitą įmonę- patarimas net negalvokit rinktis tokios įmonės kaip UAB "Fabeta".
Užsisakė paslaugas, paslauga laiku buvo suteikta, o kai reikėjo atsiskaitinėti tai pradėjo ieškoti prie ko prisikabinti
Vienu žodžiu atkreipkite dėmesį i a******u kurie užsisako paslauga ir neatsiskaito piktybiškas.
Geriausiai jokiu paslaugu neteikti šiai a******u bendrovei, jai skambins jums dėl jūsų paslaugu, geriau neprasidėti.
Esu staneviciaus gatves gyventojas, neseniai kreipiausi i fabeta del sildymo ir gyvatuko vonioje, nesuprantu ka jie ten vis reguliuoja namuose pastoviai vesu, langai pakeisti lauko sienos apsiltintos asmeniskai, namuose gyvena dvieju savaiciu naujagimis ir turiu naudot elektros prietaisus buto temperaturai palaikyti.esu labai nusivyles fabeta ir artimiausiu metu zadu kreiptis i teisma
Laba diena, labai dėkoju UAB Fabeta darbuotojams už mandagų bendravimą, pagalbą ir supratimą. Esu naujas Fabijoniškių g. 65-ojo namo gyventojas ir jau 2 sykius teko kreiptis į Fabetos darbuotojus, kurie nedelsiant reagavo į prašymus ir kokybiškai pašalino bute buvusius santechnikos trūkumus. Dar kartą didelis ačiū įmonei ir puikiam Jūsų darbuotojui Vladimirui.
Anzelika 2012-11-30 14:57:39
Tiesiog dirba zmones kurie visiskai neatsizvelgia i buto savininko poreikius ir i galimybes. Kad butu aiskiau: nusprende pakeisti salto vandens vamzdzius, susitare del laiko kada galetu pakeisti. As turejau atsiprasyti is darbo kad galeciau ileisti darbininkus, laukiau visa diena o vakare paskambino ir pasake kad kita diena ryte ateis nes siandien nebespeja. Ir vel teko atsiprasyti is darbo. Bet deja ir kita diena nesulaukiau ir vel ta pati istorija: paskambino ir sako rytoj ryte. Deja as negalejau trecia diena is eiles neiti i darba. Tai ka jus sau galvojate, telefonu paipyle grasinimai kad liksime be vandens.. Teko iseiti is darbo ir trenktis per visa Vilniu kad galiausiai pakeistu tuos vamzdzius. Bet kas man dabar sumokes uz tas 3 darbo dienas!!! ir kur gi ju ta "kokybes sistema"!!!
Gerb. Anželika, prašau paskambinti tel. 8 672 54130. Išsiaiškinsime kuriame name buvo vykdomi darbai ir kas kaltas?
Anksčiau prie Fabetos buvo automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje stovėdavo 6-7 Fabetos automobiliai. Dabar jie pasistatė šlakbaumą prie šalia esančios aikštelės, kur automobilius statydavo aplinkinių namų gyventojai. Dabar ir viena, ir kita aikštelė - pustuštės. Visi žinome, kokia problema yra pasistatyti automobilį miegamuosiuose rajonuose.
Įdomu, ar tai padaryta legaliai, ar savivaliaujama?
Dar prasidėjo žiema, jeigu bus tokia pat betvarkė kaip pernai... Pernai buvo pavaloma tik jų stovėjimo aikštelė ir dar koks takelis ponams pasiekti darbą. Ot, dagyvenom.
Kokios pagalbos tikėtis iš administratoriaus, jei įmonei vadovauja buto ūkio specifikos nežinanti direktorė su savo bolševikų laikų teisininku? Dabar gyventojams didelis pasirinkimas administruojančių įmonių. Pasirinkti yra ką ir nebūtinai pigesniais tarifais. Kad ir brangiau, bet neturėti rūpesčių.
S.staneviciaus 4 buvo tvarkingas liftas. Tai paeme savavaliskai net nederine su gyventojais padare kazkoki cinko karsta (vidines siens padare is skardos ale modernu, o visa furnitura paliko sena) Pries tai liftas buvo zymiai grazesnis, jaukesnis ir sviesesnis.
Viskas daroma ant "tep-lep", net patys vadovai darbuotojams liepia daryti nekokybiškai ir greitai, o namų gyventojų nusiskundimai nesvarbūs. Nesaikingas kainas užsikelia, net neieško pigesnių žaliavų, viska perka iš UAB Senukai.

Rinvest
Nauji butai, kotedžai ir namai Vilniuje

Adresas: Žirgų g. 19, Antežerių k., LT-14158 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
Rinvest, UAB – 3 didžiausia naujos statybos butų vystytoja Vilniuje. Pagrindinė veiklos sritis – nekilnojamojo turto projektų vystymas, plėtra. Įmonė specializuojasi gyvenamojo būsto: daugiabučių namų, individualių, blokuotų vienbučių gyvenamųjų namų / kotedžų statybos sektoriuje. Nuo 2012 metų pastatė daugiau nei...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11, 8 aukštas, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Kaminta
Komercinė, pramoninė, gyvenamoji statyba

Adresas: Partizanų g. 47A, LT-49363 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma; santechnika; sertifikavimo paslaugos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Kaminta” – tai viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje, įkurta 1994 metais. Ilgametė patirtis statybų sektoriuje pasižymi sukauptą darbo branda bei patirtimi, naudojama/naudinga statybos projektuose ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Per visą bendrovės darbo laikotarpį plėtėsi veikla, didėjo...
Ekokodas
IZODOM2000 LIETUVA

Adresas: Verkių g. 48, LT-44499 Kaunas.
Veiklos sritys: energetika; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; tarpininkavimas.
Izodom2000 technologijos unikalumas Izodom2000 technologija yra skirta greitai ir kokybiškai statybai Izodom2000 elementai yra tarsi LEGO kaladėlės, kurias sudėjus ir užpildžius betono mišiniu sienos yra GALUTINAI baigtos Izodom2000 sistema išsprendžia 3 iš 5 būtiniausių sąlygų pasyvaus (A+, A++) namo statyboje...

Aukcione pardavė L. Coheno meilės laiškus
Aukcione pardavė L. Coheno meilės laiškus 06-17 21:15
"Christie’s" aukcione parduota daugiau kaip 50 meilės laiškų, kuriuos savo mūzai ir vienai iš gyvenimo draugių Marianne‘ai Ihlen parašė kanadiečių atlikėjas Leonardas Cohenas. Iš viso už juos...
B. Netanyahu meilikauja D. Trumpui – pavadino miestą jo garbei
B. Netanyahu meilikauja D. Trumpui – pavadino miestą jo garbei 06-17 20:42
Trump Heights arba Ramat Trump – į tokį miestą Golano Aukštumose, kurias Izraelis laiko savo teritorija, neužilgo bus galima nuvykti. Užrašą su gyvenvietės pavadinimu sekmadienį atidengė Izraelio...
"Huawei": JAV apribojimai mums kainuos 30 mlrd. USD
"Huawei": JAV apribojimai mums kainuos 30 mlrd. USD 06-17 20:06
Dėl JAV veiksmų, nukreiptų prieš "Huawei", kompanija šiemet negaus beveik 30 mlrd. USD planuotų pajamų, pirmadienį pareiškė Kinijos technologijų milžinės vadovas. Šiemet prognozuojamas ir apie 40%...

Kur atostogausite šią vasarą?

Cisco 54,75 -2,53%