Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Fabeta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Fabeta

Atsiliepimai apie Fabeta, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Fabeta, UAB

Anzelika 2012-11-30 14:57:39
Tiesiog dirba zmones kurie visiskai neatsizvelgia i buto savininko poreikius ir i galimybes. Kad butu aiskiau: nusprende pakeisti salto vandens vamzdzius, susitare del laiko kada galetu pakeisti. As turejau atsiprasyti is darbo kad galeciau ileisti darbininkus, laukiau visa diena o vakare paskambino ir pasake kad kita diena ryte ateis nes siandien nebespeja. Ir vel teko atsiprasyti is darbo. Bet deja ir kita diena nesulaukiau ir vel ta pati istorija: paskambino ir sako rytoj ryte. Deja as negalejau trecia diena is eiles neiti i darba. Tai ka jus sau galvojate, telefonu paipyle grasinimai kad liksime be vandens.. Teko iseiti is darbo ir trenktis per visa Vilniu kad galiausiai pakeistu tuos vamzdzius. Bet kas man dabar sumokes uz tas 3 darbo dienas!!! ir kur gi ju ta "kokybes sistema"!!!
Esu S.Neries gt.29 namo gyventoja.Labai dekinga santechnikui, kuris pastebejo ir operatyviai sutaise prakiurusi vamzdi musu rusyje birzelio 2d. Jautesi darbuotojo profesionalumas, stengimasis pagelbeti.
Paskaičiau atsiliepimus apie Fabetą ir nusprendžiau ir aš parašyti.
Aš ne Fabų gyventojas, man tiesiog teko neilgai dirbti šioje įmonėje. Šiaip gailiuosi, kad išėjau. Gailiuosi, nes susipažinau su gerais žmonėmis, su kvalifikuotais specialistais. Mačiau, kaip jie reaguoja į gyventojų skundus, prašymus; kaip jie sprendžia problemas. Ir galiu užtikrinti, jog Fabetos darbuotojai dirba išties sąžiningai. Bet kas gali ten nueiti, pabūti tarp jų kurį laiką ir pamatyti kaip iš tikrųjų jie dirba. Galbūt pasitaiko ir klaidų, kas gi jų nedaro.
Bet bendrai paėmus Fabetos darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos, labai gerai žino savo darbą ir dirbą jį kokybiškai.
Visiškai nekompetetinga, neveiksni ir atsakomybės besikratanti įmonė. Pranešiau žiemą, kad radiatorius nešildo. Atvažiuoja, pasižiūri - "tikrai nešildo, bet šildymo sezono metu nieko padaryt negalim, laukit kol baigsis šildymo sezonas". Ateinu vasarą - "o mes negalim dabar nustatyt, kad tikrai nešildo, nebuvom pamatavę temperatūrų, laukit šildymo sezono pradžios, kad pamatuotume". O tada lauk dar vieno šildymo sezono pabaigos, kad kažką gal galėtum taisyt. Svarbiausia, kad kažką taisyt gali tik jų santechnikai, kurie užsiėmę mėnesiui į priekį, o jei privačiai norėsi tvarkyt - baudom grasina. Pradžiai sakė, kad blogi mano seni ketaus radiatoriai, bet leido tik į aliumininius keist. Dabar pasikeitus iškart sako, kad blogi tie tavo aliumininiai, reikia ketaus dėt. Paklausus kodėl tada liepėt aliumininius dėt, cituoju atsakymą: "Aij, kas buvo, tas buvo..."
Jau net nereikia kalbėt apie tai, kad laiptinės mėnesius nevalytos, tik parašų ateina padėt, nors valymas visada įtrauktas į sąskaitas. Buvo atvejis kai į darbų sąmatą įtraukti akivaizdžiai per dideli darbų kiekiai. Pradeda čia lakstyt ir "rūpintis" tik tada kai prasideda balsavimas dėl kokių nors papildomų darbų ar administratoriaus keitimo...
labai neatsakinga imone, valytoja nevalo laiptiniu, ateina tik parasu padeti vakarais, laiptineje smarve, dulkes, demes - kaimynai teikia skundus - nulis reakcijos..
Neatlieka savo darbų. Gyvatukai šalti ir aiškinama kad žmonės pridarę visokiu šildymų, nors kai ėjo tikrinti nieko neranda. Bet kai darė termo šoką, kai temperatūra pakelė, tada ir gyvatukai kaisdavo.. o dabar vėl nebekaista.
Paskambinus direktorei visad paaiskinama, kad direktorė labai užsiėmus. Tik klausimas kuom taip užsiėmus jei nesimato kas būtų daroma.
Įmonė tik surenka pinigus, bet į pačias problemas nesigilina. Jei gyvatukas nekaista, tai žmonių problemos, jei neveikia šiukšlių šalintuvai, kalti -žmonės nes užkimšo...

Kalti tik gyventojai -nes jie vis prašo paslaugų už kurias negalima paimti papildomų pinigu.

Bet jei yra kokie pirkimai ar kokie papildomi darbai tai pirmi.. nesvarbu kad kartais tie darbai buvo atlikti prieš mėnesi nekokybiškai bet antra karta daro ir vėl pinigus išskaičiuoja iš butų savininkų.
O klientas geriausias tas - kuris tyli ir moka pinigus, net nesikreipia į juos.
Pati įmonė dirba neatsakingai, organizuoja ale viešuosius pirkimus, kuriuose laimi įmonės kurių kainos pačios didžiausios. Ir dar įdomesnis dalykas, jei patys nueitumėt į ta firmą iš kurios perka UAB "Fabeta" prekę isigysit 30-50 proc pigiau nei perka UAB FABETA. Tai čia taip dirba administruojanti įmonė, kuri turi rūpintis gyventojų gerbuviu.

O direktorė tai kratos atsakomybės, kiek kartu buvo žadėjus susitikti, tai vis laikas keičiamas arba jau paskui net prisiskambinti neįmanoma.

Jei galit rinktis kitą įmonę- patarimas net negalvokit rinktis tokios įmonės kaip UAB "Fabeta".
Užsisakė paslaugas, paslauga laiku buvo suteikta, o kai reikėjo atsiskaitinėti tai pradėjo ieškoti prie ko prisikabinti
Vienu žodžiu atkreipkite dėmesį i a******u kurie užsisako paslauga ir neatsiskaito piktybiškas.
Geriausiai jokiu paslaugu neteikti šiai a******u bendrovei, jai skambins jums dėl jūsų paslaugu, geriau neprasidėti.
Esu staneviciaus gatves gyventojas, neseniai kreipiausi i fabeta del sildymo ir gyvatuko vonioje, nesuprantu ka jie ten vis reguliuoja namuose pastoviai vesu, langai pakeisti lauko sienos apsiltintos asmeniskai, namuose gyvena dvieju savaiciu naujagimis ir turiu naudot elektros prietaisus buto temperaturai palaikyti.esu labai nusivyles fabeta ir artimiausiu metu zadu kreiptis i teisma
Laba diena, labai dėkoju UAB Fabeta darbuotojams už mandagų bendravimą, pagalbą ir supratimą. Esu naujas Fabijoniškių g. 65-ojo namo gyventojas ir jau 2 sykius teko kreiptis į Fabetos darbuotojus, kurie nedelsiant reagavo į prašymus ir kokybiškai pašalino bute buvusius santechnikos trūkumus. Dar kartą didelis ačiū įmonei ir puikiam Jūsų darbuotojui Vladimirui.
Anzelika 2012-11-30 14:57:39
Gerb. Anželika, prašau paskambinti tel. 8 672 54130. Išsiaiškinsime kuriame name buvo vykdomi darbai ir kas kaltas?
Anksčiau prie Fabetos buvo automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje stovėdavo 6-7 Fabetos automobiliai. Dabar jie pasistatė šlakbaumą prie šalia esančios aikštelės, kur automobilius statydavo aplinkinių namų gyventojai. Dabar ir viena, ir kita aikštelė - pustuštės. Visi žinome, kokia problema yra pasistatyti automobilį miegamuosiuose rajonuose.
Įdomu, ar tai padaryta legaliai, ar savivaliaujama?
Dar prasidėjo žiema, jeigu bus tokia pat betvarkė kaip pernai... Pernai buvo pavaloma tik jų stovėjimo aikštelė ir dar koks takelis ponams pasiekti darbą. Ot, dagyvenom.
Tarybinė santvarka
2013-08-08 21:01:03 IP 28m86aqr
Kokios pagalbos tikėtis iš administratoriaus, jei įmonei vadovauja buto ūkio specifikos nežinanti direktorė su savo bolševikų laikų teisininku? Dabar gyventojams didelis pasirinkimas administruojančių įmonių. Pasirinkti yra ką ir nebūtinai pigesniais tarifais. Kad ir brangiau, bet neturėti rūpesčių.
S.staneviciaus 4 buvo tvarkingas liftas. Tai paeme savavaliskai net nederine su gyventojais padare kazkoki cinko karsta (vidines siens padare is skardos ale modernu, o visa furnitura paliko sena) Pries tai liftas buvo zymiai grazesnis, jaukesnis ir sviesesnis.
Buvęs darbuotojas
2012-07-23 19:55:05 IP 2eehibth
Viskas daroma ant "tep-lep", net patys vadovai darbuotojams liepia daryti nekokybiškai ir greitai, o namų gyventojų nusiskundimai nesvarbūs. Nesaikingas kainas užsikelia, net neieško pigesnių žaliavų, viska perka iš UAB Senukai.

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Žirgų g. 19, Antežeriai, LT-14158 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nekilnojamojo turto plėtra

Adresas: Žirgų g. 19, Antežerių k., LT-14158 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Kredito garantas
Adresas: Turgaus g. 33-4, LT-91249 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Simple Finance
Automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma

Adresas: Maironio g. 26B, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; finansai; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas.
SIMPLE FINANCE - automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma. Siūlome finansavimo, refinansavimo, faktoringo paslaugas palankiomis sąlygomis. Padedame spręsti jūsų financines problemas. IŠPERKAMOJI AUTOMOBILIO NUOMA Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 20 000 EUR Mes jį įsigysime ir Jums išnuomosime...

Kaip saugoti informaciją: didžiausi pavojai ir gerosios praktikos
Kaip saugoti informaciją: didžiausi pavojai ir gerosios praktikos 07-09 01:52
Mokėjimas efektyviai keistis informacija yra vienas kertinių gebėjimų, leidusių žmonijai pasiekti tą išsivystymo laiptelį, ant kurio stovime dabar. Nors informacija dabar dažniausiai neturi...
Lizingo rinkoje jau ryškėja atsigavimo ženklai
Lizingo rinkoje jau ryškėja atsigavimo ženklai 07-09 01:45
Dėl koronaviruso sukeltos ekonominės krizės pastaraisiais mėnesiais ypač smuko finansavimo paslaugų apimtys. Vis tik gegužės – birželio mėnesiais lizingo bendrovės stebėjo pirmuosius rinkos...
M. Bartuška: "Lietuvos geležinkeliai" pasikeitė viduje. Metas keisti ir rūbą
M. Bartuška: "Lietuvos geležinkeliai" pasikeitė viduje. Metas keisti ir rūbą 07-09 01:34
Prieš daugiau nei trejus metus, kai tapau "Lietuvos geležinkelių" (LTG) vadovu, neįsivaizdavau, kad jau 2020-aisiais išgyvensime tokį didelį išbandymą. Drauge su daugiau nei 9.000 žmonių komanda...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Walmart 124,44 -1,98%