Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Fabeta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Fabeta

Atsiliepimai apie Fabeta, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Fabeta, UAB

Susidomejusiam 2021-02-04 11:51:34
Snekek uz save.. kas supranta apie remontus, tas ir nesutinka su tokia sudarankiu politika.. dabar smaukosi sau davolni tiek fabeta, tiek sudarankiu firmos prarabas.. liko patenkinti apgave zmones ir toliau sau varys tol kol ant rimtesniu neuzsiraus.. tokius tik per teisma gali uzduhint.. arba televizijos kokia laida padarytu gera reklama sudarankiams..
Sudarašys esi, čia jau faktas. Kazkas labai tiksliai ir vaizdžiai tave apibudino.
Tokiem kaip tu kaip kokiai žiurkei urve ir gyvent, tokiem nieko nereikia tik pripratę kad kas už dyka ką padarytu. Kosmonaute ar tu žinai kiek kapitalinio remonto laiptines kvadrato kaina butų? Aišku kad nežinai nes už 600euru kažkam pahali ir gryzes namo rašydamas skundus vaidini dideli meistrą bet kaip tupas eisi taip tupas ir liksi.
Eik tu kosmonaute susmirdes, lok kiek nori ziek tik nepasprink atmata tu!!! Sudaranti tu, tu pinigu pavydi nes lopas esi ir dirbi kažkam už grašius. Lok kiek nori juokas iš tokiu lopu ima
Susidomejas 2021-02-02 13:53:40
Labiausiai tie loja ir nepatenkinti kabutėse, kurie NENOREJO MOKETI:)
Labiausiai tie loja ir nepatenkinti kabutėse, kurie NENOREJO MOKETI:)
Fabijoniškių gyventojas 2021-01-28 19:19:35
Tu ligotas ar taip invalidas? Kas tu toks, kad susitikinėt su tavim ir gaišti savo laiką? Tu ir tik tai tu nepatenkintas, tai ir susitikinėk su tokiais pat, kas neturi ka veikt.
A ko jus taip dabar uzsivedet? Melagio kepure degt pradejo? Noriu susitikt ir paziuret kas cia toks per kaimynas gyvena siame name ir kuriam neva patinka remontas.. galiu pridurt, 67, 69, 75, yra daug nepatenkintu zmoniu, tad savo nuomone pasilaikykit sau..
2021-01-28 19:19:35 IP 66gka9mf
Nepatenkintas 2021-01-28 17:52:14
Na va tik irodo, kad jus nesat is to namo, nes bijot parasyt buta, apsimetat vel kitu zmogumi, nes nezinot kaip dabar prikurt, kad tik atrodytu, jog esat tikrai is Fabijoniskiu 69. Ko jus taip bijot? Jei esat namo gyventojas, tai susitinkam?
Fabijoniškių gyventojas 2021-01-28 16:00:39
Ir vėl fantazuoji. Susitik geriau su mergina, gal biški įtampą sumažins. Kas liečia atliktu darbų, tai netinka tik tau vienam, tai daryk teisingas išvadas
Dar pastebejimas, is kur istrauket, kad man vienam neptinka remontu kokybe kuriuos daro siknarankiu firma?
Fabijoniškių gyventojas 2021-01-28 16:00:39
2021-01-28 16:00:39 IP 66gka9mf
Nepatenkintas 2021-01-28 13:31:12
Nebekit nuo uzduotu klausimu. Tai jus busit is fabijoniskiu 69 namo? Is kurio buto, siulau susitikti ir apziureti jusu taip vadinam super darba kuri atliko siknarankiu firma.. ar bijot? Paziurejus i panasius brokus, foto prisegu, susidaro ispudis, kad tai normalu.. ka jau kalbet apie kitus brokus, juo lab kad daug kur jau atsokes tinkas.. visose laipnese tas pats brokas
Fabijoniškių gyventojas 2021-01-28 11:09:33
Tamsta tikriausiai truksta dėmėsio (rašyti komentarą, kai normalus žmonės miega 00:52:39)
2021-01-28 11:09:33 IP 66gka9mf
Nepatenkintas 2021-01-28 00:52:39
Hmm. Na va dar vienas namas prisidejo. Tai bus jau 4, kuriuos zinom, kur padare broka UAB Fosara. Kuo daugiau surinksim.irodymu, tuo idomiau bus visiems. Sakot gerai padare? Gal nuotrauku galit prisegt? Uzeisim ir i sita nama apziuret, parasykit savo buto nr uzeisim pasneket ir pasidalint video, bei nuotraukom is kitu laiptiniu su brokais.. ar visgi busit Olegas kuris bando cia apsimesti kitu asmeniu ir nesamones rasyneti? Nes keista, cia skundai apie Fabeta ir jos veikla, o ne kas ka padare gerai, ypac firmos kurios nevertos savo vardo..
Fabijoniškių gyventojas 2021-01-15 15:42:36
Sveiki, užsukite į mūsų laiptinė, kur atliktas remontas, jokia čia paslaptis (Fabijoniškių 69), nuo senų laikų nieko nebuvo daryta-tapetai ant sienų buvo, dabar malonu užeiti. Aišku, kad galima padaryti rimtą remontą, bet ir kaina bus kitokią, o ne visi nori mokėti brangiai.
Fabeta, jus nuprotejot???? 28 laipsniai namie, visi langai atidaryti, saskaita mokesit patys. Taip pat laukiu atsakymo del gruodzio menesio saskaitos!!!
Ir dar pamiršau paminėti, kad PRIDURKU kiekvienoje laiptinėje yra, tai šitas nepatenkintas matosi vienas jų.
Dėkui. Buvau pažiūrėti, kaip už 9 k tikrai gerai padaryta, ir gan pigiai, nes mes per būstą mokėjome už 9 aukštų 14k.
Fabijoniškių gyventojas 2021-01-15 15:54:47
Tamsta tikriausiai fantazuojat:"nebuvo surinkta reikiamas "taip" uz laiptines remonta", kaip tada administratorius pažeisdamas įstatimus veikia? Ne manau. O šiaip pats bandės įnicioti remontą laiptynėj, ar daug "taip" surinktum? O kai pinigus reikėtų neštis, tai dažniausiai pasidaro, kad niekam remonto nereikia. Pabandik, o tada pasidalinsiu čia įspūdžiais.
Oj jusu vietoje neginciau Fabetos, siuo atveju jie taip ir renka parasus, nes pirno etapo balsavimas ivyko nesklandziai, antras buvo del lemou ir langu, ten sutiko dauguma, bet del pacios laiptines nebuvo surinkta pakankamas taip, juo labiau, jau nebuvo pranesta skelbimu lentoje, kad kazkas kazka surinko, kiek balsavo, kiek sutiko, kiek ne. Yra begales nepateiktu dokumentu, kas jau nusizengimas, jie visu pirma turejo namo gyventojus supazindinti su esama samata, ar kiekvienam atsiusdami laiska, ar iskabindami skelbimu lentoje, to nepadare, tada turejo but sutartis, kad ja pasirasyt, to jie nepadare? As jums neprivalau nieko irodynet, yra istatymai, kuriuos jie pazeide ir zmones nezinodami siu istatymu, punktu, pasimauna iskarto. Tad savo nuomone pasilikyt sau, nezinodami faktu, dedates zinantis, bet deja klystat. Sekmes ginant Fabeta..
2021-01-15 15:54:47 IP 66gka9mf
Nepatenkintas 2020-12-02 09:52:37
Pamirsau pridurti, kad mes negavom jokiu samatu uz atliktus darbus uz naudojamas medziagas, kiek jos kainuos, kokie kiekiai, na atliekanti firma pateike Fabetai samata bet tas musu nedomina, turi but konkreti ir smulki samata, o ne suma, kuri neadekvati. Plius nebuvo surinkta reikiamas "taip" uz laiptines remonta, daro vistiek savavaliskai Fabeta. Taip kad kaip jau minejau, visais imanomais budais, neprii.kite tokio Fabetos savavalisko sprendimo daryti remonta jusu laiptineje.. kol ji tip elgsis, turesim visur suda kaip iki siol.. ziurkes naikino, tai po dvieji savaiciu turejo eit ir surinkt maita, nesurinko ir po menesio ir po dvieju, tad geda
2021-01-15 15:42:36 IP 66gka9mf
Susidomejas 2021-01-12 18:05:33
Sveiki norėjau paklausti koks jūsų namo numeris, būtų įdomu pažiuretis laiptinė.
Susidomejas 2021-01-12 18:05:33
Kai susidomejas parasysit varda pavarde, kuriame name gyvenat, ar telefono numeri, kad paskambinus isitikinti jog nesat is Fabetos, tada gal.ir pasakysim koks namo numeris. Bet dabar atsiprasau, bet deja negaliu to padaryti
Nepatenkintas 2020-12-02 09:52:37
Atjungti karsta vandeni naujuju metu isvakarese ir palikti nieko nesutvarkius- tobula.....
Gema Vinzanoviene 2020-12-06 16:16:06
Sveiki, esu Stan 47 namo gyventoja.Kiek galima rasyti apie normalu laiptines plovima ir dezinfekcija, nesimato nei plovimo, nei dezinfekcijos, kai tiek serganciu ir vaikstanciu su virusu. Jei nebus atkreiptas demesys, rasysiu i savivaldybe.
Pirma turit rasyt laisva forma Fabetai su savo reikalavimais ir nurodyti termina iki kada turi atsakyti, imtis reikalingu veiksmu isspresti sia beda. Jei rasysit savivaldybei iskarto, nieko nepakeis, gali neatsizvelgti i tai, nes issiaiskins, kad jus niekam neraset, tad gali atmesti. Reik rasyt pirma Fabetai, jei netenkis jusu atsakymas, ar bus nesiimta kokie nors veiksmai, tada rasykit skinda i savivaldybe.. sekmes
2020-12-06 16:16:06 IP 28meot01
Na ziuriu skundai tiesiog liejasi per krastus. Prisidesiu ir as. Nemalonus vakar buvo pokalbis su Fabetos samdomos firmos darbu vadovu, kuris atlieka musu laiptineje remonta (kaip jis sako, "kosmetini"), gaila, bet turiu pripazint, uz 9k gauti sudo kruva, tikrai to nesinori. Dirbu pats apdailoje jau beveik 12 metu, zinau kaip daromi remontai ir kaip atrodo kosmetinis. Cia tep lep ir bus gerai. Kas nusimano, visi zino, jog taip negali but. Pareiskiau pretenzija Fabetos administratoriui, kuris neva priziuri musu nama, bet deja ka snekejo darbu vadovas, tai yra zema ir apgailetina. Kreipsiuos i vartotoju teises, nes nemano bedos kiek moka Fabeta firmai kuria samdo atlikt laipyines remonta. Kaimyno laiptine dare ta pati firmele, tas pats brokas, neatsakingas, nemokantis suziuret ir sukontroliuot savo darbininku, kurie akivaizdziai daro brokus.. esu nekarta nau skaites fabijoniskiu grupeje (facebooke), jog ta pati beda vos nevisur. Kas darosi savom ir bendrom jegom remontus pasidare puikiai ir tikrai galiu pasakyt, jokiais budais neleiskit kad Fabeta tuom uzsiimtu, uz 9k cia turetu but kapitalinis remontas, o ne totalus brokas.. nuotrauku nedesiu, nes ten reik filmuot, nes viskas blogai, nemoka ir nesuvokia kaip paprastu budu prasilygint sienas, taip, kad butu grazu, galvoja tik majakais ir gulsciukais viskas lyginama, o jie gi daro kosmetini, mums nepriklauso daugiau nei yra.. viesinsiu tos firmos vadovo foto, mob numeri, broko foto visur kur reik, tegu zino, kad pats kaltas jog nemoka dirbt
Sveiki, ir vel rasau, nepastebiu, kad butu plaunama laiptine nuo 9 auksto, surenkama tik siuksles. Liftas daznai smirdantis, negi nereikia dezinfekuoti, kai siaucia virusas, tiek zmoniu praeina. Nera jokios dezinfekcijos bent lifto ir pirmo auksto.
Norim padekoti gedvydziu 21-30 2 laiptines valytojai uz puikiai ir saziningai atliekama darba. Siai valytojai pradejus dirbti pasikeite musu laiptine. Jos atsakingo poziurio i savo darba deka musu laiptineje visuomet svara. Linkime Fabetos vadovybei tureti daugiau tokiu darbuotoju.
UAB "Fabeta" eilinį kartą tyčiojasi iš gyventojų - 2020 m. šildymo sezonasVilniuje prasidėjo prieš 4 dienas, o Stanevičiaus 15 name šildymas dar neįjungtas. ir taip kasmet. Pradėjus domėtis, kada bus įjungta, jų tinklapyje vietoje pastaų šildymo įjungimo grafiko patalpintas senas 2020-04-23 šildymo išjungimo įsakymas Nr. 30-891/20 ir JOKIO grafiko. Gal taip patogiau paslėpti savo aplaidumą?
2020-09-25 18:02:35 IP 28meot01
Sveiki, kiek galima rasyti, ir toliau nera tvarkoma 47n laiptine. Kada pagaliau bus atkreiptas demesys ir pradeta dirbti, kam zmones tuomet moka uz laiptines valyma.
2020-09-25 16:58:09 IP 28meot01
2020-09-10 13:36:05 IP 28meot01
Gema Vinzanoviene 2020-09-09 12:22:10
Sveiki, gyvenu Staneviciaus 47, laiptine pirma nuo gatves, visad bunu namie ir nepatebiu, kad jusu valytoja uzliptu i virsu ir nors kartais isplautu laiptine aukstai, isvalo lifta ir pirma auksta ir tuom, ko gero, baigiasi valymas, , , turiu valyti pati, tai kam as moku uz valyma, jei pati turiu valyti..
Atkreipiau demesi, isnestos siuksles, daugiau niekas neplauta, nei liftas, , , tik pliusiuka uzsidejo, , , ir as taip noreciau dirbti ir gauti alga...
2020-09-09 12:22:10 IP 2ju3l0sa
Anzelika 2012-11-30 14:57:39
Tiesiog dirba zmones kurie visiskai neatsizvelgia i buto savininko poreikius ir i galimybes. Kad butu aiskiau: nusprende pakeisti salto vandens vamzdzius, susitare del laiko kada galetu pakeisti. As turejau atsiprasyti is darbo kad galeciau ileisti darbininkus, laukiau visa diena o vakare paskambino ir pasake kad kita diena ryte ateis nes siandien nebespeja. Ir vel teko atsiprasyti is darbo. Bet deja ir kita diena nesulaukiau ir vel ta pati istorija: paskambino ir sako rytoj ryte. Deja as negalejau trecia diena is eiles neiti i darba. Tai ka jus sau galvojate, telefonu paipyle grasinimai kad liksime be vandens.. Teko iseiti is darbo ir trenktis per visa Vilniu kad galiausiai pakeistu tuos vamzdzius. Bet kas man dabar sumokes uz tas 3 darbo dienas!!! ir kur gi ju ta "kokybes sistema"!!!
Esu S.Neries gt.29 namo gyventoja.Labai dekinga santechnikui, kuris pastebejo ir operatyviai sutaise prakiurusi vamzdi musu rusyje birzelio 2d. Jautesi darbuotojo profesionalumas, stengimasis pagelbeti.
Paskaičiau atsiliepimus apie Fabetą ir nusprendžiau ir aš parašyti.
Aš ne Fabų gyventojas, man tiesiog teko neilgai dirbti šioje įmonėje. Šiaip gailiuosi, kad išėjau. Gailiuosi, nes susipažinau su gerais žmonėmis, su kvalifikuotais specialistais. Mačiau, kaip jie reaguoja į gyventojų skundus, prašymus; kaip jie sprendžia problemas. Ir galiu užtikrinti, jog Fabetos darbuotojai dirba išties sąžiningai. Bet kas gali ten nueiti, pabūti tarp jų kurį laiką ir pamatyti kaip iš tikrųjų jie dirba. Galbūt pasitaiko ir klaidų, kas gi jų nedaro.
Bet bendrai paėmus Fabetos darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos, labai gerai žino savo darbą ir dirbą jį kokybiškai.
Visiškai nekompetetinga, neveiksni ir atsakomybės besikratanti įmonė. Pranešiau žiemą, kad radiatorius nešildo. Atvažiuoja, pasižiūri - "tikrai nešildo, bet šildymo sezono metu nieko padaryt negalim, laukit kol baigsis šildymo sezonas". Ateinu vasarą - "o mes negalim dabar nustatyt, kad tikrai nešildo, nebuvom pamatavę temperatūrų, laukit šildymo sezono pradžios, kad pamatuotume". O tada lauk dar vieno šildymo sezono pabaigos, kad kažką gal galėtum taisyt. Svarbiausia, kad kažką taisyt gali tik jų santechnikai, kurie užsiėmę mėnesiui į priekį, o jei privačiai norėsi tvarkyt - baudom grasina. Pradžiai sakė, kad blogi mano seni ketaus radiatoriai, bet leido tik į aliumininius keist. Dabar pasikeitus iškart sako, kad blogi tie tavo aliumininiai, reikia ketaus dėt. Paklausus kodėl tada liepėt aliumininius dėt, cituoju atsakymą: "Aij, kas buvo, tas buvo..."
Jau net nereikia kalbėt apie tai, kad laiptinės mėnesius nevalytos, tik parašų ateina padėt, nors valymas visada įtrauktas į sąskaitas. Buvo atvejis kai į darbų sąmatą įtraukti akivaizdžiai per dideli darbų kiekiai. Pradeda čia lakstyt ir "rūpintis" tik tada kai prasideda balsavimas dėl kokių nors papildomų darbų ar administratoriaus keitimo...
labai neatsakinga imone, valytoja nevalo laiptiniu, ateina tik parasu padeti vakarais, laiptineje smarve, dulkes, demes - kaimynai teikia skundus - nulis reakcijos..
Neatlieka savo darbų. Gyvatukai šalti ir aiškinama kad žmonės pridarę visokiu šildymų, nors kai ėjo tikrinti nieko neranda. Bet kai darė termo šoką, kai temperatūra pakelė, tada ir gyvatukai kaisdavo.. o dabar vėl nebekaista.
Paskambinus direktorei visad paaiskinama, kad direktorė labai užsiėmus. Tik klausimas kuom taip užsiėmus jei nesimato kas būtų daroma.
Įmonė tik surenka pinigus, bet į pačias problemas nesigilina. Jei gyvatukas nekaista, tai žmonių problemos, jei neveikia šiukšlių šalintuvai, kalti -žmonės nes užkimšo...

Kalti tik gyventojai -nes jie vis prašo paslaugų už kurias negalima paimti papildomų pinigu.

Bet jei yra kokie pirkimai ar kokie papildomi darbai tai pirmi.. nesvarbu kad kartais tie darbai buvo atlikti prieš mėnesi nekokybiškai bet antra karta daro ir vėl pinigus išskaičiuoja iš butų savininkų.
O klientas geriausias tas - kuris tyli ir moka pinigus, net nesikreipia į juos.
Pati įmonė dirba neatsakingai, organizuoja ale viešuosius pirkimus, kuriuose laimi įmonės kurių kainos pačios didžiausios. Ir dar įdomesnis dalykas, jei patys nueitumėt į ta firmą iš kurios perka UAB "Fabeta" prekę isigysit 30-50 proc pigiau nei perka UAB FABETA. Tai čia taip dirba administruojanti įmonė, kuri turi rūpintis gyventojų gerbuviu.

O direktorė tai kratos atsakomybės, kiek kartu buvo žadėjus susitikti, tai vis laikas keičiamas arba jau paskui net prisiskambinti neįmanoma.

Jei galit rinktis kitą įmonę- patarimas net negalvokit rinktis tokios įmonės kaip UAB "Fabeta".
Užsisakė paslaugas, paslauga laiku buvo suteikta, o kai reikėjo atsiskaitinėti tai pradėjo ieškoti prie ko prisikabinti
Vienu žodžiu atkreipkite dėmesį i a******u kurie užsisako paslauga ir neatsiskaito piktybiškas.
Geriausiai jokiu paslaugu neteikti šiai a******u bendrovei, jai skambins jums dėl jūsų paslaugu, geriau neprasidėti.
Esu staneviciaus gatves gyventojas, neseniai kreipiausi i fabeta del sildymo ir gyvatuko vonioje, nesuprantu ka jie ten vis reguliuoja namuose pastoviai vesu, langai pakeisti lauko sienos apsiltintos asmeniskai, namuose gyvena dvieju savaiciu naujagimis ir turiu naudot elektros prietaisus buto temperaturai palaikyti.esu labai nusivyles fabeta ir artimiausiu metu zadu kreiptis i teisma
Laba diena, labai dėkoju UAB Fabeta darbuotojams už mandagų bendravimą, pagalbą ir supratimą. Esu naujas Fabijoniškių g. 65-ojo namo gyventojas ir jau 2 sykius teko kreiptis į Fabetos darbuotojus, kurie nedelsiant reagavo į prašymus ir kokybiškai pašalino bute buvusius santechnikos trūkumus. Dar kartą didelis ačiū įmonei ir puikiam Jūsų darbuotojui Vladimirui.
Anzelika 2012-11-30 14:57:39
Gerb. Anželika, prašau paskambinti tel. 8 672 54130. Išsiaiškinsime kuriame name buvo vykdomi darbai ir kas kaltas?
Anksčiau prie Fabetos buvo automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje stovėdavo 6-7 Fabetos automobiliai. Dabar jie pasistatė šlakbaumą prie šalia esančios aikštelės, kur automobilius statydavo aplinkinių namų gyventojai. Dabar ir viena, ir kita aikštelė - pustuštės. Visi žinome, kokia problema yra pasistatyti automobilį miegamuosiuose rajonuose.
Įdomu, ar tai padaryta legaliai, ar savivaliaujama?
Dar prasidėjo žiema, jeigu bus tokia pat betvarkė kaip pernai... Pernai buvo pavaloma tik jų stovėjimo aikštelė ir dar koks takelis ponams pasiekti darbą. Ot, dagyvenom.
Tarybinė santvarka
2013-08-08 21:01:03 IP 28m86aqr
Kokios pagalbos tikėtis iš administratoriaus, jei įmonei vadovauja buto ūkio specifikos nežinanti direktorė su savo bolševikų laikų teisininku? Dabar gyventojams didelis pasirinkimas administruojančių įmonių. Pasirinkti yra ką ir nebūtinai pigesniais tarifais. Kad ir brangiau, bet neturėti rūpesčių.
S.staneviciaus 4 buvo tvarkingas liftas. Tai paeme savavaliskai net nederine su gyventojais padare kazkoki cinko karsta (vidines siens padare is skardos ale modernu, o visa furnitura paliko sena) Pries tai liftas buvo zymiai grazesnis, jaukesnis ir sviesesnis.
Buvęs darbuotojas
2012-07-23 19:55:05 IP 2eehibth
Viskas daroma ant "tep-lep", net patys vadovai darbuotojams liepia daryti nekokybiškai ir greitai, o namų gyventojų nusiskundimai nesvarbūs. Nesaikingas kainas užsikelia, net neieško pigesnių žaliavų, viska perka iš UAB Senukai.

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Pamiškės g. 2B, Miškinių k., LT-21119 Trakų r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nekilnojamojo turto plėtra

Adresas: Draugystės g. 17-1, LT-51229 Kaunas.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Lithome
Nekilnojamojo turto vystymas

Adresas: Kareivių g. 11B-4a, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas.
Rūpestingai apgalvoti namai – mūsų išskirtinis požiūris į būsto rinką. Darome viską, jog šeimų gyvenimas būtų patogus – kruopščiai apgalvojame projektų lokaciją mieste, renkamės tik puikiu susisiekimu ir saugia kaimynyste pasižyminčius rajonus. Siekiame, jog naujakuriai su džiaugsmu grįžtų namo – pasirūpiname...
CITUS
Adresas: Lvovo g. 25-701, LT-09320 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; pastatų administravimas; patalpų nuoma.
#CitusDNR Dar vos prieš kelis metus tebuvome NT vystymo kompanija. Šiandien esame išskirtinių būsto projektų bei lanksčių sprendimų verslui generatoriai ir įgyvendintojai, miestų miestuose kūrėjai, interjerų magai. Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome...

Kaip pamatuoti paramos verslui priemonių naudą
Kaip pamatuoti paramos verslui priemonių naudą 03-03 03:38
Apie kaštų ir naudos vertinimo svarbą viešajame sektoriuje bendrai bei pagalbos verslui priemonių kūrime konkrečiai, kalbėjau ankstesnėse nuomonėse.
Europinis geležinkelis "Rail Baltica" – reikšmė Lietuvai ir regionui
Europinis geležinkelis "Rail Baltica" – reikšmė Lietuvai ir regionui 03-03 03:32
Istoriškai susiklostė, kad Lietuvoje buvo nutiesta ir naudojama plačioji 1520 mm pločio geležinkelio vėžė. Tačiau keičiantis geopolitinei situacija ir krovinių srautų kryptims tapo aišku, kad...
Renovacijai ieško atspirties taško
Renovacijai ieško atspirties taško 03-02 22:13
Renovacija Lietuvoje taip ir neįgavo planuoto pagreičio: ypatingo entuziazmo nerodo nei gyventojai, į tokius darbus per petį žvelgia ir dauguma statybos bendrovių. Pastarosios kaip vieną iš...

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Citigroup 69,54 +5,56%
Starbucks 106,87 -1,07%