Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Evos autocentras

Atsiliepimai apie Evos autocentras, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Evos autocentras, UAB

Pinigus atiduodikt a*******i !! Ar dar ismoku negavot uz zemes, jau 4 metai praejo, kiek dar imoniu steigsit uz svetimus pinigus !!! Kaip jums ponai Titai negeda..Zmones bukit atsargus su sitom "personomis"" Dalius Titas ir Sonata Titiene. Vieni pazadai ir saldus melas !!! Prisieme pinigu avansais, nei produkto zadeto negaunu nei pinigu grazina
Diagnostika, prasta, Variklio remontas betkaip, važiuoklės remontas, blogai. Viską reikia perdaryti.
Dalius Titas už mano pinigus isikurė servisą.pyd...s.gražink avigalvi pinigus.Sonata Titiene serviso vadovė.v***s abu.Šiandien su reikiamais dokais kreipsiuosi i teismą.
EVOS AUTOCENTRUI ateina galas. Uz apgaudinejimus man zinant jau keturias masinas nusipirko. Visai neismano savo darbo ir net nenutuokia ka daro. Beje Titai grazink 600 euru uz citroen c5. Konkretesnes detales pats zinai
Na direktore Titiene..kur vyra paslrpus kad telefono nekelia ir skolos negrazina?? jau 2016..kaip zadejot pries 3 metus pasisavintus pinigus sausio menesi 2016 metais grazinti..bet as ju nematau saskaitoje... toliau apgaudinejat zmones?? senai jums laikas uz grotu uz aferizma...

Patikima kompanija, maloniai aptarnauja ir kokybiškai atlieka savo darbus, negu kiti autoservisai.Rekomenduoju visiems pas juos apsilankyti ir susitvarkyti automobilį.
Dalius Titas MB, , Aukštaitijos granuliatoriai'' melagis, apgavikas s*****s.2013 metu spalio menesi paėmė avansa 11000 litų už gaminamus įrengimus.Praėjus mėnesiui jis slapstėsi, neatsiliepinėjo telefonu.Pavykus prisiskambint buvo prašoma parodyti gamybos eigoje rezultatus.Tada prasidėdavo visokios istorijos, kad jis išvykes kelioms paroms, jis diena nakti dirba.Pradėjo reikalauti dar pinigu, atseit įrengimai jau baigti.Paprašius, kad tuos įrengimus parodytu, prasidėjo pasakos...aš jo neturiu...man ji pagamino bet neatioduoda be pinigu...ir taip tesesi iki 2014 metu sausio mėnesio.Sausio pirmomis dienomis Dalius Titas pareiškė, kad jis tuos irengimus pardavė kitam ir tuos pinigus panaudojo savo reikmėms.Jei norite prarasti pinigus, sugaišti laiką laukiant įrengimų...kreipkitės į MB, , Aukštaitijos granuliatoriai'' Dalių Titą telefonu +37063042292 Panevėžys
Na o šiuo metu Evos autocentra ikures Dalius Titas nemoka tiekejams pinigu uz paimtas prekes.
P.S. Nesenai Dalius Titas Prašė išimti šita atsiliepimą apie jo padarytus veiksmus, kadangi nauji užsakovai atsisako jam mokėti avansus, todėl jis negali su manimi atsiskaityti. Tuomet Dalius Titas nauju direktoriumi skiria Modesta Gryba, su kuriuo abu iki tol dirbo. Vadovas pasikeitė, tačiau padėtis nepasikeitė.
Norintiems daugiau info rašykite i El. Paštu irašydami savo tel.nr. klevolapas20@gmail.com